Új privát üzeneted érkezett!

jucmuc, köszi :wink: Már alig várom, nemis tudom kibírom-e addig :?

reni, nagyon csúnya, vagy csak picit látszik? Tudom ma már nem támogatja a TB a hasplasztikát, hogy egye meg őket a penész. :roll:
bbilona
 
 


bbilona!

Bocsi a tudatlanságomért,de mire várssz nagyon?? :roll: :roll:
a hasam nem vészes,inkább a combom belső fele nagyon csíkos.Nem elég,hogy kis tehén vagyok,de még csíkos is. :oops:
Sajna mivel másodszorra is magasabb volt a pulzusom,igy jövöhéten egy napra 24-órás ABPM-es megfigyelést kapok.
Be vagyok szarva!!!!!!
szoktam mérni itthon a vérnyomásomat,de egyszer se volt magasbb se a pulzusom se a vérnyomásom. :shock:
Minden a babuért csak nehogy neki baja legyen,mert abba belehalnék :cry:
m. reni
 
 


Jucmuc!

Hogy fogják hívni a kislegényt???


Pandácska!

Nagyon eltűntél reméllem nincs baj!!!
m. reni
 
 

 
 

reni, hát a saját manócskára várok már nagyon, te kis butus :wink:

Most nálam a labda, mi az az ABPM?

katata, zel drágáim hogy vagytok? Sielni, eladóskodni?
bbilona
 
 


bbilona!

Azt tudom,hogy babára vágysz :lol: Meg is lessz nem sokára az eredménye :lol: Csak azt hittem,hogy lombikra szántad el magad :D Bocsi,de mióta terhes vagyok nagyon bamba vagyok :roll:

ABPM/Egy készüléket kapok egész napra,hogy megfigyeljék a vérnyomásomat.
m. reni
 
 


reni, az örökbebabára (nagyobbacskára), talán idén már esélyesek vagyunk, csecsemőre 3-4 év a várólista. A lombik nálunk továbbra is tabu. Tudod mesélem a lányokat a férjemnek, és ő mindig igazolást lát az elvére, hogy ha rámegyünk a gyermek utáni küzdelemre akkor mit ér az egész. Egy kicsit máshogy látom a dolgokat, de továbbra sem bánom, hogy nem vágunk bele.

Kívánom, hogy a vizsgálatod rendben legyen, nehogy a kisasszonnyal valami baj legyen odabent! És miért csak a jövő héten lesz a vizsgálat? Nem furi?
bbilona
 
 


Bbilona!

A férjedet is megértem teljesen,nem könnyű ez az egész mizéria.
Kívánom nketek,hogy minél gördülékenyebben menjen az egész,és már nem sokára anyuka legyél :lol: Azt viszont nem értem,hogy
miért kell ilyen sokat várni egy csecsemőre?!Mikor olyan sok baba vár szülökre.

A viszgálatott a doki megnyugtatás ként kérte,mivel én szoktam mérni a vérnyomásomat,és pulzusomat,és nem szokott magasabb lenni.Fehérköpenyre autómatikusan megugrik a vérnyomásom.
Jövöhéten egy napon 3-féle vizsgálatra kell mennem.Egésznapos muri lessz.Pláne,hogy az ultrahangon 3-4órát kell várni.A kisbabámnak bizti nincs baja,azt megérezném!!!Szerintem az a baj,hogy még mindig pörgök,és már le kéne állnom,és nem loholni.


Ma megyek fodrászhoz!Egy kicsit szép legyek!!! :lol: :lol:
m. reni
 
 


reni, az Alapítványnál, ahová jelentkeztünk több mint 400-an állunk sorba csecsemőért. 3 alapítvány foglalkozik örökbeadással hazánkban. Képzeld csak el milyen sokan lehetünk összesen az országban. Szerencsére azért nincs olyan sok gyermek akit nem tudnak a vérszerinti szüeli vállalni. Másrészről pedig nagyon sok az abortusz, pedig mi olyan szívesen felnevelnénk azokat a babákat is.

Na akkor csak ilyen optimistán előre, és biztosan nagyon csini leszel az új séróval! :D
bbilona
 
 


Pandácska??????????????????? :roll:
m. reni
 
 


Reni,
Itt vagyok :D csak fekszem hogy ne keményedjek annyit, a baba miatt. Ma megyünk uh-ra kiváncsi vagyok, hogy most mekkora. Ti hogy vagytok?

