Új privát üzeneted érkezett!

Athiz!

Gyönyörű a két gyereked!!! :lol: :lol:

Pandácska!

Szeretném ha elmesélnél pár dolgot A peg perego navetta mózesről :lol:
Hogy vagy vele megelégedve?
Szerinted meddig tudod használni Dórkának?
Elég nagy a belső tere??
HA lessz időd lemérnéd nekem a belső terét :roll: Köszi :lol: :lol:
m. reni
 
 


Athiz,
Nagyon édes gyerekeid vannak :wink: Elrágcsálták? Hű, akkor erre jó lesz majd figyelni :lol: Terveztek 3. babád vagy itt megálltok?

Reni,
Szerintem szupi, főleg ebben a kaka időben, olyan jól védi a babát mindentől. Meg kényelmesnek is látszik, mondjuk még nem feküdtem benne :lol: :lol: Megyek lemérem. 70 cm, nekünk még pont jó lesz amíg ilyen rossz idő van, mert emiatt vettük. Nyáron majd inkább a szellősebb, sportos részt teszem fel. Nagyon szeretem, mondjuk nem fogom annyira sokáig használni, de majd a kistesónak is jó lesz :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Megjottem!!

Visszanézve csak tundéri kis babakat lattam. Egyikm szebb, mint a masik. :D

Boriskam,
azt hiszem nyaron kezdjuk otthon a lombikot, addig bromo, spontan, hatha!!! :wink:

Pandus,
a dokim a Zadori Janos, fantasztikus egy doki, 4-ig kene rendelnie, en 5 utan par perccel jutottam be hozza es majd 1 orat foglalkozott velem, megvizsgalt, levett minden kenetet, megbeszéltunk mindent, valaszolt minden gyagya kerdesemre. Szoval nem rohant haza.
Egyebkent iszonyu sokan vannak a szegedi Kaaliban is, de lombikra nem kell feliratkozni, azt lehet azonnal. Ami gaz egy kicsit, hogy hiaba van idopont 2-3 orat kell varni. De felkeszultem, ujsaggal mentem, igy hamar eltelt, nekem 2 orat kellett varnom. De megérte!!! :lol:
Egyebkent ott mlég van egy no doki is, de annal kevesebben vannak. Nekem a pasit ajanlottak, most mar tudom miert. 8)

Magnes,
mi ujsag papaddal? Jobban van???

Zel,
veled mizu? Elkezdtétek a stimut? Mikor lesz kb. a beulti?

Na megyek, mert egyetemen vagyok és most mennem kell.

UUUUUUUUUUUUUgy hianyoztatok, de most mar nem szabadultok megint tolem!!!! :lol:

Pusz!
katata
 
 

 
 

Kata!
Csupa jó hír! Örülök, hogy végre olyan dokit találtál, aki emberszámba vesz.
Akkor nyáron talán együtt babásodunk majd..... :wink:

Ilonka!
Akkor holnap lesz a Czeileses nap?
Remélem, hogy hasonlóan jó hírekkel jössz majd Te is!
tücsökbogár
 
 


Bocsi, hát persze hogy Czeizeles.
tücsökbogár
 
 


athiz, pedig nem is látszanak akkor anyaszomorítónak ezek a lurkók :wink: Úgy látszik a topikunkban csupa szép kölök van. Gratula!

tücsökbogár, tudod pont a hétvégén gondolkodtam mire is lesz jó ez a genetikai vizsgálat, nem jöttem rá, talán holnap :roll:

katata, akkor legalább megnyugodtál, mert jó kezekben vagytok. Végre!
+++++
bbilona
 
 


Köszi csajszik a dícséreteket!

Panda, hát igen, jó lenne, ha leszokna a kicsifiam a zsinórok rágásáról, de mivel még foga nincs, és nem volt beélesítve a géphez sem, így nem aggódom. A nagyobbik lurkó viszont ha már a kicsi rágcsálhatta, gondolta, ő is megkóstizza. :lol:
De lehet, hogy inkább csak attól ment tönkre, hogy megtört a sok hajlítgatástól a zsinór. Majd beszerzünk vmit, hogy fotót tehessek föl.

