Új privát üzeneted érkezett!

Pandácska!
Gyönyörű kislányotok van! További nagyon sok boldogságot kívánok nektek!

Sajnos Vas Megye kis megye, úgyhogy itt egy évre csak 2-3 titkos örökbefogadás jut, de vannak előttünk olyan párok is, akik a nyílt örökbefogadással is próbálkoznak, és ez valamit gyorsíthat a dolgon. Én kb. 2 évre saccolom - persze mi is próbálkozunk a nyílttal is és majd meglátjuk melyik sikerül előbb. Sőt májusban én szeretnék újra nekilátni a lombiknak is. Ki tudja, talán az öribabi már a tesója lesz a saját babánknak. - Szép álmok, igaz?

Reni!
Alig várom már, hogy neked is megszülessen a kisbabád! Gondolom Te is! Olyan izgalmas és mozgalmas lett most ez a topik.

Mindenkinek szép napot kívánok!
tücsökbogár
 
 


Dávid babáról friss képek!
Kép
Kép
Kép

Igazi nagy fiú már :)

Kép
Kép
Ági279
 
 


Sziasztok!

Panda!
Nagyon szép lányka!!! Gyönyörű a szája és kis pisze orra! Biztos olyan szép lesz, mint anyuka!
Gratulálok és várjuk a szülésről a beszámolót.

Ilona!
Remélem tud segíteni, tényleg csodákat tud tenni!!!

Odry

Kép

Kép
odry
 
 

 
 

Odry,
Jó nagy már a legényke!!! Édes a mosolya! 8) :lol:

Tücsi,
a 13-dik helyezéssel 2 év?????? :shock: :shock: Ne mááááááá!!! :roll:

Ma kisütött a nap és bűnöztem. :oops: Elmentem boltokat járni és tök szép cuccokat vettem. Betévedtem egy nem éppen olcsó boltba, de szóval, olyan szépségek voltak... :oops: Aztán már kényszerítettem magamat, hogy több bolt nincs, mert túl sokat költöttem. Viszont jobban érzem magam tőle egy kicsit. 8)
katata
 
 


Kata!
Ha jobban érzed magad a vásárlástól, akkor igenis megérte! Néha kell egy kis kicsapongás.
Sajna a két év az reálisnak tűnik, de legalább van kapaszkodónk, hogy előbb utóbb úgyis szülők leszünk, nekem ez sokat segít. Persze titkon én sokkal rövidebb időben reménykedek, de mindig is túl optimista voltam.

Odry, Dávid baba imádni való!

Ilona, van valami fejlemény Czeizel ügyben?

Reni, mi a helyzet?
tücsökbogár
 
 


Köszönöm Dóra nevében is :D

Kata,
Pont nem voltam itt amikor volt a beültid. Minden rendben ment? Blasztok? Mennek neked a ragacsok dögivel+++++

Reni,
????
Vendég
 


Tücsi,
nekem is nagy kapaszkodó lenne, nagyon is megértelek. Sajnos nálunk a férjem nem szeretne öribabát. :? Bízzunk benne, hogy nem lesz az 2 év!!! Na meg addigra saját babótok is lesz!!!! :wink:

Pandácska,
nagyon szépek a vonalzóid! 8)
Rendben ment a beülti, 1 blaszó lett akkorra, de az nagyon kitünő, azt mondta a biológus. Láttam én is, nagyon szépke! 8)
Most izgulok, reménykedem, szorongok, bizakodom,... szóval a szokásos.
Van tejed? Ügyesen szopizik Dorka?
katata
 
 


Kata,
Akkor egy drágának megy a drukk!! Egy baba elég is egyszerre nem? :D Utána jöhet a kistesó :wink: Igen van tejem(kopkopkop) és Dóra is ügyeskedik bár sokszor bealszik a cicin, állandóan azon lógna ha tehetné :lol:
Vendég
 


pandi, de szépséges Dóra!!!! annyira szép formás a szája!!
én nagyon várom a szülésbeszámolót, annyira érdekel mi volt :?: :?: :?: :?: :?: :?: :?:
szopik szépen Dórika? nem fájnak a ciciid? hogy viseled az éjszakákat?

reni???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

odrym, annyira fickós a babád!!!! szép fiúcska nagyon :wink:

ilonkám a Czeizler csodát tesz!!!!
kicsiboris
 
 


Pandácska,
köszi! Nekem elég egyszerre egy, de kettő is jöhet! :wink: Csak jöjjön!!!!!

