Új privát üzeneted érkezett!

Szia svs003.
Menj fel a lap tetejére, válaszd ki a profilt és az aláírásodhoz tedd be, én ezt tettem be Kép
Nézzd meg, hogy azonos-e.
Hajrá, ne add fel!!! :lol:

Mlandi

Kép
Kép
m-l andrea
 
 


De hülye vagyok, ugyanazt raktam be, bedig csak a szöveget akartam betenni, de úgy néz ki nem jött össze. :oops:
Na csak ügyesen!!! :D

Mlandi

Kép
Kép
m-l andrea
 
 


Köszi, talán most???

Zsu
svs
 
 

 
 

azt hiszem feladom, és nem fárasztalak ezel benneteket!

Zsu
svs
 
 


m-l andrea!

köszi a választ, igen a BMC-ben vették észre.
Előtte két évig szenvedtem, 4 nőgyógyász nem jött rá!!!!!
Remélem minden baj forrása ez lesz és én babaákról tudok majd írni:)
madrin
 
 


Sziasztok.

Viky, Andi mi van Veletek, voltatok ctg-n? Írjatok, ha hazaengedtek Titeket!!! :D
Pusza

Mlandi

Kép
Kép
m-l andrea
 
 


VELEM SEMMI :cry:

Viki?

Kép

Kép
b79andi
 
 


Sziasztok.

Andi:
Ilyenkor hol csinálják a ctg-t, a szülőszobán? Ki rakja rád a drótokat, mennyi ideig vagy ott és normálisak Veled?
Túl sok a kérdés, ne haragudj... :oops:

Mlandi

Kép
Kép
m-l andrea
 
 


sziasztok!

tudja valaki Sóvágó doktor magánrendelőjének címét,telefonszámát?
köszönöm
fróni
fróni
 
 


Sziasztok!

Az én babám sem akar még kijönni.
Délután csavarogtunk egy nagyot és útközben hatalmas fagyit ettünk.

m-l ANdi: A CTG-t a terhesrendelésen csinálják a földszinten, két készülék van a rendelőben és nagyon rendesek. Szerintem a szoba is szép belülről, ne ijedj meg amíg várakozol kinn, mert a folyosó elég "szakadt". Rád teszik az érzékelőt és ott kell ülni kb. 20 percet. A gép rögtön nyomtatja az eredményt egy papírra. Nagyon jó hallgatni a baba szívverését. Ha megmozdul akkor ötszörösére erősödik a hang.
Ma nekem le is kellett halkítani olyan nagyon ficánkolt.

b79 ANdi: Hajrá!!!!!! Miről ismerlek meg ha együtt leszünk benn?
Én barna hajú vagyok és szemüvegben leszek, mert kontaktlencsét ilyenkor nem szabad hordani.

Jó éjszakát!

Viki[/b]

Kép
viky30
 
 


[quote="svs003"]a írta:svs003zt hiszem feladom, és nem fárasztalak ezel benneteket!


Zsu! Ne add fel!
Fennt a Társalgó felirat mellett a Segédleteknél válaszd ki, hogy profil.
Azon belül az aláírás-hoz illeszd be a linket.
Szerintem az a baj, hogy nem jelölted be, hogy az aláírást mindig engedélyezed.

Viki

Kép
viky30
 
 


Sziasztok!
Szép napot Mindenkinek!

Mi újság csajok, hogy vagytok?

Andi, Viki éreztek már valamit?
Viki, tegnap tornán az egyik lány, akit szintén Vikinek hívnak megszűlt a Jánosban és egy pillanatra azt hittem, hogy Te lehettél. Dehát nem. Ti még egyben vagytok. :)

Zsebi, az túlzás, hogy kész vagyunk mindennel. Egyelőre áll a bölcső, a kiságy és a pelenkázó, de még
nincs matrac, pelenkázószivacs, szekrény. Így a ruhákat sem kezdtem el kimosni.
Lehet tudni, hogy nektek mikor jön meg a bútor?
Jósló fájások milyen sűrűn jelentkeznek?
Most már Te is óvatosan mozgolódjál egyedül!
Te is nagyon csinos kismama vagy!

Én már turival óvatos vagyok. Emmának van egy rahedli ruhája, természetesen a 95%-a turkálóból.
Én is turiztam neki, meg nálunk az egész család (tesóm, anyukám, mamám) nagy turkálóőrültek.
De tényleg. Tesóm már függő:) Aztán mindig elhoz valamit Emmának is. Úgyhogy már a 4 hónap vége fele, mikor
kiderült, hogy lányunk lesz, nővérem rendesen belevetette magát.

Andi, most mi van, szeded a gyógyszert? Beszéltél a dokiddal?
Azért jól érzed magad otthon, nem? Ilyenkor az embernek annyi mindenre marad ideje.
Ja, majd jövő héten megmutatom hol van a terhesgondozó, hova kell majd menni ctg-re, oké?!


Üdv Madrid!
Írod, hogy a Jánosnak nincs jó híre. Mit hallottál róla?
Aki szűlt már ott, azoknak mind jó tapasztalatai vannak. Ha itt a topicban is visszaolvasol, akkor tényleg elégedett anyukák hozzászólásait olvashatod.
Én azt hallottam, hogy a személyzet nagyon jó. És ez a legfontosabb. Még ha a szülőszoba nem is túl bizalomgerjesztő.

