Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok,
Húúúú, micsoda készülődés a talipartira :lol:
Kisbabát vinni nem tudok egyenlőre de egy nagybabát igen, aki eléggé önálló, néha (sokszor) önfejű és ha az öledbe veszed kicsit nehéz :lol: (ja, és édibédi)
Babázni én is nagyon szeretnék :P

Nők :)
drukk hétfőre ++++++++++++++++

Coca, Kisfóka :D
Mai napi babatapik indítva ++++++++++++

Boni :)
jó munkát (ha lehet ezt mondai ilyen szép időben)

Fanni :D
SZURI este! már most szólok :wink:
Mi csak később fogunk odaérni kb. akörül, mint Lafiék.

Sannah :D
randizóknak ++++++++++++++++

Most átmegyünk a barátnőmékhez, este jövök addig is Szép napot Mindenkinek!

pusz

KépKép
tobi
 
 


Lafi :P Tobi :P
Azt hiszem, éjjel 1-ig nyitva vannak :wink:

Baba :P
Odaért már a mensi hozó manó?

Sannah :P
Ma mi a helyzet?

Coca :P
Drukkok továbbra is.

Boni :P
Már csak 9 óra 15 perc :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


lÁnyok!

Segítségeteket szeretném kérni..
Van valakinek tapasztalata a Tapolcai intézetről???
segítsetek!
gerike
 
 

 
 

Sziasztok!

Köszönöm a drukkokat!!!!! :lol: :lol:


Fanni : nagy takarítást csinálok, :wink:
Holnap reggel kell telefonálni és akkor kiderül. :roll:

Este jövök és addigra visszaolvasok, mindenkinek drukk ++++++++ +++++++++++++++++++++++++!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Fanni :P
nem a mi lakásunkban vagyok, hanem szülőknél, ilyenkor tudok netezni hétvégén is! :)

Nem Richard Gere miatt tépek oda 3-ra! :lol: Nekem nem jön be!

Fanni, Mereszt,
levágattam ám a hajam azóta, mióta ti láttatok, azért remélem menni fog a megismerés, részemről biztosan! :wink:

Coca, Ksfóka,
mai drukkok! ++++++++++++++++++++++++

Sannah,
az embrikéidnek is szorítok! :)

Nők,
neked is a legjobbakat hétfőre, legyél túl minél hamarabb!
angel37
 
 


Sziasztok!

Nem volt billentyűzetem napokig, mert elromlott (erős a gyanúm, hogy a kiskorú keze van a dologban...), és már elvonási tüneteim kezdtek lenni. Dühítő, hogy csak olvasni tudok, írni meg nem :roll: De most már vadiúj billentyűzeten vandálkodok :)

Ranikó!

Jobban vagy?

Dió!

Szia, üdv itt :) A Kaáliban jó kezekben leszel, ez tuti :)

Viktu!

Szia neked is :) Előre drukk októberre! A mi dokink is K.P.

Sannah!

Hatszoros gratula! :) Szuper!!!

Nők!

Persze hogy drukkolunk neked hétfőn!

Fanni!

Ilyen ajánlatnak nem tudok ellenállni, megpróbálom beszervezni a Dorcit is a talira :) Főleg, hogy lesznek más manók is :) Szerintem 3 körül mi is ott tudunk lenni, de legkésőbb 4-re :) Kicsit én is izgulok, hogy miről is ismerlek meg benneteket, de akkor bízom a leszólítós csajsziban :twisted: :twisted: :twisted:

Nálunk is vannak fejlemények, apa csütörtökön viszi a srácokat népszámlálásra, nekem meg valamikor kb. két hét múlva hsg. A pontos időpontot hétfőn telefonálja meg a dokim.
Egy kérdésem is lenne, hátha valaki tudna segíteni. Szóval ciklus közepén kell mennem uh-ra a Kaáliba. Azt beszéltük meg a dokival, hogy viszem a 3. napi hormoneredményt, apa spermaeredményét, meg a hsg eredményemet. Hormon, sperma meglesz, de a hsg csak később. Most várjak a köv. ciklusra, és csak akkor menjek uh-ra, de akkor megint elúszik egy hónap, vagy jó lesz az uh akkor is, ha már megvolt az ovuláció. Szerintetek? Igazából mit néznek ciklus közepi uh-n? Hogy volt-e tüszőérés, nem? És ha már megtörtént, az is látszik uh-n?

