Új privát üzeneted érkezett!

Helló
Ma voltam a kaáliban, és megint elezdtük. A gonalF-t jó nagy dózisban kapom:) Biztos, ami biztos:)
Pénteken kell menni UH-ra, reélem addig jó sok tüszőket növelek...
Nem is leszek péntekig, mert erdei iskolába megyek Salgótarjánba a gyerekekkel.
Mindenkinek pussz, vigyázzatok magtokra.
zita
ebba
 
 


Kedves Kalkata! :)
Krizsa doktor szerintem is "le van tiltva", és én úgy tudom, hogy a doktornőt is csak egy hajszál választja el tőle, túlterheltség okán. Vagy nagyon gyorsan jelentkezz be, és könyörögj kedvesen, hogy neked csak a "doktornő csinálhat babát", vagy téged is az új dokihoz fognak irányítani, mint most mindenkit. Neki sajna nem tudom a nevét :oops:
Na a'szem ezzel nem segítettem valami sokat.... :shock: :?

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Angel Kedves!
Örülök, hogy újra vagy, mert bár én nem írok túl sokat, de olvasni azt nyomom egyfolytában. És fura, ha te nem pörögsz itt :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 

 
 

Kisfóka, nagyon köszönöm, de nagyon izgulok, viszont drukkolok az uh-ra. :lol: Meglátod az igazi Kisfókát!!!!! :lol:

Véda: ezer drukk holnapra, ügyes legyél!!! :lol:
Vendég
 


Baba! Nagyon szorítok, hogy ne legyen semmi rosszaság az éjjel, és egy fergeteges mensi vigyen el minden bajt és bánatot. Puszi!

Véda! Állatkerttel fogsz álmodni, meglásd! Eredményes leszippantást, és jó sok petét, hozzá mégtöbb spermuszt kívánok!

Sannah! Látom a törvénynek elrettentő ereje van. Nagyon helyes!

Fóka! Fogalmam sincs, hány órakor megyek, de majd hozzád igazodom, jó?

Ebba! Mekkora a jónagy dózis? Jó erdeiiskolázást "ázás" nélkül!

Kép
zölddisznó
 
 


Jó reggelt!

Hát a vérzés csak akkor tartott egy max fél óráig. Eléggé érdekes. Erős hányinger kísérte. Nem volt nyálkás, csak olyan tiszta vér, mint mikor elvágja az ember az ujját. Azóta semmi. Most nem tudom, felhívjam-e az orvosom. Szegény tele van betegekkel, már tuti az agyára mehetek a sok problémámmal. :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba, hívd fel mindenképp, ez azért nem egy szimpla ügy!!!!
Vendég
 


Baba :P
Nem tudom... az is lehet, hogy ennyi volt és vége. Nekem a 6. heti UH-n anno 2 petezsákom volt és a 8,5. héten 1. A másik vérzés nélkül felszívódott... Szóval lehet ám, hogy ennyi volt. Csütörtökön úgyis mész vissza, nem?
3 órától lesz hétfőn a "buli", teszek majd fel térképet... ha lesz egy kis időm.

Véda :P
Várunk a hírekkel!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


hétfőn? nem vasárnap?

BABim reméelm hoyg távozott és enm lesz semmi baj

Csajok, én enm tudom mi van, tegnapelőtt volt egy kevés együttlét után, azóta semmi :shock: tegnap délután anyakoca tanácsára nyomtam egy nega tesztet.
Vendég
 


Nem vasárnap????????
Vendég
 


DE IGEN, VASÁRNAP!
Nem értem, fogalmam sincs, miért írtam hétfőt. De jó, hogy figyeltetek :lol:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Boni :P
Nekem is szokott így csinálni... még 1-2 nap... :?

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Fanni :P
én is örülnék, ha kioszthatnál egy-egy zebrát! :lol:
A sajátomnak meg különösen! :oops:

Hú, a térkép jó ötlet, mert tök elfelejtettem a címet is, hol ez a hely! :wink:

Holnap UH! :) +++ Reméljük cisztának hűlt helye!

Sannah,
az esti haspufi elvileg nagyon biztató jel, drága Harcika is ezt mondta, meg többeknek is volt itt ilyen, mikor sikerült, de sajna nekem a múltkor is csak 8-as hcg-re volt elég... :? Szóval hiába van most is, nem tudom olyan biztatónak venni...

