Új privát üzeneted érkezett!

Domo!

Köszi!

Az IR=inzulin rezisztencia. A cukor-anyagcserével függ össze, azt jelenti, hogy ha megemelkedik a cukrod, akkor az inzulintermelődés fokozódik, hogy lecsökkentse a vércukorszntet. Ha az inzulin "elvégezte a dolgát", akkor csökkenni fog a szintje. Ha mégsem, akkor kialakult az IR.
Terheléses vércukorral együtt szokták nézni.

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!
Zölddisznó! Gratulálok és vigyázz magatokra!
Babszi! Szuper hogy visszajöttél és ilyen szupi hirrel! Örülök, hogy megtaláltad az Igazit.
És tényleg pihizz nagyon sokat és most a baba és te vagy a legfontosabb. Nyugi nem lesz semmi gond!
Kata! Utólag is Nagyon Sok Boldog Születésnapot Kivánok!!!
bgyöngyi
 
 


domo, májusban újult erővel? Csúcs vagy, ezek szerint elmozdultál a várakozóból. Mihez kell a vérvétel? Igeeen, akupunktúrára jársz még? Nocsak, ez ismerős nekem is azt mondta anno a természetgyógyász, hogy nem tud velem mit kezdeni, minden rendben, ne menjek többet.
Na várjuk az inszem időpontját! Elindíthatjuk a "Versenyben a zebrákért program"-ot, annyi esélyesünk van most.
Igen boszorka mostanra jósolta a sikert, ha nem így lesz akkor....
Nagy szimuláns vagyok meg kell hagyni, kezdem produkálni a terhesség tüneteit, mint ugye minden hónapban, sokszor gondolom, hogy tuti baj van az agyammal. :roll:

katata, keress valami magyarországi webkamerát, itt hol süt hol esik, de legalább köd nincs. Na ha hazajöttök itt nem leszel depis az idő miatt!
Megnéztem az energiatakarék támogatásos oldalt, amit ajánlottál, háááááát valóban van támogatás, de nem valami nagy eresztés.

trinky, igazad van PCO-s a doki térdekalácsa! :D Jó mozgást! Mire adtad a fejedet?
bbilona
 
 

 
 

Sziasztok!

Trinky,
Jól mondod, nem vagy az :wink: Azért az IR nem árt, bár erre se legyen már szükséged :lol:


Ma Dóri átfordult a hasáról a hátára kétszer is :lol: Nagyon érdekelte a zsiráf, ami mellette volt :D
Vendég
 


pandácska, akkor hátha a nagy mozgolódásban úgy kiéhezik, hogy helyreáll a szopizós rend :D
bbilona
 
 


Halihó!
Jajj de örülök, hogy előkerültetek Babszi, zöldi! Tessék már sűrűbben jelentkezni!

Babszi:
Én is barnáztam, utroztam, nem éreztem semmit, aztán tessék szerintem Anna szuperül sikerült :) Bár minden Anya a sajátjával a legelfogultabb :)

Zöldi:
Én továbbra is csodállak, hogy ilyen életvidámsággal bírsz, és annyi mindenen keresztül mentetek!

Ilonám:
A csimota szót felénk is rendszeresen használják, szerintem nagyon kedves kifejezés :)

Pandus:
Hajrá neked, most kivételesen nem Dórinak szurkolok!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ilona, hát már muszáj volt! Nekem is elmondta a nő, hogy mennyi mindekit hoztak helyre, volt akinek peteérése se volt, de az akup. segített, és már gyereke van, stb. De ha nekünk semmi bajunk nincs, akkor ez sem segít...
Azért kell újra vérvétel, mert letelt az 1 év az előző óta. Ártani nem árt, a szurikkal van a legkevesebb gondom.
hátha most nem csak az agyad produkálja :lol:
domo
 
 


Sziasztok!
Megint itt vagyok elveszett bárány. Habár azért van aki régebb óta volt itt. És micsoda hírekkel jött!

