Új privát üzeneted érkezett!

Hol van mindenki???????? :shock: :shock:
katata
 
 


Kata!
Örülök, hogy tetszik! :lol:
Remélem a többiek nem a zebra elől futottak el!
Hahóóóóóóóóóóóóóóóó többiek? Merre vagytok?

Kép
sapé
 
 


Jaj Lányok! Én úgy izgulok! Holnap minden kiderül. Már alig aludtam ma is valamenyit. Szerintem most éjszaka sem fogok tudni. Szorítsatok nekem légyszi!
Katata neked is szorítok!

Kép
macuska
 
 

 
 

Domo,
Ismimnek nem volt mensije se peteérés szóval semmi. Kezelés sikeres volt rendszeres mensi és peteérés sikerült is a baba. De pl. lombiknál is ajánlják mert segítheti a megtapadást szóval tuti hogy hasznos.

Kata,
Hogy vagy?
Vendég
 


Pandus,
sajna vasarnap ota rossz erzeseim vannak... Egesz addig mast ereztem... :? Mar azt szamolgatom, hogy pont belefer meg egy tranfer karacsony elott.
Mit irtal Domonak? Mi segithet?? Bocsi, de asszem lemaradtam rola...

Macuska!
Szoritok neked nagyon!!!!

ILONKA???
MERRE VAGY?????????????
katata
 
 


Kata! Ne negázzzzzz!!!! Bár, ha akarsz, tedd azt. Az egyik csajszi a Dévaisok közül végignegatívkodta az elmúlt időszakot. komolyan azt hitte, nem sikerült most sem a beülti. Na tegnap pisilt egy pozitívat és a petezsák is látszott uh-n......

Macus! Szorítszorítszorít!!!! Próbálj azért pihenni! Kééérlek.

Pandus! Szia! Jól vagytok? Nemsokára babázhattok! Repül az idő....

Kép
Kép
Kép
zel
 
 


Sapé,
neked holnap lesz eredmény??? Szorítok nagyon!!!
katata
 
 


Ilona, hova tűntél??? voltál orvosnál? ugye még nem jött meg?

Kata, mit érzel? ne ijsztgess, én úgy szurkolok :lol:
írtam a múltkor, hogy megyek akupuntúrára, és Panda arra írta, hogy van, akinek ez segít. Remélem, nekem is fog.
Mindig azt mondta minden orvos, hogy velem minden rendben. Ma az akupunktúrán azt mondták, hogy nemműködik rendesen sem a méhem, sem a petefészkem, nagyon alulműködnek :( A vérkeringésen kell segíteni.
Nem nagyon hiszek az egészben, de azt hiszem belevágok, hátha pont ez segít. Kb. 2 -3 hónap kell, hogy minden OK legyen.

Macuska, remélem nagy öröm lesz holnap :lol: majd nekünk is írd meg.

Sapé, eredmény ugye jó lett?

Reni, Tücsökbogár hova tűntettek?

Kép
domo
 
 


Jó reggelt! Kép

Aggódom Reniért nagyon eltünt :roll:

Kata,
Akkor is küldöm a ragacsokat olyan szép babákat kaptál vissza!! Mikor tesztelsz?

Domo,
Én hiszek az akupunktúrában és bizony tényleg lehet olyan hogy rossz a vérkeringés a méhbe ez pedig a beágyazódásnál hátrány lehet. Milyen gyakran kell menni? Hol fognak megszúrkálni?

Zel,
Köszönjük jól vagyunk :D Kicsit unalmas az állandó fekvés de most már nincsen sok hátra.

Macuska,
???
Vendég
 


Sziasztok!

Nem tűntem el, olvaslak benneteket, csak mostanában olyan depis hangulatban vagyok és nem akarom rátok ragasztani.

De sapénak, katának, ilonkának és macuskának megy a szorítás. - és mindenkinek akinek még szüksége van rá.

Reniért én is nagyon aggódok. Remélem, hogy nincs semmi baj, csak esetleg befektették és onnét nem tud írni.
tücsökbogár
 
 


sziasztok,

csak gyorsan benézek, ezer a dolgom.
Katata, szorítok a holnapi vérvételhet rettenetesen.
sapé, neked is.
Jaj kinek is kell még!

zel, hajrá! Remélem is, hogy jelentkezel!

pandácska minden ok?
bbilona
 
 


Hát nem kell holnap vérvételre mennem, mert ezerrel megjött ma. :( Sírni sem tudok, elvesztettem a könnyeimet...