Jah, Lányok, tegnap véletlenül összefutottam Fatimával a belvárosban (már aki ismeri innen a topicból)! :)

Tegnap hogy bennt jártam a városban (torna, iroda, találka), rámjött egy enyhe hasgörcs. Nem volt vészes tényleg, úgyhogy meg sem ilyedtem. Gondolom a méhem gyakorlatozik a szülésre.
Először azt hittem azért fáj a pocim, mert nem ettem rendesen, de nem....ezek már méhösszehúzódások voltak.

Na puszi
Niki

Kép
niki30
 
 


Úgy látom, itt csak én vagyok ilyen korán kelő!
Halló Lányok! Ébresztőőőő! :D :D :D :D :D :D :D

Kép
niki30
 
 


Sziasztok!

Szép péntek 13-át mindenkinek. Ez egy tuti szerencsés nap, és remélem bővelkedik babákban is!!! :lol: :lol: :lol:

Niki
Nem, Roland is korán kell :wink: Ma 5-kor ébredt, evett, aludt egy picit, aztán játék, most megint evett, és alszik persze csak egy picit!

Mindenkinek szép napot, nem rontom itt a levegőt.

Kati

Kép
übi
 
 


Sziasztok!

Velünk még semmi újság, voltunk ctg-n, Ida is és a doki is megdicsérte. hogy milyen szép. Nem tudom miért. Mitől lehet olyan szép egy ctg.
Aztán doki megvizsgált, és két újnyira vagyunk kitágulva. Persze ez nem jelent semmit, de azért jó volt hallani. Hát, várjuk a hétvégét.

Viki, szerintem úgy fogsz megismerni, hogy a nyávogós picsa melletted. Na az vagyok én. :D :D Hosszú sötét hajam van, és a páromnak is hosszú göndör haja. Szerintem ő jellegzetesebb mint én. :)
Hajrá, tali a szülőszobán a hétvégén!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Kép

Kép
b79andi
 
 


Sziasztok!

niki30,
én úgy unblock beszéltem a Jánosról, a sebészet kiemelkedően rosszhírű, meg a belgyógyászat is.
Sajnos az előbbiről van is rossz emlékem:(
MA én is bent voltam és tényleg egész szépen néz ki.
madrin
 
 


Madrin,
a sebészetet és a belgyógyászatot én is kipróbáltam már, de össze sem lehet hasonlítani a nőgyógyászattal. Mert azt is próbáltam. Megkönnyebülés volt átfeküdni a nőgyógyászatra, és szinte azt éreztem, hogy másik világba kerültem.
Tudom, nem éppen a legszebb, de a nővérek és a személyzet annál inkább. Nem igaz, mert a másik kettőhöz képest sokkal sokkla szebb. Máshol észre sem vettek, hiába kértem bármit. Még a fájdalom csillapító is három órába tellett, mire odahozták. A nőgyógyin meg 5 perc alatt már hatott is.

Bocsi, csak kijött. :D

Üdv: Andi

Kép

Kép
b79andi
 
 


Igen tényleg kellemes csalódás volt a nőgyógyászat .
Remélem az endo műtétem után már csak szülni kell bemennem oda :D :D
madrin
 
 


Hahó Csajok!!!!

Én is jó péntek 13-at kívánok mindenkinek! :D

Úr Isten! El sem hiszem, hogy babanetezek!!!! :D :D :D
Végre van egy kis időm és legfőképpen most net közelben is vagyok! :)

Niki!!! - Jó volt veled összefutni tegnap! Sajnálom, hogy csak egy-két szót tudtunk váltani, pedig jó lett volna egy kicsit dumcsizni, de sajna (vagyis nem sajna) rohannom kellett a dokibához 1/2 3-ra.
Azért rendesen rámijesztettél ám!!! Amikor mondtad, hogy görcsölsz, azt hittem valami baj van. De Hál'Istennek akkor ezekszerint nincs semmi vész! Emma csak meg akarta mutatni anyának, hogy mire számíthat majd!!! :)

Képzeld! Tarek befordult!!!! :) Alig akartam elhinni a dokibának... A múlt hetekben éreztem, hogy olyan erőteljesebbek a mozgásai, sőt ahogy azt Zsóka is egyszer írta: kissé fájdalmasak is szinte. Na szerintem akkor fordulhatott be. Én meg naívan azt hittem, hogy az csak 1 próba volt. Na nem! Tarek baba már "születés-pózban" nyomja! :D :D :D

Remélem Emmácska is hamarosan befordul!!! Drukkolok!!!

Csajok! Olyan régen nem tudtam aktívan írni + olvasni itt a fórumon, hogy már azt sem tudom kik a teljesen újak és kik olyanok, akik már nem annyira, de hozzám és pl Nikihez képest mégis azok. SZÓVAL.... Üdv mindenkinek!

Lassan visszakapcsolódok ám és akkor megint ismerősnek érzem majd magamat köztetek.

Andi! - Ugye te vagy a Niki barátnője??? Sok puszi!!!! :)

Csillik Szilvi! - ha jól láttam pár lappal ezelőtt tettél fel képet Ákosról! Nagyon édes!!! Olyan mintha nagyobb lenne a koránál. Tök kis érett pasi! Remélem jól vagytok! Van már tejci???

