Új privát üzeneted érkezett!

Buboskemence :P
A nega teszt nem valami jó hír, de azért a vérvételt mindig meg kell várni. Az az eredményhirdetés!

Viktu :P
Utrogestant nyomsz? Attól nem feszül a cicid?

Bella :P
Én nem szedek terhes vitamint, mert nem szeretnék óriásbébit. (Férjem 193 cm és 100 kg felett van...) Vigyázok magamra és sok zöldséget meg gyümölcsöt - és egyebeket :lol: - eszem. Ha kaparna a torkom vagy ilyesmi, akkor is inkább csak C vitamint szednék. Folsav mindenképp elengedhetetlen és a MagneB6 is nekem bejött.
Ja és még egy fura dolog. A tüszőnövelő szuriktól a transzfer napjáig ittam méhpempő+ginsenget és Apával is itattam 10 napig! Az eddigi legjobb kiskatona eredményét produkálta, noha ezzel mondjuk nálunk eddig sem volt gond. Anyukám úgy is hívja a kicsiket, hogy "ginzengúzok".

Angel :P
Nagyon izgulok a hétfő miatt. Még sosem láttam szívhangot, mert amikor lehetett volna, akkor a 6. héten még nem volt, a 8.-on meg már nem volt...

Buborék :P
Továbbra sincsenek extra tüneteim, csak a cicifeszülés meg a folytonos éhség, olykor tiszavirág életű kívánósság :roll:

Lois :P
Én már évek óta unom a szilvesztereket, úgyhogy bevallom, nem nagy "áldozat" az alkoholelvonás 8)

Ma amúgy bejöttem "dolgozni", s noha még nagyon korai, aki megkérdezte, annak elmondtam, hogy "babát várok". Nagyon fura volt. Annyit mondta, hogy képzeljétek, kezdem elhinni :lol:

Babatapikat küldök, s remélem, bővül a központi zebraállomány!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


irgum meg burgum is?
Vendég
 


Baba,
küldöm a mikimeghozómanókat ++++++++++++++++
nyugi, nyugi, nyugi (velem is eljátszotta ezt a dög :evil: )

KépKép
tobi
 
 

 
 

Fanni,
Hol szerezted be a méhpempőt? A gizenget tea formájában?
Mondhatni akkor elég aprótermetű férjed van.

Muszáj gyarapodnia a zebraállománynak, mert hogy lesz így zebraparkunk?! :wink:

Nem lesz semmi probléma hétfőn, de végre megtudhatod, hogy 2-3 szívhang van-e. :D
Vendég
 


Fanni!Ginzengúzok :lol: Hidd is el! Izgis lesz a hétfő!
(de, nyomok,picit megnőttek, de nem feszülnek)

Ragikat küldöm én is+++++++++++++++++++++++++++++++++
Babának Pirit!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


a LEHEL PIACON LEHET KAPNI(BOCSI TUDOM faNNITÓL KÉRDZETED)
Vendég
 


Bella :P
Így, egyben van. Ginzeng+méhpempő, vagyis fordítva. 10 ivóampulla van egy dobozban, 800 Ft körül van, a DM-ben lehet kapni. Iszonyú íze van :? nade a hatása! :shock: Azért nem garantálom, hogy másnak is bejön, de egy próbát mindenképp megér!
Amúgy egyszer Angel írta valahol, hogy ilyet szokott inni! Tőle loptam az ötletet! :D

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Viktu :P
Kíváncsian várom az eredményedet :D

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni de most lesz! mekkora élmény lesz! :lol:
Vendég
 


Bella, Tobi,
nem kell bejelentkezni!
Majd akkor megyünk megcsináltatni, mikor párom szabadságon lesz, jelen pillanatban úgy néz ki, dec. második hetében! :)

Fanni :P
én ilyen izét sose ittam! :D Biztos én írtam? :wink:
De ha ilyen eredményre lehet tőle számítani... :lol:

