Új privát üzeneted érkezett!

bögyö: gratulálok :lol: drukk tovább++++

lois: nagyon szép eredmény a 7 petike. drukk a randihoz+++++

katica
katica30
 
 


Szép estét mindenkinek!
Élek én is, csak vidéken vagyunk, családlátogatáson, és ilyenkor nem lehet a gép előtt ülni!

MIndenekelőtt Harcikának üzenem, hoyg gyógyuljon meg minél hamarabb!!!

Fanni!
Annyira édesen diskuráltok a pocakdörzsiről...Magam elé képzeltem, és bizony elég muris...de ha hatásos!
:wink:

Lois!
Gratula a 7 petesejthez!!!!!Drukkolok, hogyí holnapra minél többen elinduljanak az élet rögös útjain! :lol:

Nálunk nincs semmi újdonság, UH nem volt, mert nem lesz most beülti.Prolactin magas, kaptam gyoyit, de én olyan rosszul vagyok tőle, hogy csak na...(Bromocriptin)Kedves doktobácsink előre szólt, mire számítsak, párom persze nevetett, és rá is szólt, higyje el, tud furcsa tüneteket produkálni.....Reggel ébredésnél kering velem a szoba, mintha másnapos lennék, erős hányinger, és álomkór....Na, edig sem voltam túl sokat fent, én állandóan alszom, de ezt most még überelem.... :lol: :lol: Még jó hogy szabin vagyok, és pihenek. :lol:
Annyiban maradtunk, itthon ellenőrízgessem a prolactinszintem, és ha 600 alá megy, és hozzászokom, akkor megemelik az adagomn(Most este1/2)Jó lenne 200 alá csökkenteni, és akkor beszélhetünk a fagyisokról.... :roll:
Szedett vki még Bromót?Tapasztalat?

MIndenkinek drukkolok innen csendben, csak gép előtt nem leszek!Remélem már jövő héten jobb lesz.

Szép estét Nektek

morzsa
morzsa25
 
 


Lois,
ne legyél letörve, az nagyon jó! Ebből is lehetnek ikrek bőven!

Bögyörö
gratulálok:)

Na jó megnyugodtam, hogy nemcsak egyszer lehet dörzsölődni egy pocihoz! Na és persze nagyon számítok Védára is.:)
Vendég
 

 
 

morzsa: én is szedtem bromot. az első két hét elég vacak volt, míg megszoktam. utána nem volt vele probléma, és a prolaktin szintet is egy hónap alatt levitte.

katica
katica30
 
 


Sziasztok, még nem volt időm visszaolvasni, csak anyit, h a Feb 24 nekem is jó szóval +1, most ébredtem föl itthon, reggel megvolt a műszeres befejezés......

mindenkinek drukk++++++++++++

Katica - írd be nekem a táblába kérlek, h március vége fagyibabákkal folytatás, köszi
leo50
 
 


Sziasztok! Alle :cry: :cry: :cry: Én is mindig gyönyörködöm a sztár fotóba ( nagyot kacagtak rajtam ,mert mikor megkaptam a URH-os felvételt olyan bamba voltam ,és kiesett a kezemből ! Azt mondtam a nővérkének ,adja vissza nekem a sztár fotómat) Jót derültek rajtam :wink: Nekik nem sokat jelent ,nekünk a mindenünk :)

Snufi! Kapaszkodjatok kicsi Snufik :wink:

Bögyörö! Gratulálok a pozitív teszthez :D

Drága Loisom ! Nagyon boldog vagyok a sejtecskéidhez :wink: Ügyes csajszi vagy Te+ Apa

Talira megpróbálok valamit kitalálni :!:

Énis lefoglaltam annak idején Fannika pocóját ,emlékeztek Én voltam az első aki találkozott vele mikor kijött az első URH-rol :wink: :D

De Én most átadom a BELLÁNAK :D Angelnek

Én Lois barátnőmmel fogok dörgölőzni :D :D

Pusz Csajok Dalmi
dalmácia
 
 


Sziaztok!

