Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Angel! Gratulaaaaa!++++++++++++

Snufi!+++++++++++++++

Katica! Jó szurizást!

Bella! Hajrá fogi! Drukk Apa eredményeihez!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Angel,
ezek szuper hírek :P továbbra is drukk hegyek++++++++++++++

Katica,
jó tüszőnövesztgetést++++++++++++++++++++++

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok Lányok!
elnézést kérek hogy ide pofátlankodom! Régen voltam már itt 1x-2x Kiscsillag miatt. Azt szeretném megkérdezni, hogy tudtok-e róla valamit azóta, hogy a két kis angyalkájuk felköltözött az égbe. :oops: :oops: :oops: Sokszor eszembe jut és .... jó lenne valami bíztatót hallani róluk!
Előre is köszi.


Veronika

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 

 
 

Angel! Jippijé! :D Gratulálok!

Morzsa!Jah, sajna az a fránya candida sok zürit bír okozni...

Katica!Hajrá szurik!
Snufi!Gyógyulj meg , és a mai adag ragacs++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Sziasztok Lányok!
Bekukkantottam, mi van veletek. Nagyon örülök, hogy ilyen jó híreket olvashattam. :lol:
Drukkolok ezerrel mindenkinek!!!

Erzsébet, üdv itt. Nem vagy egyedül. Nekem is mindkét petevezetőm el van záródva. Én is új vagyok itt, még nem tartok ott, ahol a többiek. Mindig elolvasom őket, aztán ha történik valami bejelentkezek, és megosztom velük. Nekem júniusra van időpontom az első beültetésre. Majd írj, hogy mit mondtak a dokik!

Jó hétvégét mindenkinek!

skrisz72
 
 


Angel :P
Gratulálok! Örülnék az 5. napi transzferednek nagyon...
Szorítok továbbra is.
Úgy tudom, hogy 4.-nél mindenképp van AH!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Köszi, lányok! :) :)

Fanni :P
tudod a véleményemet a blasztókról :wink: , de ám legyen, ha a biológus és a doki így látják jónak! Végülis újdonság, és az újdonságban szoktam látni esélyt! :lol: Ha meg AH is lesz, az is új! :wink:

Nagyon zizzent vagyok most is :shock:, az orálisan szedett Utróra gyanakszom! Egyelőre még így folytatom, de ha mindegyik után így beszédülök, akkor lehet, hogy váltok a dugdosós trutymákozásra :roll: (Bár a múltkor ilyet nem éreztem tőle.) Vagy a Doxycyclin miatt van? Vagy együtt a kettő? :?
angel37
 
 


Angel :P
Igen, tudom a véleményed. De azért ha sikerül -márpedig a dörzsi miatt is! mindenképp fog-, ne feledd megváltoztatni :lol: :wink:
Az orál utroról sokan mondják, hogy álmosít, így szerintem a szédülés is bőven benne van a pakliban. Doxi nem szokott ilyen csinálni... de 16 petesejt után lehet egy kis hiperstimud is, még akkor is, ha a 21-től nem volt. Szóval a sok folyadékra tessék figyelni!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Na tényleg honnan fogom tudni, hogy mitől sikerült, ha sikerült? :?: De sztem nem kétséges, hogy a pocakdörzsitől! :lol:

Fene tudja ezt hypert, a szédülésen kivül csak egy kis fájáska van a hasamban, ami máskor is ilyenkor... (meg kevesebb stimut is kaptam, de persze attól még lehet.) A sok folyadékot meg fehérjét természtesen betartom! Este túrógombóc lesz! :D
angel37
 
 


Nyami, imádom a túrógombócot 8)
Tudod mit? Sose tudjuk meg, miért, csak sikerüljön :wink:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Igaz! :wink: :lol:
Ha fütyis ikerpárom lesz, akkor viszont bizti te voltál a ludas! :lol:

ja, nyomtuk ám mindketten az ivóampullákat :wink:, el is fogyott!
angel37
 
 


Harcika: Isten éltessen sokáig!!!!!
Kép

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Harcika!
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!!!!

Kép

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sebaj Angel, vállalom a "felelősséget" :lol:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Fanni asszonyság, lennél szíves nem elfelejteni, hogy mennyire drukkolok Angelnek, így én is hozzájárulok a sikerhez!!!!!!! :wink: Szóval kettőnk óriási drukkja fogja meghozni ANGEL sikerét!!!!! :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Fanni, bocsi, de mi az az AH?

