Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Khm..egy hozzászólás már bennem is ért...örülök, hogy visszatértünk a "rendes"kerékvágásba.
Snufi! :wink:

Katica!Örülök, hogy meggyógyultál!

Lois!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Hello csajok!

Szívemből szóltál Bella, én is gondoltam rá (kedves "esténként együtt csacsogós" topiktárssal is beszéltünk erről :roll: ), csak nem akartam "hormontúltengős" sárkánynak tűnni...bár én most minden hisztit erre fogok :lol: :lol:

Dalmi!
Bocsi, hogy sose vagyok és mindig elkerüljük egymást.....
:( A változatosság kedvéért holnap se leszek, szóval most válaszol ide, ne kímélj: JÖSSZ UGYE A TALIRA????? :roll:

Angel kedves!
köszönöm a megadrukkokat, majd beosztom vasárnapig!!!

Snufi!
Én szívesen beszélgetek inszemről is :wink:

A mini mikroszkóp az a p-valami 53? na az nálam is teljes kudarcc....a'szem a menstruációm előtt 1-2 nappal mutatott páfrányokat, pedig "szokványos" ciklusom van, középidejű ovulációval...legalábbis amikor Uh-nézegették mindig úgy volt...

Szerintem a sok folyadék, meg a fehérje, nem a beágyazódás miatt javallott, hanem, hogy minél gyorsabban ürüljön ki a sok hormon a szervezetből.

Köszi lányok a sok drukkot, továbbra is igényelném még egy icipicit :oops:

Egy kérdés a "pisiteszteléssel próbálkozott és sikerült" kategória nyerteseinek:
Mikor teszteljek?? Még nem mertem.....én is az a fancsali kategória vágyok, aki még sose pisilt életében pozitív tesztet... :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Viktu: :wink:

Katica75: lehet egy napon lesz inszemünk? Én is úgy számoltam, hogy szerdán vagy csütörtökön lesz nekem. Most hétfőn megyek uh-ra. Te?

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 

 
 

Lois!++++++++++++++++++++++++

Jó éjt Csajok!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Snufi
nem, nekem már volt múlt héten csütörtökön a 4. Én akkor fogok tesztelni mikor Te mész . :wink:
drukk drukk !!! :P
katica_75
 
 


Katica75,
szoktam még oda is írogatni. :wink:
Pár napés teszt neked?? Hú, nagyon izgi!!! Szorítok, hogy a lombikos időpontodat át tudd adni valakinek! :wink:

Lois,
mennek a drukkok!! ++++++++++++
Szerintem mindenképpen reggel tesztelj,elsőre!!! Hanyadik napon szeretnél tesztelni?

Jó éjt!
katata
 
 


Katata!!:)

hogy mikor szeretnék tesztelni???? A'szem tegnap...... :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Till, Lois:
Nekem mondta a doki, h. beültetés után sok fehérjét és folyadékot kell fogyasztani. De nem azért,h. kiürüljenek a hormonok, hanem a beágyazódásban és a baba megmaradásában szerepet játszó hormonoknak kedvez ez a fehérjében gazdag közeg és a sok folyadék! Tehát mindenképpen fontos!!

Lois, Snufi:
továbbra is drukk 1000-el +++++++++

Kép
bögyörö
 
 


"A túlstimulációt segíthetsz elkerülni, ha a beültetést elõtt és azt követõen rengeteg folyadékot iszol (napi 3-5 liter), valamint fehérjedús ételeket fogyasztasz.
Ha a túlstimuláció olyan mértékû, hogy kórházban kell hogy maradj vele, ott általában fehérje tartalmú infúzióval szokták orvosolni ezt a problémát. "
(forrás: Lombikbaba.hu)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Katica: bocs. :oops: Közben leesett. bocsánat! Drukk a + teszthez! ++++++++++++++++++

Lois: ++++++++++++++++++++++++

Jó éjt! *

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Alle ! Főnök előtt még titok :oops: Mágus kérte ezt a vizsgálatot is ,időmből kitellik van 9 hónapom minden vizsgálatra ,igaz Mágus beírt szeptemberre ha szeretnék kicsit kevesebbet várni :wink: Most még nem vagyok a régi ,azt érzem maradok a novembernél :!:
Snufi! Én beszélnék de nekem nem volt ,de nagyon szorítok érted :wink:

Sannah ! Nagyon köszönöm ,ha segítenétek milyen vizsgálatokat csináltassak még pluszba ,a hormonokat ujra megnézetem főleg az FSH -ra vagyok kíváncsi :!: Csak reménykedni tudok ,hátha változott jó irányba :D

KEDVES LOIS! Nagyon szeretnék menni ,szerintem nem 100%de mindent megteszek :P Olyan jó lenne újra találkozni :wink:

DRUKK+++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ÜDV! Dalmi
dalmácia
 
 


Lois,
+++++++++++++++++++++++++++++++++

Dalma,
most nézek utána én is, hogy mit, hol kellene megcsináltatni
egyik alap lista, amit anno Fanni állított össze :wink:

KépKép
tobi
 
 


Szép jó reggelt!

Lois,
++++++++++
++++++++++
++++++++++
Vigasztaljon a tudat, hogy én alapból házisárkány vagyok!:)

Snufi,
hajrá inszem!

Dalmi,
Örömmel olvasom, hogy azért mégsem adtad fel!

Fanni,
Ha esetleg erre jársz, raksz egy listát a topiktalin részvevőkről.
Köszönöm előre is!

Mindenkinek nagyon szép napot kívánok!
Vendég
 


Lois!

Nekem a 14. nap reggelén lett nagyon halványan pozitív. Annyira halványan, hogy szépen el is sirattam. Oszt maholnap két éves.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok lányok!
Annyira, de annyira jó napom van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A majdnem 1000-es prolactinom 2 hét gyogyiszedés után 193!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Hihetetlen, elképzeltem, mennyire közel kerültem a babáimhoz!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: Hívom is őket, vagyis a dokimat ma, mi legyen..... :wink: Olyan boldog vagyok!!!!!!!!!!Bocsi a kirohanásért!Még a főorvosnőm is körbepuszilt, úgy örült!Hát, nem szép az élet!??????? :lol: :lol:

Lois!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++Kívánom, hogy Te is nagyon boldog légy a teszt után!Mikor is lesz???? :roll: Tegnap? :lol:

morzsa
morzsa25
 
 


Sziasztok!
Ez csak egy gyors emlékeztető a vasárnapi talira!
Kép
Cím: XI., Bukarest u.
Délután teszek fel hozzá térképet!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Lois:

[quote]S írta:zerintem a sok folyadék, meg a fehérje, nem a beágyazódás miatt javallott, hanem, hogy minél gyorsabban ürüljön ki a sok hormon a szervezetből.


Való igaz, h. a fehérjedús táplálkozás a túlstimuláció elkerülésére is szolgál egyrészt, de (!) a beágyazódáshoz szükséges hormonoknak is kedvez. Nem én találtam ki, az orvosom mondta, csak hogy ne vezessünk félre senkit. :roll: :lol:

Kép
bögyörö
 
 


Morzsa:
SZUPER, CSAK IGY TOVÁBB!!! :lol: :lol:

Kép
bögyörö
 
 


Morzsa!
Persze, hogy szép az élet!!! De jóóóóó!!! :D Most már hamarosan babás leszel!! Majd írd meg mit mondott a dokid!!!
katata
 
 


Fanni,
Köszi a listát! Remélem tényleg ilyen jó sokan leszünk!:)

Morzsa,
Ez szuper hír! Gratulálok!
Vendég
 


Akinek még új, itt találkozunk!
Kép
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!
Morzsa:Nagyon jó hir.+++++++++++++++++++++++++++ :P
Dalmi:Miért nem akarod hamarabb kezdeni?Addig még sok viz lefolyik a dunán,és lehet h addigra jobban érzed magad.Nem? :D
Eddig én se akartam folytatni 3 hónap mulva,de esélyt kell adni magunknak,és minél hamarabb. :P :wink:
Lois:+++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :P

Kép
tücsök26
 
 


Sziasztok Lányok!

Sajnos még sem tudok menni a találkozóra, pedig már nagyon készültem rá :( és nagyon-nagyon sajnálom :( Már úúúgy megismertelek volna Titeket személyesen is. Remélem minél előbb lesz következő. Elnézést kérek.

