Új privát üzeneted érkezett!

zel, minden ok, nem kell jönni szemmel verni. Még a seggembe is adattam egy emlékeztető gynevacot, hogy kerek legyen a világ!

Jól szórakozom rajtad! A tesóval még lehetsz hányos, ne izélj már.
Azért van akinek úgy látom semmi se jó! :D Peca a hétvégén?

trinky, akkor gondolok majd rá a hét végén, elején!
Aranyos vagy a Fertő tó lehetett volna jobb is, mert nem tekertem, és nem az volt amit én akartam, de pihiztem.
Balcsira visszük a bicajokat, de körbe nem tekerjük. Na én nem úgy érzem, hogy minden rendben lenne, de meglátjuk.

pandácska, örülök a jó hírnek, hogy végül is költöztök! Jobbulást a derekadhoz! És szerintem ne foglalkozz a nyanyákkal, azt sem tudják mi az. Szerinted egy ekkora gyereknek jó ha gúzsba kötik egy pólyába? Irigykedtek hidd el. :wink:
bbilona
 
 


Nem lesz peca, apa nem akar autóztatni... Esetleg grill itt a kertben.
Jól van, na, nyugodtan nevess ki. Ilyen még nem volt. Olyan bizonytalan vagyok. A beültiig kérdezhetsz egy csomó mindent, arra még nagyjából talán vannak válaszaim, de moooooost????
Majd megtudod augusztusban!!!!!!


Pandácska! Jaj, ezek a mammerok. Gondolom, magadban azért jót derültél rajtuk.
zel
 
 


Sziasztok!

OFF üzenet lesz ez, előre is bocsánat, de mivel holnap van a

Babanet-Kölöknet találkozó,

gondoltuk, írunk egy emlékeztetőt.

Márcsak azért is, mert az egész heti rettenet időjárással ellentétben végre ragyogó napsütés árad Budapestre, így a Millenárisra is!

Részleteket itt találtok a találkozóról , a szervezkedős-topikbanpedig megnézhetitek, ki jön és mit hoz!

Reméljük, minél többen eljöttök, hogy végre személyesen is találkozhassunk!
dia
Budapest
 
 
 

 
 

zel, már nagyon várom!
Pusza!
bbilona
 
 


Domo,

Nekem is volt ilyen problemam sajnos. Volt amikor napokig semmi aztan par napig megint...Ha csak enyhe akkor probald ki, hogy iszol egy-ket pohar tejet sokszor az is eleg. Ha nem akkor gyogyi...
Itt velem a maalox-ot itatta'k.

Boris,

Köszi, nem tudom ki az a Ransburg doktor de jol beszel! :D

Pandacska,

Hat jot somolyogtam a nyanya'kon...engem soha nem az haborit fel ha valakinek velemenye van mert legyen is! De miert kell ezt ugy kinyilvanitani, hogy az illetö is hallja... :twisted:
A multkor elmentem egy közeli szupermarketbe Davideval, es a salatas pultnal valogattam amikor beszolt egy idös nenike, hogy jo lenne ha nem a gyerekkel (kenguruban volt) venne'm a salatat mert megfazik (a hütöpult miatt) Huuu engem is elkapott nagyon az ideg...de csak rossz arcot vagtam hozza es otthagytam...

Kata,

Orülök, hogy hamarosan kezdtek, meglatod itt teljesen mas az elbanas...

Kép
Kép
jucmuc
 
 


csajok, jók ezek a banyás sztorik, nekem is lett egy:
roston nyársat kértünk a praktikernél, erre odaszól a az aki süti nekünk:
" a babának nem kell egy szép kóbász?" na röhögtünk is mint a lovak...
:lol: :lol: :lol: :lol:

ilonkám te sem vagy semmi :lol: na most akkor kerekebb a világ :?: :shock: :D :D hogy bírjátok a szurikat...brrrrr, nem semmi!! de tuttti lesz is eredménye :wink:

zelem, hát jól is teszi apa, hogy otthon vigyáz rátok :lol: én értékelem :wink: jó kertipartit :!:

kata, szuper, akkor végre-végre beindultak a dolgok, hajrá!! gyere minél hamarabb, jó pakolászást-rendezkedést, kérünk majd képeket ha készen lesz a lakás :lol:

jucmuc, szeretem a Rnsburgot, itt nálunk nagy gyermeklélekbúvár, van könyvem is: Szülők könyve, mindenkinek ajánlom, a mozgásfejlődéstől a beszéden át mindent leír, így tudom értelmezni a dolgokat (talán:-), Davide sokat alszik napközben?

