Új privát üzeneted érkezett!

Angel! Nagyon igyekszem valami jó kifogással elődrukkolni,remélem addigra összeszedem magam :wink: szeretnék Én is csacsogni,meg simulni :D nagyon drukkolok neked is !!!!!!!!!

Lois! Természetesen megmenti ezt a topikot :wink: :D :D Köteles babás lenni,ez parancs az Öreglánytól :wink: :wink:

Fanni! Iwiwre írtam :)



Kép
dalmácia
 
 


Sziasztok, olyan szép nap van, hétágra süt a napocska és olyan jó meleget ad ablakon kersztül!! :lol:

Angel: nem, ez a felnőtt állomány, ezen kivül van most egy alom 3 kicsivel. :lol: :oops:

Lois: kötelezünk, hogy sikerüljön neked, tessék betartani, mega- és hiper drukkok indítva!!! :lol:
Vendég
 


Kösz lányok, lehetne rajtam még egy kicsivel nagyobb nyomás?????????
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

 
 

Sziasztok!

Sokat gondolkodtam rajta vajon megkérdezzem itt a fórumba vagy sem de próba szerencse. Én azt a párt keresném ha itt van köztünk akiknél PGD eljárás lesz a lombiknál. Mert nálunk kell ez az eljárás és olyan jó lenne kapcsolatba lépni velük. Úgy tudom nekik is márciusban lesz a lombik és a Pesti Kaáliba. Többet nem tudok sajna ha itt van köztünk privibe is írhat! Köszike.
:? :? :?
nikó
 
 


Persze, Lois,
egy fiú-lány párost kéretik felmutatni! :lol: :lol:

Dalma,
köszi :)
Kifogás nem kell, várunk! :wink:

Sannah,
jaaa, hogy 15 felnőttkutty! :) És még 3 kicsi, és még nemsoká érkező kis jövevények! :wink: Kutyahiányban nem szenvedtek, az biztos!
Ja, itt is sütöget a nap! :)
angel37
 
 


Nikó,
mi az a PGD? Nálunk a jó öreg ICSI volt mindkét alkalommal...

Louis,
pihizz és ne törődj semmivel :) Jókedv, örömködés, a többi magától megy! :D

Mindenkinek sikerülni fog!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D
Szép délutánt,
Till

tillidian
 
 


sziasztok!

lois: mennek a drukkok++++

till: hajrá augusztus! táblában szeretnél szerepelni? :wink:

tobi: hajrá vizsgálatok!

tücsök: gyógyulást!

morzsa: drukk keddre+++++

angel: már csak pár nap. hajrá szurik! :wink:

rólam: még mindig köhögök. :( most már 2 hete. remélem, jövőhét végére elmúlik, és ott tudok lenni a talin.

kati
katica30
 
 


tábla:

Kép
Kép


szóljatok, ha vmit javítsak benne! köszi.

kati
katica30
 
 


Katica ! Gyógyulj meg :wink:

Angel! Kifogás a munkahelyemre kell,hiszen dolgozom egészhéten éjszaka :cry: :cry:
dalmácia
 
 


Sziasztok!

((((((((((((Tobi))))))))))))

(((((((((((Till)))))))))))))

Tücsök, Kati: jobbulást!

Lois: +++++++++++++++++++++

Meghültem (nem influ), de már egészen jól vok. Talira kutya bajom nem lesz! Ezt eldöntöttem és kész!!!!!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Holnap jön valaki a pesti Kaáliba?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Angel: bizony ám!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Lois: szerintem ennyi elég, ezek után már kötelező a sikeresség!!!! :lol:
Vendég
 


Nikó: nem ismerek olyan fórumozot, de a magánéletben igen, nekik májusban lesz a lombik.
Vendég
 


Dalma,
ja bocs :oops: Akkor oda tényleg kell valami jó kifogás... :wink:

Katica,
köszi! :) Jobbulást, a taliról a táblakészítő sem hiányozhat! :wink:
angel37
 
 


Sziasztok,

befufottunk anyóstól mi is :D

Tobi, basszus...pedig annyira bíztam bennetek! Sajnálom...