Ilonkam,
neked is??? :shock:
katata
 
 


Kata,
Ez nem lehet igaz :evil: gyógyitó ölelést küldök bár tudom nem sokat érsz vele :(
Vendég
 


Sziasztok!

Kata, nagyon sajnálom :( Igazságtalan az élet :cry:

Ilonka, látom nálatok is... kitartás Lányok!

Domo, az akupunktúra nem fáj? Még sosem voltam...
dóri797
 
 


Kata:
Erre nem tudok mit mondani. Itt mindannyian annyira bíztunk!

Ilonkám:
Akkor neked is?

Mi mától bele tudunk csapni a levesbe, végre elmúlt... :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Kata!

Sírjál csak! Hidd el jót tesz! De ne add fel, majd a következő sikerülni fog! - persze tudom, hogy ilyenkor ilyen bíztatásokkal tele van a padlás, de csak ebben bízhatunk. Sikerülnie kell!!!!

Ilonka, veled mi van??????
tücsökbogár
 
 


katata, ohhhhhhhhh :cry: Pedig olyan jól elterveztük azt a karácsonyi örömöt a pocakokban.
Most ha már így összerázódtak a piros napjaink, a zebráink is kedvet kaphatnának a többiektől :? . El nem tudom mondani mennyire szomorú vagyok.


tücsökbogár, hát én most total tanácstalan vagyok, mert eddig nem mertem menni a talpmasszőrhöz, hiszen a kismamákat nem szabad masszírozni, most meg a mensi miatt nem enged a férjem, mert akkor sem szabad. Szóval 3 hét szépen kimaradt, de a jövő héten már biztosan megyek. Mindenesetre a zsírdiétának köszönhetem-e vagy sem már 2 kilóval könnyebb vagyok, és a hasam sem fáj, pedig.....huha milyen szokott lenni.
Te mikor mész megbeszélni, hogy abbahagyhatod-e a gyógyszeredet? Jól emlékszem, hogy közeleg ez az időpont is?
bbilona
 
 


Csajok,
köszi az együttérzéseket, jól esik.
Igyekszem talpra állni, már beszéltem is a rendelővel és megyünk rendületlenül tovább!!!
Jövő pénteken már megyek is vérvételre és Télapó hoz majd nekem két babát a pocimba!!!

Ilonkám,
de nem lehet, hogy a talpmaszi miatt volt ez a hosszú ciklus? Vagy mi volt ez????

Én erősen gondolkodom az Aviván. Valaki mesélne róla?? Tapasztalatok?? Hisz benne valaki????
katata
 
 


Katata!!! Nagyon-nagyon sajnálom!!! Olyan szomorú ez!
Sajna nekem is nega lett a vérvételem. Szóval nincs babóca a pocakomban. Egy picit elkeseredtem, de nem adom fel!!!
Azt mondta a dokim, hogy lát egy 33 mm-es cisztikus foltot, de majd a vérvételből minden kiderült. Telefonáltam és negatív.
Valószínű nem szabadult ki a tűszöm és átalakult cisztává, amit remélek, hogy felszívódik. Mondta, hogy valószínű ebben a hónapban kimarad a mesim.
Teljesen meg vagyok kavarodva a gyógyszerektől, nekem ezelőtt ilyen még sohasem volt. Elegem van a bogyókból!
Megbeszéltük a párommal, hogy most kihagyunk 2-3 hónapot és újrakezdjük az 5. inszemmel.
Most elmegyek fogorvoshoz, rendbetetetem a fogaimat, hogy később ne kelljen, ha jön a baba. Képzeljétek van egy ki nem nőtt bölcsesség fogam, amit ki kell szedni, mert egy kicsi gyulladás van rajta, de érdekes módon nem fáj. Hallottam róla, hogy lehet, hogy azért nem jön össze a babóca, mert valahol a szervezetemben van egy gyulladás. Nekem lehet, ez a bibi.
Le szeretnék fogyni 5-7 kilót, hátha ez a gond. (Most 63 kg vagyok.)
Most egy kicsit kikapcsolok, próbálok nem mindig a babásodásra gondolni, hátha egy kis lazítás tényleg bevállik.
Az Avivát én is próbáltam. Elég nehéz rászánni magam, kellene csinálni, de nem tudom. Egyedül nem megy..
Én a Closty mellett tornáztam, végülis elég jó lett az eredmény abban a hónapban.
Most edzőterembe szeretnék járni, egy kis biciglizés, talán futás, hátha jót tesz. Az Avivát egyedül nagyon nehéz csinálni.
Katata fel a fejjel és optimistán előre!!! Nagyon drukkolok mindenkinek, hogy teljesüljenek a vágyaitok! :)

Kép
macuska
 
 


Csak gyors bekukk, mert fürdetek!
Eredményemet nem tudtem megkérdezni, majd holnap lesz elérhető a dokim.

