Új privát üzeneted érkezett!

Csajszik!
Húú, gondolom épp buliztok, érezzétek jól magatokat!!! :D

Sannah!
:( Úgy úúúúúúúúúútálom a teszteket....... :( :(

....és most ennek ellentmondásaként:
Coca!
Nekem jöhet tesztből egy pakk. :oops:

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Lányok :D
Én már itthon vagyok SAJNOS :cry: Úúúúúúúgy maradtam volna még Veletek, de ugye hívott - na nem a természet - hanem a kötelesség :? Legközelebb majd nem bevásárlós programot találok a kis családomnak, hanem valami hosszabbat :wink: Hiszen Harcika is épphogy csak megérkezett (akire - valljuk be - mindannyian a legjobban vártunk), én meg angolosan távoztam...

De amég ott voltam nagyon jól éreztem magam, és KÖSZÖNÖM, KÖSZÖNÖM, KÖSZÖNÖM, hogy megszervezted Fanni :lol: Így, hogy mindenkit személyesen lát, hall az ember, egész más.

Coca :lol:
Lógok Nektek a teámmal, úgyhogy még idén szeretném a köv. talit, hogy viszonozhassam!!! És köszi!!!

Harcika :lol:
Te "kipihenten", civilben még közelebb állsz a szívemhez :lol:

Mereszt :lol:
Tündéri a kis Dórika!!!

Angel :lol:
Tudod, mi VÁRUNK... Holnap reggel csak Rád koncentrálok, és szuggerálom azt a rég kívánt eredményt!

Többiek :lol:
Hálás vagyok mindenkinek, hogy találkozhattunk. Várom a legközelebbit!!!

Akik otthon maradtak :cry:
Sajnálom, hogy nem találkozhattam Veletek, de legközelebb bepótoljuk, ne szomorkodjatok! Gondoltunk Rátok!!!
Szép jó éjszakát: Véda
Vendég
 


Sziasztok!

Sannah!

Nagyon szorítok neked holnapra!!!


Talizós lányok!!!

Nagyon sajnálom, hogy nem tudtam elmenni de remélem lesz még rá lehetőség, hogy találkozzam veletek!!!!

Véda!!!
++++++++++++++++++
beu9
 
 

 
 

Röfi is itthon. Mi az utró miatt siettünk haza. :wink:

Kicsit sokan voltunk ahhoz, hogy mindenkivel dumálhassunk, de lesz még alkalom rá remélem. Tök jó volt.

Dórikák nagyon édesek, és a gömbölyödő pocakok is! :lol: ...meg a nemsokára gömbölyödők is!

Kép
zölddisznó
 
 


SZIAzstok!

Én si sajnálom hogy nem lehettem ott veletek! :cry:

MAjd legközelebb! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Köszi Beu, aranyos vagy. :lol:
Vendég
 


Én is sajnálom! :cry:

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Sziasztok,

Allegro is egyben hazaért. Tényleg nagyon jó volt találkozni veletek :D Még ha nem is mindenkivel tudtunk beszélgetni. :oops:

Angel, neked külön drukk holnap reggelre és persze Sannah, neked is.

Coca,
még csak az első évfordulótok?! Elnézve titeket olyan volt az összhang köztetek, mintha ezer éve együtt lennétek :)

Harcika, te meg egy külön tünemény vagy, csak úgy árasztod magadból a ++++ energiát, ez tök jó :D

Véda, hasonlít rád a kislányod! Remélem, a pocakodban lakó négyesből is lesz legalább egy szépséges fiúcska/kislányka!

Panda, Lafi, Csiperke csini kismamik vagytok!

Tobi, jó volt személyesen is beszélni pár szót.

