Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok.látom mindenki jól van.drukk mindenkinek. :lol: +++++++ :D

Kép
tücsök26
 
 


Till!

Nagyon sajnálom :(

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


sziasztok!

snufi: mikor lesz a következő inszem?

bögyörö: gratulálok :wink:

katica75: üdv köztünk. drukk++++

lois, tobi: drukk++++

till: nagyon sajnálom :cry:

rólam: ma voltam prolaktin ellenőrzésem, elég rossz lett az eredmény. emelt dózisban gyógyszer, két hét múlva vérvétel újra. remélem, sikerül a gyógyszernek lehúznia, különben csúszik a lombik.

katica

Kép
tücsök26
 
 

 
 

tücsök: bocsánat, nem vettem észre, hogy a te nevedben maradtam benn a vonalzókészítés után. ne haragudj! :oops:

katica
katica30
 
 


sziasztok!

Till! Őszintén sajnálom :cry:, de az otthoni akció sikerében bízom!

Lois, Tobi! Drukk ezerrel!

Angel! Örülök, h emlékszel rám! Igen már többszöri próbálkozáson vagyunk túl, eredménytelenül :( ...

Ma hívtak a Kaáliból, h 6-án egy órával korábban menjek... Jó hír.

bols70

Péter 3050g 52cm

Kép
bols70
 
 


Lányok,
Mindenkinek köszönöm a vigasztalást, jól esett!
Párom rábeszélt, hogy holnap azért menjek el v.vételre, KP doki úgyis azt mondta, csak akkor ne menjek, ha erős a piri, de egyenlőre csak színezget. (Legalább megtudom, megmozdult-e egyáltalán a HCG-m. )
Én már egy biokémiainak is örülnék.....

No, megyek koncertre, ma nem leszek, Mindenkinek szép estét és vidámságot!
Mutassunk poztív példát a teszteknek :D
Till

tillidian
 
 


Üdv Csajok!

Tillidian,
:(

Lois,
nagyon szorítok! ++++++++++
Hátha a görcsölés már jó lel! :)
Drága doktorbácsink ilyen :lol: az előző lombikomnál már hónapokkal előtte az borivást javasolta! :lol: Nekem tetszik, jobb, mint lótablettákat lenyelni! :wink:

Fanni :P ,
dehogy felejtem el! :D

Nikó,
combba ne, erre kiemelten felhívta a figyelmemet a doki!
Farizomba menjen, majd párocskád ügyesen megtanulja! :wink:

Tobi,
neked már nyakadon az eredményhirdetés! :wink:
angel37
 
 


Hát szerintem ha akarsz közben járni is akkor tuti ne combizomba add..... :? Nekem mozgás közben a lépcső gáz csak, de legalább megtudtam, hogy mennyire sokat használom a far izmaimat lépcsőzés közben... :oops:

Angel!
Most visszanéztem az első lombikom hozzászólásait, akkor is írtam görcsöket, csak 5 naptól. Meg hányingert is, de akkor kaptam choragont...na jó most meg a hiperstimu volt....na a franc se tudja, nem keresek tüneteket.... :roll:
Ja a tintázás nekem sem okoz gondot...... :oops: :oops: :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Tillidian!
:cry:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Ja tényleg a Boni is inszemes.... tök szenilis vagyok....

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


(((((((Tillidian))))))))
Igazad van,biztos jól jön 1 kis lazítás most!Hajrá magánakció!! :wink:
Most látum hogy Tücsök is Katica :lol: így ünnepályesen átnevezem majd magam valami más Katicával kapcsolatos névvé.(bízom benne hogy a 7pettyes szerencsét hoz, ezért teljesen lemondani róla nem tudok :lol: ) Szia Angel, szia Fanni szóval itt bújkáltok mostanság !
katica_75
 
 


Sziasztok!