Angel: milyen szurit kapsz?
Vendég
 


Sannah :P
Sokan drukkolunk Angelnek :wink:

AZ EMBRIÓ MEGTAPADÁSÁT
SEGÍTŐ ELJÁRÁS (AH)

Asszisztált hatching (AH) mikromanipulációs módszer lényege, hogy az embriótranszfer előtt a praeembriót körülvevő burkon (zona pellucidán) egy nyílást ejtsünk a beágyazódás elősegítése céljából. Az eljárást a legmodernebb eszközökkel, computer vezérelt lézerkészülékkel végezzük. Az AH javasolt: 35 év feletti életkor, vastag zona pellucida, illetve a kórelőzményben kettő sikertelen IVF/ET kezelés esetén.

Angel :P
Így találtam meg... s miután a cím ismerős a papíromról, s szerintem a Tiéden is rajta volt, lehet, hogy már volt is ilyened! De blasztoid még nem voltak, az tuti 8)

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Harcika,
nem is tudtam :oops:
:D :D Nagyon boldog SZÜLINAPOT! :D :D

Sannah, Fanni,
aranyosak vagytok! :lol: :lol:

Sannah,
progiszuri! :wink:

Fanni :P
nekem nem rémlik, hogy rajta lett volna, hogy második sikertelen után... a törvényben is csak úgy van, hogy több sikertelen után - persze ez elég tágan értelmezhető, akár már a 3.! :wink:
Azt tudtam, hogy mi ez az AH, csak azzal nem voltam képben, nekem volt-e már... :oops: Na jó befejztem, nem kell ezen ennyit agyalni! :)

Bizony, blasztóim még sose voltak :wink: , de akkorsem fogok kétségbeesni, ha 3naposakat kapok vissza! :D Azért arra nagyon kíváncsi vagyok eljutnak-e odakint az 5. napig, és ha igen, akkor hányan... :oops:
A kétfütyis balhét meg egyértelműen rádkenem! :mrgreen:
angel37
 
 


Angel: :lol: :lol: :lol: mi a neve a szuridnak, erre gondoltam :roll: volna, amikor megkérdeztem.

Fanni: :lol: :wink: tudom :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: , és tiszta szívből remélem, hogy MOST sikerülni fog!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!
mindenkinek köszönöm a jókívánság-küldést: ki itt, ki iwiwen, ki sms-ben, avagy itt-is ott is :wink:
megint beteg vagyok :evil:

most megyek és legurítok egy martinit. :D
Puszi mindenkinek!!!


valaki írta a héten, hogy ír esetleg privit /hogy szabad-e? :wink: / Azóta sem kapott bátorságot, pedig nem harapok ám, ugye lányok?? :D nem tudom, ki volt, :oops: egy új csajszi :wink: Írjál bátran, várom...:
harcimokus
 
 


Boldog Szülinapot Harcika! Kép :)

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Harcika!

Isten éltessen sokáig!!!
Bocsi én tök bamba vagyok az iwiw-en is, ott sem szúrom ki sosem kinek mikor kéne a fülét húzogatni :oops: :oops:

Angel!
Tuti az oral utrotól vagy szédülsz meg kábulsz, nekem 1-2 nap volt mindig mire elmúlt ez a szédelgés, utána már meg sem kottyant :roll:

Nekem nem csináltak harmadjára sem AH-t.... majd legközelebb kihisztizem :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukkantottam, kicsit sok a program a héten de holnap lesz időm és visszaolvasok ígérem. Ma megyünk shoppigolni apával tesómmal és két imádnivaló keresztgyerkőceinkel. Mondjuk érdekes lesz mert úgy elfeküdtem a nyakam, hogy nem lehet forgatni semilyen irányba. :(
Pénteken uh. szedem a fogigátlót és izgatottan várom a kezdést.

Mindenkinek mennek a drukkok ezerrel.

Harcika!

Nagyon boldog szülinapot kívánok neked!!!! Remélem nem késtem el nagyon.

Kép
nikó
 
 


Szép jó reggelt!!!

HARCKA!!!!!!

NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!!!!

Angel: drukk a mai telohoz.
Vendég
 


Angel :lol:
Várjuk a mai híreket! Gondolom 11 körül kell telcsizni...?

Harcika :D
Énisbamba. Isten éltessen :D S most már tessék meggyógyulni is, irgum-burgum!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Harcika!

Boldog Szülinapot!

Csütörtökön hiányoltalak a Kaáliban! Jobbulást kívánok, gyógyulj meg minél előbb!

Angel!
A csütörtöki tali valóban elmaradt, de majd legközelebb :D ! Akkor már nagy pocakosan foglak megismerni. :lol:
Drukk a mai telcsizéshez és a továbbiakhoz is természetesen!

A konzin augusztusi kezdéssel kaptam lombikra időpontot... :(

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Ezek szerint senki nem tud semmit Kiscsillagról. :oops:

Azért köszi.

Mindenkinek CSAK A LEGJOBBAKAT KÍVÁNOM!!!!