Lois: nekem csak 6 volt én is el voltam keseredve, de Harcika és a lányok megnyugtattak, hogy 1 is elég lenne, szóval ne legyél: :cry:

LAFIKA: NAGYON KÖSZÖNÖM! UGYE NEM UNSZ MÉG :roll: :roll: :roll: ???????
Vendég
 


Bögyörő, gratulálok!

Lois!Drukkolok nagyon!

Dalmi, köszi, megvagyok. Veled mizu?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Leo, ölelést küldök neked!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Köszi mindenkinek mégegyszer a drukkokat!!! +++

Nani: Igen, Utroból a 3x2 a max. adható, maradok a hüvelyi használatnál, igy nem okoz problémát.

Kép
bögyörö
 
 


sziasztok!
továbbra is köszönöm a jókívánságokat. Igyekszem nagyon, bár tegnap annyira rosszul voltam, hogy azt hittem, itt a világvége :cry:
Sokat pihenek és alszom, délelőtt, délután este , reggel. :)
ma voltam tüdődokinál. Csak vakargatta a fejét :shock: sok ötlete nem volt velem kapcsolatban. Vérvétel, még két heti /!/ antibiotikum, röntgenkontroll, majd újból vissza.
No, azért, ha már nem leszek lázas megyek ám dolgozóba, nem bírnék én itthon annyit. :D

Morzsa!
lányomnak is kellett volna szednie a Bromót , de egyáltalán nem bírta! Suliba se bírt menni, aztán azt mondtam, na jó, felejtsük el. :x Neki 800 kürül szokott lenni a prolactin, ritkán is menstruál, és azt gondoltuk, beállítaná neki a mensit, de ilyen áron hagytuk a fenébe egyelőre. :cry: /most 18 éves/

Jah! a legfontosabb! egy pocak akár 100 dörzsire is elegendő :D és a sorrendiség is mindegy /szerintem/ :lol: Azt viszont esettanulmány híján :D nem tudom megmondani, hogy ikrespocak ikreket eredményez-e? Majd most kipróbáljuk!

talira csak akkor megyek, ha teljesen meggyógyultam addig :?
harcimokus
 
 


még egy fontos:
egy gyerekhez egy embrió kell.
B változat: két gyerekhez is elég egy embrió. :wink: :lol:

és ami még kell: életelixír, vagy ki minek nevezi /szerencse, isten, angyalok lehelete stb./ Enélkül bárhány embriónk lehetne........
Ez az egy dolog az, amit nem mi csinálunk, nem fizikai, mégis PONT ezen múlik minden!!!

Egy gyerekhez egy embrió is elég, és az is mindegy, hogy az "milyen" pontszámú.
harcimokus
 
 


Alle - nagyon sajnálom, óriási ölelést küldök!!!!

Harcimókus - jobbulást! Próbáltál már esetleg aloe gélt inni?
leo50
 
 


Bögyörő,
gratulálok nektek! (miért lenne fura? Az élet ilyen...nektek most jó lapokat osztott, mi még várunk rá kicsit)

Lois,
a 7 tökéletes! Nem sok, nem is kevés...Mintha itt mondta volna valaki, talán Angel, hogy nem is szeretik az orvosok a huszonpetesejtes leszívásokat...

Leo,
"örülök", hogy rendben túl vagy a műtéten, mihamarabbi testi-lelki gyógyulást neked!

Harcika,
gyors gyógyulást kívánok neked (két hét antibiotikum....brrr...nekem anno kiszáradt minden érzékeny területen a nyálkahártyám, mikor felfáztam...sírtam pisilés közben

Vérvétel eredmény holnap 9 után lesz, mivel délután voltam bent vérvételen.

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Szép estét mindenknek!

Bögyörő gratulálok a pozitív teszthez :D

Tücsök hogy vagy ? :roll:

Morzsa hogy halad az eskűvő szervezés?:D

Kép
csinicsilla
 
 


Sziasztok!
harcika mielőbb gyógyulj meg!
bögyörő de jó neked! gratulalok.
ma megvolt az uh-m, de hétfőn megyek újra kukantani, mert még kicsikék. ( mindkét pf-ben egy-egy 13 mm-s) Jövő hét közepén lesz az inszem.
nani72
 
 


Sziasztok!

