Új privát üzeneted érkezett!

reni: ABC design, és 26e volt a brendonban :lol: megnéztem és a kategóriájában a következő 33e lenne ezért vettük ezt :lol:
te, hogy milyen szupi Antónia!!!!! nálunk kb 1 hónapja alussza át az éccakákat borka..de már ez is jó :lol: a banán sem jött be, úgyhogy most még várok, egy hét múlva újra próba :shock:

tücsi, jó a vonalzód és hajrá!!!

pandi ti pesten laktok és ott néztetek ikerházat? én dunavarsányban és szigetszentmiklóson találtam újépítésűeket, csak van amelyik emésztőgödrös, meg a szomszédok nagyon közel vannak ezért vetettem el...te miket találtál? (persze ha pesten nézted)

zel???

kata nem semmi mik vannak...

ilonkám, te mindig olyan ari vagy!!

Kép
kicsiboris
 
 


Boriskám:
Nem akartok Harasztira költözni? Itt is rengeteg új ház épül, és közel van Pesthez, de mégsem az. :wink:

Ma megvolt az első tápszer nélküli, asztalnál együtt ülős vacsoránk. :) Kiváncsi leszek hogy bírja így az éjszakát. Olyan édes volt, mikor végeztünk, ő ült az etetőben az asztalnál, Apa kiugrott valamiért, én meg pakoltam. Bevittem a sót, mire kijövök, Anna megkaparintotta a felvágottas dobozt, az összes felvágottat összegyűjtötte a kis markában és két pofára tömte :)

Piri még mindig kanyarban sincs..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes!

Ez egyre izgibb! A vonalzód szerint már 9 napja késik?! Mikorra tervezed a tesztet? Úgy örülnék végre egy zebrás tesztnek!!!
Ezentúl nagy élmény lesz nálatok minden családi étkezés, az bizti.

Ilona!

Én is ezt remélem!!! Hajrá!!!

Kata!

Mikor kell vérvételre menned?

tücsökbogár
 
 

 
 

Tucsi,
szép a vonalzod! :D
Nagyon jonak tartom, hogy ennyi szempontot figyelmbe vesznek, szerintem ez nagyon fontos.
6-an kell vérvételre mennem. Egy orrokévalosagnak tunik, de hat majdcsak odaerunk mar...

Magnes,
szupi lehetett a vacsi, meg a felvagott falasa is. :lol:
Melyik nap is tesztelsz? Holnap? :lol: :lol: ++++++++++++++++
katata
 
 


kicsiboris, esetleg Tökölön tudok segítséget. Unokatestvér férje ép-i vállalkozó, telket vesznek iker és 4 lakásosos házakat építenek, igény szerint. Örülök, hogy így a környékben gondolkoztok, már alig várom, hogy találkozzunk :D

katata, +++++

mágnes, aztaaaaaaa, oh de jó lenne :D

zel?

babszi, hogy vagy?

sapé, jó pihenést!

Szép napot csajszik!
bbilona
 
 


Sziasztok!

Sajnos betegek vagyunk :( vírusos torok...... igazából nem is értem, mert mostanság nem mentünk sokat. Bár itt Szegeden, most minden korunk béli gyereknek van :shock: Száraz köhögés.....szörnyű. Éjszakára forraltam kamillát és betettem a szobájába, úgy aludt és végre nem is kelt fel, meg nem is köhögött éjszak. Reggel nagyon folyt a nózi,ami eddig szintén száraz volt és rettenetesen köhögött. Ez már jó jel,csak neki nehéz.

Kisboris!
Milyen ügyi a lánykád, hogyan alszik? Hason?

Mágnes!
neked is lesz teszt? Izgi és szorítok!

Kata!


Hogy érzitek magatokat?

Ilona!
Ti hogyan vagytok?

Babszi!
Mi jöhet még!? Hihetetlen
:( Azért én remélem ezek után csak is csuda jó dolgok fognak veletek történni.... hisz már az új szerelem is az!