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Allegró! Óóóóó, mi már nagyon gyakorlott házasok vagyunk. Előtte jól kigyakoroltuk magunkat máson, és most már csak szeretni kell, és örülni a kisunokánknak, aki reméljük jól kapaszkodik anya hasában :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok :P
Én részemről nagyon jól éreztem magam! Sajnos nem tudtam mindenkivel beszélgetni, de akik körülöttem ültek - Baba, Bella, Évi, Pandus, Csipi, Hanna, Angel, Lafi, Tobi és a párja, s persze Harcika, Veletek jót beszélgettem. Akivel most nem volt lehetőségem, de remélem legjözelebb lesz, Coca és párja, Mereszték, Dalmi, Allegro, Véda... és akik nem jöttek el :D
Remélem, máskor is összefutunk és olyan jó, hogy mostmár ennyi arcot és ennyi igazán és tényleg mondom nagyon kedves embert ismerek :)
Jó éjt, puszi,
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Aki gondolkozik a nevek és arcok összepárosításán, annak íme a tábla, hányan voltunk:
Kép

Ma sem tudtam csak 1x elköszönni :oops:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Szép ÁLmokat!
Vendég
 


CSajok, köszönöm a ma estét!!!!!!!!!!!!Tök jóóóóóóóóó volt!!!!!!!
Sajnálom, hogy sokatokkal nem tudtam beszélni, de majd legközelebb!!!!

Fanni, szurit beadtad?

Röfi, nagyon jó a tickered!

Angel, megy a drukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Hu szuper volt remélem lesz még ilyen tali :D és minden nagyon fini volt :lol: :lol:

Kép
Vendég
 


én még sokkal többet is tudok / szerettem volna/ beszélni!
aaaaaaannyi mondanivaló van bennem. !! De ez kicsi idő volt, csak részletekben tudtam egy -egy kis csoportnak átadni pár gonolatot. No, majd legközelebb folytatjuk. :wink:

Sok "pisit" / pasit :lol: :lol: / hiányoltam ám! Hannaapa pl.! irgumburgum.

a pisiről jut eszembe: Angelt majdnem megpisiltettem, de aztán letettünk róla :oops: Pedig a pozitív poén lett volna....
harcimokus
 
 


Sziasztok! Köszönöm a mai estét Mindenkinek aki megtisztelt Minket a jelenlétével ,nagyszerű csapat vagyunk Mi :wink:

Fanni ! NAgyon sajnálom :cry: de idő hiányában nem tudtam többet várni :wink:

Lois! megnyugodtál már ? :wink: beszélned kellett volna a Coca-mamával nagyon megnyugtatott :lol: RAndi 24.én addig még csacsogunk remélem :wink:

MEreszt -Évi! Dórikák nagyon szép babák :lol:

Coca ! Köszi a visszajelölést :lol: szép álmokat :wink:

NAgyon szép kismamái vannak ennek a topiknak :wink:

HArcika ! Köszi mindent ,tőlem kap a kaáli egy gyermekáldást segítő feng -shuis szobrocskát :lol:

Mindenkinek szép álmokat :!: :!: Üdv DAlmi
dalmácia
 
 


De jó, hogy ennyire jól sikerült a tali... úúúúúúúgy sajnálom, hogy nem tudtunk menni :(

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Nagyon jó volt a tali és én is sajnálom, hogy nem sikerült mindnekivel beszélgetnem.
Angel! Nagyon drukkolok és várom de. a híreket.

Jó éjt.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lafi! Köszi a tickerdícséretet. Nem bírtam ki, csinálnom kellett! :lol:

Dalmi! Majd ha legközelebb arra járok, bekukkolok Hozzád. Dobok egy százast :wink:

Harcika! Neeeem is beeeszéééélsz Te annnnyyyyiiiit! :wink: Téged klónozni kéne, aztán megszorozni kettővel, négyzetre emelni és hozzáadni még egyet...akkor sem tudnál egy este minden kérdésünkre válaszolni :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Angel,
Kép
Nagyon drukkolok++++++++++++
Vendég
 


Jó reggelt!!!!

Sannah++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Angel+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Várom a híreket!!!

Véda
Vendég
 


Jó reggelt!

