Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Snufi! Ölellek!
Katica! Az én rosszkedvű csapatomba inkább ne jelentkezz. :cry:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hello Csajok!

Snufim, itt is (((((((((((((Snufi)))))))))))))))). Sajnálom, hogy nem a boldogságodban osztozhottam ott a klotyóban. :( No majd legközelebb! HIdd el, tényleg egy kis pihi, meg egyéb elterelés, nyaralás után jön spontán az a babuci. :wink:

Mereszt! Veled mizu? Épp akkor jöttem le, amikor téged betoltak, így Harcika szerint pont elkerültelek! Mennyi????? :wink:

Baba, örülök, hogy veled is talizhattam.

Sannah, gratu a fogyáshoz! EZ kilóban mennyit jelent? Én most szerencsére stagnálok, nálam az a cél, hogy úgy tartsam a diétát, hogy közben nem fogyok. Mellesleg én azon csodálkozom, hogy nem hízok, mert ennyi kenyeret és szénhidrátot sosem ettem korábban! :shock: :shock:

Búbos! Neked mennyi lett az inzulinod, amire ezt mondta a doki a Mensben? :o

Rólunk: Szmatoma doki meginszeminált, kicsit még pecsételek, de ennyi. :lol: Holnaptól 3x1 ultro. :? Ilyet még nem csináltam, be kell állítanom a mobilom napi 3 csipogásra, mert ziher, hgy elfelejtek 3x dugni egy nap... :oops:
És szakmai kérdés: kicsit vesztettem a pozitivitásomból, mert Harcikával azt kalkulálgattuk, hogy a szombati pici barnázás és görcs, ovus fájás lehetett. Ha így van akkor viszont a hétfői inszem későn volt. Mivel szombaton itt aludt anyum is, kihagytuk a "bemelegítést" :oops:, szóval most nagyon aggódok, hogy erről lemaradtunk. Szóval a kérdésem:
1. az ovus fájás lehet, hogy csak előjel és nem aznap reped meg a tüssző? a repiszurit, csak utána nyomtuk be, aznap este
2. ha van több tüsző is, akkor lehet, hogy egyik szombaton, másik vasárnap reped meg? :roll: Na????
Ti annyi mindent megfigyeltetek már csajok, öntsetek már rám egy kis reményt!!!!! :?

Puszi:
Bartika

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Bartika! Nagyon drukkolok!!! Szuper a vonalzód!

Mereszt?! Gyere a jó hírrel!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 

 
 

Sziasztok!

Snufi Drága, Ölellek!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Sziasztok,

Snufi :( :( :( :( :(

Hanna, szerencse, hogy az ijedtségen kívül az Embernek nem lett komoly baja. Próbálj meg nem rosszkedvű lenni, hanem attól boldog lenni, hogy 1) Ő jól van; 2) most egy darabig nem motorozik :wink:
Sok sikert a szurikhoz +++++

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Alle! Ezt csak hiszed. :(

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


[quote="hanna30"]A írta:hanna30lle! Ezt csak hiszed. :(


Nem lett tropa a mocija?

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Alle! Ne offoljuk a topicot. :wink: Privin folyt. köv.
Az lett, ő meg holnap kórházba megy.
Tettem fel képet a blogba.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Bartika! Nekem mindig 1-2 nappal ovu előtt szokott fájni - hiszen akkor feszül - maga a repedés nem fáj!
Szerintem hajrá!

Kép
zölddisznó
 
 


na látod Bartika!
én is ezt mondtam, lehet hogy előtte fáj. Ebben most nem tudok biztos infót, de talán így sejtem én is. Különben is tudod jól: tök mindegy, mit gondolkodunk most ezen: minden baba akkor jön , amikor ő akar.

Hanna!

láttam iwiwen tegnap képet. Mi történt? priviben

Kiscsillag!
nagyon örülök, hogy jöttél!!!! írj, mi van veled!