Lois, neked mennek a drukkok ++++++++++++++++ (és ne vedd magadra, egy a lényeg, legyen nektek babátok....a topik meg túlél mindent :wink: )

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok!
Szabad csatlakozni hozzátok? Eddig nyuszi voltam, csak olvastalak Benneteket, hozzászólni nem mertem, de mostantól szeretnék aktív(abb) tag lenni.
És már az elején lenne egy kérdésem.

Rólam röviden: 34 év, gyermek nincs, terhesség sem volt soha. A meddőség oka gyakorlatilag ismeretlen (kezelt magas prolaktin, hipofizis adenoma). 4 éve szeretnénk babát, eddig 5 inszem és 2 leállított stimuláció van mögöttem. A legutóbbi leállítás másfél hete történt, hiperstimu miatt. Az orvosom dr. B.A.

A kérdés igazán azokhoz szól, akiknek volt már hiperstimulációjuk. Érdekel, hogy ki, mit tapasztalt a leállítás után.
A stimu 5. napján kellett leállnunk. Elég rosszul voltam, hánytam, a fejem iszonyúan fájt, a hasam akkora volt, mint egy félidős kismamának. Kaptam infúziót, jó sok víz távozott, utána jobb lett. Az orvosom azt mondta, hogy a gyógyszerek abbahagyása után 1 héten belül megjön a mensi. Mennyiségi és minőségi változás előfordulhat. A „megadott időben”, minden előjel nélkül meg is érkezett valami, de korántsem volt annak mondható. Nagyon kevés, inkább pecsételő, az elején piros, utána barnás. Ugyanúgy, mint normál esetben, a vérzés kezdetével eltűntek premens jellegű tünetek. Aztán 3 nap múlva már meg is szűnt minden. A Kaális lányok azt mondták, hogy ez teljesen normális, menzesznek kell tekinteni. Viszont amikor a dokimmal beszéltem később, ő azt mondta, hogy rendes vérzést kell várnom.
Igazán csak az a bajom ezzel, hogy nem tudom, ez még az előző ciklus része, vagy már egy új. Elvileg a következő ciklusban indulnánk egy másmilyen protokollal, csakhogy most azt sem tudom, hogy hányadik napon vagyok, fogalmam sincs, mikor kezdünk. A dokim meg csak a jövő hét után akar megnézni.

Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?
Előre is köszönöm a válaszokat!

K.
Vendég
 


Tillidan!

Amikor a sejtecskék 6-8 sejtesek lesznek kivesznek belőlük egy sejtet és megvizsgálják a kromoszómáikat. Csak olyat kapok vissza ami egészséges kromoszómával rendelkezik. Az Istenhegyi géndiagnosztikán csinálja egy nagyon rendes biológus.Szuper jól összedolgozik a két intézet. Nagyon megvagyok elégedve K.P. dokival és K.Márton biológussal is aki az Istenhegyin van. Meg mindenkivel van összehsonlítási alapom nem a Kaáliba kezdtem sajnos.

Sannah!

Hol lesz nekik? Első lombik? Nem tudod miért kell nekik. Esetleg nem adnád meg neki az emil címemet hátha írna nekem.

Továbra is mennek a drukkok!
nikó
 
 


Tobi, Snufi: :cry: :cry:

Till: a 3. lombikig akkor bőven lesz időtök a spontán akciózásokra :lol: :lol: :lol:

Dalmi, Angel: ok, akkor nekem úgy tűnik, az h. hány embriót ültetnek vissza intézetenként változó.

Kati: a páromnak nagyon bevált a Stodal nevű homeopátiás készitmény köhögésre, kb. olyan 1000 Ft körül van az ára.

Kép
bögyörö
 
 


Korall1:
üdv itt, éljen a bátorság! :lol:
Én sajnos nem tudok hozzászólni a kérdésedhez, mert nem volt ilyen problémám.

Csilla:
kérdezted, h. vagyok: még nem érzem magam igazán kismamának, nálam a 3. hónap lesz a vizválasztó.
Bár nagyon sok kismama ismerősöm azt mondta, h. amikor megmozdul a baba, akkor érzi az emberlánya, h. van ott vki odabenn.

Fanni: te hogy voltál v. vagy ezzel az érzéssel? Nálad lassan elkezdenek mocorogni az ikrek, nem?