Babszi :)
Gratulálok! Ez biztos nem véletlen. Vigyázz magadra. Néha eszembe jutottál, hogy mi történhetett Veled. Jó, hogy így alakult.

Zel :)
Nagyon sajnálom. Már úgy bíztam benne, de hidd el egyszer sikerülni fog, csak lehet, hogy a második öribaba után. Jó, hogy párod is már másképp gondolkodik.

Coca :)
Neked is gratulálok! Remélem most minden rendben fog menni.

Reni :)
Nekem is a Prima Pappa Diner van. Nagyon klassz és masszív. Én is néztem a Fisher Price-ot, de az valahogy olyan vékonkának tűnt a képen. Én Németo-ból rendeltem, kb. 33 ezer ft-ra jött ki házhoz szállítva, de néha még olcsóbban is ki lehet fogni.

Lányok! Lehet, hogy nemsokára megint elkezdjük az inszemeket. Már voltam vérvételen, egy hét múlva lesz meg az eredmény. Ha nem túl magas a prolaktinom (a szopi miatt) jövő hónapban inszem. Már nagyon szeretnék megint babás lenni.

Kép
Kép
tiza
 
 


Ilona, Mágnes
Köszi :lol:

Reni,
Megvettük az etetőszéket, végül Chicco lett, mert most akciós volt.
http://www.babalink.hu/object.4691B7EA- ... 0B4866.ivy
Zöld pötyiset választottuk.

Tiza,
Drukk az inszemhez!
Vendég
 


pandi, milyen klassz Dóri! nem semmi, hogy már átfordult :wink: szuppi! Borka is forgolódik, de amit imádok, hogy hajnaltól 1-2 órát elbeszélget magával a kiságyban, olyan cukor :lol:
tök jó az etetőszék! asszem lassan én is megnézem :lol: de mikortól ülhetnek? csak akkor amikor maguktól is ülnének nem?

tizu, nagyon szorítok a tesókáért, ne má, hogy kell az inszem, szerintem anélkül is összejön :wink: :shock: :lol: :lol: vagy mindenképpen kell?

züldi sikerült? csak neeeeem? most lemaradtam kicsit... :cry: ha sikerült akkor iszonyatosan örülök, de tudod :wink:
ha még várat magára a picúrröfi akkor meg melletted vagyok ezerrel!!

babszi csak fel a fejjel, és tudósíts mindenről, most nehogy eltűnj mert dádádádádá :twisted:

domo akkor neked majd kell ám szorítani, dejó, de jó!!! :lol: :lol: alig várom, hogy mindig újabb és újabb babák legyenek a topikunkban :lol: :lol: :lol:

katám, nagyon szupper szülinapot :D

mágnes, jól vagy?

Kép
kicsiboris
 
 


tamar??? sapé??? és a többiek???

Kép
kicsiboris
 
 


Boris,
Ha dönhető a szék, akkor hamarabb is csücsülhetnek benne.
Vendég
 


domo, értem már. Hajrá!
Hátha nem az agyam, én is mindig reménykedek.

pandácska, mire jó az alján az a lógó anyag?

tiza, hűha :shock: Kívánom, hogy legyen hamar tesó! Képek a trónörökösről? esetleg? :roll:
bbilona
 
 


Ilona,
Nem az a mi székünk, alatta van egy zöld pötyis.
Vendég
 


Pandi :)
Köszi a drukkot!

K.boris :)
Lehet, hogy magától is sikerülne, de én valahogy abban hiszek, hogy az inszemmel hamarabb. És minket szorít az idő, mert már 35 éves vagyok és esetleg bevállalnánk egy harmadik gyerkőcöt is. Azt már rábíznám a természetre, de ha idén sikerülne összehozni a tesót, akkor lenne esély még egy harmadikra is. Nem akarok megint 2 évet próbálkozni meg állandóan azt lesni, hogy mikor van pém és nehogy megint lemaradjunk róla, mert most épp nincs kedvünk vagy valami.