Reni???????
katata
 
 


kata, nagyon-nagyon erősen gondolok arra, hogy végre-végre sikerüljön...és sikerülni is fog!!! kicsi embrike tapadj mag :lol: :lol: :lol: :lol:

pandi, de jó neked, hogy tudsz szoptatni, szuper!!! sz én Borkicámnak sajnos a cuclisüveggel kell beérnie....

tücsi két év? húú az nagyon sok idő...addig tuti összejön a babód!!

...csajok én már a tesón gondolkodom...normális vagyok?????????????

Kép
kicsiboris
 
 


Lányok!

Még egyben vagyok!Most jöttem aminoszkópiáról!
Semmi ,de reméljük hétvégén történik valami! :roll: Köszönöm,hogy érdeklődtök :lol:
m. reni
 
 


Boris!

Gyönyörű borka!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
m. reni
 
 


Kata,
Mondjuk egy embrikéből is lehet két baba :wink:

Boris,
Cici fáj főleg a jobb oldali, de talán kezdi megszokni a kiképzést. Borka egy tünemény :D Jól áll neki a piros :wink: Éjszakák eddig jók voltak csak cicizni kell fel és alszunk tovább, remélem így is maradunk :D

Reni,
Most már sipirc szülni, nem akarlak itt látni :wink:


Szülés: Szombaton még voltunk ctg-n délután, ami mutatta a szokásos fájásokat, de csak ennyi. Megbeszéltük, hogy indítás lesz kedden ami jó érzés is volt, meg nem is de tudtam, legalább szerdán már babázhatok. Otthon szépen bekuckóztunk az ágyba este, és filmet néztünk. Nagyon keményedett a hasam, de már nem figyeltem rá gondoltam a szokásos szórakozása a méhemnek. Fél 10-kor éreztem az első fájást de nem olyan gyengén mint amit sokan írnak hanem élesen hasított a pocimban egy keményedés közepén és a derekamba is. Na mondom mi ez? Jött a következő is. Akkor elkezdtük nézni az órát 10 percenként jöttek. Ez már rendesen fájt néha nyögdécseltem tőle pedig még csak az elején voltunk. Nem hittem el a dolgot beültem egy kád vízbe biztos voltam benne hogy elmúlik. Jobb is volt a vízben de amikor kiszálltam minden kezdődött elölről. Hívtam a szülésznőmet hogy itt elkezdődött valami nagyon fáj a pocim 10 percenként. Ez volt kb. fél 1-kor mondta hogy 2-re érjek be addigra ő is ott lesz. Közben szépen jöttek a fájások, fájtak rendesen de nagyon örültem neki. Felhívtuk párom szüleit hogy jöjjenek megyünk szülni közben még bepakoltam mindent és vajúdtam közben. A kocsihoz már nehezen jutottam le, ha jött a fájás akkor stop volt. Az utazásnál már 5 percenként jöttek. Megérkeztünk a kórházba felmásztunk a szülőszobához . Bementem egyedül egy szülésznő fogadott nagyon rendes volt szülésznőm még nem érkezett meg. Átöltöztem és jött a ctg ami mutatta hogy igen ezek már rendszerek. Megérkezett a szülésznőm megvizsgált akkor voltam kb. 2 ujjnyi. Beengedte a páromat ez megnyugtató volt Beszéltünk róla hogy kérek Edát mert már akkor nagyon fájt és tudtam messze még vége csak azt nem hogy mennyire. Kb. 3 lehettet amikor jött az edás bácsi és megcsinálta. Nagyon féltem tőle pedig tényleg nem fájt inkább kellemetlen volt. Szülésznőmre hajoltam közben azt hiszem megharaptam egy fájás közepette Vártuk hogy hasson az eda. Jó is lett kb.2 órán keresztül de utána más lett a fájás és magasan fájt a gyomrom helyén meg felette oda az eda nem hat. Kaptam még edát de már nem volt jó fájt az egész pocim mint előtte. Mindegy hagytuk a dolgokat, labdán ülve volt legjobb. 6-ig jól haladtunk de akkor nem akarta a tágulás folytatódni. Kb. akkor lehettem 4 ujjnyi de nem jött le a baba feje így nem simult el a méhszáj. Közben egy fájásnál megrepedt a burok szóltam a páromnak hogy keresse meg a szülésznőmet mert bepisiltem de persze ez a magzatvíz volt Vártunk, vártunk vártunk nagyon fájt mindenem legjobban az alsó részem de ott volt a párom és a szülésznőm tartották bennem az erőt na meg persze Dorka utáni vágyam is. Mivel a buroksapka megmaradt így repesztettek burkot vagyis elfolyatták a maradék vizet is. Ekkor már nem ebben a világban jártam sokszor ha szóltak nem válaszoltam meg nem akartam hogy megvizsgáljanak mert nagyon fájt de türelmesek voltak velem. Szerintük nagyon jól viseltem hát akkor ezt nem így láttam. Kb. fél 11-kor éreztem hogy nyomnom kell de még nem volt a helyén a feje és méhszáj se simult el. Mondták hogy nyomjak nyugodtan mert ez is segít hát nyomtam. Innen folyamatosan nyomtam 12. 13-ig minden fájásnál amik szerintem 2 percenként jöttek de erre pontosan nem emlékszem. Egy fájás alatt hármat nyomtam kettő nagyot egy kicsit így esett jól. Bal oldalon jobb oldalon így kellett forognom. Nem tudtam összerakni a lábam mert úgy éreztem megnyomom Dorka fejét ezért az egyik lábamat a levegőben tartotta a párom és a szülésznőm felváltva. Ez már nagyon rossz volt fájt is és kimerültem rendesen. Rengeteg nyomás után mondták hogy akkor most jön a szülés. Itt csak annyira emlékszem hogy nyomtam mint akinek az élete múlik rajta és nyomták a hasam közben. Párszor visszacsúszott a feje még erre is emlékszem. A vágást éreztem de nem fájt. Nagy nehezen de kicsúszott a Drága és rögtön pocira rakták Na ezért a percért érdemes volt megszületni leírhatatlan boldogság. Az a meleg kicsi test a pocin csodálatos. Szegény Dóra tiszta lila volt és olyan csúcsos lett a feje hogy feje mint egy uborka de mégis gyönyörű Nekem legszebb. Beszéltem hozzá közben párom elvágta a köldökzsinórt. Elvitték a szokásos fürcsi, mérés, öltöztetés. Közben megszültük méhlepényt ez már nem volt olyan vészes. Megkaptam végre Dorkát ekkor eszméltem rá hogy igen ő volt bennem egy igazi kisbaba az én kisbabám az Életem!! Jött a varrás mivel nagyon picit kellett vágni így gyors végeztünk fájt de akkor már ott volt kezembe Dóra végig így lefoglalta minden figyelmemet. Sokan jöttek gratulálni szülésznők még a takarító is. Szülésznőm mondta hogy senki nem hitte el hogy megszülöm mert nagyon nem úgy álltak dolgok de boldog voltam hogy sikerült. 3 embernek köszönhetem: Párom, Szülésznő és persze Dorka mert nagyon jól viselte a szülést így tudtak ránk türelmesen várni. Végre végeztünk mindennel és hármasban maradtunk. Boldog felejthetetlen percek Egy kedves csecsemős segített cicire tenni és már cuppogott is a formás szájával amit tőlem örökölt. Kb. 5ig így maradhatunk édes hármasban nézegettük egymást utána elvitték én maradtam még mert hánytam és lett egy pici lázam de 7-kor lekerültem a kórterembe. Hát ennyi. Vasárnap este már azon gondolkoztam hogy kell egy kistesó pedig eddig nem akartam de ezt szeretném még átélni az életben annyira szép emlék marad az össze fájdalommal együtt