Naná, hogy izgulsz... Kívánom, hogy 3 szívhangot is hallhass egyszerre - a tieddel együtt vagy anélkül! :wink:
angel37
 
 


Tényleg nem? :shock: Jéééé, akkor valaki más írta, noha én mindig azt hittem, hogy Tőled olvastam :lol: De fő, hogy bejött :lol:
Őőőőőő, inkább 3-at, mint nem írom le, de azért 2-t szeretnék inkább hallani, a sajátomon kívül, ami úgyis a torkomban fog dobogni :wink:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Köszi az infókat Mindenkinek!
Vendég
 


[quote="fanni73"]T írta:fanni73ényleg nem? :shock: Jéééé, akkor valaki más írta, noha én mindig azt hittem, hogy Tőled olvastam :lol: De fő, hogy bejött :lol:
Őőőőőő, inkább 3-at, mint nem írom le, de azért 2-t szeretnék inkább hallani, a sajátomon kívül, ami úgyis a torkomban fog dobogni :wink:


:lol:
Vendég
 


FAnni drága pont azon gondolkodtam, mennyire tudatosan formáltad, alakítottad a vonalzódat! és hogy bejött! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Bizony, Boni :P
Ügyesen megfigyelted! Régi titkos álmom volt az ikerbabák, még ha kicsit félek is tőlük. De majd ha már egészen-egészen biztos leszek benne, hogy ikrek és megmaradnak, akkor végre leesik a nagy kő a szívemről, s igazán fogok örülni. Addig csak csendben és aggódva merem mindezt :roll:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :P
Tudom :wink: :wink: Csak szegény üres petezsákocskát sem akartam megbántani :oops:

Ez ez ivóampulla nem tőlem származik, esetleg az lehet, hogy írtam, hogy láttam a DM-ben olyat... de én magam nem próbáltam! :)
angel37
 
 


Fanni énnekem is régi titkos vágyam az ikerbabák! családban vannak is ikrek, remélem nálunk is bejön! :wink:
Vendég
 


-Mi is ikreket szeretnénk, főleg Pet- :D

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Viktu :lol:
Vendég
 


Nálunk a férjem apukája iker!
Vendég
 


Nálunk is a férjem apukája iker, kétpetéjű ikrek.
Mi is szeretnénk ikrekekt, de ha kétszer szimpla jön, az sem baj :)
buboskemence
 
 


na ezzel megint elleszünk egy darabig, mint a hason vagy nem hason? :lol:
Vendég
 


Anyukám is iker - a horoszkópja! :mrgreen:

Én is szeretnék ikreket, igaz elég kétséges, hogy hordanám ki... :?
angel37
 
 


Angel sikerülni fog!
Vendég
 


Bubi,
nálunk is ugyanez a szitu :D
Vendég
 


Azt mondod? :oops: :)

Már csak itt kéne tartani! :wink:
angel37
 
 


Nocsak, mennyi iker :lol: és iker fun :lol:
Asszem Lányok :P nálunk nem sokat nyom a latban, hogy mi van a családban... de amúgy a férjem unokatesói is ikerek és anyukámnak az 1. -meg nem maradt- terhessége is ikerterhesség volt és volt egy iker unokatesó párja.
Hja és az én ikreim valószínűleg úgy is ikrek lesznek, mint Angel Anyucija :lol:

Kívánom Nektek, hogy mindenki azt "kapja", amit szeretne :D

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Tényleg mennyi iker! :lol:
Kolléganőm is iker, és ikreket is szült! (nem lombik)

Fanni,
Hű, tök szép időszaka az évnek! :P
angel37
 
 


Én első körben egy babával is megelégednék a mi helyzetünkben! :roll:
Vendég
 


Én is tudom fokozni :) Ikrek jegyű vagyok és Pet is. (-és másfél nap van köztünk az énjavamra :D )

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Bella,
én összesen egy babával is... (igazából már az is álom)
angel37
 
 


Angel,
egyetértek...
Vendég
 


Angel :P Igen, elvileg július közepe lenne, de az ikrek hamarabb jönnek. Azért még nem is merem beleélni magam...