Kép
bögyörö
 
 


Nikó:
nálam is ICSI volt, erröl a PGD eljárásról nem hallottam még én se.
Anélkül h. vájkálnék nagyon a magánéletedben, nálatok ezt indokolt megcsinálni?

Kép
bögyörö
 
 


Szia Bögyörö ma dolgoztam, holnap nem megyek, meg kértem a főnőkőt, had mehessek betegácsiba, mert nem tudok igy betegen sokat dolgozni, igy is ledolgoztam 3-napot, tudtam , hogy a hétvégén kellek.
Igy hétfőtől itthon leszek, péntekre remélhetőleg már jobban leszek :roll: :wink: :oops: :cry:
Elhiszem, amikor már elkezd feljlődni a babóca a pocidmóban és amikor legelöször mozdul meg benned akkor már kicsit nyugodtabb leszel, de egy igazi kismami mindenen agodalmaskodik ám :roll: :P :D :lol: 8)

Kép
csinicsilla
 
 


Bögyörö

Szegeden van most várólista, vagy be lehet jelentkezni?

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


bögyörö!

Igen indokolt, a ICSI nem olyan de egyébként az is van nálunk. Kromoszóma eltérés miatt sajnos beteg lenne a baba. Ez miatt 3 vetélésem volt. Azért kell a PGD mert így 95% az esély arra, hogy nem lesz beteg. http://enc.phil-inst.hu/1enciklopedia/aktualis/preimplantacios_genetikai_diagnozis.htm
nikó
 
 


Jó estét! :D
Lois:Drukk ezerrel+++++++++++++++++++++++++++++++++ :lol:
Snufi:Köszi igyekszem meggyógyulni.Te is gyógyulgass. :D
Katica:Köszi.Jobbulást neked is. :P
Bögyörö:Örülök h jól vagy.Drukk h minden jól alakuljon,hisz ez a dolga.+++++++++++++++++++++++++ :lol:
Csillám:Azt hittem h jobban vagy.Gyógyulj meg.jobbulást.Pihi,tea,gyümi,c-vitamin,és sok-sok folyadék. :oops:
Korall:Üdv köztünk.Én is hiperstimos vagyok,de hála időben leállitótta a hormonkezelést,csökentete az inyekció adagot,igy a punkció megtörtént.Ennyire nem voltam rosszul mint te,csak annyira fájtak a petefészkeim h alig tudtam menni.6 óra pihi után mehetem haza.kicsit véreztem is.1 hétig otthon pihi és ugy éreztem h kidurranak úgy feszitett a petefészkem.Szörnyü volt.A 2.lombiknál kevesebb menniségü inyekciót kaptam,ugy tünt h minden oké,de a punkció elött szét durantak.Most tök jó mennyiségü inyekciót kaptam,minden oké volt.csak nem maradtak meg.Remélem most már sikerülni fog neked is beállitani. :wink:
Jó éjt mindenkinek! :D

Kép
tücsök26
 
 


Tücsköm kicsim szia, holnap maya itthon marad hahaha :lol: :lol:
Szedek Cvitamint meg meleg teát , no de ha melózom ott ez nem megy, ezért betegácsiban leszek hétfőtől :wink: 8)

Kép
csinicsilla
 
 


Csillám!
Kép

KOrall!
Üdv itt!Nekem is volt enyhe túlstimum, de nekem csak a leszívás után jött elő igazán(vagyis a beülti után):Én nem jártam még ilyen cipőben..... :roll:

morzsa
morzsa25
 
 


Szép estét, Lányok!

Mivel kidobál a rendszer, így szakaszosan írok :)

Bögyörö,
engedd el Magad bátran és merd elhinni :) Ez tuti mindenkinél változó, mikor érzi meg! Én életemben 1x voltam terhes (az "eredmény" lassan betölti a 7-et) és a fogantatás pillanatától tudtam. Szomszédasszonykám azt mondta, lányával 3 hónaposan döbbentették rá, hogy terhes, a 2. gyereke kisfiú, már másnap tudta...
Most nértem vissza az akkori kismamanaplómat, Bánk pl. a 16. héten mozdult meg. Az pedig mindjárt itt van, egyszóval megnyugodhatsz :D

Amúgy igazad van, augusztusig annyit "akciózunk", amennyit csak jól esik! :wink: (Szépszemű KP doki zseniális, node azért nálam mégiscsak Apa az ász :wink: :lol: )
Till

tillidian
 
 


Csilla: jobbulást! (mivel foglalkozol?)