Ui.: Gondolom feltűnt pár embernek hogy nem említem a dokimat. Igen nem említem mert nem jelent meg életem legszebb pillanatánál. Indoklást nem kaptam de már nem is érdekel nem tudja milyen jó buliról maradt le
Vendég
 


Boris,
köszi!
Borka gyönyörű és a kis játszótárs is kedves. 8)
Teljesen normális vagy, miért ne akarnál akár rögtön kistesót, hiszen tudod milyen klassz dolog egy babó.

Reni,
úgy látszik, ebben a topicban mindenki túlhordja egy kicsit a babáját. De végül minden babó kibújik, így Antónia is ki fog!!! :wink:

Pandus,
csodálatos, megható lehetett, ahogy leírtad.
Nem is tudom, minek doki, a szülésznő is ügyes! Gondolom, így a doki nem kapott suskát. Elképesztő, milyenek tudnak lenni...
De tényleg ne is foglalkozz vele,a lényeg, hogy minden rendben volt és Dorka egy gyöngyszem!!! :D
katata
 
 


Pandus:
Nagyon ügyes csajszik vagytok! Ekkora babát megszülni nem semmi, és ahogy láttam, nem vagy erős testalkatú:)
És hogy a doki nem ment be... hát ezt nem is értem.. no comment..

