Új privát üzeneted érkezett!

Véda :P
Megtudod még ma, mi lett a 2. akció eredménye?

Sannah :P
Igen... prógálkozom...
Coca a hcg ürülés szakértője :)
Szerintem ezek nagyon is bíztató jelek!

Hanna :P
Akkor Te mikor kezdesz?

Baba :P
Én arra szavazok, hogy már távozott, de majd csütörtökön megtudod biztosan.

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sannah :)
A kiürüléssel nem vagyok biztos, egy hét alatt talán kiürül, de olyan sok sztem biztos nem marad, hogy összekeverhető legyen egy babás hcg-vel! :)

Szegény, biztos fájhat, de a görcs/szurkálás is jó jel ám! :wink:

Én hétfőn biztosan megyek (sztem szabadságot is veszek ki, megvárom majd az eredményt), csak akkor nem, ha full megjön, de azt hiszem Duphason mellett erre akkor sincs esélyem, ha nem sikerült!

Addigis ++++++++++++++++++ aztán hétfőn az eredmény tudatában ismét megjelenünk a Zöldisznó Bíróság előtt! :D
angel37
 
 


Angel!!! :lol: Rendben!!!! Néha alig bírom annyira fáj!!!! :cry: :cry: Remélem, hogy jó jel, mert bár hisztis és nyafis vagyok, de néha elviselhetetlen!!!!!! :cry:

Cocamami!!!!!!! Szerinted mennyi idő alatt ürül ki az én drága szervezetemből a hcg szuri, ha csak féladagot kaptam??????
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Férjem ma volt a Kaáliban kiskatona vizsgálaton, mikorra vrható eredmény? Telefonon adnak egyáltalán felvilágosítást nekem? Köszi!


Drukkolok Mindenkinek!!!!!!!! Kép

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Fanni :)
A dr.nő azt mondta, ma már ne foglalkozzunk ezzel. Van 2 leadott anyag, abból majd születik valami. Úgyhogy nem telefonálok ma, csak holnap de.11-kor. Addig :roll:

Harcika :)
Tudom, hogy teljesen be voltál havazva, de hátha hallottál valamit az ügyünkről: a második anyagban már volt mozgó spermium, vagy abban sem?

Apát igyekszem pátyolgatni, de nehéz eset. Még szerencse, hogy abszolút jól vagyok. A karom iagz fájdogál, mert nem talált az anesztes vénát - természetesen nem tehet róla, mert irtó rosszak, akármennyit iszom előző nap. A petefészkeim pedig csak a szokott módon fájdogálnak, nem vészes, jól elbírom.

Véda
Vendég
 


HALlHÓ! Túléltem a 8 icakát :lol:

Lois! Jó hírem van randizunk a korházba :D Nekem már 23.án bekell feküdnöm ,24.én műtét de akkor tudunk lehet egyszobába is kerülünk,hiszen mindketten egy DR -bácsihoz megyünk .NAgyon jó lenne :wink:

Angel -BAba :D BAbaragik ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++

Véda ! Ez nagyon jó hír 9 petesejt :lol: Gratulálok hozzá :wink: Papának meg fel a fejjel :wink:


Sziasztok ! DAlmi
dalmácia
 
 


Lois ! Sikerült megfogalmaznom ,de remélem Te érted! :oops: :oops: :oops: :wink:
dalmácia
 
 


[quote="snufi"]S írta:snufiziasztok!

Férjem ma volt a Kaáliban kiskatona vizsgálaton, mikorra vrható eredmény? Telefonon adnak egyáltalán felvilágosítást nekem? Köszi!


Drukkolok Mindenkinek!!!!!!!! Kép

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Sziasztok!

Véda, ügyes voltál, a többit meg bízzátok a biológusokra. Megoldják.Párod lelkét meg ápolgasd.

snufi, elvileg nem adnak infot, csak az adott személynek. Legalábbis nálunk így volt. Telefonon meg nem is nagyon mondanak semmit, se pro, se kontra. A leletért ha te mész, akkor kell egy meghatalmazás a férjedtől, hogy neked kiadhatják.