Ja, a doki nekem is mindig csak a tesztet mondja, mikor megbeszélünk a transzfer után, de én megyek vérvételre, mert azt tartom biztosabbnak. Januárban poz. lett a tesztem, mégis 0 hcg-m volt. És jobb, hogy tudom, hogy a nega teszt ellenére most legutóbb mégis elindult vmi odabent.

Drukkolok! :) Ha gondolod hétfőn tarts velem! :wink: Azért is jó, mert egyből tudsz beszélni a dokival is.

Baba,
jaj, remélem lesz ebből rendes vérzés... sztem szólj a dokidnak!

Lois,
:lol:
Neked mostanában lesz a lapar, igaz? Szorítok hozzá! +++

Véda,
gyere a peteszámmal! +++
angel37
 
 


FAnuiiii hát persze, hogy figyelünk! :lol: tudom hoyg jönni fog, csak idegesít, hoyg ezt csinálja, amikor már el szeretném kezdeni a clostyt :oops:
Vendég
 


Angel, Sannah
babatapi-ragi +++++++++++++++ :lol:

Véda,
drukk a leszíváshoz, sok-sok petét kívánok és a randihoz is +++++++++++++++++++ :lol:

Kisfóka, Coca :D
pocaklakós kismamiknak pusszantás :P

Baba,
hatalmas drukkk, szorítok, hogy megoldódjon magától +++++

Ebba,
tüszőnövesztéshez ++++++++++++++++ nagyon drukkolok, hogy sikerüljön ++++++++++++++++++++ :D

Lois,
mikor is lesz a műtéted? okt végén?

Katica,
írj, hogy mi volt a dokinál :wink:

Nők,
Munkahely: nagyfőnök már az utódomat is megtalálta, csak már ott járnék, hogy őt kelljen betanítani (habár a munkatársak nagyon nem szeretnék)
Csak óvatosan a belehúzással, szépen lassan a teendőkkel, nem fognak elszaladni :wink:

Nyuszipuncs,
Jó pihizést! Vigyázz a fütyis pocibabára és Magadra is :P

Kalkata,
Minden doki jó a Kaáliban! Krizsa dokihoz járok, de már a lányok leírták, hogy hozzá most nem lehet menni. Sok sikert! :)

Fanni,
Gondolom ma is folytatod a lapátolást :twisted: szép komótosan. Ma már jobb a közérzeted? :lol:

Fanni, Bella, Viktu
Hamarosan kezdtek, tök jó :lol:

Boni,
jön az csak kéreti egy kicsit magát, nyugi :)

Ma délután megyünk Mágushoz. Angel beírattathatom magamat a helyedre? :wink: :lol:

KépKép
tobi
 
 


Loislane, tobi, lafead!

Köszönöm a válaszaitokat.
Akkor bárkihez is kerülök jó kezekben leszek. Ez megnyugvást okoz.
Ugyanis már oly sok sérelem, fájdalom ért minket a Nyírőbe, azokat nem szeretnénk mégegyszer átélni.

Remélem itt több sikerrel járunk. Többen is ajánlották, hogy itt megértően és kedvesen viselkednek. Hiszen mindenki megértésre és sok segítségre vágyik! Nemigaz?
kalkata
 
 


KalKata,
mikor fogsz bejelentkezni? :wink:

KépKép
tobi
 
 


Kata, ez így van!!!!!!!!!És sok sikert!!!!!!!!!!
Mi volt a Nyírőben?Nem ismerem az ottani helyzetet....
Vendég
 


Sziasztok!

Nők :D
Köszi a névdicséretet :) Nem csodálom, hogy nem nagyon láttál még itt engem, még nagyon új vagyok (ami az írást illeti), olvasó üzemmódban voltam idáig. Most novemberben lesz az első lombikunk, elkezdtem szedni ebben a ciklusban a fogigátlót. Kiskatona probléma miatt kell a lombik.

Fanni :D
Éljen a kipukkadt ciszta, ügyesek voltatok!