Mindenkinek Szép napot és jó időt erre a hosszú hétvégére!

Kép

Kép
odry
 
 


szia odry!

Ez a száraz köhögős, lázas rondaság most felénk is dívik. Reméljük hamar meggyógyít benneteket a tavasz!

Köszönöm szépen jól vagyunk, tudod élünk mint Marci Hevesen!
bbilona
 
 



Sziasztok!

Odry!
Jobbulást nektek! Kép



Mágnes!
Most már tényleg izgi! Tesztelni nem akarsz még?

A hosszú hétvégére mindenkinek jó pihenést kívánok! Pakolok, és délután indulunk a gyerköccel anyuékhoz! Remélem mire újra jövök sok jó hír fog várni! Kép Kép

Kép
sapé
 
 


Odry,
jobbulást Dávid babának!

Sapé,
jó utat nektek és kellemes kikapcsolódást!

ZEL????
katata
 
 


Mágnes,
Haraszti nagyon szép hely, jó lehet ott lakni. Drukkolok :wink:

Ilona,
Így is messze vannak, annyival nem lenne ez messzebb, de ők nem örülnek neki. Pontosabban az anyukám, meg a nővérem. Persze azt mondták, én döntök, nem ők a fontosak...

Kata,
Mi éjszaka kétszer szopizunk, de utána alszunk is tovább. Ez mondjuk jó is a tej miatt, így jobban termelődik. Itt az adagod+++++++ :lol: Tudod mi :lol: :lol:

Bporis,
18 ker. Megnéztem, és itt is az a baj, hogy közel a szomszéd. Amúgy a házak gyönyörűek, profi munka! Belül is megnéztük, egy tulajdonos behívott, aki éppen ott volt, és nagyon tetszik. Csak közel a szomszéd... Ma megyünk megnézni, hogy milyen eladó házak vannak ott még. Lehet mégsem költözünk...
Vendég
 


Mindenkinek nagyon kellemes kikapcsolódást és pihenést kívánok a hosszú hétvégére!

Legközelebb már csak a hétfői uh után tudok jelentkezni, akkor jövök a hírekkel.

tücsökbogár
 
 



Tücsi,
Látom május 5-én lesz uh-d. Nekem is akkor volt az első uh a lombiknál, remélem neked is szerencsés lesz :wink: Jó pihit neked is!
Vendég
 


Pandácska,
8)
Szépek ezek a házak!! De mondjuk a közeli szomszéd elég rizikós én se nagyon szeretném. :? De azért kert, hááááát. :D

Tücsi,
várjuk majd a híreket hétfőn délután! Jó pihit addig!!!
katata
 
 


Pandus,
mennyibe kerül egy ilyen házban egy lakás? m2-e?
katata
 
 


Kata,
http://www.kulcsrakesz.hu/ Tényleg szépek élőben is, csak nagyon közel a szomszéd....
Vendég
 


Hát nem túl olcsók, sőt... :shock: Ennyi pénzért azért már tényleg jobb, ha nincs az ember szájában a szomszéd. :?
katata
 
 


Szép jó estét! :)

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1209579327.0177.jpg[/img]

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes,
Hát mit is mondjak...sejtettem :lol: :lol: Hurrááááá :lol: :lol: Gyönyörű ez a teszt :wink: Picit irigy vagyok, emlékszem milyen jó érzés ilyet pisilni :lol: :lol:
Kép

Kata,
Na igen... úgy döntöttem, maradunk ahol vagyunk.
Vendég
 


Sziasztok!
Babszi! Nagyon sajnálom, hogy igy alakult. Szerintem is cseréld le a dokidat.
Ágnes! Halkan, de Gratulálok! Ez még spontán hónap volt ugye?!
Párod mit szólt?
Odry! Jobbulást Nektek!!
bgyöngyi
 
 


Mágnes,
ez gyönyörű!!!!!!!! :lol: :lol: És 5 óraiból!!! Gratulálok!!!
Mikor mész dokihoz?
katata
 
 


Mágnes!
Súgva bár, de nagy gratula a csíkhoz! :)

Borcsa!
16.kerületbe nem jönnétek?

