Új privát üzeneted érkezett!

Athiz,
nagyon tetszik a két vonalzód!! Nagyon szeretnék én is ilyet!!!!
A dokid azért nagyon durva volt, gondolom akkor eléggé padlón lehettél. Ilyen érzéketlen legyen valaki!!!!

Ilonkám,
hát a 3-as terhességet nagyon nem támogtaják itt sem,meg már egyre jobban otthon sem, ezért nem tesznek itt be 3-at, otthon még elég gyakori viszont.
De amit hallottam múltkori otthonlétemkor a kozmetikusnál, az teljesen kiborított. Majdnem elájultam. Kezelt a kozmetikusom egy nőcit, akinek ikrei lettek volna,l ombikkal és ők nem akartak ikrekkel bajlódni, ezért injekcióval megölették az egyik babát. Iszonyatos volt számomra, most is kiráz a hideg tőle. :cry: Szóval az ilyennél jobb, ha csak egyesévvel teszik be a babákat...
katata
 
 


Sziasztok!

Boris!
Végül is mindenki maga dönti el, hogy mit ad a gyerekének, ezért vagyunk különbözőek. Én adtam Ágotának folyadékot (főleg a tápszer bevezetésekor), mert a gyereknek szüksége van/volt rá. Én nem a védőnőre, hanem a sok éves tapasztalataimra hallgattam. Nem bántam meg. Ha lesz tesó ugyan így fogom csinálni. Ugyan így tettem más dolgokkal kapcsolatban is!
Nálunk szerencsére a család nem okoskodott, mivel mindez szakmámba vág!

Kép
sapé
 
 


Na igen, Kata, ez a doki nem is maradt sokáig a dokim. :P

Egyébként nem nagyon értem, hogy ha valaki már lombikig eljut, annyira küzd, hogy gyermeke legyen, akkor hogyan ölethet meg akár egyet is közülük? Persze ha már mondjuk van neki otthon 3 gyermeke, akkor valahol érthető, de nem hinném, hogy akkor még próbálkoznának, nem? Még akkor is érthető, ha 3-nál több a babák száma a pocakban, azt már lehet, hogy én sem vállalnám, túl nagy a kockázat. Csak nem tudnék elszámolni a lelkiismeretemmel, hogy miért pont azt a babát iktattuk ki, lehet, hogy gyönyörű, kedves és okos lett volna. Na mindegy, ezt én így gondolom, más persze másképpen is gondolhatja.

Örülök, hogy tetszik a porontyaim vonalzója, neked is lesz még ilyened, hidd el! :wink:
Ja, és megkérdeztem az ismerőst, remélem, válaszol is! :mrgreen:

Sapé, ne hari, hogy beleszólok a folyadékos dologhoz, de én pl. nem adok külön folyadékot a babámnak, csak szopizással (anyatejcsivel) tudok számára folyadékot bejuttatni, semmit sem fogad el ugyanis azon kívül. Enni viszont eszik szinte mindent. Ez van, nem egyformák a csemeték. :wink:
athiz
 
 

 
 

Kata!
Ezt az un. redukciót mindenkinek felajánlják, aki ikreket vár, mondván, hogy veszélyeztetett terhesség, nagyobb a kockázata az anyára és a babákra is. Nekünk is felajánlották, sőt majdhogynem javasolták. Mi ugyanazt éreztük, amit te is leírtál, hogy ennyi küzdelem után hogyan ölhetnénk meg bármelyik babánkat, mi mindhármukat akartuk. Persze az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy a redukciónak nagyon magas, majdnem 50% a vetélés kockázata is. Tehát ha lemond az egyik babájáról, lehet, hogy a másikat is elveszíti. Na, ezt dolgozza fel valaki lelkileg......
tücsökbogár
 
 


Athiz,
köszi, hogy megkérdezted!! Majd írd meg mik a hírek!! :wink:

