Új privát üzeneted érkezett!

Boni :P
Én f12-re megyek, de kicsit előbb oda szoktam érni. Örülnék, ha találkoznánk :D Angel is ott lesz :wink:
Most mennem kell.
Jó éjt, Lányok! Babaragik milliárdjával!!!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Énis lépek!
Vendég
 


Boni: köszi. :oops: Uram csókoltat! :wink:


Lányok! Zebrára fel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 

 
 

TEsó, Snufiú :oops:
Vendég
 


Jó éjt Csajok!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Jó éjt! * * * * * *
* * * * * * * * *
* * * * * * * * *

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Sziasztok lányok!!!

:D :D :D :D 2 gyönyörűséges blasztót kaptam vissza!Nagyon bízom bennük!!Dec.11 vérvétel!!!


Mindenkinekk mennek a drukkok!!!

Jó éjt!!!
beu9
 
 


Éreztem, hogy vissza kell még nézzek :roll:
Beu :P
Gratulálok! Minden rendben lesz!
Hányan mentek sítáborba?

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Beu :lol: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Beu

Ez nagyon szép, ebből biztos lesz baba! :D

Fanni

Nekem is jósolhatnál valami jót!
buborék5
 
 


Beu!
Gratula a babókhoz!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Beu,
drukk, drukk a babókanak, tapasztás indítva ++++++++++++ :P
ja és
Hanna
neked is babatapi ezerrel +++++++++++ :lol:
meg
Mindenkinek akinek kell ++++++++++++ :D

KépKép
tobi
 
 


Tobi! Köszi!

Fanni!!!!

Kép

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Beu!+++++++++++++++++++++++++++++++++

Hazaértem.
Most meg mindenki elment aludni. :shock:
Hm..Na jó...

Jó éjszakát! :)

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Beu!Nagyon drukkolok neked.+++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Hali Viktu!

Én jelen! Apa haverozik.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna :lol:

Csajok! Szerintem ennyien 1 hónapban még sosem voltak! Hja és én is november, csak már egy kicsit feljebb várlak benneteket! Szóval idesüssetek:

Kép

Mindenkiért nagyon izgulok! Gyertek a sárga részbe, Lányok :P
Jó éjt -ma már sokadszor :lol: -!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!

Heten vagyunk mint a gonoszok! :lol: :lol: :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna :P
Ez hogy jött ki?
1. osztályt ismétel :lol:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Ja, meg én. hi hi :lol: :lol: :lol:

Azok után, hogy a hűtőből vettem ma ki a kristálycukrot, semmin nem csodálkozom. :roll:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Az uram szerint csak én tehettem oda. :oops:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Én pedig mindent kiborítok a földre, ami folyadék!
Múlt héten: töltött parprika (mármint a paradicsom) ebből sajna a fal is kapott, aztán málnaszörp, majd egy kis vörösbor, s végül ma limonádé. Utóbbit nem is értem, még foltot sem hagyott :lol:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!

Kép

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Na, jól eltünt mindenki.
Megyek pancsolni.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Huhhh de termékenyek voltatok ma!! három oldanyi hozzászólás, valakiknek bizti szabin a főnöke :roll: :roll: :roll:

Angel!
Ja, legalább egy kis buli jut a parkolópályásoknak!! Mi giganagy szilveszteri buli szervezők vagyunk, az idénre is nagy 3 napos hepaj van tervezve :P

Búboskemence!
:cry:


Én nem szedtem semmikor sem magzatvédő vitamint, csak a folsav- (volt hogy ferrofolgamma), meg a Magne B. Meg sok C vitamin (1000 mg)+ multivitamin.

Viktu!
Saját tapasztalat, a terhességszerű tünetek semmit sem jelentenek, teljesen fals is lehet, a progi okozza. Ha nem érzel semmit, az is tök rendben van :wink:

Fanni ezt most ne olvasd!! Hmm, persze elméletben klassz dolog az ikerbaba-dolog, én is elvarázsolódom, ha két pöttömöt látok egyszerre, csak sajna én nem tudok elfelejtkezni korábbi topiktársainkról (nem mondanék neveket a régiek emlékeznek), meg személyes (nem fórumozó), de lombikos barátaimról akiknek hogy szépen fogalmazzak..hmm...komplikált és szövődményes terhességet hoztak az ikerbabák. Félre ne értsetek nem magamat és a saját kényelmemet-egészségemet félteném, de most plagizálok egy nálam okosabbtól: "A leggyakoribb terhességi szövődmény az ikerterhesség". A babáimért aggódnék....asszem végig az optimális esetben max 7,5-8 hónapig. Mert sajna csak eddig szokták bírni, nem is szólva a még korábbi babákról. Szóval ez van, az ember lánya egy baba kihordására van kitalálva, nem többre. Szóval jöhetnek azok a babák bármennyien, de csak szépen sorban egymás után. Persze ez csak az én magánvéleményem, aztán ember tervez...........