Több babát egyenlőre nem tervezünk, de amint a mondás tartja, "ember tervez, Isten végez", szóval minden megeshet, még én is. :lol:

Katata, sajna az ügyvédnő nem válaszolt az emailemre, de most aláírásgyűjtést javasoltam vhol, csak fogalmam sincs, hogyan kellene belekezdeni. :roll:

Pusza
athiz
 
 


Tücsi,
hát nagyon babásodnék már én is!! :D

Ilonka,
szorítok holnapra!!! :wink:
Nekünk is voltgenetikai vizsgálat. Csak egy vérvétel az egész, bár lehet hogy ott nektek másmilyen lesz,t öbbmindenre megnézik. Nekünk lombik előtt néztek,mert itt nem lombikoznak genetikai vizsgálat nélkül.

Athiz,
hátha válaszolhamarosan.
Húúú ezekhez az aláírásgyűjtési akciókhoz én sem nagyon értek... :roll:
katata
 
 


Katata, hátha! :P

Ilona!

Már akartam kérdezni, hogy nektek az örökbefogadás marad végső megoldásnak? És holnap miért kell menni genetikai vizsire? Akkor nem adtátok fel, hogy saját baba legyen, igaz? Bocsi, hogy ha beletrafálok valamibe, csak nem vagyok tisztában ezekkel, ha nem gond, kérlek írd meg a történetet! És drukk holnapra! :wink:
athiz
 
 


katata, kíváncsi vagyok milyen lesz :wink: Ti akkor Svájcban már nem is?

athiz, csak röviden, mert már mindenki ezerszer.... Alapból egészségesek vagyunk, de ugye már több mint 4 éve elkerül minket gólyaasszonyság.
6 inszem után mi megálltunk, lombikra menni több okból nem akarunk, így jött az örökbefogadás a képbe, és most várunk.
Czeizel féle dolgot a férjem találta ki, mert azt még nem próbáltuk.
Köszi a drukkot!
bbilona
 
 


Sziasztok!

Szia Athiz!
Üdv köztünk!

Ilona!
Tényleg mi újság Czeizel ügyben? Végképp elzárkoztok a Lombiktó?
Örökbabáról hír?

Kata!
Örülök, hogy új nagy lendülettel és kedvel vagy és annak is hogy itthon vagytok. Lehet az itthoni levegő segít.

A Lányok csodaszépek!

Képzeljétek az én Dávidom Átalussza az éjszakát! Nagyon fura, én többször is felkelek, de Ő jót alszik.
Az igazság, hogy átrendeztem egy kicsit a szobáját és az ágyát ellentétes irányba tettem...... talán ezért? :shock: Jókat eszik és este 18kor tejpépet kap, majd fürdés után cicizik.

Szépen napot mindenkinek!

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Ilonka,
akkor varjuk a hireket!!
Itt Svajcban kaptunk a klinikatol egy idopontot aprilis kozepere, egy beszelgetesre, nem tudom mit akar mondani ott a doki, majd kiderul. Van még 6 embrio lefagyasztva, nekik azert majd szeretnek még eselyt adni, a beszelgetes utan. Egyelore pihi van itt is, otthon is, csak a gyogyit szedem. Vagyis spontanozunk, remelhetoleg az alacsonyabb prolaktil segiteni fog. 8)
katata
 
 


Odry,
nagyon jo hir, hogy ilyen jol alszik David baba. Most mar akkor lazithatsz te is ejszaka! :wink:
katata
 
 


Röviden: Genetikai tanácsadás volt, a lényeg, hogy kezdjünk előröl mindent, sperma, hormonvizsgálat és stb. Megismerkedhettünk a hazai eü helyzetével amikor azt gondoltam, menten a pasira borítom az asztalt. Szóval csak felzaklatott, nem volt jó semmire sem az egész, mert persze nem tudott velünk semmit kezdeni.
Mit is gondoltam? Reménykedtem kapunk néhány tippet, hogy hogyan lehet a lombikot elkerülve, egészségesen spontán saját babához jutni. Szóval hülyék voltunk, de a férjem legalább megnyugodott, hogy ezt is megpróbáltuk.

odry, lombik......hááááááát mostmár felmerültek kérdőjelek, úgy látom a férjem hajlana rá, most viszont én nem.

mágnes, apukád? Költözés? Szavazás eredménye?

zelem, mensi? Akció? Aranyhalat nem fogtál véletlenül?

katata, április közepe nincs éppen közel, hátha addigra már nem is kell mennetek, mert befészkeli magát a pocakodba egy kis kópé :wink:
Tudjátok már mikor költöztök haza? És akkor építkeztek?
bbilona
 
