Új privát üzeneted érkezett!

tücsök hoztam neked versikét megin remélem többiek sem harika rám ?? :wink: :lol:
csíkos zokni hoppsza fel, pici bugyi csusszon le

Kép
csinicsilla
 
 


Till: privi ment!
A kineziológiáról is sok jót hallottam, szerintem vágj bele vmibe, nem veszithetsz semmit!!

Csilla: köszi, aranyos vagy! :lol:

Katica75: üdv itt!!

Tücsök: egyetértek, mármint a Sikot illetően, nagyon humánus és egy "földön járó" doki. Szerintem az,h. ilyen kedves mindenkivel legalább 50%-ban fontos egy kismamának.

Kép
bögyörö
 
 


Csilla,
köszi az együttérzést, nagyon jól esett!!!
(Pont így jött ki: múlt hétfőn betették a baba-triót, másnap hajnalban Apa elutazott; csak tegnap volt itthon egy estére, ma ment vissza.
Csillagszemű doki poénkodott , hogy micsoda "önkéntes száműzetés", én pedig azt hittem, még jó is, mert zavartalanul pihizhetek. Hááát, nem ajánlom senkinek, nem kalkuláltam bele a hormonok által kreált hangulat ingadozást...Legközelebb magamhoz láncolom a párom :lol: - bár megtettem már 13 éve :lol: - életem egyik legjobb döntése volt :D -

Szóval boldog Valentin napot Mindenkinek! :)
Till
tillidian
 
 

 
 

Bögyörö a legnagyobb gondod annyi legyen csak, hogy nem férsz majd be 9-hónapocska elteltével azon a frány bejárati ajtón :roll: :wink: :lol: :lol: :lol:

Kép
csinicsilla
 
 


Csilla: te egy nagy verselö vagy!! :lol: :lol: ez üditő volt igy Valentin napon, biztos hallgatnak is rád :wink: :lol:

Kép
bögyörö
 
 


Csilla: a próféta szóljon belőled, mit nekem egy ajtó! :lol: :lol:

Kép
bögyörö
 
 


Bögyörö,
köszi a tippet a vonalzáshoz, +próbálom!
A Tied nagyon ari! :D
Till
tillidian
 
 


Tili Bögyörö ezt neketek írtam :wink:

Kicsi baba nevetgél, apuciját nézi épp.
Apucija szereti karjaiba is veszi
Ringi ringi ringatja mig mindketen el nem alszanak :lol: :lol: :lol:

Kép
csinicsilla
 
 


Köszi Tillidian! :P KP. a dokim nekem is!Akkor valószinűleg tudatosan nem adott. Nálunk is volt 20milla félholt aztán azóta szerencsére feljavultak (köszönhetően a soook sok tojásnak :lol: )
katica_75
 
 


Katica hello hogy vagy kincsem? :roll: :wink:

Kép
csinicsilla
 
 


Lányok,

egyik ismerősöm biztatott, hogy teszteljek itthon egyet szombat reggel, de úgy döntöttem, nem fogok!
Fogadalmam szerint a legközelebbi teszt, amit használni fogok, pozitív lesz!!! 5 éve csak negatívakat látok... :( (tehát csak akkor tesztelek, ha a vérvételen megveregetik a vállam :lol: )
Till
tillidian
 
 


Csinicsilla,
szuper a vers, köszi! Már is jobb a kedvem! :)

Katica,
a tojás segít a pasikon? Ez komoly? Csak a halról tudtam (én hónapok óta ezzel tömöm Apát :lol: - már kezd herótot kapni tőle :lol: A Macát próbáltátok?

Till
tillidian
 
 


Tilli nagyon köszönöm a dicsértett, és örülök, hogy fel vidíthatalak, illetve felvidíthatunk a többi lányzóval egyetemben :roll: :wink: :lol: 8)

Kép
csinicsilla
 
 


No, szép estét, és Boldog Valentin napot mindenkinek!

Csilla!
Te kis verselő! :lol: Mindig megnevetteted az embereket! :wink:

Bögyörő!
Gratulálok!!!És nagyon szírítok, hoyg ne ismétlődjön memg Veled semmi rossz, csak a jó dolgok! :D :D

Katica75!
Üdv itt! Remélhetőleg Nálad is siker koronázza az inszemet!!!!Úgy legyen.Ámen!

