Új privát üzeneted érkezett!

Csajok,
itt tél lett megint. -3 fok volt reggel es havazott is az éjjel. Rémes... Most ugyan sut a nap, de baromi hideg van és még meg is jott...
Holnap 38 éves leszek és még mindig nem vagyok anyuka... :(
Ne megyek, nem depizek tovabb...
katata
 
 


Katata!

Ne is depizz!!!!
Én leszek a gyereked ha gondolod :lol: Én ugy szeretném ha nekem is lenne néha egy gondoskodó anyukám :lol:
m. reni
 
 


Kata!
Fel a fejjel, a havas táj gyönyörű (persze december környékén egy kicsit szebb, mint most)!
Holnapra pedig azt üzenem, hogy: NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!!!

Ha megjött az legalább azt jelenti, hogy működnek a dolgok. Ha nem tévedek akkor mostanában mész majd valami megbeszélésre a dokidhoz, vagy nem? Jövőre már remélhetőleg 39 éves kisbabás anyuka leszel!!!
tücsökbogár
 
 

 
 

katata, ne búsulj, nem kell már sokat várnod arra a kis hercegre (hercegnőre)!
Na majd ha hazaköltöztök hiányozni fog a hó meglásd. Élvezd csak ki :wink: !
Tényleg nem meséltél, hogy állnak a házügyek!

domo, hello :D Sok erőt nektek, és kívánom ,hogy el ne fogyjon a lendület!
bbilona
 
 


Reni,
ok,örökbefogadlak!!! :D Már azonnal unokám is lesz!! :wink:

Tücsi,
köszönöm.
Igen, jövő héten lesz doki, de nem várok tőle semmit, nem hiszem, hogy nagy újdonsággal jönne elő. Igyekszem megbeszélem vele, hogy legyen beülti ebben a hónapban, mert ha nem mond semmi extrát, akkor szerintem menni fog. Még van 6 db fagyibabánk és nekik is adni akarok esélyt.
Te miért nem raksz vonalzót? Jobban tudnánk követni a dolgaidat. :wink:
Neked mikor is lesz eredmény?

Ilonkám,
házügyek nem nagy lépésekkel haladnak. Szörnyűek ezek a kivitelezők. :evil: Olyan árajánlatot tesznek,amibe még sok minden nincs benne, aztán majd menet közben csak úgy jönnének rá a milliók. Nagyon óvatosnak kell lenni és emiatt nem halad gyorsabban a dolog.

Domo,
akkor hajrá!!! Gyere sűrűbben és mesélj!!!
katata
 
 


Kata!
A kivitelezőkkel bizony vigyázni kell!!!
Nálunk 20 millió ft árkülönbség volt a legalacsonyabb és a legmagasabb ár között, pedig mindenkivel ugyanazt az adatlapot töltettük ki. Mi készítettünk egy költségvetéskészítővel egy alapköltségvetést, amiben szerepeltek a pontos mennyiségek, hogy miből mennyi kell, mekkorák a felületek és ezt áraztattuk be mindenkivel. A legalacsonyabb árnál persze érezhető volt, hogy nem komoly, így azt is kilőttük és mindenkitől kértünk referenciát, hogy beszélhessünk olyanokkal akiknél már dolgoztak. Persze ezt külföldről nem tudom meg lehet-e oldani. Szerencsére nagyon jól döntöttünk, és ez leginkább a férjem alaposságának volt köszönhető. Illetve az építkezésre megbíztunk egy műszaki ellenőrt, aki minden munkafázist külön-külön átvett, ha kellett újracsináltatta és nem utolsó sorban ellenőrizte az elszámolást. Igaz 300 ezerbe került, de az elszámolásoknál ennek többszörösét megkereste nekünk.
Na, most aztán jó sokat írtam....

Még sosem próbáltam vonalzót gyártani, nem is tudom, hol lehet.
tücsökbogár
 
 


Tücsi,
nincs meg véletlen ez az adatlap, amit kitöltettetek a kivitelezőkkel? El tudnád nekem küldeni?

