Új privát üzeneted érkezett!

Coca, majd megírom priviben, mert nem publikus.

Allegro, ez jó, nem???
Vendég
 


Nyuszipuncs: Köszi szépen a drukkot! :D Remélem te/ ti jól vagytok!

Petra: Igen, holnap az is kiderül hányan vannak!
Igen kettő blasztocitát kaptam vissza! Nem kell feltételes módban írni, meg lesz a punkció jövőhéten!!! :wink:

Allegro: Helyes, nem szabad elkeseredni!! Pajzsmirigyen lehet segíteni!! :)

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Allegro,
sztem sem rossz hír ez! :wink:

Persze attól még van olyan, hogy bilifüles hangulata van a zembernek, vagy békasegges :roll:
angel37
 
 

 
 

Sziasztok!

Hát...felemás. Letörve nem a pm. miatt voltam. Tegnap elrobogtam a nőgyogyihoz, hogy mongya má' meg, mi a fene van, miért nem jön meg...mire ő közölte, hogy hát úgy néz ki, megálltak a petefészkeim, most épp semmit sem csinálnak :oops: Na itt törött le a bili egyik füle...Akkor meg a másik, amikor semmi vérvétel vagy bármi, ami kiderítené, miért van ez?! De azért október végén kezdjek el Clostit szedni...aha, hát persze...lombik előtt, mi?!

Valahogy hazavergődtem és csak bőgésre telt...van ilyen is. És hogy minden kerek legyen, a 2.szomszédunknak pénteken született meg az első unokája, érthetően büszke rá és tegnap megmutatta a fényképét is...szerintetek hogy vettem? Alapon szoktam örülni a babákoknak, ma már neki is tudok, de tegnap nem. Valahogy nagyon fekete volt akkor minden.

Aztán persze vettem egy nagy levegőt és megyünk tovább előre. PM gyógyszert szedem emelt adagban, lesz fogyókúra, reflexológushoz is megyek masszázsra, plusz bejelentkeztem a MensMentisbe, nézzen egyszer végig valaki, kerül, amibe kerül...ha már a tb-m ezt nem fedezi alapértelmezésben. És megbeszéltük a férjemmel, hogy megyünk Szmatihoz, és megtárgyaljuk, hogyan tovább...a januárt nem adom!

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Bocsánat, kicsit hosszú lettem

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Kisfóka, köszi. Drukk neked a babakukkra :D

Dalmi, hajrá december. Az már mindjárt itt van :D Tök jó, kismamiként karácsonyozol :wink:

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Snufi, hajrá spontán! Olyan jó, amikor valaki jó híreket kap :)

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


allegrobarbaro: köszönöm, neked meg ezt küldöm: Kép

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


(((((((((((((((Allegro)))))))))))))))))))) előre, fel afejjel!
Vendég
 


Allegro!!!!!!!!!! Én is megyek a mensmentisbe, ne csüggedj...., minden okés lesz!!!! Küldök neked sok-sok ölelést és ne sírjál csúnya lesz a szemed!!! :wink:

Kisfóka: nagyon várunk az eredménnyel!!!!! :lol:
Vendég
 


Lois :P Sannah :P
Úgy derült ki, hogy a férjem egyik barátja, aki Svédországban él -amúgy patológus- olvasta valahol, hogy sokszor ez a gond. Felvetette, s megkérdeztük a dokimat. Ő elég kevés esélyt látott arra, hogy nekem van ilyen, mert elvileg örökletes, de azért adott papírokat, hogy végeztessük el a vizsgálatot. Ez még az előző lombik előtt volt. Aztán végül kimaradt akkor, de most ragaszkodtam hozzá... és ha sajnos bár csak a lakosság 5%-ának van ilyen, nekem is van. Mondjuk azért az minden 20. embert jelenti... így nem is tűnik olyan ritkának...

Nyuszi :P
Csak a pocimba szúrok ezúttal, így annak nem esik jól a masszázs. De a simi az igen :wink:

Coca :P
ÉN 0,3-at szúrok, Te?

Allegro :P
Kívánom, hogy minden derüljön ki hamar, a Te arcocskád is :D

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Allegro, Sannah, ott jó kezekben lesztek!!!Nekem Mágus mellett Túú doki csinált gyereket! (na jó, a férjem is csinált valamit :oops: )Én a mensmentisbe járok még a terhességi cukorbetegségem és magas vérnyomásom is ott kezelik, nem mentem máshova!