Véda, köszi, de semmi tünetem nincs már, csak nagyon tompán fájdogál a hasam. :cry:

Angel, nagyon drukkolok, :wink: és nem tudok elég hálás lenni, hogy megvársz és végigvárod velem a másfél órát!!!! Indulok is, hogy ne várjál sokat :!: .
Vendég
 


Sanah és Angel!++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt Lányok!

Én is nagyon jól éreztem magam a tegnapi talin. Bár én sem tudtam mindenkivel elbeszélgetni, de jó volt látni benneteket és a nevekhez arcokat is párosítani.

Sannah, Angel
++++++++++++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Jó reggelt!

Angel :P Sannah :P
Drukkolok értetek!

Orsi, Boni, Snufi, Beu és mindenki, aki még lemondta, tényleg kár, hogy nem taliztunk :( Annyira egy húron pendültünk mindannyian!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
köszi a tali megszervezését! :P

Nagyon örülök, hogy megismerhettelek Titeket, akikkel nem sikerált, majd a következő alkalomkor :D :lol:
Máskor igyekszem/szünk hamarabb odaérni :wink: habár a drágám szerintem kényelmetlenül érezte magát, de gondoltam hátha tud beszélgetni ugyanilyen helyzetben levő pasikkal, na mindegy :roll:

Angel, Sannah
hatalamas drukk :lol: :lol: :lol:

Véda,
babaragi +++++++++++++++++

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok Lányok!!!

Elnézést hogy csak most jvök de elég nehéz volt az elmúlt pár hét.
Nehéz döntések elött álltunk és épp idegileg sem voltam a toppon!!!
Harcikának már emlitettem milyen nehéz döntés elött állok de igazából neki sem irtam semmi indokot.
Most a munkahelyem miatt aggódom szerda óta itthon vagyok mert a fönököm és a befektetőnk most gondolkozik és tárgyal hogy lesz e eggyáltalán hova mennem dolgozni.
Ezen kivül sajna még vannak gondok de majd csak túl leszek rajta.
Most egy kicsit vidámabb dologról irok.
Szombaton megvolt a punkcióm! :D
Harcika igazad volt az a koktél isteni.
Az altatós nővér is nagyon aranyos volt és épp hogy kimondta hogy kicsit szédülni fogok már aludtam és csak az örzőbe tértem magamhoz! :D
Nem a saját dokim csinálta hanem Krizsa vagy ahogy ti mondjátok az Isten!! :D
Nagyon szimpi!!!!
Hát a vasárnapom nem telt túl jól vagyis a délelöttöm mert a döntést hogy legyen e beülnt vagy ne meg kellet hozni.
Hivott a biológus és mondtuk hogy sajos fagyasszák le a kis tojásokat persze én nem tudtam vele beszélni mert már akkor szét bőgtem az agyam.
Aztán el telt 5 perc és mondtam a drága férjemnek hivja vissza azonnnnnnnnnal!
Még nem kezdte el szerencsére a fagyasztást és azt mondta jól döntöttünk szóval most várom a beültit és sokkal jobban vagyok minden téren!!!!!!!!
Lehet hogy ez most fura nektek de tényleg nagyon nehéz dolgokon mente/mentünk tá de most már boldog vagyok!!! :D :D
Na most akkor egy kis adat.
5 tüszöcském lett és abból 3-at megtermékenyitettek 2-őt meg hagytak a természetre és mind az öt elkezdet az osztódást!!! :D
Ma 11 körül telefonálok hogy hogy vannak a drágáim!

Na most megyek megmosom a hajam és jövök visszaolvasni titeket mert igen csak le vagyok maradva!!!!!!
Bocsi hogy hosszú lettem és azért remélem van aki megért!!! :roll:

MOST MÁR JÓL VAGYOK ÉS BOLDOG!!!!!!!!!! :lol:

Kép

Kép
raniko
 
 


raniko :P
Kívánom, hogy már ne is kelljen munkahelyi gondok miatt aggódj :wink:
Gyere a hírekkel!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok Csajok!