Vonalzót tudsz csinálni pl.ezeken a helyeken:
http://women.evenhealth.com/image/cgi-b ... ickers.cgi

http://www.bump-and-beyond.com/ttc-tickers.php

http://www.tickerfactory.com/ezticker/t ... php?type=4

Ha készen van, akkor a BBC kódot, amit generált, azt ide a profile-odba kell az aláíráshoz bemásolni és már kész is. :)

De akkor mikor lesz neked eredmény, hogy végre minden oké e?
katata
 
 


Zel,
Annyira sajnálom... :cry: :cry: :cry:

Boris,
Borka nagyon ééédes :D

Nálunk most szopisztrájk van, szóval harcolunk egymás ellen, de én fogok győzni!!
Vendég
 


Hajrá Pandus!!! :lol: :lol:
katata
 
 


Kata,
Komolyan nyomom ám, nem viccelek :lol:

Kép
Vendég
 


Pandácska!

Nem akar a művésznő szopizni?
m. reni
 
 


igyekszem minél gyakrabban jönni, de csak munkaidő után tudok, és nem mindig van kedvem itthon is bekapcsolni a gépet.

Györgyi, velünk minden rendben, semmit nem találtak. Volt lapar is, az is OK!

Kata, boldog szülinapot!
Nekem is most volt a 30., én előtte rendesen kiborultam, én ekkora már két babát szerettem volna. Na de másképp alakult, azóta is próbálkozom ezt elfogadni, és élvezni, hogy még fiatalok vagyunk :?
Akkor lehet, hogy már ebben a ciklusodban lesz újabb lombik?

Ilona, abbahagytad a talpmasszázst? a gyvenaccal hol tartotok?

Panda, miért nem akar szopizni?
domo
 
 


Reni,
Nem akar, én meg azt hittem kevés a tejem, de ez bizony szopisztrájk, mert az összes tünetet produkáljuk. Megjött, és gondolom megváltozott a tejem íze ezért csinálja, de küzdünk és szopizunk így is, csak nem sokat, és azt is szenvedve. Remélem rendeződünk a napokba, mert péntek óta így vagyunk.

Domo,
Én a mensire tippelek, mert attól lehet ilyen :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Kata, én is nagyon boldog szülinapot kívánok Neked. Biztos vagyok benne, hogy ha már haza költöztök olyan gyorsan anyuka leszel, hogy még te is meglepődsz.

Domo, igen én is a BMC-be járok. Most voltam dokinál a lombikos gyógyszerekért. Erre közölte a doki, hogy hmmmm igen PCOC....
:shock: :shock: :shock: TESSÉK??????? Teljesen kétségbe estem. Nem elég, hogy fél petevezetővel tengődöm még ez is. Eddig nem voltam PCOs, most meg igen?????
Felhívtam sógornőmet, és szerencsére megnyugtatott, hogy ez lehet a hormon gyógyszerektől is amit az inszemre szedtem. Való igaz, hogy a mostani inszemnél nem volt "vezér" tüszőm, de eddig mindig volt egy-kettő ami kiemelkedően okés volt. Szóval remélem elmúlik.
Mindenesetre gőzerővel elkezdek diétázni, meg mozogni, az csak jót tesz. Azért rendesen be vagyok tojva. Eddig Pandácska példájába kapaszkodtam és olyan jó volt - fogigátló után lombikbaba - most meg a képembe vágják azt, hogy milyen a petefészkem.

Pandácska, a keresztlányom - aki most 5 hónapos - ugyanígy nem akart szopizni 2 hónaposan, de utána minden visszaállt a régi kerékvágásba. Szóval kitartást kívánok.

Bocs lányok, hogy hosszú voltam, de még nem tértem magamhoz.

T.
trinky
 
 


trinky, na ilyenről ebben a topikban még nem hallottam, most olvashatok utána mi is az a PCO. A fene vinné el, hogy mindig tojik valamit a nyúl.
Hátha az a kis diéta, mozgás segít :roll:

pandácska ne hagyd magad, hajrá, te vagy a jobb!

domo, 9* voltam talpmasszázson, ittam a lötyijüket, aztán meguntam. Gynevac, hétfőn lesz a 4.
tücsökbogár már be is fejezi a héten, már alig várom hogy hasson. Mert bár nem csodaszer, én azért a csodát várom :wink: :roll:
Te nem teszel lassan vonalzót? Mikor is csaptok a lecsóba?

katata, korrekt hozzáállásról sajnos a magyar építőiparban nem sokszor lehet beszélni, természetesen tisztelet a kivételnek. Műszaki vezető már én is hallottam, lehet hogy vele kellene kezdeni, hátha tud valaki megbízható szakit ajánlani.

képzeljétek megtaláltam kamillát, mindjárt ő is a szoptatással töltheti a napjait. Írta Katata, hogy szorít neked.

