Új privát üzeneted érkezett!

MÁGNES
Na nálatok akkor igaz a mondás, miszerint állítják, hogy a lányok apásak, a fiúk anyásak! :wink: :lol:

dita75
 
 


Ilona, el sem tudom mondani, mennyire izgulok értetek, és holnap csak későn érek haza, de akkor rohanok a gép elé+++++++++++

Kép
domo
 
 


Dita,
ügyesek voltatok, hogy dupláztatok! 8) Ennek sikerülnie kell!!!!!
Én megyek két állásinterjúra a héten. Meglátjuk!

Ilonkám,
rajtad a világ szeme!! Úúúúúúgy izgulok értetek!!! 8)

Kismamik, Anyukák,
kérhetünk fotókat???? Csatlakozzatok Pandácskához és sok-sok fotót kérünk!!!!! :lol:
katata
 
 

 
 

Ilonám!
Nem lesz korai minden? A leszívástól számolják? Tök furi. Nekünk beültitől három hét. Ez persze hosszú, de biztos az eredmény.
Bár ha vérvételre mész, az más.
Nagyon szorítok!!!!

Mágnes! Anna tényleg apás... Nálunk Lukáccsal természetesen mi vagyunk a szerelmesek, de azért apa is érezhette végre a mocorgást. Nagyon élvezte!

Dita! Lehet, hogy a kapkodás, kicsúszás, csorgás a siker titka?! Drukkolok, hogy így legyen. Tudod, ami nehezen indul, jól végződik.
( Mi is nehezen indultunk!)

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Ilonkám,
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
katata
 
 


Ilonkááááááááááááááááám, drukk-drukk. Gondolom már ott tobzódsz az ajtó előtt, és kb. dél körül lesz eredmény. Nagyon izgulok értetek.

Pandi, de jó, hogy benéztél. Azért bevallom bekukkoltam a blogodba, hogy minden okés-e veled. Dóri nagyon édes, olyan bájos a mosolya.

Domo, te dolgozol még? Én december elején leteszem a lantot, mert nem hiányzik ez az idegbaj. Szóval még egy hónap és Hawai.

Dita, Nektek is drukkolok a duplázás sikeréhez. Mikor lesz eredmény?

Szép napot mindenkinek.

KépKép
trinky
 
 


Indulok! És tök para vagyok!
Ilonkám! Olyan szívdobogást okozol, hogy csak na! Majd' kiugrik érted!!!!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


ZEL
Én is 5 percenként frissitem az oldalt, hátha van már vmi eredmény, pedig tudom, hogy még korai lenne! Annyira izgulok Ilonánkért!

TRINKY
A hónap végén tesztelek egy olyat mint ma reggel! :wink: :lol:
Még sosem volt + tesztem és olyan jó volt látni a két csíkot, kitettem ösztönzőnek a tükör alatti polcra! :roll: :oops:

dita75
 
 


Azt hittem már van hír Ilonámról! :cry:
Várokvárok....türelmes vagyok... HOL VAN???

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


ja!
zel és többi kismami!
Tegnap megérkezett a szopipárna! Csak ajánlani tudom még pocakosan is!
Anna beteg, éjjel a karomban aludt, én bevackoltam a szopipárnára, és nem gémberedtem el! Nagyon kényelmes!!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Dita, milyen teszt volt?????????????

Lányok a BMC-ben nem sietik el az eredményhirdetést. Kb. dél körül vagy utána mondják meg mi a helyzet attól függően, hogy aznap mennyi egyéb teendő (lombik, inszem, stb) van.

KépKép
trinky
 
 


Köszönjük a bókokat :D

Zel,
Akkor már te is tapasztalod, hogy milyen hamar elrepül a pocakosság.

Ilona,
Mi is nagyon drukkolunk!!!
Vendég
 


szia lányok!

