Új privát üzeneted érkezett!

Baba! :D
Már hétfőn vérvétel, nagyon telik az idő! Nagyon nagyon szurkolok neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Addig is vigyázz magadra! :P

Fanni & Angel! :D
Én szívesen elmennék - már ha számításba jöhetek-, de sajnos 200 km-re lakom Bp-től! :( Az ötlet nagyon jó, és biztos jól is fog sikerülni! :)

Kép

Kép
donika
 
 


Donika!Kedves tőled!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon köszönöm a fogadtattást, nagyon aranyosak vagytok!Köszönöm a sok tanácsot is! Már annyit ittam ma is, hogy majd szét durranok! Eszek sima joghurtot, csirkét, túrórudit, fehérje port, baromfi párizsit, meg szerzek majd olyan vizet, amit angel írt!

Képzeljétek 9 petesejt termékenyült meg, azt mondta a biológus, hogy ez nagyon szép! Holnap kell még telefonálni és akkor mondja meg,hogy hétvégén mikor kapom vissza őket.
2-t szeretnénk visszakapni, a többit fagyiba!

Azt el tudjátok nekem mondani, hogy fagyasztásnál meddig tárolják őket, és hogy a 20.000 Ft az darabonként értendő vagy mindegy, hogy mennyit fagyasztatsz?

Mereszt, Tobi, Baba, nagyon drukkolok nektek a pozitív teszthez!

Zöldi! Neked mikor lesz a beülti?

Többieknek, pocakosoknak is mennek a drukkok, hogy minden rendben legyen!

Köszönöm mégegyszer a tanácsokat!
Fanni! Te is nemsokára
kisfóka
 
 

 
 

Kisfióka,
1évre 20.000Ft és nem db-ra van
mindig évente kell meghosszabbítani, ha szeretnéd persze, de fel lehet ajánlani orvosi célra vagy más pároknak adni, ha nektek már nem kell... :roll:
általában csak 5.nap után, blasztocita állapotban fagyasztanak!!!!

Kép
fendike
 
 


Most látom, lemaradt a mondatom befejezése!

Szóval: Fanni te is nemsokára kezded a szurikat! :D

Fendike! Köszönöm szépen, akkor mostmár ezt is tudom!Tehát ha előbb lesz a beülti, mint 5.nap (hétfő), akkor nem is fagyasztanak? Vagy attól még lehet, hogy fagyasztanak?

A biológus ma azt mondta, hogy hétvégén visszakapom őket!Ez még változhat?
kisfóka
 
 


kisfóka nagyon drukkolok Neked!

Én is mehetelk a talira?
Donika melyik irányba!

Évi HAjrá inszem!

:lol:

Angel jó pihizést....

Mindenkinek drukk



és lazításképp egy jó pohár félédes vörösbor (babanet összes fórumát berugatom! :wink: Kép
Vendég
 


Boniiiiii

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Kisfióka,
hát ez a fagyasztás mindig egy különös dolog, nekem eddig mindig azt mondták, hogy csak akkor fagyasztanak ha a sejtek elértek blasztocita állapotba (5.nap), viszont többször olvastam már itt, hogy 3.nap is van hogy lefagyasztják... :shock:
Nekem 1.lombiknál nem csinálták, pedig volt 10 szépen osztódó, most pedig 2őt elraktak 5.nap... :roll:
Te hányadik napon kapod vissza őket???

Kép
fendike
 
 


Boni!
Nyíregyháza.

Kép

Kép
donika
 
 


Sziasztok Lányok!

Tudom már nagyon rég jelentkeztem de olvastalk benneteket.

Baba: Drukk a hétfői vérvételhez!!

Kisfóka:
Gratula a 9 petesejthez,és jó randit a fiukkal. Hajrá hétvége!

Raniko: Drukk a szurikhoz Holnaptol!

Katica: Nagyon sajnálom hogy még mindig csusztok. Gondolok rátok Kitartás!!!

Zöédcoca:
Gratula a szépséges embrikékhez!! Hajrá kiscocák!!!!Drukk holnapra!!!

Fanni:
Itt a te időd is. Már nem sok van és te is kezded. Szeretnélek megkérni hogy a táblába írd már be a szülés várható idejét. 2008.március 4.