Felújítás: most úgy néz ki, megvan talán a biztos dátum: augusztus 15-24-ig.Ezen idő alatt injekció és vérvétel sincs! Telefonos szolgálat van! Ha gond van, orvost is tudunk elérni, hívni.
A punkciók időpontjait úgy kell alakítani, hogy véletlenül se eshessenek erre a 10 napra, nem lesz se műtő, se labor. Nehéz, de meg kell oldani.
Akinek ennek környékére volt tervezve a program, beszéljen majd a dokival és átütemezik a dátumokat. Lombikok nem fognak emiatt elmaradni!
harcimokus
 
 


Szép jó reggelt!

Elvileg ma kéne érkeznie a banyának, de most már én is elhiszem, hogy NEM FOG! :-)

(Kikészít ez a nem alvás. Ma már 4:15-kor mosogattam...)

Kép
Vendég
 


Korall!

Ezért érdemes volt ilyen korán bekapcsolnom a gépet! De gyönyörűséges ez a teszt, olyan sárga vagyok, mint egy naposcsibe :) :wink: További drukkok és babatapik+++++++++++++

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Snufi :cry: :cry:
Bartika! Hogy-hogy Szmatona doki? Nem közös az orvosunk? Drukkolok! Tudod, most fog letelni a két hónap! :D
Korall!! Ez szuper :lol: További drukkok :lol:

Harcika! Én azt számolgattam, hogy aug. 10-én indulna normálisan a mensi, long protokollt mondott az orvos, de akkor így pont beleesnék a felújításba. Mennyivel lehet ezt tolni? Június végén kell mennem legközelebb hv vizsgálat és megbeszélés miatt, elég akkor rákérdezni? Köszi.



Kép

 
 


Ez még leírom, hátha másnak is hasznos lesz lakóhely szerint nem illetékes kórházi ellátás témában: szóval elvileg csak akkor okozhat gondot, ha emiatt a területileg "saját" betegeiket nem tudják ellátni. A gyakorlat azonban az, hogy a kórházak ezt nem próbálják kifizettetni, mivel ha bevállalják a beteget, az azt jelenti, hogy fennakadást nem okoz, az OEP kifizeti a 30%-ot, de ha megpróbálják bevasalni a páciensen, akkor az OEP nem fizeti ezt a részt, függetlenül attól, hogy a pácienstől sikerült behajtani a pénzt vagy sem. Szóval ha az adott kórház bevállalta a műtétet/kezelést, akkor már elvileg nem lehet ilyen gond.



Kép

 
 


Sziasztok,

Korall,
ez szuper! :D

Harcika,
Köszi az infót jó tudni!

Mereszt
???

Bartika,
hogy lehet elfelejteni naponta háromszor "dugni"???:))))))
Vendég
 


Sziasztok!

Korall! Ez nagyon szép! :wink: Továbbra is drukk!!!

Mereszt?

Harcika! Írok privit.

Mindenkinek drukk ezerrel!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Korall :)
Drukk továbbra is, nagyon szép teszt :wink: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bartika :)
89-es 2 órás inzulinra mondta ezt a doki. Csodálkoztam én is, kétszer is rákérdeztem, hogy biztosan nem kellene már most gyógyszer?
Babaragacs +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Nikó :)
Drukk továbbra is! ++++++++++++++++++++++++++++++++++ Holnap újabb vérvétel?