 


Ilona!
Sajnálom, hogy ez így sikerült.
Én is ilyen vagyok, minden szalmaszálnyi reménytől csodát várok, aztán jönnek a pofonok.
De azért nekünk még mindig ott a remény, mégpedig az örökbefogadás.
tücsökbogár
 
 


ugye tücsökbogár? Engem annyira megnyugtat a tudat, hogy van egy biztos szál az örökbefogadás.
Na ez az ember tegnap még az élettől is elvette a kedvemet, de már kezd visszajönni.
A remény a többiekenek is ott van, meg ugye nektek is, hiszen a lombik nagy esély.
Most athiz hatására, lehet kipróbáljuk a gynevacot, hátha rábírnám venni az uramat is. Már csak azon agyalok, ki és hol adná be nekünk. Mert ugye a körzeti orvos az otthon, munkaidőben..hm.
bbilona
 
 


Helló!

Még meg sem köszöntem, hogy kedvesen befogadtatok magatok közé, köszönöm!

Ilona, a házidoki asszisztense szerintem akár házhoz is kimegy egy-két ezresért, legalábbis az enyém megtette. Vagy ajánljon valakit, aki ezt megteszi, ha ő nem. Tutira van ilyen ott is! Mellesleg hol is laktok pontosan? Lehet, hogy már kérdeztem, csak kissé lecsökkent az agykapacitásom mostanság. :lol:

Katata, rákérdeztem egy jogi fórumon, hogy hogyan kell elkezdeni egy aláírásgyűjtést, de még egyenlőre nem válaszolt senki. :roll:
athiz
 
 


bbilona!

Sajnálom,hogy így alkult,de én tudom lessz spontán babó :lol:
Azt az injekciót próbáljátok ki!Nem egy párnak segített már! :wink:

Odry!
De ügyi Dávid :lol:


Katata!
Hajrá spontán!

Mi a hasfájással küzdünk :roll: Nyügös az én törpém :oops:
Úgy át venném a fájdalmát ha lehetne :shock:
m. reni
 
 


Ilonka,
nem értem pontosan,hogy mi is borított ki. :oops:
Az sem értem, hogy az a genetikai tanácsadás, hogy kezdjétek elölről a vizsgálatokat??? :shock:
Akkor, ha jól értem oda nem mentek többet?
Miért nem akarod a lombikot, ha nem vagyok indiszkrét? :oops:

Ilonka, majd küldöm a drága férjem, ő beadja nektek a szurit!!! :lol: Mérnök, így mérnöki pontossággal beadja!! :D

Nyáron megyünk haza, a terv július közepe és úgy néz ki valamit bérelni fogunk, mert építkezés lesz és nem lesz kész a házacskánk, karácsonyra ígérik.

Athiz,
majd szólj és megyek aláírni!!!! És mozgosítom minden ismerősömet!! :wink:

Reni Drága,
szegény kis törpéd, elhiszem, hogy nagyon rossz látni,hogy szenved a drága. Védőnéninek nincs valami javaslata, ami segít?
katata
 
 


Ja, képzeljétek itt visszatért a tél!! Csupa fehér minden és hideg is van, erős szél, brrrrr.
Tavaszt akaroooooooooooook!!!!!!
katata
 
 


ZEL???????
katata
 
 


Ilona!
Nekem a házidoki fogja beadni a szurit. Márc 10-én kapom az elsőt. De nálunk csak én fogom kapni, a férjem nem.

Reni!
Küldök egy távpuszit arra fájós pocikára, hátha segíteni fog!!!

Kata!
Várunk haza! Biztosan jót fog tenni a környezetváltozás.
tücsökbogár
 
 


Tücsök, neked is drukkolok, hogy hatásos legyen az a szuri! :wink:

Kata, okés!
athiz
 
 


katata, tééééééél? Itt is ígérgetik a havazást, eddig csak a lehűlés érkezett.

Először elkezdte írni a családfánkat, kérdezgetni genetikai betegségek felől, mivel ilyen nincs, és talán ha már odamentünk, megpróbált más úton segíteni, lyukadtunk ki oda, hogy beutal minket ide meg oda.
Először is kiakadtam saját magunkon, hogy hagyjuk magunkat ilyen előre láthatólag értelmetlen dologba belerángatni, mert sokan mondják, hogy ez lesz a tuti.
Másodszor, amikor a Szabolcs utcai (már nem létező) klinika, és az orvosok helyzetét ecsetelgette, majdnem felálltam és otthagytam, mert speciel ez minket nem igazán érdekelt adott esetben.
Harmadszor, egy kicsit az örökbefogadás ellen beszélt, mi viszont nem kérdeztük a véleményét.