Iwiw-en én is vagyok, Gyurcsics Éva néven futok :)

Bocs a regényért, mindig f*s*m a szót, az életben sincs ez másképp :twisted: :oops: :twisted: :oops:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Éva drága, tudod, hoyg kettő van? de én rájöttem, hogy csakis a 2. lehetsz te, így jelöltelek!
Vendég
 


Most aztán gondolkodhatsz, hogy melyik jelölés a Boni, melyik a Coca :lol:

mindenkit jelölni akaroooook!

Kép
zölddisznó
 
 


Coca és mindenki, én is fent vagyok Fendike, Pandus ismerősei között dr. T-L F "álnéven"....
Vendég
 


Lányok :) Jelentem 1.cn-on vagyon! Ma de. jött meg, a lehető legjobbkor, akkor, amikor én szerettem volna :lol: Hétfőn megyek a Kaáliba 3cn-os ellenőrzésre, és megbeszélni, hogy mehet a másik szuri.
Tényleg, Lányok! Ha már hétfőtől mehet a szuri, akkor azt még aznap ki kell váltanom hazafelé menet. Vagy működik már Kaális gyógyszertár?

Közeledünk a legizgalmasabb napok felé!!!

Este még visszaolvasok, most csak gyors infoközlés végett jöttem.

Véda
Vendég
 


Lafi! Akkor előbb áruld el, hogy Fendikét és Pandust hogyan találom meg :lol:

Kép
zölddisznó
 
 


zöldi engem jelöltél? :oops:
Vendég
 


Zöldi,
Bejelöltelek :wink:
Vendég
 


Coca,
én is jelöltelek!! :D n.v.

Kép
fendike
 
 


Angel:
Drukk neked ezerrel a hétfői vérvételhez és addig is babaragacsok elindítva+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Fanni:
Érdekes lenne ety tűpárna avatar!!! DE arrol biztos eszedbe jutna a mindennapos szuri s n em felejtenéd el!! Egyébbként Kb hány óráig terveztétek ezt a talit? Csak az utazás miatt kérdezem. Igyekszünk mi is ott lenni időben.

Katica:
Gratula hogy jobban vagy. Csak vigyázz megint összene szegyél valamit a munkahelyeden!! Apa jön a talira? Csak mert nincs a táblába beírva.

Boniko:
Klasz ez a kép!!! Igaz én csak most olvastam de én is kérek energiát!!!

Sannah: Gratula a 6 embrikéhez és drukkolok neked a beültihez

Tobi: Még két hét és te is kezdhetel.Hurrá!!!

Dió: Kellemes hétvégét neked!!

Coca :
Nem lehetne hogy te is hozod apát és akkor az én párom sem unatkozna? Küldök neked babaragacsot+++++++++++++++

Nők:
Hétfőre küldöm neked ezerrel a dukkokat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Véda: Gratula a jó időzitésnek. Most már mindent bele!!!

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Véda,
igen, működik! :wink:

Nyuszi,
köszi, de most hétfőre még csak a beülti napja van kitűzve! :wink:
angel37
 
 


Jól visszajelöltem mindenkit!

Sonka lábán Kuccu néni sétálni döcög...

Kép
zölddisznó
 
 


zöldi :lol:
Vendég
 


TE jó ég, én már követni nem tudom, ki kit hogyan mikor merre meddig jelölt, jelölni fog..........jó szórakozás!!!!!!! :roll: :wink:
Vendég
 


engem még csak ketten :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Látom, iwiw-fennforgás van :lol: Engem Simonné Támadi Szilvia néven megtaláltok :lol: Szívesen visszajelölök mindenkit.
allegrobarbaro
 
 


És nem tudom, hogy ez a megfelelő hely-e, de
van a gyógyszertári árnál olcsóbban eladó bontatlan Andriol Testocaps gyógyszer (pasiknak katonafokozó), 2 doboz. Az egyik teljesen bontatlan (60 szem), a másikból 1 szem hiányzik.
Mi, elolvasva a betegtájékoztatót, úgy döntöttünk, hogy nem szedi be a férjem, vigyázunk azokra a katonákra, amink van. Az egyik mellékhatás a s/maszám csökkenés :oops: Jó nem, a keveset is lecsökkenti

Ha tudtok esetleg valakit, akit érdekel, legyetek szívesek, szóljatok
allegrobarbaro
 
 


[quote="allegrobarbaro"] írta:allegrobarbaroAndriol Testocaps gyógyszer[/b] (pasiknak katonafokozó),

a párodnál néztek tesztoszteronszintet? vagy mi alapján adták ezt neki?