Kata!
Drága, hát nem tudok mit írni, rettenetesen sajnálom a dolgot. Pedig más érzéseim voltak veled kapcsolatban! DE örülök annak, hogy gyorsan kezdhetitek a következőt, így a JÉZUSKA talán hozhat nektek valami szépet! Kitartás, én szorítok neked!
Nekem most tudod, hogy mit ajánlottak? Az Aloe Verás készítményeket!

Macuska!
Sajnálom, hogy nem sikerült! De tényleg lehet, hogy nektek is egy kis pihi jót fog tenni.

Kép
sapé
 
 


Sziasztok!
Kata, Macuska! Sajnálom, hogy nem sikerült!
Ági! Akkor hajrá!
Valamit vagy én irtam rosszul vagy te értetted félre. Nem doki mondta, hogy sikerülhet inszem nélkül, hanem én nagyon reménykedem benne.
Most védekezünk, mert ilyen hamar nem szeretnék még babát. Párom benne lenne, de nekem volt egy megérzésem, hogy ha belevágtunk volna rögtön akkor össze is jött volna a baba.
Most elég Annával foglalkozni.
Kicsiboris, Pandácska! Jól vagytok?
bgyöngyi
 
 


Kata, rettenetesen sajnálom :cry: , de már bízok is a következőben :lol: Olyan jó lenne tudni, hogy mi ilyenkor a gond...

Macuska, a pihenés nem árt, most én is emellett döntöttem. Nekem is elegem lett a gyógyszerektől, és abból, hogy jól működő ciklusom teljesen felborult.

Ilona, látom megjött...
de akkor mi történt? nem voltál közben orvosnál?

Panda, heti egyszer fogok járni, hétfőn megyek először (mégcsak megbeszélésen voltam) Kombinált lesz: fél óra akupunkúra, fél óra talpmasszázs.

Kép
domo
 
 


domo, kíváncsi vagyok hogyan alakul majd az életed a talpmasszázs, akupunktúra után, én személyesen ismerek olyat, ahol a lombik nem segített, de ez a kettő együtt igen. Szóval hajrá!
domo, katata orvosnál nem voltam már éppen akartam menni, amikor beköszöntött piri.
Régen nekem 50 napos cilusaim voltak, állítólag normális hormonműködés mellett, majd szépen lassan (5-6 év) lecsökkent 30 napra. Most azt mondta a talpmasszőr, hogy a hormonjaimmal van valami probléma, úgyhogy én most azt gondolom ez az ő műve, mert beállítja a hormonműködésemet a helyes irányba.
Ilyen fájdalommentes nem szokott lenni, tehát reménykedem.

katata, Aviva tuti jó dolog és csak heti kétszer 1/2 óra, de tudom milyen nehéz egyedül nekikezdeni, azonban tutira jó dolog. Légy erős, kitartó és próbáld meg. Azon gondolkozom, hogyan tudnánk együtt csinálni, de nincs még webkameránk, és a számítógép pici helyen van, szóval az kiesik. :wink:

sapé, remélem minden ok lesz ma.

macuska, sajnálom.

zel, mágnes nektek kell lenni a jégtörőnek, szükségünk van néhány zebrára.

dóri, jól vagy?
bbilona
 
 


Hallottatok már a Jónás-módszerről? Tud róla nekem valaki valamit mondani?

Kép
macuska
 
 


Ilona,
Hát neked is megjött :? erről lemaradtam :(

Macuska,
Néha tényleg kell egy kis pihi ilyenkor szoktak becsúszni a babák :wink: Jónásban én nem hiszek egyáltalán remélem ezzel senkit nem bántok meg persze én is kipróbáltam...

Domo,
Majd részletesen mesélj el mindent nagyon kivi vagyok rá.

Gyöngyi,
Köszönöm jól vagyunk holnap jön a családom itt lesznek velem hétvégén és ez feldobja a kedvem nagyon hiányoznak .

