Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok!

előbb megjött. hívtam a kaálit. csütörtökön megyek ciklusindításra.

kati
katica30
 
 


sziasztok én még új vagyok itt. A helyzet az hogy másfél éve próbálkozunk a férjemmel eddig hiába mult hét csütörtökön voltam hsg- ahol kiderült mindkét petevezetőm el van záródva. A doki azt mndta nem kell kétségbeesni menjünk valamelyik lombikközpontba most itt tartunk kérlek segítsetek milyen a kaáli mert azt néztük ki és kell e időpontot kérni mi az első lépés és kb milyenek a teherbeesési arányok előre is köszönöm a válaszokat :lol:
erzsebet0312
 
 


Sziasztok,

Angel, drukk csütörtökre +++++++

Katica, neked is hajrá++

Snufi, jobbulást neked.

Sannah, próbáld meg áthangolni magad! Nega gondolatokkal csak ártasz magadnak.

Erzsébet, mindenkinek más jön be. A Kaáli szerintem nagyon emberi, foglalkoznak veled, kérdezhetsz és mosolyt is kapsz, vagy együttérzést, jó szót, mikor melyikre van szükséged. Szerintem felkészült, jó orvosok, biológusok dolgoznak az intézetben. És persze ennek megfelelően sokan is vannak páciensek, üres várót talán péntek délután látsz.
Az első lépés, hogy konzultációra kérsz időpontot, ez 12 000 Ft, mármint a konzi, ott csak megbeszélitek, mi a helyzet, milyen leleteitek vannak és mi a menete a dolgoknak. És persze ad időpontot, mikor is lehet kezdeni a lombikot (szerintem 3-4 hónap várakozásra készülj fel).
Ha van választott/ajánlott dokid, próbálj hozzá kérni időpontot.

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 

 
 

ALLEGROBARBARÓ AHA KÖSZIKE akkor hamar kérek majd időöontot dee 12000ft mi kerül annyiba hű ha ez nagyon fizetős mert nekünk nem sok van :cry:
erzsebet0312
 
 


erzsébet: üdv köztünk. látom, idetaláltál :wink: melyik kaáliba fogsz járni?

kati
katica30
 
 


katica: szia pestre úgy néz ki szóval akkor nem ártana időpontot kérnem ugye :lol: jajj lányok biztassatok egy kicsit légyszi hogy akinek ilyen baja van annak sikerülhet ugye????? :P
erzsebet0312
 
 


Kati: Kép Hajrá!!!!

Erzsébet: nagyon jó a Kaáli, szívből ajánlom! Fizetni itt mindenért kell, erre készülj!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Sziasztok!

Erzsébet! Üdv itt! A Kaáli nagyon jó hely!

Lafi! Nagyon szépen köszönök mindent!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Évi! Megkésve, de boldog szülinapot a kislányodnak!!!

Snufi! +++++++++++

Kati! Hajrááááááá kezdés!

IR eredményem megvan. :cry:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna nincs mit...sajnálom, de hátha ez volt az ok...

Babavárósba raktam képeket Hunorról....
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi lányok, nagyon kedvesek vagytok, gondolom majd menetközben.....

Hanna: köszi, kaptam tőlük levelet és azt írták, hogy márciusban jelenik meg a dvd-jük, amit meg is rendelek majd gyorsan-gyorsan. Milyeneke lettek az ir eredményeid??????
Vendég
 


Hanna! Remélem nem nagy a baj? :(

Kati! Ezerrel drukkolok :D Tudod minden táblicsku kezelőnek jár egy -két babóca :lol: :lol:

Angel ! Te milyen szuper eredményeket tudsz produkálni ,ügyike vagy :wink:

Snufi! Gyógyulgass gyorsan :wink:

Sannah! Miket olvasok ,rád sem ismerek :cry: Szedd magad össze tereld el a figyelmed valami jó dologgal :lol: Puszillak

Lois! Pusza :lol:

Sziasztok Dalmi
dalmácia
 
 


Lafi! Akkor is köszi! A férjem szerint imádnivaló a kisfiad. Sokat nőtt, mióta babusgattam. :wink:

Sannah!
Gondoltam, már keresed Te is.

