Új privát üzeneted érkezett!

Leo: küldtem privit!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Csajok,lenne megint egy kérdésem: 300-as Gonalom van, 2x adtam be 150-et. Miért maradt a tollban egy jókora adag?????Elrontottam vmit? Mindkét nap 4 kattanás volt.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba :D
mindig marad, tuti nem rontottál el semmit.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 

 
 

Icsilya, köszi, hogy válaszoltál. Mostanában hiányollak, mert szinte nem is jössz.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!!!!

Boniko!!! :D :D :D :D :D :D :D :D
Gratulálok!!!!


Fanni!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Fantasztikus lehetett!!
Kívánok neked boldog babavárós hónapokat!!!Természetesen minél hosszabb ideig!!!!

Katica!!!! :D :D
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
beu9
 
 


Buborék,Éva,Hanna!!!!!!

Babatapik!!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
beu9
 
 


Fannika!
Gratu a picikéid szívdobogásához!!! :lol:
Boni!!
Neked is gratu, szuper, hogy megint ilyen jó széria van!!! :lol:
Leo, Tücsök üdv Nektek!!
Baba! :D
Kell is maradnia, mert jócskán túl van töltva. Csak egy tipp, hogy a stimu végéig ne dobd ki a maradékokat sem, mert anno nekem (mikor gigamegasokat kellett szúrnom :? ), utolsó nap az öszes maradékot be kellett még adnom, amiből kijött egy normál 150-es vagy 225-ös dózis már nem emlékszem pontosan.

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


[quote="babaimado"]I írta:babaimadocsilya, köszi, hogy válaszoltál. Mostanában hiányollak, mert szinte nem is jössz.

olvasok olvasok :)
csak a párom nagyon sokat utazik mostanában és szinte non-stop egyedül vagyok a gyerekekkel, így estére eléggé elfogy az erőm az érdemi válaszokhoz.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Baba

Nekem 900-as tollam volt és azt mondta a doki, hogy 100 egységgel több van benne. Igaza volt! Ne aggódj, nem rontottál el semmit.
buborék5
 
 


Sziasztok úra!:-)
Már beszéltem is a párommal: holnap hívom a Kaálit! :lol:

Pusszantás nektek! :D
Vendég
 


Tücsi: hurrá!!!!! És hajrá!!! :wink:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Snufi, köszi és neked is hajrá csütörtökre!;-)
Olyan furi, mert én már mindenkit "ismerek" itt olyan régóta olvaslak benneteket (valahol mindig úgy éreztem, hogy itt fogok kikötni)...sőt, évekkel ezelőtt még együtt írogattam Orsival (Icsiya) a ma megint megjött-be (Orsi, ha most zavartan keresgélsz a memóriádban, súgok: akkor még szonja voltam!;-)) jaj de régen volt! :lol:
Vendég
 


:lol: :lol:

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hajrá Tücsök! :)

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Tücsök, jó dntés!Most már a jó úton jársz!

Snufi, ma lesz repiszuri?

Mindenkinek köszi a választ!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Szép Jó reggelt! :lol:

Tücsök hajrá!

Tesó már csak 2-öt kell alcizni.... :wink:

továbbra is van kicsi barna, de dugom az utrót(remélem nem fogja irritálni a nyálkahártyámat :oops: )
Vendég
 


Sziasztok!

Leó, Tücsök üdv köztünk!

Mennek a babaragacsok és drukkok!
+++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Bella téged a Mikulás hozott? :lol:
Vendég
 


Boni,
Hát valami olyasmi, így én már gyerekkoromban sem hittem abban, hogy a gólya hozott! :D
Vendég
 


Szép reggelt!:-)

Az előbb beszéltem a Kaálival: nov. 8-ra megyek konzultációra (lehet, hogy lett volna korábban is időpont, de jan. 3-án megyek vissza Tűű dokihoz, és azzal az eredménnyel akartam menni) Jaj, igen: Sajgó dokihoz kaptam időpontot!

Ölelés mindenkinek!:-)

Ui: Engem valószínüleg egy hétalvó angyalka (lekéste a Karácsonyt;-)) hozott mert dec 27-én születtem!;-)
Vendég
 


miért írtam novembert? természetesen január!:-D
Vendég
 


Tücsök,
November 8???
Vendég
 


Tücsi
Igen én is meglepődtem, milyen jó is lenne, ha néha vissza lehetne forgatni az idő kerekét... :wink:
Vendég
 


Sziasztok,

Tücsök, akkor hivatalosan is üdv a Kaális klubban :D
Január 8 már nincs is olyan messze...hipp-hopp elrepül az idő.