Ja igen és zölddisznó is meglett, babát vár, hurrá!!

Így meg is volna a mai pletyka.
Jó éjt!
bbilona
 
 


Trinky,
A Bmc-be nekem is azt mondták, hogy PCO-s vagyok, és elötte még két doki. A Kaáliban viszont nem mondta a dokim, és volt IR vizsgálatom. Nálam nem volt peteérés, még a szurikkal is csak 1-2 pete volt. Lombik volt az egyetlen olyan stimum, ahol jól reagáltam a szurikra :D http://www.pco-szindroma.hu/

Én ide elmennék a helyedbe: http://www.mensmentis.hu/tudastar.html
Sőt itt a topicból mindenkinek ajánlom az IR vizsgálatot, mert ez lehet a meddőség oka, és mégsem vizsgálják. Nagyon fontos vizsgálat!!!
Vendég
 


Pandácska,
nekem eddig mindig volt peteérésem amikor nézték. A múlt hónap kicsit más volt, mert ugye inszemnek indultunk azután úgy volt, hogy lombik, végül pedig csak inszem lett.
Egyszer még régebben meg is kérdeztem a dokit és azt mondta, hogy nem vagyok PCOs, ezért most nagyon váratlanul ért az egész, meg az, hogy utána sem tájékoztatott, hogy mi a fene ez az egész.
Nem azt vártam, hogy könnyes szemekkel átölel, hanem azt, hogy "nyugodjon meg ez csak átmeneti állapot....."
Hol csinálnak ilyen IR vizsgálatot? Mindenképpen el akarok menni, mert annak már sikeresen utána néztem, hogy ez nem alapvetően nőgyógyászati, hanem inkább anyagcsere probléma, és köze lehet a majdani magas vérnyomáshoz, cukorbetegséghez. Úgyhogy mindent meg akarok tenni, hogy ne legyen igaza a dokinak. :?

Még annyit, hogy a laktoherb tea és a barna sör állítólag jót tesz a tejtermelésnek, meg persze a rendszeres fejés. Hugomnak bevállt.
Szép napot mindenkinek. T.
trinky
 
 


Trinky,
Sört nem tudok inni, mert hihetetlenül utálom :oops: , laktoherbtől meg fáj a gyomrom, ittam egy pár alkalommal a napokban. More Milk kapszulát szedek, de most nem a tejcsi a gond, hanem Dóri lázadása. IR vizsgálatot itt csinálnak: http://www.mensmentis.hu/tudastar.html
Vendég
 


Ilona!
Nekem is csak a 4. szurim jön csütörtökön, hogy húztál bele ennyire hogy utolértél?

Trinky!
Hát én még nem vagyok teljesen képben, hogy mit is jelent amit neked mondtak, de maradjon továbbra is Pandácska a követendő példa.....

Hajrá Kamilla és Zöldcoca! Kár hogy így elmaradtak tőlünk, pedig nagyon tudunk örülni a jó híreknek.
tücsökbogár
 
 


Pandácska!
Én is péntek óta menstruálok :lol: Dórka hogy van?
Valami fogamzásgátló módot kellene nekem kitalálni :shock: Gyógyszert nem szedhetek,a gumit meg nem bírom.

Valaki tud mondani valamit a húrokról?


Domo!

Üdv!Közöttünk újra :lol:


Bbilona!
Ugye ha jól emlékszem a férjed masszőr :?: ,jó lenne ha kölcsön adnád :lol: annyira fáj a hátam mostanában.

Szívből gartulálok nektek!
Zölddisznó és Kamilla! :lol:
m. reni
 
 


Sziasztok!

Hú, de nagyon el vagyok maradva! Azt sem tudom kivel mi történt!
Sajna az elmúlt napokban, hetekben nem tudtam jönni, mivel elég sok változás áll be a mi kis életünkben.
Először is betegek voltunk, talán a legbetegebb Ágota volt, hányt, lázas volt halucinációi voltak meg ilyenek. Ennyire beteg nem is volt,amióta megszületett. Aztán amikor azt hittünk, hogy vége, kezdődött előről minden valószínű ráfertőződött valami bacteriális dolog, ekkor már nem úsztuk meg antibiotikum nélkül. És ez mind Húsvét hetében volt, illetve ünnepek alatt. Most már jól van, és jár oviba is.
A párom, munkahelyet váltott, Miskolcon dolgozik. Csak hétvégente jön haza, de bízom benne, hogy ez nem lesz így sokáig. Tervezzük, hogy utána megyünk. Munkahelyem még nincs, de most már Miskolcon keresgélek. Szóval, röviden, tömören így vagyunk.

