Új privát üzeneted érkezett!

Boniko!
Ez a jel. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna :wink:
Vendég
 


Fanni: gratu!!!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 

 
 

Csajok elkezdett fájni a torkom :cry:
Vendég
 


Fanni drága annyira örülök. Most aztán nagyon vigyázz magatokra! :D
buborék5
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukkra van időm, de nagyon jó hírekre jövök!

Faaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!!!!!!! Nagyon örülök, nagyon-nagyon-nagyon!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mindenkinek óriási drukkok! Jövő héten újra lesz netem és akkor gyakrabban jövök majd hozzátok!

Angel, lassan menned kell beszélgetni, ugye?????
Vendég
 


FANNI! hATALMAS GRATULÁCIÓM FOGADD, TELJES SZÍVEMBŐL!Drukk a továbbiakhoz!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Beu! Hű, nem semmi, mennyi babajelölt. :lol: :lol: :lol: Remélem, már jobban álltok a költözéssel.

Baba! Szurizás jól megy? :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Köszönöm szépen, Lányok :D
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!

Jó lenne, ha mindenkinek oszthatnál zebrát. :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna :P
Rajtam nem múlik :wink: Nagyon szívesen adom! Csak egy kicsit dolgozni kell érte 8)

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!

Dolgozunk. :wink:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Fanni GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!! Annyira örülök nektek majdnem annyira, mintha én lennék babás :wink: Problémamentes várandósságot kívánok neked!

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Hanna :P
Helyes :wink:

Allegro :P
Köszönjük szépen :D

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni! :lol: :lol: :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Zebraosztó Fannianyu :lol:
Vendég
 


Hanna!
Köszi, jól. Egy bajom van csak, még nem jött meg. Néha van 1-2 csepp, de sokszor az sem. Cicik fájnak nagyon..holnap viszont UH. MI van, ha nem jött meg??Az baj???MIt néznek a holnapi Uh-on?Most Suprefactot szúrok, utána mi jön és mikortól?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba! Nekem más stimum volt. Gondolom, azt nézik, leállt-e a petefészek. De nem tudom. :(

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Sziasztok!

Hát megvolt a nagy esemény :) Nagyon szépen köszönöm a sok drukkot! :)
Kicsit elkeseredtem, mikor megtudtam, hogy apa mintájában 25 millió sperma volt, mert az első 40 millióból sikerült :? Viszont mindenki azt mondta, hogy ez is bőven elég a sikerhez, úgyhogy most nagyon biztatom a sereget :) Az inszem utáni 20 perces pihenőm alatt gondolatban diát vetítettem a lurkeszeknek a fejlődésük állomásairól.(ezt az ötletet itt olvastam, de sajnos már nem emlékszem ki írta... Köszi az ötletet!!!)Ebben nagy segítségemre volt egy nagy plakát, pont a fejem mellett, ami ezeket az állomásokat ábrázolta a megtermékenyüléstől a születésig. Vetítettem a Dóriról is pár képet, hogy ilyen tündér nagytestvére lesz annak a vállakozó kedvű magoncnak, aki minket választ. Hát, remélem sikerrel kampányoltam... :)

És képzeljétek, Harcika engem is "meglátogatott" az őrzőben, és állati jól esett! Ezúton is millió köszönet érte :) És azért is, hogy "helyre tetted" a lelombozódott fejemet :)

Most eléggé fáj a hasam, délután kiegyenesedni is alig bírtam, most már kicsit jobb. Apa azt mondta, az elsőnél is így fájt, erre én már nem emlékeztem. Picit vérzek is, pedig biztos nem sértett fel a katéter semmit, mert észre sem vettem, mikor felhelyezte a doki.

És én láttam ám a képet a Fannibabákról, mert összefutottunk :) Csuda helyesek :)

Dalmi!

Örülök neked is, hogy találkoztunk! Bocs, hogy siettünk, de a Dórira egy barátnőm vigyázott, és siettünk haza érte :)

Fanni!

Itt is gratulálok! Férjed mit szólt?

Most csak ennyi, majd holnap még jövök!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi! Küldöm a babaragacsokat! Tuti sikerült, ne aggódj!++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Fanni! Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

Kép
zölddisznó
 
 


Évi!