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Snufi!

Átlagban egy hét, de a következő konzin ismerteti a doki. Telefonon nem adhatnak felvilágosítást, állítólag azt csak a doki teheti meg, hogy közli az eredményt a konzin, de lehet, hogy más majd bővebben tud majd segíteni neked. :lol:
Vendég
 


Tesó Nekme elmondta a doki a férjem eredményét kérdezés nélkül...

csajok, mr volt egy cepp piros vér délelőtt, azóta megint semmi... miéééééééééééért?
Vendég
 


Snufi! :D
A férjemnek a győri Kaáliban végeztek sperma vizsgálatot, 3 nap a vizsgálat, de nem tudom mikor értékelik ki, és telefonon csak annyit közöltek, hogy kész van, semmi többet!

Kép

Kép
donika
 
 


Véda,
ügyes vagy! 9 petesejt, tök jó :lol: gratula :P
Apát meg vígasztald, szeretgesd és mond meg neki, hogy minden rendben lesz :P sajna tapasztalatból tudom, hogy milyen nehéz a pasikkal ilyenkor

Dalmi,
pezsgőbontás, hogy vége van az éjszakázásoknak :lol:
öröm az ürömben, hogy együtt lesztek Loisszal :D

Allegro,
nektek mikor lesz a konzultáció? :D

Mi megbeszéltük a Mágussal, hogy most bevállalom a long protokollt. Február végére vagyok beírva ET-re :lol: , de a tantikától függ, hogy csúszik-e vagy sem.

Coca,
átadtam a fórumos csajok üdvözletét neki :wink: :lol:

pusz Nektek és Joccakát :lol:

KépKép
tobi
 
 


Búboskemence,
tél végi ET sem rossz :wink: :lol:

KépKép
tobi
 
 


Dalmácia! Nekem most inkább babaoldó kellene, nem ragi:-) :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Fanni!
Az jó, ha jösz! Úgy hiányoznál!!! :lol:

Sannah!
Nekem is folyamatosan csörög a telefonom, úgy látszik mégsem tudtak pótolni. És igen, nekem ilyenkor hízik a májam. :D

Tobi!
Utódot még nem kerestek, de remélem hamarosan felvált valaki. Azt pedig csak remélni tudom, hogy visszasírnának a többiek! :oops:

Buboskemence!
Kívánom, hogy a november legyen a nyerő!

Coca!
Elfelejtettem megkérdezni a doki bácsit, hogy a következő menstruáció napját az előzőhöz lehet számolni (mint mindig), vagy a műtét bezavar, és a műtét napjától kell számolni a köv. ciklust? Segíts, ha tudsz! Köszike! :roll:

Véda!
Én is nagyon szorít, szorít! Apát remélem már sikerült megnyugtatni.

Bella!
Csak most néztem az avatarod! Nagyon jóóóóÓÓÓÓÓ!
Ő a kedvenc kutyusom!

Egy kis helyzetjelentés rólam:
Ma voltam varratszedésen. Hát, ezt is túléltem. Holnap telcsizek a Kaáliba időpontért. 8)

Nyuszika!
Ugye jól vagytok? Pihizz sokat!

Puszi mindenkinek! Drukkok, ragacsok stb. megy!

Nők
Vendég
 


Sziasztok :P

Íme a tali tábla. Nyuszit kivettem :(
Ha még jön valaki, vagy mégsem jön valaki, azt lécci jelezze.
Tehát akkor a végleges időpont:
2007. OKTÓBER 14. VASÁRNAP, 15 ÓRÁTÓL
Kép

A térkép:
Kép
Köszi Bella :P

Jó éjt!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Hali!

Fanni! Édi vagy, ha lesz időpont hamarabb, akkor kezdhetek majd.

Dalmi! Már el is telt a 8 éjszaka? Hurrá! Ez jó hír.