Veronika

Kép

Kép

Kép
veronikusz
 
 


Sziasztok!

Szépen fejlődnek a picik :D , így az már biztos, hogy nem 3. napi beülti lesz! Telefonálnom sem kell holnap, csak majd hétfőn 9-kor, de valószínű a keddi beülti! :D Hááát, marhára izgulok, hányan bírják! :oops:

Köszi a drukkokat, Sannah, Fanni, Bols, többiek! :)

Lois,
ja, tuti az Utro miatt van, ma is beszédített! :) Azt mondod pár nap után elmúlik? Mert annál a trutyizásnál tán még így is jobb... :wink:

Bols,
hú, az aug. még kicsit odébb van, de el fog jönni! :wink: Addig lesz vmi vizsgálat?

Harcika drága,
jobbulást!
A Martini biztosan jó volt! :wink:
angel37
 
 


sziasztok!

snufi: drukk+++++

angel: örülök a jó híreknek, drukk tovább++++

harcika: boldog szülinapot! :wink:

lányok: köszi a drukkokat.

rólam: hétfőn lesz vérvétel és uh.

kati
katica30
 
 


Angel,
nagyon ügyik a fiúk és a lányok :) 5 napos embrikék ebből tuti baba lesz :P :wink:

Snufi,
++++++++++++++++++++++++++

Katica,
tüszőknek++++++++++++++++++++++

Harcika,
Boldog Szülinapot! :lol: és jobbulást!

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok! :D
Angel:Drukk+++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :D
Kati:++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :D drukk hétfőre is. :wink:
Snufi:+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :P
Harcika:Boldog-boldog születésnapot,kivánom h legyen még sok ilyen szép napod! [img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1204990161.7313
.gif[/img] jobbulást! :wink:
Mindenkinek drukk,és kellemes hétvégét!
Rólam:Nagyon-nagyon várom a kezdést! :P

Kép
tücsök26
 
 


Angel :P
5. napi transzfer lesz ebből és baba is. Örülök Neked!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Harcika :lol: Istenke éltessen sokáig, és kívánom, hogy maradj mindig ilyen kedves és segítőkész, mint amilyen most vagy!
Vendég
 


Angel ! Nagyon szuper eredmények ,ügyes vagy :D Nagyon olyanok az érzéseim mint Fanninál ,bevonzuk ezeket a Babákat :D Okey :?:

Fannika ! Köszönöm szépen :!:

Kati!Megadrukk :lol:

Hanna ! köszönöm jól vagyok ,panaszkodni nincs miért :!:a lelkem még nincs rendben ,de most már nem sírok ez is haladás :P
pusza Dalmi
dalmácia
 
 


Sziasztok!

Angel, ezek remek hírek, igaza van Dalminak összehozzuk a babikat!!! Sőt Fanninak :lol: is, ezekből baba lesz!!!!!

Dalmi, néha egy kiadós sírás rengeteget tud segíteni a lelkünkön. Így ha ezen túl vagy akkor már csak felféle kell menni..., augusztus a Te hónapod ugye? Akkor kell szurkolni?
Vendég
 


Harcika,
Először is, csatlakoznék az előttem szólókhoz: minden szépet és jót kívánok Neked szülinapod alkalmából, és én is szeretném, ha még jó sokáig lennél a topik támogatója (igazán az volna a jó, ha nem volna kit támogatni...)

Másodszor,
Én voltam, aki írta, hogy küld Neked privit, de annyira kínos a téma, hogy eddig nem mertem. Nem kimondottan témába vágó, csak...
Vendég
 


angel: drukkolok+++++

dalmi: örülök, hogy alakulsz. gyorsan itt lesz augusztus :wink:

tobi, tücsök, dalmi és többiek: köszönöm :wink:

jó éjt, szép álmokat!

kati
katica30
 
 


Angel!
Hát szerintem a trutyinál minden jobb.... :oops: De biztos én vagyok nyavalygós... :oops:

Nekem azt mondták, ha nagyon zavaróan szédelgek, akkor ne vegyem be egyszerre a kettőt, hanem hagyjak ki egy óra szünetet közte. De nálam erre sosem volt szükség, mert hamar hozzászoktam :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel: +++++++++++++++++++++++

Kati: ++++++++++++++++++++++++

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Katica, Tobi, Tücsök, Fanni, Dalma, Sannah, Snufi,
Köszi! :D :D :D :D :D :D :D

Ma bírtam magammal, és nem telefonáltam, hogy mi van :? eddig mindig úgy volt, hogy aki 2. napig húzta, az húzta 3. napig is... majd a hétfői népszámlálás lesz érdekes! :wink:

Lois,
á, nem te vagy nyavalygós :D , az tényleg egy utálat, kb a 3. naptól már fekve is kifolyik fél óra után :roll:
Ha megunom a szédülést, max. váltok mégis a trutyira... vagy egyszer ide, egyszer oda... ilyet is lehet, nem?