Bocsi Fanni, remélem nem olvastad el a károgásomat :oops: :oops: :oops:

Hanna!
Ez a mackós tábla valami nagyon cuki, nagy teddy-fan vagyok, muszáj volt lementenem!! :oops:

Fanni!
Bocs az előbbiért, ha átugrottad az nagyon helyes!!
Kérdezhetek tőled?? Ezt a Leiden mutációt hol szűrték neked?? Egy barátnőm érintett a kórelőzményei miatt, de a dokija bután rázta a fejét, hogy ezt a vizsgálatot ő, mint mezei nőgyógyász nem kérheti, meg a kórházban ahol ő van nem is kérhető. Tudsz nekem segíteni, hogy nálad mi volt ennek a menete?? A kaális dokid kérte?? és hol csinálták meg?? Bocsi, biztos leírtad már többször, de lusta vagyok visszakeresni, mert annyira termékenyek vagytok!!! :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Szia Lois! :lol:

Jó éjt Csajok!

Kép

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Pálinkás jóreggelt :)

Hanna!

Jól megleptél ám :wink: Drukkolok nagyon!

Bubos!

Sajnálom a nega tesztet :(

Beu!

Drukk a két babónak! Én is aznapra tervezem a tesztet :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Ja, és álmok: tegnap ebéd után szundítottam egyet a Dórival, és azt álmodtam, hogy Dalminak kislánya született :) Szép nagy piros betűkkel írta meg valaki ide a fórumra a hírt :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Madárfüttyös szép jó reggelt!

Ma megyünk szülőkhöz, Vasárnap leszek legközelebb!

Addig is mindenkinek mennek a ragacsok, drukkok amihez kell!
Vendég
 


Évi ! Ez csoda lenne aminek a párom nagyon örülne ,mert Ő kislányt Én viszont kisfiu párti vagyok:-)De imádok minden nemü gyereket csak 2 nagy gyerek imádatom volt(Barátnők gyerekei )akik kisfiuk :-)Nagyon jó érzés ,hogy rólam álmodtál :D ezek jelek :wink: lehet már megdingultam ( pedig csak fogit szedek)Vigyázz magadra ,meg a babókra :lol: Üdv Dalmi
dalmácia
 
 


Évi azé pálinkát most ne igyá, jó? :lol:
Vendég
 


Hanna! Nocsak nocsak mit olvasok :wink: Tudom titok de nem tudok haza menni csak ugy :wink: Írnom kell egy kis szösszenetet Neked :D Szorítok érted nagyon :D

Beu ! Megadrukkkkkkkkkkkkkk++++++++++++++++ :D

Babának ! mensit kérek minnél hammarabb :wink: :wink: :wink:

Lois ! Puszi :lol: Sajna ma éjjel nem tudtam jönni mert sokan voltak ezen az elátkozott helyen :cry: De nemsokára jön a szabad hét :D Hipp-hipp hurrá

FAnnika! Veled vagyok lelkiekben ,vigyázz nagyon az ikrekre,mert igérted DÖRGÖLŐZÜNK :wink: Én nem felejtek ,csak még most a Kaáliba nem akartam ,kébzeld az emberek tekintetét mikor öszedugjuk a pocakunkat :lol: :lol: :lol: :D :roll: HI-Hi-Hi

Sziasztok DAlmi
dalmácia
 
 


Boni! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
dalmácia
 
 


DAlmi te is hIányozni fogsz NEkem! :lol:
Vendég
 


Sziasztok !

Én most jelentkeztem be a Bp-i Kaáliba ( eddig a BMC-be jártunk) és Dr Sajgó Attilához kaptunk időpontot a jövő hétre.
Érdeklődni szeretnék, hogy jár -e valaki hozzá és hogy milyen ember(orvos).

Kata
kata0411
 
 


Jó reggelt!

Fanni, én nagyon unom már a kék táblát.Nem kerülhetnék már oda közétek? Kezd kifogyni a kék tábla, én meg félek a magánytól :lol:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Fanni drága Én is azon vagyok hogy beálljak mögéd a sárga táblicskuba! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Snufi,
lehetséges, de nagyon kicsi az esélye:))))))))

Babaragacsok útnak indítva!
Vendég
 


Jó reggelt :P

Lois :P
Elkezdtem olvasni, de aztán abbahagytam. Bármi is volt, biztos le kellett írnod, ha kikívánkozott...
APC rezisztencia vizsgálatnak hívják a Leiden előszűrését. Akkor küldik csak tovább, ha abban eltérés mutatkozik. Haematológushoz kell menni. Nekem Nemes dr-t ajánlották a Szabolcsban, de nem ott voltam, mert csak 3 hét múlva tudott volna fogadni, hanem a férjem intézett nekem valakit a kórházában, de a fő, hogy haematológushoz kell beutalót kérnie a barátnődnek. S kivizsgálás oka: thrombophilia gyanú.

