Új privát üzeneted érkezett!

[quote="dalmácia"]e írta:dalmáciam tudom talán kikell várnom a 3 hónapot ,na de mindent a maga idejében :(

a 3 hónap törvényi előírás, különben nem finanszírozza az OEP a lombikot.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok!

Dalmácia, én megkérdeztem már és inkább húgyúti fertőzéseknél ajánlják, de pl a doki teljesen ellene van. Nem hisz benne, de ha ez megnyugtat Téged, akkor... ,

Angel, bizonyám, csak konzika lesz, azután majd meglátjuk.

Hanna, ezer drukk, Anid neked is!!!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Nem ntüntem el csak mostanában kevés időm van gépnél lenni. Voltam terheléses cukorvizsgálaton és sajnos az nem lett jó. Beállítottak diétára és igy egyenlőre elkwrülhetem a szurizást. Hát ez a diétázás adagszámítás egyenlőre sok időmet elvesz. SWőtt a kedvemet is. Még az ennivaló sem esik jól. Mindent számolnom kell.Tegnap voltunk Genetikán az Istenhegyi Géndiagnosztikai centrumban és az eredményünk negatív lett. Hálistennek.

Visszaolvasok

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 

 
 

[quote="nyuszipuncs"]Hát ez a diétázás adagszámítás egyenlőre sok időmet elvesz. SWőtt a kedvemet is. Még az ennivaló sem esik jól. Mindent számolnom kell./quote]
pikk-pakk bele lehet jönni, és 2 hét múlva már ránézésre tudod mi mennyi, és hogyan kell enni.
és a kaja is jól fog esni. :D

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok

Nyuszipuncs
Hajrá és Kitartás a diétához!
Hogy hogy ilyen korán küldtek terhelésre?
Engem Ákosnál a 23-24. héten küldtek, most pedig itthon méricskélem az itthoni mérővel- fogjukrá hogy diétázom, és most majd csak jövő héten (29.) megyek terhelésre (igaz most a 16. héten csinált terhelés jó volt).

Sziasztok

Mindenkinek mennek ezerrel a drukkok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Bocsi nem jól írtam a kombin ált teszt vérvételi eredménye negatív és au UH-n minden rendben.

Anid:
Most az UH után egy kicsit megnyugodtam. Kis örökmozgó.
Ez nagyon jó hír. Akkor most már kicsit nyugodtabb vagy . Babaragacs indul++++++++++++++++++++++++++++++

Boniko: Köszike. Javulást a felfázásbol

Angel:
Ez nagyon szomorú. Nagyon sajnálom :( :(

Sannah: Nagyon bízom benne hogy igazad van. Te jól vagy?

Donika: Köszi szépen. A Zsombor nagyon szép név

Dalmácia: :( :( :(

Csiperke: Gratula A kislányodhoz. Szép név az Orsi.

Katica: Hát ez jó ínagy körút volt. Biztos nagyon jó volt!!!

Fendike:
A légszomjam az változó. Amikor kicsit húvösebb az idő akkor joban visele. A pulzusom folyamatosan 98-110 körül van. Ugyanis a vérnyomásom miatt minden nap mérni kell a vérnyomásom és kiírja a pulzust is.

Icsilya: Köszi remélem igazad lesz

Erika13:
Azért küldtek terhelésre mert voltak tüneteim. Amikor éhes lettem akkor azonnal ennem kellett mert jött a hőhullám meg a remegés. Szinte 2 óránként ennem kellett valamit.

Petra76: Üdv közöttünk

Hanna:
Küldöm neked a babaragacsokatezerrel+++++++++++++++++++++++++++++++

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Hali!

Csajok nekem olyan érzésem van néha,mintha jó nagy tűvel hasbaszúrnának! Fáj! Ez most mi?
Bár tegnap fel sem tünt,hogy Et után vagyok,annyi dolgom volt,na jó,azért Kataát nem emelt fel,ezért a játszóró majd egy óra alatt értünk fel!(a ház előtt van) :twisted:

HA ez a fiúcska megmarad,igazi túlélő!!!!Sorvivor Petinek hívjuk! Mert ugye már a korábbi egyke mellé még felébredt kettő! :lol:
Ja,azért fiú,mert csak fiú nevünk van! Nekem ez a személyes babonám! :oops: :oops:

Kép
anid
 
 


sziasztok,visszajöttünk Parádról.

Angel, DAlmácia annyira sajnálom :cry:

Nyuszi, nyugi bele lehet jönni, engem a 12, héttől vettek diétára, akkor volt terhelés nekem is a tünetek és a valószínű örökletesség miatt volt ilyen hamar.