Mereszt:
A megérzések jók szoktak lenni. Bízzunk benne hogy igaza van

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Sziasztok!

Első lépésben rögtön Hannával kezdem, mert látom Panduska nem jött még. Nem csinálták meg ma sem! Hogy miért? Először én is elképedtem, de az van, hogy a vércsoportját nem tudták jól meghatározni /biztos volt valami logikus oka/ és így nem mehetnek neki a műtétnek. Ez érthető. Állandó megfigyelés alatt van, és ha a legkisebb görcse lenne, akkor temészetesen azonnal tolják a műtőbe /mert az már életmentés és akkor csinálni kell/ Egyébként ez nem valószínű reggelig, mert nem a vezetékben van úgy tűnik , így aztán az meg se reped. Már rég megrepedt volna , ha ott van, elég nagy a petezsák. Reggel 10-kor műtik, addigra lesz vér /ha kell csak akkor kap/ . Szóval holnap délelőtt kellenek a drukkok.

Mereszt!
Erről még ebben a formában nem hallottam, de terhességem alatt volt ilyenem, nekem is kellett ecsetelés. Én is úgy hiszem, hogy babás vagy. :wink:

Baba!
nekem minden okés! mindig benn vagyok tudod.

Coca!
azt mondták nekem is a biológusok, hogy gyönyörűek a palántáid!
A telefonok, sajna tényleg mindig csörögnek :cry: Meg lehet zavarodni néha. Nemsokára nem a recepción lesz a telefonközpont, hanem egy teljesen külön helyisében és a telefonos csak arra kell figyeljen. Így a recepciósok munkája is sokkal hatékonyabb lehet.

Évi!
az egyik sajna én voltam :wink: :D

Fanni!
örülök, hogy felvetetted a tali ötletét. Bennem már régóta felmerült, csak gondoltam, nem nekem kellene előállni vele. Én is szívesen megyek :wink: :wink: :D /ha meghívtok :oops: /
Jah...amúgy 1-0 az állás jó irányba, de holnap tovább megyek háromig..tudod... És akkor írok majd.

Kisfóka!
a fagyi nem embriónként van.. húha, az durva lenne 10-15 embrióval :D Fendike pontosan leírt mindent.

Lányok !
Krizsa doki egyelőre új pácienseket nem fogadhat, ne ajánljátok. nagyon túlterhelt és "el lett tiltva". Amíg kicsit le nem farag a meglévőkből, nem szaporodhat tovább.
Napközben nem kapcsolhatunk orvost, csak ha rosszul vana páciens, vagy puffad stb. Minden esetben megpróbálunk segíteni /tudjátok, hogy szinte mindent mi is meg tudunk oldani, én legalábbis :oops: :lol: / Ha mégse, akkor felírjuk a számotokat és a doki visszatelefonál nektek, ha nem várnak már rá kinn. Rengeteg időt elvett a sok rendelés alatti telefon és zavaró is. Már két hete így csináljuk és abszolut jól működik a dolog.
A rendelés minden második héten este 7-ig van. A két Kovácsot kivéve. Új orvosunk is van, mostmár összesen 6. Több új nővér. Megvan az új főnővér is /nagyon aranyos/. Külön telefonos szoba. Szóval az elmúlt hetekben sokat dolgoztunk a vátoztatásokon a kényelmetek érdekében.

puszi mindenkinek.
harcimokus
 
 


húúúúúúú , de hosszú lettem!!! Atyaég! :D
úgyis ritkán írok, most bepótoltam :D :D :D :D
harcimokus
 
 


Drága Harcika!

Mi lenne velünk nélküled?

:lol: én várom az új találkozást!
Vendég
 


(((((((((((((((((((((((((((((HANNA)))))))))))))))))))))))))
Vendég
 


Sziasztok!!!

Harcika, te egy tünemény vagy, mi is lenne velünk nélküled???? Ezt Boniko is megírta, nagyon azonos a véleményünk!!! :lol:

Angel, köszi, nagyon kedves vagy!

Coca! Gratula, tudod, én mondogatom, hogy coca év van és neked kell, hogy sok kicsi cocát hozzon! :lol:

Fendike, köszi jól vagyok, már szurizok és jövő héten kiderül, hogy mikor lesz a nagy nap. Nagyon izgulok.