Allegro, volt terheléses inzulinod?Mert ha nem, akkor jelentkezz be a mens laborjába még mielőtt a dokihoz mész, mert akkor már viszed az eredményt és időte nyersz!
Kell: terheléses cukor és inzulin, 3 cn női hormonok, pm eredmények. Én ezekkel mentem Tűűhöz és ezzel időt nyertem, nem is keveset!!!!!!!!!!
Vendég
 


Fanni! Én 0,2 Clexane-t.

Kép
zölddisznó
 
 


Én Fraxiparint, de mindegy, ugyanaz :D

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Muzsikával az újszülöttekért
- jótékonysági gálakoncert a Gólyahír Egyesület javára -

Időpontja: 2007. november 03. szombat - 16h
Helyszíne: Otthon Művelődési Ház – Soroksár
Bp. XXIII. Ker. Szitás u. 112
(a Hősök terei Templomtól egy percre)

Műsorunkban felejthetetlen dallamok hangzanak fel
egyebek mellett Puccini - A bohémélet, Gounod - Faust, Donizetti - A szerelmi bájital
és Donizetti - Don Pasquale című operáiból!

Fellépnek a Magyar Állami Operaház művészei:

Cecília Loyd, Boross Csilla, Csák József, Szvétek László, Vághelyi Gábor, Ghillány Márta
Németh Mónika, Szentidai Szilvia, Töreky Katalin, Angyal Enikő, Czira Judit, Réder Katalin
Zongorán közreműködnek: Katona Anikó és Köteles Géza
„Szívből reméljük, e nemes cél érdekében sokan döntenek majd úgy, hogy részesei kívánnak lenni e remek szórakozást ígérő koncertnek, és adomány-tartalmú jegyeik megvásárlásával segítik a Gólyahír Egyesület munkáját!”
Jegyek 2007. október 1-től válthatók 2000 Ft-os áron az Operaház jegypénztáraiban, vagy elővételben a Gólyahír Egyesületnél, számlára befizetve a jegy árát 2000 Ft/fő
név megjelöléssel, (a jegyek a koncert előtt a helyszínen vehetők majd át).
Érd és Vidéke Takarékszövetkezet: 64800073 - 10705005

KépKép
KépKép
kelimoni
 
 


Lányok !! Mindenkinek ,nagyon köszönöm :lol: :lol: :lol: Rendes csajok vagytok Ti :wink:

Fanni ! Te mindenben ilyen különleges Lány vagy :wink: Igaz ezt kihagyhattad volna :cry: Puszika

Coca! NAgyon jó az alvókád :wink: Na de a kismamáknak ez kell is :D

((((((ALLEGRO))))))))))

Sziasztok! jó éjszakát DAlmi
dalmácia
 
 


Raniko :) ????????????????????????
Hosszú hallgatás után újra köztünk voltál, és most megint napok óta nem írsz... Remélem nincs baj! Várunk a hírekkel!!!!!!!!!!

Harcika :)
Új vizsgálók? Nekem eddig is tetszett, de ha van újítás, az biztos csak még javított a helyzeten.

Kisfióka :)
A holnapi UH-hoz sok sikert! Feltétlen gyere a hírekkel!

Angel :)
Kérdezted a talin, hogy végülis lett-e fagyasztás. Akkor még nem tudtam. Most már biztos, hogy amit tovább vittek (kettő embrikét) nem maradtak meg a blaszto állapotig, ill. amúgy is gyengus pontszámot kaptak. Szóval nem lett mirelit babánk. Így a 4 visszaültetettnek még inkább örülök, hiszen az az 1 szép, amin vacilláltunk, hogy fagyasztás, vagy most jöjjön velünk, az hiába lett volna maximális pontszámú, egyet nem fagyasztanak, így ő is ... Így viszont esélynövelőként maradt a többiekkel, meg velem :lol:

Fanni :)
Drukk a sok szurihoz. Sokat gondolok rád. Köszi a táblát, hú... Ennyire a tetején lenni :oops:

Sannah :)
Kérdezted, mikor lesz vérvétel. Mostanra már, gondolom, láttad a táblicskuban :wink: A teszteket nagyon utálom. Gyászjelentésnek hívtam őket sokáig. Még ma is elkap a frász, ha csak eszembe jut, hogy csinálni kellene még egyet a vérvétel előtt :roll:

Alle :cry:
Annyira veled együtt érzek! Tudom, milyen... De te erős vagy, és közel a babád!!!

Lányok a múltkor említett 2 X 75 E Gonal F tollam gazdára vár. Bárkinek szivesen átadom. Ha nincs jelentkező, vérvétel napján viszem Harcikának.

Szép estét: Véda
Vendég
 


Sziasztok!