Odry!
Gyógyulgassatok! Láz is van?

Jól vagyok, megvagyok. Minden nappal könnyebb. 1 ciklusig még együtt se lehetünk, de utána babásodhatunk is az orvos szerint. Mi csak szeretnénk egymáshoz bújni, bár azt hiszem a vágy nagyobb lenne még, mint a tett-érzés.
babszi
 
 


Mágnes!

Hurrá!!!!!!!!!!!!!
NAgy gratula!
:lol: :lol: :lol:
m. reni
 
 


Sziasztok!

Mágnes!
Ez gyönyörű!!!!! Gratulálok!
Ezek szerint igaz, hogy ha szül egy babát az ember, akkor a következő könnyebben jön. Hát ezt most meg is érdemeltétek így!!!
De jó!!!!!!!!! :wink:

Sajnos Dávid nagyon rosszul viseli, mert most szakadozik fel neki és a nózit folyamatosan szívnom kell, mert iszonyat mennyiségű váladék van benne.
ANYUKÁK!!!! most hogy szakadozik a köhögés, nem kéne mást adnom? Sinecodot kap, meg vitamint. Azért kérdem, mert sokszor hallom, hogy ha már más a köhögés, akkor váltanak. Sajnos helyettesítés volt és így nem tudok a mi dokinkkal beszélni. Szegénykém sokat sír, mer pihenni sem tud, viszont ha fent van jó a kedve.
Remélem minden gyerkőcöt elkerül ez a nyavalya és sok más betegség is.

Kép

Kép
odry
 
 


Sziasztok!
Köszi a gratukat, igazából még most sem tudom felfogni, naponta többször is megnézem a tesztet, gyönyörködöm benne, és kicsit félek.. Újra keződik az idegeskedés, ráadásul nem tudom, hogy állom azt meg, hogy Annát ne emelgessem. Remélem minden rendben lesz, hétfőn megyek dokihoz, mivel én progipótlást kaptam Annával, így ,ha kell gyógyszeres támogatás ,akkor az minél előbb.

Lehet, hogy hülyén fog hangzani, de biztosra veszem, hogy ez Apu ajándéka nekünk. Kicsit furcsa, hogy SPONTÁN sikerült NEKÜNK, ráadásul úgy, hogy a múlt hónapban összesen 2 alkalommal voltunk együtt (a második tervezett mensi napján), így amikor sikerült a baba, az Apu temetése előtt 2 nappal volt.
Véletlenek? :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes,
nagyon is igazad lehet, sokszor hallottam már ilyenről!! Szóval egyáltalán nem hangzik hülyén, sőt, nagyon megható szerintem.
Mikor töltődik le ez az oldal, mindig megkeresem a tesztről a fotódat,olyan jó látni! :lol:

Én parázok. :? Tegnap tipikus mensis idegesség, migrénes fejfájás és mensis pocifájásom volt este... :roll: Úgy félek. Tudom, hogy nem kéne, de nem bírom megállni, hogy ne parázzak. :?
katata
 
 


Sziasztok!

Mágnes!
Szerintem nincsenek véletlenek..... nálunk is így volt, pont ahogy nektek. Nekem akkor sokan mondták, hogy fiam lesz és lám az is lett. Már arra mondták, hogy spontán, gyorsan.... tehát Ő akart annyira jönni. Valóban apukád ajándéka, ezt én is így gondolom.
Nagyon Örülök.

Kata!
Ne tessék félni...... bizakodni kell. Tudom nehéz, annyi nehézség után, de látod, CSODÁK vannak és a Ti babátok is jönni fog. légy nyugodt, pihenjél sokat és beszélgess a kicsikkel....
Nagyon gondolok rátok!