kedves dia, én elmennék a csajokkal talizni de messze van.. :cry:
azért köszi!!

tizu?? hogy vagy? pocakfoto?

tamar??????? babszim??? odry???

Kép
kicsiboris
 
 


Boris,

Ez a kobaszos figura legalabb jopofa volt... :lol: :lol: :lol: Uta'nane'zek majd a könyvnek. Davide altalaban haromszor alszik naponta, (most is) altalaban ket rövidet 1-1.5 ora es egy hosszabbat 2.5-3 ora. De olyan is van, hogy csak ketszer alszik söt ha nagyon nyügi...akkor kike'szit ege'sz nap. De imadom! :D :D

Tegnap keszült:

Kép

Kép

ma reggel:

Kép


Ilonka,

Most esett le, hogy Te szurod magad! Nagyon drukkolok! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 



Ilona, te még nem szúrod magad, ugye? csak következő ciklusban indul? most összezavartak a lányok :?
de azért én is szurkolok :lol:
megvan már férjed eredménye?

Zel, már csak 4 progiszuri? nekem 12 hét végéig adni kell! plusz a napi 6 db utrot is.
már mindjárt itt a péntek :lol: (akkor mentek vissza, ugye?)

Panda, Jucmuc, köszi! MOndták nekem is, hogy ez gyomorégés, csak nem értettem, akkor miért a torkom ég. De már elmúlt, úgy tűnik a paprikától volt. Amióta nem eszek reggelire, már semmi bajom :lol:

Trincky, teszteltél? ugye sikerült? nagyon szurkolok++++++++++

Kata, gyorsan történnek a dolgok!! Már indulsz is, tök jó :lol:

Jucmus, nagyon jók a fotók, nagyon édes :lol:

Kép
domo
 
 


Sziasztok!


Hűűűű, Jucmuc! Baró a medencétek! Kisgyerek élvezi?

Domo! Tessék valami kis könnyűt reggelizni!
Már csak ma kapom a szurit! Az utro még marad. Nem is mindjárt péntek. Még itt van ma, kedd, szerda, csüt..... Hosszú. Naon hosszú....
De azért tényleg pénteken megyünk! Úúúúúúgy várom!

Trinky! Gondoltam rád ezerrel! Remélem, sietsz, és jó hírt hozol!

Kicsibé! Köszi, jó volt a grillezés.

Megünnepeltük szombaton Zsóka első szülinapját. Tele volt a haja kis csattokkal, meg gumikkal. Tündér volt. Kapott hintát, apuja meg csinált állványt mászókával. Még előtte. nagyon profi, két hintás, mászókás, majdnem játszótéri! Szóval rögtön feltette a hintát, csibe bele, így laza egy órán át löködhettük, énekelhettünk. Ő meg kacagott!
zel
 
 


Sziasztok!
Most csak egy percre jöttem, ha elaltatom Annát megpróbálok jönni.
DE: már nem birtam tovább és most délben teszteltem egy POZITIVAT!!!
Majd még jövök.
Pussz
bgyöngyi
 
 



Sziasztok!
Tücsökbogár! Köszönöm. Remélem nem kiabáltam el és minden rendben lesz.
Nyaralás szupi volt. Igaz nem volt az a jó idő, de mászkálgattunk mindenfele és még fürödtek is a többiek. Én nem mertem, mert nem tudtam hogy most mi van.
Kicsiborisnak küldtem képet majd ha lesz ideje felteszi.
Ági! Annácskának utólag is sok boldog névnapot kivánok!!!
Te hogy érzed magad?
Tiza! Te is rég jelentkeztél! Jobban vagy már?
bgyöngyi
 
 


Trinky holnap megy vérvételre.

