Új privát üzeneted érkezett!

böngyörim a dokinénim kiírt 18-22-ig :lol: :lol: :lol:
Hogy vagy kismami? :D

Kép
csinicsilla
 
 


Hanna:
az igéret szép szó, ha betartják úgy jó!! :lol: :lol:
ő a Mágus doki? Nem tudom itt többször olvastam ezt a nevet és teccik :lol: vagy egy csak egy becenév?

Kép
bögyörö
 
 


Csinicsilla:
köszi jól! a cicim hajnal tájt picit érzékeny, meg reggelente megnézem a pocakom és ha nagynak találom, akkor örülök. :lol:
és te javulgatsz már?

Kép
bögyörö
 
 

 
 

Sziasztok!

Lois! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Csilla, Katica! Mielőbbi teljes gyógyulást!

A bromoval kapcsolatban: több mint két éve szedem, a kezdeti álomkórt leszámítva nem volt és nincs semmi mellékhatás, csak az arcbőröm bánja...

Üdv az újaknak!!!

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Nem, nekem nem a Mágus a dokim, de a 2. beültimet ő csinálta. Tényleg édes pofa. :wink:
Én Szmatinál vagyok. :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Kedves Korall!
Elnézést, ha megbántottalak.
A "cifrább" jelzővel nem valamiféle meddőségi rangsorba soroltalak bele, és nem arra gondoltam, hogy neked mennyivel rosszabb,mint nekem vagy akinek épp nincs peteérése.... És többségünk meddősége átmeneti állapot, legalábbis remélem.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
Jaj, dehogy bántottál meg! Sőt! :-) Inkább én érzem magam kellemelenül kicsit, hogy a nullproblémámmal ide merek jönni nyavalyogni. Ahogy olvaslak benneteket, azt látom, hogy mindenkinek van ám gondja, nem is kevés.
Lehet, hogy én fogalmaztam kétértelműen. :? Ezesetben elnézést kérek!

Vagy lehet, hogy dolgoznak a kismamis hormonok??? :wink:
Vendég
 


Bögyöröm akkor te sem tudsz hason alukálni? :P :lol:
Én nagyon szeretek hason alukálni de menzi előtti napokban nem tudok hason fekve alukálni mert olyankor fáj nagyon a mellem :oops: :cry:

Kép
csinicsilla
 
 


Csillám:
hát volt úgy, h. reggel arra ébredtem, h. hason fekszem és nagyon nem jóóóó :lol: :lol:

Kép
bögyörö
 
 


Korall!!
Mármint bennem dolgoznak??? :lol: :lol: :lol:
Ááá, most már egész nyugis vagyok.....bezzeg a stimu alatt...szegény férjem csak nyelt nagyokat, és mindig számolt magában 10-ig (vagy 100-ig :oops:), hogy csak a gyógyik miatt vagyok sárkány... :twisted:

Én a legdühítőbbnek mindig az "ismeretlen eredetű meddőséget" tartottam, ez is egy létező orvosi kategória :shock: Legalábbis én jobban tudok kezelni egy "kézzelfogható" problémát, mint ha semmi gond nincs, és még sincs terhesség évekig... :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Helló!

Egy ismeretlen eredetű meddőség miatt nem áldott állapotba kerülő Snufi jelentkezik. :lol:

Nincs erőm írni, bocsi :oops: , de drukk Mindenkinek, kinek amihez kell!

Lois: ++++++++++++++++++++++++++++++

Jó éjt! ***

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Snufi!
:lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Jó éjt Lányok!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Lois Kedves!

Hát nem is bennem tombolnak a hormonok... Nincs miért :-) Azt sem tudom, hányadik ciklusnapon vagyok... :-)
Te meg most, olyan 3 hetes kismamiként gondolj minden szépre és jóra, kellemesre, finom illatúra, színesre, csillogóra, babaformájúra. Lehet pityeregni ok nélkül (bár az nálam a hormonoktól független és tartós állapot is tud lenni ) :-)
:-)
Jó éjt, megyek, vár a zuram :-)
Vendég
 


Korall!!
Igenis értettem, szépre gondolás iiiiindul!!! :lol: :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


morzsa: nekem nincs ilyen mellékhatás. :wink: holnaptól emelem a gyógyszeradagot.