Baba! Én nagyon szúrkolok, hogy minden jól alakuljon.

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Most olvasom, mit írtam. :oops:

Baba! Szurkolok!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


sziasztok!

baba: drukk++++

fóka: köszi a drukkot. aranyos vagy! vérvételen voltál?

sannah, angel: drukk tovább++++

coca: röfikék hogy vannak? puszi nekik :wink:

bella: már csak 2 hét!

véda: nagyon drukkolok+++++

snufi: mikor lesz eredmény?

rólam: ma voltunk apával az urulógusnál. megkaptuk a beutalót hormonvizsgálatra, amit a kaáli is kért. így apa holnap csapolásra megy. 2 hét múlva lesz eredmény.

jó éjt, szép álmokat!

katica
katica30
 
 


Én meg jól elmentem apával ügyintézni, aztán meg vacsi után bealudtunk. ...én meg felébredtem.

Nők! A lapar nekem egyáltalán nem befolyásolta a ciklusomat.

Sannah! Nekem a szuri utáni 6. napon kezdett el erősödni a csík. Hajrá!

Kép
zölddisznó
 
 


Lányok!

Köszönöm az infót!!!!


Jó éjt!

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Jó reggelt!

Ki hogy van ma? :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Szia Cocamami, én spec nagyon rosszul, éjjel is alig aludtam annyira görcsölt a hasam, most nagyon aggódom!!!!! :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Sani! Ne aggódj. Nekem még most is fájogat a hasam.
Súgjál, hányadik napon vagy?

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok lányok!

Már elég régóta olvasgatlak benneteket, de eddig még nem szóltam hozzá, de most azt gondoltam, úgyis csak ti értitek a problémát és tudtok megnyugvást hozni :lol: :lol:
Szóval én is nagyon régen benne vagyok a témában , de nyugtassatok meg, hogy ami velem történik az tök normális.
Röviden a történetem: 6 inszemen vagyunk túl a drágámmal, ebből kettőt a SOTE-n csináltak, 4-et a Schöpfiben. Tavaly novemberben volt az utolsó. Aztán ugye dokiváltás, szintén a Schöpfiben, aki januárban júniusra tudott várólistára felvenni.Persze áprilisban megszüntették a kórházat, úgyhogy átjöttünk a Kááliba, ahol Szmatona doki fogadott, és újabb fél év várólistán vagyunk.
Az időpontot megpróbáltuk előrehozni, mert Apukám volt olyan jó és kifizette volna, de a doki NEM ÉRT RÁ egész júliusban. Mondjuk ezt furcsálottam.
Persze szeptemberben késett, és mire eljutottam dokihoz, Szmatona már megint szabin volt, úgyhogy Kovács Tímeához kerültem, viszont nem használt a fogigátló, úgyhogy újabb 1 hónap csusziban vagyunk.

Szóval kérlek benneteket, hogy nyugtassatok meg, nem ver az Isten, ez teljesen normális dolog, bár néha úgy érzem, mintha mindig elhúznánk előttünk a mézesmadzagot, de nem sikerülne elkapnom. Ti is voltatok ilyen hülye helyzetben? Ha valaki volna olyan jó és írna pár biztató szót, az most nagyon jól esne, kicsit kezdek kiborulni ettől az egésztől.

Előre is köszönöm és mindenkinek minden jót kívánok!

Pat
pat74
 
 


Nem olvastam vissza, ezért bocs, ha valmire nem reagálok, csak egy gyors, friss, reggeli jó hír:

A 2. LEADOTT ANYAGBAN MÁR VOLT MOZGÉKONY SPERMIUM :lol:

Drága Harcikának köszönhetem az infót, mert ő egy ANGYAL :D

(Mondtam Apának, a 2.-nál bizti nem az újságokat mustrálta, hanem rám gondolt, és ezért lett jobb eredmény :wink: )

11 után jövök a randevús híreimmel!

Köszönöm az aggódást: Véda
Vendég
 


Sziasztok!