Harcika: 18 éves nő????? :roll: :roll: :roll: Annyira fiatal vagy, biztosan csak elírás volt!!!! :roll: :oops: El sem tudom képzelni, hogy ennyi idős gyermeked van :roll: :lol: !!!
Vendég
 


hát , a látszat bizony csal :oops: , jó nagyot :oops:
mindegyikőtöknél "öregebb" vagyok. Megnéztem a táblát, visszakerestem, még a két listavezetőnél is jócskán beelőzök. Az én évszámom már / bőven/ a négyessel kezdődik. :oops: Nem is szültem túl nagyon fiatalon :D

De a wiwesek ezt tudják is, csak neked nincs még, de kéne, nem?? :D :wink: A közös oldalunkon majd' mindenki rajta van.

jah, kicsit jobban vagyok, icipicit.

Lois! mi van a randizókkal??
harcimokus
 
 


Harci! :)
Pont most beszéltem velük, hát (újra) lekonyultam egy kissé... :? Egyelőre csak három termékenyült meg, de mondta a biológus (vagy nemtom kivel is beszéltem, egy kedves pasi volt), hogy ez szerinte még nem a végleges.
Szerinted van annak a jelentősége, hogy én tegnap eléggé késői páciens voltam (dél), és ez amit mondott az reggeli állapot?
Nekem eddig 80-100%-os volt a megtermékenyülési statisztikám, mi a fene történhetett??? :shock:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Harcika! Sajna nem mehetek iwiw-re, a melóhelyem nem engedi.

Lois: ha ilyen aggódalmaskodó vagy, akkor ez pont sikerülni fog!!! Egy kicsit bosszantanak a babik, de beköltözés után ott maradnak és további kellemetlenséget okoznak, :lol: kezdetben hányinger, majd később pocaknövesztést!!!!! :lol: :lol: :lol: :oops:
Vendég
 


Sziasztok!

Lois,
a három kis embrikéd között ott van(nak) a befutó(k)! :wink: És persze, hogy holnapra még lehetnek többen is! DRUKK!!!

Jól mondja Allegro, a nem aratott osztalan sikert a 21 petém - csak nálam :D - most emiatt kevesebb stimut is fogok kapni! :?

Harcika,
szegényem :? Még ha így betegen nem is az igazi, de rádfér egy kis pihenés! Gyógyulgass! :)

Fanni :P
látod, sorakozunk itt, hogy a paocakodhoz érhessünk! :lol: Telhetetlen módon még Védával is dörzsizek, jól bebiztosítom magam! :wink:

Bögyörő,
gratu! :)

Tobi, Snufi,
tapacsok! ++++++++++++++++++++++++
angel37
 
 


jó reggelt!

leo: hogy érzed magad? ölelést küldök (((((((((leo))))))))))

harcika: továbbra is gyógyulást kívánok neked!

alle: mi lett a vérvétel eredménye?

nani: hajrá inszem!

lois: három is nagyon jó eredmény! szerintem több is lesz még, csak a többi picit lusta! nagyon drukkolok++++

tobi, snufi: drukk++++

katica
katica30
 
 


Köszi lányok a biztatást... :roll:

Harci, küldtem választ!! :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois!
privi is ment!

100%-os megtermékenyülés rendkívül ritka!! kivételes vagy, hogy eddig neked volt ilyen is. Az átlag 70-80%.
Az ugye 7 sejt esetén 4-5 embrio. Ha még jön hozzá , akkor pont átlagos leszel.
De ne feledjük: az átlagok miből jönnek ki!!!! hogy van akinek több , van akinek kevesebb termékenyül.
/lsd. Lois 100 % -át :wink: és lsd Lois 45% -át :wink: /
harcimokus
 
 