Kata,
Hogy vagy?
Vendég
 


Sziasztok lányok!!


Jaj itt pityergek a gép előtt,hogy mennyien kerestettek :cry:
Ti vagytok az én második családom! :lol:


Oda voltunk Fehérváron,és utána pedig előfizetőtt váltottunk, nem volt netünk.Most kötötték be a netet az előbb,és az első dolgom volt ide ülni :D


Kivel mi történt vissza fogom olvasni!

Jucmuc! :lol: Gyönyörű a babád,és a lakás pedig egyszerűen csodaszép!!!

Kiccsiboris! :lol:
Te hogy smint vagy??Babaszoba??Vásárlás??

Sapé! :D
Kezelés hogy áll??

Zel! :lol:
Te hol tartassz pontosan??

Pandácska!
Dóra hogy van???És a pocid,ha jól emlékszem voltak azok a keményedéseid,reméllem minden rendben!!
Vikimi megszült???vásárlás????


Katata! :lol:
Babócák???Látom már 12nap! Juj de izgi :lol:


bbilona! :D
Határozat????És a kis leleked meg egybek????

Tücsökbogár! :lol: ???
Magamról!

Tök jól vagyok.lassan csak görgetni lehet,és egyfolytában éhes vagyok :oops: A csajszinak már vásárolgattam nagyon szép baba dolgokat :lol: Nagyon sokat mocorog :lol: Babakocsim még mindig nincs :roll: Szombaton fessük a babaszobát! :lol:
m. reni
 
 


Reni,
Végre :D Nem szabad így eltünni ejnye :wink: keményedéseim?Hú akkor te tényleg régen voltál azóta voltam a kórházban 2 napig szülőszobán fájásokkal(26 hetesen) de sikerült leállítani szerencsére, csak feküdhetek és ez már így is marad a 36.hétig meg szedek méhlazító gyogyikat. Viki megszült :D nekünk hétvégén készen lesz a szoba hozzák a bútorokat és a nővérem megveszi a hiányzó dolgokat(pelekázó, pár ruci, kád, matrac, ágynemű stb) Szóval minden a helyén lesz de jobb is mert lehet nem viszem végig a terhességet. Jó festést szombatra milyen színű lesz?
Vendég
 


reni, örülök, hogy benéztél végre és minden rendben. Jó festést, és készülődést!

macuska, Jónás módszer és minden más lehetséges amit a kollégámék kipróbáltak, hogy kisfiú legyen a 4., így tavaly megszületett Noémi. :wink:

pandácska, sajna így jártam, majd a következő hónap sikeresebb lesz, tudod a Jézuska hozza :wink:
bbilona
 
 


Sziasztok!

Kata, akkor hajrá a Télapónak! :) Nekem az aviva könyv megvan. Átolvastam már és szerintem van valami a dologban! Az bizti, hogy kell lelkierő hozzá, hogy az ember otthon egyedül nekiálljon. Én úgy vettem ki, hogy a peteérést segíti főleg, neked ezzel vannak gondok?

Macuska, sajnálom! Remélem nem lesz tartós ez a ciszta dolog! Nekem volt már alma :!: nagyságú cickám és szépen elmúlt napi 2-3 csésze cickafark teától. Erról a "fogas" dologról már én is sok rosszat hallottam. Mindenképp érdemes elmenned fogdokihoz!

Ilona, szerintem is lehet, hogy a talpmasszázs csinált neked ilyen hosszú ciklust! Remélem csinál neked egy nagyon-nagyon hosszú, hónapokon át tartó ciklust! :lol:

Én nagyjából képben vagyok a Jónás-módszerrel kapcsolatban.Nekem sajnos nem jött be. Eddig kétszer voltam terhes és mind a kétszer a mensimhez tette be a termékeny időszakot.

Én jól vagyok, csak a szokásos idegbetegség van megint rajtam, de nem is fárasztalak vele titeket. Elvileg jövő pénteken mennék uh-ra, de megpróbálom holnapra bekönyörögni magam :oops: :roll: Most itthon leszek szabin dec. 10-ig. Gyerekekkel dolgozom és tegnap már fájdogált a torkom, nagyon betojtam. :( Úgyhogy megpróbálom valahogy kivédeni most a vírustanya gyerkőcöket. :shock:
dóri797
 
 


mármint cisztám volt, nem cickám, ami cickával múlt el :?

de béna vagyok... :D
dóri797
 
 


Pandácska!