Fanni, Angel, Viktu :)
Köszönöm a méhpempős válaszokat, akkor megnyugodhatunk, nem a mi méhpempőnkben van a hiba, hanem egyszerűen csak rossz ízű. Mindegy, lényeg hogy hatásos legyen. :)
Méhésznél vettük, szigorúan hűtve kell tárolni, úgyhogy a párom robogott is vele haza gyorsan, még hideg volt, mikor betettük a hűtőbe, vigyáztunk rá. :)

Morzsa :)
Gratulálok a jó eredményhez! Babára fel :D

Lois :D
Megadrukkok ++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Snufi :)
Drukk az inszemhez! +++++++++++++++++++++++++++++++++

Katica75 :)
Babatapi +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Igyekszem gyakrabban jönni :)

Pusz
Bubos
buboskemence
 
 


Sziasztok,

Dalmi, értem...ártani nem árthat, az biztos.

Morzsa, ez szuper!!!! Veled örülök :D (ez a majdnem legjobb szülinapi ajándék, nem?)

Lois, tesztet te érzed, de szerintem a 12.napon már látszik...persze sajna ez még nem személyes tapasztalat....de ami késik, az csak a vonat lehet.

Évi, nálatok most mi a helyzet? Mikor mész legközelebb?

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


sziasztok!

lois: drukk++++

snufi: hajrá tüszők!

katica: beírtalak :wink: drukk++++

morzsa: gratulálok, szépen alakul a prolaktin szinted. jó magas volt eredetileg! :roll:

kati
katica30
 
 


Morzsa: gratu!!!! És hajrá baba! :wink:

Lois: +++++++++++++++++++

Katica: ++++++++++++++++++

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Sziasztok!

én is nagyon régen jártam itt,és tegnap ahogy olvastalak titeket,....hát eléggé megváltozott a téma.
szerintem is maradjon meg ez a fórum annak,aminek született,mert én is itt keztem életem első fórumozását,ez persze nem lényeges,de annyi hasznos tanácsot,infót kaptam amit a mai napig köszönök mindenkitől.Nekem akkor nagyon fontos volt és jól esett a segítség,hisz még minden ismeretlen volt.Szerintem még sokaknak tud sgíteni et a topik,csak maradjon meg eredeti mondandójánál.

És mindenkinek szurkolok hogy minél előbb legyen egy pozitív tesztje.

Csipi

Kép
csiperke
 
 


sziasztok!
Örülök, hogy lerendeződött a topikügy. Bár én nagyritkán jelentkezem, ugye volt egy hosszabb kihagyásom is , de nem bírtam követni a dolgokat.
Klassz, hogy találkoztok, majd ha belerázódom, akkor a következőre már talán én is "bepofátlankodom". :)
lois,snufi,katica drukkolok!
morzsa ,a bromo hamar leviszi ám a prolaktint! Egy hónap szedése után, már szinte mindenkinek jó, szóval ne izgulj,rendben lesz minden.
Nekem szerdán kell tesztelni az inszem után, nem érzek semmi különöset.
Ezzel a fehérjeevéssel bajban vagyok, mert nem bírok sok husit enni. Mondjuk a sajt és a túró jöhet. Az ivással is hadiláb van. 3-5 liter/ nap????? JesszusMari!!! Az rengeteg!
szép napot nektek mindőtöknek!
nani72
 
 


Sziasztok!

Először is:
Lois!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Katica++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Snufinak tüszinövelő!+++++++++++++++++++++++++++++++

Morzsa!Szuper hír! :) Akkor hamarosan viszzakapjátok a kis sítáborosokat!

Voltam ma a Mens m.-ben, és sajna a terheléses inzulin magas lett, úgyhogy nyertem egy IR pólót. Javaslat: szigorú diéta, illetve kitartó :!: sportlady-vé kell válnom. Úgyhogy új életmód hajrá!, befellegzett a kanapén punnyadó, kampányszerűen fellendülő, majd inkább...öööö...hétfőtől ... énemnek. :P

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Viktu ! Nekem is kell ilyen vizsgálat .Itt kell cukros löttyöt inni?