Lafi, nagyon köszi. A pm betegséget, hogyan mutatják ki, vérvétellel vagy uh-val? :roll:

Véda:drukk+++++++++++++++++++, tuti babika lesz. :lol:

Fanni, értem, na de akkor most tuti jön a kiszebra!!!!!!!! :lol:

Allegro, mikor mész?????
Vendég
 


Sannah, vérvétellel és uh-gal!
Vendég
 


Köszi Lafi, mit is csinálnék nélküled????!!! Nagyon köszönöm az eddigi segítségedet!!!!!!!
Vendég
 


Jó reggelt!
Kisfóka gyere a jó hírekkel!
petra76
 
 


Dalmi :P
Aranyos vagy!

Véda :P Sannah :P
Köszi!

Lányok :P
Ma nagyon sok a munka, este is későn érek haza, holnap és holnap után pedig csapatot építünk, én 4 szurival erősítve :roll:
Szóval igazoltan leszek távol :wink:
Jó híreket, szép napokat mindenkinek!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Coca,
bocsi :oops: , csak most kukkanthattam be, írtam privit, remélem azért Harcika tudott segíteni, mert Ő mindenkinek az Angyalkája

Véda,
babatapalinó küldve +++++++++

Kisfóka,
UH eredménnyel gyere ám :P

Allegró,
Fel a fejjel, jó? Látom jó sok mindent terveztél, nem lesznek unalmasak az elkövetkezendő hónapok, mindent bele :wink: :lol:
Basszús, most jutott eszembe, hogy nekem is kell hívni a pajzsmirigyes dokimat az eredményért :x

Fanni,
jó szurkálást ma is :P

Pusszantás Mindenkinek! :P (most el és belemerülök a munka hullámaiba)

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!

Coca:
Én már kedden betöltöttem a 20.-at. Ugyhogy lehet visszaszámolni. Jól emlékszem te is ma mész kukucsra? Szorítok neked!!!

Allegro:
Ha határon belüli az akkor jó! Kitartás. Szmati biztos segíteni fog!!

Kisfoka:
Köszi. Ma délután megyünk mi is kukucsra. Na meg ugy látom ti is.

Fanni: Akkor mond apoának hogy simizze!! Az jol fog esni.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


szép jó reggelt minden álmosan tátogó babásodni vaágyó csajszinak :D Az Én szemem állítólag a Gőtéhez hasonlít,annyira bevannak dagadva :cry: ezt a kolegám mondta csak idéztem ,rendes gyerek :lol: csak Ő 5 kor addig Én 4 kor ,mert hagyom hagy pihenje ki magát :wink: de holnapi napot még nem tudja ,neki lesz a reszortja hajnalba ébredni,és megszámolni :wink: egy vödörnyi pénzt :wink:

Véda ! BAbaragika,ügyi lenni :D

Fanni! szét szurtad már a popidat,vagy ezt hasfalba kell?Ngyon sokat gondolok rád,most sikerülni kell és kész,azért egy kicsit hibásnak találoma nőgyogyit is :cry: Hiszen ha ez hammarabb sikerül akor már az első sikerül :wink:

Lois! RAndi :lol: :lol: :lol:


Coca! Vigyázz magadra,pusszantás :lol:


Üdv !DAlmi
dalmácia
 
 


Nyuszipuncs ! szuper vagy :lol: :lol: :wink:
dalmácia
 
 


Jó reggelt! Igen, én is ma megyek, de valszeg csak du. Köszi az izgulást!

Fóka, Ranikó, majd lessük egymást!

Kép
zölddisznó
 
 


Jó reggelt!!!! :lol:

Fanni, de dolgozz sokat, szurizz rendesen, nagyon-nagyon drukkolok!!!! :wink:

Véda:babaragi indul! :lol:

Kisfóka, Cocamamika: nagyon várom a híreket!!!!!!!!!!!!!! Jaj, de izgi!!!!!!

Allegro, mindjárt kisüt a nap!!!!!
Vendég
 


Húúú Fanni! De utálom az ilyen csapatépítős balhékat! Éld túl!

Sannah! Szerintem csak későn jövünk, mert én csak du. megyek, Fóka meg nagyon messzi lakik.

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok Lányok!

Kicsit eltűntem, mert kis családunkon végigsöpört a szüttyögőláz-oda-vissza..

Most gyorsan végigolvastam, de még délután-este visszanézek, addigra a kukucskások is visszaérnek:)

Sőt, lehet, hogy ma beszaladok a Kaáliba szurikért...

Remélem mindenki jól van!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Sziasztok!

Nagyon drágák vagytok :) Mára azt hiszem, hogy túljutottam a holtponton...most már csak a megoldás érdekel.