Na most ennyi, de még jelentkezem a hétvége folyamán!

Puszik,
Fatima

fatima
 
 


Sziasztok Lányok!

Remélem mindenki jól van.
Én ma sokat csavarogtam. A barátnőmnek néztünk menyasszonyi ruhát. Nagyon élveztem.

Fatima üdv újra itt!:)
Fatima, köszi, hogy aggódsz. Nincs gáz, csak egy kis enyhe görcs volt, de ez normális.
Júújjj de örülök, Tarek ilyen ügyes fiú volt?! Ez igen! Gratulálok!
Emma is ficánkol, sőőt, van egy olyan érzésem, hogy ő is megtette a kezdő lépést....mintha befordult volna. De ezt 100-ra úgyis a doki tudja majd megmondani egy másfél hét múlva.
Én tudom, hogy ő is ügyes kislány! :lol: Bízom benne.

Jók legyetek mindannyian!

Niki

Kép
niki30
 
 


Sziasztok!

Fatima
Tarek nagyon ügyi fiú, most már csak ki kell bújni! 9 hét és ui ügyesen ki is bújik!

Niki
Lehet, hogy valamikor már írtad, csak lemaradtam, hogy áll a babaszoba?

Fatima ez tőled is?

A mindenperces kismamák merre?

Pusza

Kép
übi
 
 


Jó reggelt!

Übi, köszönöm kérdésed. Alakulunk. A kiságy/pelenkázó és bölcső már össze van rakva. Ami hiányzik az a kókuszmatrac, pelenkázószivacs és a szekrényke. A többi holmi is megvan tul.képpen. Már csak a táppénzemre várunk... :oops: :lol:
Úgy volt, hogy ma vesszük meg a matracot, de apa halasztást kért.
:roll:

Mindenkinek nagyon szép hétvégét kívánok!
Puszi Lányok!

Niki

Kép
niki30
 
 


Hahó Csajok!

Köszönjük a dícséreteket!

Bizony, Tarek egy nagyon ügyes kisfiú. És legalább annyira huncut és rosszcsont már most!!! Szerintem engem is túl fog szárnyalni a rosszalkodásban.... :D :D :D
Már mindannyian nagyon várjuk, hogy megérkezzen és közöttünk legyen.
És képzeljétek! Már most van olyan, aki szerelmes belé! :D :oops: :D A recisünk az! Mindig odarohan a hasamhoz és azt kiáltja: "Szia Szerelmem Tarek"!
Hát nem édi???? Most még nevetek rajta, de tény, hogy egyszer tényleg lesz ilyen. Vajon akkor is csak mosolygok majd??? :? :D

Niki! - Na örülök, hogy nincsen semmi gáz! :) Emmácska nagyon jó kislány és biztosan megajándékoz azzal, hogy szépen befordul és várja a NAGY napot!

TÉNYLEG! Mi van a vonalzóddal??? Valamiért le van maradva egy kicsit. :) Jujj! De most látom, hogy az enyém is!!! Mi a franc történt???? :roll: :?: :o

Übi Kati! - Akkor ezkeszerint Roland vonalzója sem mutatja a helyes adatokat!?!
Tényleg! Amúgy hogy vagytok? Milyen baba Roland???

A kérdésedre válaszolva: nekünk már van babakocsink, hordozónk, járókánk, légzésfigyelőnk, kengurunk és egy valag ruhánk! :)
Végre a jövő héten elkerülnek a dobozaink abból a sarokból, ahol Tarek kiságy lesz. Egyelőre sajnos még nincsen minden a helyén az új lakásban, de nagyon igyekszünk apával. Amint a könyvek a dobozokból kikerülnek a nappaliba (a szekrénybe és a polcokra), már megyünk is ágyat venni. Úgy döntöttünk, hogy nem költünk rá több 10 ezret. Olyat veszünk, aminek az egyik oldala leereszthető, hogy majd bele tudjak hajolni, mert én eléggé "picike" vagyok! Ja meg mindenképpen olyat, aminek az alsó rácsa leengedhető majd később.
Ezenkívül hátra van még a kiságyba a kókuszmatrac, az ágynemű +tartozékai, a pelenkázó szivacs (olyan, ami ágyra rakható), a kis kád (szintén olyan, ami a nagy kádra rakható), na meg ilyen "apróságok" még!

Cumisüveget, pelust, krémeket, törlőkendőket meg ilyeneket még nem vettünk. Ja! És úgy döntöttünk, hogy nem veszünk cumit. Majd csak akkor szerzünk be max egyet, ha nagyon kell. :)

Na most ennyi hirtelen! Majd még jövök!

Puszik, F.

fatima
 
 


Fatima, akkor azért ti is alakultok, jól van.
Nem érdemes szerintem se túlzásbavinni a drága kiságyvásárlást.
Olyat még nem is láttam, aminek az egyik oldala leengedhető.
:roll:

Nem mondod, hogy már szerelmesek is a kicsike fiadba? :D Beszarás!
Annyira édesek azek a gyerekek.
Emmát is már nagyon sokan várják. Őt inkább a havernők:)
Nah, majd másfél hét múlva mi is meglátjuk, hogy fekszik odabennt.
Mi a baj a vonalzókkal? Én nem látom, hogy le van maradva.
:roll: Lehet, hogy már megjavult:)

Pusssszi

Kép
niki30
 
 


Sziasztok!