Drukk mindenkinek! :lol:

Lois: én is görcsöltem, úgy ahogy Te, nem tudtam aludni és állandóan fent voltam, annyira fájt. Mágus szerint ez nagyon jó jel... szóval, csak pozítivan!!!!! :lol:

Tilli: :cry:

Egyébként én ezt sosem értettem, ha valakinek mondjuk a hcg értéke 3 akkor azt nem okozhatja a progi szuri meg a többiek?? Lehet, hogy butaságot kérdeztem??? :oops: :roll:
Vendég
 


jó estét!
Katica:Nem haragszom h a nevemben irtál,csak csodálkoztam hisz én nem irtam. :lol:
Till:Nagyon sajnálom :cry: Hajrá spontán baba.Jó bulizást!
Lois,Tobi++++++++++++++++++++++ :lol:
Katica75.Nem kell másik nevet választanod.
:wink: Mindenki vigyázon magára!
Magamról:Kicsit fáj a hasam és a torkom.Remélem nem kaptam el a páromtól. :? Na,már felénk is esett a hó :cry:

Kép
tücsök26
 
 


Hahó Lányok!

Till: nagyon sajnálom, :cry: :cry: de hátha mégis...

Arra a kérdésedre,h. bevonjuk-e a családot a lombikba én annyit tudok neked mondani, h. ez teljesen egyéni és változó. Az 1. lombikról tudott a szükebb család, és a fönököm, meg a közvetlen kolleganöim, egyébként szégyelltem és próbáltam titkolni.
Most a 2. lombikot már csak az nem tudja, aki nem akarja. Mostmár nem érdekel.

Katica30: nagyon drukkolok neked, h. változzon ez a fránya hormonszint :) :) ++++++++

Nikó:
a progi szurit felső karba is lehet adni, ezt elöttem mondta az egyik asszisztens a múltkor, a comb az tényleg nem jó ötlet

Lois: nekem azt mondták a szegedi Kaáliban, h. 36 év felett lehet csak 3 babócát beültetni. Szerintem ezért kérdezték tőled.
Egyébként meg szurkolok 1000-el!!!!! A görcsök csakis azt jelenthetik,h. nagy változások mennek odament végbe!!! :lol:

Katica75: most hirtelen nem jut eszembe más, mert a többihez le kell menni alfába, de a hétvégén megnézem a mindentudó füzetemet és irok, ha találtam vmit.
Na csak eszembe jutott még: este lefekvés előtt, tehát mielőtt álomba zuhannál gondolj arra, amit szeretnél, pl. egy kis babócára:

pl. próbáld érezni az illatát, látni a kis testét, ahogy a karjaidban tartod pl., hallani a kacagását, érezni azt az örömöt, amit a puha bőrének a tapintása jelent, tehát minél több érzékszerved bevonni a vizualizálásba. De a lényeg, h. higyj abban, amire gondolsz, nem kell bonyolult dolgokra gondolni.

Elalvás és felkelés előtt mindig ugyanazt a képet v. képeket képzeld el, mert ilyenkor amúgy is alfaközeli állapotban van az ember.

Kép
bögyörö
 
 


Fanni: ok, hamarosan átnézek a babavárós topikba is, ez a kaális párok babavárós topikja??

Till: a zebrás tesztről annyit, h. csodás érzés és egyben hihetetlen. Én az elsőnél elsírtam magam. Kívánok neked is hasonlókat!!!! És persze mindenki másnak!!!!! :lol: :lol:

Ebben a lombik "bizniszben" a türelem a legnehezebb tényező, az injekciók meg se kottyannak ehhez képest! :roll:

pusszantás nektek!

Kép
bögyörö
 
 


Szia Bögyöröm?