tücsök: jövőhét pénteken megyek vérvételre. addig talán elmúlik a lila folt a kézfejemről :? jó pihit holnapra!

lois: drukk++++ nem tudom, hogy mi a jobb, ha tudod, hogy mi a baj, vagy az, hogy nem. nálunk tudjuk mi a baj, mégsem tudják az okát, és nem tudnak rajta segíteni. ez elég kétségbeejtő tud lenni időnként.

alle: hajrá! majd gyere és mesélj, hogy haladtok!


jó éjt!

kati
katica30
 
 


Sziasztok!
Eléggé kiestem mostanság, de igyekszem felzárkózni.
Tegnap voltam K.P.nél. A kezelés a múltkorihoz hasonló lesz, azzal a különbséggel, hogy most sikerülni fog!! Egyébként megnt elmondta, hogy őt nagyon meglepte, hogy nem lettem akkor terhes, mert annyira jól ment minden...
DE MAJD MOST!!


Allegro, ha auguszus, az is jó, csak a lelked is legyen rendben, ami nem könnyű, hisz én is hasonló cipőben járok. Ölellek!

Katica, nemsokára kezdés!

Fanni, ne aggódj, szétrúgják még a bordáid! :lol: Tali mikor és hol pontosan?Szenilis vagyok :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok Csajok!

Lois! Drágám Én csak tanácsolni tudom neked ,légyszíves menj vérvételre ,sok-sok okos dolog kiderül :wink: remélem 2 csíkos teszted lesz természetesen de jobb ha elmész vérvételre :o tudom nem a kertek alatt laksz de mégis gyere hétfőn :!: szeretettel ölellek nagyon szorítok ,remélem dupla csíkos tesztet vettél :lol: :lol:

Üdv az újjaknak elnézést ha név szerint most nem említek senkit,de éjszakás vagyok :cry:

Katica ! Gyógyulj már meg légyszíves :P

Hanna -Babaimádó :D Boldog vagyok ha látom a régi csajszikat is :wink: pusza

((((((((((((((((Fanni))))))))))))))))
dalmácia
 
 


Bögyörö

én sehol nem tartok, csak oda jártam én is Zádorihoz.
azért kérdeztem, mert van 1 ismerősöm, aki lehet, hogy a Kaáliban fog kikötni, de legalább várniuk nem kell hónapokat az időpontért
Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Jó reggelit mindenkinek!

Zsuzsi:
tegnap este nagyon tompika lehettem, most látom a vonalzód, hogy egy picur mellett korai még a kistesó :lol: :lol:

Ismeretlen eredetü meddőséghez annyit, h. nálam se lehet tudni mi volt a hézag, mert van ugyan 1 elzáródott petevezetöm, de csak emiatt vígan teherbe eshettem volna. Valószinü apa spermái nem tudnak áthatolni a petesejt burkaimon?? De ki tudja??
Szerintem mindenkinek a maga baja épp elég, mindig a megoldáson kell agyalni...

Kép
bögyörö
 
 


Allegro,
komolyan örülök neki, progiszuri bekavart egy csöppet de lényeg a lényeg, hogy meggyütt :)
Hajrá június-augusztus :) minél hamarabb jelentkezz be, hogy kapjatok időpontot

Lois,
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Angel,
uccsó bogyókat szeded? :wink:

KépKép
tobi
 
 


Tobi, nálad mikor lesz folytatás?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba :P
Íme egy friss tábla. Benne van a hol és mikor is. (Sárgával a pocisokat jelöltem.)
Puszi,
Fanni
Kép

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!
Fanni,
Köszi a szervezést ismét és hogy lesznek pocisok is, akikkel lehet dörzsölődni. Remélhetőleg a kávézóban nem néznek átmeneti elmezavarral küzdőknek minket!:) Nagyon várom a talit.

Lois,
+++++++++++++
+++++++++++++
+++++++++++++
Nagyon szorítok!

Hanna, Baba
Örülök, hogy látlak benneteket, már nagyon régen voltatok.

Alle,
Majd beszélünk erről a lúgosításról én is azzal próbálkozom éppen!
Vendég
 


Baba,
október :wink: augusztus is lehetett volna de az októberre voksoltunk, kell egy kis idő 8)

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!