Baba, drukk hétfőre.

Mereszt, ugye nem haragszol, ha nem sajnállak amiért fáj a fogad??????? :lol: :lol: :lol: Kicsit halkan kiabálom, hogy ÓRIÁSI GRATULA!!!!!!! Nagyon drukkolok, és remélem van mihez.
:wink:

Nyusz, hogy vagytok????
Vendég
 


Sziasztok!
Harcika már leírta holnap műtik Hannát én csak most értem haza a kórházból eddig babáztam.

Kisfóka,
Nekem 8-10 sejteseket fagyasztottak 3db volt.
Vendég
 


Szegény Hanna,
ez hihetetlen, pedig olyan jól indult.. :oops: :(

Harcika,
tök jók az újítások, az a jó ha fejlődik az intézet, ez a 'legjobb hely'
és hallom 'gyógyszertár' is lesz, nagyon okos... :D
az lesz a csúcs ha már progi szurit is árultok... :roll: :D

Sannah,
drukkolok!!

Baba!
+++++++++ :D

Kép
fendike
 
 


Fendike!
milyen igazad van! ezt ki is felejtettem.
Gyógyszerész van minden nap benn, mindent ki tudtok váltani, ami kell az egész kezeléshez. Gyakorlatilag "házhozszállítás" címén működik. Nagyon jó. Hozzatok pénzt a receptírásoknál.
Progi más tészta, azt tudod, kinntről kell hozatni egyelőre, itt nincs még törzskönyvezve.
Még azt is elfelejtettem, hogy van új LCD TV a recepción , sok UPC csatornával, mostmár sűrűbben be lesz kapcsolva. Lesz kévéautomata is . :lol:
na ezeket kifelejtettem a felsorolásból, csak a rendelésen járt az agyam. :lol: :oops:
harcimokus
 
 


Hanna drága :P
Majd elmeséled, mi is volt pontosan. Várunk, amikor jössz és addig is sokat gondolok Rád.

Harcika :P
Az miért kérdés, hogy Te jöhetsz-e a talira? Nem is értem!
Köszönöm, várom majd a választ. Nem sürgős, ahogy összejön!

Donika :P
Ha mégis vonatra ülnél, természetesen szívesen látunk!


Baba :P
Örülök, hogy jössz majd. Akkor egyszer végre nem kerüljük el egymást :wink:

Lányok :P
Nem úgy gondolnám, hogy sírós buli lesz azoknak, akiknek nem jött össze, hanem olyan ismerkedős, dumcsizós, nem csupán babás témákról. Egyszer már volt ám egy ilyen, 2 éve. Akkor pl. én épp babás voltam, voltak gyerkesek és olyanok is, akiknek nem sikerült. És nagyon jó volt babázni a már megszületettekkel. Voltak pocakosok és reménykedők is. Szóval nyitott buli, mindenkinek, akinek van kedve jönni. Férjecskéket/párocskákat is várunk :wink: Időpont később, de hamarosan. Október közepére voksolnék! Helyszínre is írhat ötletet, akinek van!

Jó éjt!
Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


sziasztok!

coca: drukkolok holnapra+++++

mereszt: sajnálom a fogfájást, de azért remélem igaza lesz a doktornőnek :wink:

évi: drukk a vizsgálatokhoz+++++

baba: drukkolok nagyon+++

fóka: ez jó hír. drukk++++

boni: én csokit kérnék, bor helyett :lol:

hanna: mennek a drukkok+++++

harcika: üdv. látom, jó helyre járnak a pestiek. :D

lányok: ez a tali jó ötlet. bár én még csak új vagyok köztetek, de szívesen elmennék.

jó éjt, szép álmokat!


katica
katica30
 
 


Fanni,
én is mennék szívesen talira, ha lehet... :wink:

Harcika,
írtam egy privit, ha még vagy..?