A tegnapi nap ,vagyis délután nagyon klassz volt.Sokan voltunk.

Nagyon jó volt beszélni Fanni veled,és a többiekkel is.Furi volt a neveket gyorsan memorizálni,de a következő talin már biztos sikerül.

A pici Dóribaba tündéri.

Angel!Mennek a ragacsok!

Harcika!Nagyon jo hogy ott voltál,és köszönöm ezuttal is a támogatásodat,bíztatást.

Mindenkinek nagyon szép napot,kevés munkát.......................

Kép
csiperke
 
 


Sziasztok!

Sannah, Angel!Nagyon drukkolok! :)

-Ez most csak egy gyors bekukk, mindenkinek szép napot!!!-
:)

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Sziasztok!

Boniko: Király az Avatarod.

Angel: Drukk ezerrel++++++++++++++++++++++

Snufi: Pátyolgasd Apát hogy minnél hamarabb meggyógyuljon.

Nők:
Örülök hogy már rendbe vagy és nem fáj a műtét helye. A dolgozással csak ovatosan. Vigyázz még magadra. Javulást a torkodnak.

Baba:
Sajnálom hogy ennyire fáj a fejed. Javulást.

Sannah:

Orsi: Javulást Levinek

Véda :
Köszi hogy gondoltál azokra akik nem tudtak elmenni. Én is gondoltam rátok is kicsit szomoru voltam hogy nemílehettem ott. Küldöm neked a mai babaragacsokat++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Lányok:
Örülök hogy ilyen jól éreztétek magatokat. A következön talán mi is ott lehetünk remélem /szeretnék/ !!!!!!!!!!!!!!

Raniko:
Reméljük a mostani beülti megoldja a munkahelyi gondodat. Drukkolok neked+++++++++++++

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Fúúúúú, de jó, hogy (majdnem) minden név mögött van egy arc!

Ranikó! Minden jó, ha jó a vége! Remélem, megoldódnak a dolgaitok, és boldog fészekbe kerülnek vissza a nagyon ügyes tojájskáid.

Kellemes hetet!

Nagyon várom a híreket, és nagyon szorítok!

Kép
zölddisznó
 
 


Angel, Sannah :D
nagyon szorítok értetek, gyertek hamar!!!!!!!!

Kép
fendike
 
 


Lányok! :D
Nem szeretek sápítozni, de ahogy olvaslak benneteket nagyon jól sikerülhetett a tali! Franc essen bele, hogy ennyire messze lakom, és, h fájdogál a pocim, legközelebb nem fogom kihagyni!!!! :lol: :wink:

Fanni! :D
Tényleg nagyon kedves tőled, h megszervezted, küldöm a mai drukkokat!!!!!!

Angel, Sannah! :D
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép
donika
 
 


Sannah és Angel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!?????????????????????????

Nem bírok másra koncentrálni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Véda
Vendég
 


Véda! Koncentráljunk együtt!!!!!!!!!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Angel,Sannah?????????????????????????????????


Mi is nagyon jól éreztük magunkat,szerintem Dórika is,mert elfelejtetett ordítani a kocsiban,rögtön elaludt! :shock:
Azt is szeretném megköszönni,hogy senki sem tett sértő,bántó megjegyzést a kislányunkra.Nekem ez nagyon sokat jelent.
Gyönyörűek a pocakok! :wink:

Kép
Kép
mereszt
 
 


Jajj, Mereszt! Egy ilyen gyönyörűséges babának mindenki szívesen lenne az anyukája. Képzeld, mi is bejelentkeztünk már a TEGYESZnél!

Kép
zölddisznó
 
 


Angel, Sannah,
tűkön ülök!!!!!!!!!!!!!!!! annyira drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!

Mereszt,
csak annyit szeretnék mondani, hogy büszke lehettek a kislányotokra, nagyon édes :lol: :P

KépKép
tobi
 
 


Coca,
húúúúúúúúú de egymás után írtunk :lol:

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!