Nani :)
További drukk és babaragacs +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Pusz
Buboskemence
buboskemence
 
 


sziasztok!
Ma is teszteltem, de ugyanolyan, mint tegnap, kiértékelhetetlennek vélem a tesztet, szerintem negatív.( vagy én vagyok negatív?) Nem hiszem ,hogy erősödni fog. Most várok, nem tesztelek többet, vagy jön a mensi, vagy nem.
( lehet,hogy a hcg injekció miatt látszik haloványan az a csíkszerűség?)
nem parázom, ami lesz,lesz!
Lafi, naná, hogy szedem a metet! :) Jövő héten megyek T. dokihoz kontrollra.
nikó, szöcske, fablia,angel, Évi77,bubos,sannah, mindent köszi!
Hanna, jó szurizást!
ÓÓÓÓ snufi!!!! :(
Korall, a mindenit! Nekem is ilyen kell! :)

szép napot Csajok!
nani72
 
 


Hello Csajok! Köszi a biztatást!!! Tegnap olvastam egy cikket miszerint annak ellenére, hogy a nők akkor panaszkodtak ovus fájsra, amikor az LH szint a legmagasabb volt, UH-n akkor még ott volt a tüssző egyben. Szóval nem igazán tudják miért fáj. De ez nem a petefészek szúrásra vonatkozik, hanem az alhasi görcsre és vérezgetésre.

KORALL!!!!! Aztaaa! Ez már bizony két csíkos a javából! Gratulálok!!! Akkor most már alhatsz egyet! :lol:

Mó! Tegnap nem volt Kovács dokink, mert megszült a felesége és szabadnapot vett ki. Szerencsére semmi kifogásom nem volt Szmati doki ellen. :lol: Hátha ő kell ahhoz... :oops: :lol:

Hanna! Húúú megnéztem a blogot, szegény férjecskéd! :? Én nem érzem OFF-nak, ha arról is írunk ami foglalkoztat minket. Lelkileg... Szóval hogy van?????

Na mentem, mindjárt KV szünet!!! Alig élek a tejeskávémig... :oops:
Bartiék

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Sziasztok!

Mereszt,
mi hír van? Megviselt a punkció? :?
Gyere beszámolni és drukk a randikhoz!

Korall,
gratu!
Mondtam én, hogy ez a csík az a csík is lehet! :wink:

Nani,
ha halvány, akkor nem negatív! Hátha holnapra erősödik! :)

Bartika,
+++++++++++
Megerősítem, repedés előtt fáj a tüsző!

Sannah,
Gratu a bmi-hez, ügyes vagy! :)
Kutty szuperül van! Anyuék már kifeszítetták a csirkehálót kapura, erkélykre! Holnap látom a kis dögevicset! :lol:

Harcika,
köszi az infót! :)
angel37
 
 


Snufi!
(((((((((((((((((((((())))))))))))))))))))) :cry: :cry:

Korall!
Na ugye, megmondtam! :wink:

Mindenkinek drukkok, tapik, növesztők!++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Hanna! Hála a Jóistennek hogy Kedvesed jól van!

Korall! Ez szupeeeeeer!

Szurok Nani, Nikó, Mereszt!

Kép
zölddisznó
 
 


Korall Gratulálok!

Bubi, tök fura, az én dokim erre már ír ki, ő 30 felett ír ki gyógyszert...
Vendég
 


Korall!!!!
:) :) :) :) :) Nem is tudom hány vigyorgó fejet rajzoljak ide Neked. Most csak az a kérdés, hogy hányan vannak a háromból! :)
fablia
 
 


Dalmi!

Boldog születésnapot!!!!

Kép [/img]

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Bocs,de tegnap lefeküdtem amikor hazaértünk és csak reggel ébredtem.
8 petesejt lett.
Este majd jövök,de az ülés még nem nagyon megy. :oops:

Snufi!

:cry: :cry: :cry:
Hajrá spontán baba!!!!!

Kép
Kép
mereszt
 
 


Mereszt,
nagyon jó!!!
Mindjárt telefonálhatsz is a randik miatt! :D DRUKK!

Hú, az ülés probléma ismerős :roll:
angel37
 
 


Mereszt!
Jó randit! Írj majd, hány baba van! Drukk ezerrel!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Mereszt! Gyönyörűűűűűű! Drukk-drukk-drukk!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Korall, na ugye, hogy ez a ragya nem az a ragya :D Egyelőre halkan örülök. Vérvételre mész?