Boriska.
Azért cumisüvehgezik Borka, mert nincs tejed, vagy mert nem fogadja el ciciből?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Zel????????????
Merre vagy????
katata
 
 


reni?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

és tényleg, zelem merre jársz???

pandi, hát akkor te nagyon jól viselted Dorka szülerését!!! de azon meglepődtem, hogy a dokid nem ment be...remélem egy fityinget sem adtál neki 8)
nekem is a labdán ülve volt kevésbé fájdalmas a vajúdás, ahogy fel kellett feküdnöm, megsorozódtak a fájdalmak..
pandi, szuper, hogy tudsz szoptatni, nagyon figyelj oda, hogy azért nagyjából kiürüljenek a ciciid, nekem teljesen bedurrantak.

mágnes, sajna az első héten szétnyílt az egyik varratom amitől 39fokos lázam lett, valszeg ettől ment el a tejem....utána 3 nap alatt egyre kevesebb lett...aztán semmi...
most 600mlert hozunk az anyatejgyűjtő központból, éjjel pedig tápszert adok Borkának.

kata, hááát most nagyon vigyázz magadra, hogy jól befészkelje magát ez a kicsike élet :wink:

olyan sokan eltűntek a topikból....tamar sem jelentkezett régóta, meg andi, gyöngyike???te hol leledzel?
kicsiboris
 
 


kicsiboris, a csajszi egy aranymaszat, és milyen ksi pindurka még. :wink: Naná, hogy kell kistesó! A tejcsit sajnálom, nem lehet visszahozni, fejéssel mellrátétellel? Csak azért gondolom, mert ha szülés nélkül be lehet indítani a tejelválasztást, akkor... :roll:

pandácska, nagyon szépen leírtad, még most is bőgök. Ügyes vagy, jól csináltad! Gratulálok nektek! Büszke lehetsz a férjecskédre is, hogy így véggigcsinálta veled!

zel, lehet hogy az újabb beültetés miatt ismét Budapesten leledzik, és onnan nem tud internetezni. Bárcsak neki is sikerülne!

katata, folyamatosan mennek a szurkolások!
bbilona
 
 


Reni,
????????

Boris,
Sajnálom hogy nem tudsz szoptatni, azt hittem szopiztok szépen. Az viszont jó hogy kaptok anyatejet, és ezzel táplálod Borkát :wink:

Ilona,
Köszi :wink: Büszke is vagyok rá, mert amúgy nem bírja az ilyen dolgokat, de most nagyon jól viselte :D

Jucmuc,
?????

Lányom még álmában is ciciért imádkozik :lol:
Kép
Kép
Vendég
 


Kép


Panda!
Gartulálok, Dóra gyönyörű kislány! :lol: És milyen édesen teszi össze a pici kezeit!

Boris!
Sajnálom, hogy Borkát nem tudod szoptatni. Homeopátiával nem próbálkoztatok? Én 2 tudok neked ajánlani:
1. Ricinus Communis 5CH ( naponta 2-3*5 golyócska, alacsony hígításban elősegíti az anyatej termelését)
2. Urtica Urens 5CH ( naponta 2-3*5 golyócska, alacsony hígításban szintén elősegíti az anyatej termelődését)
Én az utóbbit használtam, nekem segített, próbáld ki. Borka még olyan csöpp, és kéne az anyatej neki!

Kata!
Hogy vagy? Nem volt időm írni amikor a táblát feltetted, írd már át légyszi, a következőket: 32 év, 2005 őszétől próbálkozunk, a pulsz infóhoz pedig nem closyts hónap, hanem nagy adag pihi! Köszi szépen!


Pénteken megvolt a nagy farsang az oviban. Ágota nagyon élvezte a dolgot, és az egész óvoda is. Még az óvónénik is beöltöztek, annyira édik voltak. Buli volt egész nap, képzeljétek a lányom lekvár evő versenyt nyert, úgy megnéztem volna!
Megpróbálok képet feltenni a nagy eseményről!

Kép

Ágota reggeli átöltözés után
:lol:
Kép

Kép
sapé
 
 


Sapé:
Igazi kis hercegnő Ágota :)

Én is szedtem az Urticát, de az az igazság, hogy csak ideig óráig használ... Végül is kap Borka anyatejet, csak cumisüvegből.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Bocsesz... el voltam havazva!

Pandácska! Gratulálok! Nagyon ügyesek vagytok! A lányod meg gyönyörű szép!!!!!

Reni! A te időd is itt van!!!!

Sapé! Kicsit irigykedek... é sosem voltam hercegnő, királylány a farsangon. Ha most mennék, tutti annak öltöznék.

Kata! Jól vagytok? Remélem, jogos a többesszám!