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Helló :P
Döbbenet, mennyit írtatok reggel óta :shock:

Gerike :P
Nem ismerek olyat, aki Tapolcára járt :?

Angel :P
Nekem sem a zsánerem, úgyhogy Cocának adjuk :D , már ha jön és nem hozza a férjét :wink:
Szerintem amikor először találkoztunk, akkor is rövid volt a hajad. Vagy most egészen nagyon rövid? Na mindegy... én meg szőke vagyok 8) Max. egymást is leszólítjuk :lol:

Évi :P
Veled könnyű dolgunk lesz, mi biztosan megismerünk :)
Nem nagyon értem, amit írtál. A hsg eredmény az azonnal megvan, amint megcsinálták. Vagy maga a vizsgálat később lesz, mint a tervezett UH? A hsg után én véreztem pl. és szerintem abban a hónapban nem is lehet inszemezni, mert be kell gyógyuljanak az esetleges sebek. A középidős UH-t nem értem. Úgyis fognak adni valami stimuláló szert, gondolom Clostilbegyt-et, ami meg ha rendben van a 3. napi hormon lelet, biztosan hatni fog. Akkor miért kell UH? :shock: Nem citológia kell?

Véda :P
Szuper! Igen, akkor hétfőn már ki is kell, hogy váltsd, mert aznap már kezdened kell a szúrást! De én még az új rendszerben nem jártam ott, így nem tudom, ki tudod-e ott váltani. De majd feltétlen írd meg lécci!
Én jövő szombatra tervezem :)

Nyuszi :P
15 órától, ki meddig tud és akar maradni :)

Coca :P
Én ezt ismerem! Kis koromban sokat olvasták nekem :D

Lafi :P
Én sem. Mindenkit megnéztem és felvettem a listámra, de már elfelejtettem az "igazi" neveket. Kellett volna külön csoportot csinálni, de ezt már elszúrtam :?

Megyek szúrni! Tobi, köszi a reggeli figyelmeztetést :wink:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok Csajok ! Én ma olyan szerencsétlen voltam ,előszőr az egerem sz.....be ,majd mire azt megjavítottam ,akkor a klaviatúra :lol: Ti pedig csak írtatok ,írtatok Én meg sehol :cry: Na most megyek az Iwiwre Én is :D Tegnap már Hannát megtaláltam ,talán még Fannit tudom kizárni :wink: A szemeket néztem ,no meg az életkort.Nagyon rafkós voltam ,de bátortalan :wink:

Üdv Mindenkinek Dalmi
dalmácia
 
 


Icsilya, igen, egy kicsit (tényleg csak egy gondolatnyit) alacsonyabb a tesztoszteronja. Mivel magánrendelés volt, férjem szerint csak azért írta fel a doki, hogy a vizsgálat díját megkapja. Elsőre azt mondta neki, hogy tökéletes az eredmény...aztán két perc után, hogy akkor ír gyógyszert. :roll:
allegrobarbaro
 
 


Dalmi :P
Kíváncsi vagyok :wink:

Én próbáltam az előbb az iwiw-en csoportot csinálni magamnak, de nem hagy :? . Addig most nem akarok mást felvenni, csak akikkel már jelöltük egymást. Persze ha valaki megtalál, az OK. De már így is nehéz lesz helyre raknom magamban, ki kicsoda. Jók ezek az álnevek, mi? :lol:

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni! Nem jött meg..
Én is megyek 3-ra.
Boni! Együtt megyünk a talira?

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Fanni :P
akkor sztem össze volt fogva, nyáron vágattam! :)

Szúrtál a két utolsó hsz-ed között, ugye? :wink:
angel37
 
 


kérek még megjelölhetőket! Naaaaaa

Kép
zölddisznó
 
 


végre hazaértem! fáradtan!