Morzsa ! Szuper hírek :D
Bella! Köszönöm :lol:

Nagyon jó lesz a tali ha ilyen sokan leszünk :D :D :D

LOIS! BABATAPI++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
DAlmi
dalmácia
 
 


Hajrá, Morzsa!!!

Louis, kitartás!!! (Ezek a leghosszabb napok...) +++++++

Lányok,
köszönöm a fehérjés - folyadékos hozzászólásokat! (Akár a hiperstimu, akár a beágyazódás végett jó, csak használjon!!!)
Sajnos én sem vagyok nagy ragadozó, de a beültetés után nagy levegőt vettem és tömtem magamba (sajnos a megtapadásban nem segített :cry: )
Ma bevásároltam rossmann-os LH tesztet (jó drága!!!) és ginseng ivóampullákat. Már keverem, hogy mi mire jó, de a listámon szerepelt :lol:

Azért furcsa, hogy ilyen várólista alakult ki (gondolom, nem csak) a Kaáliban!!! Február eleji beültetés után augusztusra kaptunk folytatást...Ha jól értettem, a TB megszabja, hány lombikot támogat havonta (???) Tehát akkor mégsem 3 hónap teli el 2 lombik között.
Till

tillidian
 
 


Dalmi! Igen, naaaagyon finom szirup.

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


sziasztok!

mindenkinek mennek a drukkok++++

most rohanok, csomagolok, megyünk a szüleimhez.

jó hétvégét!

vasárnap találkozunk!

kati
katica30
 
 


Viktu, mennyire magas és milyen az éhomi???Sajna, ir-ben otthon vagyok. :cry: mint Sannah is, kérdezz bátran bármelyikünktől!!!

Metformint nem kapsz rá???Megszokod majd az átváltozást, nyugi, egyre több az ir-es :shock: de a metformin segít majd!!!!!!!!!!(remélem kapsz valakitől....kihez mentél doki????vagy Kaáli kérte???)
Vendég
 


Till,
www.vitani.hu
innen lehet rendelni LH tesztet nagy tételben (pl. feldobni a kérdést, kinek kell?), azt hiszem, 25-ös csomagban van nekik. És akkor valaki elmegy érte, és egy köv.talin szétosztja...vagy postázza. Hcg teszttel volt már ilyen...
Nem jön ki 150 Ft-ra egy darab...és ugyanazt tudja, mint a drága :wink:

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Lafi!Nagyon köszönöm, biztosan lesz majd kérdésem, most éppen "utána olvasok".

Vércukor o':4,28 120':4,19
Inzulin o':4.77 120':30,47

Valicskó V . Dr.nőnél voltam, írt volna fel metet, de még nem szeretnék gyógyszert, ezért először megpróbáljuk a diéta +mozgást (igazából nagyrészt magamnak köszönhetem, nagyon rendszertelen voltam-és lusta) Hormonsor abszolút rendben, nem vagyok pcos...Bmi-21,97. Azért meglepődtem, de azt mondta a dokinéni, hogy ennek nincs tünete.
Nnna, lényeg a lényeg, örülök, hogy megnézettem,találtunk "hibát", ki kell javítani. :)

-lehet, hogy foglak "zargatni" Benneteket kérdésekkel-

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Viktu: hajrá új életmód! (hétfőtől :wink: )


Ha valamiért nem jön össze a baba ebben a ciklusban (de úgy állok hozá, hogy ennek már sikerülnie kell!!!), akkor én is elmegyek (magamtól is akár) és megcsináltatok minden vizsgáltatot, amit csak lehet!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Én is Vitaniban kapható ACON teszteket használom. Többféle kiszerelésben kapható mind az LH, mind a hCG teszt. (Az 50 db-os kiszerelésűek vannak külön-külön csomagolva.) Az LH 135, a 10-es hCG 95 Ft körül volt 2 hónapja.
Az LH tesztből csak egyféle érzékenységű létezik, de a hCG-ből van 10-es és 25-ös is.
Én azt vettem észre, hogy az LH-juk érzékenyebb, mint a DM-ben, vagy gyógyszertárban kaphatóak, nálam előfordult olyan, hogy a Gabriel még semmit sem mutatott, a viszont az Aconon már jól láthatóan ott figyelt a csík.
A hCG-ről nem tudok nyilatkozni, nekem eddig még mindegyik egycsíkos volt :(
Vendég
 