Lazzuljatok, tessék a kéküléssel másra koncentrálni 2 lett a HCg eredménye, ami a nullával azonos.
Apácskáért megszakad a szívem, annyira biztos volt a dologban. :cry:
Januárban indulhatna a következő.
Mindenkinek köszönöm a bátorítást, hihetetlen jól esett visszaolvasni a nagy izgulást!

dita, rajtad a világ szeme! Milyen teszt volt az ma reggel? Én ezt már megint nem értem.

trinky, és mit szóltak, hogy leteszed a lantot?
bbilona
 
 


ILONÁM

Kimondhatatlanul....................... :cry: :cry: :cry:


Annyira de annyira

Kép :cry: :cry: :cry:

dita75
 
 


Ilonkám,
:roll: Kicsi az esély, hogy az első lombik sikerül, azért rá kell erre állni a szereveztnek, legközelebb több esély lesz!! A fagyi babát megkaphatod következő ciklusban, nem?
katata
 
 


ILONA
Katának igaza van! A következő sikerülni fog......... GIGANTIKUS ÖLELÉS MEGY NEKED! Sírjátok ki magatokat egymás vállán utána könnyebb lesz! Fel fejjel! Úgy fáj a szivecském érted! :cry:

A tüszőrepitől lett + a teszt!
Azért csináltam, mert végre egyszer az életben szerettem volna egy + tesztet láni, és ez lesz az ösztönzés a hónap végi éles tesztelésre! :roll:

dita75
 
 


Ilonám:
A fene vigye el... az egyes szám ritkán nyerő! Ugye azért nem adjátok fel?

dita:
nem is tudtam, hogy a szuritól + lesz a teszt :)
Egyébként nekem is megfordult párszor a fejemben, hogy dobok egy pisit egy tesztre, végre úgy tesztelnék, hogy nem ugrik ki a szívem a helyéről...

Pandus:
úgy felvenném a blogodat a linkek közé az enyémben, de nem tudom hogyan kell... :roll:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


dita, aha értem. Nem is tudtam, hogy akkor pozitív lesz a tesz? Hogy mik vannak?

katata, 1 fagyibabánk van, azt beszéltük meg a dokival, hogy ezt az egyet hagyjuk, majd ha esetleg a következő stimulációkor marad, és nem sikerül a 2. , akkor a tesókkal együtt visszakaphatjuk. Persze egyenlőre azt mondom nem lesz 2.
Ne próbáljatok meggyőzni légyszi!

Köszönöm a sok ölelést!
bbilona
 
 


A tüszőrepesztő szuriban hcg hormon van, ezért nem szabad a 10. nap előtt tesztelni, mert kb. addigra ürül ki a szervezetből!

Hajnalban olyan jó volt vagy 20x ránéztem, mi lesz majd ha tényleg babótól lesz II csíkos! :roll:
Sztem nem kell majd busz, meg autó, mert repkedek a boldogságtól! :roll:

ILONÁM
Én megértelek tiszta szívemből kívánom neked a legjobbakat!

dita75
 
 


Ilonám, :( :( :( ölellek drága..........
Én nem akarlak meggyőzni, de nekem is a második sikerült........ Na mindegy megértelek én is és eldugulok.

Dita, egyszer régen én is csináltam egy két csíkosat. Akkor ovulációs tesztre pisiltem, és úgy örültem, hogy két csíkos lett. :oops:

Ilonkám, azt mondta a főnököm, hogy részéről oké, hogy már csak jövő hónapban leszek.

KépKép
trinky
 
 


Lányok, bejelentkeztem 4D-re hétfőn, mert nagyon rossz érzés, hogy nem tudom mi van a babával. Persze utána néztem, hogy csak 4 UH a kötelező, (12,20,36,40 hét) de akkor is; a babának nem ártok vele, én meg megnyugszom.

KépKép
trinky
 
 


Bbilona!

Nagy sajnálom!Millió ölelés neked,és sok ezer puszi!

Jövök még,csak nincs sajna időm írni!
m. reni
 
 


Ilona,
Nagyon sajnálom :( :( Én nem próbállak meggyőzni, hiszen ez a te döntésed, te tested, te életed, és a te fájdalmad, de lehet idővel benned is megváltoznak ezek a dolgok, és tovább fogsz menni.
Vendég
 


Ilonkám,
nem akarlak meggyőzni semmiről, de azt hagy meséljem el, hogy nekem a dokim azt mondta, hogy a fagyikat jó rögtön a következő ciklusban visszaadni, mert a szerevzetedben még van sok hormon, fel vagy még turbozva kicsit és ez az esélyeket növeli. Sok eseteben így sikerül másodikra.
Nem ma, nem holnap, de talán már holnapután vagy azután, gondolkozzatok el rajta, főleg, ha nem akarod folytatni, hogy ezt az egy fagyikát kérjétek vissza a következő ciklusban. Arra kérlek, hogy csak gondolkozzatok el rajta!!
És bocsi. :oops:
Puszillak!!!!
katata
 
 


Sziasztok!