Kép
sapé
 
 


sapé, a hideg ráz. Ennyi minden egyszerre, szegény kislány. Hétvégente :shock: , nem hangzik valami jól.
Én meg már azt hittem várandós vagy, csak várod a tutit, hogy mikor jelentsd be nekünk :wink: Miskloc jó hely? Messze van a mostani lakhelyetektől?
Olyan jó hogy benéztél megint. :D

reni, igen van ilyenirányú képesítése, neked biztosan szívesen megmasszírozná ami fáj. Érdekes másnak mindig szívesen. :roll:
Én már a térden állva könyörgés, és az egye meg a fene megoldom máshogy állapotok között vagyok ha masszírra van szükségem.

tücsökbogár, nem volt olyan sok csúszás a szurikezdéseink között. És most a 3-at 9 napra kaptuk.
Mindjárt befejezzük, jó lesz már. De mit is adjunk cserébe a szuribeadásért? Mit gondoltok?

pandácska, mi is az az IR? Valami PCO-s dolog?
bbilona
 
 


Ilona!
Tényleg masszőr a férjed? Irigy, irigy, irigy vagyok! Persze nem a könyörgésre, de biztosan meg tudod győzni ha nagyon akarod. :wink:

Sapé!
Hát mostanság nektek is kijut a tutiból rendesen. Remélem, hogy most már minden rendeződik majd.
tücsökbogár
 
 


Pandus:
Kitartást neked, a sztrájkhoz..:) Mi körülbelül havonta átestünk rajta... Szóval nem egyszerű, de még te vagy az erősebb :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Domo,
jaja,l ehet,hogy lesz egy beülti ebben a ciklusban.Majd jövő szerdán megtudom.

Trinky,
köszi, majd talán a következő boldog lesz... :?
Nem értem, hogy derült most ki nálad a PCO?? Honnan találta ezt most ki? Miből? :shock:

Ilonka,
köszi az üzit. Mikor szül Kamilla?? Lombikkal sikerült nekik?
És Coca??? Hanyadik hétben van?
Köszi a híreket, jó hallani róluk!
Téged miért nem maszíroz meg a párod??

Sapé,
jaj szegény picike lány. De jó,hogy már től van rajta!
Na a költözés még hozhat jót is!!! Mondjuk egy tesót! :wink:

Én sem tudom mi az az IR vizsgálat? Miből áll?
katata
 
 


tücsökbogár, hát a maszírozásra vannak módszereim :wink: , mondjuk az orra alá dugom a tappancsaimat, meg ilyenek..., de a most nincs kedvem gyakori válasz. Lehet hogy én akarom túl sűrűn? :D

katata, zölddi ha jól látom a vonalzóját 5 hetes, számomra sokadik beültinek tűnik (talán a 3. fagyibabás). Kamilláról nem tudok közelebbit, csak hogy 4-5 hete van hátra.
Lehet hogy most újabb beülti? Hűha, pörögnek az események? Olyan hideg van nálatok, akkor hátha jobb lesz a pocakodban mégiscsak megtapadni, mint idő előtt kibújni onnan. Nagyon szorítok!

athiz, veled mi újság? Képzeld iszom becsülettel a teákat, szedem az Elevitet, és mindjárt vége a gynevacnak. Nem tudsz esetleg a lányokról (kamilla?) valami közelebbit?

pandácska, nem is értem pocaklakó korától Dori volt a mintagyerek, hogyan romlott el? Legyőzted a kis hercegnőt?
bbilona
 
 


Sziasztok!!!