Dalmi! Hogy vagy? Lelkileg?

Eredmény:
Glucose terhelés 0 perc 4.88 mmol/l
Glucose terhelés 120perc 7.45 mmol/l
Insulin terh 0 perc 12.96 mIU/l
Insulin terh 120 perc 68.53 mIU/l

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna, mikor kell menned dokihoz? Ezek nem jó értékek.....
Vendég
 


Sannah! Igen, Lafi írta. Most ki is vagyok egy kicsit. 14.-én tudok menni leghamarabb.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok! :D
Régen jártam itt.
Snufi:Jobbulást neked :wink:
Angel:+++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :D
Katica:De jó hir.Hurrááá kezdés.Jó neked már kezded.+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :P Sajana béna vagyok igy nem tudom a vonalzót kicserélni. :oops:
Sannah:Csak pozitivan.Tudom vannak hullámok mikor hiszel benne,valamikor nem.de átmegy rar közeletsz a kezdés felé. :wink: :P
Erzsébet:Üdv köztünk!Nekem is jó tapasztalatom van a kaáliról.Aranyosak,kedvesek segitőkészek,doki is nyugott,bármit kérdezhetsz válaszol és nem néz lükének.Siker eredménye:Mindenkinek más.Lényeg h bizz benne.Ne félj. :P
Mindenkinek drukk+++++++++++++++++++++++++++++++ :P
Jó éjt!

Kép
tücsök26
 
 


Sziasztok!

:cry: Hanna..., de hátha tényleg "csak" ez volt a baj, 14.-re kaptál ip-t?Ha még Lafi, vagy Sannah nem írta, átküldöm a diétát, amit általában csinálni kell, akár kapsz gyógyszert akár nem, bár majd úgyis meghatároznak mindent, mit lehet és mit nem, -pontosan- , de ha elhagyod a tiltott kajákat, azzal ártani nem ártasz -szerintem-addig még úgyis egy hét...

Szia itt Erzsébet!

Snufi!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Katica!Hajrá!Remélem nem kell sokáig a táblit csinálnod:)
Angel!Tüszőnövelő!++++++++++++++++++++++++++++++++

Nekem ma megjött az APC szűrés eredménye-negatív. Huhhh!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Hanna, az jó, mert Lafi dokinéninél "jó kezekben vagyunk. " :lol:

Lafi, sokan nem a saját szakterületükön tevékenykednek, így neked ez sem kottyan meg, ebben vagy profi, csinálnék helyedben egy tanácsadó irodát! :lol: :wink:
Vendég
 


Viktu, én nem küldök diéta receptet, mert én nagyon kevés ch-t eszem, néha alig százat és az nem biztos, hogy jó egy kezdőnek, de Lafi erre tud biztosan pontosabban válaszolni.

Lafi dr lehetne rendelési időd, nem???? :wink: :wink: :lol:
Vendég
 


(((((((((((((((Hanna))))))))))))))))))

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Viktu! Köszi! Lafi megírta a vonalat, amin menjek. De a tiltott kajákat szivesen fogadom.

Sannah! Ja, rendelhetne Lafi . :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok lányok!!!

Nagyon rég írtam...........



Baba, angel!!!
:D :D :D :D

Igen elvileg most lesz a fagyis beülti!!Merional szurit kapok jelenleg mert sok kicsi tüszóm van!!!Reménykedem....

Angel!!!
Nagyon. nagyon drukkolok neked++!

Baba!!
Sokat szoktam rád gondolni!Mi ujság veled?