Megjöttem ismét! Visszatértem jelentem!

Először is Ilona, sajnálom, hogy nem jött össze, de én nagyon bízom abban, hogy a következő sikeres lesz! Fel a fejjel!

A gyerek imádja az ovit. Jók az ovónénik és a csoport is, jó fejekkel jár együtt. Ugye én október 1-től kezdtem a munkát, hát mit ne mondjak, furi még a mai napig is. Egyrészt a gyes utáni visszatérés miatt, másrészt, hogy eddig koraszülöttekkel foglalkoztam és most teljesen más. Aranyosak a kollégáim és a dokik is. Van mit tanulnom még, igaz az egészségügy pont olyan, hogy az ember mindig tanulhat. Rendeteg lett a papír, és a számítógépen rögzített dokumentáció. Amikor én még dolgoztam kb. a fele volt a mostaninak. Szóval tetszik amit most csinálok, csak még bele kell jönnöm. Egyenlőre 6-14 ó vagyok, de hamarosan 12 órában fogok dolgozni.
A lakás még megvan, igaz sok az érdeklődő is. Így hétvégente járok a lakást is mutatni.
Közben ismét voltam a cytológiai kontrollon, sajnos 3 hónap múlva mennem kell ismét.

Lányok!
Puszilok mindenkit ! Amint tudok jövök!

Kép
sapé
 
 


Ilonkam! Nagyon sajnalom, :( hogy nem sikerült! Szoritok tovabbra is es remelem hamarosan maskepp latod a dolgokat! Tudom nem könnyü most en is nagyon ki voltam az elsö utan aztan ra ket honapra visszakaptam a fagyibabakat es most itt rakoncatlankodik az egyik... :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Ilonám! Ölellek!

Tudom, hogy sokkal erősebb vagy annál, hogy itt, most feladd. Ha eddig eljutottatok, most nem kéne kiszállni. Lehet, hogy a pont a férjed fog meggyőzni a kis eszkimó sorsáról? A döntés természetesen a Ti kezetekben van. Tudom, milyen nehéz talpra állni, folytatni. De innét kezdve szerintem sokáig bánnád, ha tudnád, nem tettél meg mindent a saját gyermeketekért...
Ezt a cipőt mi is hordjuk, hordtuk. Ismerem az érzést, fáj, nehéz magunkat túltenni... Kitartás! Szeretlek!

Dittám! Remélem hamarosan lesz egy "igazi" pozitív teszted is. Nekem is sokszor eszembe jutott, hogy ovu szuri után megtegyem, mert nagyon kíváncsi voltam. De valahogy nem volt hozzá bátorságom. Csodás lesz a teszt látványa két hét múlva! Szorítok érte nagyon!!!

Trinky! Tudod, mit? Ha ennyire aggódsz, akkor a babának is jobb lesz egy soron kívüli uh. Sokkal jobban fogja magát érezni, ha anyuja megnyugszik!!!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


sziasztok,

jucmuc, trinky, azért jó hogy elmesélitek, mert nekem olyan szita az agyam, hogy nem emlékszem kinek, hányadik, és milyen babácska került a pocakjába.

katata, én is bízom a hormonok játékában és a spontán fogantatásban (igen, még mindig, javíthatatlan vagyok :roll: ). Kedden megyek kineziológushoz, hátha ez a szalmaszál majd... :roll: Most megint nem szeretném látni a kórházat egy darabig, olyan rossz volt az én csalódott férjecskémet látni, a szívem szakadt meg érte.
Egyébként már tegnap helyrerázódtunk, amikor egy barátunk értetlenül kérdezte, hiszen ez még csak az első volt, mit vagyunk úgy oda, és bakker igaza van. Kicsit asszem az embernek ilyenkor ki kellene kapcsolnia a szívét! Na persze ha lehetne!

sapé, hú tényleg te már dolgozol! És még remekül is érzed magad, ez ám a lottó ötös! Egy kis Ágota fotó? Csak nekünk? :D

dita, nagyon aranyos vagy!
bbilona
 
 


Pandus!

Dóri nagyon gyönyörű,Imádom!!!!!!Nia 8-kiló. Egyébként jó étvágya van,de mostanában keveset eszik.Még mindig nincs foga a drágámnak.A babakocsit kaptam egy peg peregot,ami könnyebb.
Nyugalom az nincs most,hogy eladtuk a lakást :roll: Olvastam a keresztelőt! Nekünk is kéne,de nem tudjuk mostanában összehozni.