Mi jobban vagyunk.... csak nem bírtam tovább és hívtam a gyerek orvosát aki telefonos segítséget adott. Bár nem egészen kielégítőt.... Pont hívott a dokim és említettem neki, hogy beteg a gyerek, majd inkább jövő héten jöjjön....erre meg említette, hogy vigyem el meg nézik a feleségével, mert az háziorvos... Örömmel vittem, hisz csak olyanban bizik az ember akit ismer, ráadásul neki is 2 kicsijük van. Na írt is fel neki antibiotikumot és hála a gyerek aludt éjszaka és jobban van. nem értem miért jó húzni ée várni, mert most nagyon divat a gyerekorvosnál, hogy nem gyógyszeres kezeléssel kezdi.... csak így 3 hétig is benne lehet, meg ne adja az ég, de még szövődménye is lehet. A tüdeje tiszta a Dávidnak, csak a torka gennyes váladékos. Az a lényeg rendbe jön és nem szenved tovább.
Most az én torkom is fáj, így apuka rohant a patikába és kezelgetem magamat is. Hurrá.

Mindenkinek jobbat!!! :lol:

Kép

Kép
odry
 
 


Odry,
de örülök, hogy sikerült elcsípni ezt adokit és lám máris jobban van Dávid!! :lol: Nagy megkönnyebülés lehetett.

Bejelntkeztem a fodrászhoz, vágatok a hajamon és ez egy kicsit kikapcsol, meg kényeztetem magam kicsit. 8)
katata
 
 


Mágnes :)
Hi-hi. Úgy néz ki mégis együtt babásodunk. Persze én sem akarom elkiabálni, de egy órája teszteltem. Már nálam vannak a receptek az inszemhez, de halogattam kiváltani, mert 50 ezer lett volna.
Úgy látszik vannak még csodák:
Kép

Zel???

Kép
Kép
tiza
 
 


Tiza,
Hát ez nagyon jóóó :lol: Gratulálok nektek is :D :D Nagyon szép teszt :wink:

Kata,
Nyugiiii :wink: ragacs :lol:

Van fülbevalónk... hihetetlen ordítás volt, még a cici se kellett, de most már nem is emlékszik rá, vigyorog :D
Vendég
 


Panda :)
Köszönöm. Gratulálok a kis fülbevalósnak, hogy túlélte. Manapság szokás rosszallani, ha valaki kilukasztatja a kicsi fülét, mondván, hogy majd ráér nagykorában. Én nem ennek vagyok híve és ha lesz egy kislányom, én is rakatok neki. Mert persze olyan nőcis lesz, mint én. Hi-hi.

Kép
Kép
tiza
 
 


tiza:
Csak nem? :) Mikor mész dokihoz? Na és számoltál már, hogy mikor is várható a szülés? :)
Én is jövő héten mentem volna a dokihoz inszem konzultációra :)
Gratulálok!!
Bátor voltál, és tettél fel vonalzót:) Lehet, hogy én is erőt veszek magamon!

Kata:
Jól teszed, hogy kényezteted magad, aztán nemsokára úgyis olyan fáradt leszel, hogy nem lesz kedved, csak aludni :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Tiza!
Gratulálok!!! Marciról képek?

Szinte majdnem úgy jönnek a tesók, mint az elsők :lol:
Gyöngyi.... Andi..... aztán én? :shock: :lol:

Kép

Kép
odry
 
 


Mágnes :)
A szülés kalkulátor január 8-ra teszi. Már úgy vagyok, hogy nem a vonalzón múlik és most sokkal kevésbé vagyok parás, mint az elsőnél. Tegnap reggelig eszembe sem jutott, hogy terhes lehetek. Nem is hőmérőztem. Azt sem tudom melyik nap volt pontosan pém. Az biztos, hogy jól körbelövöldöztük apával.
Dokihoz nem tudom mikor megyek. Hétfőn telefonálok, hogy ugyan kell uh időpont, csak nem az inszem miatt. Majd megmondja mikor menjek.

Odry :)
Az klassz lenne. Miért ne? Úgy látszik másodszorra már könnyebben megy. Legalábbis jó néhány példa ezt mutatja. Biztos az is közrejátszik, hogy már nem görcsölünk rajta.
Holnap teszek fel képet, csak most Marci itt ordít a lábam alatt. Megyünk aludni.