Üdv mindenkinek akik nemrég csatlakoztak!!És persze minden régi fórumozónak is!!! :D :D

Fanni!! :D
Ha jársz erre!!!Nagyon sok gratula a fiúkhoz, kívánom, problémamentes legyen a terhességed!!!
beu9
 
 


Snufi! Jobban vagy?

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Viktu, ez jó , gratula!

Beu, drukkk...

Hanna, Sannah :lol: :lol: :lol:
Hanna, szerintem ha megkapod a metet, és kevés ch-diétát tartasz, szépen fogsz alakulni!!!!!!!!!Hátha ez volt a legfőbb ok....mert ha igen, itt még bármi lehet :wink:
Vendég
 


Hanna: http://www.macosz.hu/cukorbeteg-tapanyag.html itt van egy alap táblázat, holnap több időm lesz és akkor írok neked bővebben, de el kell hagyni a rántott dolgokat, csak teljes kiőrlésű kenyéret ehetsz vagy graham kenyeret, sovány húsit, legjobb a csirke, alacsony glikémiás indexű kajákat kell enni. stb, de Lafi dr mindent elmond, ja rizs helyet barnarizs stb.
Vendég
 


Hanna,
Nagyon sajnálom! Ez tényleg nem tűnik jónak. :-( De legalább tudjátok, hol kell kijavítani a hibát.

Lányok,
Tudja valaki, hogy mi számít "hivatalosan normális" eredménynek IR ügyben?
Én is voltam nemrég, de a Kaális dokimat nem érdekelték a kapott értékek, és mivel pont stimu volt, nem is mentem el endokrinológushoz. Annyit tudok csak, hogy ugyanúgy, mint a cukor esetében, az inzulinnak is vissza kell térni a kiinduló állapot közelébe.
Csütörtökön megyek újra a Kaáliba, megpróbálom megint megtudakolni a véleményét.

Más: Harcikának lehet úgy írni privit, hogy hivataolsan nem ismerjük egymást, és még itt sem "beszélgettünk"? Nem veszi tolakodásnak?
Vendég
 


Lafi! Köszi szépen mindent. Hát, kíváncsi leszek, mit mond a doki. Szmatival is kellene beszélnem a május miatt. :roll:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!
Én sem voltam 2 napja, de lélekben veletek voltam!Sajna elkapott a nappalos műszak motorja, a héten 5 napom van 12 órában nappal.Így nem is tudok nagyon jönni... :(

Kati!
Laborba majd a mensi 3. napján megyek, mert szeretnék friss laborokkal menni majd.(Nem a prolactin a lények, hanem a többi hormon)
Gratula a kezdéshez!!Szuper!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: Trehány voltam, nem mnetettem táblát, és most agyalok, Neked friss stimud lesz e, vagy fagyid...De majd megnézem:)

Erzsébet!
Üdv itt! Én is nemrég csatlakoztam.Én egy másik meddőségiből jöttem át.Itt nem kell várakozni annyit, ami nekem előny......Nekem azt mondták, az első konzi 12 ezer, majd az első UH 7500, és azután minden ingyenes....(Vagyis lombiknál, mert én a vizsgálatokat a megyei kórházban csináltatom meg...lehet ezért :roll: )A dokimat nagyon imádon, ha lehet ilyet mondani(bár az előző orvosom is szerettem)A lányok is nagyon aranyosak.És ez sokat számít!

Angel!
Hajrá csütörtök!!!Szép eredmény!!!!!!!!!!!+++++++++++++++

Snufi!
JObbulást!

Hanna!
Sajnálom, hogy rossz lett az eredményed! :(

Viktu!
Gratula anegatív eredményhez! :wink: A következő eredményed (teszt)legyen pozitív! :wink:

Én sajna megint felfáztam, (fogalmam sincs hol, de tuti az időjárás tréfált meg.)Így a szokásos Monural porocskámat megiszom, remélem reggelre eltünik minden fájdalom, rossz érzés...... :roll:

Puszi mindenkinek!!És drukk hegyek++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

morzsa
morzsa25
 
 


Angel, drágám ezer drukkkkkkkkkkkkkk!!!!!!!!!!!!!!!