Hogy érzed magad kismamim?? :roll: :lol:

Kép
csinicsilla
 
 


till: milyen volt a koncert? várunk a holnapi vérvétel eredményével!

katica75: maradhatsz katica, ha akarsz. miattam nem kell átnevezni magad.
lányok: áttérek a kati névre, sokan úgyis így szólítanak :wink:

tücsök: gyógyulást!

bögyörö: köszi.

lois, tobi: drukk+++++

jó éjt!

kati
katica30
 
 


Kati(ca30),
zseniális volt a koncert, a Zeneakadémián voltunk a barátosnémmal, utána benyomtunk néhány koktélt :) Eszembe sem jutott, amin szomorkodnom kéne :D /-igaza van a Mágus dokinak, néha káros az abstinencia :lol: /

Lányok,
Ilyenkor neg. v.vétel után rögtön kell konzi időpontot kérni? Bár holnap (azaz ma) úgyis megmondják ott fent...
Asszem május-június környékén folytathatjuk, ha minden ok. (ez már a 3. lombik lesz, jujjjjj!!!)

No, joccakát! :)
Till

tillidian
 
 


Tilli!
Szerintem, azért érdemes bejelentkezni, hogy beírjanak a várólistára, és ne kelljen aztán várni, konzultálni ráértek később....persze, ha mindenféle vizsgálatokra akarjátok kihasználni a szünetet, akkor érdemes leülni átbeszélni (de persze, nem tudom, hogy nálatok mi a helyzet, és milyen vizsgálatokon vagy túl... :oops: )

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Lois,
tényleg ne keress tüneteket, bár ki az, aki nem ezt teszi ilyenkor :roll: :wink: Nagyon drukkolok! :D

Tobi,
+++++++++++++++++++++++ :D

Sannah,
progiszuri tuti nem okoz hcg szintet! :wink: Esetleg lehetne tüszőrepesztő maradéka, az hcg-s szuri, de az vérvételre kiürül. Akkor zavarhat be sztem, ha beülti után többször kaptál hcg tartalmú szurit!

Katica75 :wink:
szia! :) Nem bújkálunk, mald írok odaát is, csak most épphogy ide is alig van időm írni, talán most hétvégén! Fanninak meg már nemigen aktuális a másik topic! :wink:
Drukk!

Bögyörő,
az első lombikot kivéve mindig 3 picit kaptam vissza (na jó kivéve még azt, amikor csak egy fagyink élte túl az olvasztást), pedig még most is 35 alatt vagyok! :wink:

Tillidian,
meg szoktam várni a vérvétel eredményét és ott azonnal konzultálunk is, úgyis csak doki közölheti hivatalosan az eredményt! A listára tényleg nem árt minél hamarabb felkerülni! :wink:
angel37
 
 


Sziasztok Lányok,
köszi a drukkokat, sajna nem sikerült a franc egye meg, de majd a következő.
Jelszó: Mindenkinek Sikerülni fog!!!!
pusz

Lois,
+++++++++++++++++++++++++++++

Angel,
hamarosan kezdesz :wink:
picikutyik mikor lesznek? :P

KépKép
tobi
 
 


Tobi :(

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


(((((((((((((((Tobi))))))))))))))))))

Lois: ++++++++++++++++++++++

Kati: magas prolaktin monnyon le!!!!!!


Nekem ma 1. cn. :roll:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Tobi,
:( :( ez biztos? Tudom, hülye kérdés, de sztem lemaradhattam :oops: ez vérvétel volt?

Kutyukák elvileg múlt héten "készültek", náluk az eredmény biztosabb, mint nálunk :? :wink:
angel37
 
 


Tobi! Sajnálom nagyon :cry: :cry: :cry: :cry:

Lois ! Neked nagyon szurkolok ,mégha csendben is vagyok :D :D :D ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Bögyörö! Én 2 esetben is 4-et kaptam vissza 0 sikerrel :cry: :cry:

Angel! Mikor lesz a kezdés ?nagyon szurkolok :wink: :wink:

Fanni !Örülök ha látlak ,igaz Én mindig olvaslak ,odaát meg leskelődöm iwiwen de semmi ujdonság ,nagyon várom az uj fotókat :wink:

Üdv Dalmi
dalmácia
 
 


Tobikám ! Szorgos Népünk Győzni Fog :D :D
dalmácia
 
 


Tobi!

