Új privát üzeneted érkezett!

na nekem ennyi volt, nem lett spontán baba :cry: már több cucc is van! :cry:
Vendég
 


Kép Kép

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Snufi :D
Gratulálok a szép tüszőkhöz, mára és holnapra jó akciózást kívánok :lol:

Raniko :D
Mennek a további drukkok és babaragacsok! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lafead :)
Vigyázz magatokra nagyon! Csak nem dolgoztál még? :shock: Tessék most már pihenni. Irgum-burgum. :)
Köszi a jó híreket Pandáról is :)

Boni :)
Már csak 2 nap és tesztelsz? Drukkolok ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Viktu :)
Várunk az uh-s hírekkel :)

Bella :)
Várunk délután mint legfrissebb kismamát! Mennek a babaragacsok! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Véda :)
Küldök neked is babaragacsot, abból sosem elég :wink: +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Cocamami :)
Remélem minden rendben van, Röfike kapaszkodik ügyesen. Küldj valakivel füstjelet. Drukk +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Tegnap már nagyon ügyes voltam a szurikkal, úgy látszik belejövök. :D

Pusz
Buboskemence
buboskemence
 
 

 
 

Lányok :D

Harcika javaslatára ma felhívtam a dr.nőt, és elmeséltem neki a puffadásos tüneteimet. Azt javasolta, hogy továbbra is igyak sokat, de fehérje biztos nem kell. Viszont az Uh időpontját előbbrehozta holnap reggelre!!! (a puffadás miatt)

Nagyon izgulok! Gondoljatok rám!!!

Véda
5+6
1 nappal az UH előtt
Vendég
 


Boni :(

Véda :P
Nagyon nagy drukk holnapra! Akkor már nem kell tovább izgulni :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
nem olvasok mindig, biztos írtad, de van most progiszurid is???
+++++++++++++

Véda,
én végig nagyon puffadtam az első pár hónapban folyamatosan
drukkok holnapra!!!!

Kép
fendike
 
 


Boni :(

Fanni, kíváncsiskodhatok, hogy mit érzel? :oops:
petra76
 
 


Fendike :P
Nem tudom, írtam-e. Nincs progiszuri, utrozok. De megnéztük a progiszintemet a beültikor, amikor 5 órája dugtam be az utrot és a mérhető szint felett volt, így egészen biztosan elég.
1 óra múlva leszek 72 órás, de még nem érzek semmit :oops: Kicsit feszül a mellem, de az már mióta elkezdtem az utrot, azóta.
Nagyon reménykedem a 3 blasztobabánkban :roll:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Petra :P
Ez vicces, pont most írtam le :wink:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


S Te???? Hánydik napon is vagy?

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Drukkolok Fanni!
Ez a "telepatika" :P
petra76
 
 


Fanni drágám!Mit is keresel te ennyiszer a gép előtt?Nem mintha nem örülnék neked, de Te ígérted a pihenést!Puszi

Véda! Biztos nincs gond, de nagyon drukkolok neked!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Nekem múlthét kedden volt a visszaülti. De most nem érzek semmi különöset. Pénteken feszült a mellem rendesen, aztán szombaton kellet egy szurit beadni, azóta enyhültek a terhességi tüneteim.
Most egy kicsit úgy érzem, hogy nincs semmi. Ezért is kérdeztem, hogy Utro használata alatt megjöhet-e a mensi.
Majd meglátjuk.
petra76
 
 


Baba :P
Igen, tudom :oops:
De ez pihenés nekem! Amúgy nyűglődöm :? Olvasni nincs kedvem, a tv nem érdekel, de ki kell találjak magamnak valamit, mert kezdek bezizzenni a figyelem magam projektemtől...

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Petra!
Én is drukk Neked. Ezek szerint 4 nappal jársz előttem!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Igen, de én 3 napos Petiket kaptam vissza! Nem tudom, hogy van-e a jelentősége :?:
A lényeg az, hogy 12.-én kell tesztelnem, ha addig közbe nem jön valami :?
petra76
 
 


Fanni,
nagyrészt én is otthon voltam, volt egy nagyon vastag, jó könyvem ami rengeteget segített...
feküdni csak 1. nap sikerült, de mondta is a doki, hogy felesleges és a blasztó valszeg már ET napján besüpped.. :roll:
először pont olvasás közben kb. 8-9. nap körül éreztem, hogy olyan zizi a fejem, kétszer olvasok egy sort, mintha kicsit megszédülnék
de ez volt az egyetlen tünet, már ha az volt és ugye nekem ment a szuri és fogalmam sem volt mi mitől van.. :D
sztem ne tesztelj, menj rögtön vérvételre 11-12. nap körül, nekem a blasztókat 11.nap vérvétel és az utána csinált teszt is már mutatta.. :D

