Új privát üzeneted érkezett!

Kisfóka,
Gratulálok! :D
Vendég
 


Kisfóka!

Én is küldök neked egy halk gratulációt!De szerintem ott már biztosan baba van.

Sajnos én eddig összesen 2 tesztet csináltam,úgyhogy nem vagyok nagy rutinos. :oops:

Miki bácsi mindig sok időt tölt nálam.Normál esetben is 5-12 nap. :cry: De volt már 17 is. :shock:

Petra!
Ne idegeskedj!!!!

Kép
Kép
mereszt
 
 


Mereszt:
Köszönöm, és nem is lehetne okom rá, hogy idegeskedjek, hiszen vannak sokkal bonyolultabb esetek mint a Mienk, és sokkal több mindenen kell Pároknak keresztül menniük mint nekünk, és le a kalappal elöttük, de tényleg minden tiszteletem az Övék, csak már úgy beleéltem magam, hogy na mostmár lesz valami. :?
De már le is higgadtam :D
petra76
 
 

 
 

Kisfóka,
Jaj de jó!!! :lol: beindul a babaeső a topikon :P

KépKép
tobi
 
 


Kisfóka, ez nagyon izgi halk grat!

Na átraktam az avatarom az iwiwre, megtaláltok mostmár ill. felismertek most már....Az iwiwen a bejelentkező képem is az lett!
Vendég
 


Sziasztok!

Csipi: nekem van még időm bőven a teszthez, 15-én esedékes, de nem tudom, hogy kibírom-e addig. :lol:

Fanni, szerinted mennyi idő alatt ürül ki a hcg szuri??? :lol:

KISFÓKA: Én megmondtam, én megmondtam!!!!!!!! Nagyon halkan és nagyon lassan kúszva gratula!!!!!!! Hipp-hipp-hurrá!!!!!!
Vendég
 


COCA, hol vagy, Te bírod még?????
Vendég
 


Röff! ...na ez voltam én. Uíííííííííí... ő meg a kiscoca :lol: Üdvözöl benneteket! :wink:
HCG: 264
Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!

Kép
zölddisznó
 
 


Coci! Kerestelek 2x telón, nem vetted fel. Tudunk talizni egy összefutás erejéig tesztügyben?
Neked most lehet gratulálni??????????????????????????,

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


COCAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Mondtam, hogy COCA év van és ez csak jót jelenthet neked, óriási gratula, még meg is könnyeztelek, annyira örülök, hogy sikerült!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Óriási röfff a kisröffnek!!!!!!!!! :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

A másik teszt is pozitív lett! :D :D , köszönöm a gratukat, de még csak tényleg halkan!Majd az Uh után!!!!!!

Coca!! Gratulálok! :D :D :D Vigyázzatok magatokra!! :D :D :D
kisfóka
 
 


Coca! Felvettelek msn-re!
kisfóka
 
 


Zöldi, Fóka!

Apám, micsoda hírekre jövök! Szuper! Nagyon-nagyon örülök nektek! :) Hallom is a zebracsordát erre trappolni :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Coca és Kiscoca/k és Kisfóka
hatalmas gratula halkan :lol: hurrrrrrrrrrrrrrrrrrááááááááááááááááááá, mit is írtam reggel? bejött, annyira örülök :lol: :lol: :lol:


pusszantás

KépKép
tobi
 
 


COCAAAAAAAAAAAA ÉLJEN!!!!!!!!!!!!!!!GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Coca, Fóka :P

Kép :D

Kép :D

Kép :D

KépKép
tobi
 
 


Na végre hogy elindult a babaeső :P

Coca :P
Gyöngyörűséges hcg, gratulálok :D

Kisfóka :P
Neked is!

Petra :P
Egy biztos. Ez nem "normál" protokoll.
A "beragadt" petesejtet nem igazán értem. Ciszta?
Én olyat még nem hallottam, hogy előbb short protokoll (fogigátló), majd nem kezdés, hanem long protokoll (Suprefact, majd Suprefact és valami stimuláló). De attól még lehet, hogy van ilyen.
Végülis számomra elképzelhető, hogy ettől lényegében teljesen leáll a tüszőtermelés és akkor a stimulálásra gyorsabban reagál a szervezet? De ez csak okoskodás részemről :roll: . Ha bízol a dokidban, akkor biztosan minden rendben lesz :wink:
Mi 5. éve próbálkozunk babával és 2,5 éve járunk a Kaáliba...