Donika, gyerekkoromban Zsombi babát akartam, szép név!
Vendég
 


Angel :P
Bementél újabb vérvételre és lement a hcg-d?
Fátylat a múltra :cry: , októberben együtt babásodunk :wink: Leszünk egy páran októberben. Feltoljuk a kék sort a sárgába!

Hanna :P Anid :P
Drukkolok!
Mindkettőtökhöz 12. napi vérvételt írok a táblában. Ha nem így tervezitek, írjátok meg lécci.

Boniko :P
Bekerülhetsz a táblába... de ahhoz az adataidat el kell küldjed nekem, amik a táblába szükségesek. +ha nem nagy gond, akkor kérlek szépen, hogy az avatarod képét cseréld le, mert az az egyik topiktársunk avatara volt. A Te érdekedben azért kérem, mert neki nem hozott szerencsét... igaz, már lecserélte, de nekem erről a képről akkor is mindig Kiscsillag jut eszembe...

Sannah :P
Te is október? :)

Dalmácia :P
Azért azt tudnod kell a gynevacról, hogy ártani nem árt. Ezt egyetlen orvos sem állítja, max. hogy nem használ. Szóval ha akarod, adasd be nyugodtan.

Baba :P
Drukk, hogy megjöjjön! (Vagy hogy ne jöjjön meg 9 hónapig...)

Mi megjöttünk Horvátországból. Kicsit kalandosan, mert tegnap előtt a rossz idő miatt elindultunk haza, s ripityára törtük a kocsi elejét Rijeka egy nem épp elit negyedében... de a helyiek nagyon segítőkészek voltak, egyből lett egy autószerelőnk, 1 óra múlva már szállásunk is volt, s tegnap 3 órára elkészült a kocsi is. Persze nem volt olcsó... sajnos nincs casconk, de valószínűleg egyébként olcsóbb volt a javítás ott, mint itthon lett volna...

Táblát nemsokára frissítem :?


Fanni
fanni73
 
 


Csiperke :P
Neked nem írtam az előbb. Remélem, nem a babóval volt gond... Gratulálok Orsihoz. Beírtam a táblába. (Remélem jól írtam úgy, hogy Orsolya?)
Valóban a babavárós témákat a babavárós topikban jó megbeszélni, hiszen ott vannak, akik tudnak segíteni :wink:
Puszi és ne tűnj el!!!
Fanni

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
fanni73
 
 


Sziasztok!

Fanni, szia! :P

Nem volt szükség újabb vérvételre v. UH-ra, mert megjött rendesen két nap múlva! A doki azt monda, hogyha megjön rendben, akkor biztos nincs méhen kívüli (és persze méhen belül sem).

Igen, októberben átrendezzük a táblázatot! :P

Az autós kalandot leszámítva milyen volt a nyaralás? :wink:

Sannah,
az ősszel eljön a te időd is! :) Mondanám, hogy októberben velünk, de hátha már szeptemberben belefoghatsz! :wink:

Nyuszi,
sajnálom a cukor-gondot! :(
Biztos nem nagy öröm diétázni sem...

Dalmácia,
értem... kár :(
Igen, ahogy írta Orsi is, a trv (TB) miatt 3 hónapot biztos ki kell hagyni, meg sztem kell ennyi a szervezetnek is. Remélhetőleg a várólista nem sokat hosszabbít rajta...
angel37
 
 


Ja, természetesen drukközön Hannának és Anidnak! +++++++++++++++++++++
angel37
 
 


Angel :P
Így lesz. Szeretem az optimizmusod :)

A karambolt leszámítva nagyon jó volt! 2 helyen is voltunk, pihentünk, fürödtünk, azért olykor áztunk is az esőben és sokfélét ettünk. (Sajna szinte mindig megállapítom, hogy a magyar konyhánál nincs jobb...) Noés persze dolgoztunk a babán is... hátha :wink:

Puszi
fanni73
 
 


Jó reggelt!

angel: alvadási időt néztek, és azért szúrták az ujjamat is.

baba: drukk, hogy megjöjjön, vagy inkább annak drukk, hogy 9.hónapig ne ++++

dalmácia: nagyon sajnálom :cry:

fendike: kitartást!

nani: hajrá clostí, drukk az uhhoz!

anid: drukkolok nagyon++++

nyuszipuncs: kitartást a diétához!

lafead: milyen volt a nyaralás?

fanni: ez tényleg kalandos út volt. milyen volt a nyaralás?

hanna: drukkolok++++

rólam: megkaptam a vérvételem eredményét, lett néhány csillag. a vvt.süllyedés lett elég magas, a háziorvosom szerint, azért, mert tombol az allergiám. a kardiológus azt mondta, hogy altatható vagyok, bár még viszem a labor eredményt belgyógyászhoz, és ő dönt. most lépek tanulni, jövőhét csütre van egy vizsgám.

katica
katica30
 
 


Sziaszto!