Kép
fendike
 
 


Harcika!!
Kérdezhetek?? :oops:
Azért Krizsa doktorhoz mehetnek a "régi-csélcsap" páciensei??? Én cca. 7 hónapja nem voltam nála, azért zargathatom?? És most őt hívjam, vagy inkább titeket??
Ja és még egy kérdés:
Külföldön ellopták az összes iratomat. Többségét már pótoltam, de taj-kártyám még hetekig nem lesz. Ezzel kigolyóztam magam tőletek, vagy elég, hogy már benne vagyok a rendszerben??
Köszi, előre is!! :)

Kép

KépKép
Notes:

KépKép
loislane
Metropolis
 
 
 
 


Harcimoki!

Ezek tök jó változtatások! Nem csak ügyesek vagytok, hanem okosak is! :lol: Kiváló a szervezés. Mindenki tudja a dolgát, és teszi is, közben pedig mosolyog, akkor is, ha már reggel óta pörög, és még pisilni sem volt ideje, mert mi csak jöttünk, meg jöttünk, meg telefonáltunk, meg telefonáltunk...
Minden elismerésem!!!
És a biológusok - akikről hajlamosak vagyunk megfeledkezni - is nagyon tündériek.

...akkor majd Krizsa dokinak jól megmondjuk, hogy nagyon gyorsan "csináljon" nekünk babákat, hogy átadhassuk a helyünket az új kismamiknak. :wink:

...és most dobpergééééééés...Harcika 100. hozzászólása következik! :P :lol: :D

Kép
zölddisznó
 
 


Tadaaaam! :lol:
HAppy 100. hozzászólást HArcika!
Vendég
 


Jó reggelt!

Éjszaka Hannát megműtöttték sürgősen részleteket nem tudok még de azt írta jól van.
Vendég
 


Jó reggelt!

Harcika,
Köszi az infókat, a TV-t már én is kiszúrtam a múltkor. Hát igen Krizsa doki eléggé leterhelt. Ezek a változtatások, amiket leírtál teljesen jónak tűnnek és biztosan megkönnyítik a Ti munkákatokat. is.

Pandus,
Ha megtudsz valamit Hannáról jelentkezz kérlek, remélem jól van!

Coca, Baba, Mereszt
++++++++++++++++

Mindenki másnak is mennek a drukkok a vizsgálatokhoz, szurikhoz stb.

A tali tényleg jó ötlet, én azért nem reagáltam rá, mert azt hittem csak a régi topiklakóknak szól leginkább. Én is szívesen mennék, ha lehetne és éppen ráérek!

Mindenkinek nagyon szép napot és még szebb hétvégét kívánok! :D
Vendég
 


Sziasztok!!!

Ezer drukk Hannának, hogy minden renben legyen!!!!


Harcika! :D
Nagyon szupik vagytok!!!


Fanni!
:D :D
Bár nem tudok tudok olyan sűrűn jönni mint ti de nagyon szívesen csatlakoznék a talihoz ha lehet!!!!

Mereszt,coca!!
:D :D :D :D :D
beu9
 
 


Sziasztok!

Hanna, kitartást neked! Nagyon erős vagy!

Mindenkinek drukk ezerrel!


Fanni

Örömmel olvasom, hogy Ti is kezdtek :D Ennek sikerülnie kell!!! :wink:


Mi tegnap voltunk a Kaáliban! Még nem tudták megmondani, november vagy december lesz. Ami biztos: long protokoll, mert előzőleg nem valami jól reagáltam a hormonokra, így most többet kapok.

Valaki letudná nekem írni, hogy pontosan hogyan is van ez a protokoll? Mikor kell kezdeni, mivel kezelik az embert leggyakrabban? :
buborék5
 
 


Szépséges reggelt!

Köszi a drukkokat!

Hanna! Gyógyulj meg gyorsan!

Fanni! Én is ám tali! Bármikor!

Újabb nagykeres teszvásárlásra készülök. 84 Ft/db. Aki szeretne beszállni (aztán postán jól megkapni a cuccost) az jelezze, hányat kér! (A hőmérősön az egész csapat ezekkel tesztel pozitívakat!!!)

Kép
zölddisznó
 
 


Buborék,
Itt írnak a protokollokról:
http://www.lombikbaba.hu/index.php?opti ... &Itemid=54
Vendég
 


Sziasztok!