Évi :P
Ha Te hallod, küldd már felém őket, lécci :wink:

Sannah :P
Saját tapasztalatom nincs. A dokim 10 napot szokott mondani, de nyilván napról napra csökken. Szerintem ezért is van az, hogy amikor a Choragon (hcg szuri) után! 14-17 nappal megyünk vérvételre, nem 0,0 hanem 0,1 szokott lenni a hcg...

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Drágák vagytok! Köszönöm!

Kép
zölddisznó
 
 


Coca!Fóka!

Gratulálok!Coca!Remélem röfögsz egész nap!
Fóka!Apa akkor jo képet rakott neked össze,nem....???????

Kép
csiperke
 
 


Coca nagy gratula! :lol:

Fanni:
Igen a leírtak alapján én sem értem, hogy hamár a fogi gátlot szedtem egy hónapig, utána mért kell egy szintén olyan szert használnom ami leállítja a tüsző érést.
Két hónappal ezelőtt 2 napos volt a vérzésem, kevés vérrel, gondolom akkor nem löködött ki a petesejt. 20*27mm es volt a papíromra írva. A dokitól kérdeztem, hogy ebből kialakulhatott volna ciszta? A válasza az volt, hogy igen

Hát tele lesz ez a hónapom meglepetésekkel, bár nem ilyenekről álmodtam :D

Olvaslak rendszeresen beneteket, úgyhogy tudom, hogy az 5. lombikod, és az 5 év az tényleg nagyon hosszú idő!
Nagyon remélem, hogy sikerrel fogtok járni!!!
petra76
 
 


Coca és Kisfóka: GRATU!!!!!!!! Kép

"Reményből él a vágy s meghal, ha nincs remény.”
snufi
 
 


Petra :P
Köszi. Én is drukkolok Neked is :wink:

Csajok :!:
A Cocának azért sikerült, mert ez a disznó éve?
Már csak azért kérdem, mert akkor valahogy én is integrálom a nevembe a disznó valamely kedves változatát!
Mondjuk RöfFanni? :lol:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


RöfFanni :P
sikerülni fog Neked is :lol: nincs más választása
Angelról tudsz vmit? :wink:

KépKép
tobi
 
 


Vag Fannuiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


Coca,
Ujjjjjjjjjjjííííííííííííí, Ujjjjjjjjjjjjjjjjjjíííííííííííííííííííí ez a köszöntés a Kicocának add át légyszíves! :)
Gratulálok neked! :)

Akkor ugye most jön majd Sannah, Fanni, Angel! Hajrá csajok! :)
Vendég
 


Coca :P
Az sem rossz :lol:
Még anyakönyveztetem is, ha ezen múlik :twisted:

Tobi :P
Csak annyit, hogy mától wellness-el. Váltottunk sms-t, de nem írt magáról 8)
Jövő héttől viszont faggathatjuk minden nap, mert hétfőtől dolgozik :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni :lol:
köszi az infot :wink:

KépKép
tobi
 
 


Coca, Kisfóka!
Egyenlőre ismeretlenül, de hatalmas gratuláció nektek! :D :D :D

Már egy jó ideje olvaslak benneteket, csatlakozni szeretnék hozzátok. De most már nem halogathatom tovább, ilyen jó hírek hallatán!!!

November közepén lesz az első lombikunk Mágus doktornál. Tegnap óta szedem a fogigátlót, 31-én uh, s ha minden ok, akkor jöhetnek a szurik.

Fanni, Sannah, Angel! Remélem ti lesztek a következők. :wink: Láttam, hogy nyáron is volt egy nagyon sikeres sorozat nálatok, főszerepben sok-sok újdonsült kismamával.

Sziasztok
B.Ági
buboskemence
 
 


Sziasztok!
Tegnap nem voltam, visszaolvasok..

Coca, Köszi, akkor elbattyogogk oda a kis zacskómmal...
Boniko!Ez nagyon jó volt, tovább is küldtem :lol:
Mereszt! a Piri nénit,ha már nagyon eleged van, hozzám is küldhetnéd, már nagyon várom -az én rémpontosom 2 napja késik.Pedig úgy várom.Direkt bosszant.
Nők!Örülök, hogy minden rendben, pihenj sokat.
viktu
 
 


KISFÓKA, COCA!
Gratulálok!!!!!!!!!
:D :D :D :D :D
viktu
 
 


Sziasztok!