Kép
fendike
 
 


Köszönöm, Fendike! Én is keresek egy vastag könyvet :roll:
Nem akarok tesztelni, 12. napi vérvételt tervezek!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Sajnálom Boni.Kövi hónapban lesz inszem?
Bella! Megy a babaragacs!
Fanni!Petra!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Nnno.Megvolt az uh, minden rendben, viszont változás lesz, -most egy új fajta kezelési sémát tanulmányoznak, s K.P. kérdezte. részt vennék -e benne, mert megfelelek a kritériumoknak. A protokoll annyiban lesz más, hogy mától 4 napig kapok 1 amp. Luveris-t, s persze megy a Gonal- holnaptól. Hétfőn megint uh, az már izgisebb lesz, mint a mai. :lol:

Nagyon izgi lesz, főként mert egyedül maradok a napi három szurival, :roll: Pet a héten konferenciázik.

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Viktu :P
Engem nem kérdezett meg, de nekem is ilyen protokoll-om volt! :)
S a végén 5 blasztonk lett! Szóval hajrá, megéri :wink:
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


sziasztok!

fanni: drukk++++ nem kéne pihenned?

snufi: köszi a képet. hajrá, hajrá!

lois: jó helyen kell lakni :wink: bár szegeden semmi sincs messze igazán.

boni: nagyon sajnálom :cry:

kemence: ügyes vagy! érzel vmit már?

véda: drukk holnapra++++

petra: drukk+++

viktu: hajrá sok szuri!

rólam: ma megtudtuk férjem hormoneredményét, egy hormon eredmény nem lett kész, de a többi határértéken belül van! :D
holnap megyek vérvételre és uhra.

katica
katica30
 
 


Fanni! :D Nnno, akkor követem a JÓpéldádat :lol:
-remélem nekünk is ilyen ügyes magoncaink lesznek-

Katica! Szupi! Írj majd, mi volt!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Egy időre elköszönök, mert nem tudom mikor lesz inszem vagy bármi.

Vigyázzatok magatokra! és drukkolok ezerrel!

puszi
Vendég
 


Boni :(
Sajnálom :(
Puszi
buboskemence
 
 


Petra :)
Küldök egy kis babaragacsot :) +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Fanni :)
Neked is küldöm a babaragacsot +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Viktu :)
Hajrá szurik :) Rossz, hogy egyedül kell szurnod, de lélekben biztosan veled lesz a párod. Drukkolok, hogy nektek is hasonlóan szép magocskáitok legyenek, mint Fanniéknak. ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Katica :)
Még nem érzek semmit, hát te? :D
Gratulálok a párod jó eredményeihez, s mennek a drukkok a holnapi vérvételhez és uh-hoz. ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Pusz
Buboskemence
buboskemence
 
 


Katica! Nagyon drukkolok!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Köszönöm a drukkokat, ragacsokat.

Katica:További jó eredményeket :D

Viktu: Sok szép blasztot :D

Kemence:Ügyesen a szurikkal :lol:
petra76
 
 


Sziasztok!
Újra itthon vagyunk :lol: Köszönöm hogy drukkoltatok nekünk biztos vagyok benne hogy ez is segített egyben maradni :wink: Most fogom elolvasni amiről lemaradtam lesz is rá időm mert csak feküdhetek a 37. hétig. Na elolvasok mindent és írok még.
Vendég
 


Pandus :lol:
De jó, hogy újra itt vagy! Akkor tényleg csak fekve maradj!
Nagyon örülök Neked!!!
Puszi!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Pandácska
Örülök, hogy újra otthon és az ágyfogságot leszámítva minden rendben, ha csak a háttérben, de szorítottam. :lol:
petra76
 
 


Fanni,
Gratula a 10 petesejthez de már nem ez a lényeg szóval mennek a a babatapik én most ráérek 24 órában drukkolni neked :wink:

Raniko,
Drukkolok neked is nagyon :wink:

Hű csak ennyire emlékszem :oops:
Vendég
 


Pandus :P
Köszönöm! Vigyázz magatokra! Fekszel az ágyban és combodon a laptop? 28 hetes vagy, már nincs sok hátra :wink: Mekkora most Dóri baba? Még mindig olyan sokat eszel? :lol:
Puszi,
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Pandus, de jó, hogy otthon vagytok :D Nem lesz könnyű végigfeküdni, de a babáért nem nagy ár ez sem. Dóribaba is jól van?

Boniko,
sajnálom, hogy elköszönsz. Várunk vissza.

Véda, várjuk holnap az UH híreket.

Bella még nem jelentkezett, remélem, minden ok volt ma, és most otthon pihenget babákkal a hasában :)

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok!!!!!!! :lol:

Sajna nekem otthon még mindig nincs netem, nem értem én ezt kérem szépen, de hát ez van.