Tücsi,
hát ez az. Iszonyatosan nehéz lehetett nektek is. Azt hiszem én is úgy döntöttem volna, ahogy ti,még ha tudom,hogy végülis mi történt veletek. Képtelen lettem volna azt mondani,hogy egyet injekciózzanak el. Ugye most majd csak 2 babót kapsz vissza? Persze majd ha odajuttok végre.
katata
 
 


Igen, most maradunk majd a 2 babában. Még van négy fagyasztott babónk, remélem, hogy felébrednek majd és velünk is maradnak. Majd.......
tücsökbogár
 
 


Megcsináltam a videó folytatását:
http://www.youtube.com/watch?v=ZzoEHHB2uYY
Vendég
 


Pandus: megint megrígattál :) Gyönyörű leányzó! És mekkora kezei vannak!!!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes,
Ugye? :lol: :lol: Mondtam neki, hogy zongoristának adom a hosszú ujjai miatt :lol: Apjától örökölte, nekem virslik.
Vendég
 


Pandus, ha nem haragszol, én is megnéztem a kis összeállítást, és gyönyörű, nagyon ügyi vagy, Dóra meg édibédi!
Elárulnád, hogyan kell ilyet gyártani? Én is úgy csinálnék, de nem tudom, hogy kell. :roll:
athiz
 
 


Pandus,
nagyon klassz a filmecske,a csajszi meg egy Tündér!!!! :lol: :lol:
katata
 
 


Úgy szeretném én is látni a filmet!!!
Sajnos nálunk le van tiltva ez a program, valószínű, hogy ezért nem engedi megnézni.
tücsökbogár
 
 


pandi, nagyon egyedi lett kispandi filmecskéje, most már én is szeretném ha elmondanád hol és hogyan csináltad :P :P :P :P :P

sapé, köszi, hogy elmondtad a véleményed és hogy te hogy gondolod ezt az itatás dolgot :wink: na majd meglátom, hogy mi lesz, ez persze Borkától függ elsősorban :wink:

mágnes régen raktál fotókat :roll:

Kép
kicsiboris
 
 


Csajok!

Bocsi,hogy rég voltam próbálok felzárkozni :lol:

Pandácska!
Nagyon jó a film,nagyon tetszik :lol:
Dóra már 3óránként eszik?

Katata!
Nekem anno 3-at raktak vissza :lol:
volt olyan szobatársam akinek 4-et.

Sapé!
Ágota hogy van?


Boris!NAgyon szép a lányod ,még rakhatnál fel fotót :lol:


Bbilona!
Volatok a Czeilnél?

Antónia! :lol: Kép Kép
Gondolkodom tehát vagyok :lol:
m. reni
 
 


Reni,
Jaj de cuki :lol: :lol: Változó, 2-3 óránként eszik napközben, éjszaka pedig általában 3-4. Persze van amikor felborul, és 1 óra múlva megint cicin van.

Boris, Athiz
Nero7 a program neve, amivel csináltam.
Vendég
 


reni, olyan igazi kialudt szemű csecsemő ez a kislány. Nagyon aranyos. Élvezed?

Czeizel hm rámmarad, ha lesz érkezésem kérek időpontot.

zel? :roll:
bbilona
 
 


Reni!
Tündér a leányzó!
tücsökbogár
 
 


reniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 8) milyen huncut ez a jány! kacsingatunk-kacsingatunk :oops:
szóval azon töprengtem, hogy milyen csodálatos a születés, eddig a hasadban élt Antónia, most meg itt kacsingat nekünk :lol: édi-bédi!!!

mágnes-gyöngyike :roll: szóval szerintetek hogyan tudnám lassanként leszoktatni Borkát egy éjszakai evészetről? vagy még korai?
kössssssssssssssssssz
gyöngyibaba? jól vagytok?
andi úgy eltűnt...meg tizu is...
zel meg alig gyün...