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Katica30,

nagyon megtisztelő lenne, ha felkerülhetnék a táblázatba :D Mit kell ahhoz tenni? :D
Adatok: Név: Till (mégmindig)
kor: 33
Kezelő doki: Pesti kaáli, Dr. Kovács P
Ok: ????? (Amúgy peteérési zavar, és kiskatonák is dezertáltak)
Állomás: 3. lombik (jön)
Mikor: augusztus

Most már Mindenki tudja :D
Till

tillidian
 
 


Korall: én is B.A.-hoz járok, most lesz a 3. inszemem. Üdv. körünkben és drukk! :wink:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Korall,
kitartás!!! Legkibírhatatlanabb a leállított stimu, lányok, ennél rosszabb nincs, biztassátok egy kicsit ezt a leányt!!!
Nálam az 1. lett leállítva 2005-ben, de épp az ellenkezője - alulstimu miatt. Utána viszont "művi úton", gyógyszerrel indították újra a pirit, aszonta az akkori dokim, másként össze-vissza lenne.
1 álló hétig bömböltem...Ezt túl kell élni!!!
Nekem azt mondták a Schöpfiben, szionte használhatatlanok a petefészkeim. KP doki rögtön rácáfolt
:D ezért is bízom benne, hogy sikerülni fog, és Nektek is :D
A világ egyik legprofibb helyén vagyonk!!!
Till

tillidian
 
 


Morzsa köszönöm kurálgatom magamat ám szorgosan :D
De nem olyan vészes ez csak a torkom nem akkar ki tisztulni , meg hőemelkedésel küzködök éppen :( :?

Kép
csinicsilla
 
 


Nikó,
köszi az infót, nagyon drukk, hogy minden a legnagyobb rendben legyen!!!

Csillácska,
gyógyulgass szépen, másként ki írja a napi jókedv-csináló versikémet??? :lol: :lol: :lol:

Till

tillidian
 
 


Nem megyek el csak írtam egy kis verset nektek :D
Na lassan elköszönök fellötték a hállóköntöst :roll: :lol: :lol:

Kép
csinicsilla
 
 


dalmi, snufi, angel: köszönöm.

korall: üdv köztünk. nekem lombik után alig volt vérzés, nagyon kevés, aztán a következő mensi, mint a niagara. :oops:

bögyö: köszi a tanácsot. lehet, hogy kipróbálom. bár szedek köhögéscsillapítót.

csilla: gyógyulást!

zsuzsi: szegeden nincs várólista.

till: már táblalakó vagy :wink:

új lányok: aki szeretne táblába kerülni, írja meg az adatait! köszi :wink:

jó éjt!

kati
katica30
 
 


Lois,
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok LÁnyok!

Talán emlékeztek rám, jártam már erre kérdésekkel. :oops: Aztán nem maradtam csak olvaslak benneteket. Azt hittem segít, ha nem foglalkozom ezzel nap mint nap. De persze függő vagyok... :roll:

SZóval rólunk annyit, hogy úgy tűnik nagyon is kiújult az endom. Januárban volt egy éve, hogy a szülés után megjött. Rögtön nekifogtunk élesben lőni, mert tudtam, hogy sajnos az endo visszajár... :evil: Júliusban mikor még mindig semmi, akkor bejelentkeztünk a Kaáliba. 3 hónap CLosty és 2 inszem után most a 3.-at már nem vállaltam, mondtam KP dokinak, hogy inkább megyek műtétre, mert bár ő válltig állította, hogy "ÁÁÁÁÁ, nem jön az olyan hamar vissza...", sajnos nem lett igaza.
Átjárhatóságin kiderült még szeptemberben, hogy amúgyis csak egy petevezetékem átjárható, lehet már akkor is az endo zárta el (anno már volt egy műtétem Pötyi előtt, akkor is a két petevezetéket zárták el a csomók). Szóval most egy hónap múlva műtét, aztán egy hónap spontán, egy hónap inszem és júliusra fenn vagyok a lombik listán. :?
Amin nagyon ki vagyok borulva az az, hogy ha az első lombik nem sikerül (aminek azért nagy az esélye... :( ), akkor fél évet kell várni a következőig, ami nekem pont elég lesz, hogy visszanövesszem az endot. :evil: SZóval most nagyon magam alatt vagyok. Azért gondoltam, hogy elkezdek írogatni közétek, hogy erőt gyűjtsek.
Mert elvesztettem a hitemet. :cry: HOgy sikerülhet. Az első babánk is sokára jött, de csak mert nem tudtuk, hogy mi a baj. Amint megműtöttek összejött. De azóta sajnos csak romolhatott a helyzet odabent.
Lois! Tudom, hogy Te is endos voltál. Nálad nem jött vissza?