Remélem kicsit emlékeztek még rám. Olyan klassz, hogy megvan még a topic, és látok sok sok babás ismerőst, és nem babás ismerőst is... aminek szintén örülök, csak kicsit másképpen.
Velem mi történt? Nos, nem fogjátok elhinni, mert még én sem. Azt mondja a dokim, hogy babás vagyok, 6 hetes. Nem tudom elhinni, mert nem érzek semmi különöset, csak egyszerűen nem jött meg, és 3 pozitív tesztem van :) Voltam Uh-n, de a hüvelyi rossz volt, így csak hasi Uh-t csinált a doki, amire azt mondta, hogy itt meg itt van a petezsák, ez a folt lehet a pete benne... De életjelet majd most pénteken keresünk, mert azt a hasival nem lehet, vagy csak nehezen találni. Szerintem viszont nem fogja addigra megcsináltatni a gépet... Sajnos a baba veszélyben van, mert barnázok, de a héten szigorú fekvésre ítéltek, meg utrogesztán kúrára, és olyankor tünetmentes vagyok.
Most beleolvasgattam új topicokba, amik rám hozták a frászt még jobban - 3 pozitív teszt után nem is terhes az illető...stb. Szóval hihetetlen mese az egész, és nagyon izgulok, hogy minden rendben legyen. Olvasgatlak titeket, hogy veletek mi történt ezalatt a sok hónap alatt. A babásoknak szívből gratulálok, a még nem babásoknak nagyon drukkolok!

Babszi
babszi
 
 


Sziasztok!!!!

BABSZI!!!!!
Hurrá! Végre jelentkeztél, de jó!!!! Örülök. Ezek szerint sikerült a pároddal rendezni a dolgokat. És hát jön a baba!!! Ne félj és tessék pihenni, mert oly sokat vártatok erre a picurira. Istenem, könnyezem.
Rém híreket ne olvasssssss!!!!! Puszi!!!!! :D

Kép

Kép
odry
 
 


Babszi,
Juj de jó :lol: Vigyi nagyon magatokra!!!!!!!! Én is örülök, hogy jelentkeztél :wink:

Ilona,
Nem tudom :roll: :lol: Még harcolunk, de már jobb a helyzet(kopkopkop)
Vendég
 


babszi!!!!!!!!!!!!!!!! Hát előkerültél, és ilyen jó hírekkel! :D De örülök neked!
Párod rájött, hogy mégiscsak veled lesz az igazi leélni az életét? Ugye, ugye :D Ennek is örülök, ha ez a szitu. Sokan barnáznak az elején, csak pihengess. Az internetet meg felejtsd el (kivlve a topikunkat :wink: )!
Gyere sűrűn!

pandácska, kitartás, te vagy az erősebb!
bbilona
 
 


Babszi!!!
Ragyogó visszatétés, de örülök neked, nektek! :lol: Pihenj,ne csinálj semmit, csak feküdj és minden rendben lesz. Sógornőm több, mint egy hónapig barnázott, most meg a világ leghuncutabb a kislánya, aki már 4 éves. Szóval rémhíreket felejtsd el!!! 8)
Pároddal akkor rendeződtek a dolgok, ugye? De jó,de jó, de jó és lám az eredménye is megvan! Spontán babó?

Ilonka,
szorítok nagyon Cocának, mert neki ez a kritikus időszak. De most már tuti rendben kell lennie mindennek!!!
Én szeretnék beültit ebben a hónapban, remélem a doki is rámondja az okét majd szerdán. Ez a két hónap spontán nem túl biztató ésmár nagyon tennék valamit, hogy babásodjak végre. Kezd elfogyni a türelmem, így 38 évesen... :roll:
katata
 
 


Csajok,
mostanában nagyon sokat van rossz kedvem, meg sokszor semmihez sincs kedvem, és a gyomrom is eléggé vacakol mostanában. Lehet, hogy depim van??? :roll: :?
katata
 
 


Kép
katata
 
 


katata, lehet hogy a rossz idő, a tavaszi fáradtság, meg a tehetetlenség összejátszanak ellened. Ne hagyd magad, te vagy az erősebb!
Olyan borzasztó 38-nak lenni, ne izélj már? Szép szám, talán szerencsehozó :wink: .
KÖSZI A TÁBLÁT!
Csak a zebrák vannak rossz helyen, na de ami késik nem múlik!
bbilona
 
 


Sziasztok!

Na! Végre egy tutti hír! Babszikám! Nagyon vigyázz magadra, told az utrót és pihenj sokat!

Kata! Remélem, lesz beültid. Ez még fagyibabás, ugye? Boldog szülinapot, kicsit késve, de annál nagyobb szeretettel!

