Új privát üzeneted érkezett!

Én kértem időpontott 2008.03.26-ra, sajnos a páromnak február hónap nem lett volna jó :( :o

De nem baj a március a mi hónapunk lesz :roll: :wink: :D

Kép
csinicsilla
 
 


Hanna! :cry: Jobbulást!!!Gondolok Rád szerdán!!!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


viktu szia hogy vagy? :D

Kép
csinicsilla
 
 

 
 

Szia Lányok :P

Holnaptól az első jelentkező, KATICA lesz a tábla Anyucija. Ezennel ő mindennapi benézésre és folyamatos tábla karbantartásra kötelezett és -minimum- 1 kisbabára jogosult, mihamarabb :lol:
Megnéztem, én 03. hóban vettem át a táblit és 11. hóban már terhes is voltam. Igazán nem nagy idő ahhoz képest, hogy 4 éve készültem rá :roll:

Hanna drága :P
Off
Szegénykém! Nekem is volt egyszer egy egész napos őrjítő fogfájásom... Mielőbbi javulást!!!
Táblira már volt egy jelentkező, s az első nyerte el a táblafelelős címet!

Utolsó -teljes- tábla Fannitól:
S egyben lécci Katica :) ellenőrizd le, hogy Nálad is ez van-e, mert elég nehéz volt így részletekben átküldözgetni. Erikánál már a zebra helyén Nálad kép van... Köszi!
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Ez nem azt jelenti ám, hogy innentől ide nem jövök, nem olvasok és írok!!! Figyelek továbbra is és jövök is!!!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Fanni,
Gratulálok!:)

Évi,
Hajrá inszem!

Alle,
további jó szurizást!

Tobi,
Neked is jó szurizást!

Hanna,
fogfájás az nagyon szörnyű.

Dalmi
jobbulást a fejfájásod miatt, ez már migrénes lehet.
Vendég
 


Szia bella ma bejelentkezetem a kaáliba :wink:

Kép
csinicsilla
 
 


Fanni!
Off. De nekem sajna már 3 napja tart. :cry:
Ha nem lenne hiánytalan a fogsorom, nem is lenne baj. Szóval, most azért szívok, mert jók a fogaim. :cry: :cry: :cry:

Bella! Már totál kivagyok. Az injekció is csak 1 órán át tart. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!
MÉg nagyon új vagyok a fórumon, visszaolvastam 1-2 hsz-t(többre nem nagyon van agyi kapacitásom), de szeretném megtudni, jár e valaki Dr. Sajó-hoz...
Milyen orvos ő, és Ti mennyire vagytok elégedettek a Kááli intézettel? Tudom hülye kérdés, hisz ide jártok, és csak pozitív véleményt olvastam eddig......
Én most váltottam intézetet, 22-én megyek konzultációra(fagyis beültetésem lesz, ha belefér, még ebben a ciklusban).....
Tudnátok erről valamit mondani?
Előre is nagyon köszönöm!!!!!!!!!
morzsa25
 
 


Szia Morzsa!
Üdv itt! A dokidat nem ismerem, de az intézetet igen. Nagyon rendes mindenki!!!!!


Katica!
Majd írd be nekem a májusi lombikot. Kösziiiiii

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Jó éjt lányok!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Fanni!!
Babácskáid nagggyon édesek!!! :D

Katica!
Kész-pasz, a te sorsod is elrendeltetett, a táblakészítés mindent eldöntött, semmi sem ment már meg a babásodástól!!! :D :D :D

Házitücsök!
Engem lebeszélt Krizsa doki, vagyis egyértelműen a lapar+hisztero felé terelt, mert így nem csak a diagnózis van, hanem ha valami gond van rögtön meg is tudják csinálni. Persze arról nem is szólva, hogy a az endoszkópos kukucs nem is kicsit hatékonyabb... :)

Hanna!
Huuu, együttérzésem..én is folyamatosan bölcsességfogat növesztek, cca. kamaszkorom óta, de engem nem szokott kínozni, pedig nálam se nagyon van neki hely... :roll:

Morzsa!
Üdv itt! Sajgó doki pácienset itt még nem igazán találsz (a fenti táblában látod, ki kihez jár :) ), Ő nem régóta van a Kaáliban, de csupa jót hallottunk róla, biztos jó kezekben leszel.
Fagyis-transzfer: Kb. mint a lombik, csak nincs stimuláció, kapsz a megfelelő időben tüszőrepesztőt, és a kiolvasztott fagyibabáidat kapod vissza ugyanúgy, mint a lombiknál. Progeszteron-hormont kapsz valamilyen formában(utrogestan, progi-szuri ) minden más ugyanúgy.
(Ha valamit rosszul mondok-írok, javítson ki valaki, nekem még nem jutott a fagyiba egyszer sem, sajna)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Hana, Loislane!
Köszi az infókat......
Kissé tartok tőle. Mármint a fagyistól.És a dokitól is, de nagy reményekkel indulok neki. Gondolom, ha mégsem lesz szimpi a doki, akkor lehet választani...A Dr. Kovács Pétert, és a hölgy doktort ajánlották egyébként. De biztos vagyok benne, mindenki egyformán jó!
Jó éjt Nektek!
morzsa25
 
 


Morzsa! :)

Itt megnézheted a dokikat!

http://www.kaali.hu/index.php?p=31

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Köszike Lois!
Már meg is néztem, rákarestem a google-ban a nevére, és beadta a 648.-ik oldalt...Ott olvasgattam 1-2 hsz-t. Nagyon meggyőzően írt róla a Harcimókus(Gondolom Ő egy ott dolgozó).Engem meggyőzött, ha hozzá írtak be, akkor úgy kell lennie.Biztos vagyok benne, szakmailag nagyon ott van a toppon!!!!
És bár nem vagyok "korfüggő", de szerencsére nem fiatal..... :oops: :oops: Előző orvosom is 30 fölötti volt, és én jobban szeretem az idősebb orvosokat, kissé szégyenlős vagyok...... :roll: :oops: :oops:

Még egy kédés, ha nem zavarlak titeket!
Nekem most fagyis lesz...Ugye ezt ki kell fizetni...Ezt beszámolják az 5 lehetőségbe? Vagy ez olyan, mintha nem is lenne? Valamint ha új stimut kezdek,(már 2 volt) páromnak a spermavizsgálat mennyiben áll meg?Kell érte fizetni? A másik intézetben 3 X csináltak a leszívásom előtt.....Na, jó zavaros lettem, még magam sem tudom, hoyg akartam feltenni a kérdést! :roll: :oops:
morzsa25
 
 


hanna: gyógyulást a fogadnak! drukk szerdára++++ beírtam a májust.

csilla: hajrá első konzi!

fanni: köszi. remélem, nálam is beválik a tábla :wink: minden adatot elküldtél mailben. köszi. gyere továbbra is gyakran :wink:

lois: köszi :lol:

lányok: ha szeretnétek, hogy vmi változás vagy épp új adat legyen a táblában, mától nekem írjatok. köszi.

megyek lassan aludni, jó éjt!

katica
katica30
 
 


Szia Katica igen az elsö konzi lesz, azért izgulok :? :D
Jó éj szép álmokat Katica :wink:

Kép
csinicsilla
 
 


Kati gratulálok a táblakészítő feladat elnyeréséhez! :wink:

Fanni drága úgy örülök Nektek! még Én is tele vagyok félelmekkel,aggódással... :oops:

Évi, Viktu, Tesó Tobi, Loislane +++++++++++++++++++++++++

tinektek van a legközelebb az esemény
:lol:

Morzsa Kaáliban mindenki naggyon érti a dolgát!

CSinicsiulla gratulálopk az időpontodhoz!


:lol:

Mindeknienk ölelés és drukk és minden egyéb!
Vendég
 


Sziasztok!

Morzsa üdv közöttünk!

Katica,
sok szerencsét a táblakészítéshez:)
Vendég
 


Bella!
Köszi az üdvözlést!
Ha nem baj, csatlakoznék hozzátok....Sajnos vagy szerencsére még nem tudom milyen a Kááli intézet...Ezért is kérdezek ennyit.
Többek között most is azt fogom tenni.
A stimu alatt, és a fagyis beültiknél az UH-ért fizetni kell????
Még csak 22.-én megyek konzira, és nem tudom, akkor szokott e lenni vizsgálat is, nem szeretnék beégni. :oops:

Boniko!
Ebben nem is kételkedem..... :wink: Tuti jó kezekben leszek.... :lol:
morzsa25
 
 


Fanni, gratulálok az ikrekhez!
Hanna, jobbulást neked! Majd beszélünk.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Katica!