Ilonka :)
Még mindig nem tudok kicsinyíteni. Pedig már küldtek emailben egy programot, de három részletben és össze kéne rakni. Ez kb órákba telne nekem, aki nem ért hozzá, annyi időm meg még nem volt.
Ti hogy álltok öribaba terén? Lombik még mindig nem jöhet szóba?

Kép
Kép
tiza
 
 


tiza!

De jó,hogy újra itt vagy közöttünk!! :lol: Én is drukk az inszemhez :!: És köszi a szék infót!
Fotók?

Pandácska!
Mennyi volt a szék mert az oldalon azt nem láttam :shock: Nagyon szép a szék :lol: Tök profi! :lol:

bbilona!
Hogy állsz a szúrival?

Kicsiboris!
BOrka hogy van? :lol: Képzeld te vagy az én minimál emberkém,szeretnék venni egy szép kanapét nyáron ,most arra gyűjtök!Fekete valódi bőrt szeretnék,és hozzá galamb szürke falat! :lol: Nem tudsz valami jó kanapé boltot pesten?
m. reni
 
 


Csajok!

30-kg szeretnék fogyni,és elkezdek diétázni,de ovataosan a szopi miatt!
No cukor,kenyér krumpli,tészta :roll:
Kívánjatok nekem szerencsét :lol:
m. reni
 
 


tiza:
hehe, akkor lehet, hogy egyszerre leszünk kismamik :) Ha minden igaz, nekem is jövő hónap táján kezdődne az inszem..

boriska:
megvagyok, köszi, lánykám hisztis királylányt játszik mostanában, és ezt nehezen tolerálom..

Ülteltés: ha a szék olyan pozícióba dönthető, mint a hordozó, akkor használhatja akár most is.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ilonka,
nyugi, én is mindig produkálok terhességi tüneteket a ciklus végefelé. :?

Reni,
30 kg-t fogyni???? :shock: Nem túl sok az egy kicsit?? A tejcsire nagyon vigyázz ám, mert könnyen elmehet!!!
katata
 
 


katata!
Igen 30kg ot akarok fogyni,de 25-el is beérném :lol: Persze csak óvatosan :lol:
m. reni
 
 


reni:
én is hétfőn állok neki a fogyinak, az én célom 15 kiló.. egyszer már sikerült, remélem most is fog

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Reni,
Óvatosan a fogyival a tej miatt. Kata jól írja, könnyen elmehet. Azért drukkolok, hogy olyan legyél, amilyen lenni szeretnél :wink:
40 helyett most 30 a szék itt lehet megvenni: http://bababolt.echt.hu/akcio/butorakcio

Mágnes,
Neked is drukkolok!
Vendég
 


Végre van valaki a zebrásak között is. :)

Kép
katata
 
 


Pandácska!
Megmondom az emberemnek a széket :wink: Köszi a drukkot! :lol:

Csajok az a helyzet,hogy minden oknál fogva több,egy hete kevesebb a tejem,pedig mindent úgy csinálok mint azelőtt :roll:
pedig rendesen eszek és még is
:roll:

Mágnes!
Neked is drukk a fogyihoz :lol: Én két éve 6hónap alatt 26kg fogytam.
m. reni
 
 


reni, uramatyám 6 hónap alatt 26 kiló! Nem túl sietős a tempó? Mi lesz a szíveddel, vigyázz magadra anyuka! Sok sikert kívánok hozzá, ha kell kontrollálunk itt a neten!
Szuri? hétfőn jön a negyedik.

tücsökbogár, jól vagy?

pandácska, igen tudom, írtad zöld pöttyös, értettem.
Azért mégis érdekelne mire jó az a lógós cucc :roll:

tiza, az én képeim, valahogyan a Programok/kellékek/Paint -ben nyílnak meg én ott kicsinyítek. Az tutira van a te gépeden is. Ha nekem sikerült, neked is menni fog, lealábbis én nagyon szeretném, jó lenne képeket nézegetni. Majd szurkolok.
Lombik, hááááááááát :?
Öribaba - 344-ek vagyunk a listán.
bbilona
 
 


Csajok!
Van egy barátnőm akinek inszem után a HCG-je ma 83-as a 33-dik ciklusnapon van. Ez mit jelent??Nincs akitőlmegtudja most és nagyon izgul.
SOS segítsetek!!!
katata
 
 


beta HSG szintje ennyi
katata
 
 


kata:
az nem babát jelent???? :shock:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Kata :)
Hát, ha a HCG-je 83, akkor valszeg van ott valaki. A terhességi tesztek 20 körül mutatnak.