Én ma szabin vagyok, délután megyek Pestre, de délelőtt vagyok. Már a második mosásom megy, ma reggel voltam vérvételen, már a lombikhoz :D

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


:-D jaj ne, az időt ne tekerjük vissza (bár egyesek szerint már hangosan kéne ketyegni a biológiai órának), elég volt egyszer végig szenvednem az elmúlt éveket!;-)

Nyah, mindjárt csinálok is egy konzultációs vonalzót! :lol:
Vendég
 


Szia Alle,
Hányra is kell menned délután, vagyis inkább már este?
Vendég
 


SZiasztok!

Hú fanni neked is 3? AZt hittem kettő. Egyébként nyugi nálam a B baba marad mindíg kicsit le a növekedésben. Azt mondta a doki, hogy valószínű ő kevesebb tápanyagot kap. De néha azért sikerül behoznia magát.

Rosszuléteid vannak??

Lilypie Kids Birthday tickers
Ági28
 
 


Én inkább most előre tekerném 19.ére :lol:
Vendég
 


Bella,
18.30, a Móriczon van a rendelő. :D

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Bonika, az elhiszem!;-) :lol:

Alle, csak nem te is Tűű dokihoz mész ma?
Vendég
 


Alle,
Tényleg a Móriczon van a rendelő??? :wink:
Vendég
 


Boni,
a 19-e nekem is jó, akkor megyek vissza Mágushoz :D
Vendég
 


Bella akkor találkozunk :lol: én 10 re megyek :wink:
Vendég
 


Tücsök, nem, Breyer doki :)

Bella, tényleg :wink:

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Boni,
én 8.30-ra, jobb esetben 9-re végzek, úgyhogy lehet, hogy nem tudunk talizni
Vendég
 


akkor megyek előbb :wink:
Vendég
 


Ági :P
Köszi. Még nem fogtam fel ám. 2-re számítottam... Még egyáltalán nem vagyok rosszul. Lesz majd egy csomó kérdésem, de jövő szerdán vizsgáznom kell, s amúgy is kedden UH, akkor megtudom a már "véglegesnek tekinthető" számot. Ikres topikra is írsz?
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Boni,
Ok! :wink:
Vendég
 


Bella,

Koszi, eloszor meg szeretnem ha megjonne, meg mindig!!!!!!!!

Hazitucsok, orulok, h mesz

L.
leo50
 
 


Leonak Mikit kérjünk, aztán kisbabát!!

Fanni! Apa majdnem elájult, amikor tegnap meséltem neki az Uh-odat! :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba,
Nem baj, ha edződik, mert ha majd Te állsz elé ilyen eredménnyel, akkor már nem fog ájuldozni vagy rögtön dob egy hátast. :wink: :D
Vendég
 


Fanni oda még nem jutottam el. De írj privit, vagy mailt, és akkor mindent át tudunk dumcsizni! :-)

Lilypie Kids Birthday tickers
Ági28
 
 


Bella, jajj, csak már ott tartanánk

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babim: igen, este 8kor. Férjem adja majd be. :oops: :roll: Kép

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Tesó no para én magamnak adtam be, abszolut semmi gáz!

de ha gondolod, adjuk majd az instrukciókat msn :wink:
Vendég
 


Ági :P
Köszi! Jövő héten szerdán fogok írni és kérdezek csomót.
Addig tanulok és igyekszem nem agyalni...
Boldog babavárást addig is!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Baba,
Eljön a Te időd is a gömböm szerint, úgyhogy készítsd apát... :wink:

Fanni,
Te miből írsz?
Vendég
 


Bella, a Próféta szóljon belőled, vagy a jóboszorkány :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Bella :P
Mármint mit miből írok? Vizsgát? Közigazgatásból. Írás és szóbeli. Elvileg 4-én lett volna, de akkor itthon izgultam és elhalasztottam. Csak miattam csináltak egy vizsgát a jövő hétre, így csak én leszek ott, a vizsgáztató(k) meg talán az, aki korábban megbukott... Még az is lehet, hogy egyedül fogok vizsgázni :roll:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Lányok: Az Ovitrelle szuri előtt le kell fertőtleníteni a bőrt? Ti le szoktátok? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Mivel? Én nem vettem semmilyen fertőtlenítőt....

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?