MIcsoda jó eredményekről beszéltek itt kiskatona ügyben....Nekünk 7 milla volt/ml......35 % mozgó :cry: :cry: :cry: Eleve lombik(Bár ez csak a régi helyen, itt helyben mérték, akkor 19 milla/ml, 52 % mozgó, és 2 hét volt a 2 vizsgálat között) :cry:

Tilli!
El tudtál menni a segítségen, amit kaptál?Én a női vonalon nem csináltam még vonalzót, amiket én használok az a
www.families.com,
és a www.TicketFactory.com

Ha gondolod, ezeken is vannak jók, mindjárt megírom a privit, hogyan kell szerkeszteni, mert ez angol.....

morzsa
morzsa25
 
 


persze a másodikat rosszul írtam:
www.TickerFactory.com
:lol:

morzsa
morzsa25
 
 


Morzsa :D ,
köszi, épp most lett kész! Na milyen? :D
(Látszik, mennyire ráérek ma este, a nagyfiam mesét néz, Apa melózik :))
Szép estét,
Till

tillidian
 
 


Sajna nem tudok angolni! Tudom, ez már ciki, illene (német megy, a latin is eléggé...ilyen nincs?)
Azért köszi! :)
Till

tillidian
 
 


Tillidian
aha próbáljátok csak ki, főleg még ha szereti is apa a tojást.Meg tökmagot és a fenyőmagot ropogtatunk csokik cukrok és felesleges társaik helyett.
Én sem látam még soha zebrást :cry: :cry:
Akkor ezek szerint mehet Nektek is a viszontdrukk!!! +++++++++++

Csincsilla
köszönöm a kedves üdvözlést, de asszem összetévesztesz Katica 30-al (?)?
katica_75
 
 


Csilla: köszi a versikét, csudi jó! :lol: :lol:

Morzsa: Nagyon aranyos vagy, köszi +++++

Till: Szupi lett a vonalzód, ügyes vagy!
Na ezt nevezem én pozitiv hozzáállásnak, h. te ha tesztelsz, csak pozitiv lesz! Nálad most inszem volt? elvesztettem a fonalat,bocsi! :oops:

Kép
bögyörö
 
 


Morzsa szia!

Köszike de ha van egy kis szabad percem , mindig jó kis versikék jutnak eszembe, és ráadásúl tökre spontán 8)
Szeretek felvidírtani emberekest, no meg szép mosólyt varázsolni az arcocskájukra :roll: :wink: :lol: 8)

Kép
csinicsilla
 
 


Valaki kérdezte, h. hányok-e meg ilyesmi. Eddig teljesen jól vagyok, volt egy falánk hetem, az édesség nem esik olyan jól mint régen és a mellbimbóim időnként nagyon érzékenyek, voltak menstruációs szerű enyhe görcseim is. Kb. ennyi.

Még valamit a pozitiv hozzáállásról, már azzal nagyon lehet segiteni magunkon, ha megfigyeled, h. mennyi negativ kijelentésed van nap, mint nap és ezeket átirod pozitiv állitásokká! pl. semmi nem sikerül --- helyett: napról napra egyre sikeresebb vagyok!

Sajnos a negativ gondolatok is programozó hatásuak, ezt tanitották nekünk. Én pl. azt csináltam, h. a lombik különb. fázisaiban naponta 100x is szajkóztam az aktuális versikémet: pl. az elején: méhem befogadóképes, hormonszintem tökéletes --- eredmény: a doki hivott, h. teljesen normális a hormonszintem :lol: persze hormonokat azért kaptam, mivel kellett a kezeléshez.