Bbilonkám! Beszéltem aTegyeszesekkel. Nagyon aranyos volt a hölgy. A jövő hete foglalt, de utána lesz a randink, és akkor mindent jól megbeszélünk. Azt mondta, náluk most 33-an vannak, de természetesen ők is be vannak jelentkezve civil szervetekhez is, így valószínűleg nem kell, "csak" 1-2 évet várni. ( akkor is lesz három gyerekem!)

Megjött. Ja, voltunk hétfőn a dokibánál. Petefészkek rendben, méhem rendben, hasüregi folyadék nincs már, de a nyh 18mm. Bele fogok ma dögleni. Aztnán elmentünk a géndiagnosztikai kp-ba is, vérünket vették, hogy megnézzék, nincs-e valami kromoszóma eltérésünk. két hét múlva lesz eredmény.

És most eldőlök kicsit. Annyira fájt már a pockom, hogy vettem be gyogyit. és most olyan kis kómás lettem.

Pusszanat!
zel
 
 


Ilonka,
egyáltalán nem borszasztó 38-nak lenni, engem ez nem is zavar. Engem az zavar, hogy még nincs babám. :?

Zel,
köszönöm, nincs ez még késő! :)
Igen, még fagyibabás beülti lesz, ha lesz. Van még itt 6 fagyibabánk és nekik is adni akarunk esélyt.
Bocsi, de nem emlékszem, nektek maradtak fagyibabák? Mentek tovább a lombikkal is?
Örülök,hogy nekiiramondtok az öribabának is! Remélem biztató híreket mondanak jövő héten! Nálunk ez a lehetőség nem jöhet szóba... :roll:
katata
 
 


zel. ezt nem is hiszem el.

nagyon sok-sok erőt küldök nektek és csak azt tudom kívánni, hogy menjetek tovább.

babszi :lol:
szijjjjjóóóóóóóó!!! sokszor kerestelek már!!!! de jó újra látni, olvasni és pláne ezt a szuper hírt :!: :!: :!: :!: iszonyúan örülök és nehogy beparázz most!!! a legeslegeslegfontosabb, hogy nyugodt és boldog légy!!!

Kép
kicsiboris
 
 


zel, hú na de miért is csodálkozom, megint a lovak közé csaptál rendesen. A tétlenkedés nincs a szótáradban valószínűleg. Ez a genetikai vizsgálat klassz, a vastag nyh kemény dió. Na és az örökbefogadás.. nagyon ügyeske vagy. Ha egyszer valami beindul, figyeld meg lesz ott hamarosan 3 lurkó!

kicsiboris, a múltkor azt írtad a gyerek helyett, hogy csimóta, hát nem tudom honnan szedted ezt a szót, de azóta csak kóstolgatom és nagyon tetszik, remélem nincs semmi negatív jelentése, pont mire beleszeretek.

katata, na gondolhattam volna hogy ez a te igazi bajod :D (csak viccelek, persze hogy tudom mi bánt, nincs túl jó humorom, de igyelszem).
Szerdán hátha az új reménysugarakat összegyűjtve, depiből kikiászálodva vághattok neki az újabb próbának! Ha a prolaktinon múlt minden, lesz neked jaj hamarosan. Lassan leporolhatjuk a rókákat is, nem gondolod? A gyógyszert már nem is kell szedned? Vag yez is csak szerdán derül ki, meddig kell még?
bbilona
 
 