A szép idő miatt nem néztem be és nem azért mert a fiatalúr úgy döntött, hogy végre kibújik. Pénteken a doki is azt mondta, hogy még semmi jele, hogy hamarosan szülnék.

Talán b79 Andi már bennt van a kórházban vagy csak ő is inkább a friss levegőn van mint gép előtt??

Már nem vagyok annyira türelmetlen és legalább meg tudtam még venni a mellszívót is. Végül Avent Isist, ha már mindenkinek az van. :)
Én úgy tervezem, hogy rásegítek már a kórházban a tejtermelére és fogok fejni. Azt mondják, hogy az igény szerinti szopizás mellett nem kell, de ha kiürítem akkor nem feszül a mell és nem fáj úgy a tejbelövellés sem, sőt több lesz a tej is. Hát remélem tényleg igaz.
Baba hagy időt, hogy rengeteg véleményt elolvassak a neten. Ha érdekel titeket, ez a link volt az egyik ami számomra meggyőző volt és egyet tudok érteni:

http://www.heimpalkorhaz.hu/anyatej/smcikk.htm

Niki, Fatima: vigyázzatok, nehogy megerőltessétek magatokat a bababútor és egyéb dolgok rendezésében! Én nem bírtam megállni és emelgettem volna még nehezeket is, úgy kellett kivenni mindent a kezemből! Szerencsére apa szabin volt és figyelt, utána meg már csak a mosás és vasalás maradt és a kész szoba nézegetése.

(Ha le tudom kicsinyíteni akkor majd teszek fel képet a szobáról.)

Szép Vasárnapot Mindenkinek!

Viki

Kép
viky30
 
 


Viki, várjuk a képeket!!! :)

Kép
niki30
 
 


Sziasztok!
Ma voltam CTG-n és láttam egy hosszú, göndör hajú apukát aki egy rózsaszín ruhácskás babát tolt a folyosón. Lehet, hogy Maja volt a picike és b79Andi már boldogan öleli magához??
A kislányok úgy látszik időben jönnek, az én Benikém várakoztat csak meg, de nem baj, nem sürgetem. Benn még nem maradt baba :)

A szobáról még csak régi képek vannak és még csak most ismerkedem a képtárral, de azért próbálkozom:

Kép

Üdvözlet Mindenkinek

Viki

Kép
viky30
 
 


sziasztok!

Viszonylag új Jánosos vagyok. :) Mivel a Margit kórház szülészetét április 1-el bezárták. :( Így valószínű, hogy itt fogunk szülni. A segítségeteket szeretném kérni. Dr. Kovács Tamásról kéne némi információ. Van aki Ő hozzá jár esetleg és nála is fog szülni?? A múlthéten sajnos vérzés miatt voltam bent 5 napot és Nekem Ő nagyon szimpatikusnak tünt. Persze mindenki nagyon aranyos volt!! Tudtok segíteni?? Annyira nem ismerek senkit és hát most ugye nekem gyorsan új orvosra van szükségem. :(

Előre is köszönöm!! Mindenkinek boldog babavárást kívánok!!

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Sziasztok!

Fatima
Roland imádni való baba, de Te is ezt mondod majd a Tiédről. Nem is értem, hogy lehet egy baba rossz!? :roll:
Éjszaka alszik, este 8-9 felé fekszik, és 5-nél előbb nem szokott ébredni. Most már inkább a 7 óra a jellemző. Akkor eszik, és 88-9 felé visszaalszik. A délutáni alvással vannak a gondok, az valahogy nem jön össze. Max fél vagy 1 órát hajlandó aludni, aztán este még fürcsi előtt kb 6 felé bealszik még egy kicsit. Ez így nem jó, de nem tudok mit tenni vele. Semmiképp nem alszik többet ebéd után.
Néha annyira fáradt, hogy egy 3/4 órás kemény hisztit levág (vörös a talpa is, a feje meg már lila volt legutóbb), és abba alszik el. Ez annak az eredménye, ha du. egyáltalán vagy csak nagyon picit alszik. Mint már írtam, próbáltam praktikákat sikertelenül. Még egy olyan tulajdonsága van, amiről leszokhatna, hogy a séták alkalmával kb 15 perc múlva ki kell venni, és cipelni. :wink: A maga 7,28kg-val ez megterhelő. Amúgy is olyan vagyok mint egy kifejlett bocika, elég a magam súlya, hát még az övé. Ezért a derekam majd le szakad. A várandósság idején nem fájt így a derekam mint mostanság. :cry:
Remélem a fölöslegtől sikerül megszabadulnom, annak ellenére, hogy sokan azt mondják, a hormonkezelés alatt felszedett kilókat leadni nem lehet, vagy csak nagyon nehezen. Elterveztem ÉN LESZEK AZ ellenpélda. 8) :lol:
Cumisüveg: a Jánosban kérnek cumisüveget! A gyerkőc kap vizet és a harmadik nap után tápszert, ha betolod éjszakára és nem adsz be tejet, vagy ha nem indul be a tejed. De ezt lehet, hogy félreértettem, mert ellentmondásos lenne. Szóval ha meg arra a picire gondoltál, nekünk van, de Roland eddig kiköpte, most már eldobja. Általában egy kocsi alá, biztos ami biztos, de az ügyes szülő kibányássza. Otthon sose kapja meg. Az utcán is inkább csak azért, mert téli baba, hideg volt még az első séták alkalmával, és ha nagyon sírt, a szájába tettem, hogy ne azt a hideg levegőt nyelje. Így maradt meg ez a rossz szokás, hogy lent oda adom, ha kell (szerintem kell, szerinte nem
:lol: )