Gyöngyi,
Hatalmas gratula :lol:

Csak elindultak a gólyák :lol: :lol:
Vendég
 


Köszi Domo! :D Csak semmi paprika es paradicsom! :lol:

Zel,

Köszönöm szepen! :D Nana', hogy e'lvezi! Oröm ne'zni a kis zsivanyomat! :D Drukkolok nagyon pentekre!

Gyöngyi,

Grtaula'lok a tesztedhez! :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


jajj gyöngyike...annyira örülök, írtam is egy üzit már de valamit elszúrtam és nincs itt a levelem:o(( na szóval a lényeg a lényeg: NAGYON-NAGY GRATULA!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ÉS JUHHHHHHÉÉÉÉJJJJJJ

Kép
kicsiboris
 
 


Anna már megint hogy nőőőőő ......:lol:
Kép Kép Kép Kép

Kép
kicsiboris
 
 


zelem nagyon várom a pénteket...1...2...3...4-et alszunk ...és.... :lol:
komolyan irígykedem, hogy ennyi kismamánk van már újból, megjön a kedvem nekem is :wink: :lol:

Kép
kicsiboris
 
 


Sziasztok!
Kicsiboris! Köszi, hogy feltetted a képeket.
Küldtem a tesztről is képet most. Nem a legjobb, de talán látszik valami.
Lányok! Köszönöm a gratulációkat. Remélem nem kiabáltam el és minden rendben lesz.
És képzeljétek az a gólya a képen minden reggel amikor felkeltünk és kinéztünk az ablakon ott volt a szemközti tetőn.
bgyöngyi
 
 


Gyöngyike!!

Nagy gratula!! És csak így zsupsz terhes lettél???:D

Ilonka,
ti hol is tartotok? Mikor kezditek? Férjed eredményei?

Jucmuc,
hogy mekkora baba már Davide!!! Hihetetlen.
Jó kis vagyis nagy medencétek van!! Nem semmi!!!

Kikészített a költözés, a nyakamon egy nagy izom teljesen begörcsölt, ma sos gyógymasszázson voltam. Kiderült a gerincem mellett is végig beállt az izmom. Éreztem én ott is, hogy fáj nagyon, de az még csak csak kibírtam volna, de a nyakam miatt aludni sem tudtam már 3 napja, így muszájvolt elmennem dokihoz. Majd még lesz a héten maszi, és el vagyok tiltva a megerőltetéstől, nem szabad emelnem, szerelnem semmit. :?

De sebaj, pénteken reggel kezdem a Decapeptylt, szombaton meg hozzájön a Gonal F. Ja és ti is kaptatok Aspirin Protect 100-at? Nekem a stimu kezdetétől kell majd szednem. Ez arra jó, a dokim szerint, hogy a nyálkahártya felépítésekor új kis vérerek fognak képződni, nem a régiek fejlődnek tovább. Vagy valami ilyesmit mondott a dokim. E mellet még szednem kell Gravidát és C vitamin 200-at. Rá is vezették a lapomra, hogy ezeket is szedjem, ez is a kezelés része. Fura volt, mert eddig nekem ilyeneket nem "írtak fel".
A pénteki szuritól kicsit félek,mert eddig nekem a combomba kellett adni, hasba sosem, így nem is tudom hogyan kell pontosan. Bele a közepébe? vagy hogy? Meg volt beszélve, hogy bemegyek a Kaáliba és beadják az elsőt, megmutatják, de csak akkorra kaptam időpontot a nyakam miatt, így inkább be kell valahogy majd adjam magamnak. :? Férjem meg nem lesz itthon. :roll: :? Kicsit izgulok, de a babáért ugye mindent. 8)
katata
 
 


katata!

Én is kaptam Aspirin protect 100-at.
Piehenj sokat,hát nem semmi a nyakad,De bizti rendbe hozzák :lol:
Nekem is megmutatták,hogy kell hasba szúrni magam ,utánna ment minden mint a karikacsapás :lol:

Gyöngyi!
Gratulálok neked :lol:


BBilona!
Tiszta izgi a dolog :lol:

Zel!