Pfhúúúúúú a lombik ellen annyi minden szól bennem, de ............. ide írtam most sokat, de kivágtam, nem akarok nyavalyogni.

Az jó lenne, ha jönne valaki aki beadná a szurit, köszönöm a felajánlást! :wink:

athiz, katata mit kell aláírni?
bbilona
 
 


Ja, ja, mit kell aláírni?
Eddig nem mertem megkérdezni, mert azt hittem csak én maradtam le közben és azért nem tudom miről van szó, de így Ilonkával együtt mindjárt más tudatlannak lenni.
Bocsi Ilona, csak vicceltem ám!
tücsökbogár
 
 


Ilonka,
dehogy nyavajogsz!!! Azért vagyunk itt, hogy segítsünk egymásnak és hátha a lombik megítélésében is tudunk. Szóval csak bátran! wink:
Tényleg bunkó lehetett az a doki, hogy az ő bajairól kezdett nektek panaszkodni..., meg az öribabához sem sok köze van. El nem tudom képzelni, miért ellenzi valaki. Hiszen a gyermekeknek és az örökbefogadó szülőknek is csak jót tesznek vele.

Ilonka, Tücsi,
aláírni, majd ha lesz mit, azért kellene, hogy tegyék vissza a törvénybe a dajkaanyaság lehetőségét. Szóval, hogy rokon kihordhassa azok gyerekét, ahol a vér szerinti anyuka ezt nem tudja valamilyen okból (nincs méhe, olyan betegsége van, amivel nem lehet terhes, vagy csak egyszerűen nem marad marad terhes, stb.). Ez régebben benne volt a törvényben, de valamiért hatályon kívül helyezték. Nekem nővérem kihordaná a gyermekünket, de jogilag tilos egyelőre. Föl nem fogom miért!!!!
:roll:
katata
 
 


"nyavalyogsz" :oops:
katata
 
 


Sziasztok!
Nagyon rossz napunk volt :cry: Elmentünk csípőszűrésre, és rossz lett az eredmény. Kengyelt kell hordanunk, szegényt úgy veszíti ki, mint egy lapított békát :cry: :cry: Tudom, hogy kell meg ez nem a világ vége, de akkor is baromi szar látni, ahogy szenved tőle, és nem aludhatunk se hason, se oldalt(pedig csak így szoktunk) nem vehetjük le, nem hordhatunk rugit, nem tudom, hogy fogok szoptatni ,mert csak fekve tudok. Így nem aludhat az ágyában se, mert háton nem hagyom egyedül, nehogy baj legyen. Nagyon szomorú vagyok, annyira sajnálom szegényt, a szívem szakad meg :cry: :cry:

ne haragudjatok de most nem olvasok vissza.
Vendég
 


Pandácska, nagyon sajnálom szegény kicsikét :cry: ! Meddig kell hordania azt a vacakot? Remélem, hamar helyrejön! Kitartást és erőt nektek!
athiz
 
 


Athiz,
Nem tudjuk majd egy hónap múlva lesz a kövi uh. Remélem hamar rendbe jön, mert baromi szar lehet ez neki. Félek az éjszakától is, mert ő nem alszik el háton :(
Vendég
 


Pandácska,
minimum 1 hónap??? Jajj szegény picurka! :( Nagyon sajnálom, de a lényeg, hogy egészséges legyen. Remélem azért nem lesz nagyon rossz az éjszakátok és fog tudni aludni háton is Dóra baba!!
Puszi!
katata
 
 


Sziastok!

Elhavazódok. De így a jó. Tereli a figyelmet mindenről.
Bolt megy. Van új helyettesem. Jó fej, bírja a melót is.

Az aranyhalat sajnos nem fogtam ki, de ha sikerül, akkor azt fogom kívánni, hogy vegye el az összes fájdalmat a kis tündérbogaraitoktól. Vigye a fenébe a sok hasfájást, csípőszorongató izémizéket!