Zel!
Már biztosan szépen gömbölyű vagy :lol: Olyan jó érzés amikor a bébi mocorog! :lol:

BBilona!
Soha ne ad fel :wink: A spontán dolog is igen is összejöhet!

Sapé!
Gratula az új melóhoz. :lol:

Katata!

Az új lakásról fotót kérünk :lol:


Jucmuc!
Tesó projekt?
m. reni
 
 


Reni,

Tesoprojekt majd jövöre valamikor ...egyelöre csak Davidera koncentralunk... :D

Ilona,

Jo volt olvasni soraidat! :wink:

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Domo, Trinky, Zel, Gyöngyike,
rólatok pocakos fotótláthatunk? Tegyetek légyszi!!!

Dita,
mennyi is van még a tesztig????
Szorítok nagyon!!!

Ilonkám,
hogy vagy Drága??? Ne keseredjetek el nagyon, hiszen tényleg még "csak" az első lombik volt. És ugye haladtok szépen előre az öribaba listán is! Na és akkor még a spontán esélyről nem is beszéltem!!! 8)
katata
 
 


Ilonka,
biztatásként, még én is csinálok vonalzót!!! :D
katata
 
 


Sziasztok!
Az elveszett bárány megkerült...
Bocs, hogy csak így hirtelen leléptem, de az utolsó hozzászólásom óta nem dolgoztam és itthonra csak ma sikerült netet szereznünk. Szóval mint a vonalzómon is látjátok hatalmasat fordult velünk a világ, mert örökbe fogadtuk a világ legtökéletesebb gyerekét, aki történetesen fiú. (és ezt nem csak elfogultság). Röviden csak annyit róla, hogy három naposan láttuk először a kórházban és kilenc napos korától van itthon velünk. Azóta a világ csak körülötte forog. Bár az első hat hét nagyon nehéz volt, mert anyuka addig visszavonhatta volna az örökbe adási nyilatkozatát, de szerencsére nem tette, mert a szívem szakadt volna bele. Szerencsére ő a mi kisfiúnk maradt. Imádom őt és imádok anyuka lenni. Sajnos egyenlőre nem tudtam visszaolvasni, de majd igyekszem utánanézni, hogy ki hol tart. A babásoknak gratulálok, akit esetleg kudarc ért azóta azokat pedig csak bíztatni tudom, hogy nehogy feladják, mert az, hogy egy csöppség ott szuszog melletted, az bármit megér. Megígérem, hogy rendszeresebben fogok jönni ezután. Mindenkinek pusssz!

tücsökbogár
 
 


Tücsökbogár!

Fantasztikus dolog történt veled :lol: :lol:
Igen biztosan nem könnyű,de csodálatos lehet Csabika nevelése.
Igen már nagyon megérdemelted a csodát :lol: :lol:
:lol: Mesélj a napjaitokról ,ha lesz időd bővebben!

:lol:
m. reni
 
 


Tücsi,
tiszta szívből veled örülök. Olyan jó, hihetetlen dolog történt veletek!!!
:lol: :lol: :lol: Egy csomó kérdésem van hozzád, de tudom, hogy most nagyon sok dolgod van :lol: :lol: Istenem de szuper!!!! Jól kezdődik ez a nap :lol: :lol:

Kata, szuper csaj vagy, örülök a vonalzódnak!

Ilonkám, jobban vagytok már? Apácska?

Lányok, legyen gyönyörű napotok.

KépKép
trinky
 
 


Szia Reni,
úgy látom már te is talpon vagy, írhatok neked privit? Keresem a jó babakocsit de nem találom, lenne néhány kérdésem?

A fog miatt ne aggódj. A keresztlányom most egy éves, és egy sincs neki. Azt mondta a doki, hogy semmi gond, valószínű tovább fognak tartani. (nekem még mindig van tejfogam, pedig 30 vagyok :oops: )

KépKép
trinky
 
 


Tücsi!!!!
:D :D De örülök Nektek!!!! Ó micsoda boldogság költözhetett be hozzátok! Nagyon sok örömet kívánok a kis csöppséghez!!!
Gyere mesélj, minden nagyon érdekel! Az örökbefogadás is és a mindennapi életetek is. Na meg az érzéseid, vajon milyen lehet, ha bepottyan a családotokba egy kisbaba!!?? :lol:

Trinky,
na, akkor valószínű neked is későn indultak el a fogaid!! :lol: De milyen jó is az, igaz? Így 90 éves makaként is lesznek saját fogaid! 8)
Szóval Reni akkor nincs nálatok sem semmi baj!!! Sőt!! :lol:

Én piacra megyek, bár olyan hüvi van kint, hogy nem akaródzik elindulni. :D
katata
 
 


"makaként" = mamókaként :P
katata
 
 


Hát a napjainkra egyenlőre nincs okom panaszkodni, mert a kölök egy mintagyerek. Hat hetes kora óta átalussza az éjszakát, azóta amióta nem erőltetem a kiságyat, mert abban valami miatt nem bír megmaradni. Azóta velem alszik és az este nyolcas vacsi után reggel fél hét és fél kilenc között kér legközelebb kaját. Először megijedtem, hogy nehogy éhen haljon a gyerek és felvettem éjjel is kajálni egyszer, de a védőnő azt mondta, hogy nem vagyok normális, örüljek hogy alszik, ha éhes lesz majd szól. Azóta nem eszik éjjel a picúr, de nappal aztán bepótolja a kiesett mennyiséget, szigorúan három óránként, már 180 ml-t. Három és fél kilóval született és tegnap este 5,35 kg volt már, igazi vasgyúró. Már rengeteget nevetgélünk és szerintem énekelni is tud, mert ha énekelek, akkor teljesen beindul és a legkülönfélébb hangokat adja és nevet.
Amúgy nem volt időnk sokat gondolkodni a jövetelén, mert aug. 19-én láttuk először, 20-án listákat írtunk a köv. 4 napra, mert ennyi időnk volt mindent beszereznünk és felkészülnünk a jövetelére, miközben apa dolgozott és minden délután utaztunk 120 km-t, hogy találkozhassunk vele pár percre - mert többet nem engedett a főorvos. Most kicsit félbehagyom, mert túl hosszú leszek (két hónapja várok erre, hogy beszélhessek veletek), de kérdezzetek csak nyugodtan, bármire válaszolok.
Még majd jövök. Most némi figyelmet követel magának a picúr. Pussz.

tücsökbogár
 
 


Sziasztok!

Tücsökbogár! Annnnnyira örülök, hgy végre jöttél! Ez a hír meg egyenesen csodás! Itt pityergek...
Mesélj sokat! Ne aggódj a hosszúságon! Csak mesélj!


Reni! Majd lesznek fogacskák... Ha nagyon agódsz, beszélj dokival, vagy védőnénivel róla, de szerintem ők is azt mondják, nyugi, még van idő!

Trinky! Nahát! Tejfog?! Eeeez igen. Szemfog, vagy őrlő? Nem is akart a maradó kibjni? Nem röntgenezték meg?
Nekem csak 28 fogacskám bújt ki. Van egy bölcsesség egy másik őrlő helyén, a többi bölcsim meg hiányzik. Nem is fog kinőni... Sebaj, enni, dumálni így is sikerül, mosni meg ezeket is kell... :lol:

Úh, pocakfotó. Megígértem... Na, ha apa hazaér, meg lesz egy szabad fél pillanatom, akkor teszek fel frisset. Mondjuk mait..

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Tücsi,
nagyon jó olvasni az élményeidet, olyan fantasztikus lehetett. De hogy volt? Telefonáltak, hogy hahó, tt egy bébi vihetitek??? :lol: El tudom képzelni milyen izgalmas lehetett az a 4 nap. Milyen volt az első találkozás? Nyilt örökbefogadás volt?
Biztos nagyon jól érzi magát nálatok, azért is alszik ilyen jól. Tudja, hogy biztonságban van!! :D
katata
 
 