Többiek??
Vendég
 


Reni:
ilyen vérnyomásos kütyüt én is kaptam anno. Nem vészes, csak éjjel alig bírtam őle aludni..Azt mondták éjjel csak fél óránként mér, erre 10 percenként pumpált...

Pandus:
Keményedsz? Akkor a gyógyszereket elhagytad? Végül is már csak pár napot kell kibírni, és nem számít koraszülöttnek :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Ja!
hétfőn megyek dokihoz, megbeszéljük, hogy hogyan tovább, akkor tudpm meg a progi eredményem is. Nagyon kiváncsi leszek rá :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Csináltam egy filmecskét erről a pár hónapról:

http://www.youtube.com/watch?v=C1xWU8WwmBY

Mágnes,
Igen keményedek, meg görcsölök is kedd óta semmit nem szedek.
Vendég
 


Pandus:
Végigbőgtem a filmecskédet! Nagyon kedves,megható! Dorkának is hogy fog majd tetszeni!!!
A zene alatta Enya?Már hallottam, és nagyon tetszik, csak nem tudom micsoda!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes,
Köszönöm :D itt a zenéje:

http://www.youtube.com/watch?v=9VAnQ6PJpzs
Vendég
 


Jajj köszönöm!!
Eldöntöttem: a következő babámat erre a dalra szeretném szülni! Anna Dido-ra érkezett, de csak azért, mert annyira siettünk, és annyira fájt már, hogy az első cédére rábólintottam, ha Tankcsapda lett volna, az is jó lett volna. :) De eredetileg Ákost cagy U2-t szerettem volna akkor.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


pandácska zseniális a kisfilm, hogy te milyen ügyes vagy :D

Hogy szülés közben zene szól, tényleg? Hát az baró, mágnes ezen jót mosolyogtam.
Kíváncsi vagyok a hétfői hírekre, remélem nem lesznek nehézségek a tesót illetően!

pandácska, ++++++ (de a végén azt a csókot meghagyom a többi filmnézőnek, köszi :wink: )
bbilona
 
 


Mágnes,
:lol: Tankcsapda? Lehet amúgy arra könnyebb nyomni, mert van benne energia :lol:

Ilona,
Köszönöm :D
Vendég
 


Pandácska:
Hát elképzeltem, hogy szegény gyerek, amelyik arra születik, menten vissza is akar bújni, ha meghallja az őrjöngést. :)
Egyébként van, akit idegesít a zenére szülés, én nem is nagyon hallottam, hogy szól a zene, annyira el voltam foglalva mással :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Panda, nagyon jó a kisfilm Panda babáról :lol:

Kép
domo
 
 


Megjöttünk az uh-ról Dorka bátran jöhet akár egy perc múlva is, mert már kb. 3000 g :lol: Hihetetlen sokat szedett fel, azt hiszem a decemberi csoki zabálásom megtette a hatását :lol: Doki szerint most lelassul a hízása kb. 3200-3300 g lesz, persze majd meglátjuk ha megszületett, mert az uh is tévedhet nem is keveset. Amúgy minden ok, beilleszkedett a buksija a helyére holnap ctg és megnézem a szülőszobákat, hétfőn vérvétel.

Domo,
Köszi :D
Vendég
 


Ilona: :D :D

Reni,

Davide lesz a kisfiam neve. Szoritok, hogy minden rendben legyen a 24 oras vizsgalaton. :D

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Jucmuc!


A Davide nagyon szép név!!! :lol: :lol: :lol: Az öcsémet Dávidnak hívják :lol: Köszi,hogy drukkolsz a viszgálathoz. :lol:
Megvannak a babakelengyék???

Pandácska!

Te kis Steven Spilberg :lol: Nagyon ügyi vagy!!!!
szép nagy Dórka :lol: Én jövöhéten megyek uh-ára.


Mágnes!
És neked miért kellett a megfigyelés??Magas volt a vérnyomásod?
Nem is biztos hogy lessz olyan készülékem,előtte van egy belgyógyászati vizsgálat,én azt hittem hogy egyszerűbb a történet
Szorítók hétfőre :lol: :lol:
m. reni
 
 


pandácska, ilyen jó híreket szívesen olvas az ember lánya.
Már olyan kíváncsi vagyok kispandára, no persze Davidere és Antoniára is :wink:, tisztára lyukacsos már az oldalam.
bbilona
 
 


Reni:
Igen, a vérnyomásommal és a pulzusommal volt gond. Nekem mindig is szapora volt a pulzusom a pajzsmirigyem miatt. A vérnyomásmérőt még terhesség előtt kaptam. Féltem is, amikor pocakos lettem, hogy mi lesz a vérnyomásommal, és tök érdekes, mert a terhesség alatt végig 110-120 volt, nekem ilyen normális sosme volt előtte:)
Azért neked igyekezhetnének azzal a vizsgálattal, lassan bármikor jöhet a csajszi :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Reni!