Harcika, köszi az infot :) Remélem, addigra max. a babakukkos uh lesz esedékes.

Mereszt, ügyes vagy! Drukk a randihoz (ülés nekem sem esett jól, inkább feküdtem a punkció után)

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Mereszt :)
Drukk a randikhoz! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++
buboskemence
 
 


Meg van a pajzsmirigy eredményem, elvileg minden határértéken belül van (az internetről néztem határértéket), bár a T4 elég közel van a felső határhoz, a TSH meg inkább alacsonynak tűnik. Jövő pénteken fogja megnézni a doktornő, s hív ha találkoznunk kell miatta.
TSH-m: 1,310
T4: 18,35
T3: 4,39

Pusz
Buboskemence
buboskemence
 
 


6 termékenyült meg,holnap kell telefonálnom.Valoszinü,hogy csütörtökön kapom őket vissza.

Kép
Kép
mereszt
 
 


Szia Mó!
ha jól értelmezem, akkor az aug. 10 én induló vérzésednél kezdenétek a longot. / :?: / A long a 21. nappal kezdődik és a következő mensinél érleljük a tüszőket. Tehát annak a ciklusnak a 21. napján kezdődik a Suprefact adása. Azaz 30-31 körül. Az bőven jó, még úgy is, hogy előtte ugye majd kell egy uh, de 25-től belefér. Ha jól sejtem, akkor szeptemberre írt elő a doki. Úgy viszont jó lesz a júniusi időpont, amiben maradtatok. Ha nem így van, kérdezz rá , hogy menj-e hamarabb a megbeszélésre.
Mindenkinek meg tudjuk úgy a kezelését "manipulálni", hogy ez a 10 kiesett nap nem okoz gondot.
Akinek PONT augusztus közepére esne maga a beültetés, az esetleg vegye fel hamarabb a kapcsolatot az orvossal, hogy módosul-e valami a tervben. Mondjuk telefonon kérdezzen rá, az elég. De szerintem az abszolút érintetteket az orvosok maguk értesítik majd.

ezt most csak azért írtam, mert tudom, hogy nagyon sokan csak olvasgatnak és igazából nekik is írom
harcimokus
 
 


Mereszt! Basszus, gondoltad volna egy hete? Naggggggyon-naggggggyon örülök! :lol: :lol: :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Mereszt Drukk-drukk :)
Korall! Szép teszt!Khm... nem akarsz valamiről mesélni? :wink:

Hisztero is kipipálva, minden rendben :) , Gonal indul 9.-én.
Kezdőőődik-kezdőőődik:)

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Coca!

Nem gondoltam volna. :oops:
Bárcsak a vége lenne ilyen szép.

Kép
Kép
mereszt
 
 


Lányok!
Mindenkinek nagyon köszönöm a drukkokat és a gratulációkat.

Mereszt,
Ez nagyon jó hír! Nagyon drukkolok a továbbiakra. :-)

Viktu,
De mesélek. Te honnan tudod? Bár van tippem... ;-)

Voltam vérvételen, a hCG-m 136 lett.
Nagyon boldog vagyok! :lol:
Vendég
 


Korall!

Gratulálok!!!!!!!!!!Bár,ez sejthető volt. :P :P :P :P
Boldog pocakosodást kivánok!

Kép
Kép
mereszt
 
 


Sziasztok!

Na végre már beindult valami!!! Korall: :lol: :lol: :lol: :lol: gratu!!!!!!

Bartika: először azt gondoltam, hogy 10 kiló, de ehelyett 15 körül van.

Mereszt: ügyi vagy, tuti jó vége lesz, drukkolok!

Viktu: ez super, hajrá szurik!!!!!!!