Kata!
Titkos örökbefogadás volt. Pont úgy volt ahogy írtad. Miután két hét szabi után hétfőn mentem dolgozni és azt sem tudtam hol áll a fejem, 10 órakor felhívtak a tegyesztől hogy szombaton született egy kisfiú és úgy gondolják hogy mi lennénk a megfelelő szülők és ha gondoljuk kedden megnézhetjük. Hát hogy őszinte legyek azt sem tudtam, hogy fiú vagyok-e vagy lány, fogalmam sincs, hogy a köszönömön kívül miket mondtam még a nőnek, de vagy százszor megköszöntem látatlanban is, aztán felhívtam apát, mondtam neki hogy üljön le, mert hírem van. Leírhatatlanok voltak azok az érzések, hogy egyszerre hatalmas boldogságot és hatalmas félelmet éreztünk, hogy mi van ha mégsem sikerül. Az igazából nem is nagyon merült fel bennünk, hogy mi van ha nem ilyen szép a baba, ezt már csak azóta kérdezgeti apa, hogy mit csinálunk, ha tesónak csúnya babát akarnak majd adni, mert ilyen szépet ugyebár már nem fognak tudni. Hogy bebizonyítsam, ígérem hogy egyszer csak teszek fel képet, bár még nem tudom hogy kell, de majd apa segít. Persze akkor éjjel semmit nem aludtunk, én másnaptól újra szabira jöttem, de a főnököm nagyon rendes volt és nagyon szorított nekünk. A kórházban nem voltak túlságosan segítőkészek, először csak ablakon keresztül akarták megmutatni, de szerencsére jött velünk a tegyeszes hölgy és gyakorolt rájuk némi nyomást, így fél órácskára beengedtek minket egy üres szobába és karba foghattuk, megsimogathattuk a csöppséget. Még picit piros volt a bőre így három naposan, de gyönyörű, arányos, hosszú hajó kissrác volt, aki eleinte aludt, majd békésen nézegetett minket. Az első két találkozáskor nem is hallottuk a hangját, bár a nővérek mondták hogy van neki. Aztán második alkalommal már a gyámhivatalos közbenjárás sem segített, kijelentette a főorvos, hogy fertőzésveszély miatt csak ablakon keresztül nézhetjük a babát, és különben is bírjuk már ki ezt a négy napot. Szerencsénkre volt egy nővérke aki nagyon a szívén viselte a baba és a mi sorsunkat is és megbeszéltük, hogy esténként beenged hozzá minket. Persze második alkalommal lebunktunk, de akkor már csak két nap volt hátra és nagy nehezen kikönyörögtem a főorvosnál hogy legalább azt mutassák meg hogy kell fürdetni (gondoltam ez bejön) szerencsére bejött, és bár apa csak ablakból nézhette, de legalább én újra megölelgethettem a Manót. A hazaérkezésünket majd később.

Most láttam csak a vonalzókat, Trinkynek gratulálok! Zel, atya ég, már a 20. hét...... Kíváncsian várom a pocakfotót.

tücsökbogár
 
 


Sziasztok!
Tücsökbogár! Gratulálok a kisfiatokhoz!! Majd várjuk a képet róla.
Képzeljétek hétfő óta érzem mocorogni a babócát. És csütörtökön fürdés közben már a puklikat is láttam. Olyan kis édi volt.
Megpróbálok pocakos képet feltenni ahol Anna is ott van. Ez 17+2 hetes.
Fejet nem ér nézni rajta!!!
Kép
bgyöngyi
 
 


TÜCSÖKBOGÁR!

Olyan jó érzéssel tölt el,,hogy így mesélsz a kisfiatokról :lol:

ZEL!

A fogacskáról már kérdeztem a dokit,és azt mondta .hogy semmi gond,ha még nincs fog.Ha 1évesen sincs akkor kálcium pótlást igényel,de ennyi.Képek a bébiről és rólad?

Trinky!

A buzz egy nagyon jó babakocsi!Várom a privit!
renatus@freemail.hu
A kereszt lányod mennyi idős?
m. reni
 
 


Tücsi,
hát nem semmi kaland. :D Nem értem, miért nem tudják valahogy ezt a babaláthatást megoldani, hiszen szegény picinek az első napokban is nagy szüksége van szeretgetésre, ölelgetésre, puszilgatásra. Éreznie kell, hogy ha már beleszóületett ebbe a teljesen új világba, akkor valaki azért vele van. Annyira jó lehetett, persze a sok félelem is ott volt, de nagyon örülök, hogy minden szerencsésen alakult. :D
Majd várjuk a mese folytatását és persze ababafotót is!!! :lol:

Gyöngyike,
nagyon szépek vagytok így hármasban!!! :lol: Jó vékony vagy hallod!!! Nem híztál még?
katata
 
 


Tücsi,
újabb kérdéseim merültek fel! :lol:
Ilyen gyorsan a lista elejére kerültetek? Vagy ez a része, hogy volt? Ez megyétől függ, hogy ki milyen hamar jut babához?
Tudod, nekem 9 beültetésem volt és már eléggé kivagyok, csak még a férjemmel nem tudom mi legyen, talán előbb-utóbb ő is ráál esetleg egy öribabára...
katata
 
 


Ilona, ránéztem a cégnél :cry: de írni ott nem tudok.
azt hiszem nekünk nagy mázlink volt, hogy elsőre sikerült. De hallgass Zelre és Katára, nem adták fel, és előbb-utóbb úgyis sikerülni fog (Kata, neked is!!!) Január pont jó lesz a következőhöz, új év kezdődik, az szerencsét fog hozni (és nem abbahagyni).