Lois!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

-és most visszaolvasok- :)

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Szép napot! :D
Látom este vagytok az aktiv irók :P
Katica:Jobbulást,remélem elmúlik a lila folt a kezedről. :wink:
Csillám:Neocitránt szeretem,az hat legalább.Jobbulást.pihiz amig lehet. :P
Lois:+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :D
Hallottam én is a reflexologiáról.Sőt van egy ismerősőm akin segitett és meggyógyult.Mütét nélkül.Én hiszek benne,csak a párom nem. :( Igy nem mentem még el.Meg messze is van töllünk :oops: :( Ha valakinek még segitet irja meg légyszives.Köszönöm. :wink: :roll:
szép napot mindenkinek! :D
Magamról:Voltam már jobban is.Egyre jobban bele kerülök a virusba. :( :?

Kép
tücsök26
 
 


Sziasztok!

Lois,
küldöm mai tapasztó-ragasztó drukkjaimat! :)

Tobi,
legalább mikin túlleszel pár nap múlvára!
Még két szem! :wink:
Ha most nem járunk sikerrel, a következőt én is szeptember-októberben akarom! :wink:

Na ezt már biztos többször leírtam, de csak mert felmerült a téma: én bizony jobban örülnék az ismeretlen oknak, mint tisztában lenni a bajommal, az akadályokkal, és abszolúte esélytelennek lenni lombik nélkül. (Na arról nem is beszélve, hogy a problémát kikerülve sem nagyon akart eddig sikeredni a dolog...)
Persze tudom, hogy ezt ismeretlen meddőséggel nem így gondolják, de hát mindenki a maga bajával elégedetlen! :? :wink: :lol:

A talira tök jól gyűlünk! :D
Fanni, arany vagy, hogy összefogod a dolgot, vagy mondtam már? :P
angel37
 
 


Sziasztok,
kicsit lazsálok a melóban... :lol:

Képzeld Morzsi, tegnap említettem a páromnak a szurit. Elkezdett röhögni, és mondta, hogy mihamarabb indítsuk el az örökbefogadási procedúrát. :lol: :lol: Na ennyit a pasikról. :wink:

Lois, egyébként nálunk apával nincs semmi gond. Kisfickók életképesek, mozognak, sokan vannak. Úgyhogy neki szerencséje van, nem kell kezelni. Mondtam is, hogy disznóság, hogy neki csak a kellemes része van benne. :wink:
Drukkolok neked vasárnap!

Egyébként érdekes, hogy ha még soha nem voltál a Kaaliban, akkor hónapokat kell várni az első konzultációra. Ha már van dokid, akkor meg 1-2 nap alatt bejutsz hozzá.

skrisz72
 
 


Skrisz,
Ez így ebben a formában nem teljesen igaz. Nekem nov. elején volt a lombikon és december közepén kaptam időpontot az orvoshoz. Úgyhogy várni kell mindenkinek, max. ha sürgősségi a dolog.
Vendég
 


Szia Bella,
akkor biztos szerencsém volt legutóbb. :) Remélem így is marad. Mindenkinek jobb, ha nem kell túl sokat várni. Nem lóverseny ez, de azért mégiscsak a mi időnk megy... :?

skrisz72
 
 


Angel,
nem is kell ezen filóznod, sikerülni fog; majd a Te pocakodhoz is dörgölődzöm :wink:

KépKép
tobi
 
 


Angel :P
Elképzelhető :wink: Én egyébként komolyan teljesen koki vagyok. Apa tartozott nekem némi zsozsóval és 2 napon belül másodszor akartam elkérni :lol: De én tényleg, egyáltalán nem emlékszem, hogy odaadta, viszont a pénz nálam volt valóban... Eddig azt hittem, hogy ez a terhességi feledékenység valami rossz duma, de igaznak tűnik :oops:
Mondjuk akár be is jöhetett volna :mrgreen:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :P
:lol: inkább kétszer, mint egyszer sem! :wink:

Tobi,
állok elébe! :D

Krisz,
csatlakozom Bellához, nem így van, hogyha régi vagyok, akkor pár nap és bejutok... volt olyan, hogy fogiszedésben már benne voltam, 20. nap körülre kellett volna időpontot kérnem, és simán harmincvalahány lett! A 3. lombikra kb 8 hónapot vártam, a mostanira is fél évet... :?
Hát az időnk az megy :roll: szar ez, mert az ember siettené is meg lassítaná is egyszerre... :wink:
angel37
 
 


Dalmi!
Majd még meglátom...a leglogikusabb az lenne, ha vasárnap levetetném a vért, csak akkor másnapra van meg az eredmény...végül is nem biztos, hogy olyan nagy baj...lehet ha vas. délelőtt megtudnám, hogy nem sikerült, passzolnám a talit is, (mert olyankor azért önző módon szeretem pár órát sajnálni magam, és nem vagyok annyira társasági lény..)