Nekem is jó híreim vannak. Azért annyira nem jó, mint Cocának és Fókának, de azért én rém boldog vagyok :) Ma reggel megvolt a spemavizsgálat, és jó lett az eredmény, ez már tuti nem lesz akadálya az inszemnek. Azért nagy kő esett le a szívemről :)

Búboskemence!

Üdv itt :)

Fanni!

Persze, hogy irányítom felétek a csordát, de nagyon piszok lennék, ha előtte lasszóval befognék egyet magamnak is? :oops: :oops: :oops: Egy egészen picikét csak... :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Bubos,
üdv itt! :lol: hajrá lombik! :wink:

Évi,
ez szupi hír :lol: akár kettőt is befoghatsz ha elég :wink:

KépKép
tobi
 
 


Évi :)
Nagyszerű hír! Gratulálok :) Mikor lesz az inszem? Drukkolok, hogy sikerüljön (úgy rémlik Dóri baba is elsőre összejött) és legyen gyorsan még egy hasonlóan ennivaló babátok, mint Dóri. Úgyhogy bátran fogd be a te zebráidat a csordából.

Tobi :)
Köszönöm. Így van, hajrá lombik. Lassan mész megbeszélésére, ugye?
buboskemence
 
 


Évi :P
Dehogy! A fő, hogy 1 elérjen hozzám is :wink:
Ez a képed is ari :P

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Lányok :!:
Annyira nem is tudom, mit csináljak.
Egy eléggé nagy k@kiba tenyereltem munkaügyileg. 2 dolgot tehetek. Ülök és szagolom még minimum 2 hétig, aztán meg bejelentem, hogy babát várok és lapátolja arrébb valaki más, vagy elkezdem kilapátolni, de az minimum 6 hétig tartana, amibe már lehet, hogy jobb nem belekezdeni. Viszont, ha mégiscsak nekem kell majd kilapátolni -ezt az optimista énem meg sem hallja-, akkor hihetetlen túlórákba kell kezdjek majd, hogy behozzam magam.
Nnna, legalább megfogalmaztam.
Kíváncsi vagyok, mit gondoltok. De azt nem ér ám írni, hogy úgyis sikerül és akkor már nincs is min gondolkodni. Tessék empatikus lenni :wink:
Köszi előre is a segítséget!
RöfFannUIIIIII

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


ja és a Mióta ülsz rajta? kérdésre a válasz az, hogy eddig más ült rajta... én most szembesültem a problémával, még ha tudtomon kívül már 4 hónapja az én kupacom is...
ÉS BOCS AZ OFF-ÉRT :P

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


COCA :lol: :lol: :lol:
GRATULÁLOK!!!

KISFIÓKA :lol: :lol: :lol:
NEKED IS!!!

Én, jelentem, pirikét átengedtem másnak, tőlem elköltözött. Ma már a 6. napon vagyok. Nagyon enyhén, de néha érzem a feszülést a petefészkeimben :)

Fanni :D Jól vagy? Mensi szombatra kérve?

Véda
Vendég
 


Tobi!
Köszönöm! De már beleáradtam a pihizésbe. Ez normális???? :shock:
A férjem minden reggel úgy megy el, hogy nem szeretné azt látni, amikor hazajön, hogy bármit is csináltam a pihin kívül. Mára azért már engedélyezett egy kis egészségügyi sétát. :lol: Én azért el is mosogattam. Drága jó anyukám minden nap jön a kis kosarával, és hozza a sok-sok földi jót. Mondtam neki, hogy a jövő héttől már a kezembe veszem a háztartást, ő még ellenkezik, de majd meggyőzöm. :lol:
Az anyósom is bejelentkezett délutánra, 16:00 körül jön. Ő is hoz valami finomat, a telefonban azt ígérte. Mi lesz velem így? Nem vagyok egy modell alkat, de ezek után már az utcára sem merek majd kimenni!!! :oops: Ráadásul még a hasam is akkora, mint egy 5-6 hónapos terhes kismamának. Persze ez idővel elmúlik, de akkor meg már ott lesz az addig tovább növesztgetett háj. :cry: :x