Kata, szurkolok az állásinterjúhoz és a spontán hónaphoz :lol:

Tücsi, milyen fantasztikus :lol: egy ilyen pici babát örökbe fogadni, de jó lehet nektek :lol: nagyon várom a fotókat.

Trinky, én még dolgozok, és ha minden jól alakul, fogok is kb. februárig. Csak egy hónapot szeretnék előtte itthon lenni. Bár sokat kell dolgoznom, de jó bent lenni.

és egy pocakfotó: Kép

Kép
domo
 
 


Panda, de jó, hogy visszajöttél :lol: Dóri még mindig csodaszép :lol:

Gyöngyi, szépek vagytok hármasban :lol:

Kép
domo
 
 


Domo,
aranyos vagy!!
És a pocakod nagyon édes :D Még utol kell érnie a vonalzódon lévő pocakot, de az is eljön!!! :lol:
katata
 
 


De jó pocakfotókat látni!!!!!! (De nem vagyok ám telhetetlen. :wink: )
Folyt:
Augusztus 25-én hozhattuk haza, természetesen nem mehettünk be felöltöztetni, csak beadhattuk a ruhákat. Amikor kihozták, nagyon sírt a nyuszika, aztán ahogy elindult az autó elaludt és hazáig (jó egy órát) aludt, itthon aztán felébredt és égtelen sírással követelte a kaját, mert a kórházban szóltak, hogy bocs, de eddig nem etettük meg, biztosan éhes lesz. :roll: Hát az volt. Azt se nagyon tudtuk, hogy hogyan fogjuk meg, mit hogyan csináljunk, de szerintem nagyon türelmes volt velünk. Az első három hétben anyu is itt volt velünk, akkor ránk is fért a segítség, mert elég kemények voltak az éjszakák, sokat sírt a pöttöm, sokszor fájt a pocija. Anyósomék is jöttek minden másnap, mert ők hozták a tejszállítmányt, így néha egy kicsit túl sokan voltunk már. Aztán négy hetes volt a manó, amikor először anyuékat, majd a férjemet és anyósomékat is kiütötte egy vírus. Mindenki tartotta a távolságot és persze mindenki maszkot hordott, így én és Csabi megúsztuk. Viszont jó két hétig eltartott amíg mindenki meggyógyult és közben kiderült, hogy kettesben sokkal egyszerűbben mennek a dolgok. Persze anyósomék azóta is jönnek minden másnap, ami kicsit nehéz, mert abban a pillanatban kiveszi a kezemből a gyereket, de majd megszokom vagy...........
Persze az első hat hétben még voltak ilyen finomságok, hogy kijöttek a gyámhivatalból, meg a tegyesztől, hogy tényleg jól van-e a baba, meg hogy bánunk vele, aztán újra nyilatkoznunk kellett, hogy igen, még mindig szeretnénk ha a kisfiúnk lehetne - mindezért ismét utazhattunk 120 km-t, de a lényeg az volt hogy anyuka ne gondolja meg magát. Ugyanis a lemondó nyilatkozata után titkos örökbefogadás esetén hat hét áll rendelkezésére, hogy visszavonja azt. Csak úgy hozhattuk haza a babát, hogy aláírtuk, hogy ha az anya jelentkezik, akkor egyből visszaadjuk neki a picúrt. Hát nem tudom elképzelni, hogy mit tettem volna ha erre kerül sor, de nagyon rettegtem a telefonoktól abban a hat hétben.
Egyébként nagyon jól viselkedik a kölök, elég ritkán sírdogál, leginkább csak pocifájás miatt, de akkor egy kis torna segíteni szokott. Sokat nevet és nagyon sokféle hangot tud már kiadni. Ja, és úgy nő, hogy lassan már a második teljes ruhatércsere jön.

tücsökbogár
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?