Ranikó, remélem, rendeződnek a dolgaitok. Munkahelyet mindig lehet találni, ezt ne feledd! Úgyhogy szerintem jó döntést hoztatok azzal, hogy a beültetést választottátok. Remélem, a munkahelyin kívül más (eü, kapcsolati) probléma nincsen :) Várjuk a híreket, hogy mikor lesz a nagy nap.

Mereszt, Dóri tüneményes kis hölgy. Mi mást lehetne mondani még rá?! Ráadásul nagyon közvetlen is volt és jól vette a sok idegen arcot :) Szóval csak gratulálni tudok hozzá nektek.

Angel, Sannah????????

Tényleg, Coca, tesztekkel akkor most hogy lesz?

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Allegro,
én is örülök, hogy személyesen is találkozhattunk :lol:
sikerült az ikeás bevásárlás :wink: :)

Raniko,
telefonáltál már? mikor kapod vissza a drágáidat? :wink:
és nyugi mindennek jó vége lesz :wink:

KépKép
tobi
 
 


Mereszt :P
Én ez nem is értem!? :shock:
Dórika egy tüneményes tündér.

Coca :P
Tényleg? Pedig direkt el sem mondtam, hogy kell. Továbbra is tartom, hogy semmi szükség rá :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Angel, Sannah +++++++++++++++++++++++++++++++++ Gyertek a hírekkel, mennek a drukkok! ++++++++++++++++++++++++++

Talizós lányok! Örülök, hogy jól sikerült a találkozó! :D Legközelebb remélem én (vagy addigra már mi) is ott lesz/ek/ünk.

Raniko :)
Örülök, hogy már rendben vagy s boldogan várod a beültetést. Gratulálok a 100%-osan ügyes magocskákhoz. :wink:

Cocamami :)
Nem tudom, hogy felírtad-e a múlt heti tesztigényemet, ha esetleg lemaradt volna, akkor most jelentkezek 10 db-ért. Köszi.

Mereszt :)
Nem voltam a találkozón, de Dóri baba szerintem is tüneményes, a lényeg csak annyi, hogy szeretitek egymást.

Pusszantás mindenkinek. 8)
B.Ági
buboskemence
 
 


Sziasztok Csajok!

Köszönöm mindenkinek a drukkokat, a dolog nem rajtatok múlt...

A HCG-m egy NAGY NULLA!!! :( Persze a hóttnega teszt után nem már nem is vártam nagyon mást... :roll:

Ennyire igazán biztató tünetekkel teli ciklusom még soha nem volt :? ezek szerint a hülye Duphaston művelte a dolgokat (a múltkor semmi ilyen nem volt tőle).

Jól éreztem magam tegnap este, örülök Mindenkinek, akit megismertem, akikkel beszélgettem, akiket már ismertem, természetesen, azoknak is! :wink:

Vkivel sajnos nem sikerült egy szót se váltanom, Z.Coca, Hanna, Dalma - de majd legközelebb ügyelni fogok, nem úsztok meg!

Sannah is majd jön a híreivel!

Ja, kikkel is fogok együtt lombikolni márciusban? :wink:
angel37
 
 


Sziasztok!

Csajok! NAgyon jó volt a tali!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Fanni! Sannah! Már én sem tudok koncentrálni! Nagyon drukkolok!!!

Véda! Babaragacs ezerrel!!!

Mereszt! Dórika szuper kiscsaj. :lol:

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Angel! :? ááááááááááááááááááááááááááááááááá

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Angel :cry:
Hajrá március. Ennél nem tudok bíztatóbbat írni. Szomorú vagyok :(
Puszi,
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Angel! :( :( :(
hát én sem tudok mit mondani... :cry:
a duphaston tényleg csalóka, egyszer engem is nagyon 'átvert'
MÁRCIUS!!!!

Kép
fendike
 
 


Angel,
francba :cry: :(
én is csak azt tudom írni amit Fanni: Hajrá március!

KépKép
tobi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?