Új privát üzeneted érkezett!

Fanni! Te szégyentelen! :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Fanni!
Csak jó, hogy beszélünk róla, most beijedt, és el fog húzni a fenébe, vissza se jöjjön, mond meg neki! :P

Kép

Kép
donika
 
 


Fanni!Remélem, gyorsan elmúlik a cisztád!

Valaki kérdezte, mi volt az orvosnál..nos....eléggé rossz hírrel hívott fel Kovacs dr. és azóta csak sírok, de igyekszem összeszedni magam.

Coca, nemsokára találkozunk.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

 
 

Oké Baba! Férjeddel jösz?

Kép
zölddisznó
 
 


Húúú, hallottátok ezt a nagy pukkanást? :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


RöfffFanni! Küldtem a pukkasztó angyalt, mindjárt odaér!!! :lol: Gyorsan kell intézkednie mert megy a csorda is!!!!! :lol: :lol:

Coca és uiiii!!! :lol: Bocsánatot kérek röffbírónő, egy kicsit mamlasz vagyok, szóval okt. 01-én volt az ET, ma vagyok a 4. napon!!! :roll:

Babika, mi az a rossz hír??? Jajjj,ugye aggódni nem kell??? :shock:
Vendég
 


San naaa, azért! Intézkedem. :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Köszönöm Röffbírónő, a kis Uiiiii-nak külön köszönet!!! :lol:

Babi!!!!!! Ne sírjál, csúnya lesz a szemed és a zebracsorda nem fog felismerni!!!!!! :wink:
Vendég
 


Baba mi a baj???????Nem tudunk segíteni???
Vendég
 


Coca!
Gratulálok!!!!!!
Kép cocik
Sajnos nem találtam olyan képet amin kisebbek a cocik,pedig tudom,hogy lefényképeztük őket még csecsemő korukban is.
Baba!
Mi a baj?Egyáltalán baj van vagy csak téged viselt meg?

Fanni!
Hajrá cisztaüldözés!!!!!
Sajnos az enyémet annak idején le kellett szívni. :cry:

Kép
Kép
mereszt
 
 


Aranyosak vagytok, de nem tudtok segíteni...borzasztó szerencsétlen vagyok..

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Azzal sem lesz jobb, ha kiöntöd a lelked?????Nem erőszak...
Vendég
 


Babika, nem vagy szerencsétlen, csak most biztosan akadt egy kis probléma, amit pikk-pakk megoldotok a dokival! :lol:
Lafinak igaza van, talán ha elmondanád, lehet, hogy tudnánk segíteni, lelkileg biztos!!!! :lol:
Vendég
 


Baba!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!!!

Kép
Kép
mereszt
 
 


Baba!!!
Én is aggódom érted. Érted? Bármi is a baj, érezd, hogy mi melletted állunk, és, ha szükséged van bármire, csak szólj!

Lányok!
Megvolt a tüszőkukucs. Eredmény:
8 tüsző egyenletesen elosztva a petefészkekben. 10-12-14-esek. A méhnyálkahártya 8A. (Szóval nem véletlenül éreztem én a feszülgetést ilyen korai ciklusnapon!)

Ma és holnap még megy a Suprefactból a 10 E, és a Gonalból a 225 E. Choragont kapok (muszkosat) vasárnap éjjel fél 11-kor, és punkció: kedden fél 10-kor!!!
Dr.nővel megbeszéltük lesz embrióglue, és haching is. Vagyis mindent vagy semmit alapon dolgozunk.

Harcika nagyon elfoglalt volt, de pár szót tudtunk beszélni. Köszönöm Harcika :)

Véda
Vendég
 


Sziasztok lányok!

Most csak egy gyors bekukk, Mindenkinek jó hétvégét, vigyázzatok Magatokra!
Drukkok , hajrák, ragacsok, simik++++++++++

Nincs időm sajnos visszaolvasni, vasárnap, ha megjöttünk pótolom...
viktu
 
 


Véda a superwoman!

Pusz Vik!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!!!

Coca,Kisfóka!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Szívből gratulálok nektek!!!!!!
Fantasztikusan jó érzés lehet!!!


Fanni!!!! :( :?
Drukkolok nagyon, hogy a tudjátok folytatni!!!!


Baba!!!! :(
Biztos van valami megoldás!!!!!!!!!!!!!! :?
beu9
 
 


Meggyőzött mindneki, elmondom:
Az inszem után 14 nappal voltam vérvételen. hcg 3,6=negatív.
Tegnap visszamnetem (különböző okok miatt) és néztek hcg-t is, és 360. No, ezzel van a baj. hétfőn lesz 4 hete, hogy az inszem volt. Barnázgatok is.
A lehetőségek: biokémiai, méhenkívüli, méhenkívüli biokémiai, méhen belüli de nem életképes.
:cry: :cry: :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Köszi Csajok :P , mostmár bizti kipukkad :wink:

Véda :P
Ezek jó hírek! Csak így tovább!