Viktu, tudod, persze mozgás meg diéta, de a met besegít....nagyon nehéz az ir-t leküzdeni nélküle, és az inzulinod nem is roppant magas, az enyém éhomi 16, 120 perces 150 majd terhesen 180 lett....a terhesség még föntebb viszi. nem vagy pcos, oké, de az ir-re a met a gyógyszer, mint ahogy a pcos-ra is...nézd meg a pcos.hu oldalt, ott van friss hír, miszerint a lombikok nagy része nem kéne, ha sokan elmennének ir-szűrésre és egy kicsit rásegítenének mettel, amit a kaáli is támogat....van akinek elég a 12. hétig szedni,. van akinek (nekem) végig....
nem rábeszélésképpen, de hidd el, nem lesz elég a diéta és mozgás, márcsak azért is, mert hát majd holnap, na nem mert családi banzáj van, majd utána, ja nem, mert....szóval nehéz, a met megkönnyíti és neked nem is kell lórúgásnyi, mert nem nagy az ir-ed, én már 3*1000-et szedek,ami qva sokkkkk, neked sztem elég a 3*500 is....vagy kevesebb.
Vendég
 


Lafi!
Teljesen igazad van, hogy a met segít, de éppen azért mert az éhomi normál, és a 120'-as -relatíve- nem annyira magas, megpróbáljuk gyógyszer nélkül(azóta már sok mindent olvastam pro és kontra)és igen, megnéztem a pcos.hu -t is (nálunk sajnos kell a lombik a férjem azoospermiája miatt),de teljesen egyetértek azzal, hogy igenis fel kellene venni a protokollba Az IR-szűrését.

Nagyon szépen köszönöm, hogy segítesz!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Sziasztok!

Valamikor réges-régen én is innen indultam :lol: .M
Most azért írok mert lenne egy-két eladó könyvem. Hátha érdekel valakit... :)

Bencsik Andrea: Várva várt babák(2000ft)
Hidas-Raffai-Vollner: Lelki köldökzsinór(2500ft)
Métneki J. : Ikrek könyve(3000ft)

Kitartást és rengeteg erőt kívánok mindenkinek!

Zsu&Borka
KépKép
bzsuska
 
 


Sziasztok!

Viktu, nekem ennél jóval magasabb volt az inzulinom, de csendben jegyzem meg, nem tudtam csak a fél adag cukros löttyöt meginni, így is 70 lett a terheléses inzulinom. Nem néztek 60 percest??? nekem külön hangsúlyozta Mágus, hogy 3 pontos kell, mert az ad tökéleztes eredményt. nekem is kezdetben a diétával volt nehézségem, de a gyógyival nincs. Naponta 3*1000-et szedek metből.

Dalmi: nagyon kedvesek voltak velem telefonon a biovitalban, ha elmondod a gondodat akkor a doki ajánlani fog vér vizsgálatokat, nekem pl ajánlották a genetikai szűrést és nem is hülyeség.

Várólista: Mágus azt mondta nyáron két hónapra leállnak átépítés miatt és, így mindenki tolódik, de erről Harcika tudna nyilatkozni.
Vendég
 


Lafi: nagyon remélem, hogy megismerhetlek mihamarabb. Nem kell ennyire szerénynek lenned, igenis TE segítettél nagyon sokat nekem és ezt nem lehet azzal elintézni, hogy erre van ez a topic, ne írj magyarákodást, ez így van és kész!!! :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok

Eddig abban a tévhitben voltam hogy az IR. a pco-val jár 1ütt,és ha nincs pco akkor nem is lehet vele gond.Drága vizsgálat ez? tényleg érdemes lenne nézni lombikok előtt. :shock:
Morzsa,
gratulálok a jó eredményhez!
Snufi neked is viszontdrukk! :lol: Mivel hizlalgatod a tüszőcskéid?
A hiperstimus tünetek lehetnek nálam is?Majd szét robbanak a petefészkeim és a melleim is (9.dpo.) Már áldom Csillagszeműt hogy nem adott progit :roll:

Küldenétek esetleg fotót majd priviben a találkáról?Érdekes lenne kiatalálni hogy ki kicsoda? :shock: :P ahogy kezdelek megismerni benneteket valahogy kezdenek kialakulni képek is hozzátok...vagyis olyan érzetek inkább.
Loislane,Nani +++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Tavaszváró babaesőt a jövőhétre!
katica_75
 
 


Katica: sok folyadékkal és tejtermékkel és Gynexel. :wink:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Sziasztok!