Piszkosul szenvedek a munkahelyemen :(
Békén hagynak, csinálok ugyan ezt-azt, de nem ez a gond. Eddig otthon kényelmesben jöttem-mentem, most meg szorít a gatyám és azt hiszem, túlettem magam.
Már csak 2,5 óra :roll: ha és 4 éj, amíg újra láthatom a piciket :D

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni, nyugi

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Fanni :P
lassan jöhet a gumis derekú gatya! :wink:

Baba,
bocsánat, neked el is felejettem írni, hogy őrület, hogy miklósbácsid mit szórakozik mindig ennyit! :roll:
Most már igazán abbahagyhatná! Bosszúból, amint megjön, legalább egy évig a közeledbe sem jöhet majd! :wink:
angel37
 
 


Közben önkritikát gyakorltam és láttam a saját beírásomat lelki szemeim előtt valaki mástól... kicsit régebben.
Szóval bocsbánat, szép az élet, nincs is okom panaszkodni és aki kiakadt, azzal is egyetértek :?

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :)
Szerintem itt mindenki együtt örül Veled :) Engem egyáltalán nem zavar, ha írsz magadról, az érzéseidről. Végre-végre ott lapulnak a picurkák a pocidban. :D
buboskemence
 
 


Búboskemence :P
Aranyos vagy, de kifelé menet -Utroval randizni- úgy elszégyelltem magam, mikor belegondoltam mit írtam, hogy muszáj volt korrigálnom...

Különben nemsoká tesztelő csajok :P a párotok nem féltékeny Utrora? Napi 3x2 menet ugyebár :lol:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni ne szégyeld magad nincs miért, és mi sem azért írtunk, amit írtunk, csak abszolút jóindulatúan kicsit irigykedünk. DE TE aztán igazán megérdemled már a babákat!
Vendég
 


Fanni drága :P
ha bedőlne ide a topicra vki, aki egy diszkó wc-jében esett meg egy vadidegen fickótól, és nyafogna itt nekünk, az biztos kapna pár virtuális tockost, de Te nagyon nem ez az eset vagy! :wink: Ahogy persze itt egyikünk sem.

Te pedig igazán hosszú és rögös utat jártál be, míg 2 (3) petezsákocska tulajdonosa lettél! :D
Régóta vártuk itt veled ezt!

Ha szorít a gatya, akkor szorít! :wink:
angel37
 
 


FAnni Enyim nem féltékeny, mert én nem kaptam semmilyen progipótlást!

egyébként engöm is érdekelnek az érzéseid :lol:
Vendég
 


Kezdek szentimentális lenni! Még könny is szökött a szemembe!
Köszönöm :)

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


FAnni óne bőgj szentem Kép

BAbim extradózis

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Búboskemence, Viktu, Boni, Buborék, Katica babatapiiiiiii!

Baba! Mensimamók mennek!

Fanni! Mindjárt itt a hétfő. :wink:

Angel! Hétfőre neked is egy kalappal a konzihoz! :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Még nem tette szóvá a féltékenységet, gyakran ő kérdez rá/figyelmeztet, hogy dugtam-e már? :)
buboskemence
 
 


Aha, szóval ez máshol is téma azért :lol:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Beu :!:
Rettentően kíváncsi vagyok, hogy alakul a beültid! Tessék jelentkezni :shock:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


HAnna neked is+++++++++++++++++
Vendég
 


Csajok én olyan álmos vagyok. :?
3 napja nem alszom éjszaka normálisan. :cry:

Utro téma, nálunk is visit az uram, hogy d..ás idő. :oops:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna :?
Szívdobogás? Idegesség?

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?