Fanni :P
nagyon várunk az UH-s hírekkel!!! :wink:

Köszi a térképet! Hú, jó sokan leszünk! :)

Véda,
drukk a randizáshoz!!! ++++++++++++++++

Sannah,
mi a helyzet? Fájogatsz? :? :wink:

Baba,
még egy kis kitartás holnapig!

Pat,
üdv itt! :)
Sajnos hosszú a várakozás a lombikra :(
Előfordul, hogy kell szedni még egy adag fogigátlót, de sztem a köv. UH-on rendben lesz! :wink: Most legutóbb április közepétől július végéig fogiztam, mert így jött ki! :)
Ne borulj ki, most nemsoká kezdődik a stimu! :)
angel37
 
 


Véda! De jóó!

Pat! Ne legyél elkeseredve. Tudod, sokunkkal, sokminden törént már, de nem szabad feladni.Most nincs időm többre, de este írok neked, addig meg fel a fejjel!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Véda :P
Tudtam, hogy így lesz!
Gratulálok és nagyon izgulok, mit mondanak 11-kor! :shock:

Pat :P
Üdv. itt.
Nem valami szerencsésen alakult tényleg a történeted eddig... reméljük, most jön a naaaagy furdulat :wink:
Olyat még nem hallottam, hogy a fogigátló nem állította le a petefészek működését, csak olyat, hogy tovább kellett szedni. Szerintem Nálad is ez a helyzet, nem?
Nekem személy szerint Tímea szimpatikusabb, mint Szmatona, de ez az én privát véleményem, nekem egyik sem a dokim.
Mondjuk ha még ki is fizetitek, akkor őszintén szólva nem is értem, miért nem ugrál körbe benneteket mindenki... de ezt csak nagyon halkan írom.
Azt gondolom, ez mostmár tényleg az utolsó hónap... de tudod, sokminden jöhet közbe... Reméljük, nem fog! Csak annyit tudok javasolni, hogy ne hidd el magadról, hogy szerencsétlen vagy, hanem tudd, hogy mostmár jól látszik az alagút vége és arra haladsz... még ha olykor a tempó lassúnak is tűnik.
Kicsit hosszú lettem...

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Angel :P
Édes vagy, csak fél 4-re megyek és szerintem várni is kell majd... Így a hírekkel este -Neked holnap- jövök!
Puszi

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Kicsit eltüntem,de rohangáltam össze-vissza,aztán már nem volt erőm ide írni!

Fanni!
Mi a helyzet?Szurikák?
Jol vagy?

Babaimádó!
Neked küldöm a ragacsot amit érsz :( .de most a másikat.

Pat!
Ne keseredj el,van az ugy hogy hosszú utat kell megtenni,de jó helyen vagy,majd beindulnak a dolgok meglátod.Jo kezekben vagy itt a lányoknál,és gyorsan elszalad az idő.

Véda!
Gratula apa eredményeihez,már tuti randiznak a sejtecskék!
Apának mond meg,hogy jol csinálta ő a dolgokat. :wink: :wink:

Sannah!Mikor tesztelsz?
Mennek a drukkok!+++++++++++++++++++++++++

Cocamama!
Szép a teszt sorozatod!
Szóval.............
Lesz sok kismali!Hi-hi!

Angel?
Mizu veled?

Mindenkinek mennek a drukkok++++++++++++++++

Kép
csiperke
 
 


Sziasztok,
Mindenkinek megy a drukk! ++++++++++++++++++ :P

Fanni,
írok privit :wink:

KépKép
tobi
 
 


Pat! :)
Egyáltalán ne keseredj el, sztem most hoztátok meg a legjobb döntést, hogy a Kaáliba bejelnetkeztetek! A várólista mindenkinek hosszú, én úgy tudom, ha kp-vel fizetnek akkor is, mert nem ez dönt, rengetegen vannak, és kész! Én is a doktornőhöz jártam, biztos lehetsz benne, hogy a legjobb kezekben vagy! :D
Szóval fel a fejjel, legyél optimista!