Angel!
Megértem, hogy Krizsa dr. nem lelkesedett, nekem mindig azt mondta (még az én eredményeim előtt, tehát nem csak vigasznak szánta :) ), hogy 3-8-ig a tuti , ha ennél több, az ált. a minőség rovására megy.
Csak mi lányok mohók vagyunk és mindig többet akarunk :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
aszondod mohók vagyunk? :lol: Hááát, van benne igazság... :wink:
ja, mikor 8 sejtem lett, mondta is, hogy jobban örül, mint a múltkori 13-nak! Tény az is, hogy a 21-ből csak 12 termékenyült meg, tehát 9 nem volt tuti! Tényleg a minőség a fontos! :wink:
angel37
 
 


Harci!
Küldtem választ a válaszra :wink:

Angel! :)
Látod-látod.... A múltkor mennyi stimut kaptál??

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
1. nap fél ml Suprefact, 2-4. nap fél Supre + 150 gonal, és még 3+1 nap 150 gonal. Most az 5-7. napig 112.5-et szúrok csak.
angel37
 
 


Angel!
És ez neked sok?? Ez tök normális adag. És ettől lett 21 petesejted?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Ja ,sztem is tök normál adag! Mindig hajszálra u.ezt kaptam, egyszer 13, egyszer 8, egyszer 21 lett belőle...
Minél több fogit szedtem, annál több sejtem lett, lehet, hogy ez játszott bele.

Nekem megfelelt volna most is a "régi" stimu, de Mágusunk csökkentést írt elő... kíváncsi leszek! :wink:
angel37
 
 


Na így legyen az ember okos.... én ennek a többszörösét kaptam már (minden stimunál egyre többet), látványos növekedés mégsem lett... (na jó az 5-höz képest a 7 majd 50 %-os növekedés, de hiába, ha az utolsónál 5-ből 5, most meg 7-ből 3 termékenyült meg...)
Na jó félre a pesszimizmusommal, nem írom le még azt a 4-et... :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Ne is! :wink:
És azt se felejtsd el, hogy a kezelés miatt most nagyon szépen fel van készítve a szervezeted a terhességre! Mintha dokink is mondta volna, hogy most nagyon jók az esélyek! :) 2 nap múlva bekerülnek a lakók, és legalább 1 úgy odaragad, hogy csak na! :D
angel37
 
 


Igenis kérem szépen, észben fogom tartani!!!! :wink: :wink: :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Harcikám, jobbulást kívánok neked!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Harcika jobbulást!

Mindenkinek ölelés és drukk!
Vendég
 


Angel: akkor mit mondjak én a normal adagról?????? Mágus azt mondta, most emelni fog a szurin maradunk a merionálnál, mert arra legalább reagálok, de napi 4-et kapok végig nem csak 2 napig. Fogit is csak egy hónapig kapok. Te is??? Azt gondoltam az a jobb ha több hónapig szede nem??
Vendég
 


Sannah!
És mennyit jelent az a 4 adag?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Bocsánat a hiányzásért, suliban voltam tegnap és ma.


((((((((((((Alle)))))))))))))))))

Louis: gratu! +++++++++++++++++++

Bögyörö: :D ++++++++++++++++++++

Morzsa: én is nagyon sza*rul voltam a Bromotól 3 hétig. Azóta semmi mellékhatása. (kopp-kopp) Hogyan ellenőrzöd otthon az eredményt??????????

Kati: ez esetben (hogy jön Férjecskéd), ha gondolod elhozom az enyémet, hogy new unatkozzon, úgyis csípik egymást, hm?

Harcika: és az is mindegy, nagy-e már a pocak? (én tegnap egy 12 hetes minipocóval dörzsiztem)

(((((((((((((Leo)))))))))))))))))




Hol is lesz a tali???

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Sannah,
nagyon sokat kellett szúrnod, emlékszem... most még emelni kell? :shock: Azt gondoltam volna, hogy az IR-re szedett gyogyi miatt most talán gyorsabban fog menni a dolog... :oops:

Most 2x35 fogit szedek, de volt olyan, hogy én is csak egy hónapig szedtem, sőt, olyan is, hogy csak 18 napig. Az csak saját megfigyelés, hogy többtöl több petém lett, a doki nem mondott ilyen összefügést, de sztem logikus lehet.