Nem olvastam vissza, mert itt a kávézóban mindenki lát mindent, majd talán jövő héten lesz már otthon net és mindent elolvasok.

Pandus ÓRIÁSI drukk és örülök, hogy minden jól alakult. :lol:

Fanni, mint már írtam minden nap eszembe jutsz, ( már csak azért is, mert a kutyim Fannyka) nagyon-nagyon drukkolok!!!!!!!!! Rettenetesen szorítok, egyszerúen sikerülnie kell és kész, így döntöttem, de Cocamama bíróságához is fordulok beadvánnyal!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ezt küldöm++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++meg ezt is+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++és ezt is neked+++++++++++++++++++++++++!!!!

Coca, hogy van a kis Cocika??????

Petra és a többieknek drukk nagyon sok.

Nagyon drukkolok mindenkinek.

Alle, jók lettek az eredményeid?

Én holnap megyek a Mensbe vérvételre és jövő héten Mágushoz az eredménnyel. :lol: Holnap megírom milyen volt a szörnyű vérvételem.

Angel, mizuka????? Jól vagy?
Vendég
 


Sannah :P
Drukk a holnapi vérvételhez! Én is jártam egy időben netkávézóba, mikor nem volt otthon gépünk. Tudom milyen, mikor az ember úgy érzi, minenki azt olvassa, amit ő ír :lol:

Bella :P
Remélem, minden OK!? Miattad tettem fel az új táblát :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni, ez inkább egy falusi kocsma, nem kávézó, csak névileg. :wink:

Most néztem a táblát, novemberben sokan babásodhatnak, jaj, de jóóóóóó!!!!!

Bella, nagyon sok drukk!!!!! :lol:

Viktu, neked is drukk.

Katica: szurizómester leszel, csak ügyesen+++++!!!!!
Vendég
 


sannah és Tűűhöz mikor mész?
Vendég
 


Fanni Drága :P
hipermega drukk és millió babatapi ++++++++++++++ Találtál egy jó vastag könyvet? :lol:

Petra, Bella
babatapi oda is, ezerrel +++++++ :)

Bella, mizujs Veled? 8)

Boni
:( de fel a fejjel! és gyere majd :wink:

Pandus,
örülök, hogy otthon vagy, vigyázz Magatokra :lol:

Rani,
mennek oda is a drukkok +++++++++++++

Cocamama,
Röfike szépen növöget? és Te, hogy vagy? :)

Bubi, Viktu :D
jó szurizást és tüszőnövesztgetést +++++++

Katica,
hamarosan kezdheted a szurit :wink:

Véda,
UH híreket várjuk nagyon :P

Akit kihagytam bocsi :oops: , ezért Mindenkinek csupa szépet és jót kívánok! :lol: Húúú, nagyon hideg van odakinn ezért küldök egy kis melengető napocskát
Kép puszi

KépKép
tobi
 
 


sziasztok!
bocsánat hogy zavarok, csak annyit szeretnék kérdezni, hogy valamelyikötök tud-e valamit Kiscsillagról?????
3 hete lett volna 40 hetes terhes a fiaival azóta próbálom elérni, de sehol nem tudom...aggódom érte...
csak annyit kérek, ha valaki tud róla, dobjon egy privit, csak hogy jól van, már amennyire a körülményekhez képest jól lehet...
köszönöm!

Donát 10 éves
Dóra 9 éves
Kép
Kép
vorosbegy
 
 


Jó reggelt!

FANNNNNIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!
Hogy is van az hogy megint gép előtt vagy?
Könyv van?Mert küldök egyet!PL.:Hogyan bírjak ki pár napot babanet nélkül!Jó lesz? :wink:

Egyébként jól vagy?Nem dolgozól ugye?Apa?És apukád hogy van?Lassan már szaladnia kell! :lol:

Na akkor én most vasalok.Nincs kedved átjönni? :roll: :wink:

Puszi!


Véda!Gyere a hírekkel!Kíváncsiak vagyunk.

Kép
csiperke
 
 


Sziasztok!

Fanni :P
remélem szépen bessüppedt már vki! :D Esetleg kettő! :D :D
Nagyon szorítok!

Bonika,
sajnálom :(
Akkor elsőinszemes babád lesz! :wink:

Sannah,
kíváncsi leszek az eredményeidre! Bármi is az, reméljük előrevisz! :)
Én csak úgy vagyok... :roll:

Katica,
jó közel van az intézet, nem mondom! :wink:
Gratu apának és drukk! :)

Búboskemence,
megy a szurizás? :) Jó tüszőnövelést!