Véda!
Gratulálok apa eredményéhez, drukkolok a randihoz! :P

Kép

Kép
donika
 
 


Jó reggelt!

Nők,
Nekem is a kedvenceim! Ha majd egyszer kertesházunk lesz, akkor két kutyagyerekem is lesz egy bi- és egy tricolor!

Fanni,
Szívesen!
Várjuk akkor holnap az UH-s beszámolót!

Véda,
Ez nagyon jó hír! Akkor jó randizást kívánok! :D

Pat,
Üdv, remélhetőleg most már csakis sikerszériával folytatódhat a történeted!

Coca,
Látom neked most is jó a kedved! Ennek nagyon örülök! :D Küldjél nekem is! :D Na jó megelégszem azzal is, ha vasárnap átadsz belőle! :wink:

A mai napi babaragacsok útnak indítva, mindenki zsebelje be a szükséges mennyiséget! :D +++++++++++++++++++++++
Vendég
 


Fanni :P
akkor délutánra időzítem a nagy drukkokat! :wink: Igen, sajna csak holnap fogom olvasni, hogy mi volt, de biztosan rendben lesz minden!

Csiperke,
köszi :) , semmi extráról nem tudom beszámolni :?

Bella,
én megtömtem a zsebeimet! :oops:
angel37
 
 


Véda ez annyira jó, gratulálok!!!!!!!!!!És olyan romantikus vagy :wink: , remélem az urad értékelte!

Pat, sajnálom, ami veled történt, de hosszú a lista, sajnos, sok pár van....de jó kezekben leszel és ebben bízz!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Tobi,
na látom, február vége! :wink:

Miért döntöttetek a long mellett? Neked bevált short v. rosszul emlékszem? :oops:
angel37
 
 


Na én ma fáziskésésben vagyok... :roll:

Donika,
Akkoris ki kell várni a várólistát, ha nem TB-re csináltatom a lombikot? :shock: Tudom, hogy rengetegen vannak, de azt hittem a várólista csak az intézményi tb keret miatt van :?
angel37
 
 


Sziasztok!

Fanni!

Drukk délutánra, hogy minden okés legyen!!!
Szivesen csatloznék a talihoz ha az nem "kizáró ok",hogy elég ritkán írok! :? :? :?


Véda!
Apa eredményéhez gratula!Szorítok a sejtecskéknek!!
beu9
 
 


[quote="angel37"]
írta:
angel37Akkoris ki kell várni a várólistát, ha nem TB-re csináltatom a lombikot? :shock: Tudom, hogy rengetegen vannak, de azt hittem a várólista csak az intézményi tb keret miatt van :?


Sziasztok!

Ezt én sem így tudtam!
Én is azt hittem, hogy ha fizetsz, akkor azonnal sorra kerülsz, mert a TB finanszírozás miatt van a hosszú várólista!
Ennek érdemes lenne utánna nézni. Igaz az én informácóim nem valami frissek, kb 1 évesek!
De lehet, hogy azok is tévesek???

Véda!
Gratulálok! :)

Pat!
Egy kissé nekem is furcsa ez az "időhúzásszerű" várakozás, de amint beindul a gépezet csak babával fogsz kiszállni belőle! :)
Erre gondolj! :)

Fanni! És Lányok!
Biztosan nem tudok menni a talira :(
Nagyon aranyos vagy, hogy "lehet"-tel bevettél, de hív a kötelesség! :?
Vendég
 


Aranykavics :(

Beu :P
Persze hogy igen. Benne voltál a táblában, csak nem jeleztél, így kivettelek!

Köszi a drukkokat mindenkinek. Én nem érzek semmit, a vérzésem is már múlik, jó erős is volt, úgyhogy... meglátjuk 8)

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Véda! Remek!