Fanni!
Nagyon várom azt az állapotot, amikor begyógyultam. A doktor úr azt mondta, 1 hónap kihagyás után már lehet élesben hancúrozni. 8) Azért majd a doktornőt is megkérdezem, de ez így nagyon jól hangzik! :lol:
A munkával kapcsolatban:
Elkezdenék dolgozni az ügyön, de csak szép lassan, komótosan. Azért lássák, hogy dolgozol rajta, de ne nagyon vesd bele magad, mert hamarosan tovább kell add valakinek, hiszen jön a kis RöffFannUiiii (annak a valakinek viszont már könnyebb lesz boldogulni vele, mert Te már elkezdted a dolgot). :wink:

Kisfóka!
Gratulálok a fókabébihez! Az UH-ig csak halkan, de azután nagyon hangosan!!! :wink:

Coca!
Nagy -nagy gratula Neked is a kicsi malacbébihez!!
Örülök, hogy újra beindul a babaeső.

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Fanni
Szerintem kezd el lapátolni, úgysem neked kell befejezni!! :D
petra76
 
 


Véda :P
A szombat lenne a tökéletes, de már akár holnap is jöhetne. Azért nagy reményeket nem fűzök hozzá, mert még sem pocigörcs, sem barna, vagy bármi jel.
Akkor Neked szombat UH?

Nők :P
Nem rossz :wink: csak az a baj, hogy a jellemembe nem nagyon fér bele. Többnyire vagy elkezdek valamit és be is fejezem, vagy hozzá sem kezdek... De azért megfontolandó :roll:
Akkor tehát egy hónap elvonás, majd jöhet a mindent bele! Jól hangzik :wink:
Szerencséd van, hogy így tudnak segíteni.
Szerintem a férjed most annyira örül Neked, hogy rózsaszín szemüvegen át néz. Így lesz ez a terhesség alatt is, úgyhogy majd szülés után leadod a felesleget :wink:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!

Én elkezdeném kiganajozni a kupacot, és sűrűn imádkoznék, hogy ne nekem kelljen befejezni :)

Tobi!

Csak egyet fogok be :)

Búbos!

Még nem tudom pontosan,hogy mikor lesz az inszem, remélem, hogy a következő ciklusban.

Nők!

Csak pihenj :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


terelgetés Kép


és a malac éve! hajrá hajrá

Kép
Vendég
 


KISFÓKA :lol:

ZÖlDI :lol:
Vendég
 


Cocának és Kiscocának gratulálok! :D
Bár ha jobban megvizsgáljuk a HCG értéket, elég nagy az esélye a Kiscocáknak... :lol:

Kép
fendike
 
 


Petra :P Évi :P
Igen, ilyesmire gondolok. Különben érdekes lenne "végigvinni", de idegölő is egyben... amit most nem kívánok magamnak... Szóval lájtosan tologatom a kupacom, agyalok rajta, de nem konfrontálódok. Ez a tervem. S közben bízom benne, hogy nem borítják a fejemre...
Köszke!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni,
Szépen lassan, komótosan kezd el apránként lapátolgatni, de mindig csak keveset tegyél a lapátra! :D
Vendég
 


Sziasztok!
SAjnos nem sikerült ébrednem időben ,így nem jeletkezetem a Dr -bácsinál :cry:

Coca!
Kisfóka! Ezekért a hírekért érdemes élni :lol: Nagyon -nagy gratula :D

Fanni ! Bocsika,biztos félre értettem :wink:

Üdv DAlmácia
dalmácia
 
 


Pihiztem egy jó nagyot.

Röffannuiiiiiiiiiiiiii! Ha nem te csináltad a kakit, hanem az csak egy olyan általános kaki, akkor lapátold addig amíg eljön a te időd, utána meg lapátolja más. És ...és...és lapátból is vannak ilyen ici-picik:

Kép
:wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Coca! :D
Kicsit le vagyok maradva, szóval ÓRIÁSI GRATULA, EZ NAGYON SZÉP EREDMÉNY!!!!!!!!!!! SZUPER, HIPP, HIPP, HURRÁ!!!!! ÉLJEN! ÉLJEN! :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Kisfóka! :D
Én is a 10. napon teszteltem pozitívat, és a 13. napon 432 lett a HCG, neked is gartulálok, nagyon vigyázz magatokra!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Angel, Sannah, Fanni, Baba, és a Többiek!!! :P
Elkezdődött az őszi babaeső! Már alig várom, hogy bővüljön a másik tábor!!!! Ez a nap, sőt a hét, sőt eddig a hónap híre!!!!

Kép

Kép
donika
 
 


Egy kicsit elragadattam magam! :wink:

Kép

Kép
donika
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?