Kép
bögyörö
 
 


Jó estét! :lol: Csillám:Nagyon jó ismét a versikéd :D Megfogadom tanácsod :lol: :lol: Jól vagy?Van még hőemelkedésed? :roll: Babás versike is ari :P Bögyörö:Ez igaz,mivel igy is kivagyunk szólgáltatva,és legalább kedves.Pihenges,vigyáz magadra. :P +++++++++++++++ :D
Katica75:Üdv köztünk!
Till:Tök jó a vonalzód.Fiad mikor alszik?Milyen mesét néz?
Én is probálkozom a vonalzóval de nem sikerült eddig. :oops: :twisted:
Mindenkinek drukk.Megyek mert hajnalban kelek.jó éjt! :lol: :roll:
tücsök26
 
 


Bögyörö:Én kérdeztem hogy mit érzel van e hányingered.Ja és az agykontrollt is.jó éjt! :P
tücsök26
 
 


Tücsök: köszi, bár dolgozom, de legalább jobban telik az idő a 12. hétig.

Vonalzó ügyben, csak annyi, ha behivod ezt az oldalt:

http://www.tickerfactory.com/ezticker/t ... php?type=4

akkor itt lépésről lépésre ki tudod választani a design-t és a végén beirni a dátumot, amit szeretnél. Gondolom te a köv. lombik idejét szeretnéd beirni.

Után a kapott Bbcode felirat alatt megjelenő linket bemásolod a babanetes profilod aláirás rovatába és alul ráklikkelsz az elküld gombra.

jóccakát mindenkinek! megyek pihizni :wink: :lol: :lol:

Kép
bögyörö
 
 


Köszi az üdvözlést lányok! :lol:
Till
édi lett a vonalzód!
Bögyörö
Gratulálok a babykéhez!! És meg is fogadom a tanácsod a pozitív gondolatokról!!Biztos van benne igazság. Van még esetleg ilyen könnyű de hatásos agykontrolos praktika?
katica_75
 
 


Katica75!
Az én párom ki lehetne kergetni a tojással a világból.Mi E és C vitamint ettünk, de azóta nem nézték az eredményét.....

Tilli!
Szupi a vonalzód, írtam 2 privit, abban lépésről lépésre leírtam a vonalzókészítést.Ciklusra...Ha gondolod!Ügyes csajszi vagy Te!
Én is csak németet tanultam, és latint :lol: :lol: Most párommal (persze csak Ő)középfokú német írásbeli, felsőfokú szóbelire készülünk, aztán angol alapfok.....Profi a srác, cska nem meri bevallani! :lol: Nem véletlenül Őt választottam! :wink:

morzsa
morzsa25
 
 


Tücsköm ciripelsz nekünk valami szépet?? Igy sokkal boldogabb lesz nekünk az élet :wink: :lol: :lol:
Még van hőemelkedésem 37.5-de ugrálgat még :roll: :cry:

Kép
csinicsilla
 
 


Évi: köszi az infót.

Bögyörö: nem voltam v.vételen.

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Bögyörö,

a 2. lombikolás volt! (nálunk eddig periodikusan váltakozott: 2 inszem (Schöpfi), 1 lombik (Nyírő), 2 inszem és 2. lombik (kaáli).

Lányok,
Titeket is megvisel a stimu? A szurik 5. napjától fájogattam itt-ott, és a beültetés 2. hete pedig rémes! Állandóan sírhatnékom van...Pedig nem én csinálom, ez tuti!

Morzsa, Bögyörö
köszi a vonalkázós tippet! :lol:

Tücsök,
fiókám 10 előtt pörög, Apja-fajta :D Én néha kidőlök és este 1/27-től szundizom egy fél órát, csak hogy bírjam a kölök tempóját :D
Jóanyám nem is érti, minek nekem még egy baba az enyhén hiperaktív pasijaim mellé :D Én sem értem, de KELL! :D
Jó éjt, Till

tillidian
 
 


Tilli látszik az írásodon, hogy imádod a gyerekeket, és türelmes vagy velük szemben is, hát kérdés még a második poronyty?? :roll: :wink: :lol: :lol: :lol:

Kép
csinicsilla
 
 


CSilla, :D
ez így igaz, de Te honnan tudod? :D
Egyébként hol tartasz programilag?
Till

tillidian
 
 


Lányok,
Nálatok a család (szülők, anyós-após) be van avatva?
Nálunk Anyukámék előtt tikolózás van, mert erkölcsileg (?) nem értenek egyet a lombikkal. Anyósék egy bő 10-essel idősebbek, de sokkal nyitottabbak, ők tudják a "bizniszt" és nagyon szorítanak

tillidian
 
 


Till, nálunk pont fordítva van a szülőkkel. :wink:

Nem tudom ki kérdezte, de én férjem szed Macát, és romlott tőle a kiskatona eredménye. Nem hagyta abba, de ha a mostani eredmény (a köv. inszenél) is rossz lesz, abbahagyatom vele. :cry:

Jó éjt! *

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Tilli én még a konzi elött vagyok, éppen az én szép szemű angyal dokikámra várok :lol:
Amikor elérkezik március vége , akkor megy a kicsi csilla majd konzijára végre :D
Csilla naon várja a konzit, kicsit reszket is, mit mond neki a doki.
Tudom nem kell félnem soha mert ti rengeteg drukkot adtok ama napon nékem :roll: :wink: :lol: 8)

Kép
csinicsilla
 
 


Csilla,
ne reszkess, szépszemű tudja a dolgát! :):):)
Melyik lépés jön Nálatok? Még inszemezgettek?

Jó éjt, ezt lealszom és már csak 1 alvás az "eredményhirdetésig"...:)
Till

tillidian
 
 


Tilli nekem lesz most március 26-án egy konzultációm, utána kivizsgálás meg még egyebek, aztán szerintem a doki majd meg mondja, hogyan is tovább :?: :roll:

Kép
csinicsilla
 
 


Sziasztok Lányok!
Köszönöm a drukkokat!
Angel!
Igen én is hallottam, hogy egy kis hiperstimu még jól is jöhet, hát meg is érdemelném, mert igen sz@r. :? Én eddig egyszer sem voltam ilyen nyomi, és ezt úúúúútálom…tegnap éjszaka annyira görcsöltem (ja, mert már azt is csinálom….:? ), hogy fel kellett kellnem, és éjszaka a hideg spájzban bevernem magamban egy jagert :oops:….ma beszéltem Krizsa dokival (olyan kedves volt, ő hívott fel, visszajött a szabiról), szóval erősen dícsérte a kezdődő alkoholizmusomat, sőt további vedelésekre bíztatott fel….de hát a Krizsások rutinos alkeszek lesznek mind :roll:

Tücsök! :)
Már miért nem kaphattam volna vissza hármat?? Nem értem a kérdést. Eddig mindig én döntöttem el, hogy mennyi babót akarok, nem szólt bele senki…

Szia Nikó!:) :)
Progiszuri ügyben…én is most szúrok először. Már négy napja kapom, nem olyan kibírhatatlan, fáj, kellemetlen, de én is tartottam tőle, és a végén már sokkal rosszabbra számítottam. Ügyesen kell beadni (nem azért de a kaális nővérkék némelyike úgy adja be, mint egy hentes…összevissza olyan tűvel, ami a kezük ügyébe kerül, ami azért szintén nem mindegy)
Mivel az a lényeg, hogy 24 óra alatt szívódjon fel egy adag, szerintem azért törekedj, azonos napszakban beadni, 1-2 óra ide-oda nem számít.

Évi! :)
60 köröm……na azért fáj nekem ennyire. Hát remélem, hogy sikerül az utolsó inszem, és nem kell lombikoznotok….te vagy itt az inszem sikersztori (legalábbis én nem nagyon tudok mást), én itt veled példálóztam, hogy „de tényleg valakinek sikerül az inszem….!!!!” :roll:

Szia Katica 75! :)
Én olvastam néha a „szánit”, légy üdvözölve!!! Na ebből lesz kavaródás a másik Katicával…
Én kaptam az inszemekhez is progit, Duphastont, az sokkal lazább, mint az utro.

Na mostmár eldugulok, hjjjja, ezt teszi néhány nap elvonás.... :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Jó reggelt!

...nem keveset írtatok. :)

Mennek a ragacsok!+++++++++++++++++++++++++++++++++

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Lois,
Ezt jól látod!:) Egy jópár év után nem a Kaáilban randizunk, hanem az elvonon!:)

Mennek mindenkinek a drukkok!
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm az üdvözlést!
Próbálom jegyezni a neveket és ki hol tart éppen. Hu valaki kérdezte ki a dokim: K.Péter. Még mindig para van a progi szuri miatt de mire aktuális lesz biztos elmúlik. De az mondta K. doki annyira sok tényező van muszáj a progi szuri.