Beu :P
Ha így folytatom, még a végén bevárlak :wink:

Kisfóka :P
Te hova tűntél? Voltál vérvételen?

Coca :P
Mondd csak, még mindig minden nap tesztelsz?

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jaj, Baba nagyon sajnálom!!!!!!!!!!Veled vagyok, tudom nehéz ilyenkor, de túl kell lépni.Mit ajánlanak???Gondolom, uhu és kiderül....
Vendég
 


Hétfőn vérvétel ismét..hátha csökken..

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Baba! :cry: :cry: :cry:
Egy picit azért jobb,hogy elmondtad?
Sok erőt kívánok nektek.

Kép
Kép
mereszt
 
 


Mereszt! Köszi.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Már csak 9-et kell aludni a találkozóig!!!!!!Dórikával minden nap visszaszámolunk. :wink:

Kép
Kép
mereszt
 
 


Babika, nagy levegő, mély sóhaj és irány előre. Tudom, hogy most rettenetesen nehéz, de tudod az emberfia sok mindent kibír a várva várt csodáért, nagyon együttérzek veled, de minden rendben lesz. Én augusztusban éreztem, hogy vége a világnak, akkor mondták, hogy van egy csúnya polipom, ami már kb 5 éve élt bennem és nem vették észre, gyorsan megműtöttek és már el is felejtettem, de akkor nagyon mélyponton voltam. Gondolom most Te is ott lehetsz, de hidd el a rossz után csak jó jöhet!!!!!!!! NEM VAGY SZERENCSÉTLEN, :lol: Babikám, nagyon nagyon drukkolok, hogy minél hamarabb túl legyél rajta!!!!!!!!
Vendég
 


Fanni, akkor szupi!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Már kérdeztem, de nem válaszolt nekem senki, mitől függ, hogy tesztet adnak vagy vérvételre hívnak vissza? nekem nem mondták a vérvételt.
Vendég
 


Baba :?
Úgy megsimizném a buksid. Kitartás, Kisszivem. Tudod, van mindig egy olyan pont, ahonnan már csak felfelé vezet az út. Igen, tudom, hogy lehet, hogy még nem vagy a gödör mélyén... ez hétfőn kiderül, de mi úgyis kihúzunk onnan, megígérem!
(Szerintem jó, hogy leírtad!)

Sannah :P
Mágus -mint megtudtam- a 13. napi vérvételt szereti. Az én dokim a 12. napra hív vérvételre. Lényegében mindenki választhat. Ha bemész vérvételre, semmit sem kell mondani, csak hogy 12. vagy 13. napon vagy és jöttél vérvételre. Ez Neked "jár". De van, aki nem akar ezért utazgatni, annak nem kötelező. 14. napi teszt után kell jelentkezzen, hogy + vagy -. Ha + folytatni kell a progipótlást, ha nem, akkor abba lehet hagyni. Te döntöd ezt el, nem a doki :wink:

Mereszt :P
Én is kiszámoltam. Tényleg :D

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Köszi Röfffanniuuui!!!! :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol:


Azt mondta, hogy két hét múlva teszt és ha + akkor progi tovább, ha - akkor megbeszéljük a hogyan továbbot.
Köszi, megnyugtattál.
Vendég
 


Sannah!
Szerintem semmitől sem függ,hogy vérvétel vagy teszt.Nekem is itt mondták tavaly a csajok,hogy vérvételre is lehet menni.
Gondolom az intézménynek annyiból jobb a teszt,hogy nincs minden reggel sor a laborban.

Kép
Kép
mereszt
 
 


Köszönöm Mereszt!!!!!!
Dórika, kariig mennyit kell aludni? Mikor jönnek a csillagporos angyalkák???? :roll:
Vendég
 


sannah!

81-et!Mi már énekelgetjük a télapós és a karácsonyi dalokat.Én a szöveget,Dórika pedig aláénekli az e-,ö- és a hangokat!Természetesen az Auchanban a legjobb az éneklés,akár 6 méterről is hallom,ha rákezd. :shock:

Kép
Kép
mereszt
 
 


Sannah :P
Szívesen.

Mereszt :P
Igen, nagy áruházakban sokszor találkozni iruló-piruló Anyukákkal :lol:

Szép álmokat, Lányok!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok Csajok!