Reni :)
Én is néztem ezt a széket, de akkor mi már javában használtuk a Peg Peregot. Én 30000-ért láttam akciósan azt hiszem.
Mi bőr ülőgarnitúrát a nagykanizsai bútorgyár termékét vettük jó áron. Szerintem Pesten is van boltjuk, nézz utána. Persze annál volt olcsóbb is, de nagyon gyatra minőség. Mi anno Pestet meg a fél országot végigjártuk. Még igen komoly összeget is költöttünk volna rá, ha találunk megfelelőt, de nekünk (ne nézzetek nagyképűnek, egyáltalán nem vagyunk sznobok és mindenből igyekeztünk olcsóbbat venni) még a Natuzzi sem tetszett. Kb. 1 millió ft lett volna és semmivel sem szebb, mint amit vettünk. (Kevesebb, mint a feléért.) Ja, és bátran alkudjatok, szerintem mindenhol lehet!

Mágnes :)
De szép is volna. Én azért még izgulok a Prolaktin miatt, de ha magas, majd kapok gyógyit. Még azért nem olyan régen hagytam abba a szopit.

Kép
Kép
tiza
 
 


Kata,
Terhességet jelent, de szerintem kicsit alacsony ez az érték. Az inszemtől számítva hanyadik napon van?
Vendég
 


Mágnes, Tiza,
reméljük terhesség.

Pandus,
18-dik napon van az inszemtől. Mennyi körül kéne lennie?
katata
 
 


Kata,
Inszemnél nincs pontos adat, hogy mennyi kell hogy legyen, de az tuti, hogy babás. Hcg ilyen mértékben csak akkor van a szervezetben, ha terhes valaki, meg persze, ha kapsz hcg szurit, de inszem után nem adnak. A lényeg, hogy szépen duplázódjon az érték. Megy ellenőrző vérvételre?
Vendég
 


Pandus,
nem. 1 hét múlva kell mennie hétfőn uh-ra. Hát nagyon remélem, hogy minden rendben lesz vele. Már volt egy méhen kivüli terhessége, az egyik petevezetője is bánta. Bízom benne, hogy minden ok lesz.
Köszi!

Tiza,
ha meglesz a prolaktinod eredménye és mehet az inszem és persze, ha szeretnéd, akkor téged is betegyelek a táblába próbálkozóként is?
katata
 
 


Kata!

Vegyél ki majd a táblából, nem hoz szerencsét. :(

Sziasztok ismét!

Ma voltam dokinál. Nos, semmi jót nem mondott nekem. 3 lehetőségről beszélt:
1. méhen kívüli terhes vagyok, amiben ő sem hisz, meg én sem, de benne van a pakliban
2. a baba nem fejlődik megfelelően, tehát ez nem lesz jó terhesség - valószínűleg el kell majd vetetni (ő persze ezt nem mondta ki, csak utalt rá
3. a baba fogantatása nem félidőben történt, hanem később, és akkor minden adat stimmel, de még nem lehet életjelenséget kimutatni, mert még olyan kicsi.

Szóval kesergek, kesergek, de nem tudom mi lesz. Halál nyugodt vagyok, ami nem tetszik magamnak sem, de ez van. Azt hittem tök jól vagyok, a barnázás az utro-tól megszünt, és egészen jól el voltam itthon - kis főzőcske, aztán pihi...

Én a dokin a 2. számú esetet éreztem, és arra hajlok én is. El vagyok kenődve, azt hittem tényleg klassz a visszatérés, de nem. Persze azért jó dolog a bánatban, hogy tudom, igenis teherbe tudok esni, csak annyiszor olvastam olyat, hogy egy rosszul végződött terhesség után hosszú évekig nem lett újra terhes az illető. Párom is kesereg, annyira szeretné ő is a babát, de közben bátorít...
babszi
 
 


Kata,
Drukkolok neki, majd írjál, hogy mi volt vele az uh-on.

