Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Én is itt vagyok ám, csak általában olvasó üzemmódban...
Látom, mindenki halad, készülődik, csak én toporgok egyre türelmetlenebbül egyhelyben. Nekem még azóta sem jött meg. :( Valaki paszolja már ide Pirit, akinek nem kell.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


[quote="babaimado"]S írta:babaimadoziasztok!
Én is itt vagyok ám, csak általában olvasó üzemmódban...
Látom, mindenki halad, készülődik, csak én toporgok egyre türelmetlenebbül egyhelyben. Nekem még azóta sem jött meg. :( Valaki paszolja már ide Pirit, akinek nem kell.


Szia Babaimádó!!!

Én az enyimet szivessen átadom kerüljön el engem 9 hónapig minimum!! :wink:

Kép

Kép
raniko
 
 


Raniko, egyérelműen látszik!!!!

Baba, piri nénit kérjük oda!!!!!!!!!!!MOST
Vendég
 

 
 

Köszi. Szept.1.óta nem járt nálam igazából. Jó lenne, ha jönne már és nem vacakolna.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaimádó :)
Küldöm a következő utáni összes pirimet! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
buboskemence
 
 


Megint jó reggelt!

Éjféltől számítva ma már 12 órát aludtam. Ez már a téli álom?

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok CSajszik!
Hát én ne vagyok olyan amazon, mint Dalmi, nem tudtam rögtön jönni a géphez, mikor hazaértem a kórházból, inkább kinyúltam rögvest itthon, mint afféle nyámnyila :(
Úgy fest én vagyok ennek a beavatkozásnak a reklámarca, akinél tényleg indokolt volt a beavatkozás, nem csak diagnosztikus :?
Kedves ottani doktoraimat idézve: "Iszonyú nagy rumli volt benn, és ez egy nagyon kaka műtét volt......." Bár a petevezetőim és a méhüreg nagyjából rendben van, volt miómám, az endometriózis teljesen kicsinált, tele lettem összenövésekkel, a beleknél, hasfalnál, méhszalagoknál. Igen komplikált műtét lett belőle, megdolgoztak a dokik rendesen, kicsit többet is vágtak, mint vártam, de ez van. :? Elég rosszul is viseltem az altatást is, vérnyomásom az egekben, nehezen tértem magamhoz, és fájdalmaim is voltak rendesen. Azért hazaengedtek másnap, mert letagadtam, hogy belázasodtam reggelre, de kirázott a hideg a gondolattol, hogy benntöltsem a hétvégét.
Azért most már jobban vagyok (lásd, itt ülök a gépnél :wink: ), de még kissé fájok. LAssan abba is hagyom, mert vágyom vissza vízszintesbe, ülni még sz@r.
Dalmi volt a legjobb az egészben, mostantól már csak vele együtt vagyok hajlandó kórházba vonulni kizárólag!!!!! :) Dalmi!!! Ezt vedd szépen tudomásul!!!! :D

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Cocamami :)
Csak nem? Lehet, hogy te nem is Röfi vagy? :wink:
buboskemence
 
 


Lois :)
Örülök, hogy jelentkeztél. Remélem szépen rendbe rakták a benti rumlit. Pihenj sokat és gyógyulj meg gyorsan!

Pusz
Bubos
buboskemence
 
 


Lois! Fasa csaj vagy! De akkor most rendben vagy ugye? Miómáddal mit csináltak?

Kép
zölddisznó
 
 


sziasztok!

RAni drukk, hoyg erösődjon az abroszod mintája! :wink:

Louis örülök, hoyg jól vagy!

Buboskemence reggelre felment a hőm 37 re , remélem elkaptuk! :lol:

Anyakoca Röfike naggyon feljődik....jó pihizlst!

FAnni drukkjaim szállnak feléd Hétfőre

BAbim Én is lemondok proska barátnőmről Most összevesztem vele, így remélhetőleg 9 hónapig nem llátogat meg!
:oops:

Szép hétvégét!
Vendég
 


Lois,
húú, akkor ezt tényleg érdemes volt megcsináltatni! Jól elbánt veled ez a nyomorult endo! :roll: De hogyhogy pl a mióma eddig nem látszott egy UH-n sem?
Bízzunk benne, hogy szépen rendbehoztak, és tavasszal majd együtt csíkosodhatunk! :wink:
Gyógyulgassál, vigyázz magadra! :)

Búboskemence,
úgy volt, hogy 2x35 szemet fogok szedni, de nyaralás, szabadság ezt keresztbehúzta, így kicsit több lett! :wink: Majd most megpróbáljuk a nyári tervet! 8)

Baba,
még mindig nem jött meg, te szegény :?
Én nagyon szívesen odaadnám az enyémet, de gyanítom, hogy ragaszkodik hozzám és a rendszeres találkáinkhoz! :roll:
angel37
 
 


Loislane remélem mostmár minden renben odabenn!!!