Jaj te szegény :roll: Szerintem minden rendben lessz :lol: Tudod csak optimistán :lol: Tényleg régen voltam erre.Én még annyira nem vásárolgattam.A szoba citrom és narancs színű lessz.
én még babkocsi ügyben mindig bizonytalan vagyok.Vikimi nem rakott fel fotót a babáról??


bbilona!
Ennyi a beszámoló???? :roll: :roll:
m. reni
 
 


Reni!
Örülök, hogy jól vagytok, ezután gyere gyakrabban! Persze csak ameddig még megteheted, mert ha már otthon lesz a szép babaszobában a kiscsajszi, akkor úgyis ritkábban lesz rá időd.

Ilona!
Háááááát talán a jövő héten vagy utána héten fogadni fog a doki. Most úgy tervezem, hogy ha beleegyezik, akkor kb februárig szedném a gyógyszert és talán május körül akkor belefoghatnánk a lombikba.

Kata!
Nagyon fogok szorítani annak a Mikulásnak!!!!!

Macuska!
Sajnálom, hogy nem sikerült. Nem tudom ugyan, hogy hány centi magas vagy, de a súlyod egyáltalán nem tűnik vérlázítóan soknak.
tücsökbogár
 
 


Borisról tud valalki? Már egy hete nem jelentkezett!
tücsökbogár
 
 


Sziasztok!

Pár napja bele-bele nézek, mert annyira kiváncsi vagyok rátok, de sajnos nem tudom követni. Kata, Ilona borzasztóan sajnálom.

Ilona jól sejtem, hogy Szigfridhez jársz? Kár, hogy nem futottunk össze, én is járok. Nekem a tejtermelésre segít rá, Zitát az aszthmájával kezeli (illetve most fejezte be) és Babettnek sajnos van ( már múlóban, aki nem tudja nem veszi észre) egy kis kényszertartása, aminek úgy örültem, hogy a 17. héttől , ő végig fejjel lefelé állt szülésre készen, visszaütött. Nem tudott egy kiskrapekkal a feje fölött mocorogni, és bemerevedtek az izmai. Szigrid még kezeli, de rohamosan javul. Most azt mondta, hogy két hetente menjünk már csak és 2 kezelés elég lesz. Dec 5-én 11.30 körül én ott leszek, ha estleg tudnál akkor jönni, megismerkedhetnénk.

Mindenkinek sok sikert, mennem kell mert két torokból szól az ordítás.
tamaranna
 
 


reni, hiszen nem én tüntem el. :wink: Ha visszaolvasol unásig velem van tele a topik. Jó kis szinek, majd jöhetnek a fotók is babáról, babaszobáról.

tamaranna, de igen Szigfrid. Jó lenne találkozni, de én munka után tudok csak menni ami 17 óra körülre esik, és akkor amikor a férjemért nem kell mennem a dolgozóba, úgyhogy előre nem kiszámíthatóan és össze vissza.
Nem gondoltam, hogy csecsemőket is kezel. Nincs elég tejecske? Vagy csak elővigyázatosság?

tücsökbogár, hiszen az pompás, hátha sikerül a terved :wink:
bbilona
 
 


zelem, köszi a dícséretet, és na végre möggyüttél! és végre jó a gép :lol: :lol: a hosszú hajamat elhagytam :wink: már untam :P
és miket hallok, kevesebb mint egy hét és már leszívás? jujj de jó, ügyesen a szurikkal! puszika, ne sirdogálj sokat inkább küldök egy kis ++ erőt!!!

tamar, kitartást a picúrokhoz!!! pusssz

dóri, nagyon-nagyon örülök!!!!!!! gratula :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

reeeeeni, de jó itt vagy:o))) mi is most festettünk, milyen lesz a színe? nálunk meleg nap sárga :lol: kocsink nekünk sincs, mindenképp quinnyt szeretnééééék....

ilonka, nagyon sajnálom.....de te nagyon +++ csajszi vagy ám!!!

Kép
kicsiboris
 
 


Sziasztok!

Reni!
Na végre, de jó hogy hallani rólad! :lol: Jól vagy?

Hát megvan az eredmény. P2, de metapláziás sejteket találtak benne. A dokim szerint, hogy a foltot is látta, jobban kell vigyázni, így 6 hónap múlva kontrollra kell mennem, és akkor meglátjuk. De ha bármit észlelek azonnal jelentkeznem kell!
Tegnap mozgalmas éjszakánk volt, a kislányom kortyolt a habfürdős vízből, és hányt, de rendesen. Szerencsére ma nem volt vele semmi!