Beu: drukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
Vendég
 


KOrall!
Harcika egy tünemény, ahol tud segít!Én is úgy írtam neki, hogy még nem is tudtam ki ő, csak itt a fórumon válaszolt egyszer...Aztán megismertem "bent"...Sztem nyugodtan írhatsz neki,ha van ideje, tuti válaszol...... :wink: Javítsatok ki lányok, ha nem jól tudom! :oops:

morzsa
morzsa25
 
 


Korall! Harcikának írhatsz. :wink:

IR ügyben Lafi és Sannah rendel. :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Korall éhomi inzulin jóval 10 alatt legyen, terheléses inzulin jóval 30 alatt, de inkább 20-25 alatt....
Vendég
 


Jaj, csajok, nagyon aranyosak vagytok, hogy csak így zsigerből, azonnal válaszoltatok!

Akkor írok Neki hamarosan.

Morzsa,
En ugyan nem vagyok orvos, de aszondom, hogy a Monurallal vigyázz, mert mégiscsak antibiotikum. Próbáld ki az Urogin nevű löttyöt. Rossz az íze, de szerintem hatásos. Ez egy gyógynövényekből nyert oldat. Ami még jó, ha veszel 2 kiló citromot és kipréseled a levét (kb 4-5 deci lesz), és megiszod egyszerre. Na, ebben a savas közegben döglenek ám a bacik!

Kedves Lafi, és Sannah Doktornők!
Ezek az én IR eredményeim (jó, tudom, a cukor kicsit alacsony a végén):

Cukor:
0 perces: 4,2 60 perces: 4,4 120 perces: 3,9
Inzulin:
0 perces: <2 60 perces: 29,6 120 perces: 17,10
Ugye ezek még jók?
Vendég
 


Korall: nekem tetszik, de én kezdő vagyok, a főprofi Lafi, de szerintem neki is tetszeni fog talán a 60-as inzulinban lát majd valamicskét, de én örülnék, hogyha nekem ennyi lenne!!!!!!!!!
Vendég
 


Igen, a cukor nagyon alacsony...ás hát a 60 perces sem túl magas...de ez van, az inzulin meg több mint tökéletes...irigy vagyok az eredményed miatt :oops: ...
( de azért megkérdezném, hogy az inzulin milyen mértékegységben van amúgy mert nem mindegy ha mIU/l akkor nagyon szuperek az eredményeid...???)
Vendég
 


KOrall!
KÖszi!Még nem hallottam erről a csodaszerről.A Monural bevált.Tudom, vigyázni kell vele.Ezért iszom csak 1-et....(2 havonta kb.)Doki írja fel, vagy ez, vagy 5 napíg AB.Sajna nem találják az okát, bár most elég régen talált meg:)... :roll: Nem magamtól iszom.Ha rajtam múlna, nem innák semmit. :oops:
Citrom???Az meg nem jó a savamnak....Problémás vagyok. :lol: :lol: :lol:

Van valakinek valami jó kis bevállt szere???Ittam teát, (azt hiszem cickafarkfű, hááát, borzasztó az íze, és nem is használt) :P

morzsa
morzsa25
 
 


Lafi,
Igen, a mértékegység az, amit írtál (csak tudnám, hogy kell kimondani... :-D )
A cukorra visszatérve: évek óta vannak hipoglikémiás rosszulléteim, gyakran evés után 1-2 órával. Amióta a Bromocriptint szedem, azóta szinte teljesen megszűnt. Lehet ez összefüggésben a hipofizis adenomával? Na előjött a hipochonder. :-)
Inkább írok privit ezügyben, nem akarom szétoffolni a topikot.