Bbilonkám! Hú, de kár hogy csalódnotok kellett. Ha a párod már hajlik a lombikra, fontold meg te is! Sz@r meg minden, ha nem sikerül, de megpróbálod. Lehet, hogy ugyanolyan szerencsés leszel, mint Pandácska, Reni...

Katám! Elkezdtük. 26-án nagy csinnnadrattával beköszöntött várva-várt mensimanóm. Még aznap rongyoltam is Apánkhoz, az intézetbe. Szombat óta bököm magam. jaaaaaj. Van 11 tüszőm, amik szépen feszítenek, és már most 12 mm a nyh. Félelmetes. Olyan nincs, hogy túl vastag? Bár dr bácsi azt mondta nagyon mosolyogva, hogy gyönyörű.

Puszóka!
zel
 
 


Zel!
Csak így tovább!
Remélem, hogy Te leszel a következő pozitív példa Ilonkának is!

Pandácska!
Nagyon sajnálom Dóra babát, de ha azt mondták, hogy nem vészes a dolog, akkor talán nem kell majd nagyon sokáig hordania ezt az izét. Remélem, hogy gyorsan megszokja és újra mosolygós lesz majd. Hogy bírtátok az első éjszakát?

Kata!
Nem semmi, ha ezt megtenné a nővéred. Szerintem hatalmas dolog. Ha sikerül kideríteni, hogy megy az aláírásgyűjtés, szóljatok, én is aláírom. Bár nekem sajna nincs nővérem, de ha már egyetlen ember van az országban akinek így lehetne babája, akkor hajrá.

Ilona!
Tessék nyugodtan nyavajogni! Azért vagyunk itt hogy meghallgassunk, ha kell megnyugtassunk vagy bíztassunk.
tücsökbogár
 
 


pandi, hát ez tényleg nem jó, hogy Dorkának kengyeleznie kell...és hogy van most? hogy viseli? és te? hogy aludtatok?
kitartást kívánok nektek, azt hiszem egy anyának ezek a legrosszabb napjai..

zelem, hát ez csodás!!!! nagyon jó a nyálkahártya, és nem vastag hanem szuppppiii :lol: nagyon örülök és gondolok rád, hogy a tüszőcskék szépen érjenek, most ez a legfontosabb...na persze a boltocska se futhat :wink:

athiz, ari vagy és mindenkit szívesen látunk a topikunkban, ez egy szerencsés topik :wink: itt előbb vagy utóbb mindenkinek beteljesedik a kívánsága :lol:
nagyon szépek a gyerkőcök :lol:

kata, én is aláírnám, ez egy nagyon fontos ügy! és nem igazán értem én sem, hogy miért kell olyanokat kitörölni a törvényekből amik jók és boldogságot adhatnak :?: :roll:
szorítok neked továbbra is!!

ilona, nem semmi milyen emberek vannak...szerintem a lombikba mi is belevágtunk volna, ha másként nem megy, mondjuk pénzt kellett volna rá összeszedni...szóval én nagyon szurkolok neked, hogy ott legbelül el tudd dönteni mit is szeretnél, az örökbefogadásos dolog meg magánügy, ebbe nem is értem miért ártja bele magát egy doki... :?: :!: :?: :!:

tücsi? te hogy vagy mostanság?a nyár lesz az igazi időszak, babásdtok katával :wink:

reni, Borkánk is hasfájós...az infacol neki nem segített, most megint espumizánt használok, meglátjuk...kitartást :lol:

többiek?

Kép
kicsiboris
 
 


Helló!

Panda, hogy telt az éjszakátok? Remélem, azért aludtatok valamelyest!

Pocakfájós babák anyukáinak üzenem, hogy csak az első pár hónap nehéz, kb. a 3. hónaptól már jobb a helyzet! :wink: :lol:

Kata, és aki még aláírná a kezdeményezést:

Írtam immárom 2 jogi fórumba is ezügyben, de a fene vinné, még sehonnan nem válaszoltak.
Ti nem ismertek ilyen fórumot? Ahol jogász, ügyvéd válaszol kérdésekre? :roll:

Kicsiboris, köszönöm! :)

Zel, nagyon szép eredmények, drukkolok nagyon! :D

Pusza
athiz
 
 


Köszönöm lányok, hogy bíztattok. Éjszakánk pocsék volt... Mindjárt hívom a gyerekdokit, megadja egy magán orthopédus számát, és megnézetjük mégegyszer.
Vendég
 


Pandácska!
Sajnálom az éjszakát, szerintem a legjobb amit tehetsz, hogy megmutatod még egy dokinak. Ha ő is megerősíti a másik doki véleményét, akkor legalább biztosan tudod, hogy erre a kínzásra szüksége van Dórának, de ki tudja, hátha mégsem.