Nemááááááá :cry: :cry: :cry: , most ezt önző módon kivetítem magamra és nagyon lehangol.... :cry: :cry:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


sziasztok!

tobi: nagyon sajnálom :cry: :cry: :cry: mikor lesz a folytatás?

snufi: köszi :wink: hogy vagy?

fanni: hogy érzed magad? hátad?

lois: drukk++++++


kati
katica30
 
 


Dalmi :P
Édes vagy. Fotót mostanában szerintem nem fogok feltenni az iwiw-re, babonából... Szerintem azon az 1-en is csak az látja, hogy babá(ka)t várok, aki tudja :wink: De 2 hét múlva pociképet feltétlen teszek fel a babavárósba, az már a félidő lesz (mondjuk nekem már kb. most van a félidő... de a 40 héthez képest értem), addig szerintem nem lesz nagy változás.
Puszi!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Tobi! :cry: Vérvételen voltál?

...Háát..nem alakult valami jól ez a január-február....

Lois!Drukkolok!+++++++++++++++++++++++++++++++++++

Harcika! Hogy vagy?

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Kati :P
Jól vagyok, köszi. A hátam koppx3 egész jól van. Bár ma pl. felkelni sem volt kedvem, fáj a pocim... de majd hamarosan megtapasztaljátok :wink:
Megyek zuhanyozni, mert most még pizsiben írok :oops:

Dalmi :!:
Tali ügyben nem sikerült kicsit kavarni? Nem tudsz jönni? Bár tudom, hogy a pocidörzsi már Loisnál van előjegyezve :)

Katica 75 :P
Írtam neked a másik topikra :D Bújkálásról szó sincs!
Köszke Angel :P az indoklást...

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Tobi!

Nagyon-nagyon sajnálom :cry: :cry: :cry:

Snufi!

Fene essen abba a piribe :evil:

Lois!

Továbbra is drukkok!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Lányok,

Nagy álmosan felcuccoltam v.vételre. Azt mondták, 11 körül telefonáljak, addigra lesz eredmény. Közben végre megjött Apa :D , kiugrottunk Tescoba, és épp veszem kézbe a telefont, mikor megcsörren és szépszemű KP doki kedves hangján elmondja, hogy ez sajnos nem. (mért nem lepődtem meg ? :? ).
Rögtön elő is jegyzett a 3. lombikolásra, jó messze lesz: augusztus...Június elején konzi. Lesz reeeengeteg sok iső még addig, és sok vizecske is lefolyik a Dunán...

Tobi
:cry: (igazán nem kellett volna ennyire szolidariznod velem :( )

No, sebaj, fel a fejjel, előttünk a jövő! :D
Pusz,
Till

tillidian
 
 


Angel,
ma volt teszt és vérvétel is, hót nega mid a kettő
most már csak a mikit várom, máskor már beköszöntött ez idő tájt

Dalmi,
AMEN! :wink: előbb-utóbb :)

Lois,
az Isten szerelmére ne vetítsd ki!!! irgum-burgum
ott vannak a lurkók a pocidban, oksi? és ott is maradnak 9 hónapig :wink:

Katica,
októberben lesz a következő akció :wink:

Till,
az a jó szívem............. :P

Köszi Lányok az együttérzést! Cukik vagytok!

Fanni,
úgy néz ki, hogy megyek én is topiktalira+pocakdörzsire :wink:
csak fogja bírni a pocakod :? (decemberben az egyik pocakos kolleginával is megtörtént az akció, valami biztos hiányzott)
Most visszakeresem jól összeállított listádat, megcsináltatok mindent, ami nég nem volt 8)

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok! :D
Tobi:Nagyon sajnálom :evil: Snufi:Fene vigye el azt a pirit :evil:
Lois:++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :lol: Till: :cry: :cry:
Mindenki vigyázon magára. :P
Magamról:Még mindig fáj a torkom,és ma már az orrom is fújom egy kicsit.Ha ez igy folytatódik,sajna nem tudok el menni a talira. :cry: :cry:
Katica:Hogy vagy?Köhögsz még? :(
Szép estét!Jó hétvégét! :P :lol:

Kép
tücsök26
 
 


Tillidian, Tobi!