Lányok :P
Én mindenkit szeretnék a sárgába áttenni. Most először Búboskemencét, aki reményeim szerint már vérvételen van! :shock: Aztán sorban mindenkit :D

Ma egy kis berezeléssel kezdtem a reggelt, mert eddig minden nap iszonyúan fájt a cicim, ma meg nem. De a mérete standard szerencsére. Tudom is, hogy nincs jelentőssége, de azért megijedtem :?

Dalmi :P
Nekem is egy barátnőm álmodta meg az ikreimet. Pontosabban 3-as ikereket álmodott, de azt állította, hogy az egyik messzebb volt a másik kettőtől. (Egyébként az UH-n tényleg a két szikhólyagos van egymáshoz közel, a 3. kicsit messzebb van tőlük.) Na kíváncsi vagyok. Évi álmának beteljesülésére is persze :wink:

Szép napot! Huhh, még 3 napom van az UH-ig :roll:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Kata0411!
tüneményes ember !!!! .
Nem fogsz csalódni benne, kedves , nyugodt, kiegyensúlyozott, mosolygós, türelmes.
Szakmailag is rendkívül precíz és részletes, aprólékos, odafigyelő.
Lányoknak nincs még tapasztalatuk, mert egyikőjük sem jár hozzá.
A miskolci Kaáliban dolgozott, onnan jött át hozzánk a nyáron, mert rendkívül sok betegünk van és szükségünk volt egy plusz orvosra. A honlapunkon még a miskolci intézeti képek közt találod meg.

Nagyon szeretni fogod.
harcimokus
 
 


Fanni,
Nyugi, nyugi, nyugi. Most azt szeretnéd, hogy kívánjak neked cicifájást, csak szólj, tudod a gömbömbe belenézek, meg egy kis hókusz-pókusz.

Egyébként ilyen thrombophilia gyanú kivizsgáláson én is voltam a Szabolcs u.-ban Nemes dokinál, mivel nekem apukámnak trombózisa van és kiderült, hogy neki genetikailag öröklödött, én hál istennek nem örököltem.
Vendég
 


Jó reggelt Csajok!

Búboskemence! ++++++++++

Kata0411! Üdv itt!
Ahogy Harcika írta, a legjobb kezekben leszel. :wink:

Mindeninek nagy drukk!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Bella! :lol:

Kép

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Jó reggelt! Ma nincs suli, úgyhogy vagyok!
Hát, tényleg sok az esemény mostanság! Ha lenne a Kaáliban egy olyan karácsonyfa, amin csak + tesztek lógnának, roskadozna az ága :lol: Úgyhogy csak így tovább! Nagyon örülök nektek!!!

Tegnap voltunk agyturkásznál az örökbefogadás kapcsán. Hmmmm... érdekes volt. Szóval haladunk ezen a szálon is.
4-én Mágusozunk!

Kép
zölddisznó
 
 


Hanna,
Hm, találó, bár a szemeim még nem szoktak ennyire jójózni! :D :D :D
Vendég
 


Bella :P
Igen, szeretném :roll:

Coca :P
Eléggé egyedi karácsonyfa lenne :lol:
Jó pihenést mára. Nekünk pozitív élmény volt a pszichológus a nyáron, csak az a 300 kérdéses teszt volt nevetséges...

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Zöldi! Hajrá mind két út. :wink:

Bella! :lol: :lol: :lol: Bocsánat. hi hi

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Na, lépek Csajok. Megyek egy picit dolgozni.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hali Lányok,
remélem a közeledő Mikulás a táblában szerplő lányoknak IIcsíkos tesztet hoz :D ja és megkérvényeztem nála, hogy a többieknek is hozzon babót, függetlenül attól, hogy mikor is lesz a lombik/inszem/otthoni összebújás :wink: halkan mondom, rábólintott és aszonta, hogy az év bármely szakában jön

Szóval mennek a babaragik ++++++++++++++++++++
Bubi, Boni, Katica, Hanna, Viktu, Buborék, Évi, Beu
és természetesen a pocakosodó mamiknak is :P

Baba,
remélem hozzád már megérkezett a miki 8)

KépKép
tobi
 
 


Fanni! Azért nem lesz nagy pihenés, mert itthon dolgozm. Rám szakadt egy csomó "elmaradt" meló.
Nekünk lehet, hogy nem kell tesztet kitölteni - azt mondta a pszichomókus, hogy ha beszélgetéseink során eléggé megnyílunk ahhoz, hogy véleményt alkosson rólunk, akkor az akár el is hagyható.

Hanna! Nekünk az lenne a legideálisabb, ha mondjuk a követklező Mágus-akció segítségével egy év múlva születne egy babánk, a kistesóját pedig ajándékba hozná a gólya egy nekünk szánt bébi személyében. Ámen! :lol:

Kép
zölddisznó
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?