Angel :D
Mennek a babaragacsok! +++++++++++++++++++++++++++++
Igen, elkezdtük, szedem a fogigátlót. Remélem szépen leáll a peteérésem, újrabootoljuk a rendszert. :D

Lenne is ezzel kapcsolatban egy kérdésem. Okt 31-én megyek uh-ra, hogy megnézzük hatásos volt-e a fogigátló. Ha igen, akkor aznap már nem kell bevennem a bogyót. Utána kb. hány nap múlva jön meg? A szurikat pedig hányadik ciklus naptól kell szúrni? Azért kérdezem, mert 31-e után pont jön egy 4 napos hétvége, lehetséges, hogy már a hétvégén el kell kezdeni a szúrkálást? Mennyire körülményes beszerezni a szuris gyógyszereket?

Kisfóka :)
Vigyázz Picifókára :D Jövő hét csütörtökön már 6 hetesek lesztek, ugye?

Cocamami :D
Növesztgesd szépen a kisröfit :D

Véda :D
Drukkolok, hogy sok szép érett tüsződ legyen! Hajrá a fiúknak is, sikeres egymásra találást kívánok nekik! Most pungálnak! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Nyuszipuncs :)
Gratulálok a kis fütyishez :D Pihenjetek sokat!

Baba +++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Drukk csütörtökre, hogy jobb legyen a vérvétel eredménye! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Sannah :D
Drukk, hogy a nagy rakás sz...-t már ne neked kelljen ellapátolni! ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Ebba :D
Mennek a drukkok, hogy sok szép tüszőt növeszgess! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Tobi :D
Drukkolok hogy előkelő helyet kapjatok Krizsa dokitól. ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ Egy szép koratavaszi időpontot pl.

Sziasztok
B.Ági
buboskemence
 
 


Tobi,
hú, azért a helyemet csak hétfőn v. még később merném átengedni! :oops:

Biztos beférsz, talán még előbb is! A várólista igazából februárnál járt, mikor ott voltunk, de én annyira márciusra voltam ráállva, hogy azt mondtuk, legyen az!

Köszi a tapit! :wink:
angel37
 
 


Sziasztok!

Mai napi babaragacsok útnak indítva! ++++++++++++++++++++++++++++

Buboskemence,
A Délinél lévő gyógyiban Krizsa doki szerint rögtön meg lehet venni minden szurit. Nekem egyébként másik gyógyszertárban 1 nap alatt szerezték be.
Elvileg utána 2-3 napra rá jön meg. A szurikat pedig majd a doktorbácsi meghatározza, hogy hányadik naptól kell szúrni, nekem pl. utolsó fogigátlót okt 18-án kell bevennem és okt. 23-tól vannak a szurik. Mindent pontosan fel fognak íratni veled.
Vendég
 


Búboskemence,
köszi! :)

Ha OK az UH, akkor aznap már nem kell bevenned a fogit! Abbahagyás után 5. napon kezdesz majd szúrni, elvileg addigra megjön a vérzés is, de sok jelentősége nincs. Majd egy kezelőlapra ráírod szépen a menetet, ahogy a dokibácsi mondja, és lepecsételi neked! :)

A szurikat helyben a Kaáliban meg tudod venni! Csak legyen nálad elég zseton! :wink:
angel37
 
 


Köszi Bella és Angel a gyors választ :D
Ezek szerint ha minden jól megy, akkor előre láthatólag vasárnap kezdődik a szurizás, tehát szerdán meg kell venni a gyógyszereket. Akkor zsetonnal felszerelkezve megyek a dokibácsihoz szerdán. :wink:
buboskemence
 
 


Tudod már mit fogsz szúrni? Csak az árak miatt... :wink:

Mivel Krizsa dokihoz jársz, próbálok következtetni! :lol:

Egy 900egységes gonal toll 30ezer!
Suprefactot gyógyszertárban vettem, két üvegcse volt a dobozban, úgy volt 7ezer.
angel37
 
 


+ Klion hüvelykúp, legalábbis nekem azt is írt fel!
Ja és még gondolom a szurihoz valami bőrfertőtlenítőt is érdemes venni.
Vendég
 


Igen, azt is szokott, nekem is írt fel, de az ráér a szuri 5. napjától és bmelyik patikában van! :wink:
angel37
 
 


Sziasztok!

Tegnap nem tudtam lenni :oops: Ma sem nagyon. Igyekszem visszaolvasni, de sok a munka. Ami persze nem baj, amíg nem olyan, mint Fanni kupaca

Babaragacsok, drukkok mennek mindenkinek!