Kép

Jó randit! :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Évi de jó!

nekem nincs ilyen szerencsém, amikor Én vagyok bennt, Harcika mindig nagyon elfoglalt, nem jut Rám ideje! :cry:
Vendég
 


Fanni :D
Gratulálok! :) Jól emlékszem, hogy három blaszto-babát kaptatok vissza? Ha igen, akkor nagyon ügyesek voltak mindannyian, háromból három! Gyönyörű :)

Beu :)
Gratulálok a sok-sok babamagocskához! Mennek a drukkok a további növögetéshez! :)

Évi :)
Hajrá fiúk! :) Biztosan ott van köztük a befutó is. (a diavetítést én írtam, nekem is a nagy plakátról jutott eszembe még a leszíváskor, pont azzal szemben ücsöröktem a kényelmes bőrfotelben :) ) Remélem bejön mindkettőnknél a kampányolás!

Baba :)
Biztosan minden rendben lesz holnap, drukk az uh-hoz!

Viktu, Katica, Boni, Buborék :D
Mennek a babaragacsok! ##########################################

Pusz mindenkinek!
Buboskemence
buboskemence
 
 


Fanni!

Gratulálok és nagyon-nagyon boldog babavárást kívánok.Ügyesek vagytok,hogy a tesó kérdést is megoldottátok. :wink:

Kép
Kép
mereszt
 
 


Sziasztok!!!!

Fanni!! :D :D :D :D :D
Nagyon, nagyon, nagyon teljes szívből gratulálok!!!Ezek fantasztikus hírek!!!!

Hanna, Fanni!!

Nem állok túl jól a kipakolással!!!Lakáson belül még tart a káosz, de majd rendeződik, most probálom magam emiatt nem izgatni :?



Évi!! :D
Sikeres randizást!!!!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Baba!!
Nem baj, hogy még nem jött meg!!!Nekem is uh után kb. 2 nappal jött meg!!
beu9
 
 


Beu, Bubi Viktu, Katica, Buborék ++++++++++++++++

Jóéjt!
Vendég
 


ÉVi

Sok sikert nektek, ügyik voltatok! :D

Baba

Ne izgulj, biztos megjön időben! :wink:

Beu

Mi a helyzet nálatok?

Bubi, Vitku Katica

+++++++++++++++++++++++++++++++++++
buborék5
 
 


Évi!Drukk a randihoz!++++++++++++++++++++++++++++++

Baba! KP a dokid, ugye?-akkor holnap megnézi minden rendben van-e a méheddel, nincsenek esetleg ciszták, ilyesmi, és felírja a kövi adagot(nekem longom volt, gondolom Neked is, ha suprefactot szurizol, tehát indul a Gonal-ill.lehet, hogy Te is kapsz Luverist,+ kevesebb suprefactot kell szúrnod... de lehet, hogy más lesz :roll:

Beu! Bubi! Katica! Bubikemence! Boni!++++++++++++++++++++

Nálam azt hiszem ma van a holtpont...egész nap sirdogáltam :roll: ..és nem tudom miért :shock:
Tök zizi vagyok. :D

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Vitku

Nem vagy zizi, azt hiszem ez sokakkal előfordul. Biztos dolgoznak a hormonok :wink:
buborék5
 
 


Baba :P
Ha esetleg lenne cisztád, ne ijedj meg! Ezt nézik holnap... meg hogy valóban leállt-e a petefészked. Ha van ciszta, az sem gond, elmúlik! Vérzés, majd Suprefact és Gonal-F!

Beu :P
A kipakolással most ne is törődj. Ha az ágy rendben van, az Neked most épp elég lesz! Hallottam, hogy gyönyörű embiróitok vannak, szóval nagyon drukkolok! Te bizti "csak" 2 blasztot kapsz vissza, s ez így is van rendjén. Mindkettő meg fog tapadni! Drukkolok!

Évi :P
A férjem meg sem lepődött. Tudta 8)
Én is bíztattam a kicsiket és bejött :wink:

Mindenkinek köszi a gratut.
Babaragacs mindenkinek, akinek kell!!!
Jó éjt... én már aludtam egy picurkát :oops:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok !

FAnni ! Mégegyszer HURRÁ-HURRÁ-HURRÁ :D Gratulálok :wink: :wink: :wink:

ÉVI! Örültem a találkozásnak :lol: :lol: :lol: Pihenj sokat,Dórikának puszika :wink:

Viktu! Ne sírdogálj :wink: Légyszi ,csúnya piros lesz a szemed :wink:

DRÁGA MÁGUSTÓL megkapom amire vágyom jézuska hoz nekem kis BABÁT :D :D :D NAgyon boldog vagyok :D

HARCIKA ! Sajnálom de nem tudtalak megvárni,mentem haza csicsikálni az a két óra alvás kevés volt :cry: Most ujra itt vagyok dolgozóba :( De nagyon jó kedvűen :wink:

Mindenkinek millió ölelés :lol: 8) DAlmi
dalmácia
 
 


Fannika!!
Tiszta szívből gratulálok, és szurkolok , hogy két szép csillagszemű babád legyen, amilyen te is vagy!! :wink:
Dalmi!!
Hát te már sose leszel gépnél???? :cry: :cry:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Csak jó reggelt...és már futok is!

Kép
zölddisznó
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!




Kép
Vendég
 


Jó reggelt! :P

Kép Kép Kép Kép Kép

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Dalmi :P
Köszönöm és hajrá december!!!!!

Lois :P
Köszönöm szépen :D
Nálad most mi a következő lépés?

Már csak két nap és indulnak -vagyis folytatódnak, mert az én beültim is novemberben volt- a novemberi lombikos zebrák 8)

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


HALI!

FAnni!
GRATULAAAAAAAAAAAA!

Minden jót kívánunk!

Kép
anid
 
 


Sziasztok!

Boni, Búboskemence, Buborék, Viktu, Katica,
lassan közeledik az eredményhirdetés! :)
+++++++++++++++++++++++++++

Évi,
bőven elég a hadsereg az inszemhez! :wink: És a sikerhez is!

Beu,
ti blasztókra vártok?

Sannah,
bizony! :D

Fanni :P
tegnap el is felejtettem a nagy örömhír mellett, hogy hétfőn lehet, hogy összefutunk! :wink:
Hányra mész? Én délre!
angel37
 
 


Angel :P
Akkor bizony sanszos, mert én f12-re megyek :D
Visszaadhatom a progi szurijaidat akkor?

Anid :P
Köszönöm szépen!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :P
Jóóó! :D Úgyis hamarabb ott leszek, mint dél! :wink:

Tényleg a progi! Megköszönöm, ha visszahozod! :)
Látod, szerencsehozó ez, csak nem szabad beszúrni! :lol:
angel37
 
 


Angel :lol:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Angel,
Ezek szerint mész Mágusunkhoz hétfőn! :D

Katica, Boni, Búboskemence, Buborék, Viktu, Évi
Babaragacsok útnak indítva!+++++++++++++++++++++++++

Dalmi,
Csak összejön az a december, ugye, ugye! Hajrá! Hú de jó kis karácsonyi ajándékotok lesz!
Vendég
 


Fanni!
Nálam nem sok van. Leállították a ciklusomat három hónapra utókezelés gyanánt, most várom a hőhullámokat (ami a doki szerint azért nem lesz :oops: ), meg a hisztirohamokat (amire meg én mondtam a dokinak, "hogy na a klimaxos hiszti meg úgyis elveszik a többi hisztim között... :twisted: )

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok! Viktu, igazad volt. Tényleg ez történt.
Fanni, én is az újfajta kezelést választottam, amikor felajánlotta K.P. Egyenlőre arra várok, hogy megjöjön, aztán vérvétel és indul a babagyár! Jajjj, d etürlemetlen vagyok. Ha valaki lája Pirit küldje már!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!
-csak gyors bekukk- Takarítok.Brrrr.

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Baba!Az új kezelés jóóó!(Lsd-Fannit ill. hamarosan szeretnék én is referencia lenni :wink: -Egy "hátránya" van, hogy sokszor kell vért adni a nép javára :)
Pirit Babának+++++++++++

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Évi: nagyon drukkolok Nektek!!!!!!

Babim: Piri, piri, piri!!!!!!!!!!!!

Katica, Boni, Búboskemence, Buborék, Viktu: drukk!!!!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Lányok!
Nézem a táblát...és Hanna???
Lemaradtam valamiről? :roll: :oops:

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Viktu :P
Majd kérdezd Hannát :lol:

Baba :P
Pirit én nem tudom küldeni szerencsére, de nagyon drukkolok :wink: Holnap már Hawaii, igaz?

Lois :P
A nők élete egy hiszti! Hol ezért, hol azért! Remélem, hamarosan kezdhettek :D

Búboskemence :P
Nincs egy kis ízelítő véletlenül a holnap utáni vérvételhez? :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?