Mutassátok meg ezt a linket az apukáknak. "Cool a verda" babakocsi tuning:
http://www.youtube.com/watch?v=5NnzF772 ... ted&search
hanna30_apa
 
 


hanna30_apa!

Nagyon jó!!! :P :P :P

Kép
Kép
mereszt
 
 


Baba!
Nem is tudom, mit írjak. :? Nagy ölelés!!!!!! Kitartás!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Baba :(
Teljesen együttérzek Veled! Hétfőig még nagyon rossz, hogy bizonytalanságban vagy, de utána mindenre fény derül, és akkortól már lehet tenni valamit a megoldásért. A megoldás után pedig baba jön. Valahol már úton van, tart felétek, de ezt a malőrt még ki kell kerülnie neki is. De biztosan elér hozzátok. Tudom.

Sannah :)
A vérvételnek sok előnye van a teszttel szemben. A tesztnek nem 100%-os a pontossága, ha egy bizonyos HCG szint alatt vagy, nem mutatja ki, a vérvétel viszont sokkal pontosabb. Egyértelműen kimutatja, hogy mennyi a szervezetedben a HCG. Az én tanmesém a példa arra, hogy feltétlen hasznos a vérvétel!
(Már többször írtam erről, nem akarok senkit untatni, így csak dióhéjban: ET utáni 14.napon tesz negatív, pár óra múlva alig látszó pozitív vonal. Vérvétel aznap SOS: HCG 72. Vagyis elképzelhető a terhesség, de segítségre szorul. Injekciók, Utrogestan, stb. gyors segítség. És 2 hét múlva: dobogó szivecske. VISZONT: ha nem megyek el vérvételre, a negatív teszt után nagy valószínűséggel erős görcsök közepette megjön, hiszen nem volt elég a szervezet által termelt HCg, és segítség kellett volna, de ez vérvétel nélkül nem derült volna ki.)

Fanni :oops: :lol:
Most olvastam mit csináltatok a dokival. Ejnye, ejnye! Azért apának csak kéne adni még egy esélyt, hogy az alattomosnak még a csírája se maradjon ott :lol:

Lányok :)
Tiszta amatőr vagyok, már megint. Kint felejtettem éjjel a Gonalt a fürdőszobában. 10 órán át volt szobahőmérsékleten. szerintetek nem lett baja?

Véda
Vendég
 


Helló lányok!
Visszatértem.
Gyors segítség kellene, mielőtt visszaolvasok.

A 39. napon ma reggel megjött a mensim. Már épp cisztára gondoltam, mert a tesztem negatív volt.
De mosr szombat van, és nincs vérvétel. Hétfőre van időpontom, hogy UH- al megnézzék Debrecenben, hogy mi is van, de ugye már ez nem aktuális...
Hétfőn reggel a 3. napon még jó a vérvétel? Vagy akkor vér nélkül is tudnak szurikat írni? Mert ez lesz a 3. próbákozásunk, és még nem volt beülti, mindig abba kellett hagyni.
Ezért is nem jelentkeztem régóta.
köszike
ZIta
ebba
 
 


Véda, Sannah, Hanna, Fanni, Mereszt! Tudom, csak elkeserítő, hogy 2 inszemből mindkettő "sikeres", de mindkettő balul üt ki. Ugye az 1. méhenkívüli lett, a második is azzal fenyeget. No, hát ezt nehéz feldolgozni. Harcika tegnap helyretette a buksim, amit nagyon köszönök neki. Segít elviselni a nehézségeket! Ő egy angyal!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Véda! Szerintem nem lett semmi baja a gonálodnak. Nincs olyan hőség már.

Hú, Ebba! Ehhez sajna nem értek.

Kellemes ébredést!

Kép
zölddisznó
 
 


Véda :P
Én úgy emlékszem, hogy benne van a leírásában, hogy x órát lehet hűtés nélkül. Nézd meg.

Ebba :P
3. napon mire jó-e még a vérvétel? Milyen szurikat írjanak? Long vagy short protokoll? Már elkezdődött, vagy még csak most fog?

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Tegnap nem nagyon tudtam lenni :oops:

Baba, sajnálom, mert ezek nem túl jó hírek. Türelem hétfőig, amikor kiderül, mi is van valójában. Nagyon sok erőt kívánok nektek!
allegrobarbaro
 
 


Fanni!
Köszi, hogy foglalkozol velem :)
Szóval ott tartok, hogy már elkezdtünk két lombikot, decapept-t, és GonalF-t szúrkáltam, rövid protokoll lett volna, de oly szerencsétlen voltam, hogy az első a 6. napra cisztákat csinált, a másodikkal meg semmi...épp pihent a szervezetem:(
A doki szerint 100 ból egy. Ez ugye engem nem vigasztalt. Egyébként endos is vagyok, úgyhogy kicsit azt mondtam: ELÉG!!!!
Most meg sehogy sem akart megjönni, a teszt meg negatív lett.(lettek)
És erre ma, mikor sehova sem tudok menni vért vetetni, pont megjön. Hát ilyen az én formám. Egyébként semmi másban nem vagyok szerencsétlen, csak valahogy nem akarja valaki ott fent, hogy egyszerű legyen a babásodásom:(
Mindent leírtam, asszem
puszz
ebba
 
 


Sziasztok!