Sajnálom, hogy nem sikerült. Jó, hogy ilyen pozitív a hozzállásotok!

Tücsök!

Jobbulást neked! Egyél sok sok gyümölcsöt.

Lányok van 1 nagy doboz elevitem 1500.- ért eladom mert én nem bírom szedni ég tőle a hasim! Kinek kell? :lol: :lol: :lol:

Mennek a drukkok a nyugi sugik és a lélek simik!
nikó
 
 


Sziasztok!

Ne má, hogy ilyen év kezdet van... :cry: , Lois rajtad a világ szeme!!!Tobika, pedig nagyon drukkoltam.

Amikor volt a konzim Mágus említette, hogy nyáron leáll a Kaáli átépítés-bővítés miatt.

Angel: :lol: közben rájöttem, hogy hülyeséget kérdeztem. :oops: Az én kiskutyamamáim jövőhónapban szültek.
Képzeld van egy kiscsajom, akit tavalyig senkinek sem sikerült beaksönöznie, az uh-n a doki azt mondta, hogy nincs benne kiskutya és a 63. napon született 2 baba. Szal Apa mondta, hogy a kiskutyámra is azt mondtam, hogy lelkitársam, mert meddő, és én is annak tituláltam magam, így ha "neki összejött" akkor nekünk is összefog. Milyen hülyeségeken aggónizál az ember, nem??? :lol: :roll:
Vendég
 


harcimóki,
írtam Neked privit! :P

KépKép
pompomlány
 
 


Igenis megembereltem magam, és csak optimistán előre... :roll:

Harcit én is hiányolom.... :cry: Egy kérdés is neki:
Lehet menni vasárnap vérvételre hozzátok???

Sannah!
Beaksön? Lelkitárs kutyus?? :lol: :lol: :lol:

Tobi!
Írtam privit!! :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!
köszönöm az érdeklődést. Jobban vagyok, sokkal. Hétfőn, már megyek dolgozni.
Lois és Pompi!
válaszoltam. :wink:
harcimokus
 
 


Lois,
++++++++++++++++


Tobi,
:(
Vendég
 


Sannah :P
A jeleket pedig észre kell venni :wink:
Képzeld, amikor a beültim volt, Anyósom kinézett az ablakán és látott 1 kisfiú ikerpárt, akik sem az előtt, sem az után nem jártak arra. Ő már akkor tudta, hogy fiaink lesznek és sikerülni fog! (S ezt akkor is mondta ám, nem csak utólag!)

Tobi :P
Helyes-helyes. Apával együtt jössz?

Csajok :?
Idén még senki sem jött át a másik topikra. Nekünk is nagyon nehezen ment, de olyan furi, hogy nektek is... Klassz lenne, ha tudnék segíteni, de igazán csak a B tervet tudom enyhítésül ajánlani és bíztatásul írni, hogy kitartás, mert az út végén bizony mindenkit baba vár :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!
Fanni!
Nagyon aranyos vagy, hoyg segíteni akarsz...Hidd el, a szavaiddal is sokat segítessz, bíztatsz bennünket!Ez is jólesik(legalábbis nekem) :wink:

Harcika!
Örülök, hogy már mész dolgozni!Ez azt jelenti, kicsit jobban vagy.....