Akkor már jól álltok a vásárlással! Annyira tuti!!! Mi is a vége felé vásároltunk, annyira jó volt. Csak az a baj, hogy az ember minden vackot megvenne elsőre. Aztán persze gondolkodik, hogy ez minek is? Én például éltem-haltam egy Brendonos ágyneműgarnitúráért, amin egy darab zsiráf díszelgett egy felirattal: Jó éjszakát! Mindez 18eFt-ba került, 4 részes. Hála a jó égnek nem vettem meg. Mondták a Jánosban az előadáson, hogy a gyerek nem lát a baldachintól, így mi azt nem is tettünk fel. A rácsvédőt is úgy, hogy a falnál van, a másik oldalt visszahajtottam, a párnát amúgy sem használtuk volna, a paplant meg be sem tettem, mert mi panelba lakunk, és rémesen meleg van télen. Szóval, amit a barátnőmtől vettem a kisággyal együtt (ők nem használták, mert a baba két alkalom után köztük kötött ki, azóta is ott alszik (júniusban lesz 3 éves)) készletet elöszőr nem találtam szépnek, sárga alapon macik, de az én kisfiam igen. A falnál lévő rácsvédőn látja ezeket a macikat, kiválasztott egyet, és azzal beszélget. Felemeli, mögé néz, most már le is szeretné tépni, és veszekedni is szokott vele, mert nem válaszol. Ettől is megfosztottam volna egy ugyan csudaszép, de minta nélküli falvédővel. Annyira aranyos, ahogy dumcsizik a macinak. Neki hajlandó az oldalára fordulni, és úgy beszélni. Amúgy meg nem tenné semmi pénzért.

Viki
Nagyon szép a babaszoba! Letisztult, olyan lágy vagy nem is tudom mi a jó szó.
Mi kaptunk mikor még beköltöztünk egy barna felnőtt szerkénysort, az van a gyerek szobájában, a pelenkázót megoldottuk egy az oldalát felhajtható asztalból (4eFt és étkező asztalnak is lehet használni ezt funkcióját azonban elvesztette egy darabig). Az ágy a barátnőmtől légzésfigyelővel, pörgő-forgóval és ágyneművel, a kókuszmatracot külön vettük meg hozzá (eredetileg szivacsos). Így letettem arról, hogy igazi babaszobánk legyen. Pedig mint a képeken is látszik elbűvölő tud lenni.

Mi elfelejtettünk venni: ollót a gyereknek és a külön lázmérő is az utolsó pillanatban került megvásárlásra (lehetőleg a régi hagyományos, ha gond lenne a kakival, az a legpraktikusabb).Ja, és a kézi orszívó, nekünk van elektromos, meg porszívós is, de a kézit megvettem, mert amikor a tejci felment az orrába, és nem ment le akkor praktikusabb volt, mint kínozni valami zörejes vacakkal arra az egy másodpercre (ráadásul elővenni, elmosni, eltenni). Sóoldat a patikában, nekünk nasivin van, de meg kell kérdezni. Rolandnak napokig kellett az orrát tisztítani szopi előtt, mert tele volt, nem kapott levegőt, így nem is szopott. A Jánosban is kaptunk egy fiolát, azzal kezdtük egy fecskendőből kellett csöpögtetnünk, utána tértünk át erre a fújósra. Ez később amúgy is jól jön.

kiscsillag
Sajna én nem ismerem, de hátha lesz itt valaki, aki igen! Üdv köztünk.
Nagyon jó lehet ikreket várni! Spontán jött össze? (erre nem muszáj válaszolni)

Pusza megyek, mert Roland alszik, most tusizok egyet.

Kati

Kép
übi
 
 


A második bekezdés Nikinek is szól!!! Meg a többi is vegyesen. Mindegy, olvassátok végig, ha gondoljátok, aztán mindenki vegye magára, amit úgy gondol.
Kicsit fáradt vagyok! :lol: :lol: :lol:

Kép
übi
 
 


Sziasztok!

Viki, egyszerűen gyönyörű ez a gyerekszoba.
Ugyanezt néztük ki mi is Emmának. Pontosabban, mivel ágyat/pelenkázót kaptunk kölcsön, csak a kisszekrényt fogjuk megvenni. De ugyanezt szeretnénk, mert majd később tudunk hozzá ugyanezekből az elemekből ágyat, polcot, asztalt venni.
Nővérem is most ezt a polcos részét fogja megvenni a lányának, csak nem pelenkázóként funkcionálva, hanem asztalként. Ti is tudjátok majd később íróasztalként használni.
És szerintem nagyon szép. Annyival fogom én még kiegészíteni a szekrényt, hogy vettem rá rózsákat. Ez tulajdonképpen egy papír, amit be kell áztatni, jól összegyűrni és egy speckó ragasztóval (mint amit a dekopázsoláshoz is használnak) kisimítva felragasztani a bútorra. Szóval olyan angol rózsás lesz a kisszekrény, igazi kislánynak való. Remélem Emmának is tetszeni fog:)


Kiscsillag, üdvözlet köztünk!
Én sem ismerem Dr. Kovács Tamást, sajna.
Azt hallottam, hogy a Jánosban szinte az összes orvos nagyon jó. Sőt a szülésznők is egytől egyig.
Ha gondolod megadom az én orvosom elérhetőségét.
Dr. Serfőző László. Az Arany János utcai metrónál van rendelője.
Nagyon jó orvos.