Szóval (és borssal) a helyzet a következő:
a férjem egy olyan nővel lépett le, aki 5 évvel idősebb nála, már a második házasságát rúgta fel a nő, aki eddig nem akart gyereket (illetőleg a volt férj szerint/és neki jobban hiszek/ nem jött eddig össze), akinek minden kapcsolata a megcsalás miatt ment tönkre, aki ha nem érzi a pezsgést maga körül, akkor feláll illetve odébbáll...
Nekem szerencsém van mégis. Találtam egy olyan valakit, aki megbecsül, aki komolyan gondolja, aki szeret, aki nagyon szépen van a gyerekekkel - és gyerekbolond!! is...stb. És hamar sikerült összehoznunk spontán a babát. Amin keresztülmentem annak idején, az nem semmi volt. 9 inszemináció, ami mind sikertelen volt, és elő voltunk jegyezve lombikra, mikor elment. És az a legszörnyűbb, hogy azt hittem selejtes vagyok, hogy bennem van a hiba, és ezt valahogy mindig erősítette ő is bennem. De nem!!!
Az ég világon semmi bajom nem volt, csak nem vele volt megírva a baba. Legalábbis ezt hiszem. Amin keresztülmentem, azt senkinek nem kívánom, de most nagyon boldog vagyok - csak izgulok a baba miatt. Semmit nem érzek, semmit az ég világon. Mintha semmi baj nem lenne. De ha be kell ülnöm a kocsiba, avgy egész nap állok, akkor előjön ez a barnázás dolog, amire a doki azt mondta komolyan kell venni. Nagyon hajtottam magam idáig, nem is csodálom, hogy reklamálnak idebent. De szeretnék visszamenni dolgozni - még 2 és fél hónap van a tanévből, és annyi mindent ígértem az osztályomnak, akiket egyszerűen imádok, hogy nem akarom, hogy csalódjanak. Persze, ha kell, akkor önző leszek, és magunkra fogok koncentrálni, de bízom abban, hogy a baba még egy kicsit átenged nekik. :)
Olyan jó, hogy itt vagytok akár babásan, akár nem babásan :):):) Borzasztóan sokat gondoltam rátok, ha hiszitek, ha nem!!!

Babszi
babszi
 
 


Bekerülhetek a táblába? Mióta van tábla, azóta szeretnék benne lenni... vagy ne kiabáljak el semmit?
babszi
 
 


Babszi!
Emlékszel..... írtam, hogy lehet nem is a férjeddel van megírva a sorsod, hogy találsz,aki jobban becsül-szeret és hopp, jönni is fog a bébi. A Lottó 5 öm legyen ilyen. Én nagyon örülök neked. Ennél jobb hírt nem hozhattál volna. Sokat gondoltam én is rád és kerestelek is volna, de nem akartam, mert mint írod is szörnyű időszakon mentél át.......na de kár a szóért..... Új Élet!!!! Minden Értelemben!!!!
nem lehetne szabira menni, vagy kiíratni magadat...amíg az a bűvös 12 hét le nem telik!?

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Ilonka,
a gyógyszert addig kell szednem, míg terhes nem leszek. Ez tartja a megfelelő szinten a prolaktinomat. Csak nem tudom mi lesz, ha még 60 évesen is ezt szedem... :?
katata
 
 


Babszi,
nem semmi a történeted,de nagyon örülök, hogy így alakultak a dolgaid. :lol: A férjed még nagyon meg fogja bánni ezt a lépését,mert egy ilyen nő úgyis hamar tovább fog lépni... Na mindegy,ez már legyen az ő baja. A lényeg, hogy te megtaláltad az igazit! :D
Szerintem a legfontosabb a baba és utána jöhet az osztályod. Szóval, ha már a kocsikázástól barnázol, akkor ne menj dolgozni!!! Muszáj pihenned, feküdnöd!!! A dokid is megmondta, hogy komolyan kell venned, szóval vedd is komolyan!!! Tessék pihenni!!! 8)
Beteszlek a táblába, ha szeretnéd, add meg légyszi az adatokat ésmár ott is leszel.
Ja és vonalzót is csinálj szerintem,így mindig tudjuk, hol is tartasz! :wink:
katata
 
 


Babszi! tyűűűű. Ez nagyon nem semmi. Nagyon kérlek, légy önző! A baba legfontosabb, meg az hogy boldogok legyetek!

Bbilonám! Nekem a nagypapim mondogatta, hogy csimotám. Rövid o-val. Szerettem, mert olyan kedves. Oyan mint a kis porontyom.... Hmm, azt hiszem apu is használta amíg a hugi pici volt.
Ja, ismersz. Nem vagyok az az elüldögélős.... Ha már belevágunk mire várjak tovább. Nem?

Kata! nagyon drukkolok a kis eszkimóitoknak! És légy szíves tedd be Babszikánkat maj a táblába! Olyan rossz látni, hogy épp nincs benne zebrásunk! ja, és te is kerülj oda nagyon hamar!
zel
 
 


babszi, azért minden jó ha a vége jó. Megérte a fájdalmakért, legalább kiderült a turpisság, mást teremtett neked a Jóisten. Már talán ezért megérte. Olyan pasi kell nekünk aki egy életen át elhiteti velünk Istennők vagyunk, ez ad erőt, és éltet a nehézségekben is.

zel, o rövid o-val, na jó úgy is tetszik. (bocsi kicsiborisra emlékeztem, lehet rosszul) Naná, tényleg mire is várnál, sült galambra?

katata, miről beszélsz, 60 évesen? Butaság, a jövő hónapban abbahagyhatod!+++++
bbilona
 
 


Sziasztok!