Kép
Kép
tiza
 
 


Hát lányok, remélem, most beindítottuk a babaesőt, most még Kata jön legközelebb, aztán szépen sorban a többiek! :)

Tiza:
Na megvárom a hétfőt, ha minden ok, akkor én is lecserélem a vonalzómat. Már alig várom! :)
A kalkulátor szerint mi dec. 29-re lennénk kiírva. Annám dec. 28-án született, vele 30-ra voltam kiírva :)
A teszttel most én is így voltam, máskor folyton lestem, reménykedtem. Most csak úgy rápisiltem, mert gondoltam úgyis nega lesz, de legalább a dokinak megvan a kötelező teszt. Mire lehúztam a vécét és ránéztem, már 2 csíkos volt. Nem hittem el :)
Tényleg így van, hogy nem görcsölök én sem annyit rajta, bár egy kicsit tartok attól, hogy mi lesz, mikor Annát emelni kell...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Csak azért merészkedtem be hozzátok, hogy szívből gratuláljak az újdonsült kismamiknak!

Mágnes, a méhed már edződött, úgyhogy nem lesz semmi baj, még akkor sem, ha Cacát emelgeted! :wink: (anyukámnak ez a beceneve, Caca :lol: , de ő Ilona, csak a 2. neve Anna.).

Továbbra is nagy szurok a babára váróknak, és csendben visszahúzódva olvasom tovább a topicot! :)
athiz
 
 


Sziasztok!

És csak bőgök a gép előtt...... Örömömben.

Nagyon gratulálok lányok. Kicsit a szívem mélyén irigyke is vagyok... De nem rosszból, tudjátok.

Katám! Ezermillió drukk. Lesz teszt, vagy megvárod a vérvételt? A kisöcsém szülinapja 6-án van.... ( kisöcsikémből pont kettő ekkorát lehetne kifaragni, mint én..)

Beszélgettünk az öribabás "nénivel". Kb annyi idős, mint én. Vagy mi. Jó fej. Azt mondta két hét múlva jön környezettanulmányozni. Meg kér időpontot a szipológusukhoz is. Döntöttünk. Testvérpárra vágyunk.

A genetikai eredményünk is megérkezett közben. Nega lett, juhhhéjjjj!!!!!

Puszika!!!!!

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Zel :)
Szerintem amint örökbefogadtok, terhes leszel. Vagy lehet, hogy már előtte, mert megnyugszol. Gondolkodtam rajta, hogy jó ötlet-e ide írnom, mert lehet, hogy valakinek csak a szívét fájdítom. Néha még egy kicsit lelkiismeretfurdalásom is van, hogy van akinek még az első sem sikerült. Én amúgy meg vagyok győződve róla, hogy mindenki babás lesz idővel.

Athiz :)
Köszi a gratulációt. Egy hugiban nem gondolkodtok?

Képek Marciról
Az utlsón van egy jó nagy tiplije. Tegnapi szerzemény. Jóság folt.


Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
tiza
 
 


Tiza:
Nagyon vagesz hapsi Marci! :)
Nekem is néha lelkisimeret furdalásom van, hogy tesztet, képet teszek fel, de máskor meg úgy gondolom, talán éppen ezzel adok valakinek reményt, mert ezért érdemes kitartani.
Na és ebben a topicban mindenki annyira őszintén tud örülni a másik sikerének, hogy nem is tudom van-e másik ilyen topic :)

zel:
testvérpár :) És mekkorák lennének a legideálisabbak?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Zel,
Örülök, hogy negatív lett a genetikai eredmény!! Így azért gondolom hamarabb kaptok babát ha testvérpárra vártok, mert sokan csak egy babát vállanak be. Szerintem ez nagyon rendes tőletek, mert így nem szakítják el őket egymástól! Drukkolok!!
Vendég
 


Tiza, köszönöm kérdésedet, hát én nagyon vágyom egy kislányra, de még egyenlőre megvárom, mit hoz a sors. Szerintem apucim is így gondolja, nincs ellene, és ez már nekem elég is. Isten eldönti. Meg azt is, hogy fiú legyen, vagy lány, ha lesz mégegy.