Kép
kicsiboris
 
 


Boris,
Szerintem korai. Nővérem lánya 5 hónapos,de még eszik éjszaka.
Vendég
 


Boris:
Szerintem is hagyd még, hidd el, le fogja magát szoktatni. Mondták annak idején a vizet, a teát, de ezt nem tartom jónak, ha úgysem adsz neki más folyadékot, akkro minek emiatt elkezdeni?
Szóval türelem :)

Vére megjött, szedhetem a clostyt!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok, olvasok, csak nem tudok mit írni.... Bedepiztem. Meghalt Egér, a kutyám.


Renike! Gratula Antóniához! Ezek szerint mégis meggyőzted Apát a névről! :lol:

Kata! Nagyon jó érzésem van a dokiváltásoddal kapcsolatban. Nagyon drukkolok!

Bbilonkám! Hogy álltok? Vagyis nem álltok, hanem haladtok ugye?

Kicsibé!Ugye te sem gondoltad komolyan? Nekem sose volt gyerekem, de egy alig kéthónapos babának még tutti kell éjjel kajcsizni. Figyelembe véve, hogy a több, mint féléves unokahugim is felkel egy szopira, sőt a 16 hónapos keresztlányom is elkapja a cicit álmában. Sír egyet, megkapja, kicsit szopika, és alvás tovább.....

Várom a mensit.. De ilyenkor csúszik egy-két napot ugye??!! Szerintem a jövő héten belevághatunk a harmadik, utolsó lombikba....

Pusszanat!
zel
 
 


zel, oh szegény Egér hiszen még nagyon fiatal volt :(
Jövő héten, de jó +++++ ezerrel szurkolok. Jobban mondva nem is hiszen ez az utolsó, mert sikeres, három a magyar igazság alapon.
Azért sokat gondolok rátok.

Remélem haladunk a cél felé, de mi most nem sokat teszünk érte, az a nagy büdös igazság.

mágnes, mi mindennek nem tudunk mi örülni :wink: És mindjárt költöztök, csúcs! Majd nézegethetjük az új házikós fotókat!
bbilona
 
 


Pandácska!

Köszi! :lol: Dóra is gyönyörű :lol:


Zel!
Nagyon sajnáloma kutyidat :cry:
3 a magyar igazság :lol:

Kicsiboris!
Hát igen aki mormota annak nehéz az állandó korai kelés! :roll:
Mit megenem teszünk a kis manókért ,hogy boldognak lássuk őket,és nevessenk rám! :lol: Sokszor elképzeltem,hogy milyen lessz az én kis babám.Kis ráncos törpém.A minimalista lakásotok,hogy bírja a baba lakót? :lol:


Bbilona!
Vedd elejét a dolgoknak és telefonálj! :lol:
Nagyon élvezem a babázást,hiszen mindig erre vágytam :wink:
m. reni
 
 


Reni,
naggggyon laza Antónia baba!!! Ez a kacsintás!!! :lol: Töneményes! 8)

Boris,
Nekem sincs még gyerekem, de szerintem is korai leszoktatni egy két hónapos babát az éjszakai szopiról, ha igényli.

Zel,
hajrá harmadik lombik!!! Szorítok nagyon!!

Mágnes,
akkor neked is indul a mandula! :D Szorítok, hogy gyorsan sikerüljön a tesó!

Ilonka,
szerintem akkor hívd csak fel Czeizeléket!!! Sosem lehet tudni, mi vagy ki segít :wink:
katata
 
 