Én még nem gondolkoztam azon,hogy mikor futok neki újra, ha ez nem sikerül... :(

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel,
sajnos nem vagyok az a türelmes típus. Ez az egyik legnagyobb hibám. Tisztára kivagyok, amikor nem történik meg azonnal, amit szeretnék. Ezért is félek ettől az egész procedúrától. Ahogy olvasgatom az írásaitokat, egyre inkább szoktatom magam a gondolathoz, hogy ez nem lesz könnyű menet. Türelem babát terem. :D

skrisz72
 
 


Lois Kedves,
Bocsi, hogy belepof, de szerintem azon még ráérsz gondolkodni, hogy mit csinálsz majd, ha nem sikerül. :? Már miért ne sikerülne? Fog és kész! :-) Én a helyedben inkább erre gondolnék: "Vajon hogyan fog megváltozni az életünk hamarosan, babóval a pocakomban?" Tervezgetnék, ábrándoznék, stb. :wink:

(Hozzáteszem, én nem vagyok egy vérbeli optimista, de hiszek benne, hogy a pozitív gondolatok pozitív irányba befolyásolják a történéseket.)
Vendég
 


Lois :D
Azon ráérsz majd akkor gondolkodni, ha egyáltalán kell rajta :wink:
Szerintem inkább hétfőn menj vérvételre, mert akkor akár meg is várhatod az eredményt és aznap Harcika is biztos dolgozik. Ráadásul 1 nappal "erősebb" lesz a hcg-d is :wink:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!
Fanni, a kismamis feledékenységnél csak egy lesz súlyosabb… amikor már ott lesznek a kicsik :lol: (én már egynél sem mindig tudtam hol áll a fejem) és örülsz ha észben tartod ki mikor evett. Hogy milyen nap van már nem is lesz fontos (még szerencse, mert meghaladta néha az erőmet). :roll:

Sajnos én nem tudok menni a talira, mert elutazunk... de bizti ami bizti múlt héten hozzádörgölőztem egy barátném 23. hetes pocakjához. 8) Mondjuk én még variálhatok is, mert vagy 4 barátnőm pocakos. No majd mindegyikhez odasimulok kicsit. Ártani nem árthat, ugye?! :wink:

Nálunk a szurikat a férjecském tolja be a hasamba. Ő aztán nincs semmitől sem rosszul, pedig mennyivel kényelmesebb lenne, ha ők is átvállalhatnának pár injekciót. :?

Tücsök, Csinicsilla nektek is gyógyulást. Rajtam sem segít semmi sajna... már a napi 2 citromon és mindenen túl vagyok. :(

Alle, én már két hete lúgosító étrenden vagyok, nekem talán Pötyinél is ez segített, mert már a műtét előtt is és egészen a 8-9. hétig csináltam. A végén egészen megszokja az ember. Van kismillió receptem, aki kéri, írja meg PÜ-ben az emilcímét. Annyiból szigorúbb azért, mint a vega étrend, hogy a fehér liszt, édesség is nagyon savasít, én azokat is kihagytam. Egyetlen dolog, amiről nem tudok lemondani a reggeli tejeskávém.
Jön mellé a rengeteg víz és sok-sok gyümi. Rendesen megjavul az emésztés tőle, valahol olvastam, hogy akkor eszünk egészségesen, ha napi 2-3 kaksi van (bocsi). Ja és persze minden olyat kerülni kell, ami mesterséges (tartósítószeres, E betűs). Kemény... :?

Bögyörő, Tilli! :D Köszönöm nektek is a bátorítást. Már én is annyi mindenen túl vagyok. :oops: Aviván és Jónáson is... (mellesleg, Pötyi a Jónás napon jött össze, de ez egybeesett a peteérésemmel is). Jártam kineziológusnál, mert én tudom, hogy ez nálam lelki eredetű (ez most hosszú lenne, de lényeg, hogy a szüleimmel, gyerekkorommal kapcsolatos). Járok még mindig pszichológushoz, aki egy nagyon kedves ismerősöm és segít feloldani a múlt félelmeit. Csakhogy hiszek benne, hogy senki nem tud segíteni rajtunk, ha magunkat nem tudjuk segíteni. Ezért gondoltam az agykontrollra.