Übi, én is akartam baldahint, de én is rájöttem, hogy tök felesleges. Tényleg nem fog tőle kilátni a gyerek.
Ráadásul nem is láttam olyat, ami úgy igazán tetszett volna. Aztán a tesóm lim-lomjai között találtam egy gyönyörű szép ágyrácsvédőt. Nah azt fogom feltenni Emmának én is úgy, hogy kilásson.
Remélem nálatok ez a délutáni alvásprobléma rendeződni fog. Kitartást!

Puszi
Niki

Kép
niki30
 
 


Sziasztok!

Kati, Niki:
Köszi a szoba dícséretet. Mivel nekünk alig van bútorunk és ajándékba sem kaptunk"muszáj" volt újat venni mindenből. Sokat nézelődtem, de az igazi bababútorok méregdrágák voltak. Még a magyar Faktum is. Szerencsére rátaláltam erre a sorozatra az IKEA-ban. Nem túl drága és sokáig használható lesz, mert lehet hozzá új elemeket venni és a fehér semleges szín, ezért bármi illik hozzá. Később vehetünk színes kisszéket és asztalt vagy valami nagy játszószőnyeget.

Niki jó ötleteket adtál! Én ragaszthatok kisfiús matricát a szekrényre, pl. autókat, a pelenkázó tényleg jó lesz asztalnak is.

A baldachint ezek szerint a gyakorlatban én is le fogom szedni, de olyan szép, hogy nem bírtam ellenállni. Később majd továbbajándékozom valakinek.

Kiscsillag! Gratulálok az ikerbabákhoz! Még nem is láttam ikres vonalzót. A kérdezett orvosokat nem ismerem, de a Jánosban eddig csak olyan dokikról hallottam akiket mindenki dícsért. A szülésznőkkel ugyanez a helyzet. Ezek szerint mindenképpen jó kezekben leszel!

Tegnap a barátnőmnél voltam és a kislánya így köszönt el:
"Viki, holnap ki fog kelni a kisbabád!"
Édes pofa, legyen igaza.

Puszi Mindenkinek!

Viki

Kép
viky30
 
 


Köszönöm a válaszokat és a kedves fogadtatást! :)

Tényleg nagyon jó ikreket várni, mondhatni Nekem ez a természetes, mert még nem vártam egy babát. :) De ez így tökéletes!!! És nagyon, de nagyon boldogok vagyunk!!! :)

übi
semmi baj a kérdés miatt. 7 évi próbálkozás után, lombikban fogantak a drágák, nem szégyeljük, nem titkoljuk. Boldogok vagyunk, hogy segítettek!!!! És persze Ők lesznek a legszebb babák!! ;)

niki
köszönöm a felajánlást, de nem ismerem sajnos azt az orvost. :( És elmenni meglesni utána meg azt mondani mégse elég ciki. :oops: Ezért is lestem, most a kórházban Őket, de elég nehéz így is megismerni valakit. Viszont Kovács Doktor tényleg annyira aranyos volt!!! Ezért gondoltam Rá. Én nagyon félek amúgy az orvosoktól fóbiálisan már. :( Tehát nehéz eset vagyok. :)

viki
köszönöm szépen neked is a bíztatást!!! :) Huuu, lehet, hogy Téged holnap már meg is látogathatnálak. :lol:

madrin
kitartás!! sikerülni fog meglátod!!! :)

Holnap megyek amúgy kontrollra a kórházba, ha kérhetem drukkoljatok, hogy minden rendben legyen!!!

pusszi Nektek!!!

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Sziasztok!

Képeljétek ma voltam a kórházban és a doki azt mondta, hogy már 2-3 nap után hazaengedik a kismamákat, még a császárosokat is. Vasárnap is teltház volt a szülőszobán, úgyhogy nekünk már biztos lesz társaságunk. Én már hozzászoktam a gondolathoz, hogy lesz sorstársam a paraván mögött :) Még jó hogy a szüléselőkészítőn elmondták. Remélem a párom is bírni fogja ha esetleg más hangos lesz, mert nekem nagy szükségem lesz rá, hogy ott legyen mellettem.

Übi: most látom, hogy Nasivint használsz. Csak jókat tudok róla mondani, mert annak a cégnek a magyar képviseleténél dolgozom aki gyártja :) ez egy több mint egy 300 éves német gyógyszergyár és sokat kutatnak, fejlesztenek. Én pont az alapanyagokkal foglalkozom és tényleg a legjobb minőségből állítják elő ráadásul nincs benne tartósítószer és jól adagolható. (A Vigantol és a Cebion is tőlük van)

Kiscsillag! Minden rendben lesz holnap, a babáid biztos egészségesek és szépen fejlődenk. A lényeg, hogy most sokat pihenj és csak jókra gondolj. Persze egy egészséges aggodalom szükséges, de az is csak azért, hogy jobban odafigyelj rájuk és vigyázz mindenre.

