Új privát üzeneted érkezett!

Snufi,
neked is mennek estére a drukkok ++++++

Bella, neked is hamarosan megbeszélés :D

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Hajrá Tobi :wink:

Legyekmami :P
Na most aztán tényleg teljesítsd be a neved :wink:

Angel :P
No csak, már Neked is konzi? Jajj, bizony vége a januárnak lassan és jöhet a menet! Izgi nagyon!
Apa itt köhög mögöttem, hazajött délelőtt. Most fekszik, de csak mert jót ettünk, meg férfi és gyenge :wink: , de már 2. napja láztalan. Együtt krahácsolunk 8)

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Tobi!

De szépen haladsz, szuper! Drukk az uh-hoz ma is! Meg csütörtökre is a punkcióhoz :)

Coca!

Drukk a vizsgálatokhoz!

Legyekmami!

Nagyon fogok drukkolni, hogy célba érjetek a lombikkal!

Snufi!

Drukk neked is!

Fanni!

Mielőbbi gyógyulást kívánok!

Nekem semmi tünetem nincs, még az Utrótól sem :( Ráadásul egy rossz gyógyszer beállítás miatt az eddigi kis pajzsmirigy alulműködésem átcsapott durva túlműködésbe. Mindhárom inszemet úgy csináltuk végig, hogy nem volt rendben a TSH. Pénteken derült ez ki. Kibírtam röhögés nélkül :evil: (Persze kezdésnél ellenőrizte ezt is a dokim, akkor még rendben volt :( ) Mi jön még???

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 

 
 

Lafi!
Igen tudom, hogy Szegeden végeztél, meglestelek az iwiw-en.. :oops: Én Pécsre járok.

Angel!
Nekem van Rigevidnom! Nehogy vegyél, adok szívesen!! :) Mikor fogy el?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Fanni :P
legalább már együtt vagytok! :wink: Családi krahács! 8)
Ja, konzi! :)

Lois,
aranyos vagy! :) Kaptam közben egy kedves privis felajánlást is, de az még nem 100% biztos :wink:
Még 17 szem van, nem ultrasürgős, de mindenképp felíratom holnap, max nem váltom ki!

Ja, egyébként nem azért írtam, hogy feltétlen adjon vki :oops: , egy doboz fogi még nem vág földöz, de nagyon kedvesek vagytok! :)

Évi,
szegény, micsoda bosszúság! :? Most akkor túlműködésre fognak adni valamit? :oops:
angel37
 
 


Angel!
Én sem azért ajánlottam fel.... Nálam van elfekvőben, neked meg pont kell, mi ezzel a gond?? :shock: Szólj, ha mégis kell, tényleg, szívesen adom, nekem nem kellett most, 2 egész levéllel őrizgetek :roll:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel!

Nem kapok túlműködésre semmit, csak vissza kell állnom az eredeti gyógyszermennyiségre ( :evil: :evil: :evil: ), és visszajön a jól bevált kis alulműködésem. Meggyógyulni sosem fog.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Lois,
semmi gond :lol: , nem is írtam ilyet! :wink:
Hogy tudnád nekem eljuttatni? :)

Évi,
értem :?
angel37
 
 


Angel! :)
Akárhogy...Jövő hét kedden megyek Pestre a Kaáliba, vagy feladhatom postán is akár még ma... :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois,
A Kaáli jó ötlet volna, de szerintem a holnap után legközelebb már csak a 8. napi tüszős UH-ra fogok menni márciusban... :)

A posta okés, de nem sürgős, csak ha amúgy is jársz posta felé! :wink: Én még sose adtam postára gyógyszert. Simán borítékba teszed a levél fogit?
angel37
 
 


Angel!
Én már postáztam, nem volt semmi gond :)
Dobj egy címet priviben, ok? :lol:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lois, Csajok!
Bocsi itt a sok variálásért! :oops:
Kaptam egy újabb kedves felajánlást privi, holnap át is tudnám venni a fogit Kaáliban! Ez a legegyszerűbb megoldás.