Boris, köszi az érdeklődést, én még mindig parkolópályán. De egy kicsit már látom a fényt az alagút végén, hiszen ezekkel a szurikkal már valamelyest a lombikra meg a babára készülök - legalábbis én ezt remélem. Dokihoz majd csak április végén mehetek vissza, akkor telik le a fél év, aztán remélem, hogy májusba már mehetünk Tapolcára a fagyibabókért. Tudom, mindig is túlságosan optimista voltam, de hátha kivételesen bejön.
tücsökbogár
 
 


pandácska!

sajnálom Dorkát! :cry: jobbulást neki :lol:

én az előbb bőgtem semmi nem használ a pocifájásra.
úgy üvöltött két órán keresztül mint akit őlnek.nem tudtam megvigasztalni :cry: felhívtam a védönénit és erre ő azt mondta,hogy teáztassam,de meg se issza. :cry:
m. reni
 
 


Pandus:
Nagyon sajnálom a picúrt. Ha ez vigasztal (tudom, hogy nem), én is kengyeles baba voltam. 3 hónapig volt rajtam a kengyel, Anyu azt mondja, az első pár nap nagypn rossz volt, aztán szuperül megszoktam. Olyannyira, hogy amikor levették végre rólam, még pár éjszaka fel kellett tenniük Anyuéknak, mert annyira hiányzott! Szóval fel a feljjel, igaz, hogy eléggé elcseszett lettem, de nem a kengyeltől, az mástól van :) A járásom tökéletes!

Ilonám:
Köszi,hogy érdeklődsz, neked sosem tereli el a figyelmed semmi :)
Szóval Aput megműtötték, az intenzíven van, még ébredezik. Mind a 4 kamrában vér van, de a végtagjait mozgatja, követ a szemével, fejével. Nem tudjuk mi sérült, már nem lélegeztetik, de beszélni még nem tud, begyulladt a légcsöve a csövektől.
Nagyon bízunk, de nehéz lesz, amikor hazajön biztos nem dolgozhat, ő matekot tanít, és ez az élete...

Költözés ezért még mindig áll, hazajöttünk Anyuhoz..
Ráadásul Annámat kénytelen vagyok bölcsibe íratni, és a szívem szakad meg, annyira nem tudom és nem akarom elengedni magam mellől.. Szar Anyának érzem magam, amiért ennyi várakozás után nem leszek vele 3 évet..Szóval a béka popója alatt a kedvem...

Éppen ezért valaki lebabásodhatna már, hogy valami jó is történjen!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes!
Apukádnak mielőbbi gyógyulást kívánok!
Annának akkor is te leszel a világ legjobb anyukája, ha bölcsibe kell járnia.
Azt csak halkan teszem hozzá, hogy állítólag én imádtam a bölcsit, már első nap amikor anyu jött délbe kukkolni, hogy bírom-e, aludtam mint a tej - persze előtte jól be is kajáltam.

Reni!
Én sajnos nem tudok mit javasoln pocifájás ellen, de nincs valaki a környezetedben, aki hasonló helyzetben volt? A védőnő mást nem tud ajánlani, csak a teát? Neten esetleg nézz körül, hátha másnak is volt hasonló gondja. Biztosan hülyeségeket fecsegek, csak sajnos nincs jobb ötletem.
Remélem, hogy találtok valami megoldást!
tücsökbogár
 
 


Sziasztok!

Írtam délelőtt, de sehol sincs a hozzászólásom. :evil:

Pandus, sajnálom az éjjelt, remélem, jó hírrel szolgálnak majd a másik helyen!

Mágnes, sajnálom apukád állapotát, és mielőbbi javulást kívánok neki, nektek! Gondolom, nagyon nehéz most neked, de nem vagy szar anya, hiszen azt teszed, amit tenned kell, és szerintem bár először nehéz lesz a babádnak, viszont pár hét múlva biztosan tetszeni fog neki a bölcsi, a sok játék és a játszópajtik! Fel a fejjel!