Pm-es eredményem van október 17-i, frissebb majd csak december 10 körül lesz.Vagy elmegyek úgy, hogy meglegyen, mire megyek a Mens-be. Külsős eredményt elfogadnak?
December 4-re kaptam időpontot :oops: De mondtam, hogy ha lesz üresedés, baromira érdekel :wink:

A labor miatt akkor hívom őket ma délután, köszi Lafi a tippet. Cukrot utoljára júniusban néztek, lapar előtt, de nem terhelésest. Inzulint meg még sosem...

Sannah, te mikor mész? Novemberben, jól emlékszem?

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Sziasztok Lányok!

Voltunk a Kaáliban, gyorsan megírom mi volt.

Van egy 5.7mm es dobó szívű babánk méhen belül!!!! :D Doki szerint minden rendben van!!!!! :D

Este jövők bővebben, mert most anyukámékhoz ugrottunk be!

Mindenkinek mennek a drukkok!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
kisfóka
 
 


dobó= dobogó szívű babánk! :D

Kép
Kép
kisfóka
 
 


Kisfóka gratula! :lol:
Vendég
 


Kisfióka!
GRATULÁLOK!!!!! :D

Kép
fendike
 
 


Kisfóka:
Gratulálok!
petra76
 
 


Dalmi: Köszi

Kisfóka:
Gratula a kis dobogó szivecskéhez!! Vigyázz nagyon magatokra!!

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Uff!

Nekünk még csak szép petezsákunk van (férjemmel közös, azért így írom :lol: ) egy formás kis szíkhólyag, és egy sejthető embrió. Bújkál a drágám, de minket aztán nem ijeszt meg! :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Coca:
Bocsi a tudatlanságért, de mi az a szíkhólyag?
petra76
 
 


Sziasztok!
Végre ellapátoltam a kupac nagy részét, de van még hátra...
Jövő hét keddtől nálunk is indul a buli!:)


Kisfóka,
Gratulálok!

Fanni,
Köszönöm a priviben küldött infókat.
Vendég
 


Kisfóka!
én is gratulálok! én még új vagyok itt, de remélem befogadtok!
azt szeretném kérdezni tőled, hogy nálad, nálatok mi volt a probléma? hanyadik lombik sikerült? mennyibe került? elsőnek miért inszemre mentél?
válaszod előre is köszönöm! :)
kjaja
 
 


Petra! A szíkhólyag táplálja az embriót a méhlepény kialakulásáig.

Kép
zölddisznó
 
 


Coca :P Kisfóka :P
Gratula a picikékhez!

Lányok :P
Köszi a drukkokat! Szurit most csak hasba szúrok, kicsit sok ez a 4, de már csak 2 napig szúrok 4-et, utána már csak 3-at :lol: És remélem, 1 hét múlva már csak 1-et, amit viszont a szülés utáni 6. hétig szúrok folyamatosan... :roll:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni! Köszi!

Kívánom, hogy azt az utolsó szurit majdhogynem jövő ilyenkorig bökdösd! :lol:
Tegnap gondoltam Rád...visszapattant a bökő a husimról, és csak másodjára ment bele. Jót röhögtem :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Titeket olvasva, ezek szerint a második szurit már önként és dalolva fogom magamnak beszúrni!:)
Vendég
 


Coca:
Hú, ez igen, van még mit tanulnom :oops: :oops:
Ez egy kicsit égő!

De így legalább minden rendben és lehet örülni, és gratulálni.
:lol:
A következő kérdés majd az lesz, hogy fiú-e vagy lányka! :D
Köszi a felvilágosítást, remélem nekem is lesz majd "ilyenem" :D
petra76
 
 


Petra! Semmi nem gáz, Te is belejössz majd a "szakkifejezésekbe". Kívánom, hogy sok kis "ilyened" legyen! (No nem egyszerre, egymás után! :lol: )

Kép
zölddisznó
 
 


Cocikám és Kisfióka! Gratulálok! Köv.ő Uh?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba! A következő UH attól függ, tudod, hogy ki meddig bírja :wink: ...ha az én tesztfogyasztásomból indulunk ki, akkor szerinted?
Amúgy 2 hét múlva kell mennem.

Kép
zölddisznó
 
 


Coca :P
Lepattan az izmainkról, igaz? :lol:
Köszi!
Jaaaa, én szeretem a csapatépítőt általában... de most azért jobb lett volna otthon. Mindegy, ennek már így kell lennie...

Bella :P
Szívesen. Továbbiakkal nyugodtan fordulj Cocához, ő is szuri szakértő :wink:

Talán még este belesek, de nem bizti!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?