Morsza!
Ment mail!

Mennek a drukkok!
nikó
 
 


Lois :P
Hajrá!
Boniko is sikersztori! 1. inszem sikerült neki!!!

Baba :P
Édes vagy, jól vagyok. Nem érzem még a babákat sajna, de majd bizti fogom hamarosan. A tali utáni nap megyek genetikára... remélem, minden rendben lesz. A hátam (koppx3) nem fáj és mostanában lényegében semmim sem fáj, így napok óta nagyon jól vagyok 8) Kicsit aggódom, mert mikor legutóbb leírtam, hogy minden OK, másnap máris fájt a derekam.... de azért sem vagyok babonás :wink:

Na mindjárt visszább is olvasok...
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Bols :P
Szia! Remélem, ezúttal sikerül! Hajrá :wink:

Évi :P
Tökéletes hozzáállás. Mindent könnyebb elfogadni, ha van "B terv". Sikerülni fog az utolsó inszem :wink:

Bögyörő :P
Gratulálok! Ha van kedved, gyere majd át a babavárósba!

LÁNYOK!
TALIT JÖVŐ VASÁRNAP NEM ELFELEJTENI, DE IDŐNKÉNT ÚGYIS JÖVÖK EMLÉKEZTETNI!!! Az egyetlen kis bibi, hogy lehet, hogy újra kérem majd a jelentkezők nevét, legalábbis azoktól, akik az utoljára feltett tábla után szóltak, hogy jönnének, mert az asztali gépünk tönkrement és nem tudom, megmarad-e rajta a tali tábla...

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Még mindig progiszuri! :D :D :D :D :D

Nincs hozzá magyar nyelvű leírás ez nem ér! Ezt csak fencsibe lehet vagy lehet combba is meg válba is? Most lehet hülyét kérdeztem bocsi.
nikó
 
 


Sziasztok,

jó sokat termeltetek, míg nem voltam :lol: Nem is tudok most mindent végigolvasni.

Engem maga alá temetett a munka, estére hulla vagyok, a gépet otthon be sem kapcsoljuk szinte...

Lois, hajrá, nagyon drukkolok nektek!

Fanni, tali nincs elfelejtve :wink: Örülök, hogy a hátad határozottan javuló tendenciát mutat. A babákat meg szerintem hamarosan érezni fogod, ne aggódj.

Üdv az újaknak.

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Hahó Lányok,
Mégsem fértem a bőrömbe és csináltam 1 tesztet. Negatív lett. VAlahogy éreztem...Nem gondolom, hogy holnapra ez változna...

Milyen érzés az, amikor 2 csík van rajta??? lassan 8 éve láttam ilyet egyszer, de már nem tudom felidézni :cry: :cry: :cry:
Till

tillidian
 
 


Jól elpazaroltam 1 tesztet... rögtön meg is jött a pirim :cry:
Akkor legalább megspóroltam 1 utat holnap a Kaáliba... :(

tillidian
 
 


Sziasztok!
Tilli!
:cry: :cry: De sztem azért menni kell holnap, nem????Legalábbis a régi meddőségimben mindig azt mondták, ha meg is jött, vigyenek pisit.Itt nem úgy van??? :roll: :roll:
Sajnálom, bár tudom, ez semmit nem számít most! :cry:

Azért szép napot Neked,és mindenkinek!

morzsa
morzsa25
 
 


No, megsajnálgattam magam, és - követvén Louis példáját - feszültség oldásként bédobtam egy kupica konyakot (jager nem volt :)
Felhívtam Apát, aszondta, hónap hazajön és házilag kísérletezünk (hátha lekörözzük a Kaálit :))

Ma este pedig lepasszolom a nagyfiam az ovis barátjához (az 1. "ottalvós" fiú - buli :)) és elmegyek koncertre a barátnőmmel, muszáj kikapcsolnom...
Mindenkinek nagyon szurkolok (zebrásat teszteljetek!!!!
Till

tillidian
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Jól belehúztatok lányok!

Fanny - én megyek a talira.

Till - nagyon sajnálom

Többieknek drukkolok nagyon!!!!!!!!!!!!!
leo50
 
 


köszi katica a segitséget :lol:
tücsök26
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?