Reni, nem próbálod meg azt, amit belinkeltem ide, valami víz, amit a babának kell adni, direkt pocifájásra van nekik. Emellett nagyon ajánlom még a Normaflor ampullát, simán, mint egy cumiból ki lehet itatni vele a tartalmát, vagy kiskanállal is beadagolhatod, vagy vmi itókába (tápszer, anyatejcsi) keverd bele neki, rengeteget használ ilyen problémákra.
Nálunk a nagyobbik csemeténknél anno még az is jó volt, hogy a karomra fektettem hassal, a lábacskái a tenyerem felé néztek, buksifeje meg a könyökhajlatnál hevert, így egy pincurkát nyomódott a hasija, és ez jót tett neki. Hason fektetve is jobb általában. Szegény Szilikém refluxos, sok bajunk volt, sőt még van is a pocijával, ezért tudom, neki ez vált be, hátha nálatok is! :wink:

Szóval délelőtt ezt másoltam be:

"Tisztelt Levélíró!

A jelenlegi törvényes előírások szerint valóban nincs lehetőség a béranyaságra, dajkaanyaságra mivel az rengeteg etikai, morális aggályt rejt magában. Éppen ezért nem tudom azt sem, hogy mennyire lenne eredményes az sikeres aláírásgyűjtés. Igazán csak annak lenne kötelező ereje, ha mondjuk népszavazazást lehetne tartani eben az ügyben. Ehhez, mármint a népszavazás kiírásához tudomásom szerint 200 000 aláírásra lenne szükség. Ehhez képest kérdéses, hogy aga a népszavazás eremdényes lenne-e. Sokakat ugyanis egyáltalán nem érint ez a kérdés. Ráadásul felmerülhet az az akadály is, hogy az Alkotmánnyal összeegyeztethető-e egy ilyen kezdeményezés. Én mindenesetre azt tanácsolom, hogy mielőtt bármit is tennének, kérjék ki egy alkormányjogász tanácsát.

Annak természetesen nincs akadálya, hogy civil kezdeményezésként aláírásokat gyűjtve kérjék az egészségügyi tárcát a jelenlegi szabályozás módosításának az átgondolására.

Tisztelettel:
dr. Farkas Katalin"

Szóval nem sokat tudunk tenni sajna! :cry:

Kata, azért kitartás, hátha másképpen is jöhet az a babó!
athiz
 
 


Tücsökbogár!


Köszi,hogy így gondolssz rám.Az a baj,hogy mindent próbáltunk,és semmi haszna.A védőnéni is sok mindent mondott,de egyik variáció sem jött be!Ő is má csak kínjában mondta a teát.ő sem tud jobbat.
A neten már 1,5hete ezeket olvasgatom,és sajna ott se okosabbak
a kipróbált módszereken kívül. :roll: Most megyek majd egy másik csodaszert nézni a patikába.
Te hogy vagy???
Bocsi,hogy magammal vagyok elfoglalva. :o


Zel!

Te drága!Jó lenne ha az arnyhal nem lenne süket,és segítene :lol: Őrülök,hogy jól megy a bolt!!!!
NAgyon szépek az eredményeid csak így tovább,lesz itt sok Zel baby :lol: :lol: OLyan csodálatos az anyaság :lol:
Agógdhatsz te is nemsokára egy kis törpiért :wink:
m. reni
 
 


athiz!

OLyan édes vagy, hogy próbálssz segíteni :lol:
Igen ezt akarom most megvenni a múltkor infacolt vettem, de semmire sem jó!A pocira fektetéseket már próbáltuk,van úgy hogy bejön :lol: Szegény akkor neked sem egyszerű,ha a fiacskádnak ilyen gondja van.És te próbáltad ezt a vízet?
m. reni
 
 


Reni, nem próbáltuk, meg most már mindjárt 4 éves a "nagy"fiam, úgyhogy nála már nem annyira vészes, de szegény sokszor fogja a pocakját, hogy fáj, akkor kiküldöm vécére, pisil vagy kakil egyet, és meg is könnyebbül a hasikója. Persze van, hogy más a baj, megpróbálom megoldani. A legjobban a Protexin vált be nála, ebben hasznos bélbacik vannak, és nagyon sokat segített nekünk, Szilimnek szinte mindig hasmenése volt picúrként, ez teljesen rendbehozta az ilyen gondot is.
Ezért írtam, hogy a pindúrodnak ha még nem adtál, adj Normaflort, az is hasonló, mint a Protexin! Endinek is használt.
athiz
 
 


Athiz!
Ez a válaszlevél meglehetősen lehangoló. Ráadásul nem értem, hogy ha alkotmányos aggályokat vet fel, akkor korábban hogyan lehetett benne a törvényben. Röhej, hogy akiből csak úgy potyognak a gyerekek, annak van etikai meg morális problémája a dajkaanyasággal. Ja, hát úgy könnyű......
Bocsánat, ha durva voltam, de az ilyeneken mindig felhúzom magam.