Most mennem kell, anyukám meglepett minket, itt van nálunk!

Kép
sapé
 
 


Sapé:
Nekem is P2 lett, az jó! Mi az a metapláziás sejt??? :shock:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

4,5 mm-es a Törpi! :lol: :lol: :lol: , "egyértelmű és határozott" szívműködésünk van!

:D :D :D Egyszerűen nem tudom elhinni!
dóri797
 
 


dóri, csodálatos lehet. :wink:

sapé, akkor ez most jó is meg nem is. Mire kell jobban vigyázni? Préselt búzalé, céklalé, méregtelenítés?

kicsiboris, akkor mindenki felkészült? Mostmár csak a prüntyőkére kell várni?
bbilona
 
 


Sziasztok!

Dóri!
Örülök, hogy minen rendbn, most már nyugi! Gratulálok még egyszer! :lol: :lol:

Mágnes! Ilona!
Maga a metaplázia,egy rákot megelőző állapot lehet, ha nem figyelnek oda. Okozhatják: irritáció, gyulladás, alacsony pH.
Vagyis nálam a normál sejtek mellett ilyen metapláziás sejteket találtak. A nagy kérdés az a halvány foltocska is, hogy összfüggésben van e a mostani eredményemmel, ezt csak 6 hónap múlva a kontrollon tudom meg. Aloe Verás készítményeket iszom, hátha segít.

Kép
sapé
 
 


segítsetek lányok
anyósom megijesztett, hogy a szolizás miatt megvakulhat a baba :?: :!: :?: :?: na ezen a párom bepánikolt, megvolt a veszekedés...olvastam erről és sehol nem tiltják, igaz túlzásokba sem szbad esni. ti mit tudtok erről? dokik mondtak valamit? hetente egyszer szolizom, a pocakomat letakarom hidegvizes törivel...mindenki véleménye érdekel :wink:

dóri
nagyon-nagyon örülök a manódnak :!: :!: 4,5 mm :P ez olyan szép időszak, úgy irigykedem, pedig már én is átéltem, de mégis :lol: :lol: :lol: ismerem ezt az érzést és sok-sok boldogságot kívánok, nagyon vigyázzatok magatokra :lol:

sapé. hogyan tudsz jobban vigyázni? nem neki kellett volna valami gyogyót felírnia erre?

ilonkám, hát hogy felkészültünk-e? apás szülés lesz, alternatív szülőszobában, a párom velem együtt készül a nagy napra, de én még belül nem vagyok 100-as....de még boris is ráér :lol: mire szép nagyra nő odabent, addigra én is lészen leszek..........remélem...
veled mi úccsi? mik a köv. lépések a határozat után?

Kép
kicsiboris
 
 


ííírrrjjjjaaatttookkkk

Kép
kicsiboris
 
 


Kicsiboris, én még soha nem voltam szoliban, fogalmam sincs, hogy árthat-e. De ha attól megvakulhatna a baba, akkor azt nem az anyósodtó tudtad volna meg, az biztos minden könyvben benne lett volna... Én ebben nem hinnék...

Dóri, nagyon gratulálok :lol: és mellette nagyon irigykedek :? jó lenne tudni, hogy ez egyszer velem is megtörténhet...

Kata, hogy vagy? rögtön belevágtok a következőbe?

Zel, hol tartasz???

Kép
domo
 
 


Dóri,
Gratulálok :D

Boris,
Én is úgy tudom hogy lehet szolizni mértékkel de azért kihagytam pedig elötte rendszeresen jártam. Az tuti hogy ettől nem vakul meg a baba nyugiiiii!!

Kész a szoba :D kicsit sok kép lesz bocsi :oops:

Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Kata! Jaaaaj, ne.... Ölellek!

Kicsibé! Bár én sem járok szoliba, és pocival tutti fel sem merült volna bennem a gondolata sem, mégis azt mondom, hogy nem telefonfülke, amibe belépsz az utcán, Tehát valakinek azt tudni kell kezelni. Aki kezeli, tudnia kell, ha babásoknak ártalmas. Ha pedig tudja, szólt volna. Így jól kitekerve gondolatmenetemet arra jutottam, hogy Lujzikának gyönyörű, egészséges szemecskéje van, lesz! Ne aggódj. Párom is vett olyan karnitint, titeket hoztalak fel példának. Szedi is hősiesen.