Mindjárt itt a péntek :lol:
Az autós függöny meglessz :?: :lol:

jucmuc!

Szuper medence :lol: DAvide biztos élvezi :lol:

Nia mostani szokása,hogy benyúl a pólom alá a cicimhez,persze csak akkor csinálja ha,társaságban vagy boltban vagyunk.
Mondom neki,hogy Nia puszit anyának,és megnyalja az arcomat, olyan édes :lol:
m. reni
 
 


Trinky,
Hatalmas drukkok mennek neked+++++++

Kata,
Nekem nem volt Aspirin, valaki felírja, más meg nem. Itt egy Gonalos videó, hogy kell pociba döfni magad:
http://www.fertilitylifelines.com/seron ... ctions.jsp
Vendég
 


Sziasztok!

Gyöngyi! Juhhhéjjj!!!!! Gratulálok! Csibe meg nagyon édes! Apja építi már a magaslest, hogy a nem várt kérőket levadássza????

Trinky! Megadrukk továbbra is! Gyere minél hamarabb!

Kata! Combiba böktél eddig? Hmmmm. Ez érdekes. Ne aggódj, pociba biztosan sokkal könnyebb lesz. Ott nem feszíted meg az izmot... Sőt nekem voltak olyan pontok, ahol egyáltalán nem éreztem semmit. A pécsi klinikán is adnak c vitamint, meg aspirint. De jó, kezded....

Reni! Hááát, vagy autós, vagy katicás függöny lesz... Meglátjuk. Nekem mindegy! Bár egy autós anyunak a kislánya is kaphat kisautós függönyt?? Áh, csak viccelek. Ha Enikő lesz, katicás lesz..
Tyű. már puszit is kapsz? Nem semmi! De ez a cicis dolog a csúcs! Biztos dicsekszik, hogy nézzenek oda, neki milyen jó kajáldája van! :lol:

Ilonám! Vannak már eredmények múlt hétről?
zel
 
 


Zel!

Autós lehet csajszinak is :wink: Meg van a lány név?Enikő??de jó :lol: A mostohám is Enikő. Bizony cici taper,és puszi is van :lol:
légszi,ha megjöttél az uh-ról akkor kérünk egy szép vonalzót :lol: Amúgy ,hogy érzed magad??
m. reni
 
 


zeL!

Jut eszembe meddig szurizod magad??Nekem annak idején egyáltalán nem volt progis szuri ,csak kúp. :shock:
m. reni
 
 


Reni!
Egyre jobb ötlet a lányszobába autós függöny... :lol:
Igen, ha kiscsaj növöget pocimban , Enikő lesz, ha pedig kissrác, Lukács.
Köszönöm, jól vagyok. Néha mintha rakoncántlankodna a gyomrom, de igazán rosszul nem voltam még. Szurit tegnap kaptam az utolsót. Izomba, popiba, mert olajos.... Így komasszonyom durrantotta szét a hátsóm. Ő eüs. Kúp még van.
Én is péntekre tervezem a vonalzót. Már csak úgy babinából is...
zel
 
 


:D :D :D :D :D

Szóval úgy néz ki gyerekünk lesz :D :D :D Sikerült, de még fel sem fogom. Röhögök meg sírok felváltva.

HCG: 132,5

Tényleg velem történik mindez????

KépKép
trinky
 
 


Kata!

A pocak szuritól ne félj, simán be fogod adni magadnak, és úgy, ahogy Zel mondta: sokszor nem is fogod érezni. Ha meg fogod, az is csak egy nagyon pici csípés.

Gyöngyi kismamatárs, nagyon gratulálok Neked.

KépKép
trinky
 
 


Ja és a nagy rohanásban nem mondtam: lehet, hogy ikrek :D :shock:

(most eldugulok :) )

KépKép
trinky
 
 


Trinky!!!!!!