Lafead:
Milyen volt Parádon? Köszike biztos én is belejövök de minden kezdet nehéz.

Fanni:
Nektek nem lett semmi bajotok? Egyébként jól éreztétek magatokat?

Angel:
Sajnálom hogy ne sikerült . De örülök hogy nem méhenkívüli lett.

Katica30: Köszike. Miböl vizsgázol?

Anid : Drukkolok nagyon+++++++++++++++++++++

Hanna:
Hogy vagy? Babaragacsok elindítva+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


nyuszi: írtam privit.

katica
katica30
 
 


Nyuszi :P
Nekünk semmi, pedig a férjem be sem volt kötve...
A vicc az, hogy leszámítva azt, hogy nem volt bekalkulálva a költségvetésünkbe egy autógenerál... még a történtek után is jól éreztük magunkat. Előtte meg mégjobban, persze :)
Meglepett, hogy mennyire segítőkészek voltak a horvátok, a szállásadónk is simán tűrte, hogy másnap csak 3-kor költöztünk ki... És amikor a benzinkútnál megálltunk hazafelé és a férjem belenézett a motorházba, egy pillanat alatt odajött hozzánk 2 magyar is, hogy segíthet-e... Szóval az emberek azért jók ám :roll:
Fanni
fanni73
 
 


Nagyjából megjött (kis házi rásegítéssel, amit javasoltatok :oops: ), piros volt, de most megint sötétbarna. Akartam teéefonálni, de 2 óra lesz és már senki nem veszi fel a telefonrt, majd hétfőn kérek UH időpontot. Remélem, nem lesz nagyon túlzsúfolt a kaális naptár!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Jó reggelt!

Fanni! Kalandos utatok volt. Szerencsére nem történt bajotok!!!!!!
Remélem, a nyaralás jó volt. :lol:

Anid! Nekem a petefészkemben volt égető érzés. Gondolom dolgozik rendesen . :roll: :roll:

Lafead! Jó volt a pihenés?

Angel, Nyuszi! Köszi a drukkokat!!!

Katica! Gratula, hogy sikerült elintézned a sok vizsgálatot.

Baba! Hajrá kezdés!!!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna! Köszi, hogy drukkolsz nekem. Mai babaragit megkaptad? :D ++++++++++++++++++++++++

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Fanni

persze, hogy jók az emberek :D
Épp olyan jók, mint amilyen Te vagy az emberekhez :D

Írok mindjárt emilt, megkaptam az sms-t + az iwiw-re is az üzit.

Angel

Neked nagyon szurkoltam csendben, és nagyon sajnálom, hogy nem sikerült, de ez csupán csak annyit jelent, hogy még nincs itt az ideje.
Nekem is a 4. sikerült.

Zsuzsi

Kép
zsuzsi73
 
 


Zsuzsi :P
Tényleg! Erre nem is gondoltam :roll:
Örülök, hogy otthon vagy! Várom a leveled!
Puszi
fanni73
 
 


Fanni :P
Örülök, hogy ilyen jól éreztétek magatokat, pláne a koccanás ellenére! Igen, a magyar konyha tuti! :wink:
És hátha a "dolgozás" is bejött... ezesetben nem bánom, ha nem együtt próbálkozunk októberben! :lol:

Baba,
:wink:
Biztos be fogsz férni vhogy UH-ra!

Zsuzsi,
köszönöm! :)
Jobban örülnék, ha a 4. stimu előtt besikerülne a fagyis, de ha nem, akkor majd az! :wink:
angel37
 
 


Angel :P
Köszi :wink:
Egyébként a legborzalmasabb konyha az eddig általam látogatott országok közül Máltán van! Az valami tragédia!

Baba :P
Mond meg majd a telefonban, hogy inszemed lesz és azért kell az UH. A beavatkozásokhoz mindig kell, hogy legyen hely. Emiatt ne aggódj!

Anid :P
Nem tudom, mi lehet a hasbaszúrás szerű érzés, nekem olyan sosem volt... vagyis csak amikor a hasamba szúrtam 8) Remélem, hamar elmúlik! Drukkolok!