Tobi!
:cry: :cry: :cry:

Lois!
+++++++++++++++++++++++++++Törd már meg a rossz szériát!!!!!!!!!!! :wink:
Én kedden megyek vérvételre,(Prolactin ellenőrzés) úgy néz ki holnap nagylány leszek..... :(
Viszont nagy dillemmában vagyok.MIkor voltunk megbeszélésen, annyira el voltam a gondolataimmal, hoyg nem emlékszem, mit is mondott a dokim.Ha hozzászokom a gyogyihoz, akkor felemeli az adagom, vagy 1 hét után én emeljem meg 1 szemre.Párom utóbbira emlékszik, biztosra mondja. Most vacillálok. :? :?

morzsa
morzsa25
 
 


Íme a tali tábla, most ennyien vagyunk:

Kép

Hiányolom Hannát és Cocát nagyon!!!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fannika ! Még semmi nincs eldőlve ,vasárnapig próbálok keverni -kavarni :wink: Én minden pocóhoz szívesen dörgölőzöm bárcsak azon múlna :D de a Te kitartásod óriási erőt ad mindenkinek ,büszkék vagyunk rád :wink: Legalább is Én nagyon :wink: de szerintem mindenki erről a topikról ! Te vagy a minta így kell ezt csinálni ,megérdemelt babáid ott vannak a pocakodba :D :D Akiknek mi nagyon örülönk ! Pusza Dalmi
dalmácia
 
 


jó estét! :D
Pomponlány:Üdv itt köztünk!Nagyon édesek az iker babáid. :lol: Gratula. :D
nikó:Köszönöm szépen,igyekszek sok-sok gyümölcsöt enni. :P
Csillám:Hogy vagy?Csak nem h már megint melózól? :roll: :(
Katica:Hol vagy?Remélem jobban vagy!Jobbulást!
Megyek mert hajnalba keltem és fáradt vagyok.
:?
Mindenkinek szép estét!
Jó éjt! :D

Kép
tücsök26
 
 


Szép estét!

Fanni: nagyon édes vagy, hát reménykedem, :lol: , én sajna nem tudok menni a talira, mert akkor éppen egy ebédre kell mennünk.

Lois: nem is eggyel hanem 15-tel!!!! Ők a pótgyerekek.

Harcika: nagyon örülök, hogy már jobban vagy és már dolgozhatsz....., de lehet, hogy Te ennek nem örülsz!!! :roll: ( mármint a munkára gondoltam)

Nők hova tűnt, tud valaki valamit róla? Coca????? :shock: :shock:
Vendég
 


Lányok,
jó ötlet a randi, és - ha a pocisimi szerencsét hoz - gondoljatok ránk is egy picit, lécci! :roll:
Csak lélekben tudunk Veletek lenni, de azért egyszer tuti összefutunk! :)
Az említett időpontban épp "szerencsebabát" látogatjuk meg: az a lánykát, akit KP insem előtt hozatott össze a barátosnéméknál - miattunk kerültünk ide :)
- 2007. 12. 21-én született :D
Jó mulcsit Nektek, pusz:
Till

tillidian
 
 


Harci!
Írtam privit! :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Tobi,
basszus, akkor ez sajnos elég biztos :( :(
Mikit biztos benntartja a progiszuri, nekem abbahagyás után 3. napra jött.

Dalma,
25-től szúrok, még 4 szem fogi van hátra! :wink:
Jó lenne, ha tudnál jönni a talira, asszem a múltkor egy szót se tudtunk beszélni, ezt is be kéne pótolni, a pocakdörzsi lehetőségéről nem is beszélve! :)

Sannah,
na, akkor kiskutyáink legalább tuti lesznek! :lol: 15 kiskutyu, jesszus! :shock: :lol: Ez egy dupla alom, nem? :oops:
Kár, hogy nem jössz a talira, eddig mindig csak a Kaáliban találkoztunk...

Harcika,
örülök, hogy jobban vagy! :) De jó, hogy jössz a talira is! :D

Fanni :P
tényleg az idei év eddig nem volt fényes... :? Ennek most már véget kell vetni! :) Remélem március vége felé beköszönhetek hozzátok! :wink:

Lois,
mentsd meg a topicot, légyszi! :wink: Megadrukk!
angel37
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?