Morzsa,
A citromnak csak a rostjai okozzák a gyomorsavas problémát. Ha leszűröd, és csak a levét iszod, akkor nem.
Sőt! A citrom maga semlegesíti a gyomorsavat. (Nem kútfőből beszélek, keress rá a neten.) Saját tapasztalatom is ez. Amikor sok volt a savam, mindig citromlevet ittam, és jobb lett.
Vendég
 


Korall....passsz....ezt inkább endokrinológustól kérdezd...mert a hipózás nem nagyon jó ám!!!Pláne ha babás leszel, fene se tudja, hogyan hat rád, vannak akik jobban hipóznak és az árt a babának, vannak akiknek (mint nekem) a jó cukorból emelkedett cukor, terhességi diabétesz alakul ki, persze ez is árt a babának...én a hip.adenomához már nem értek, ne haragudj.
Vendég
 


Hanna,
ez nem jó eredmény, de nem is kezelhetetlen. Lafi, Sannah biztosan okosabbakat mondanak nálam ez ügyben, de gondolj arra, hogy én 219-es inzulinról indultam, és most tartok 114-nél (de a cukrom legalább alacsonyabb, 4,3 és 5,1)
És ha tényleg ez volt a baj, akkor ezt kezelik és hipphopp kismama leszel :wink:

Májusban én sem lombikolok, júniusban kell kontrollra mennem a Mens-be, az akkori eredmény függvénye, hogy mikor kapunk zöld lámpát.

Persze lehet, addigra spontán babás leszek (álmodik a nyomor), ha már párom eredményei ilyen hiperszuperek lettek :lol:

Viktu :D

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Morzsa,
Van még más is, ami viszont finom is:
Keverj össze 1:1:1 arányban csalánt+zsurlót+borsmentát. Ebből a keverékből forrázz le 3-4 púpozott evőkanállal (kb. 2,5 liter vizet önts rá, és vigyázz, ne legyen forrásban lévő a víz). Hagyd állni lefedve, 20-30 percig, aztán szűrd le. Ezt a löttyöt idd meg a nap folyamán. Mézzel lehet ízesíteni. Ha bírod a keserűt, akkor a keverékbe tehetsz még medveszőlőt is. Ettől kicsit fanyarabb lesz az íze, de szerintem még iható - vagyis én kimondottan szeretem. :-) Ha ezt iszod 4-5 napig, tuti, hogy elmúlik a fertőzés. És mégsem antibiotikum...
Figyelem! Nem szabad 1 hétnél tovább inni, mert a csalán nagyon kimossa a szervezetet.
Vendég
 


Lafi,
Köszi az eddigieket is! :-)

Ha holnapután sikerül a dokimat rávenni (rávehető, csak kéreti magát), akkor hamarosan (2 héten belül) kezdhetjük az újabb stimut. Ha nem engedi, akkor bekönyörgöm magam egy endokrinológushoz. Sajnos a sajátom már most júliusra adna időpontot...
Vendég
 


Korall!
Köszi!Kipróbálok bármit, csak használjon!

Jó éjt mindenkinek!

morzsa
morzsa25
 
 


Kép

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Szép jó reggelt! :P

Hanna,
:( de ha beállítják az értékeket jöhet a babó :wink:

Snufi,
++++++++++++++++++++++++++++++

Angel,
repesztettél? :) drukk+++++++++++++++++++++++

Allegro,
semmi sem elképzelhetetlen, hajrá spontán babó :P

Lafi,
cukorfalat Hunor :lol:

Beu,
s miújság Veled?

Viktu,
egy dolog kipipálva :P

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!

Angel,
? miújság, megvolt a repesztés?
+++++++++

Hanna,
Sajnálom, de ez még nem olyan magas szerintem és legalább megvan az ok. Meglátod ezután összejön a baba.

Snufi
++++++++

Erzsébet,
Üdv itt.

Katica
Hajrá!