Hanna,
gondolok rád, millió ++++++++++++++

Baba, Mereszt, Tobi,
mai teherautók indulnak! :)

Harcimókus drága :P
naná, hogy jössz a talira! :D
Köszönjük a rengeteg infót!
Hú, 7-ig rendelés? Most 1. v. 2. hét van? :wink:

Fanni :P
még 6 nap! :D

Donika,
kár, hogy messze vagy... :?

Z.coca,
neked ma beülti, igaz?

Kisfóka,
az izotóniás italt fél literes kiszerelésben lehet kapni (Gatorade pl.), vagy pezsgőtabletta formájában (Isostar) is! :)

A fagyasztáshoz már nem tudok mit hozzátenni! Nekem eddig mindkétszer 3 napos embrikéket tettek a hűtőbe! :wink:


Talira természetesen mindenki jöjjön, akinek van kedve! 8)
angel37
 
 


Igen, ma ET.

Uram elment egy kicsit dolgozni, úgyhogy fisszafekszem Utróval :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Jó trutyizást! :wink:
angel37
 
 


Bella06

Köszönöm szépen!
buborék5
 
 


Hanna, gondolok rád!

Coca, megy a drukk++++

Tali jó ötlet, nekem bejönnek a topikos talik!!!!Én is mennék...

Harcika, ezek jó változtatások, tecccenek!Szegény Mágusunk...tényleg nagyon leterhelt, tiszteltem is, mennyire bírja a strapát és minden hülye kérdésemre türelemmel válaszolt állandóan....
Vendég
 


Hanna!
Nagyon sokat gondolok rád, remélem jobban vagy, majd gyere, amint tudsz!

Harcika! :D
Na végre már, hogy jelentkezel, biztos sok a munka, de azért nagyon örülök! Az újítások tényleg nagyon hasznosak, és jók mind a "betegeknek", mind az ott dolgozóknak! Majd ha megyek az Istenhegyire mindenképp szólok, hogy meglátogassalak! :)

Fanni & Angel! :P
Köszönöm, no azért még fontolóra veszem, a vonat semmiképp, csakis autó, tudjátok már végig autópálya van! :lol:

Coca! :D
Drukk ezerrrrrrrrrrrrrrel!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

Kép

Kép
donika
 
 


No, akkor itt a 100! :D :D Én észre se vettem :oops:

Hannával beszéltem . Jól van már, lehet, hogy ma, de legkésőbb holnap hazamegy. Éjjel éjfél körül nagyon rosszul lett. Úgy tűnik, mégis a vezetékben lehetett/érdekes :shock: /Megmondtam, hogy mindenki puszilja a topikról. Valószínű, holnap már ő ír.

Lois!
A megkötés csak vadonatúj betegekre vonatkozik! Félreérthető voltam?? :shock: :oops: Természetesen a már meglévőket viszi tovább. Ez a nagyon sok, azért nem lehet még hozzá több. Egyébként a Kováts dr. -nő is a határán van ennek. Ezért lett új doki, minden új beteget most neki töltünk, aki nem ragaszkodik ajánlott orvoshoz.

Angel!
Krizsa doki okt. 8-án kezdi a délutánozást. Szmatonával lesz párban.
harcimokus
 
 


Sziasztok!

Hanna30 férje vagyok. Szeretnék tájékoztatni minden érte aggódó fórumozót, hogy az éjszaka sürgősségi beavatkozással sikeresen megműtötték. Minden rendben volt, jól van.

Sziasztok!
hanna30_apa
 
 


Harcika,
köszönjük a híreket Hannáról!
Örülök, hogy - a körülményekhez képest - jól van! :)

Köszi a másik infót is! :wink:

Gratu a 100.-hoz! :D

Donika,
ha meg tudod oldani, nagyon jó, várunk! :)
angel37
 
 


A részletekről annyit, hogy este nagyon görcsölt, 10:30 körül ultrahangozták és az ügyeletes orvos úgy döntött, hogy annak ellenére, hogy nincs közvetlen életveszély, nem várhat reggelig a dolog, mert abból nagy baj lehet. 11:15-kor bevitték a műtőbe, kb 1-kor került vissza az osztályra. Az orvosa azt monda, hogy minden rendben ment, nem kellett felnyitni a hasüreget. A vezetéket el kellett távolítani, mert a tölcséres végénél volt, de a petefészkek épek és egészségesek.
hanna30_apa
 
 


Hanna-Apa,
nagyon köszönjük, hogy írtál nekünk!