Köszike! :D Akkor jo fej lehet az öcsed! :lol: 8) :wink:
Igen, megvan mar minden a kezdetekhez. Olvastam a csikokrol, en az AVENT algas kremet hasznalom nekem nagyon bevalt. Es akkor is segit ha mar elkezdtek kialakulni a striak.

Ilonka!

Edes vagy, mar nem kell sokat varnunk ezekre a babakra... :D :P

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc!

Köszi a krém tippet :lol: :lol: kipróbálom :lol:
Az öcsém nagyon jó kis pasi lessz,már most ugy néz ki mint egy latin macsó :lol: Fekete haj,fekete szem,kreol bőr,és gyönyörű szép fehér fogai vannak :lol:


Mágnes!
Nem sietnek el semmit,bár nekem a vérnyomásom jó.
1x2szer volt magasabb a pulzusom.Igen már nagyon várjuk a csajszit :D

bbilona!
Te drága nekem is lyukas az oldalam :lol:

Pandácska!Jucmuc!
Tőlletek nem szókták kérdezni,hogy féltek-e a szüléstől?
Engem mindenki evvel fáraszt még a fodrász is,hogy nagyon fog fájni.Én még mindig nem félek a szüléstől!!!Normális ez?Inkább kiváncsi vagyok!!! :shock:
m. reni
 
 


Reni,
De szokták, csak nem értem miért kell hogy féljen az ember... én nem félek, azt a fájdalmat nem ismerem, de eddig mindenki kibírta. Évek óta ezt várom :D na indulok ctg-re.
Vendég
 


Tölem is kerdezik szerencsere nem sokan...
Varom nagyon, de persze hazudnek ha azt mondanam nem felek.

En összesegeben felek az egesztöl de ez nalam egy termeszetes es normal hatarokon belül levö aggodas. (szerintem :lol: )

Föleg a hazajövetel utani idöszakra gondolok sokat. Vajon leszek-e eleg ügyes, hogy ellassam majd a picit segitseg nelkül stb... de persze rögtön utana mar meg is adom ra a valaszt: hat meg szep!
Masok is vegigcsinaltak mar elöttem miert pont en ne lennek eleg ügyes? :D

Megyek csinalok is valamit mert különben itt ragadok a gep elött. Nekem mar az üles is kenyelmetlen sajnos...mar nagyon erzem a veget.. :D 8)

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!
Üdv. mindenkinek 2008-ban!!!! :lol: :lol:
És még milyen szupi hírekre jövök én ide?

Boris!
Drága, hát te aztán ügyi voltál! Gratulálok a pici születéséhez, jó erőt, egészséget nektek, no meg sok-sok tejcsit!!! :lol:
És ha lesz időd, gyere és mesélj, hogy is vagytok! :lol:
Kép

Kép
sapé
 
 


Panda!
Gratulálok neked is a kisfilmhez, nagyon-nagyon szuper lett!
Na akkor Dorka is jöhet most már! De jó!Hogy vagy? Én is azt mondtam a szüléssel kapcsolatban amit te, hogy amíg nem tudom milyen miért féljek. Bevallom, amikor már a szülőszobán voltam, és akkor kérdezték ugyanezt kicsit félni kezdtem, mert egyebet nem hajtogattak az anyukák(persze, akik már szültek), hogy ilyen meg olyan lesz. Ne hallgass senkire ezzel kapcsolatban, mert mindenkinek a szülése más, más a fájdalomtűrő küszöbünk. Páran azt hiszem már túlestünk ezen, csak nyugi, Dorkára koncentrálj és élvezd az utolsó napokat , heteket!