Nagyon édi a babád, és az új vonalzód is tetszik!

Zel, kérlek ne legyél elkeseredve, te is leszel anyuka, méghozzá a babádnak a legjobb a világon! Ehhez nagyon drukkolok neked!

És mindenkinek, hogy megismerje az anyaság érzését!
athiz
 
 


Tiza!!!!

Szuper, gratulálok!!!!
Marci is mekkora már!!!!!

Ne izéljetek már, mi nagyon örülünk mindenki sikerének.Tudjuk min mentetek keresztül mire az első baba összejött, meg is érdemlitek, hogy a másodikkal ilyen szerencsések legyetek!!!

Rosszullétek vannak?
katata
 
 


Tiza!

Neked is szívből gartulálok!nagyon szép ez a fiú :lol:

Zel!
Hát persze ,hogy leszel anyuka :wink:

Athiz!

Tessék sűrűbben jönni :lol:
m. reni
 
 


Kata :)
Én még nem érzek semmit. Marcival ilyenkor már bedurrant a mellem (de lehet, hogy nem jól emlékszem), de rosszullét nem volt. Később, a 6-8. hét között esténként egy picit émelyegtem, de az volt minden. Most a pocim szokott néha fájdogálni, meg a derekam majd leszakad. De az lehet, hogy Marci miatt, mert mindig járkálni akar.
Nagyon izgulok ám érted. Fogsz tesztelni?

Reni :)
Köszönöm szépen. Remélem nem korai az öröm. Mindenesetre férjem vetetett velem még egy tesztet. Holnap reggel megcsinálom.

Kép
Kép
tiza
 
 


Tünet:
Én iszonyatosan álmos vagyok, a róka koma is kerülget ,de nem reggel, hanem úgy anblokk egész nap. Igaz, nem folyamatosan :)
A mellemet kezdem kicsit érezni, a beduranást szívesen kihagynám, lehet, hogy most meg is úszom. Apa vett nekem gyömbért, azt ihatom reggel. :)
Annámmal nem volt csak fáradtság és cicifeszülés.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Tiza,
hát nem tudom, hogy tesztelek-e. Nagyon tanakodom, főleg azért mert az utró is visszatarthatja. :? Még hezitálok, ha mást nem kedden kiderül.
Egyébként nekem is szurkál a hasam, de az ugye bármi lehet.
Azért nagyon bizakodom, mert 3 balsztót kaptam vissza és ekkora ziccert csak nem hagynak ki a kis Eszkimóim! 8)
Majd jelentkezz, hogy mikor mész dokihoz!!

Mágnes,
akkor lehet, hogy a rókakoma fiút jelez nálad?? :wink:
katata
 
 


Kata,
Bizony nem hagynak ki, mert akkor kiporoljuk a feneküket :lol:
Vendég
 


Tiza!
Hatalmas gratula neked is, de csak finom suttogva kiabálom :)

Kata!
Csak nem te leszel a következő a sorban? Nagyon drukkolok!
babszi
 
 


Mágnes, Tiza
nagyon garulálok! De jó, hogy a második"ilyen" könnyen jött :lol:
mindig jó látni a pozítiv teszteket, nekem is lesz ilyen :lol:

Tücsökbogár, milyen gyorsan május lett, és már jöhetnek is fagyibabák :lol: nagyon szurkolok nektek!

Kata, ne tesztelj, várd ki a vérvételt!
hajrá eszkimók :lol:

Panda, mikor látjuk Dórit fülbevalóval?

Ilona, itt vagyok, csak nem történik semmi. Most jön az ismételt spermavizsgálat, utána vissza a dokihoz, és majd ő megmondja, hogyan tovább...
domo
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?