Lois! Sajnos MINDENT tudok az endoról. :x Tudom, hogy mi okozza, és hogy elég egy mensi hozzá. Nekem anno azért nem kellett utókezelés, mert bár iszonyat fájdalmaim voltak, de csak néhány csomó volt bent, az is a vezetékeken, a petefészken és egy a végbélnél (ez a legszívósabb, ez az a fajta, ami tutti visszanő). De a dokinak mindent sikerült kiszednie, ezért mondta, hogy azonnal babásodhatok (dilisnek is gondoltam, nem hittem a spontánban). Lényeg, hogy adott 3 hónapot, ha nem jön össze, irány a lombik. Hát bejött neki. Most is így lesz. REMÉLEM. :roll:
Hát igen, simán láthattál múlt hétfőn. Én nem is próbálok emlékezni ki lehettél, mert se jobbra, se balra nem néztem annyira rohantunk. Akkor volt az ET?
A táblázatban valóban Krizsás betegek vannak többségben, de egy csomó új van itt, akik mind KP-hez kerültek, így ezért volt az illúzió, hogy mindenki nála kopogtat.
Egyébként pedig ha már a dokiknál tartunk ezt egy kicsit nehezményeztem KP-nál, hogy nem vette komolyan az endom. :? Mikor odamentem júliusban már mondtam neki, hogy vissza fog jönni, segítsen. Mire az volt a válasz, hogy:” NA nem jön az olyan hamar vissza, csak úgy.” Most álltam volna le vitatkozni egy orvossal (megint????). :shock:
NA jó bő lére eresztettem, de csak ilyenkor tudok jönni, amikor a csajóca csendes pihenőzik. Estére már összefolynak a szemeim előtt a betűk.
Pusz mindenkinek!
MINDJÁRT MÁRCIUS!!! Jön a TAVASZ!!! :D :D :D
Barti

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Lois!Ezen ne is gondolkozz..(Tuuudom, nagy a nyomás, de tényleg sikerülni fog!!!)

..visszaolvastam...
-egy kicsit meg vagyok kavarodva olyan sok új név lett :) Üdv itt, Mindenkinek :)

Krisz! Igen, türelmesnek lenni a legnehezebb, de muszáj (ezt persze bagoly mondja verébnek, mert én aztán most azonnal mindent akarok, ha eldöntöttem)

Fanni, tényleg nagyon édes vagy, hogy megszervezed a talit!
Angel!Már csak 2 bogyi? :)

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Szia Bartika szédülgetek, nem a tavaszi fáradság miatt érzem ezt? :oops:
Most mértem hőt 37.0, vettem be c-vitamint tegnap lefekvés elött meg neo citrált, aztán aludtam ma 12-ig :wink:
Nem tudom mi lesz ha nem gyógyúlok meg a konzimig :cry: :cry:

Kép
csinicsilla
 
 


Lois,
csatlakozom az előttem szólokhoz. Vérvétel legyen hétfőn és akkor már annyira erős lesz a hcg...
Úgyhogy gyere csak el légyszíves a talira.

Angel,
mindjárt eljön a Te időd is. Tudom, emlékszem még két szőke kiscsaj rendel és arra is emlékszem, hogy módosítottad és azt mondtad jó lesz egy fiú, egy lány is. :wink:
Vendég
 


Krisz,
hát én is a türelmetlenebb fajtából való vagyok! :lol:
A várakozást bírom a legrosszabbul, mikor nem történik semmi :?
De azt hiszem némi türelem a próbálkozós időszak óta, ill. az 5 sikertelen beülti óta ragadt rám... majd a gyerekhez jól fog jönni! :wink: :D

Viktu,
bizony ám! :)

Bartika,
Krizsa doki, most le van tiltva az újabb betegekről, mert fullon van, ezért nincs hozzá új kopogtató... de meglehet, hogy hamarosan Kovács doki is hasonlóan fog járni! :wink:
angel37
 
 


Bella,
nem bánnám! :wink:
Most már nem zavarlak meg azzal, hogy két fütyi is jó lesz! :) Az álom azért a vegyes! :oops: De 1db bármillyennemű icipici baba is elég, nem vagyok telhetetlen! :D
angel37
 
 


Sziasztok!