Reni!
Ne parázz a vérnyomásos, pulzusos dolgon. A terhesség vége felé elő szokott fordulni, hogy magasabb az átlagosnál. Csak az a lényeg, hogy figyelve legyél. Nekem is a szülés előtti napokban felment a vérnyomásom, persze, hát befektettek és ezen idő alatt ment fel. Nagyon gondolkodóba estek, hogy beindítsák a szülést, vagy gyógyszert kapjak, ez kb. a 37-38 héten történt. Ágota persze a 40. hétre született. A dokim a gyógyszert választotta. Szedegettem szépen a szülésig, majd a szülés után is. Haza viszont úgy engedtek, hogy a körzetinél kellett jelentkeznem, hogy csökkentsék a gyógyszert. Kb. 2 hónap kellett, hogy elhagyhassam a gyógyszert. Azóta sincsennek problémáim a vérnyomásommal, szerencsére.
Azt már írtad, hogy a klinikán fogsz szülni, de fogadtál is dokit, vagy csak szülésznőt?

Mágnes!
Szorítok, hogy jó legyen az eredményed! Akkor ez még spontán lesz ugye? Vagy már gyógyszert is kaptál?

Ilona!
Remélem azt, hogy az idei év meghozza nektek is azt amire annyira vágytok, egy gyermeket. :lol:
Ja! És figyelted itt lassan nem sokan maradunk, mindjárt Panda, Reni, és Jucmuc is megszül. De páran nagyon eltűntek!

Jucmuc!
Hát neked sem sok van már hátra! Nyugi, majd meglátod az ösztönök működni fognak, csak hallgatni kell rájuk. Szerintem az első 6 hét a legnehezebb, amíg kialakítjátok majd a napirendet, és aztán már semmi gond sem lesz! A babának a rendszeresség a fontos. majd meglátod!

Domo!
Veled mizújs?

Kata!
Merre vagy?

Kép
sapé
 
 


Sape!

Olyan megnyugrtatoak a szavaid, köszönöm! :D Igazabol a szülesfelkeszitö tanfolyamon is rengeteget beszeltek az otthonletröl is, es az is jo, hogy barmikor fel lehet majd hivni a szülesznöt is aki a tanfolyamot tartotta barmilyen problemaval, jön es segit. De ahogy Te is irtad, az ösztönök...en is azokban bizom nagyon! :P

Kép
Kép
jucmuc
 
 


sapé!

Köszi az infót olyan megnyugatóak a szavaid!!!!
szülésznőm van,és dúlám aki a nagynéném és orvos. :lol:
Fogadott dokim nincs :!:
m. reni
 
 


Sapé:
Igen, ez a mostani spontán hónap volt, de nem azért, mert így akartuk, hanem ,mert a ciklusom megváltozott, és előbb jött meg. Így viszont nem volt itthon gyógyszerem, ezért spontán lett a hónap.

Reni:
Ne aggódj, ahogy hazakerültök, egy idő után minden menni fog ,mint a karikacsapás. .) Kell egy kis idő összeszokni, de gondolom az elején lesz segítséged!
A szülés pedig , hát az szerintem a legszebb élmény egy nő életében. :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sapé,
Köszönöm :wink:

Ctg mutatott szép fájásokat, majdnem 5 percenként. Dokim is ott volt éppen, megnézte kérdezte hogy érzem? Mondtam, hogy persze már napok óta. Szülésznőm egy tündér a szülőszobák meg nagyon szépek lettek igényesek, tiszták, tágasak. Láttam babát is olyan édes volt :D Mindent megbeszéltünk alaposan. Pénteken újra ctg, ha addig egyben maradunk. Hát kiváncsi vagyok hogyan alakulnak a dolgok :roll
Vendég
 


Sapé, jó, hogy újra itt vagy :lol:
Velünk semmi, október óta spontán próbálkozunk. Nincs semmi kedvem újra a bmc-hez, meg az egészhez sem...Egy spontán baba kellene :lol:
Járok talpmasszőrhöz, és akupunktúrára, de ebben sem hiszek, nem sokáig költöm már rá a pénzem...
És veletek? találtál új munkahelyet?

Panda, szépen megnőtt Dorka :lol:
Ugye a MÁVban fogsz szülni? mert én is majd ott szeretnék.

Ilona, jársz még a talpmasszőrhöz? szerinted beválik? érzel bármi változást?

Zel, Kata merre vagytok?

Kép
domo
 
 


Domo,
Igen nagyon szép lett, tegnap mindent megnéztem örülök hogy ott szülök majd :D De majd idén te is meglátod, ha mész szülőszoba látogatásra :wink:
Vendég
 


Panda,
nagyon remélem, hogy idén sor kerül rá :?