Sziasztok!
Olvasgatlak benneteket, már amikor a gép működik.
Nagyon szépek a babócák!!
Odry! Raknék én képet, de sajna nem tudok.
azt hiszem te kérdezted most, hogy szeretnénk-e második babót. Igen szeretnék. Most még felirattam gyógyszert 3 hónapra és utána belevágunk. Az utolsó hónapban el akarom kezdeni szedni az Elevitet és a Folsavat mint anno. És én inkább lányt szeretnék megint. A párom fiút. Majd kiderül hogy sikerül-e.
Kicsiboris! Szerintem is korai az éjszakai szopiról leszoktatni. Majd ha ő akarja. Nekem igaz Anna 2 hónapos korától átaludta az éjszakát és szopi sem volt, de ezt ő alakitotta ki. Anno már bizti irtam, de egyik 11 órai evésnél nem tudtuk felkelteni enni, ezért hagytuk tovább aludni és szinte onnantól alszik éjszaka.
Mi amugy köszike jól vagyunk. Küzdök Annával. Egész nap menne. Játékai csak 1-2 percre kötik le. Könyvben is 1-2 oldalt megnéz és már hozza a másikat. Amugy nagyon okos, minden megért, néha ad már puszit, táncikálgat, integet. Mondani még igazán nem mond semmit. Pár nappal ezelőtt kijött a 9. fogunk is.
Küldhetek neked képet és feltudnád tenni?
Zel! Nagy drukk jövőhétre!!
bgyöngyi
 
 


Sziasztok!

Megint le vagyok maradva..... :(

Gyöngyi!
Ez igy van szerintem, hogy amilyen az első baba, anyuka olyat szeretne 2.nak is!? Nállam is így van én nem bánnám, sőt hajlok a fiú felé, de a párom meg lányt szeretne. Mindegy, csak legyen és egészséges.

Boris!
Korai még Borkát leszoktatni az éjszakai evésről. Azt mondják 3-4 hónapos baba már nem nagyon igényli. NállunkDávid is 2 szer is kelt már 5 hónaposan, de ezt már írtam. Én 6 hónapos kora előtt 2 héttel kezdtem el a leszoktatást és úgy néz ki könnyen vette az akadályokat és most már 1 alkalommal kel hajnalban, de ha betőlti a 7 hónapot, akkor azt is megpróbáljuk elhagyni. Szóval kell annak a lánynak még a cici!!!

Panda!
Néztem a videót! Szuper! Ügyi vagy! Ismétlem csak magamat, hogy gyönyörű Dóra!

Reni!
A Ti kislányotok is csodaszép! Dávid is ilyen kis húsispofi volt :D

Mindenkinek szép hétvégét!

Odry

Kép

Kép
odry
 
 


Antónia köszöni a bókokat :lol:


Csajok!Szoptató anyukák!!!!!!!


Ti mi az amit nem esztek egyálatalán??
Nem akarom,hogy fájon a pocija.
Minden könyv mást,és mást ír!
m. reni
 
 


Helló!

Reni, bocsi, hogy én válaszolok!
Én pl. nem ettem sokáig hüvelyeseket, vagyis borsó, bab, sem káposztafélét, karfiolt, karalábét sem, kukoricát, körtét, szóval olyat, ami puffaszt. Viszont ehetsz köménymagos kajákat, illetve vannak köményes teák, lásd pl. babatea, amelyet fogyasztva segíthetsz a baba pocakfájásának elkerülésében. :wink:
Én akármilyen picit ettem borsófőzit, még a kórházban azt adtak, sajna a babám utána nagyon szenvedett a pocifájás miatt.
Egyébként ha fáj a hasikója, a legjobb és nálunk bevált szer az Espumisan csepp.
athiz
 
 


Csajszik,
vasárnap megyünk haza, otthon nem nagyon fogom netezéssel tölteni azt az 1 hetet, de ha tudok jövök és beszámolok mi volt a Kaáliban.
Pusz!
katata
 
 


Kata,
Azért örülnék ha írnál a Kaáliról, de ha nem tudsz jönni megértem :wink:

Reni,
Amit Athiz írt, az úgy van. Ha Dorkának fáj a pocija masszírozom meg tornáztatom, nem adok neki semmi gyógyszert.

Odry,
Köszönöm :D
Vendég
 


Pandus,
amint tudok jövök a hírekkel. 8)
katata
 
 


Katata!

Én is várom a híreket!!!!!! :lol:

Pandácska!