Pat! Ezt a "kifizette volna" dolgot nem értem. Attól, hogy az ember lánya nem TB-támogatottan kéri a lombikot, nem kerül előrébb a sorban! A nyári "szünetek" meg azért vannak, mert valamelyik okostojás kitalálta, hogy mindegyik doki annyi beavatkozást csinálhat, mint az elmúlt év ugyanabban a hónapjában végzettek 95 (asszem) %-a. Vagyis, ha a doki júniusban volt szabin, azaz 0-t csinált, akkor most sem csinálhatott többet. Kicsit leegyszerűsítve ezért volt a nyáron uborkaszezon.
A Schöpfiben kihez jártál? Nekem is ott csinálták az inszemeket.

Csipi! Köszi a "malackodást" :lol:

Bella! Tisztelt vásárló! CSAK vasárnapi jókedvet nem tudunk küldeni, sajnos csak készletben kapható. Kérem, jelezze, így is megrendeli-e! Tisztelettel: ól-shop :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Tisztelt ól-shop!
Ezúton rendelem meg Önöktől a készletben kapható jókedvet, amit vasárnap tudnék átvenni személyesen.

Üdv.
Egy újdonsült ól-shop vásárló
Vendég
 


Fanni,
köszi a privit, kérdezni fogok tuti :wink:

Angel :)
Bevált a short de most megpróbáljuk a longot.
1 lombiknál - short protokoll - 150 gonallal lett 17 petesejtből 3 termékenyült meg és került vissza.
2 lombiknál - short protokoll - csökkentettük a gonal adagot (nem kell olyan sok petécske elég 10 körül, gondoltuk) 125-re, ha jól emlékszem, banyek most volt és már elfelejtettem :oops: 5 petesejt lett 3 termékenyült meg és ennyit is kaptam vissza.
Mindkét esetben szép embrikék voltak csak sajna nem ragaszkodóak. Tavasz végén volt egy lapar-hisztero műtétem, ott is minden okés volt.
Most a Mágussal megbeszéltük, hogy megpróbáljuk a long protokollt. Próbálkozunk. És ha kell jön egy újabb lapar de azt majd meglátjuk. (de remélem erre már nem lesz szükség)

KépKép
tobi
 
 


Tobi,
Nem kell majd egy újabb lapar, mert hármasikreket jósolok! Majd gondolok rá erősen, a férjem szerint úgyis elég nagy boszorkány vagyok, mert simán ráérzek és megjóslok előre dolgokat. :D
Vendég
 


Tobi :P
Csak bátran!

Lányok :P
Én is úgy gondoltam, hogy ha fizetek, akkor én mondom meg, mikor megyek. Eredetileg a várólista indoka az volt, hogy a tb húzott határt a finanszírozásnak, és adott hónapban csak x beavatkozást térít. Én eddig ebben a hitben voltam. Ezek szerint ez nem is így van? :shock: Harcika :!: help :!:

Amúgy képzeljétek, a folyékony ürüléket egy kedves levél kíséretében egy kicsit feljebb folyattam. De miután a gravitáció jóvoltából alapvetően lefelé esnek a dolgok, úgyis visszajön... de legalább hátha elidőzik ott egy csöppet :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Bella :P
Nézz a gömbödbe és láss nálam 1 vagy 2 kisbabát, a mostani lombiknál!
Lécci-lécci :wink:
Köszi!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
Ok, szugggggggggggggggggerállak! :D Egyébként tényleg szívből kívánom, hogy végre összejöjjön már neked!

Örülök, hogy átmenetileg megszabadultál a kupactól, bár esetlegesen ez a nagy kupac, most szerencsét hozhat, egy kicsit taposd meg! :D
Vendég
 


Tobi! Miért kéne újabb lapar?

Fanni! Kakiprojektet jól csináltad. Így már max a hígja folyhat vissza, azzal meg már elbánsz :lol:

Bella! Házhoz szállítás ingyenes!

Csajok! Jöhet az én Donorom is vasárnap? Úgy néz ki felszabadult a lelkem, nem lesz annyi meló.

Kép
zölddisznó
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?