Alle,
neked is szépen megy lefelé az érték, még a végén lombikra sem lesz szükséged:)
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek! Totál kóma vagyok :cry:

Erzsébet, a Kaáliban az elején kell néhány vizsgálatért fizetni, utána viszont már csak a vizitdíjat, ha TB-s a lombikod. És ha összeadod ezeket az összegeket, meg azt, amit állami intézményben hálából a doki zsebébe csúsztatsz, szerintem lehet, még jobban is jössz ki a Kaáliban. A gyógyszereket ugyanolyan támogatással kapod, mintha állami intézményben írják fel. Max. kicsit kevesebbet kell várnod és kultúráltabbak a körülmények.

Angel, hogy vagy?

Szép napot mindenkinek
allegrobarbaro
 
 


sziasztok!

snufi: drukk++++

angel: holnapra nagyon drukkolok++++

erzsébet: én a szegedi kaáliba járok. de minden kaálit csak dícsérni tudok, jó helyre kerültél.

lafi: nagyon édes hunor baba :wink:

hanna: drukkolok, hogy hamar rendeződjenek az értékek.

viktu: gratulálok :wink:

morzsa: friss stimum lesz.

lányok: köszi a drukkot. ránk fog férni.

rólam: ma még megyek a kardiológushoz (belgyógyászhoz), már csak ez a papír hiányzik.

kati
katica30
 
 


Sziasztok!
Elegem van a munkából :roll: , most netezek és kész! :D

Köszönöm, csajok a soksok drukkot! :D :D Tegnap éjjel betoltam a két Ovitrelle-t, holnap megyek 11-re! :wink: Párom 8-ra, sajnos ezt most csak így tudtuk összehozni :( , de legyen ott a hadsereg, az a lényeg! :wink:

Katica,
te is jössz holnap a Kaáliba? Vagy a ciklusindítás mit takar? :oops:

Beu,
jó, hogy jelentkeztél! Hajrá fagyikák! :) Ezek szerint pici stimuval!

Viktu,
gratu az APC-hez! :)
Nem bánnám, ha nekem már nem kéne megcsináltatni...

Hanna,
IR eredmény :? De talán legalább megvan az ok, hogy mi lehetett a baj eddig... Kapsz rá egy kis gyogyit, szépen rendbetesz és jöhet a baba! :wink:

Korall,
nekem ennél is alacsonyabb volt a terhelt cukrom (2,9) (az inzulin jó volt, tiednél alacsonyabb kcisit), a doki azt mondta, hogy rendben van teljesen, csak mivel leesik a cukor, egyek 5-6-szor naponta, lehetőleg ne egy tábla csokit egyszerre! :D
angel37
 
 


angel: ciklusindítás: aznap teljes hormonprofil, és uh. ha minden oké, akkor már aznap megkapom az első szurikat. :wink: holnapra drukk neked++++ sajna, nem találkozunk, mert én a szegedi kaáliba megyek :lol:

rólam: voltam kardiológusnál. minden oké. így ez a papír is megvan az altatáshoz.

kati
katica30
 
 


Sziasztok!

Köszi Lányok!

Angel nagy drukk holnapra!!!
Katica!+++
Snufi!Jobban vagy már?++++++++++++++++++++++++++++++
Szia Beu!
Morzsa!Remélem már jobban vagy, az Urogin tényleg nagyon jó, -ahogy Korall írta, és a többi tipp is- +ha sokszor visszatér, szedj vörösáfonya kapszulát, B.nőm sokat kínlódott ezzel a nyavalyával és végül kiderült, hogy Candida okozza, végigcsinált egy 6 hónapos kúrát, és azóta minden ok vele. (sőt más problémái is megszűntek)

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Katica,
tééényleg, ebbe egyszer már beleszaladtam, hogy nem egy helyre megyünk! :wink: Bocs, hülye vagyok! :oops:
Mindenesetre drukk! :)

Köszi, Viktu! :)

Snufi,
DRUKK! :)
angel37
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?