Kép
domo
 
 


sziasztok csajok, nem volt időm nagyon... a tejcsim elapadt, most meg újra kezd indulni, hát nem egyszerű..

Pandi, Rani, Jucmuc a szülésről szeretnék nektek írni:
nálam sajnos a méhszáj nem tágult ezért kellett oxitocin, háromújjnyinál már nagyon fájt a dolog de kibírtam volna ha előtte nem húzódott volna 6-7 óráig a vajúdás és nem kellett volna feküdnöm a monitorozás miatt. a labdán nagyon jól lehet vajúdni, amikor azon ültem fele annyi fájdalmam volt!!! ajánlom nektek is:wink:
sajnos borka pulzusa a felerősített fájások miatt nagyon leesett (40-60-ra), vagyis így gondolták a dokik, de utólag derült ki, hogy kétszer a nyakára tekeredett a köldökzsinór amitól fulladozott még a kitolás előtttől. aztán kértem (dokim+párom tanácsára) gerincinjekciót amit szintén ne vessetek el!!! így 3 órát tudtam 'pihenni mialatt a méhszájam az infúziótól kitágult aztán már arra ocsúdtam, hogy a dokim mondja: " na mindjárt meglesz ez a baba!!" ezen nagyon meglepődtünk, és tényleg 20 perc alatt megszületett a mi kicsike lányunk :P :P a kitolás az nekem annyira nem fájt, inkább az erőlködés fárasztott el. amikor lágyan kicsusszant borka annyira jó érzés töltött el, és olyan furcsa volt, hogy ő a miénk, ő a lányunk.....olyan volt, mintha álmodna az ember...hát röviden így tudtam leírni, a párom nagyon sokat segített masszázsolajjal masszírozta a hátam, fogta a kezem és mindenben bíztatott, nekem nagyon jó volt, hogy ott volt.

ne féljetek a szüléstől, mert egy csodálatos élmény igaz nem könnyű, de megéri és tényleg van megoldás a fájdalmak enyhítésére, ha nem bírjátok, kérjétek bátran!!! puszika!

Kép
kicsiboris
 
 


Boriska!

Köszönöm, hogy leirtad az elmenyedet, nagyon meghato... :P

El sem hiszed mennyire varom mar en is a nagy talalkozast! Sajnalom, hogy a tejcsiert szenvedned kell de megeri, ügyik lesztek meglatod!

Puszi,

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Boris,
Én kérni fogok Edát már szóltam a dokimnak, szülésznőnek max. csak akkor nem, ha viharosan megszülök. Persze erre nem sok esélyt látok így elsőre. Ha lehet csökkenteni a fájdalmat én nem vagyok ellene. Gátvédelem sikerült? Szopiteát iszol? Homeos?
Vendég
 


domo, de jó hogy megjöttél :D Na azt elhiszem, hogy nem vágysz vissza a BMC-be, én kicserélődtem mióta nem kell oda járni.
Én nagyon hiszek ezekben a természetes gyógymódokban, ismerek néhány embert akiknek ez segített a megfoganásban.
9* voltam talpmasszőrnél, az immun- és a hormonrendszeremre masszírozott, erre olyan torokgyulladást kaptam, mint a szél. Szóval nagyot csalódtam az egész hűhóban. Most Aviva és a férjem masszíroz (ő masszőr), elmagyaráztam neki mire figyeljen, szóval a masszázs maradt, de a magunk módján.
Kívánok Neked spontán babát, kívánom, hogy a talpmasszázs, akupunktúra sikeres legyen! Figyeld meg ez az év nekünk is meghozza, amire úgy vágyunk! (mindig így vágok neki az évnek, de ez az idei más lesz :wink: )

pandácska, Dóra továbbra is nagyon jó kislány, egyre izgalmasabb a dolog. Nemtudok hozzászólni a dolgaitokhoz, de azért csöndben nagyon szurkolok!

jucmuc, neked szintúgy :wink: ! Anyáék, mikor én születtem még albérletben laktak, egy nagyon kíváncsi, kotnyeles néninél. Az első közös hetünkben, lehúzták a redőnyöket, bezárkóztak, és úgy fürdettek, nehogy valaki meglássa mit bénáznak az újszülöttel. :D Neked is menni fog, pláne, ha a párod segít téged, az ösztönökre pedig bizton számíthatsz!