Bbilonkám! Nem vagyunk még Pesten. Tegnap voltunk konzultáción. A februári mensessel kezdünk. Már most öszerázkódom, ha a szurik eszembe jutnak. Még mindig azt hiszem, ez lesz az utolsó ilyen próbálkozás. Ha ez sem sikerül, kiszállok. Azt hiszem, kezd elfogyni erő, türelem, minden.

Boltocskám megy. Kellett új helyettest keresnem, mert a másiknak lett állandó munkája. Kicsit sajnáltam az én szempontomból, de örültem neki, mert nálam, csak alkalmi jellege volt. Új helyettesem kapott egy mélyvízes kezdést, de élvezte. Nagyon szimpi volt, hogy előtte 2-3 nap is jött, "tanulni".
Náthás vagyok... Torkom is fáj. Megfáztam, nem influenza. A zöldséges autó mellett a szélben.

Puszika!!!!!!!!
zel
 
 


Zel,
Köszönöm :D Jobbulást neked.

Urticat én is szedem, de nem tudom hogy ez használ, vagy amúgy is lenne tejem, bár én szeretem a homeos dolgokat.

Sapé,
Ágota tündéri :Dl

Reni,
???
Vendég
 


sapé, ha nem 2008-at írnánk Ágota tökéletes hercegnő, vagy királykisasszony lenne. Nagyon jó színválasztás. A ruhát te csináltad?

zel, ez lesz az utolsó, akkor ez lesz a sikeres. Minden jó ha a vége jó alapon, szurkolok hogy így legyen. Jobbulást!
Az a boltocska kincset érhet ilyenkor, biztosan nagyon jó figyelemelterelő.

pandácska, szép kislány. Nem lehet hogy elcserélték? Olyan nagynak látszik, mintha az újszülött kort kihagyta volna :wink:

reni, +++
katata,+++
bbilona
 
 


ELnézést, hogy ismeretlenül bekotyogok, de PAndust meg kellett nézzem! Dóribaba gyönyörű, majd hívlak. Puszi!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Ilona,
Mindegy, most már megtartjuk :lol: :lol: érett kislány az tuti :wink:

Baba,
Ok :wink:
Vendég
 


pandi, ilona jót kacagtam ezen a 'megtartjuk'-on :lol: :lol: :lol:
pandus, milyen érzés anyukának lenni? nem fura még egy kicsit? nekem még most is az néha, pláne amikor így is szólítanak..

ilonka, vicces dolgokat tudsz ám írni :wink: köszi a Borka-dícséreteket :lol: sajnos nekem a gátsebem amikor szétnyílt 39,5 fokos lázam lett egyik pillanatról a másikra...emiatt ment el a tejem, azóta sincs...már nem próbálkozom, túl tettem magam ezen a dolgon, biztos furán hangzik, de eleget sírtam már emiatt...most végre nyugodt vagyok, Borka napi 600ml anyatejet kap.

sapé köszi neked is a tippeket, de már nem jöhet vissza..
Ágota nagyon cuki, igazi kis varázsló-hecegnő! most akkor pihiztek aztán indítjátok a tesóprojektet?

katám úgy izgulok mi lehet veled!!!!! írj, hogy vagy? most a héten kiderülhet? jujjj........puszóka!

zelem, már úgy hiányoztál, és most jól leszídlak: szóval mi itt mind átestünk és lehet, hogy még át esünk (pl. én ha nem sikerül spontán a tesó...) ilyen megpróbáltatáson, hiszen ezért jöttünk ebbe a topikba :oops: te meg itten írod, hogy ez lesz az utolsó, pont te, aki mindenkibe öntötted az erőt és az energiát, hát mondhatom ez szép :evil: mérges vagyok és ezért tényleg ne haragudj, de kell neked asszem egy kis letolás. neked is lesz babád, csak még egy picike türelem kell...tudod, ez így van kitalálva, hogy amikor már majdnem elfogy a cérna, na akkor jön össze :!: :!: :!: :!: és így is lesz!
kicsiboris
 
 


még valami zel: barátnőm 6 inszemet csinált végig, most a 4. lombiknál tartanak, iszonyú miken ment át, neki annyi tüszője lett a lombikok előtt, hogy két esetben is le kellett 'szívni vizet a hasüregéből, 4 napig intenzíven feküdt és most is lelkes, szóval csak előre, hajrá zelem :!:
kicsiboris
 
 


Sziasztok!
Először is köszönöm a gratulációkat, Ágota nevében is! Kép


Boris!
Tényleg sajnálom, hogy már nem tudod a tejcsit visszahozni! De a fő, hogy anyatejet kapjon.