Csajok aki akra engem bejelölhet emailcímem alapján :wink:
Vendég
 


Babi, ha jössz, akkor igen! TEsó is jön, szerintem elibé is megyek :wink:
Vendég
 


Boni! Ok, majd egyeztetünk.

Tobi! Jelöltelek!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Már van csoportom az iwiw-en beeee :P
Szóval mindjárt próbálok jelölgetni.

Angel :P
Igen 8)

Baba :P
Akkor most hányadik cn tartasz?

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Fanni!

Tényleg kicsit kusza voltam.:oops: Szóval a hsg két hét múlva lenne, ebben a ciklusban. De szintén ebben a ciklusban lenne egy középidős uh is, de még a hsg előtt, mert korábbra nem kaptam időpontot az Istvánban (ott csináltatnám a hsg-t) tehát nem tudunk minden eredményt vinni addigra. Az inszem a következő ciklusban lenne, majd novemberben. Csak arra lettem volna kíváncsi, hogy vajon mehetük-e úgy, hogy a hsg eredménye még hiányzik.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Bejelöltem Évit, Allegrot és Lafit. Lafi, Neked nem hagyott üzenni. Zöld kardigánban vagyok hosszú barna hajjal (ami már szőke) és mellettem szőke szemüveges férjem.
Boni! Nem tudtam e-mail címre keresni. Azt hogy kell? Na mindegy, várom a jelölésed :wink:

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Nem baj ha egy kicsit ide pofátlankodom? Csak azt szeretném megkérdezni, hogy én is megjelölhetlek titeket az iwiwen?
Csak az a problémám hogy csak Harcikát ismerem, vagyis csak ő van meg nekem, ill. + Nyulasz, és rajtuk kívül csak Icsilyát ismertem fel, illetve még ismerem Nyuszipuncsot, de őt sem találtam meg.
Jó hogy fogtok talizni, én ha tudnék sem tudnék elmenni :cry: , mert hétfőn beköltözöm, minimum 1 hétre a klinikára, aztán majd kiderül, hogy hogyan tovább.

Mindenkinek kitartást ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Évi :P
Szerintem inkább konzultiációs céllal, mert nem elkeserítésképp, s Harcika vélhetőleg jobban tud majd válaszolni, de én úgy emlékszem, hogy a hsg után ki kellett hagyni +1 hónapot...

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Évi ha a konzultációra gondolsz, akkor igen. de hsg eredmény után jobban meg tudnátok beszélni :roll:
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a drukkokat, nemsokára holnap reggel és telefonálhatok..... :roll:

Drukkolok mindenkinek++++++++. :lol:

Véda már van gyógyszertár a Kaáliban, 300 ft patikapénzt kell fizetni, de minden gyógyi és kiegészítő van, én már ott váltottam ki a szurikat. :lol:

Nekem nincs iwiw-em így nem tudok jelölni.

Baba: tornáztál?????

Dalmi: valami van a levegőben, ma én is szerencsétlenkedtem egy kicsit. :lol:
Vendég
 


vagy az UH ra? :oops:
Vendég
 


Dalmi :P
Engem nem jelöltél be... ugye?
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Megyek alcsizni lassan, a férjem kezd hiányolni :D
Jó éjt, Lányok!

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Jó éjt FAnni! Én is léptem!
Vendég
 


Nekem nem kellett kihagyni HSG után egy hónapot.
Viszont a lelet hiányában nem tudtok mit magbeszélni. Én kérnék későbbi időpontot.

Fanni! Téged már bejelöltelek tegnapelőtt.

Kép
zölddisznó
 
 


Kitört az iwiw-es láz a fórumon :lol: visszajelöltem mindenkit. Jelentem a család csoportba tartoztok :P

Sannah,
gyere holnap a hírekkel, minden rendben lesz :P

Jó éjt, szép álmokat!
pusszantás,

KépKép
tobi
 
 


Tobi, bejelöltelek, Fanni téged vissza, Coca akkor most már okés a dolog????
Ha valaki keres, akkor Fanni, Coca, Pandus, Fendike ismijei között megtalál dr T-L F fedőnéven!!!
Vendég
 


lafead jelöltelek!
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek!

Harcika! Írtam neked e-mailt.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Lafead!
Jelöltelek iwiw-en.

babaimádó
Kép
babaimado
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?