Boniko már nagyon várom a hétfőt!!

Látom mindenki át passzolja piroskát!! :lol:

Cocamaci ez lesz az uj neved!! :lol: :wink:

ÁÁÁ én meg megint émelygek úúútálom a pszihémet!!!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Lánok azt honnan számolják hogy ki hány hetes?? :oops: :roll:

Kép

Kép
raniko
 
 


Lois! Szegénykém! Mielőbbi felépülést kívánok!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Rani! K. úgy számolja, hogy punkció utáni napot vegyi megtermékenyülésnek, onnan vissza 2 hét, és az az utolsó mensid időpontja. Akkor is, ha nem akkor volt a igazi mensi.

...akkor Röfike érdekes lesz, mert férjemet meg nyúlnak hívom :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Lois :P
Erősödj, épülgess. Örülök, hogy megvan a bibi!

Baba :P
Nekem az elkövetkező 10 hónapban nem lesz rá szükségem, szívesen átadom. A fene belé, hogy így szórakozik Veled!

Boni :P
Remélem, tényleg elcsíptétek! Kapsz valami progeszteron kiegészítőt is? (Duphaston, Utrogestan?)

Coca :P
Engem a férjem szokott Röfinek hívni, meg Kukacnak is. Egyszer sikerült vásárolnom egy röfi fejű kukacot. Meg is van. Persze kabalafigura. Sosem gondoltam volna, hogy létezik ilyen, szóval van remény, hogy egyszer belefutsz egy alvó röfi-nyusziba :lol:

Fanni
3 óra múlva repiszuri :roll:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Szép estét! :D

Ranikó! Ha erősödött, az szupi! Drukk++++++Hétfőre!
-Mogalmas lesz a hét eleje,-ahogy olvasom
:D
Szia Lois! Örülök, hogy minden rendben ment, pihenj sokat!
Boniko!Szorítok!+++++
Fanni! Másfél óra múlva repi szuri! :D Nagyon drukkolok-hétfőn!!!!

Cupp, mindenkinek, szép vasárnapot!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Louis!
Örülök, hogy jól vagy! Vigyázz magadra, és pihenj sokat! 8)

Fanni!
Holnap gondolok Rád! nagyon szorítok! :wink:

Baba!
A spontán hónapunk utáni pirit már most elküldtem Neked!
Így mind a ketten jól járunk. Remélem minél előbb megérkezik hozzád. :wink:

Egy kicsit ritkán írok (sok a tennivaló mostanában), de olvasni próbálok gyakrabban. Azért itt vagyok, és nagyon szorítok Nektek! :P
Vendég
 


Sziazstok!

FAnni nem! mivel nem inszem..... :?
Vendég
 


ja és nem is merek kérni! :cry: de remélem nem kell ilyen. anélkülis megy........
Vendég
 


Sannah!
A héten elküldtem a meghívót. Látom, még nem igazoltad vissza. Ha arra vártál, hogy szóljak, akor bocsi. Most szólok! :oops: :)
Vendég
 


Akor=akkor

Egyébként jó reggelt mindenkinek! Hol vagytok hétalvók? Akkor vagytok passzívak, amikor én ráérek? Mot kivel "beszélgessek"?! :shock: :? :lol:
Vendég
 


Halihó!

Lois! Én benne vagyok ,akkor eggyütt is szülünk :wink: Jó buli lesz :D Vigyázz nagyon magadra :)
dalmácia
 
 


Nők én itt avgyok! :wink:
Vendég
 


Fanni, repiszuri megvolt?

Baba, kéne egy alapos kivizsgálás, nem jó ez így....

Lois, legalább megvgytok és megcsináltak mindent!
Vendég
 


Sziasztok!

Tényleg jó ismerősökkel összefutni a Kaáliban.

Fanni,
Repiszuri?

Lois,
Jobbulást.

Ranikó,
Hajrá++++++++++++++++++
Vendég
 


Jó reggelt!

Punnyadós vasárnapot mindenkinek!

Kép
zölddisznó
 
 


Fanni++++++++++++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


-Én abszolút betartom.Szorgalmasan punnyadok :D

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Sziasztok :P
Repiszuri megvolt. Igaz, akkor már másodszor ébredtem fel...S hozta áldásos hatását is, sokáig aludtam és koradélután is aludtam 2 órát :shock: Vagy lehet, hogy inkább az időjárás miatt?