Fanni: Itt vagyok! Nem voltam még vérvételen, hétfőn vagy kedden megyek!
Tegnapi tesztem is pozitív lett, de lenyugodni csak akkor fogok, ha a vérvétel is jó eredménnyel szolgál! Ideges vagyok ez miatt!! :?

Sannah, Angel: Mennek a ragacsok+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Coca: Remélem jól vagytok! :D

Babaimádó: Nagyon sok erőt és kitartást kívánok Neked! Nagyon nehéz lehet most!

Véda.d: mennek továbbra is a tüsző növesztő drukkok!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Fanni: Ki fog pukkadni a ciszta, mert ki kell pukkadnia!!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
kisfóka
 
 


Sziasztok!

Fanni: Itt vagyok! Nem voltam még vérvételen, hétfőn vagy kedden megyek!
Tegnapi tesztem is pozitív lett, de lenyugodni csak akkor fogok, ha a vérvétel is jó eredménnyel szolgál! Ideges vagyok ez miatt!! :?

Sannah, Angel: Mennek a ragacsok+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Coca: Remélem jól vagytok! :D

Babaimádó: Nagyon sok erőt és kitartást kívánok Neked! Nagyon nehéz lehet most!

Véda.d: mennek továbbra is a tüsző növesztő drukkok!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Fanni: Ki fog pukkadni a ciszta, mert ki kell pukkadnia!!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
kisfóka
 
 


Juj, ez kétszer ment el!!!! :shock:
kisfóka
 
 


Sziasztok! :D

Kisfóka: köszönöm szépen, nagyon örülök nektek!!!!!! :lol: :lol:

Angel, mai drukk is indul és babaragi ezerrel!!!!!! :lol:

Köszönöm Fanni :lol: , Véda :lol: a választ!

Cocák!!! :lol: Jó reggelt!!!! Kiscocát ki ne engedd az ólból!!!!! :lol:
Vendég
 


Üdv Csajok!

Villám leszek, épphogy átpörgettem a hsz-eket úgy nagyjából...

Z.Coca,
gratulálok!! :)

Kisfóka,
sztem neked is mehet a gratu! :wink:

Fanni :P
ne má, hogy ciszta! :? Remélem gyorsan elhúz a francba! :wink:
Drukkok a továbbiakhoz!!!

Baba,
:( remélem csökken...

Sannah,
++++++++++++++++++++++++++++++++ :)


Én: köszönöm mindenkinek a sok-sok drukkot! :) Aranyosak vagytok, hogy így gondoltok rám, pedig itt se vagyok! :oops:

Extra érzetről nem tudok beszámolni, a hasam hordóra puffad minden estére, de ugye ilyen is volt már... :roll:

Köszi, Fanni, a híradást! Szal egy dokiizasztó transzfer után 3 szépségesnek mondott - és látott :lol: - picike van odabent!
Még annyit teszek hozzá, hogy márciusra elő vagyok jegyezve a köv. lombikra!
angel37
 
 


Szia Angel!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nagyon drukkolok!!!!!!!! Nekem abszolut nem puffad a hasam, viszont úgy görcsöl, hogy mindjárt megjön és néha úgy belenyílal, hogy rohanok a wc-re, hogy most biztos megjött. Sokat gondolok rád!!!

Röffasszonyság!!!!! Sürgösségi beadvány!!!! :lol:

Követelem, hogy döntsön úgy, hogy Angelnek ne kelljen több lombikra mennie, mert most megtapadtak a Kisangelkék!!!!!!!! Remélem érti a különbséget a kérés és a követlés között!!!! :wink:
Vendég
 


Ebba,
bár nem ismerjük egymást, de együttérzek veled :? Most nektek akkor ez a két lehetőség elszállt, annak ellenére, hogy nem volt ET?

Angel, fő a pozitív gondolkodás?? :roll: Mi az hogy elő van jegyezve a köv.lombik???! Majd jól átadhatod valakinek, mert te mostantól kismama vagy :D

Sannah,
érzés ismerős, drukk, hogy vagy 9 hónapig ne is lásd a banyát!
allegrobarbaro
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?