Hanna :P
A csíkos pólód most szerencsét kell hozzon! Drukk :D

Fanni
fanni73
 
 


Sziaszotk!
Csak meg szeretném köszönni a babaragacsokat!

Hanna!
HAJRÁ++++++++++++++++++++++++

Kép
anid
 
 


Sziasztok!

Alig volt babanet, nem tudtam feljelentkezni valamiért.

Fanni, remélem október a mi hónapunk lesz!!! :wink:

Angel, nem gondolom, hogy hamarabb, mert nagyon sokan vannak, alig kaptam időpontot is, azt mondta a doki, hogy most rengetegen vannak. De a remény hal meg utoljára!!! :lol: Oha, akkor megint együtt haladunk???!!!

Nyuszika, köszönöm jól és várom a nagy napot, hogy kezdhetek!! Minden okés veletek?

Hanna, drukkok mennek,

Anid neked is, a jelek szerint valaki nagyon akar ragaszkodni hozzád!!!! :wink: :lol:
Vendég
 


Jó reggelt!
Nagyon rossz a hangulatom. A tegnapi pici reggeli piros átváltott sötétbarnára, délután 4-re az is megszűnt. Azóta max néha 1 csepp barna, vagy annyi sem!

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Fanni :P
Igen, a máltai nemzeti kaják emlékeim szerint rettenetesek :roll: , ha nem az otthonról hozott kaját ettük, akkor pizzéria! :wink: De ahol még jobban szenvedtem a kajától, az Finnország volt! :roll:

Sannah,
majd a konzin most kiderül! :wink:
Lehet, hogy kb együtt fogunk haladni!

Baba,
:? elhiszem, hogy nagyon idegesítő, de be fog az indulni!
Néztél tesztet?

Hanna, Anid,
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
angel37
 
 


Jó reggelt!

hanna, anid: drukk++++

fanni: azért legközelebb kössétek be magatokat :wink:

baba: ölelések mennek: ((((((((((baba))))))))) dokival nem fogsz beszélni?

megyek tanulni.
katica
katica30
 
 


Sziasztok!

Köszi a babaragacsokat.

Nincs jó kedvem csajok. :cry: Egy darabig nem jövök. Drukk Mindenkinek!!!

Az életet nem álmodni kell. Az álmot kell megélni.
Kép
hanna30
 
 


Hanna,
Meg ne próbáld mert nagyon mérges leszek :evil: 1 a 100 ellen van hát kit érdekel?
Vendég
 


Angel :P
Akkor oda semmiképp sem megyünk :wink:

Sannah :P
Az lesz 8)

Katica :P
Igen... nem is értem, hogy nem volt bekötve a férjem...

Baba :!:
Szerintem is nézz egy tesztet és ne stresszeld magad!

Fanni
fanni73
 
 


HAnna
El ne tünj!
Inkább borítsd ide a bilit!!!!

Kép
anid
 
 


Sziasztok!

Jó sok minden történt amióta nem tudtam jönni.

Anid,Hanna!
Én is küldöm a babaragacsokat!!! :wink:

Fanni!
Nektek tényleg jó kalandosra sikerült a nyaralásotok. :shock:

Baba!
Ne idegeskedj!Az a pár csepp nem elég ahhoz,hogy úgy vedd,mintha megjött volna?
Most nekem sem jött meg,pedig holnap már kezdjük a szurikat.

Harcika!
Képzeld tegnap tudtam először elvenni Dórikától a fecskendőt,hogy megmutassam hogyan kell vele lefröcskölni a mamát.Annyira szorítja,hogy képtelenség kivenni a kezéből.

Kép
Kép
mereszt
 
 


Mereszt :P
Biztos nem kell megvárni, amíg megjön???
Fanni
fanni73
 
 


Harcika azt mondta, akkor jó, ha piros. Hát iros csak szo. reggel volt, amikor Apa rásegített. Most is icipici barna van. Tesztelni szerintem felesleges, abszolút esélytelen. Nem akarom rosszul csinálni, nem akarok még egy hónapot halasztani, de nem tudom, mi legyen...Az orvosomat meg ezzel felhívni cikinek tartom. AZt hinné, nem vagyok normális, hogy 32 évesen nem tudom eldönteni, hogy megjött-e, vagy sem. Persze rendesebb annál, h. tényleg ezt gondlja, viszont van elég dolguk bent az orvosoknak is, meg Harcikáéknek is, nem akarom ezzel rabolni az idejét... :(

HAnna! Mi történt???????Lemaradtam valamiről??