Babszi,
Drukkolok a 3. lehetőségnek! Mikor volt az utolsó mensid? Simán lehet, hogy nem félidőben lettél babás!!
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon el vagyok keseredve :( mert a Dávidom nem alszik épp ma 3 napja...... napközben szinte semmit. Máskor délelőtt és délután is aludt. Kint nem bír, mert melege van és most nyomott a levegő, bent meg nem szokott és fura neki. Mármint ebéd után alszik kint. Délelőtt bent. tegnap 2* 45 perc. ma délelőtt 40 perc és semmi több. Estére már fáradt és tegnap is este 8 tól ma 8ig mint a bunda. Pedig már mindent csinálunk az apjával és semmi nem hat,. ami eddig működött. Elmentem vele az elmúlt 2 napban sétálni.... már nem érzem a lábam Ő meg jókat vigyorgott, gőgicsélt ásítozott, de nem aludt. Tanácstalan vagyok. Jó a kedve, már nurofent is adtam neki, hátha a foga, de a közérzete jó.... nem értem. Tegnap voltunk tanácsadáson és elküldet a dokija Kardiológushoz, mert szívzöreje van..... ma voltunk és minden rendben. Azt mondják ez elő fordul a piciknél, de nincs semmi gond. Nagyon édes volt a Dávid nézte a sok zsinórt és amikor uh.-on nézték a kis mellkasát nevetett, biztos csikis volt nekik. Na most jól kipanaszoltam magamat..... Tapasztalt anyukák, mi tévő legyek????

Tiza!
Pár kép a Marciról!? Sok sikert a kistesóhoz. Mi is szeretnénk, de majd csak év vége fele, hogy kb 2 év legyen köztük . Csak nehogy, vagy dehogy ne :lol: úgy babásodjunk a tesókkal, mint a fiúkkal... érti? Utánad mi jövünk :wink:

Reni!
Nagyon szorítok a fogyókúrához! Pláne, mert nekem is annyit kell fogyni. Szörnyen ki vannak a térdeim és a tesóka elött le kell adni a felesleget, mert bele rokkanok. Én most akarom kezdeni, eddig nem hogy szoptattam. Bár azt mondják ez a szétválasztós diétával lehet, sokat kell inni!!! Majd számolj be arról hogy megy.

Szép Hétvégét Mindenkinek!

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


HÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚha most olvasom... eddig nem volt sehol

Babszi!
Én is csatlakozom panda véleményéhez. Nem lehet, hogy korai az uh.-os vizsgálat.... én nekem is vissza kellett menni 1 hét múlva és akkor már látták? Sőt már a szívecskéje is kalimpált.
Mit mutatott az uh?

Kép

Kép
odry
 
 


csajok...egy hete minden este veszekszünk a párommal...durva..elkel a házunk, megveszik, ez tök jó mert ha kevesebbért veszünk valamit akkor kevesebb lesz a hitel is, de ő pestre akar menni én nem. tegnap döntöttem. megyünk pestre. nincs más lehetőségem, mert válás lesz ebből az álladó ellentétből....ez van.

odry, hát én nem vagyok tapasztalt.. :P de szerintem lehet, hogy valami miatt átborult a biológiai órája Dávidnak..nem történt valami mostanában mitől nem tudott aludni és ez meg is maradt? Borkánál ilyen már volt, de szerencsére fordítva..többet aludt és már átalussza az éjszakákat :D beszélj a gyerekorvossal is...talán tud mondani valamit...sokat eszik napközben? mert ha nem,, akkor talán az is lehet gond..nemtom

reni ari vagy!! és ez a fogyi nekem nem tetszik...rakj mán egy képet magadról, hogy lássuk mi ez a 30 kilós mizéria :shock: de tényleg :!: mert ez durva ám! nekem 10 kg-ot sikerült az inszemek előtt, és kb fél évig tartott, mert nem akartam drasztikusan..
kanapé: az ikeának van egy ami tetszik nekem is:
http://www.ikea.com/hu/hu/catalog/products/S79829054