kicsiboris, www.lll.hu szopizással kapcsolatban itt ha szükséged van rá biztosan kapsz segítséget.
Pont most gondoltam rá én is megkezdem a felkészülést, hogyan is kell majd tejet varázsolnom, ha örökbefogadunk!
Képek? Szépen leírtad a szülést, legalább a lányok egy kis erőt merítettek, ..pityeregtem :roll:

sapé, már én is gondolkoztam, hogy alig maradunk, persze jól van ez így, talán lassan megalapíthatunk egy új topikot. Meggyógyultatok? Minden ok?

reni, nemsokára kielégíthetjük a kíváncsiságunkat, aztán begyógyulhatnak az oldalainkon azok a lyukak.
bbilona
 
 


Draga vagy Ilonkam, köszönöm! :D Elkepzeltem anyukadekat anno... :lol: :lol:

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Boris!

Én is köszi az élményt,azért jó így olvasni,hogy mire lehet számolnunk.! :lol:
Már én is járnék itt!!! :wink:

bbilona!
Jó neked hogy a férjed masszőr,én egy folytában simiztetném magam :lol:

Ma voltam Nst-én minden rendben.
A vérnyomásom is jó!Nem kell ilyen ketyere!! :lol:
Én tudtam olyan jók a megérzéseim :lol:
m. reni
 
 


Sziasztok!

Boris!
Gratulálok, gyönyörű szülésed lehetett! És szerintem elég gyors is, általában az első szülés eltarthat akár 18-20 órát is. Igaz mindenkinél másképpen jönnek a fájások!
A szopiztatásnál fontos, hogy bőven igyál folyadékot. E mellett én szoptatós teát ittam, és vettem ULTICA URENS nevű homeopátiás szert, tejtermelés elősegítésére. Ezt így kell kérni a patikában!
Még egyszer jó egészséget nektek, és gyere amint tudsz!
Boriskám, nagyon igazad van! Csodálatos esemény a szülés, ettől szebb esemény nem kell egy nő életében! És most fogod látni , érezni, majd pár hónap esetleg 1 év után, hogy szeretnél másik babát, és ez mind belülről jön! A szülés fájdalommal is jár, ez így természetes ( lehet enyhíteni), de mindent elfelejtesz amikor a kezedbe tarthatod a gyermekedet! Te már ezt megtapasztaltad! :lol:

Mágnes!
Voltál dokinál? Eredmény?

Domo!
Köszi! :lol: Munkahelyet még nem kerestem, mivel elhelyezkedni, csak április végén tudok, addig tart a felmondási időm, Február vége környékén kezdem a hajtást!
A baba dologgal pihi van, most belarát szedek, jó mi?

Ilona!
Köszi, meggyógyultunk, Ágota ma kezdte az ovit. A drágám volt beteg a múlt héten, ma már ő is dolgozik. Remélem csak ennyi volt.
Tudom, hogy jó ez így, hogy kevesebben vagyunk, leszünk, hiszen akkor látszik, hogy sikeres a topik bizonyos értelemben!Nem?
Csak furi, de nem baj addig tartjuk a frontot, és ez után már csakis mi jöhetünk, nem? Nálunk tudod most pihi van a dokim Belarát írt fel, hogy szedjem, hát szorgalmasan szedem.Év eleji nagy menetelésre készülök, vagyis munkahelyet fogok keresni, remélem találok valamit!

Kép
sapé
 
 


Reni!
Örülök, hogy jók lettek az eredményeid!
Nyugi, te is hamarosan a szülőszobán találod magad, de azért még 1hetet legalább maradjatok egyben, jó?


Kata! Zel!
Merre vagytok??????

Kép
sapé
 
 


Reni,
Örülök, hogy jó a vérnyomid :D Én pénteken megyek a második ctg-re, bár nem bánnám ha már nem kellene...
Vendég
 


halihó!
Voltam dokinál, a prolaktin és a progi szintem nagyon jó, persze closty mellett. Így most jön 2 clostys hónap itthoni próbálkozással,ha addig nincs baba, akkor márciusban vissza a dokihoz, és inszem....Remélem nem kerül rá sor...

pandus:
Állandóan azt lesem, hogy mikor mégy szülni :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mágnes,
Én is lesem :wink: :D hajrá második clostis hónap, reméljük most nem kell inszem :wink:
Vendég
 


pandácska!

Mindjárt kint a gyönyörű kislányod::..Kitartás!!!!!!! :lol: :lol:



Mágnes!

Neked pedig hajrá spontán hónap!!!!!! :lol: :lol:
m. reni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?