Úgy néz ki én is Kaális leszek, jövő héten megyek konzultációra.
Egy pár szót magamról. Külföldön élek, volt 3 inszemem és 5 sikertelen beültetésem itt kint. Persze oka nincs, vagyis nem találtak hogy miért nincs még babó. Nem tudom mit várok a Kaálitól, talán csodát. 8) De amit biztosan tudok, NEM AKAROM FElADNI!! Pedig már a korban is rendesen benne vagyok (37).
Szerintetek tud csodát tenni a Kaáli???? :lol:
Ugye igen??? 8)
Majd olvasgatlak benneteket és igyekszem bekapcsolódni.
katata
 
 


Lois, csak pozitívan,ok?

Dalma, miért kérdőjeles a talid?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!
Ez igen lányok! Ti aztán tudtok írni! :lol: :lol: Kellett fél óra, míg visszaolvastam! :oops: :lol:

Kati!
Annyira kitoltam magammal, hogy ugye bevettem egy jó kis erős hashajtót, vasárnap este.Gondoltam én, majd reggelre "kitisztít".Hát, nem. Tegnap éjjel jártam állandóan wc-re, szegény páromat nem hagytam aludni! :oops: :lol: :lol: De jól érzem magam! :wink: :lol: (Szerencsére a gyogyitól nem vagyok rosszul)

Krisz!
Vigyázz, nehogy megszökjön az a jó ember! :lol: :lol Pedig tényleg átvállalhatnának valamicskét ők is. :roll: :lol: Én január 15.-én telefonáltam a Kaáliba, és 22-re kaptam időpontot konzira...2 barátnőm is felhívta őket, 1-2 héten belül kaptak konzira időpontot.....Viszont lombikra majd fél évet kell várniuk! :shock: Én sajna nem voltam soha türelmes, de a régi meddőségimben volt, hoyg 8 órát vártam.Megtanultam.....:)

Fanni!
Szivesen mennék én is a talira, bár még új vagyok, :oops: de pénteken kezdek dolgozni, és vasárnap a másik napom.3 hét szabi után nem akartam rögtön cserélni. :roll: Remélem jólérzitek majd magatokat! :wink:

Lois!
Ezermillió drukk, mindenem keresztben érted!!!!!!!!!!!!!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Csilla!
MIelőbbi gyógyulást mostmár!Ja, és jó pihenést!

Bols!
Mit értessz az alatt, hogy az arcbőröd bánta??? :roll: :roll:

Bartika!
Még nem is írtam, légy üdvözölve! :oops:

Talán nem maradt le semmi, amit akartam írni.....Én holnap megyek vv-re, az lesz a 3. cn.

Puszi, és szép napot mindenkinek!

morzsa
morzsa25
 
 


Szia Morzsa és köszönöm, most megyek szerintem csicsikázni egyet. :P
Aztán jövők vissza hozzátok :wink: :lol:

Kép
csinicsilla
 
 


Akkor jó pihenést.Mi meg most megyünk esküvői helyszínt nézni...Vagyis lefixálni, akkor hol is lesz....Nehéz döntés.... :lol: :lol:
Szerencsér e már megfőztem, bár az álomkórság rajtam is rajtam van, minden nap délben kelek.Mi lesz ha mennem kell dolgozni???? :shock: :shock:

morzsa
morzsa25
 
 


Szia Katata!
Az én bátyám mindig azzal bíztat, hogy a német nők 40 évesen szülnek, és ne érezzem magam "öregnek". Én 36 éves vagyok. Szerintem ne írjuk le magunkat, ez nem kor függvénye, hanem érett petesejt, ügyes kisfickók, működő petefészek, és egy hozzáértő doki. A Kaáli-ban futószalagon fogannak a babák. Mi is felpattanunk egyre és már gömbölyödünk is. :lol:
Egyetértek azokkal, akik azt vallják, hogy a pozitív gondolkodás segít. Hozzáteszem, hogy megrögzött pesszimista vagyok. De ebben a kérdésben eltökéltem magam. Optimista leszek, és mindent megteszek a kicsiért.

skrisz72
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?