A Dórka suniját belül ,szoktad törölgetni?Nekem azt mondták a kórházba,hogy eláztatott napraforgó olajos vattával törölgessem.A védönö szerint csak akkor töröljem ha be van dúzzadva.Te hogy szoktad?
m. reni
 
 


Reni,
Nekem azt mondták a kórházban, hogy belül nem szabad törölgetni, piszkálni így nem is csinálom. Anyum meg nővérem is ezt mondta.
Vendég
 


Pandácska!

Igen a védönéni is azt mondta,hogy ne nyúljak oda ,csak ha be van dúzzadva.Akkor nem piszkálom :lol:
m. reni
 
 


A nuniba nagyon könnyen bemegy a krém, vagy a kaki. Ilyenkor nagyon minimálisan be lehet, sőt be is kell törölni, különben befertőződhet.Nem szoktam széthúzni, hanem a popsitörlő csücskével kicsit "beitatok". Nálunk brutál mennyiségű kaki tud beragadni oda... :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


zelem, nagyon sajnálom Egérkét :!: remélem már azóta kicsit túllettél a dolgon...
szorítok, hogy ez az ucccsó összejöjjön, hidd el mindig kell hinni :wink: :wink:
..nem az egész estét szeretném ám átvészelni, csak az egyik etetést, de úgy sem tudom, mert ő dönt :wink:

reni, én a nunijában finoman amikor kakis át szoktam 'húzni a popsitörlőt, mert neki is belekerül a kakiból az meg szerintem nem jó ha ottmarad. a hüvelyére kell nagyon vigyázni, hogy oda ne kerüljön be semmi (szerintem).
köszi, jól viseli a ninimálkéró a babát, na majd ha csúszik mászik....
ja és nekem anno a kakaót mondták, hogy tilos, az állítólag nagyon fújja a babahaisit..

gyöngyike, küldd a képeket :wink: húúúú el sem tudom képzelni milyen lesz amikor már így aktivizálódik a kicsi borkánk, azért kell gondolom türelem rendesen nem? mindig egyik szemed a babán...
járókába szoktad tenni?

odry, és hogy sikerült leszoktatnod? hagytad sírni?

pandi, milyen programban készítetted a filmet Dóráról?

Kép
kicsiboris
 
 


K.boris :)
Igaz eltűntem, de azért olvasgatlak benneteket. Az éjszakai szopit még ne hagyd el, Borka nagyon pici. Marci már 8 hónapos, de még mindig szopizik éjjel egyet. Én nem is akarom kényszerrel leszoktatni. Egyébként napközben már szilárdat kajcsizik. Este vacsi után van szopi, éjjel, meg reggel. Borka nagyon édi, szoktam nézni. Anyóssal mi van, osztja még az észt?

Zel :)
Nagyon sajnálom a kutyusod. Egy másik topicban is pont azt írtam pár hete, hogy azért nincs kutyánk, mert nagyon fájna elveszteni. Márpedig nagy valószínűséggel Te temeted el. Lombik mikor lesz?

Reni :)
Én mindent ettem és sosem volt gond. Összevissza írnak mindent, én nem tudtam kiigazodni. Ha valami bántja a pocit, úgyis észreveszed, azt hagyd el.

Kép
Kép
tiza
 
 


helló tizu!!!!
de jó, hogy jössz! köszi a dícséretet, megfogadom a tanácsot :lol:
anyósékat tegnap kiosztottam, remélem 'kapcsolnak...
tegyél képeeeeet :wink:

Kép
kicsiboris
 
 


gyöngyike annája...naggyon édes:
Kép Kép Kép

Kép
kicsiboris
 
 


Sziasztok!
Kicsiboris! KÖszike, hogy felraktad a képeket.
És igen nagy türelem kell hozzá. Főleg ha nem akar aludni amikor kéne, folyton menne és neked pedig más dolgod lenne épp.
Mostanában nagyon ritkán rakom járókába. De néha kell mert folyton jön utánam ha pl. porszivózom, felmosok.
Kicsi Borkáról majd te is tegyél fel képet OK?!
bgyöngyi
 
 


Gyöngyi:
Nagyon édes Anna :) Mennyit szokott aludni napközben?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