és az Andanténak meg ez:
http://www.andante.hu/kanizsatrend/web/ ... modell=858

majd még ha eszembe jut valami megírom :P

babszi, ez nem lehet igaz...ennyire nem lehetünk pechesek :!: :!: :evil: :evil: én még reménykedem ha engedélyezed...egyébként én valszeg elmennék egy másik dokihoz is (maszek alapon) és megnézetém...mert még a doki is bénázhat, ez is benne van a pakliban!!! szerintem. na tarts még ki és nézesd meg a babát áshol nagyon-nagyon szorítok!!!

kata drukk a barátnénak!!!!

nekem ez az etetőszék a kedvenc...csak drága...
Kép

Kép
kicsiboris
 
 


Babszi:
Nagyon remélem, hogy a harmadik lehetőség áll fenn nálad! Az nem lehet, hogy ilyen kegyetlen legyen veled az élet! :cry:

Reni:
Üdv a klubban.... Csajszim nappali alvásigénye fél óra! Ez idő alatt semmit sem tudok csináli,nekem is kevés a kikapcsolódáshoz.. Igaz, ő már 15 hónapos, de, ez kb. egy éves kora körül kezdődött, azóta is tart.
Végigalussza Dávid az éjszakát?

Boriska:
Hová költöztök Pesten?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


mágnes, még nem tudom, csak tegnap döntöttünk és őszinte leszek: tartok az egésztől, nem nagyon szeretem pestet...nekem idegen kicsit..

Kép
kicsiboris
 
 


Babszi,
csak pozitívan!! Hisz a barnázás is megszűnt.
Egyébként uh alapján mondta ezeket a doki? Vagy mi miatt ilyen bizonytalan?
Egyébkén nagyon sok spontán baba nem középidőben fogan, nem egyről hallottam, aki mensi alatt kuckózta be magát. Szóval még bármi lehet. Nagyon szorítok.
Mikor mész újból dokihoz?
katata
 
 


Kicsiboris,
én is éltem Pesten, először nagyon nehéz volt, Szeged után. De aztán szép lassan megszoktam és nem volt már vele semmi gondom. Igyekeztem kihasználni a lehetőségeit, mert azért ott sokminden van, ami máshol sehol sincs az egész országban. (színházak, múzeumok, kitünő rendezvények, babáknak is, stb.)
Egyébként remélem a férjed értékeli a kompromisszumkészségedet!
katata
 
 


Sziasztok!

Aranyosak vagytok, hogy hiányoltok!
Sajna, nem vagyok túl jó társaság pár napja, magam alatt vagyok.
Voltam a dokimnál, mivel a 6 hónap letelt, így esedékes volt a kontroll. A vizsgálatnál a foltomat még mindig látta, hát már csak a jó eredményben bízhattam. De nem így lett! Az eredményemben ismét feltüntették a metapláziás sejteket, ami már eddig is megvolt. A dokim szerint csak az a gond, hogy a foltom még mindig megvan. Így 2 lehetőséget vázolt fel nekem, egyik, hogy 3 hónap múlva megismételjük a cytológiát, vagy megműt. Megegyeztünk végül is abban, hogy 3 hónap múlva megyek ismét hozzá, de ha az eredmény ilyen lesz mint most műteni fog. Kész vagyok teljesen, így azt sem tudom mikor lehet a tesó dolgot folytani, ha lehet egyáltalán. Ráadásul Ágota az utóbbi időben a tesó témával jön elő, hogy neki mikor lesz, mert ő már nagyon szeretne!

Hétfőtől szolgáltatót váltunk, így pár napig elképzelhető, hogy nem lesz net, de amint tudok jövök!

Mindenkinek drukkolok, csak ügyesen!

Kép
sapé
 
 


Sziasztok!