Juhéjjjjjjj!!!!! Gratulálok!!! Hű, de örülök!
zel
 
 


gyöngyi, trinky:
gratulálok nektek!!! Borsózott a hátam, ahogy olvastam :)
Sok babánk lesz egyszerre, és ez a létszám még nőni fog, érzem én! :)
trinky:
Mikor nem írtad az ikreket, már akkor láttam a HCG értékből :)

Gyöngyi:
Te Annácskádnak is boldog névnapot kívánunk!!! Nagyon sokat nőtt ő is! :)

Mi jól vagyunk, tegnap voltam AFP-n, Zsebike egyre többet mocorog, Annám pedig meg sem áll, folyamatosan megy, mint akit felhúztak:)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1217331481.8627.jpg[/img]

[/img] Kép Első bringám

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1217331531.6843.jpg[/img] kukucs

[/img] Kép reklámot nézek

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1217331567.0668.jpg[/img] [/img]

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Kata,

Köszike! :D Bizony, nagyon gyorsan nönek ezek a picurok...sajnalom az izom problemakat jobbulast! Nekem is kellett aspirin, c vitamin is es elevit.

Reni,

Köszi! :D Bizony, hogy elvezi, nayon tetszik neki. Szoval Antonia ilyen kis huncut? :lol: :lol:

Trinky,

Szoritok nagyon! Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Most olvasom! :D :D

Trinky! :D GRATULALOK!!! Latod-latod... :wink: :D :D :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Trinky,
Gratulálok, én mondtam, hogy pozitív az a teszt még akkor is, ha halvány :lol: Szerintem amúgy nem ikrek, mert nekem 11. napon 190 volt a hcg-m és még így is csak egy baba lett :wink:

Gyöngyi, Mágnes,
A csajok gyönyörűek :lol:
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Nem akartam szólni a 12. hét utánig, mert iszonyatosan félek az "elkiabálástól", de annyi babás van már itten hirtelen, hogy csak nem történik velem se semmi rossz... szóval Én is babát várok.

Babszi vagyok, akinek áprilisban méhen kívüli babával műtétje volt, és elvesztette az egyik petevezetőjét, és lám, most mégis babát várok. Persze nem megy teljesen flottul minden, mert barnázok, de belül hatalmas a boldogság, meg az aggodalom.
Állitólag ikreknek indult volna, de egyik baba felszívódik sajnos - lehet, hogy emiatt barnázok.

Mindenkinek hatalmas gratula, annyira örülök mindenkinek! Mostanában kicsit mindig bekukucskáltam, de nem nagyon tudom ki mit merre...
Mágnes, Zel, Trinky, Gyöngyi, Domo, ...remélem nem hagyok ki senkit... attól nagyon nagyon bocsánat!!!
babszi
 
 


Babszi,
Szerintem mindenki pontosan tudja, hogy ki vagy :wink: Hatalmas gratula neked is :lol: Hogy érzed magad? Hány hetes vagy?

Hú lányok, most már én is akarok pocakot :lol: :lol: Olyan jó, hogy ennyi babás van, remélem még sokkal több lesz!!!
Vendég
 


Trinky!

Nagyon örülök neked!!Előkerestem a KAális papíromat,Nekem a 12.napon a HCg-202.3.


Babszi !

Neked is örülök,kijár végre a boldogság :lol:

Zel!

Mind két név nagyon szép :lol: Bizti szép lessz a szoba. :wink:

jucmuc!
Igen ilyen huncut a kiscsaj :lol: Davide nem szokott huncudkodni?
m. reni
 
 


Egy nap alatt három baba, hihetetlen :lol:

Babszi, hogy sikerült, spontán? Hol tartasz most, jól vagy?

Trincky, már féltem, hogy nem jelentkezel(nem is teszteltél?)
De jó, nagyon gratulálok :lol: És akkor ezt Z.dokinak köszönheted?
mikor mész 1. UH-ra?

Gyöngyi, neked is hatalmas gratula :lol: Mennyi ideig próbálkoztatok? (ugye az első inszemmel sikerült?)
Anna nagyon helyes :lol:

Mágnes, a te Annád is csodaszép, az első kép, ahogy alszik :lol:

Zel, nem úgy értettem, hogy nem reggelizek (anélkül elindulni sem tudnék), csak nem eszek paprikát reggelire.