Zel!
Elárulom, hogy én sem voltam, sem hercegnő, sem királynő a farsangokon, valahogy ez kimaradt. Mit olvasok? Utolsó próbálkozás? Na ne má, ezt komolyan gondolod? Ha úgy érzed elfogyot az erőd ( miért ne van ilyen!) akkor tartsatok egy kis pihit, és újra megpróbáljátok! Kép
Annak idején én is hasonlóan gondolkodtam mint te, most. Azt mondtam a páromnak 2003 augusztusában, hogy év végéig adok időt maganak, aztán vége, elég volt. És szeptemberben amit kezdtünk inszemet sikerült is (ekkor kerültem új dokihoz, mivel a régi külföldre ment). Remélem a következő nektek is sikerül!


Ilona!
Nem én varrtam a ruhát, hanem vettük, a Rossman-ban(1700 FT). Azt hiszem jó árban volt, mivel a kölcsönzés, vagy akár ha én kezdtem volna varrni az is benne lett volna ennyiben, vagy még többe is. Több féle ruha volt, de engem is a színe fogott meg, ezért esett erre a választás. Változtattam kicsit a ruhán, hogy a gye4reknek kényelmes legyen, hiszen egész nap ebben voltak. (kivéve amikor aludtak!)


Panda!
Köszi! Egyébként a homeos szereknek egy titka van, hogy nem mindegy, hogy milyen hígításban szeditek, és a rendszeresség! Mert pl: A barátnőmnek (ő májusban szült) rossz hígításban adták az Urtica Urens-t és ellenkező hatást értek el vele, elment a teje! Elég volt az, hogy a gyógyszertárban nem figyeltek oda, és ez lett belőle. Ha egyszer elkezdted szedni, folyamatosan kell szedni, addig amíg szeretnél szoptatni. Nekem pl: a Lactoherb szoptatós tea egyáltalán nem volt jó.
Tudod mi volt még jó, a madár tej, csak ennél vigyázni kell, hogy túl sokat ne igyál belőle, mert a picinek gondja lehet a tejfehérje, és a tojásfehérje miatt. Az ő kis gyomruk ezt nehezen emészti még meg, és allergizálhat. De csak akkor ha sokat iszol belőle. Én beleestem ebbe a csapdába, és Ágota tiszta pöttyös lett! Én sajnos sokat ittam a madár tejből, és nem gondoltam a fent említettekre! A tesónál okosabb leszek, remélem lesz lehetőségem rá!


Reni eddig nem írt smst, de tényleg eltűnt. Lehet, hogy a melegfront nála hat! Habár a hét közepétől ismét hidegfrontot jósóltak! Kép


Kép

Kép
sapé
 
 


Csajok!

Még mindig egyben,bentartottak de most hazakönyörögtem magam!Lehet ma történik valami :?: :lol:
m. reni
 
 


Sziasztok!

Jólvannnnnnnnaaaaaa!
Igyekszem, de néha belefáradok. Pihenni nem merek,mert akkor nem biztos, hogy tudnám folytatni. Igazad van Kicsibé, lehet, hogy kell is a letolás. De írod, hogy tudod, ti is mentetek át minden sz@ron. Na.

Bbilonkám! Boltocska? Jól el is fáradok, eltereli a figyelmet ezerrel. Meg mellé még csinálok egy csomó mindent. Néha azt sem tudom, h ol a fejem. De így kell nem???

Reni! Izgulok. Sokszor gondolok rád! Puszika!

Sapé! Köszi a bíztatást.... csináljunk farsangot. És legyünk királylányok. Stipistopi nekem kék ruhám lesz!!!!

Vadmájat sütök. Jön az illata. a billentyűre csorog a nyálam.

Puszka mindenkinek. Megyek a konyhába nyáladzani.
zel
 
 


Sziasztok!
Kicsiboris! Köszike a hiányolást. Olvasgatlak benneteket és 1-2-szer irtam is, de igazán senki nem reagált rá. Kérdésre sem felelt senki. Tisztelet a kivételnek.
Sajnálom, hogy nincs tejcsit, de ha kaptok az jó és tápszertől sem lesz semmi baja.
Nagyon szép Borka baba!
Pandácska! Gratulálok! Nagyon szép kis formás kislányod van!
Jucmuc! Neked is Gratulálok! Várjuk a képeket!
Reni! Kitartás neked!
Sapé! Ágota csini hercegnő volt!
Zel! Igaza van a lányoknak. Nem feladni!
Mi jól vagyunk. De Anna kb. 2 hete nagyon nehezen akar napklözben aludni és éjszaka is van amikor felkel. Folyton megy és rosszalkodik. Mindig azt csinálja amit nem kellene.
Ma pl. beleharapott az arcomba is. A harapást pár napja csinálja, de figyelni kell mert hirtelen ötlettől harap.
Röviden ennyi.
bgyöngyi
 