Lois,
pár ampulla progiszurit tudok majd ajánlani én is, ha úgy alakul! :D
angel37
 
 


Angel!
Szuper, akkor ez a legjobb megoldás :lol: A progiszurit illetően kaptam egy nagyon kedves felajánlást egy topiktárstól, jövő hét kedden veszem át, mikor megyek Uh-ra, így lesz nekem is tartalékba, ha valami gond lenne a Pharmafutárnál :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Évi,

azért ez durva! Hát igen, ha a TSH nem jó, akkor elvileg nem sok esély van a babára. Amúgy nekem is alulműködil "normál" esetben. Decemberre a semmitől tökéletesen elmászott a jól beállított értéktől. :oops:

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Évi, teszt nem volt? A 14 nap már megvan inszem óta, nem?

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Lois,
akkor gyogyival-szurival el vagyunk látva! :lol:

Alle, Évi,
rajtatok a topic szeme! :wink:
++++++++++++++

Tobi,
hajrá! :)


Elköszönök egy kicsit, két napig nem fogok jönni.
angel37
 
 


Sziasztok ! Megérkeztem Én is ,olyan fáradt vagyok alig élek :( visszaolvastam az egy hét eseményét,remélem fel is fogtam mert ilyenkor szokat marhaságokat kívánni :oops: :oops:

Tobi!Földikém :D Jó sok tüszöd lett gratulálok :) pusza

Bébibaba! Én szavaztam ,Gyönyörű a Drágád :D gratulá

Lois ! Jó ötlet a topik -tali :D

Alle ! Babatapi++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Üdv Csajok ! Dalmi
dalmácia
 
 


Hello csajok!

Snufi+++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Megjöttem!!!!!! :lol:
3 tüszőm van: 1 pici, 1 közepes (13x16mm) és a fő esélyes, egy gyönyörű nagy (20x20 mm) :D :D :D :D !!!!!!!!
Ma éjjel 23.30kor kell beadnom a repiszurit, szerdán 12.30kor lesz az inszem!!!!!! :D :D :D :D Nagyon optimista vok, sikerülni fog!!!!!!! :wink:



Jön Valaki szerdán????

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Snufi
hajrá, nagyon szorítok, ez most tényleg sikerülni fog!:)

Alle,
+++++++++++++++++

Évi
+++++++++++++++++

Tobi
szerdán gondolok rád nagyon!

Dalmi
régen láttalak, örülök, hogy azért jól vagy, bár egy kicsit fáradtan
Vendég
 


Snufi! Hajrá!Szorítok nagyon!!!
Alle!Évi!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Tobi!Tök jó hírek-széplétszám!tüszinövelő+++++++++++++++++++++

Köszönöm a ragikat!-mától már többet leszek :)

Cupp Mindenkinek!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Snufi!

Én csak szeretnék menni szerdán... :wink:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Snufi!

Tök szépek a tüszőid, ez tuti sikerül majd! Drukk!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


sziasztok!

lois: mikor lesz a vizsga? drukk++++ én ezt nem tudnám megtanulni. minden elismerésem.

bella: lassan jön az uh ideje :wink:

legyekmami: üdv itt. táblában szeretnél benne lenni? :wink: ha igen, akkor küldd el priviben az adatokat. köszi.

morzsa: javítottam :wink:

tobi: hajrá punkció! drukk++++

viktu, évi, alle: drukk+++++

snufi: drukk az inszemhez+++++


rólam: másfél kiló fogyásnál tartok, pedig csak a múlt héten kezdtem el.
lois: köszönöm a jó diéta tippet!

katica
katica30
 
 


aktuális tábla, ha már ilyen sok esemény van :wink:

Kép
Kép


jó éjt!

katica
katica30
 
 


Katica!
Majd csak jövő héten vizsgázom, épp most halasztottam el........újra :oops: Ha még lombikozom valaha is, sose többet a vizsgaidőszak alatt, pont elég egyszerre egy valami miatt zizzentnek lenni..... :?
1.5 kiló?? Huhh, az igen, ügyi vagy, csak így tovább!!!!! :wink:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Allegro, Évi, Viktu, Snufi
+++++++++++++++++++++++++++

KépKép
tobi
 
 


SNufi! Nagyon szuper eredmény ,Tuti siker nagyon vigyázz magadra :D

Allegro!Ragacs ++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Katica ! Drukk a további kilóknak :wink:

Évi! Remélem menned kell szerdán :D

Viktu! Babatapi ++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Fannika ! Örülök a gyógyulásodnak :D

Pusssssssz Dalmi
dalmácia
 
 


szasztok!Látom mindenki jól van :D Snufi,Tobi,Alle,Viktu:Drukk++++++++++ :P :lol: Csillám:Remélem ki tudtad piheni magad hétfőn. :P Katica:Látom nem jött be az előadás.Milyen volt első nap a suliban?Remélem minden jól ment. :P Mindenki vigyázon magára. :lol: :roll: Szép napot! :D
tücsök26
 
 


Tücsikém igen ki pihentem magamat , és képzel apucim itthon volt velem, és tegnap együtt töltöttünk egy romantikával teli hetet. :D :lol:
Ugy hogy ma egy rossz szavam nem lehet a páromra. :roll: :lol:
Képzeljétek márciusban hívatalos vagyok egy eskűvőre :D :lol: 8)

Kép
csinicsilla
 
 


Szép napot mindenkinek!
Én még csak most keltem... :oops: :oops: Ilyenkor, ha megyek éjszakára, mindig későn kelek.Meg egyébként is. :lol: :lol: :lol:

Katica!
Köszönöm szépen a javítást!Úgy látszik, nagyon egyre járunk mi ketten,én is másfél kilónál tartok..... :wink:
Valamint először Szegedre akartam menni, a Krizsán dr.nőhöz(ő ugyanis Gyuláról került oda, és én gyulán is laktam 13 évet) :roll: Továbbá már hallottam olyanról, akinek 1 hónap alatt rendbeteszik a gyogyik a prolactin szintet, és lehet kezdhetnénk márciusban.(persze ez csak az én elméletem):)
De itt jön a furfang.Ugye júliusban esküvő, és addig akarok fogyni.Ha sikerül, akkor az áprilisi beülti után kb júliusra fogok így kinézni, mint most, (mert amit próbáltam rucit, az pont most jó rám).
Ezért szeretném áprilisban.De ez sokmindentől fog függni, lehet még júniusban sem lesz meg a beülti.Optimista vagyok, bízom az áprilisban! :lol: :lol:

Mennek a drukkok Snufinak, Tobinak, Viktunak, Allenak+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Évi!
Sajnálom ezt a pm-es dolgot...Kolleganőm ugyanebben szenved, (én szerencsére ezt nem tudom milyen). Szó szerint szenved, mert egyszer túlműködik, köv. ellenőrzésen alul....De ő nem lombikozik, ergo az ő szavaival élve, nem fontos......
Kívánom, hogy szredán kelljen menned csak!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Puszi, és szép napot mindenkinek!

morzsa
morzsa25
 
 


Szia Morzsa !

Én is ma 11-kor keletem, fel nem is aludtam soha még ilyen későig :D :lol:
Hogy vagy?

Kép
csinicsilla
 
 


sziasztok!

lois: mennyi vizsgád van még? drukk jövőhétre+++++

évi, alle, viktu, snufi, tobi: drukk++++++

tücsök: köszi, jól ment. sikerült megegyeznem a főnökkel. :lol:

morzsa: hova valósi vagy te? nekem a doktornő egy hónap alatt lehúzta a magas prolaktin szintemet, utána csak kis adagban szinten tartásként kellett gyógyót ennem.

csilla: de jó sokáig aludtál :wink:

katica
katica30
 
 


Katica!
Még kettő.... :cry: :cry: :cry:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


lois: meddig tart a vizsgaidőszak? jó tanulást és kitartást kívánok!

katica
katica30
 
 


Szia Katica igen biztosan az idő miatt is aludtam ma sokat :D

Kép
csinicsilla
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek küldöm a babaragacsokat és tüszőnövelőket!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Szia Bella én is küldök babargacskákat+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :lol: :lol: :lol:

Kép
csinicsilla
 
 


Katica!
Elméletileg jan. 31-ig, én már vizsgakurzusra gyúrok..... mert Lois nagggyon rossz kislány volt, és ellinkelte az egészet :oops: :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Katica !
Írtam privit! :wink: Gyulai számításaim kissé elcsúsztak, nem 13, hanem 12... :lol: :lol: Pedig 5-ös matekos voltam. :roll: Mekkora volt a prolactinod????Ha nem titok!