Kata, szerintem a poci szuri a legjobb, alig érzed. Csak kicsit öszeszeded a bőrt, és belevágod :lol:

Most akkor jöhet Kata, Ilona, Tücsi :lol:

Kép
domo
 
 


Babszika, Trincky: Gratulálok!

Hányadik dpo-n nézték a hcg-det? Mennyitől gyanús az ikerterhesség? Azért kérdem, mert nekem 11-én kell mennem tesztre, de lehet, hogy csak vizeleteset csinálnak, vérvételt nem. Nálam a doki az inszemnél is mondta, hogy lehetnek ikrek, mert sok a tüszőm. Azóta mindenki az ötösikrekkel poénkodik nekem. Az egyik barátunktól megkaptam, hogy lesz majd három szép gyerekem...meg kettő csúnya. :) Mondtam neki, hogy akkor a csúnyákat ő fogja pelenkázni.
vicky79
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a gratukat!
Trinky! Gratulálok én is neked!
Babszi! Itt Gratulálok és ne izgulj semmi gond nem lesz!
Ági! Te Annád is gyönyörű! Nekem a foteles tetszik ahogy ül benne mint a nagyok!
Ági szerinted nem lesz gond, ha Annát (kb. 11 kg) emelgetem? Gondnolom anno te is aggódtál ezen.
Domo! Igen Anna inszemes baba. Most ez volt a második próbálkozós hónapunk és hálistennek sikerült.
Ugye nem kiabálom el?
Egy picit félek, mert emelgetnem kell a lányt, hajolgatok és azért ugrálgat és nyomja a hasamat.
Kata! Pocakszuritól szerintem se félj. Nekem anno a párom adta be. Összefogta a bőrt és már szurta is.
bgyöngyi
 
 


babszi:
Neked is grtulálok! :) Ez igazán "termékeny" nap volt. Még ilyet!!!! Sokszor eszembe jutottál ,hogy mi lehet veled, de nem is gondoltam, hogy olvasol még minket :)

Gyöngyi:
Én is emelgetem Annát, mikor megemlítettem a dokimnak, hogy aggódom emiatt, azt mondta, ne féljek, nem valószínű, hogy az emelgetéstől gond lehetne.
Mi lecsökkentettük az emeléseket, amennyire tudtuk. Igaz, akkor Anna még nem is járt, de pl. keltünk Apával korán, hogy segítsen reggel öltöztetni, reggelizni. Este ő fürdeti, nappal pedig, alig emelem. A lépcsőzés macerás, de elsőn lakunk, inkább türelmesen várok fél órát, míg leérünk ,mint hogy baj legyen :)
Csak vigyázz, hogy ne derékból emelj. :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Vicky,
Trinky(is) lombikos, itt nincs dpo, hanem a beültetés utántól számoljuk a napokat. Ez nem olyan, mint az inszem, így nem lehet összehasonlítani az eredményeket. Azért ne aggódj, nem biztos, hogy a sok tüsző miatt ikrek lesznek, hiszen vannak üres tüszők is, meg éretlen petesejtek stb. Ez uh-on nem látszik.
Vendég
 


Pandus,
köszi, megnéztem a videót, szuper. :lol:
Csajok,
tuti menni fog, csak itt rinyálok kicsit. 8)

Húúúú, ennyi babás hirtelen!!! Énisénisénisénis..... (:oops: )

Trinky,Babszi,
nagyon örülök nektek, légyszi gyertek sűrűbben most már!!!!!

Nagyon sok kismamánk lett hirtelen!! De jóóóóóóóóó!!! :lol:
katata
 
 


Kata,
Te is te is te is, meg Ilona is Ilona is Ilona is, Tücsök is Tücsök is Tücsök is :lol:
Vendég
 


Lányok köszönöm, hogy együtt örültök velem.

Babszi, gratulálok neked is. Kíáncsi vagyok, hogy mikorra leszünk kiírva. Te hanyadik hétben vagy?