Reni!
Természetes, hogy magatokkal vagy elfoglalva. Velem úgysem történik semmi, te meg a lehető legnagyobb és legcsodásabb feladattal vagy elfoglalva.
Nálunk felnőttként próbálta a férjem a normaflort, neki is segített, remélem, hogy a pöttömnek is használni fog most már valamelyik csodaszer.
tücsökbogár
 
 


Engem tudod mi az, amelyik felháborít? Az a rész, amikor azt írja, hogy adjuk fel az egészet, mert úgysem érint túl sok embert az ügy. :shock: :evil:
Gondolom ennek a hölgynek sosem volt hasonló gondja! :x

Annyira szeretnék segíteni, de sajna nem tudok! Nem sok értelme van ezek szerint az aláírásgyűjtésnek, illetve legalább ugye 200 ezer aláírásnak kéne lennie. Ahhoz viszont az utcára is ki kéne vinni a dolgot, ott is kéne toborozni embereket, de én ezt nem tudnám megoldani! :roll:
athiz
 
 


A népszavazásnak tényleg nincs sok értelme, mert valószínűleg tényleg nem menne el annyi ember, hogy eredményes legyen.
De lehet, hogy meg lehetne próbálni aláírást gyűjteni, azért, hogy az egészségügyi minisztérium figyelmét felhívjuk a problémára. Bár van egy olyan rossz érzésem, hogy a fentebb leírt okokból (túl kevés embert érint) ők is magasról tojnának rá......
Nagyon szomorú, de sajnos kevés kivételtől eltekintve tényleg így működnek az emberek: nincs belőle semmi hasznom, hát akkor nem érdekel.
tücsökbogár
 
 


mágnes, ne beszélj már butaságokat, máshol fél év után közösségbe kerül a gyerek, mert annyit támogat az állam és kész. Te már megdupláztad, és egyébként meg láttalak, a "szar" anyukák egészen máshogy viselkednek. Az igazán jó anyukákhoz csoportjához (halmazához) húznám a vonalat, amikor rád gondolok.
Ha jól értem ez ideiglenes állapot, amíg apukád felépül és anyukádnak nem lesz annyi segítségre szüksége.
Jól emlékszem, hogy te jó messziről származol? Már Harasztihoz képest. Imádkozom apukádért, a gyors gyógyulásért!

tücsökbogár, ugyan hogy van nekem jogom a nyavalygásra, amikor te sem teszed :roll: Képzeld athiz rábeszélt mi is elkezdjük a gynevacot, embert is rávettem, a kolléganője (ápolónő) bevállalta a szurit. Terhesen is lehet? Mert ugye soha nem lehet tudni :? Lehet, hogy egyszerre bebabásodunk. :wink: te, zel- az utolsó lombikjával, katata az alacsony prolaktinjával spontán, és mi is a gynevac kúra után. Állati jó lenne!
Belehúzunk csajok?

pandácska, emlékszem barátaink kisfia, olyan műanyag izét kapott a lábai közé, nézni is rossz volt, de megérte.
Hátha a ma éjszaka már zökkenőmentesebb lesz! Kicsi manó, biztosan nagyon rossz szenvedni látni, eszem a kis szívét.

reni, hát hasonló a helyzet, a kis bogárnak fáj a pocikája, hogy a fránya vigye. Remélem hamar megtaláljátok rá az ellenszert!

zel,+++++, jó szurkálást! Csudajó eredményeid vannak!
bbilona
 
 


Ilona, terhesen is kaphatod a gynevacot! :wink:
athiz
 
 


Ilona!
Ez a hozzáállás máris jobban tetszik nekem!
Zel, Kata gyertek, csatlakozzatok!!! :lol:

Egyébként én is úgy tudom, hogy ha valaki már az első szurik után teherbe esik, akkor is be lehet adni a többit is.
Mikor kapod az elsőt? Én hétfőn.
tücsökbogár
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?