Bella,
indulnak a tapik! :)

Petitkata,
nálad mi a helyzet? Vagy csak figyelmetlen voltam? :oops:

Ranikó,
Külön drukk a topic ufójának! A hcg szépen nőtt, reméljük a legjobbakat! :wink:

Akinek nem írtam, bocsi, kicsit lófuttában olvastam vissza, biztos kiesett pár dolog... :?
angel37
 
 


Megjöttem/tünk... :lol: :lol: :lol:

Egy gyönyörűséges pici Mazsola kapaszkodik a fészkében :lol: Fejebúbjától a posijáig 4 mm. Szép a petezsák. A szívverést - ami talán csak az utóbbi órákban indult meg - Harcikával látni véltük, bár még nagyon parányi ott bent minden.

Nagyon boldogok vagyunk!!! Legközelebb nov. 19-én, hétfőn megyünk UH-ra! (Ez a kislányom szülinapja :wink: )

Raniko :D
Örülök, hogy megismerkedtünk, mennek a drukkok továbbra is!

Harcika :D
Köszönöm, hogy bejöttél velem. Köszönöm a segítségedet! A kék vizsgáló nagyon izléses. Amúgy is szerettem a kéket. Most pláne!!!

Millió puszi mindenkinek!!!
Véda
6+0
12 nappal az UH előtt
Vendég
 


Harcika :D
Amiről beszéltünk - terhességi hetek - megoszthatnád itt mindenkivel, hogy úgy számoljuk a várandósságunkat!

Köszi: Véda
Vendég
 


Véda,
Gratulálok nektek :D Vigyi magatokra!!

Fanni,
Pontosan nem tudom hogy hány kg de 1200 g körül lehet, nagyobb méretei vannak mint egy 28 hetesnek.

Allegro,
Dorka jól van nem is értem miért volt ennyire sietős neki :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Pandus,
Örülök, hogy otthon vagytok már!

Köszi mindenkinek a drukkokat, 2 pöttömkét kaptunk vissza, sajnos a többit nem lehet fagyasztani. Most itthon pihengetek, de holnap már dolgozom, viszont az irodában van kanapé, úgyhogy bármikor le tudok feküdni! :D

Fanni,
Mennek a ragacsok neked is!

Kérdés:
Fejfájásra milyen gyógyszert lehetne bevenni?
Vendég
 


sziasztok!

boni: nagyon sajnálom. gyere, amikor úgy érzed :wink:

kemence: továbbra is ügyesen a szurikkal!

pandus: örülök, hogy itthon vagytok. vigyázz magatokra!

sannah: vérvételen mi volt?

tobi: már a szurikban benne vagyok :wink:

véda: gratulálok :lol: :lol: :lol:

bella: drukkolok nagyon++++

rólam: megjöttem uh-ról. mindkét oldalon 5-6 db pici tüsző, így ezeket kell növeszgetnem. doki szerint lehet, hogy hosszabb lesz a stimu, mert sok szép nagy tüszőt szeretne. de eddig jól állunk. szuri 2-esével megy tovább. a mai adagot meg is kaptam. pénteken ismételten uh.

katica
katica30
 
 


Bella,
gratulálok a 2 pici pöttömkéhez, kívánom, hogy szépen növögessenek és múljon el a fejfájásod :lol:

Katica,
ezer bocs és egy anyamedve :oops:
tüszücskéknek +++++++++++++

Véda,
gratula a Mazsolátokhoz :P

KépKép
tobi
 
 


jah igen...
mikor elmentél már eszembe jutott, hogy elfelejtettem megnézni :oops:
Szóval: a punkció napja előtt két hét, az a nap a hivatalos bizonyos " utolsó menstruáció első napja"
Mindez teljesen függetlenül attól, hogy valójában mikor volt a tényleges utsó mensi, , hányadik napon volt a transzfer, hány napos embriket tettek vissza !
A szülés is, az 5-6 hetes első szívműködés, és a terhességi hetek szerinti babanövekedés is eszerint fog alakulni.

Tehát a kalkulátorokba ezt a dátumot kell beírni, nőgyógyásznak ezt mondani, ha kérdezi terhesgondozás elején.

szerintem már egyszer erről írtam
harcimokus
 
 


Sziasztok!

Kicsit régen jártam erre :oops:

Fanni!

Továbbra is mennek a drukkok, akkor is, ha épp nem írok :)

Véda!

Szívből gratulálok a babához, olyan jó ilyen örömhíreket olvasni! Gondtalan babavárárást kívánok :)

Bella!

Ügyik voltatok, a két kis pindur meg kapaszkodjon erősen :)


Pandus!

Örülök, hogy minden rendben, és hazaengedtek!

Katica!

Tüszőnövelő drukkok!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Pandus, nagyon örülök, hogy hazaengedtek.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?