Jelent valamit, hogy egyre jobban fáj a derekam???

Szép Napot és Jó Pocakosodást Mindenkinek!

Viki

Kép
viky30
 
 


Sziasztok!

Lágom, hogy már rengetet megy ez a társalgó, de nincs időm végigolvasni és sajnos azt írja a kereső, hogy jelenleg nem működik. :? Szóval ne haragudjatok. :roll:

Területileg már én is a János Kórházba tartozom, azonban nem ismerem sem a Kórházat sem az ott dolgozókat. Illetve ez így annyira nem igaz, mert azért beleolvastam a társalgóba és négy név ragadt meg Baltschik, Elekes, Lintner és Pálmai (remélem jól emlékszem) Tudnátok nekem ajánlani valamelyiküket, de ami a lényeg elérhetőségével együtt kellene? Esetleg, hogy van-e magánrendelője és hol, mennyit kér egy vizsgálatért stb.

Előre is köszönöm a hozzászólásokat.
pearl's
 
 


Sziasztok!

Pearl's
Irtam privit....
Én Dr.Pálmaihoz járok...nagyon jó fej de elérhetőséget csakis privát levélben irok.....már irtam is ....
Mindenkinek puszi.
Vera

Kép
Kép
vera70
 
 


Sziasztok!

Látom kiigazodtatok azon, amit írtam! :oops:

kiscsillag
Én kifejezetten büszke vagyok arra, hogy Roland is lombik útján fogant. Sokan potyogtatnak, és nem is akarják, aki meg szeretne, az meg szenved. Egy ekkora tortúrával biztosan állíthatom, hogy bizonyítja az ember a gyermek iránti vágyat! Szóval ne is szégyeld!!! Legyél rá büszke, hogy végigcsináltad, ezek szerint többször is! Mi többes terheséggel indultunk, de egy maradt. Nem baj, mert így legalább mégegyszer átélhetem a csodát, hogy gyermekem születik (legalábbis nagyon remélem)!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mindenkinek szép estét, várjuk a babókat!!!

Pusza

Kép
übi
 
 


Sziasztok!

Viki!
Mivel eteted Benit, hogy nem akar még "kikelni"? :D Azért lassan már csak kibújik a Drága!

Nikiknek, Fatimának is puszi! :D

Pearl's! :D
Az én orvosom nem a Pálmai doki (hanem a Balog doktor), de ő volt az ügyeletes, amikor este (hétvégén) berongyoltunk szülni. Nagyon nagyon kedves, segítőkész, barátságos, emberséges, jóhumorú, bíztató stb szóval nagyon jó volt vele tölteni azt az időt, amíg nem hívták az én dokimat. Csak ajánlani tudom! :D :wink:
Baltschik nekem csak uh-t csinált, nem volt volt valami barátságos és beszédes sem, dehát gondolom a saját kismamáival igen. :? Ellenben a Pálmainak sem voltam a kismamája mégis eszméletlenül biztonságban éreztem magam és nagyon megnyugtatott a kedvessége!
Elekest nem ismerem. :shock:
Lintner meg a nagyfőnök, gondolom elég elfoglalt. Pasz!
Gratulálok az ikrekhez! Talán egy fiú egy lány?
:wink:

Mindenkinek puszi!
Julcsi

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


ANDREÁKNAK NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!

Kép
niki30
 
 


Sziasztok!

Teljesen új vagyok itt Nálatok, segítséget szeretnék kérni Tőletek. Egy nagyon jó barátnőm a Jánosban szeretne szülni, de csak női nőgyógyászt kerest. Tudtok ez ügyben segíteni? És ha véleményetek is van, azt is nagyon megköszönném!

Üdv:

Brahyka
brahyka
 
 


niki:

Erre a hétre várjuk a gyerekbútort! Ma délután rájuk fogok telefonálni még egyszer.

A jósló fájások nem rendszeresek. Valamelyik nap pl. amikor csavargok a városban gyakrabban érzem, ilyenkor lassítok....amikor meg otthon vagyok egyszer-egyszer megmutatja magát...

már nem vállalom a vezetést, ha be kell mennem valamit intézni vagy szül. felkészítésre, CTG-re igyekszem a keddi napokra szervezni, hogy együtt tudjak a párommal reggel menni és vele jönni. Addig amíg ő dolgozik elvagyok én is.

A tegnapi napig nem oedemásodott a lábam. Büszke is voltam rá, amikor kérdezték, hogy nem dagad a lábad? Hát tegnap én is megtapasztaltam mit is jelent ez! Ahol a cipőm érintkezett a lábammal mindenhol feldörzsölte és amikor lekerült a cipő olyan érzés volt, mint ha nem is hozzám tartozna. Érzéketlen tészta tapintatú valami....Még most is érzem....de jó hogy téli kismama voltam....:)

Kiscsillag: Üdvözlet! Gratulálok az ikrekhez! Én is a BMC-ben kezdtem a "pályafutásomat". Az első lombik sajnos nem sikerült, de utána "csoda" történt és Dániel segítség nélkül jött! (pedig titkon én is ikerbabákra vágytam.... :D )
Nagyon sok boldogságot kívánok Nektek!

Kép
zsebi32
 
 


Sziasztok.