Snufi,
Tranzit Café! :)
Asszem van róla a neten, üsd be keresőbe!

Lois,
na azért! :wink:
Drukk a holnapi telefonáláshoz, jó híreket az embrikéidről, különösen a többi 4-nek, hogy beinduljon! :)
angel37
 
 


Fanni,Angel!

Még nem tudom,hogy megyünk-e,mert aznap lesz örökbe fogadott gyerekeknek is találkozó.Viszont a járványok miatt lehet,hogy nem viszem Dórikát annyi gyerek közé.Szeretném ha továbbra sem lenne beteg és megúsznánk az antibiotikumot.
Szóval 99%,hogy megyünk.Bár apa épp most akar lebeszélni az áprilisi lombikról. :shock:

Kép
Kép
mereszt
 
 


Lois! Sannahnak szerintem ua mint nekem napi 4 ampulla merional ,nem kevés jó kis ütős adag :wink:

Az eredményed szuper lesz ,no idegeskedés :wink: :wink:
dalmácia
 
 


Sziasztok!

Én is "itthonról"...

Bögyö!Gratulálok!
Lois!-szorítok!-
Harcika!Gyógyulj meg!
Snufi!Tobi++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Jó hétvégét! :)

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Lois: ahogy Dalmi írta, bizony napi 4, de én úgy "csaltam", hogy 2 oldószerben oldottam fel a 4 port, így csak 2 szúrás volt és nem 4.

Angel: írtam prvit. Mágus szava szent, tudod!!!!!
Vendég
 


Snufi!Én is kaptam pocidörzsit :D De Neked már nem kell :wink: !!!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Viktu: a próféta szóljon Belőled Szépségem! :wink:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Angel!
Akkor nekem holnap még kellene telefonálnom?? De már megvan az ET időpontja...gondolom a "megtermékenyülési ráta" már nem befolyásolja....csak kíváncsiskodhatnék, hogy vannak az "utódaim" :roll:

Sannah! Dalmi!
És az a 4 ampulla Merional mennyi Gonalnak felel meg?? Vagy ezt így nem lehet átváltani?
/A 4 adagot négy oldószerrel nem lehetett nagyobb fecskendőbe felszívni, hogy csak egyet kelljen szúrni?? vagy most nagyon butát kérdeztem?? :oops: /

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Snufi! Bízz bennem. (Különben is, ennyi négylevelű, +a blackcat,mindenképpen sárga tábla lesz a vége :) )

Más:
Mikor beszéltünk K.P.-val, a nem túl szép napon,utalt egyéb vizsgálatokra,amit meg kellene csinálnunk,de nem mondott semmi konkétumot,csak,hogy majd márciusban megbeszéljük.Mire számítsak?
Hétfőn megyek vv.re IR-szűrésre,illetve kedden egy másik helyre APC rezisztencia szűrésre, ha pozítív,akkor tovább küldenek hematra,ha jól értettem, a Mamutban van,csak simán időpontot kell kérni-nem kell beutaló,semmi-ezen meglepődtem,azt hittem bonyolultabb.

Tök jó,hogy lesznek babák is a talin!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Lois!Mikor lesz az ET?(nem látom hol írtad)
Egy ampulla Merional 75NE.

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Lois: nem, mert az inzulinos fecsibe nem fér bele, a rendes fecskendős tű meg már nekem túl vastag és fáj a pocim tőle. Kék-zöld-lila lesz a hasam. Ez van, anno annyi gonalt kaptam, amire Mágus azt mondta, hogy ennyi adag 3 nőnek elég lett volna, de semmi reakció nem volt rá, abszolút semmi.
Vendég
 


Ja, Viktu: nekem Mágus azt mondta, hogyha a 2. lombik sem sikerül, akkor mindenképpen lapar és hiszterokópia ( vagy valami hasonló) kell és addig amíg annak nincs eredménye nem megyünk tovább. Ilyen műtéteid voltak már?
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?