Tudom, hogy ez egyéntől függ, de muszáj lenne hinnem benne, hogy lesz egyáltalán kistesónk, mert azzal, hogy egyetlen egy lombik esélyt kaptunk, nagyon nehéz hinnem. Úgy érzem, hogy talán önvédelemből nem hiszek, hogy ne essek akkorát amikor megjön. MInden hónapban egyre nehezebben álltam fel a padlóról és ez ráment szegény férjemre és kislányomra is. Minden ciklus első pár napján a padlón heverek. Szeretnék példát tudni venni rólatok. :oops: :oops: :oops:
Most megakadt a szemem az agykontrollon. Talán ezzel kéne próbálkoznom, De mondjuk, amíg nem műtenek meg és nem tudom meg mi van bent, addig nem is tudok mit elképzelni. :cry:
Ne haragudjatok, hogy itt nyavajgok. EZ is okozza bennem amúgy a feszültséget, hogy mivel már van egy babánk, úgy érzem nincs jogom szarul érezni magam és miért nem tudok örülni annak az egynek, stb... (ilyeneket kapok a környezetemtől).

És szerintetek, ha nem sikerül az első lombik, akkor ha elmegyek másik intézetbe ott nincs esélyem hamarabb sorra kerülni? :?

Na jó megyek, valakinek ebédet is kell főznie. :roll:
Puszi:
Barti

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Lois,
+++++++++++++++
+++++++++++++++
+++++++++++++++

Bartika
Üdv itt! Nyugodtan "nyavajogj" csak hiszen azért vagyunk itt egymásnak.
Vendég
 


Lois!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Bartika
Az nagyon nagy baj, ha már most eldöntöd, hogy nem fog sikerülni a lombikod :( Miért nem próbálsz úgy gondolni rá, hogy kapsz egy esélyt, ami sikerülni fog? Na ebben segítene az agykontroll... én is elvégeztem, mielőtt az utolsónak szánt 6. lombikom sikerült...

Bögyörő
Sajnos nem érzem még a magzat mozgást. Mindössze annyit látok, hogy a hasam olykor másképp áll, mint előtte. Egyszer kicsit "jobbra húz", másszor balra. De van, aki már a 15. hét körül kezdi érezni... hamarabb azért nem jellemző.

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok! :D
Lois:Drukk++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :lol: :P
Bartika:Fel a fejjel,nem szabad fel adni.Az agykontroll tényleg jó,próbáld csak meg.Gondolj arra h egészséges vagy,petevezetékek átjárhatók és készen áll a méhed a baba befogadására.Bocsi h okoskodok. :? nem nyafogsz.Azért vagyunk h lelkileg támogasuk egymást!
:wink:
Drukk mindenkinek+++++++++++++++++++++++++++++++++ :lol:
Fanni:Örülök h jól vagytok. :P
Magamról:Küszködök a köhögéssel,torok fájással és fázok is.Úgy nézki h nem megyek a talira. :cry: Senkit nem akarok megfertőzni. :oops: Én is agykontollt gyakorlom,és jó érzem magam.Egyre ritkábban tör rám a depis sirás.Hinni kell bene! :wink:
Szép napot mindenkinek! :P

Kép
tücsök26
 
 


Tücsikém jobbulást kívánok neked, akkor sorstársak lettünk :roll:
Igyál sok -sok folyadékot, és feküd ki a betegségedet :wink:
Ma itthon vagyok , délútán rendel a házidokim mennem kell ma hozzá :wink:

Kép
csinicsilla
 
 


Köszönöm Lányok a biztatást!
Fanni, Tücsök, Ti hol végeztétek el a tanfolyamot? Már nagyon rég óta gondolkodom rajta, talán most tényleg itt az ideje...