Szia Csilla!
Elvagyok. :lol: Nagyon is! :lol: Én mindig ilyenkor kelek, vagy később, amíg megtehetem.Remélem nem sokáíg! :lol: :lol: Nagyon lusta ember vagyok.Biztos abból adódóan, hogy annó nappali fősulira jártam, mellette 2 melóhely...És mióta nincs suli, és csak 1 munkahelyem van, havi szinten kb 10-12 szabadnappal, na, akkor belecsapok a jóba, é s van, hogy egész nap fel sem kelek... :oops: :oops: Ennyi jár, úgy gondolom. :lol: :lol: :lol:

Lois!
Sikerülni fog, mert Lois okos kislány...;)Én is mindig az utsó héten kezdtem el tanulni.....Kitartást, már nem sok van hátra!!!!!!!! :wink:
Egyébként nem csoda, ha ellinkelted, hisz olyan alvós idő van.Kinek van ilyenkor kedve tanulni???? :lol:

morzsa
morzsa25
 
 


Lois!
:D ..ismerős..én is ezt tettem egy gonosz vizsgával, de megvan végre végeztem..-és most szusszanhatok egy kicsit.
Nekem jó volt, hogy pont belecsúsztunk a vizsgaidőszakba, legalább nem "önmegfigyeltem" egész nap.Bár, most még van 5 hosszú tétlen nap..Tudod mit?Az egyik vizsgádat bevállalom :D

Évi! Drukk holnapra!
Alle!Snufi!Tobi!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Morzsa!!
Alapvetően én is "rohamtanuló" vagyok, csak sajna itt akkora anyagok vannak, hogy cca. 1 hét alatt átolvasni is alig tudnám... :?

Kedves Viktu!
Ajánlat elfogadva, azonnal indulok is hozzád és már passzoltam is a bűntetőjogot :twisted:
:lol: :lol: :lol:
És te mivel sanyargatod magad?? Mit tanulsz??

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Morzsa én is lusta lányzóóóóóóóóó vagyok anyukám szerint, de eddig sejm és most sem osztom a véleményét, ugy vagyok jó ahogy vagyok és kész, nincsen apenta :roll: :wink: :D :lol: :lol:

Kép
csinicsilla
 
 


Lois!
Jó, legyen a bünti. -Van hozzá anyagom :D (politológiát)

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Alle, Tobi: ++++++++++++

Évi: holnapra giga+++++++++++++++


Repiszuri tegnap éjjel megvolt, holnap lesz a NAGY NAP, 12.30!!!!! Én is köszönöm a drukkokat!!!!! Raktározom.... :oops: :wink:

Jó éjt! *

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Viktu! :)
Na akkor te is belenyúltál a tutiba... :? :shock: És hol teszed, ELTE? Csak a Bp-ből gondolom :roll:

Snufi!
Juj, de izgi...egy kalappal!!!

Évi :?: :?: :?:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!

Alle, Viktu, Évi
+++++++++++++++++++

Tobi,
növesztős drukkok még holnapig!

Snufi,
hajrá holnap!+++++++++++++++
Vendég
 


Sziasztok!

Ez megint nem jött össze, de legalább sejtettem, hogy így lesz :( Az az ügyetlen kéményseprő pedig azonnal hatállyal monnyon le! Hát már szerencsét hozni se tud?!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi
:(
szerezz be inkább egy fekete macskát :wink:
Vendég
 


Sziasztok!Alle,Tobi,Viktu:Drukkolok nektek+++++++++++++ :lol: Snufi:Szoritok 12:30 kor.Csillám:Örülök h sikerült pihened :lol: Milyen kedves a párod otthon maradt veled :P De jó neked,lagziba mész.Gondolom várjátok már. :D Katica:Jót aludtál?Hogy vagy?Morzsa:Hajrá,Április!Sikerülni fog. :P Mindenki vigyázon magára!Szép napot! :P :lol: :roll:
tücsök26
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?