K.boirs :)
Jól tetted, hogy anyós pajtást kiosztottad. Mindig azt hiszik, hogy ők tudnak a legjobban mindent. Szerencsére az én anyósom nem sokat okoskodik, sőt dícsér, hogy milyen jól csinálom (bezzeg az ő lánya katasztrófa, már szégyenlem magam.) Amúgy nem is mond hülyeséget mert vagy 40 évig védőnő volt és tavaly ment nyugdíjba. Íme a képek. Sajnos nem a legfrissebbek, de azóta azt hiszem nem is készült sok. Kb 3 hetesek.

Kép Kép Kép Kép

Gyöngyi :)
Hú, Anna már milyen nagylány. Elhiszem, hogy nem sok mindent tudsz mellette csinálni. Már nekem is nehéz, nem is tudom mi lesz később.

Mágnes :)
Tesóprojekttel hogy álltok? Mi most kezdtük, ez az első ciklus. Ha Marci egyéves koráig nem sikerül, akkor megyünk vissza inszemezni. Most azért nyugodtabban állok a dolgokhoz (érthető módon). A megintmejöttös lányok közül már hárman "megint" terhesek, ketten nem is tervezték. Ott a tapasztalat azt mutatja, hogy a következő lurkesz már nem várat magára annyit.

Kép
Kép
tiza
 
 


Tiza:
Micsoda nagyfiú már Marci! Az a bebugyolált kép nagyon tetszik! :)
Tesóprojekt: Hát lehet, hogy nekünk nem lesz a második sem egyszerű.. Bár ne legyek pesszimista! Igaz? Szóval szedem a clostyt, ez az utolsó adagom, aztán ,ha a következő hónapban sem babásodom, akkor találka a dokival, és megbeszéljük, hogy várni akarunk-e még, vagy jöjjön az inszem. én úgy gondolom, hogy, ha teljesen egészséges lennék, akkor várnék még, hátha... De mivel Anna sem hipp-hopp jött, nem hiszem ,hogy van értelme sokat várni. De a kvetkező hónapban összehozzuk Apával a Hugicát, ezt megbeszéltük :)
Ti teljesen spontánok vagytok? Vagy kell gyógyszer?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


tizu, szijja!

ja-ja, ne félj, anyós nem is hívott két napja...most délelőtt keresett minket..persze más ürüggyel..ha mégegyszer kioktatnak, akkor tuti bekeményítek és kihúzzuk a telefont. de jó neked, hogy szupi az anyósod..
és marci mekkorát nőtt! nem semmi! az első képen annyira terád hasonlít :D milyen kotsiban ül, olyan ismerős :?: :?:
pusszanat nektek, gyere gyakrabban!

mágnes, szerintem én is így gondolkodnék ahogyan te- mennék inszemre és nem várnék, végül is veszíteni való az nincs csak nyereség :lol: :lol: :lol: :lol: már én is be vagyok sózva a tesóra, mától újra elevit+C-vitaminszedés lesz asszem..................
a gátsebem még nincs rendben...neked meddig gyógyult? bocsi ha indiszkrét vagyok..de szeretnék már újból normális együttléteket, lassan azt sem tudom hogyan kell :arrow: :mrgreen: nem is beszélve arról, hogy kicsi korkülönbséget szeretnénk a babák között, én sem vagyok mai csirke.........

gyöngyike, szívesen máskor is!
jujj akkor jó ha felkötöm a gatyát...mert aztán majd két lurkóval még nehezebb lesz :oops:
tényleg, gyöngyike, neked nem szokott elmenni a türelmed? én azt vettem észre magamon, hogy nagyon rosszul viselem ha sír borka, idegesít és könnyen kiakadok..ez természetes dolog? ha több rutinom lesz talán türelmesebb leszek? néha restellem nagyon...

Kép
kicsiboris
 
 


Boris,
Nero7 a program neve.

Tiza,
Nagyon édes Marci :D Drukk a kistesóhoz, tényleg sokaknak könnyebben jön a második baba.