Kata, finisben vagy, hidd el. Ahogy elkezded a szurikat röpülni fog az idő.

Domo, csináltam tesztet a 9-ik és 10-ik napon, Pandácska megszakértette és megállapította, hogy ez bizony baba. Bevallom, hogy féltem, hogy a teszt hibás :oops: és ezért nem is tettem fel ide. Féltem elkiabálni a dolgokat.

Lányok, 100-as HCG-vel is lettek már ikrek, szerintem ezért mondta a doki. Azért egy kicsit félnék az ikrektől, mert 160 cm magasságommal, nem tudom mennyire tudnám rendesen kihordani őket. Mindegy ha ikrek, hát ikrek.

Én is leírom a tüneteimet, mert Domohoz hasonlóan engem is régóta izgatott, hogy mit fogok érezni.
Azt hittem, hogy egyből rosszul leszek, és mindenem fájni fog.
Erre semmim nem fáj, nem vagyok rosszul (csak a Gravidától) csak a pocim kemény, nem tudom behúzni a hasam, és 8 órakor mély álomba zuhanok. Ennyi :lol: :lol:

Tücsi, Ilonám ti is gyertek utánunk. Ilona, te amúgy hová tüntél. Vagy most nyaralsz?

Szép napot mindenkinek.
trinky
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm, aki gondolt rám!!!
Én 9 hetes és 5 napos vagyok most. Jól vagyok, nincs semmi extra dolog velem a barnázáson kívül, ami szűnőben van. Sokszor el sem hiszem, hogy babás vagyok, annyira nincs tünetem. A melleim nem feszültek, csak nagyon érzékenyek voltak. Néha van émelygés, de nem kifejezetten hányinger vagy ilyesmi. Sokat híztam szemre, mert szedtem MagneB6-ot, ami olyan étvágyat csinált, hogy állandóan éhen akartam halni. Vki mondta, hogy a MagneB6-nak ez egy mellékhatása (és mert nem vagyok hányós ezek szerint), eldobtam, és a normális étvágyam visszatért. De már olyna hasam van, mintha 4 hónapos lennék :) Nagyon cikinek érzem. Ha vki nem émelyeg túlzottan, ne szedje a MagneB6-ot - hacsak nem muszáj.
Sokszor elaludtam napközben, ami régen nem volt jellemző rám.
Elvileg február legvége lesz a mi hetünk, ha Babó is úgy akarja...
babszi
 
 


Babszi,
Én végig szedtem a Magnet a maximum adagban, és nem volt tőle nagyobb étvágyam :wink: Miért lenne ciki a nagy poci? Pont ez a jó, hogy végre van mit büszkén domborítani :) Piciről kép, vagy pociról? Párod, hogy fogadta a hírt? A februári babák nagyon szépek :lol:
Vendég
 


Én hiszek neked, hogy nem csinált különösebben étvágyat, de nálam így van. A ciki nem a babás pocak, hanem hogy akkora most, mitnha 4 hónapos lennék :) Pedig csak 2 és feles vagyok :) Szóval büszke leszek én a pocakra, és nem vagyok az a típus, aki fogyókúrázik babavárás közben (mélyen elítélem! <nem a diétázókat, hanem a fogyókúrázókat>)
Piciről van fénykép, majd fel kell ügyeskednem - fotó lesz a fotóban :)

Párom nagyon büszke, nagyon várja már. Folyton aggódik, és mindentől kímél engem. A tenyerén hordozna, de szerencsére elmegy dolgozni, én meg mindenfélét megcsinálok, hogy rendben legyenek a dolgok :) Szóval nagyon drága!

És képzeld, hogy jártunk: Nem kerülhet a nevére a baba. A volt férjem nevére kerül, mert a jogerős válási ítélet és a baba születése között nem telik el 300 nap. És nem lehet sehogy kiekrülni, csak ha újra férjhez megyek. Ezen teljesen kiakadtunk!!!
babszi
 
 


a volt férjem amikor lemond a gyerekről, akkor kerülhet a párom nevére
babszi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?