Egy kedves szó olyan, akár a tavaszi napsütés.
allegrobarbaro
 
 


Angel, Bella :D
Egyenlőre csak azt mondta, hogy kb. 80eFt lesz, kb. 8 napos kúra a terv. Gyógyszer neveket még nem említett, 31-én megbeszéljük a részleteket. :D
buboskemence
 
 


Buboskemence,
akkor az valószínű short protokoll lesz, amit írtunk Angel-el, de TB-s és így kb. 37 eFt körül lesz a szuri!
Vendég
 


Itt el tudod olvasni, hogy milyen protokollok vannak.
http://www.lombikbaba.civil.co.hu/modul ... age&pid=76
Vendég
 


Búboskemence,
igen stimu 8. napján kell majd menned UH-ra, akkor eldől mennyit kell még szúrnod! :wink: 40ezerbe bele fogsz férni addig! :)

Bella :wink:
angel37
 
 


Baba! Szerintem is hívd fel.

Boni! Én azt mondtam, pozitívat tesztelj! :wink:

Tobi! Pusszantjuk Mágust.

Kalkata! Én is Nyírő-szökevény vagyok, és hát... :lol:

Köszönjük a további drukkokat! Cupp!

Kép
zölddisznó
 
 


Bella :D
Köszi, elolvastam. Akkor nekem is a második féle short lesz, amelyik a Marvelon fogamzásgátlóval indul.
Te is mész okt. közepén ellenőrző uh-ra?
buboskemence
 
 


Én okt. 30-án megyek UH-ra!
Vendég
 


Bella :)
Ezek szerint téged nem néz meg a szurikúra előtt. Lehet, hogy engem többek között azért is behívott, mert még nem tudtam vinni neki írásos eredményt a párom biopsziájáról (szept. végén volt). A múltkori konzultáción még csak szóbeli infóm volt. 31-re az ő eredményét is vinnem kell.
buboskemence
 
 


Megjöttünk!

Jó hírek :lol: : 9 petesejtem lett!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ennyi még sosem volt, csak 5-6-7.

Rossz hírek: drága kicsi férjecskémet 2X hívták be az újságos szobába, mert az első anyagban nem volt mozgó spermium. A másodikban nem tudjuk, hogy volt-e végüls. Dr.nő azt mondta, hogy nyugodtan jöjjünk haza. Ha nincs mozgó spermium a második leadott anyagban sem, akkor mozdulatlannal fogják megtermékenyíteni.
Na, ettől a férjem odavan. Hogy én itt "becsülettel" produkáltam 9 petesejtet, és akkor ő "elrontja" ezzel a malőrrel. És persze, ha nem mozgóval termékenyítik meg, akkor az biztos olyan is, és hogy ő egy szerencsétlen, stb... :(

Egész úton hazafelé győzködtem szegénykémet, de láttam rajta, hogy majdnem sír, csak tartja magát. Ráadásul a laboros, aki lejött szólni, hogy még egyszer adjon le anyagot, az elég hangosan mondta ott több ember füle hallatára, hogy mi a helyzet. Pedig ő nem egy szégyenlős típus, de ez is úgy szíven ütötte.

Na, próbálom őt helyretenni, és bízom a legjobbakban.

Köszönöm azt a figyelmet, és törődést, amit tanusítotok felém - is.

Harcika :)
Angyal vagy! Köszönöm, hogy rögtön azzal fogadtál, hogy hogy vagyok. Nélküled nehezebb lenne nekünk! Sajnálom, hogy a punkció után nem tudtam még külön odamenni hozzád, de láttam, hogy telt ház + állandó telefonok, és így nem zavartalak.

Este még jövök: Véda
Vendég
 


Véda! Ügyes voltál! A biológusok pedig majd összehozzák azt a randit, ne aggódj!
Apát vígasztald, és pihenj!