Angel: azért még meg fogsz ismerni, kuttynak pocaksimi és fülivaki!!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Bocsika, utolsó oldalt tudtam csak átfutni :oops:

Hanna!
Uuuuu, ez nagyon gáz, enyím Clarknak ezért nem engedem hogy motorozzon....engem ne ijesztgessen ilyenekkel :evil: hatalmas szerencse, hogy ennyivel megúszta...... láttam a képeket :shock:

Barti!
++++++++
:D

Korall! :lol:
Hatalmas örömteli gratula!!! :lol: :lol: :lol:

Mereszt!
Jujj, ügyik vagytok nagyon, mennyi babóca!!!! :lol:

Viktu!
Szuper, hogy minden okés odabenn, hajrá szurik!!! :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Mereszt! Ez szuper, drukkolok a továbbiakhoz! :)

Harcika, nem, augusztusi vagyok, előző mensi júl. 15-e körül lesz. Megyek akkor hamarabb hozzátok, nagyjából június közepén (előtte nem nagyon tudok, műtét + menstr.)

Kovács doktor: hűha, innen is gratula a legkisebb Csillagszeműhöz :D



Kép

 
 


Bocsánat, de bunkó voltam.
Harcika! Köszönöm szépen a választ!



Kép

 
 


Sziasztok!

Na, jövök bővebben.

Bartika! Köszi szépen! Jól van, 3 hét fekvés neki. :( 8 napon túl gyógyul. Éééss, kapott tetanuszt, amit hősiesen mesélt, hogy nem sírt. :lol: szóval, megmarad.

Mereszt! Ez nagyon jó hír!!!! Ahogy Zöldi is írta, 1 hete még nem gondoltad volna. Nagyon drukkolok!!!!

Viktu! Hajrá szuri! Bocsi, beelőztelek.

Lois! Hát, ja. :? Pasik...

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Korall, akkor most már hivatalosan is gratulálok :D Végre jó hír

Mereszt, drukk a 6 embrikének, neked meg a beültihez és ahhoz, hogy Dórikatündérbogár kapjon egy hasonlóan remek kistesót januárban!

Évi, örülök a TSH-dnak, hajrá inszem :D

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Köszi Lányok! :)

Mennek a drukkok Mindenkinek!++++++++++++++++++++++++++

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Hanna, Viktu,
jó szurizást :)

Viktu,
örülök, hogy okés a hiszteró :)

Mereszt,
drukkolok a randihoz :D

Korall,
halk gratula :)

Mennek ám Mindenkinek a drukkok :P

KépKép
tobi
 
 


Harcika!
Köszönjük az infót, már akartam is kérdezni, mi-s hogyan lesz, mert mi is augusztusban megyünk Hozzátok babáért! :)

Korall,
hajrááá!!! :)

Mereszt,
Te megtettél mindent, most már csak relaxálgass :)

Bartika,

KP dokibácsink ismét megcsaládosodot??? :) DejóóóNekiiiii!!!!!!!! :D


Mindenkinek drukk, pussz:

Till

(holnap elutazunk majálisolni, vasárnap bekukk, addig is minden jót Mindenkinek! :)

tillidian
 
 


sziasztok!

szöcske, nani, nikó, mereszt, barti: drukk++++++

sannah: grat a BMI-dhez!

hanna: gyógyulást az uradnak!

korall: gratulálok! és drukk tovább++++

dalmi: boldog szülinapot!

kemence: örülök a jó eredménynek.

viktu: grat a hisztero eredményhez. hajrá kezdés!

till: jó utat!

kati
katica30
 
 


Sziasztok!

Korall,
Gratulálok! :D

Mereszt,
A 6 a szerencseszámom, úgyhogy remélem neked is szerencsét hoz!

Viktu,
Jó hír, hogy a hiszeronál minden rendbe. Hajrá szurik.

Hanna,
Örülök, hogy nem esett nagyobb baja a férjednek. Érdekes, hogy a pasik, hogy tudnak félni az injekcióktól.
Ezeket a szurikhoz küldöm.+++++++++++++++++++++
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?