Bbilona! Úgy bíztam, szorítottam, hogy a doki mást mondjon, mint a teszted. Sajnálom!

Domo, Reni, mindenki.... Tegnap voltunk Uh-n. A nyh 11 mm-es, és van 8-9 tüszőm, meg most nőtt még 3 kisebb is. Szépen együtt nőnek a nagyok. D. Doktor nagyon meg volt elégedve velem. Igaz, már nagyon sz@rul viselem a vérvételeket, meg a szurikat, de a cél érdekében...... Nem beszéltünk még meg konkrét időpontot a punkcióra, de kb szerdán szerintem meg kell történnie.
Kicsit izgulok, meg minden, de tudjátok, miről beszélek.

Jövő héten nem hiszem, hogy jövök, mert Pesten leszünk... Szorítsatok néha kicsit! Köszönöm! Pusszantás:

Johanna
zel
 
 


Pandácska! nagyon szép a babaszoba!
zel
 
 


bocsi, hogy bepofátlankodok!

Szolárium
Nincs rá bizonyíték, hogy káros lenne a születendő gyermekre, az orvosok mégsem ajánlják a szolárium használatát. Terhesség alatt tanácsos minden olyan tevékenységet kerülni, ami megemeli a testhőmérsékletet. Erre az első három hónapban fokozottan kell figyelni. A babavárás második felében különös tekintettel az utolsó hónapokra, egyébként sem jó hanyatt feküdni, mert a háton való fekvés akadályozza a normális vérkeringést. Ajánlott a bal oldalunkra fordulni, ha pihenni vagy aludni szeretnénk.

http://www.utisugo.hu/wellness/eletmod/ ... info-21080
Vendég
 


Köszi mindenkinek a jókívánságokat! :D Nem merem átállítani a vonalzóm, hülye vagyok, igaz? :roll:

Kicsiboris, ne izélj már a szolival! Nekem muszáj a bőröm miatt szoliznom, ezért eléggé utánanéztem a dolognak már korábban és mindenhol azt olvastam, hogy nem árt. Sőt, az egyik cikkben azt írta egy doki, hogy néha még jót is tesz a téli hónapokban a d-vitamin képződése miatt. Szóval szerintem ne izgulj. Csak nem szabad túlzásba vinni. Úgy emlékszem, hogy csak a hőhatás miatt nem ajánlják, dehát 5 perc az szerintem nem sok...

Domo, már hogy ne történhetne meg veled is?! Amikor felmentünk első vérvételre a Kaáliba az asszintens nagyon örült, hogy sikerült spontán. Én mondtam, hogy szuper meg minden, de az előzőből sem lett semmi..., erre ő: "Egyszer mindenkinek sikerült!" :lol:

[size=9]Halkan megjegyzem, hogy még mindig rettegek attól, hogy nem lesz tartós a siker...[/size]

Pandácska, nagyon aranyos a szobácska! :D Sajnos nálunk nincs külön gyerekszoba és a hálónkba is épphogy be tudunk préselni egy babaágyat :(
dóri797
 
 


Boris!
Most őszinte leszek:
Bocs,de most talán anyósodnak adnék igazat. Abban nem vagyok teljesen biztos, hogy vakságot okoz, de nem szabad kismamáknak szoliba járni, sőt a napozást is mellőzni kell! Legalább is nekünk valami hasonlót oktattak annak idején.Szoptatós anyukáknak sem szabad! Én nem mentem kismamaként szoliba, sőt a napon is csak rövid időt tartozkodtam. Szerintem beszélj a dokiddal kérd ki a véleményét, tanácsát. Kikérted valakinek a tanácsát mielőtt elkezdtél szolizni?
Ebben a dologban kikértem a bartánőm véleményét(felhívtam telefonon), aki már 2 gyereket szült, Szerinte sem lehet szolizni, mert sok következménye lehet!
A dokim vigyázz rám, éppen ezért mondta, hogy ha bármit észlelek azonnal menjek. Erre sajna még most gyógyszert sem írhat fel!

Panda!
Szép a szoba!Izlésesek a bútorok , nagyon tetszik! :lol: :lol:

Zel!
Örülök, hogy jól haladtok! Csak így tovább!!! :lol: :lol:

Kép
sapé
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?