Húúú, úgy látom tombol a topikon is a baci... sajnos én is csak mesterségesen kapok levegőt az orromon. :roll: Már csak abban reménykedem, hogy Pötyi nem kapja el. :shock: Az a legdurvább, hogy hiába próbálok megtenni mindent, nem gyógyulok... :(

Ja és még valami! KP azt említette, hogy júniusban kezdenénk a 21. napon szurival. Az mit jelent? Ez a short protokoll? Meg, hogy endosoknak eleve más eljárás van. :?: :?: :?:
Még jó, hogy júliusig van időm összeszedni magam... :lol:
Puszi:
Barti

UI: lassan a topikot is hívhatnánk KP doki ügyfelei címen... :lol: :lol: :lol: Ez vajon véletlen, hogy ennyien pont nála vagyunk???

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Bartika :P
Ez pont a long protokoll :D Nekem pl. az jobban bejött!
Budapesten voltam, a Somlói úton. Domján Lacival.
Íme a link, nézd meg, ha gondolod:
http://www.agykontroll.hu/tanfolyamok-felnotteknek
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni! Húúú, és mitől long? Tudom, hogy már biztos leírta valaki, de nem tudnám megkeresni... :roll: Ez mit jelent a Kaáliban? Vagy ez egyénfüggő? Számít mondjuk, hgy a Clostytol soha nem volt 1-nél több tüsszőm?
Megnéztem a honlapot is, és áprilisra beiratkozom! KÖSZI!!! Csak még meg kell Apával beszélnem, mert neki kellene csemetére vigyázni két hétvégét. :?
AMi a mozgást illeti, én már a 14. héten éreztem mozgást, aztán kiderült, hogy nem is mozgás volt, hanem csuklik a baba... :lol: De pl. ha a hátsó falon tapadnak meg, akkor csak később lehet érezni őket!!!
Na megyek én is feküdni, hátha segít a dáthámon.... :roll:
Barti

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Köszönöm mindenkineki a szíves fogadtatást. :-)
Azt hiszem, egyre inkább a recepciós lányok véleményét fogadom el. Az LH tesztemen egyre erősödik a csík és kezdek érezni is valamit ott lent. :-)

Jobbulást kívánok minden betegeskedőnek!
Vendég
 


Bartika :P
Ez a neve :lol: 21. napon kezded szúrni a Suprefactot, vársz egy vérzést (28-32. nap kb.) és utána jönnek a stimuláló szurik, nagyjából 10-14. nap között várható a petesejt leszívás.
A short a fogigátlós változat, azaz ott a Suprefact helyett már az előző hónap elejétől fogigátlót szedsz. (valójában az a hosszabb, noha korábban kezdődik :wink: )
Az egyéni, hogy kinek hány tüszője lesz, s nem is feltétlenül a protokolltól függ, inkább a stimuláció alatti "szuri adagtól" és egyéb alkati tényezőktől.
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Korall bár mi még nem beszéltünk de tücsök és minden betegeskedő nevében köszönjük :roll: :wink:

Kép
csinicsilla
 
 


Fanni! Na ezért kérdeztem,mert én is hallottam a fogigátlós protokollról, de az tűnt ugye hosszabbnak... Nem tűnt logikusnak, de ha így híjják, hát legyen! MINdegy csak legyen belőle baba! :lol:

HOgy hogy Szegeden nincs várólista??? MIndenki Pesten van, akinek nem jön össze a baba segítség nélkül???? Most utazzak le Szegedre??? :? :)
Na jól van eldugulok...
B.

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Sziasztok!

Lois,
drukközön! :D

Tobikám,
megvagy?

Korall, Bartika,
üdv az újaknak!

Csinicsilla, Tücsök,
jobbulást!


Nekem még 3 fogi, vasárnap meg tali! :wink: Rájöttem, hogy nem is 25-én kezdem a stimut, hanem egy nappal előbb, Fanni jóvoltából! :lol:
angel37
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?