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Babaimádó :D
én telefonálnék.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Csináltam egy tesztet, bát en mondtam előre..negatív

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Icsilya :D

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Fanni:
Akkor a szerencsétlenség mellett még szerencsések is voltatok hogy ilyen segítőkészek voltak az emberek.

Baba: Drukkolok neked nagyon. Mindenképp hívd fel az orvosod.

Hanna:
A mai babaragacsokat már utnak indítottam+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Történt valami ?????????????????

Sannah: Kissebb nehézségeket leszámítva jól vagyunk.

Kép



Krisztián 8 hónapos
Nyuszipuncs
nyuszipuncs
 
 


Baba!

Szerintem is telefonálj.Meg van egy barátnőm akinek pl. annyiból áll a havija,hogy egy tisztasági betétet elhasznál.

Fanni!
Az van a papíromra írva,hogy a menstruáció nem befolyásolja a szurik elkezdését.Nem szó szerint,de én így értelmeztem.

Kép
Kép
mereszt
 
 


Baba,
sztem is telefonálj, abszolút érhető, hogy nem akarod esetleg elrontani a stimut! :wink:
De ha full beindult pirosan, az az 1.cn!

Mereszt,
igen, így van a papíron!
De egyszer itt a topicon olvastam, hogy vmelyik doki inkább szereti megvárni, míg megjön, csak nem emlékszem melyik!

Jaj, csajok, mikor jönnie kéne, akkor ezértis szórakozik, gonosz ez a miklósbácsi! :roll: Bezzeg, ha nem várjuk! :?

Hanna,
:?: :?:

Fanni :P
ha szereted a halat akkor azért ne hagyjátok ki, ha adódna egy út! :wink: És ha van kedved a rénszarvas v. medvehúshoz, akkor pláne ne! :roll:
angel37
 
 


Hú, Mereszt, látom, hasonló cipőben járunk.. :cry:

babaimádó
Kép
babaimado
 
 


Sziasztok!

Csak azt szeretném kérdezni, hogy nem ide írt egy időben "Farkasok" ? (Talán Juditnak hívják. :roll:) Régebben olvasgattam ezt a topikpt, gondoltam benézek, hogy mi van vele, sikerült-e már a baba, de nem látom sehol a nevét, pedig elég sokat visszalapoztam.
Már nem ír? Vagy nem ide ír? Nem tudjátok véletlenül?
Köszi!
Gabi

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Közben megtaláltam a Kááli babásoknál, hogy mostanság nem ír. Bocsi a zavarásért! Sziasztok! Mindenkinek a legjobbakat!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Természetesen Kaáli :oops:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Angel :P
A felsoroltak közül egyiket sem szeretem... pontosabban a medvét még nem próbáltam, de nem is tudnám...

Baba :P
Én már annyi ökörséget kérdeztem tőle személy szerint, hogy biztos vagyok benne, hogy nem fog sem meglepődni, sem hülyének nézni. Szóval hívd csak fel!
(Én Mereszt helyében is inkább rákérdeznék...)

Fanni
fanni73
 
 


Azért nem kérdeztem rá,mert még be is karikázta nekem tavaly a papíron azt a mondatot és olyan "hangsúlyosan" felolvasta.De most már beültettétek a bogarat a fejembe,úgyhogy reggel telefonálok.Hacsak meg nem jön addig.

Kép
Kép
mereszt
 
 


Mereszt :D
a protokollban tényleg így van, viszont orvosa válogatja, hogy megvárja-e mégis a mensit.
Krizsa doki szereti megvárni, ezt is onnan tudom, hogy Lilivel nekem épp napján jött meg, és reggel felhívtom, hogy még sehol semmi, és nekem azt mondta, hogy akkor várjunk a stimuval... de aztán dél körül megjött.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Hanna!
Legfőképp miattad ugrottam be, olvastam másik topikon a vitát, egy percig se bosszankodj az a ...miattt! Nem ér annyit az egész, ezt biztos Te is tudod! Most Te és a picurok a legeslegfontosabbak!!!! Ha úgy gondolod, hogy pár napig nem jösz, ám legyen, de ne idegeskedj!!! Nagyon szorítok, hogy sikerüljön! :P

Nyuszi! :D
Örülök, hogy minden rendben!

Fanni!
Elég kalandosra sikerült a nyaralás, de lényeg, hogy még így is jó kedvvel, és szép emlékekkel jöttetek haza! :D Mentek még vmerre?

Kép

Kép
donika
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?