Ma aludt ebéd után a fiam 2,5 órát, kint a levegőn. A védőnő adott clatafán cseppeket és hatott. reggelre iszonyatosan be volt és még van is dagadva a felső bal ínye. Remélem gyorsan kibújik..... Olyan kis drága... a kezemben aludt el és oda bújt könnyes szemekkel... sosem volt még ilyen.
Este 8kor már aludt és képzeljétek 4 fele elkezdett nyöszörögni ..... oda vittem magunk közé és 9ig aludt

Mágnes!
Dávid ahogy elkezdett szilárdat enni, onnan kezdve teljesen átalussza az éjszakát. Remélem ez a nappali alvatlanság is elmarad, ha kibújik a foga.

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Sapé,
ohh ezek nem jó hírek. De miből állna egyáltalán az a műtét?? Hol is van ez a folt pontosan? És mitől múlna el?

Odry,
édes lehetett Dávid. Szegényke, majd csak kibújik az a fránya fogacska és megnyugszik végre, na meg te is. :wink:
katata
 
 


sapé. ez durva. én ezt már nem is értem..mitől lett ez a folt? és ugyanazt kérsezném mint kata, mitől múlna el magátó?
húú nagyon szorítok, hogy 3 hónap múlva ne legyen ott és mehessetek tesóprojektre, agy is lesz!!!

kata, hát mi is éltünk pesten, ott végeztem el az egyetemet, de akkor sem szerettem ott lenni úgy igazán..nekem túl nagy..de azért jó, hogy így leírtad, kicsit azt hiszem megnyugodtam, hogy majd én is megszokom, meg színházba imádok járni, de csak jó színészek érdekelnek az meg ugye pesten van :shock: szóval igyekszem...a párom értékeli, de nagyon nehezen fogunk lakást találni...kevés a lóvénk...

Kép
kicsiboris
 
 


Borsi,
Megértelek, én itt élek, de nagyon nem szeretem. Tényleg rendes tőled, hogy ezt bevállalod a párod miatt.

Sapé,
Sajnálom :( Engem is az érdekelne, hogy milyen ez a műtét?
Vendég
 


pandi, jujjj, hát nem egyszerű gondolhatod...ráadásul anyósék fehérváriak úgyhogy meg kell egyeznem a párommal, hogy kordában tartja őket...és ez sem lesz egyszerű, rettegek is, hogy állandóan rajtunk fognak lógni...
ti hol, merre laktok? milyen a környék? mi kijjebb szeretnénk akár egy újépítésű lakást.

Kép
kicsiboris
 
 


Boris,
Mi is a város ,,szélénˇˇ lakunk, 18. ker, egy új lakóparkban. Jó meg minden, csak ne itt lenne :D Jöhetnél a szomszédba, és máris jobban szeretnék itt élni :lol: Környék nem olyan rossz :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Kata! Boris! Panda!
A folt a méhnyakon van. Hogy mitől múlhat el? Nem tudom, de vannak olyan ismerőseim akiknél pár hónap után nem látták. Bárcsak nekem is 3 hónap múlva ne látná a dokim. A dokit az zavarja, hogy ott van, és az eredményem olyan amilyen. Vagyis ha a folt nem lenne, a műtétet megúszhatnám! Soha sem volt ilyen gondom, egészen 6 hónappal ezelőttig! A cytológiám is rendben volt, soha egy apró rossz sejtet sem láttak. 6 hónappal ezelőtt is ezen gondolkoztam, hogy mitől is lehet, de semmi okos sem jutott az eszembe, egyszerűen nem tudom! Csak ott van, és úgy néz ki ragaszkodik a helyéhez.
A műtét típusa attól függ, milyen lesz az eredmény 3 hónap múlva, ezt mondta a dokim. Engem is nagyon érdekel, kicsit parázok tőle, bevellom nőiesen!
Látjátok ezért érdemes, és kell rendszeresen szűrésre járni, és nem szabad elhanyagolni! Talán ennek is köszönhetem, hogy észrevették a bibit!

Kép
sapé
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?