 


Gyöngyi:
Én Annám is mostanában változtatott a nappali alvásán. Fél órát alszik napközben, éjjel pedig ugyanúgy gyakran ébred.. Kezdek elfáradni..
Harapás. .:) Na azt ő is csinálja, és hozzá van, mikor mar is. Ilyenkor mindig úgy csinálok, mint aki sír, de ő játéknak veszi.. Remélem nem lesz kis vadorzó...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Gyöngyi!
Én nagyon örülök Neked! Ne haragudj, ha nem reagáltunk valamire, de olyan sokminden történt mostanában. Figyelmesebbek leszünk ezután.

Boris, Pandácska!
Imádnivalók a babák!

Ágota tényleg igazi kis hercegnő!

Kata, mikor is lesz a vérvétel? Jól emlékszem, hogy a héten?
tücsökbogár
 
 


gyöngyi, én is örülök, amikor jelentkezel, csak nehéz a babás dolgokhoz hozzászólni. Bár már tehetném :roll:
Síhétvégénken is volt egy kis bestia aki a bátyót alaposan megrágcsálta, anya meg olyankor ráütött a szájára, így aztán mindkét gyerek sírt. Nincs ötletem mi a jó megoldás, én ilyet még nem tapasztaltam.

kicsiboris, tejcsi ügyben biztosan a legjobb belátásod szerint és a lehetőségekhez képest a legjobb döntést hoztad, így lesz a jó. Egy bőgicsélő, elkeseredett anyuka nem tudja megnyugtatni a babáját, tudom a kiegyensúlyozottság is fontos.

zel, na azt a pörgést jól el tudom képzelni :wink: Nekem tetszik az a verzió, hogy ez lesz az utolsó beavatkozás, az lenne a legjobb hír amit tőled hallhatunk, hó végén hogy nicsak megfogantál.

katata, zabszem? Ne idegeskedj, én ezt a részt bevállalom helyetted, tudod csak lazán! :wink:

sapé, igazán jó kis akciós ruhát találtál, nem von le a lány szépségéből.

Pusz csajok, hív a meló!
bbilona
 
 


zelem, na azért :!: :!: :!:
ez mán egy kicsikét jobban tecccccik :!:
persze-persze, mi is 5 évig vártuk a kisangyalt...és a 3. inszem előtt (talán emlékszel is) el is keseredtem...de aztán összejött, nálad is így lesz!!! és punktum
:!:
helló, gyöngyibaba :lol: de jó, hogy jössz :wink:
harap a kiscsaj? ez nem semmi, húúúú mi vár még ránk....Borka is zombi lesz :?: :wink:
gyöngyike, és mit csinál Anna? sír napközben amikor nem alszik?
Borka folyamat hol felsír, hol enni kér.....néha nem tudom mi van vele...nektek is volt ilyen időszak?

mágnes, akkor neked sem egyszerű az élet :shock: nálunk az a rossz, hogy még 3x kell kelni este, és van, hogy 1-1,5órán keresztül nem alszik vissza borka...ilyenkor napközben mi is fáradtak meg nyűgösek vagyunk...kitartást neked!!!

tücsi, köszi!!! te hogy állsz mostanság? lehet, hogy lemaradtam itten a dolgokról egy kissé... :wink:
kicsiboris
 
 


kata?? reni??
kicsiboris
 
 


Boriska:
Annaával nincs gond visszaalvás terén, ha ébred, akkor iszik pár korty teát, és alszik is vissza. De akkor is fel kell kelni, kimászni az ágyból megitatni. Ráadásul nála ez már egy berögzült rossz szokás. Ez az első dolog, amit nem fogok a második babánál csinálni: nem adok neki teát! Anna rászokott, és ezért ébred éjjel, nem azért, mert szomjas. A vizet el sem fogadja.. Hát a tanulópénz megvolt..:)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Boris!
Köszönöm kérdésedet! Hát én még mindig parkolópályán. Várom a májust, hogy leállítsák a véralvadásgátlót és indulhassunk újra a lombikkal, meg közben öribabára is várunk.
tücsökbogár
 
 


mágnes, és miért adtál neki teát? az egyik etetést szeretted volna ezzel kiváltani? (csak azért kérdezlek, hogy tanuljak :wink: )
hát nehéz ügy ez én is látom...az ember lánya nem lehet eléggé következetes..azért tarts ki!
tényleg, és ha nem adsz neki akkor sír?