Kép
zölddisznó
 
 


Véda,
Ügyes vagy, remélem apa is ügyeskedett másodjára. Sajnos azt hiszem hogy a pasik nehezebben viselik, a büszkeségük. Persze azért a laboros is mondhatta volna diszkrétebben.
Szóval hajrá, szorítok nekik, tessék szépen összemelegedi!++++++++++

Bubos,
Én voltam egy UH-n már, egy szokásos ellenőrzésen.
Vendég
 


Véda :P
Nagyon ügyi voltál!
Valaki már mondott ilyet... ki is? S másodjára már jó volt az anyag. Remélem Nálatok is... vagy ha nem, akkor meg életet lehelnek majd 9 kiskatonába!
Drukkolok továbbra is és várjuk, mik a fejlemények!!!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Szia Véda! Nagyon ügyes voltál:)
Férjed ne aggódjon, nekünk csak "fagyifickóink' vannak(és sajna kevesen)-és sok köztük a mozdulatlan, mégis összejött a randi, és nagyon szép 4 napos sejteket kaptunk vissza.Tehát semmi pánik!Sikerülni fog!!!! :lol:
Ölelgessétek meg egymást, Te pedig pihenj sokat!

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Szia Véda :) :) :D
Gratulálok a 9 szép kis petikéhez. Drukkolok, hogy a randevú is jól sikerüljön. A párodat vígasztald, szeretgesd, sokszor nem mutatják, de nagyon igénylik (főleg ilyen helyezet után).
buboskemence
 
 


Véda! Neked grt., Apát meg vígazstald meg. Ölelgesd és adj neki egy nagy puszit! Meglátod, minden rendben lesz és lesz babikátok!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Angel, Sannah! BAbaragacs!!!!+++++

Véda! Gratula! :wink:

Baba! Beszéltél a dokiddal? Mit mondott?

Tüszőnövesztő indul Csajok!!!!!!!!! ++++++++

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Viktu,
Úgy látom nagyon egyformán fogunk haladni! :D
És még a katicánk is ugyanaz! :D
Vendég
 


Véda,
gratula! :)

Na én is épp egy ilyen esetet olvastam vmelyik topicon még régebben, mint amit Fanni írt!
9 bevethető kisfickó biztosan lesz! :wink:

A laboros intézhette volna kicsit diszkrétebben... :roll:

Hanna,
köszi! :)

Baba,
felhívtad a dokit?
angel37
 
 


Igen. Azt mondta, hogy marad a köv.ő váérvételés megnyugtatot hogy próbál megoldódni a dolog magál. Remélem, igaza lesz. Harcika ugyanezt mondta és neki is mindig igaza van!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Doki és Harcika is ezt mondja, akkor biztosan így lesz! Én is ehhez drukkolok!
angel37
 
 


Bella!

Tényleg! :lol:

Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Pregnancy tickers
"Aki azt szeretné, hogy minden úgy történjen, mint a mesékben, az a meséknek csak a végére emlékszik."
viktu
 
 


Sziasztok!!! :lol: :lol:

Annyira görcsölt a hasam, hogy hazajöttem hamarabb, mert nem akartam bent szenvedni, kicsit pihentem és visszaolvastam.

Angel, :lol: értem, hát, én megcsinálok egy tesztet vasárnap ( akkor már nem a hcg szuri hatása lesz remélem a + teszt) és akkor ha akarod hétfőn találkozhatunk??? :oops: Tudod itéletünk is van már Cocamamitól!!!!!! Nekem nem puffad a hasam vagy csak nem veszem észre, de a görcs megmaradt és néha úgy beleszúr, hogy ajajjajjjjj. :cry:
Tényleg, ha csak féladag szurikat kaptam akkor mennyi idő alatt ürül ki és mikortól mutatná a saját hcg-met??? :roll:

Bubika: köszönöm szépen remélem így lesz!!! :lol:

Tobika: köszönöm! :lol: Minden szurit meg lehet már venni a Kaáliban, efelől ne aggódj!

Babim, nagyon drukkolok neekd!!!!! Remélem minden rendben lesz VELED!!!!!! :lol: :lol:

Fanniuiiiii! Tudod még lapátolni a ...? :shock: :lol:

Cocamai: kiscocára nagyon vigyázni!! Igen félek a Röffbíróságtól!!!!!

Véda, nagyon ügyi vagy!!!!! :lol: :lol: Apának mondd meg nem ő az egyedüli, a diszkréció sajna nem mindenkinél ismert. Drukk a petikéknek!!!!!!
Vendég
 


Hanna, Allegro, Bella köszi a drukkokat!!! :lol:
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?