Babszi, így ismeretlenül is gratulálok a babához. Nyugodj meg nem lesz semmi baj, csak tényleg pihengess, legyél egy kicsit önző és ti legyetek magatoknak a legfontosabb. Az utrotól hamarosan elmúlik
a barnázás, semmi gond nem lesz, és élvezheted a babavárás minden szépségét.

Kata, depi ellen nagyon jó egy Rejtő könyv, mondjuk a Szőke ciklon. Garantáltan elmúlik a rossz kedved. Vagy ha mégsem, akkor igyál egy pohár bort. :) Nyugi, nem 60 évesen leszel terhes. :)
Lehet, hogy a hazaköltözésetek tényleg jó hatással lesz a babavárásra, hiszen a változás nagyon sokszor pozitív dolgokat hoz az ember életében.

Zel, le a kalappal előtted, felkerültél a kitartás-példakép listámra. :D

Lányok, én eldöntöttem, hogy nem vagyok PCOs. PCOs az aki mondja, tehát a dokim :D :D (bár ő férfi) Mindenesetre a mozgás és diéta folytatódik, és elmegyek a Pandácska-féle vizsgálatra is, bár remélem nem lesz már rá szükségem.
T.
trinky
 
 


Zel,
eszkimócskáim köszönik a drukkokat! 8)

Trinky,
már nagyon költöznék haza...

Ilonkám,
de jó is volna!!!

Asszem az is a baj, hogy 5 fok van, eső és köd. Az orromig sem látok,ha kinézek az ablakon. Ezt nehezen viselem tavasszal főleg.
katata
 
 


Röff-röff!

Tékozló leány jelentkezik!

Hírhozóm - aki rendszeresen kukkol más topikokban :wink: - kiszúrta a vonalzóm. :lol:

Asszem a múltkori (fél éve? :oops: ) beröffenésemkor írtam előzményeket, de emlékeztetőül: 2 stimus lombikom volt, az első 5 hetesen, a második 8 hetesen adta fel. A kettő között lapar, hystero, az előző óta genetika, teljes haematológiai kivizsgálás, IR.... Kiszűrtek egy véralvadási problámát, ami trombózisra hajlamosít, és lehetett oka a vetéléseimnek (Már ifjú korom hajnalán is volt egy spontánból, ami vetéléssel végződött)
Most szurkányózom magam minden nap, hogy kicsi-pici-fagyi-röfi jól érezze magát odabenn.

Picit visszaolvastam - sok-sok régi ismerősnek örültem!

Mindannyiótoknak köszönöm hírem örvendező fogadtatását!

Babszi, Neked meg hatalmas gratula!!!

Mi is várakozunk Öribabára is 5 hónapja.

Pusszancs mindenkinek!

Kép
zölddisznó
 
 


milyen sokan kerültetek elő :lol:
Babszi és Zölddisznó, gratulálok :lol: vigyázzatok magatokra :lol:

Mi az IR vizsgálat? Ha ez fontos,akkor miért nem hallottam még róla???

Kata, engem pont ma vigasztaltak azzal, hogy legalább fiatalon kezdtem el. Mi lett volna, ha 40 évesen kezdem el? hát, nagyon megvigasztaltak...
majd kijavítod a 20-as éveim véget értek, már 30 vagyok, és jön az 5. inszem májusban.

Ilona, én még nem adtam fel az akupunktúrát, ( amasszázst igen), de semmi értelme, még a doki is megkérdezte, hogy mégis mit kezdjen velem?
domo
 
 


és folytatom:
Ilona,
holnap megyünk vérvételre, 1 hét múlva vissza dokihoz, és akkor megbeszéljük, hogyan tovább. Vagyis mikor lesz az inszem.
(neked most van a megjósolt hónapod, ugye? izgulok...)

Trinky, a mozgás tuti nem árthat, én is úgy szeretnék, de még mindig nem. És szerintem sem vagy PCO-s :lol:

Sapé, remélem már teljesen meggyógyult Ágota. Mikor költözök?
állásügyben még semmi?

Panda, nem tudtam, hogy ezt így megérzik a babák! de biztos hozzá fog szokni :lol:

Kép
domo
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?