Remélem a táblatündér szerencsét hoz neked is! Mindjárt melót is adok: javítanád a koromat 31-re? Köszi!

Fanni!

Csodaszépek a gyerekek!

Csilla!

Grat az időponthoz!

Morzsa!

Üdv itt!

Hanna!

Fogfájásűző gyógymanók mennek!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Morzsa,
én úgy tudom, hogy nem kell azalatt fizetni, hiszen az egy ellenőrzés, hogy megfelelően alakul-e a stimuláció.
Szerintem a Kaáli nagyon jó hely én maximálisan elégedett vagyok velük. Jól választottál.
Reméljük hamar továbbállsz a babát várunk topikba!:)
Vendég
 


Bella!
Ámen! Úgy legyen! Már több éve szeretnénk babát, de csak 2 éve próbálkozunk meddőségiben...Eléggé idegörlő. :( :(
Bízom benne, hoyg a Kaáli meghozza a várva várt csodát!

Délután jövök, visszaolvasok kicist, hisz nem vagyok képbe, ki kicsoda....:oops: :oops:
Most megyek fogásztara, rendbe rakatom magam, mire a kismanónk érkekzik.... :roll: :wink:
morzsa25
 
 


Érdemes elmentened a táblát, amit Fanni berakott és az segítséget nyújt majd.
Vendég
 


Fanni,
megnéztem a fotókat! Nagyon aranyosak a babák!
Vendég
 


Sziasztok!

Fanni :P ,
jaj nagyon kis szépek! :D :D
A hasacskád is olyan kis aranyos!
Sokkal nagyobb hasam volt múltkor beülti után :shock: :oops:
Azért néha benézel még, ugye?

Katica,
akkor üdvözöljük az új táblakészítőt! :)

Hanna,
szegény, sz@r dolog a fogfájás, jobbulást belőle!
A bölcsességfogammal speciel nem volt gond, de volt már "szerencsém" igazi fogfájáshoz! :shock:

Csinicsilla,
a március jó hónap lesz! :wink:

Morzsa,
a lányok írtak infókat, Lois jól leírta a fagyis menetet, Harcikának pedig hihetsz a dokival kapcsolatban! :wink:

Szúrkálós lányoknak/UH-ra váróknak: +++++++++++++++++++++++++++
angel37
 
 


Sziasztok Lányok!

Ma egész éjjel nem tudtam rendesen ki aludni magamat, mert meg szólalt az egyik élelmiszer boltnak a riasztója, vagy kétszer is :shock:
Ezt még tetézte az is, hogy áramszünet is volt közben, igy se tv-é , se számítógép :?
Szerintem is a március a mi hónapunk legyen amen :? :D :lol:

Kép
csinicsilla
 
 


Csinicsilla,
én aszondom, hogy az egész év legyen a mi évünk :wink:

KépKép
tobi
 
 


Fanni,
ja bocs, most láttam csak, mit írtál a tábli alá, így a kérdésem tárgytalan! :)

Bella,
neked is lassan közeledik a konzid! Egy levél fogigátlónyi idő! :wink:

Csinicsilla,
ugye? :wink:
Na ez az éjszaka akkor jól összejött... autóriasztó sajnos felénk is szól elég gyakran :?

Tobi,
OK, legyen az egész év a miénk! És a következő is! :D
angel37
 
 


Itt vagyok ám :D
S továbbra is nagyon szurkolok mindenkinek! És úgy, de úgy szeretném, ha a babavárósban is együtt leveleznénk 8) mert onnan nagyon hiányoztok!
Ha lesz tali, úgyis megyek, s akkor a pocidörzsit is fel tudom ajánlani! Nekem bejött :wink:

Köszönöm szépen a babák dícséretét. Majd meglátjátok, óriási öröm és aggódás és nagyon nehéz felfogni :wink: de olyan jóóóóó :D

Hanna :P
Remélem, ma már jobb a fogacskád. Nekem egyedül a Cataflam használt anno.