Jobbulást és sok puszi Hannának! :) Reméljük mihamarabb hazamehet!
angel37
 
 


Sziasztok!

Hanna30_apa és persze Hanna, örülök, hogy rendben túl vagytok ezen a szörnyűségen. Remélem, testben és lélekben megerősödve hamarosan újra csatasorba álltok.
Jobbulást Hannának!

Taliban én is benne lennék, az október 12-i hét nekem jó lenne.
allegrobarbaro
 
 


Hanna30_apa
Köszi a tájékoztatást, jobbulást Hannának! Sokat gondolunk rá!
Vendég
 


Hanna30_apa!
Köszönjük az infót, jó hír, hogy jobban van, és túl van a nehezén! Nagyon várjuk, ha már jobban lesz!

Kép

Kép
donika
 
 


Hannapapa,
jobbulást Nektek és hálisten, hogy a petefészkek rendben... :oops:

Coca,
drukk a mai talihoz, szuggeráljátok meg a kiscocákat a mikroszkópon.. :D

Buborék,
suprefact szurival indul a ciklus 21.napján, utána mensi 3.napjától pedig gonal amíg kell, repesztőszuri és 2 nap múlva punkció...
hát kb. így... :D

Kép
fendike
 
 


Sziasztok!

Mereszt!
Mikor tudod meg az eredményt?Hajráááááááááááááááááááááá!

Fanni!
Mikor lesz a tali?Szívesen elmennék,ha lehetséges.És a férjem is.
Egy hét és kezdés!!!!!!!!!!!!!!!

Hanna!!!!!
Pihenj sokat.

Harcika!
Fú,mennyi változás!
Most tudsz egy picit pihenni?Nagyon régen dumcsiztunk.
Te is szuper főnővér lettél volna!!!!!!!!!!!!!!!!

Drukk ezerrel mindenkinek!!!!!!!!!!!!!

Csiperke
csiperke
 
 


Hannapapa :P
Köszönjük a tájékoztatást. Hannát nagyon várjuk, meg aztán Te is maradhatsz ám topikozni, ha van kedved és már ilyen szépen regisztráltál is :wink:

Harcika :P
Neked is köszönet a tájékoztatásért!

Lányok :P
És én, mehetek a talira? :D Ezt azoknak írtam, akik már megkérdezték és még meg akarták :wink: MINDENKI, AKINEK KEDVE VAN JÖJJÖN! Mostmár tényleg meg kell szervezni :lol:

Most nagyon sok a dolgom, mennem kell, majd estve benézek!
Hajrá cocikák és kapaszkodó embrikék!

Fanni

Fanni, Milán, Márk

Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Mégegyszer köszönök minden információt! Ma dél körül kell telefonálnom, hogy mikor lesz a beültetés! Nagyon izgulok!!

Fagyasztani amennyit tudunk, fogunk! :D

Hanna! Remélem a körülményekhez képest jól vagy!!! Drukkolok nagyon!

Coca! Drukkolok a beültetéshez!És küldöm a babaragacsokat!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Harcika! Köszi az infókat! A tv-t m-r én is láttam, nagyon jó!

Fendike! Köszönöm a sok információt, nagyon aranyos vagy!

Angel! Ma megpróbálok tényleg szerezni izotóniás italt!

Katica! Ti mikor kezditek végülis a lombikot?

Pandus! Remélem nekem is lesznek olyanszépek!

Donika! Tudod már milyen nemű lesz a babád? Lehet, hogy írtad már, csak én nem figyeltem! :oops:

Mindenkinek mindenhez ezer drukk!!+++++

Ha tudtam beszélni a biológussal, akkor megírom nektek, hogy mikor lesz a beülti!!!
kisfóka
 
 


Hanna-apa köszönjük az infót!Hanna, pihizz és gyógyulgass!
Vendég
 


Jó reggelt!

coca: mennek a drukkok++++

hanna: mielőbbi gyógyulást kívánok neked!
hanna_apa: köszi az infókat.

harcika: köszi az infókat hannáról. gratulálok a 100-hoz! :wink:

fóka: még nem tudom. drukk a beültihez!

katica
katica30
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?