ilonka, hát kb így van ez ahogy írtad, aranyos vagy! tényleg nem volt jó, hogy a tej elapadásakor hosszú napokig depis voltam...de már minden ok! köszi!!

tücsi, most már beugrott!! persze!! na akkor a május az újrakezdés hónapja

húúúú reni vasárnap délután óta nem jelentkezik...... :wink: :lol: :lol: :lol: mindent bele reni!!!
kicsiboris
 
 


Reni,
???
Vendég
 


:cry: :cry: :cry: :cry:

A vonalzóm mindent elárul...
katata
 
 


Kata! Na ne mááááááááááááááááááááár!!!
Nagyon sajnálom!
De fel ne add!
tücsökbogár
 
 


Kata:
Azt hittem rosszul látok :cry: Nagyon sajnálom...

Boriska:
Szóval Anna akkor hagyta abba a szopit, amikor nyáron az a kénikula volt. Doki néni azt mondta, hogy kezdjek neki vizet adni, mivel ugye szopi alatt nem kapott semmi más folyadékot. Na ebben a melegben Anna nem volt hajlandó elfogadni a vizet. Én meg aggódtam, hogy ki fog száradni a gyerek. Így elkeseredésemben teával próbálkoztam. Hát rögtön be is szlopálta! Anyuci pedig megnyugodott, hogy megmarad a gyereke.. Csak éppen azt nem kalkuláltam bele, hogy ezentúl csak a tea kell neki.. :?

ma reggel nagy öröm ért:
Anna felállt a kiságyában! :) Na és tegnap vettem észre, hogy 3 rágófogunk is fent van! :)

Ha nem bánjátok, küldök pár friss képet.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Szóval kánikula és nem kénikula.. Ésakkro a képek az új tudományunkról:
[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1202814281.6695.jpg[/img] Kedvenc pancsis képem

[/img] Kép örjöngős:) és ott a fog!

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1202814340.5629.jpg[/img] áll 1

[/img] Kép kómásállós :)

[img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1202814380.0279.jpg[/img] kívülről is megy ám!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Szaisztok!

Kata!
Nagyon sajnálom!Ezt nem hiszem el! Ne ad fel, légyszi!!!!!!


Mágnes!
Gratulálok Annának a felálláshoz! Kép Ez bizony nagy lépés a gyerek fejlődésében! Meglátod nem sok kell, és hamarosan elindul, és onnan nincs megállás! Kép A képek is jók lettek!




Tücsökbogár! Ilona!
Édik vagytok! Kép




Zel!
Én is benne vagyok! És még ki szeretne farsangozni? A kék ruha így jó lesz neked? Kép




Gyöngyi!
Milyen kérdésedre nem kaptál választ? Ha még aktuális megismételnéd?
A harapás nálunk is volt elég, a gyerek élvezte, mi talán kevésbé!
Azt írtad, hogy napközben nem mindig alszik, változtattatok a napirenden valamit? Fogzással hogy álltok? De szerintem az össze-vissza idő is rátesz egy lapáttal náluk. Még a felnőttek is kiakadnak időnként! A rosszaság nálunk is előfordul (főleg a dackorszakok alatt, már egy jó páron túl vagyunk), nem szabad ráhagyni!




Reni remélem jól van, és jó helyen! Ha nem is szül még, de tuti, hogy bent tartották, és szerintem amíg meg nem szül nem is engedik haza! Ügyes légy Reni! Remélem hamarosan így ringatod a kislányodat!Kép

Kép
sapé
 
 


Tücsi, Mágnes, Sapé,
Igyekszem nem feladni!!!

Mágnes,
ez a kiscsaj zabálni való, még örjöngősen is. :lol:
katata
 
 


katata, a rohadt életbe! Most akkor Mo-on újra?

mágnes, piszok vagyok nekem a síros tetszik a legjobban, olyan életszagú. Az állós is csúcs, bírom hogy minden gyerek harisnyában dzsesszel így télen :D
bbilona
 
 


Sziasztok Lanyok! :D

Nagyon szepen köszönöm mindenkinek, hogy szoritottatok nekünk, es s ok gratulaciot is köszönjük! :D :D :D

Itthon vagyunk pentek ota, minden rendben, tejcsi van, eszik-kakil-alszik a kis Davide...amikor alszik akkor hamar probalok csinalni itthon is valamit.

Csaszar lett a vege a szülesnek, mert nem tagultam elegge. Ezert meg eleg nehezem mozgok, fajdogal meg mindenem, de mindennap jobb egy kicsit.

Hamar teszek fel rola kepet, meg egy masik topikba is akarok irni mielött felebredne...

Hatalmas Puszi Nektek!!! :P

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
jucmuc
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?