Évi :P
Boldog szülinapot!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Tobbi szavadon foglak és ugy legyen :roll: :wink:

Angel nem autóriasztó volt, hannem egy boltnak a riasztója :? :lol:

Kép
csinicsilla
 
 


Lányok az igaz, hogy 30-éves kor felett 3-om embrikét ültetnek vissza?? :? :roll:

Kép
csinicsilla
 
 


Angel :P
Azt elfelejtettem írni, hogy a fotó érzéki csalódás. Nagyon nagy a hasam. 4 hónaposnak néznek!

Csilla :P
Nem igaz. Te mondod meg, mennyit kérsz vissza (1-3 embrió), s elsőre csak 2-t szoktak ajánlani.

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :P
Aha! :wink: A 4. hónaptól nem is vagy már olyan messze!
Szívesen csatlakoznék tavasszal a másik topicban... :oops:

Csinicsilla,
értettem, hogy boltriasztó, csak hang miatt írtam, hogy nálunk meg autó :roll:
Az beültetős kérdésre azt tudom, mondani, amit Fanni!
angel37
 
 


Miért ajánlanak csak kettőt , mert igy látják jónak? :D

Kép
csinicsilla
 
 


Mert még nem ismerik a szervezeted és nem akarják, hogy esetleg 3 baba tapadjon meg... A 3 baba nagyon nagy rizikó. Mármint a babák egészségét tekintve.

Angyalom :P
Én csak egy pocidörzsivel tudok hozzájárulni, de ezt még feltétlen meg kell ejtenünk előtte :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni nagyon köszönöm az információt :roll: :wink:

Kép
csinicsilla
 
 


Az bizony jól jönne! :wink:
:P
angel37
 
 


Fanni!

Köszönöm szépen!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Szia Évi milyen édes a kislányod :)
Szép mosólya van :D

Kép
csinicsilla
 
 


Csilla!

Köszi a Dóri nevében! Ha felkel, megmondom neki :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Szívesen Évi :D
Képzeld nekem is van egy húgom apai ágon, és ő most 16-éves amikor picibaba volt én sétáltattam és én játszottam vele, pedig még bakkor én is csak 14-15-éves voltam :roll: :wink:

Kép
csinicsilla
 
 


Fanni, szép babék és szép babalak is. Én ma kétem konzi időpontot febr.végére.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok ismét!
Sajnos még párszor mennem kell fogászatra, 12!!!!:shock: :shock: fogam még hátra van.....Nem tudom, kismamiként lehet e menni, vagyis beülti után...Majd rákérdezek.

Elkezdem visszaolvasni, hogy azért tudjak rólatok valamit, min is mentetek keresztül, és milyen tapasztalataitok vannak.
A táblát természetesen már megnéztem, gratula mindenkinek aki már közel van a célhoz, aki még nincs, annak mielőbbi babásodást!

Csinicsilla!
Sztem 3 babót nem ültetenek vissza, a tényleges többeterhesség elkerülése végett. Nekem azt mondták, Január 1-től csak 2 embriót ültetnek be.(Ezt csak hallottam, konkrét dolgot nem olvsatam róla.De tudjuk, minden pletyinek van alapja)
morzsa25
 
 


Morzsa,
3x is kaptam vissza már 3 embrikét! :wink:
Valóban lenne ilyen korlátozás, hogy jan.1-től csak kettőt?
Mondjuk nem, mintha nem lenne elég egy páros!
angel37
 
 


Angel!
Én Januártól hallottam csak...Eddig persze, visszatették a 3 embriót, csak azért kezdtem én is el foglalkozni ezzel a kérdéssel, hisz 1 szalmámban 3-an vannak...És mi van ha mind felébred, és osztódik???????? :roll: :roll: :roll:
Nem tudom, a Kaáliban hogy van ez....Kedden megtudom! :wink:
Nekem is elég lenne egy vegyespáros! :lol:
morzsa25
 
 


Morzsa,
fagyiból sztem vissza fogod kapni mind3-at, ha mind magához tér! :wink:
angel37
 
 


Szerintetek holnap már reggel is vegyem be az Utrót, vagy csak akkor kezdjem el, ha már megvolt az inszem?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


évi inszem után
Vendég
 


Évi, inszem után.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?