Boni :P
Csak a hőd miatt kérdeztem. Amúgy szerintem sem kell Neked ilyesmi :wink:

Lányok, annyira kíváncsi vagyok, hány petesejtem lesz!? De erre még kb. 18 órát kell várjak :roll:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Kép Kép Kép

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Fanni!
Sok petikét kívánok!Megy a drukk!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ha legközelebb táblázol légyszi öregíts egy évvel.

Kép
Kép
mereszt
 
 


Sziasztok!Kérlek Titeket, hogy nagyon drukkoljatok Pandácskának. Keményedett a hasa, kórházba került. A szülőszobán van, próbálják visszatartani a babát. Nyitva is van vmennyire és fájásai vannak.
Telefonkapcsolatban vagyunk, ha van valami, megírom nektek is. (Most is megkérdeztem tőle és megengedte, hogy írjak nektek is.) Nagyon szorítsatok neki, Dórikának még nem szabad megszületnie!Még nem! Kap tüdőérlelőt is.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaimádo!!!

Nagyon drukkolok Pandácskának és a icsinek hogy maradjon még a jó kis albérletbe!!!!
Szegénykém drukk drukk drukk!!!!!!

Kép

Kép
raniko
 
 


Pandácska++++++++++++++++++++++++++
A babavárósban pár napja már olvastam az egésznapos keményedéséről, de megnyugodtam, hogy elmúlt. Ezek szerint visszatért :( Nagyon szorítok értük!!!

Raniko :D
Várlak a vérvétel eredményével!!!

Fanni :D
Biztos az óra átállítás miatt alszol annyit. Na, meg az idő is olyan. Én is durmolnék, de nem hagynak... :roll: Délelőtt nagyon szorítok a sok egészséges kis petikéért!!!

Véda
Vendég
 


Pandácska! Nagyon szorítok, hogy Dórika még ne akarjon kibújni!

Kép
zölddisznó
 
 


Pandácska!

Mindenem ikszben van értetek!!!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Pandácska,
rengeteg ++++++++++++++++++++++++++++++++++ neked és Dórikának!

Baba,
köszi, hogy tudósítasz!
angel37
 
 


Baba :?
Pandusnak kitartás! Pici Dórinak türelem! Még legalább 3 hetet bent kellene maradjon... Nagyon szorítok!

Mereszt :P
Boldog szülinapot!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Pandácska!
Nagyon gondolok Rád!+++++++++++++++++++++++++++++++

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


SZIASZTOK !PANDÁCSKÁNAK NAGYON SZORÍTOK ,KICSI DORIKA BÍRJ MÉG EGY HÓNAPOT ,VAGY INKÁBB KETTŐT!VELED VAGYUNK +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++MARADJ MÉG ODABENT DÓRIKA



FANNI! MÁR KÖZELEG AZ IDŐ MIKOR MEGTUDHATOD :wink: :D

COCA ! NEKED MILYEN SZÉP MALACKÁD VAN :wink: + MALACOD IS ,MINDENKÉPP :D NAGYON DRUKKOLOK

ÜDV :-)DALMI
dalmácia
 
 


Pandácska!

++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++!!!!

Fanni!
Köszi.

Baba!
Várlak a további hírekkel.

Kép
Kép
mereszt
 
 


PAndácska nagyon drukkolok hoyg minden rendben legyen!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++Dórika kérlek maradj még benn anya biztonságot nyújtó pociJÁBAN!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok,
3 napos munkahelyi kirándulás után újra itt :D

Pandácska, remélem, még sokáig 2in1 maradtok +++++ drukkolok nagyon

Ranikó, szerintem ez baba lesz :) Várjuk holnap a vérvétel eredményét. Mikor mész?

Én 11.30-ra megyek dr.Szmatonához, nagyon remélem, jó hírekkel fog nekem szolgálni.

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Pandácska!
Szorítok Nektek nagyon, hogy még , egy kicsit egyben maradjatok a babáddal!!
Köszönöm Mindenkinek a jókivánságokat, gyógyulgatok :)
Majd igyekszem alaposabban visszaolvasni, mert eddig csak gyorsan végigszaladni tudtam az elmúlt napok történésein :oops:
Fanni, téged azért láttalak, hajrá!

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Sziasztok!
Pandácska ++++++++++++++++++++++++++++++++++
Csak benéztem, mielőtt lefexem Mr. Klionkúppal :wink:
petitkata
 
 


Lois!

Pihengess és gyógyulgass,hogy mielőbb megkaphasd a zebrádat!

Kép
Kép
mereszt
 
 


Lois!

Pihengess és gyógyulgass,hogy mielőbb megkaphasd a zebrádat!

Kép
Kép
mereszt
 
 


Jó reggelt!
REméelm Pandácskával minden rendben!

FAnni naggyon drukkolok mára! ++++++++++++++++

Mindenkienk megy az ölelés és a drukk, amihez kell! :lol:
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?