Snufi,
drukkolok ám neked a színházkedvelő kölykökhöz! :wink:

Katica,
neked is drukk a hétfőhöz! :)
angel37
 
 


Angel, nagyon drukkolok.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!
Örülök h jól vagytok.
Katica:Drukk holnapra+++++++++++++++++++++++++++++++ :P
Angel:Drukk a népszámláláshoz h mindenki meglegyen :lol:
Drukk mindenkinek.
Fanni:Sok boldog névnapot! Kép

Kép
tücsök26
 
 


Uff!

Boldog új évet! :wink:

Na gyorsan tegye fel a kezét, aki még emlékszik rám!!!

Újak! Én egy régi-új vagyok itt, aki minden akciókor feltűnik, aztán meg el. Éles eszetekkel ebből arra következtethettek, hogy most megint eksön lesz. :lol: Bingó!
(Eddig volt egy pár inszemem sikertelenül, 2 beültetés, ami vetélésekkel végződött)
...éééééééééés van két szépséges Schöller-ünk, akiket - sikeres kiolvadás után - 17-én költöztetnek vissza!

Ma voltunk mnyh és tüszőkukkoláson. 9. napon tartok - spontán ciklus - 7 mm a mnyh, és van egy dominám, aki 17 mm-s.
Szerdán repi!

Nov. 20-án volt a befejező műtétem, azóta terheléses és IR negatív, genetikák negatívak, egyéb haematológiai cucc negatív, DE!!! LEIDEN MUTÁCIÓ - Fanni után szabadon - pozitív, vagyis 8*-os trombózis hajlam. Ez lehetett oka a vetéléseknek (összesen 3 volt), és ha így vesszük, akkor beljebb vagyunk eggyel a megoldás felé haladva.Úgyhogy egy kicsit okosabbak lettünk, bár már a 2.-nál is kaptam 0,2 mg Clexane-t, de most alapból 0,6-tal indulunk.

Közben azért be-bekukkantottam, és nagyon örültem a sikereknek, és a sikeres talpraállóknak! :P

Drukkolok a kitartóan várakozóknak, és a nemsokára tesztelőknek, nek kevésbé a pocakosodóknak, és az azóta született babáknak, és anyuci-apucijuknak!

Pusszantás, most már gyakrabban jövök! (Ez fenyegetés!!!) :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


...és fogytam 7 kilót! Jeeeeeee!

Kép
zölddisznó
 
 


Coca :P
Tudtam, hogy Leidened van!!!! Látod, mondtam, hogy a 0,2 kevés! Én 52 kg-val kaptam kezdetnek 0,3-at és már 0,4-et nyomok!
S már el is kezdted? Mert nekem a stimunál már -ami Neked most nem lesz- el kellett kezdeni!!!
Annyira örülök Neked, akkor mindjárt jössz a babásba, meglásd!

Angel :P
Igen, valahogy 2.-ról 3. napra még nekem sem változott soha, így kár is izgulni... nna majd holnap :wink: Hánykor kell telózni? Bemész dolgozni? Ja és tényleg, aspirint végül szedsz?

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni! A 0,2-t még akkor kaptam, amikor csak tipp volt a kórság. (Aspiryn helyett) Csak beültetés előtti napon kell kezdenem.

Kép
zölddisznó
 
 


Tudom, Coca. Emlékszem.
Drukkolok nagyon!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Köszi! :lol:
Neked meg gratula a félidőhöz!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!!!!!!

COOOOCAAAAAAAAAAAAAA! :lol: Úgy hiányoztál, ezer drukk a schöller/ek/hez, remélem most tuti befutó leszel és költözöl a topicból!! :wink:

Én nem kaptam vissza a schöllerejeimet, lombikolunk áprilisban, de pont akkor nem fog dolgozni Mágusunk, egy kicsit elkeserít megpróbálom kicsikarni, hogy csúsztassunk, hogy tuti ő csinálja. Én viszont IR-es vagyok!!! Én is fogytam, bebebebebe!

Ja, és aki nem tudná, COCA a legnagyobb konyharuhagyártó!!!

Fanni: grtalua félidős pasikhoz, hogy röpül az idő nemsokára már az esküvőket tervezgetheted!!!! :wink:

Angel: drukk a holnapi telcsihez!!!!
Vendég
 


sziasztok!

angel: drukk+++++

coca: drukk a fagyibabáknak+++++

mindjárt rakok táblát.

kati
katica30
 
 


Kép
Kép


kati
katica30
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?