Gyöngyi,
Tündéri pofija van a kislányodnak, és szép nagy szemei :D

Zel,
Sajnálom a kutyusodat :(
Vendég
 


pandi, köszi! és le lehet tölteni ingyenesen az internetről?

csajok nagyon vasárnap délután van...alig vagyunk...

Kép
kicsiboris
 
 


Mágnes :)
Most még spontánozunk. Amíg szoptatok, nem akarok inszemezni, mert hát ugye az is akadály lehet, minek kidobni a sok pénzt. A dokim annak idején azt mondta, ha elkezdjük menjek vissza egy vérvételre és indulhat az inszem. Még várok néhány hónapot, reménykedek hátha összejön.

Boriska :)
Ne hagyd magad anyós ügyileg! Néha én is türemetlen vagyok Marcival, persze próbálom ezt nem érzékeltetni vele. Szerintem mindenkit próbára tesz egy pici gyerek. Én nagyon fáradt vagyok, mert 8 hónapja nem aludtam 3-4 óránál hosszabb időt. Marci előfordul, hogy többször is felkelt éjjel. Szerintem ezért ne legyen lelkiismeretfurdalásod.
A kocsi, hm. hát igen. Tényleg végül Te milyet vettél? Én lemaradtam erről.

Pandácska :)
Neked nem is gratuláltam. A filmek oltáriak. Gratulálok!!!

Kép
Kép
tiza
 
 


Boriska:
Hát nekem jó idő volt, mire teljesen rendbejött a gátsebem.. Mondjuk én csúnyán repedtem, és klassz kis érett cseresznyényi aranyerem is lett(sosem volt előtte). Szóval jó 3 hétig le sem tudtam ülni, hosszan állni sem bírtam, aztán egyre jobb lett. De az együtt létek hosszú ideig még nem olyanok voltak, mint előtte. valahgoy mindig úgy éreztem, hogy nekem van még bent varrat. Beletelt pár hónapba, de a dokim szerint, amíg szoptatok, ne is számítsak eget rengető szexre, merthogy addig teljesen más... És tényleg! :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes, Boris
Aranyerem nekem is lett, vagyis már volt úgy mentem szülni, utána meg akkora lett, hogy azt hittem műteni kell :? de most már szépen javult. Én a gátsebemet nem is éreztem egyáltalán, mintha nem is vágtak volna, csak az aranyerem miatt szenvedtem, és nem tudtam ülni.

Tiza,
Köszönöm :D
Vendég
 


Sziasztok!
Köszönjük mindenkinek a dicséreteket!
Tiza! nagyon szép a pici fiad! És milyen szép nagy szeme van.
Ági!
Alvás: változó. Délelőtt 10 órakkor leteszem és délután 4-kor. Általában 1-1 órát alszik, de van hogy az egyik alvása csak fél órácska. Pár napja pedig hajnal 3-4 fele felébred, de azért sikerül vissza altatni.
Kicsiboris! Én hamar elvesztem a türelmemet sajna. Főleg ha Anna rosszat csinál és ha 100 rászólás után is csinálja tovább. Tudom, hogy ő még pici baba és nem érti (szokta párom mondani), de hát akkor is.
Nekem a gátsebem a varatszedés után nagyon gyorsan gyógyult, de az első együttlétig sok idő eltelt, mert folyamatosan úgy éreztem, hogy össze van varva odabenn. Én sokat szenvedtem, de a párom türelmes volt hálistennek. (Bocsi, hogy leirtam)
Pandácska! Még nem is irtam hogy nagyon szupi a kisfilmed! Gratulálok hozzá!
Anyós: HÁlistennek nekem anyósom egyáltalán nem szól bele, hogy mit hogy csináljak. És Anna olyan jól el van velük órákig, hogy csak na. Vásárláskor mindig náluk hagyjuk.
Nekem anyu szokott dolgokat mondani (jó indulatból), de meghallgatom és kész.
bgyöngyi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?