Lois! ++++++++++++

Hát, egyre jobban gondolkodom ezeken a vizsgálatokon én is.
Még van idő megcsináltatni. Bár a dokim szerint nem kell, mert mind a 2 alkalommal elindult valami. :(

Tudom, hogy Fanni összefoglalta, miket kell, de azt meg tudom csináltatni egy helyen Csajok? Ha igen, akkor hol?

Kösziiiiiiii

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Katica! +++++++++++++++
Csatlakozom Snufihoz! :)

(kíváncsi lennék, milyennek képzelsz)

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Szerintem senkinek sem árt ezt megnézetni, nem is tudom mennyi, Sannah, te most voltál, de a kétpontos a mensmentisben olyan 6.000 ft körül mozog...
azért gondolom, hogy jó, mert már egy kis eltérés az inzulineredményekben és nem csak a terhelésesben, hanem az éhomiban is gondot okozhat, pl. biokémiait :evil: :cry:. És igen nem kell pcos-nak lenned, hogy ir-es legyél, én ez is vagyok meg az is, csak hogy élvezzem...

Sannah, ne csináld, bele :oops: ok....aranyos vagy!és ha babás leszel, külön öröm , hogy segíthettem!!!
Vendég
 


Hanna, amiket Fanni összeírt, azok közül sok van, amit kórházban nem tudsz, csak magánban megcsináltatni...sajnos, ilyen az ir vizsgálat is, de amit Sannah ajánlott biovital.hu vagy mensmentis.hu itt biztosan mindent meg tudz csináltatni (biovital nincs topon terheléses inzulinvételben sajna, már próbáltam náluk, de amúgy az épp náluk drágább...)
Vendég
 


Sziasztok!
Köszi lányok, hogy együtt örültök velem.Nem tudtam reagálni egész nap, hajtás volt!

Sannah!
Leállnak???Atya ég! Akkor mihamarabb mennem kell....Vagy esetleg lehet tudni, hogy nyár eleje vagy vége:Bár, ahogy írtad, megkérdezem Harcikát, az tuti infó!
Nem tudtam ma hívni a Kaálit, enni nem volt időm.Majd hétfőn felhívom, mi legyen, mert azt mondta a drága doktor Úr,, ha most a gyogyi leviszi 500 alá, az jó lesz, és ha lemegy 200 alá, akkor kezdünk a fagyikkal valamit.
Álmomban nem gondoltam, hogy 2 hét szedés után ennyire leviszi.
De örülök neki, és várom, minél előbb kezdjünk! :lol: :lol: :lol:

Lois!
Mennek a drukkok!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Alle!
EZ a HCG teszt lehet engem is érdekelne.Majd holnap megkereslek priviben(ma már fáradt vagyok, de lenne ezzel kapcsolatban kérdésem).Persze csak ha nem gond :wink:

Kati!
Azt mondták, nem volt magas.Határ(a régi helyen).Bár én is sokallottam!:)Itt pedig azt mondta doki, addig "szóba sem áll velem", amíg nem megy le... :roll: :lol: :lol: Örülök neki, hogy így döntött!Nem is kellett sokat várni....Jó pihenést Nektek!

Nani!
Én még soha nem szedtem ily csodaszert! :wink: :lol: De a mellékhatásokat ki lehet bírni, és nagyon megéri.Igaz ma is majd elaludtam.... :?

Annyit írtatok erről az IR-ről, én is megcsináltatom.Ártani nem árt, vasárnap utánajárok, mi hogyan zajlik, el tudjuk e intézni fű alatt, papír nem kell róla, csak tudjam, nincs baj.... :roll:

Na, megyek, mindenkinek nagyon szép hétvégét!
Jó éjt

morzsa
morzsa25
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?