Végre fel bírtam lépni. Visszajöttem a melóba és totál el vagyok úszva. :(
A gyógyszer szedést abbahagytam, most már csak napi 3 magne b6-ot és vas tablettát szedek. Azóta (kopp-kopp-kopp) nincs semmi gáz.
látom elég sokan vagyunk már, örülök neki.
Én amikor pánikoltam és rohantunk a Jánosba, a Pálmai doktorhoz kerültem, aki tényleg nagyon rendes, barátságos és megnyugtató egyéniség volt. Én mindenkinek merném ajánlani.
Női orvost sajnos nem ismerek, azaz ez így ilyen formában nem igaz, mert az én dokim nő, és állítólag már bemutatkozott a Jánosban. Róla is csak jókat tudok mondani.
Viki30 Nagyon szép a gyerekszoba, gratulálok. Ma jön a front!!! Andi, Viki, Zsebi HAJRÁ!!!!!!
Kiscsillag örülök, hogy itt vagy Velünk!!! :D
Képzeljétek a hétvégén kikpakoltunk a leendő gyerekszobából, de még a babaágyat és az apróságokat nem mertük babonából felállítani.
Már csak 11 munkanapot dolgozom, aztán belevetem magamat a totális babavárásba. :lol:
Mindenkinek szép napot kívánok.

Mlandi

Kép
Kép
m-l andrea
 
 


Szia Mlandi!

Megírnád priviben az orvosod nevét, elérhetőségét és hogy hol rendel? Köszönöm előre is!

Brahyka
(zentai10@freemail.hu)
brahyka
 
 


Szia Brahyka!

Elküldtem Neked priviben.
Remélem megfelel.
Üdv:

Mlandi

Kép
Kép
m-l andrea
 
 


Szia Mlandi!

Még nem kaptam meg :( De figyelem, és nagyon hálás vagyok a segítségedért!

Üdv:

Brahyka
brahyka
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a jó tanácsokat. Szerintem akkor én megpróbálkozom Pálmai dokinál. Holnap megpróbálom elérni telefonon. Igazából "nagy emberhez" (főnök) nem nagyon akarok menni, mert biztos nagyon elfoglat és nekem nagyon fontos, hogy kedvesek legyenek, kicsit nehezen oldódom :oops:

Kisjulcsi,
Miből gondolod az ikreket? :shock: :shock: Talán az 's? Tény, hogy nem bánkódnék miatta :lol: :lol: Ha sürgősen eldöntöttem kihez szeretnék menni (megtörtént) az lesz az első vizsgálat, na és persze kétlem, hogy ezalatt ez kiderül :) Azért szoríts :P

További szép napot mindenkinek.
pearl's
 
 


Brahyka.

Elküldtem e-mailen is. Nézzd meg.
Puszi mindenkinek.

Mlandi

Kép
Kép
m-l andrea
 
 


Viky :)
Igazad lett, minden rendben a kicsikéimmel és velem is!! Nagyon örülök!!

Vera
:)
Elküldenéd nekem is Pálmai doki elérhetőségeit?? Nagyon aranyos és szimpatikus!! köszi!!!

Übi :)
Igen Mi azért rendesen „megszenvedtünk” a babákért, de ez a csoda minden szenvedést megér!!! Gratulálok a gyönyörű kisfiadhoz!!!

Zsebi :)
Köszönjük szépen!! Én is nagyon sok boldogságot kívánok Dániel babához. Hűűű, de jó neked már nincs sok hátra. Kinél fogsz szülni???

pearl
:)
szerintem kisjulcsi velem kevert téged. :) én ugyanis tényleg ikreket várok, de drukkolok neked, hogy teljesüljön a vágyad!!!! :) A Pálmai doki nagyon jó választás majd meglátod mennyire aranyos és mosolygós és kedves!! :)

pusszi nektek!!!!

Kép
Kép
kiscsillag
 
 


Sziasztok!

Ma hidegfront volt, de Benikének ez sem számít :)

Kiscsillag: Nagyon örülök, hogy minden rendben!! Én ma nem voltam a kórházban, holnap ismét CTG. Most már lassan bérletet kell váltanom.

m-l-Andi: Nehogy túl sokat dolgozz ám! Ezt a pár napot csak szépen, nyugiban. Remélem tolerálják a kollégák az állapotod.

Pearl's:
Üdvözlet Neked és Gratula a babához!! Jó, hogy ilyen gyorsan döntöttél, amúgy nekem u.az a dokim, mint Nikinek. Amúgy hányadik hétben jársz?

Zsebi: A végén még veled leszek együtt a szülészeten. Bár a te pocakodban is fiú van, remélem időben kibújik, mert ez a pár nap plusz már nagyon rossz. A végén már számoltam vissza a napokat és gondolatban vágtam a centit és most nincs mihez viszonyítani..

Kisjulcsi: Beni nem kap semmi extra ennivalót, sőt a cukor miatt még diétázom is, úgyhogy nem ez az oka, hogy jól érzi magát bennt. Mindenki azt mondja a fiúk szeretnek tovább időzni.

Többieknek is puszi!


Viki

Kép
viky30
 
 


Viki, úr isten, most látom 40. hét 6. nap.
Ez a Beni fiú nagyon szeret ott bennt lenni.
Azt mondják, ilyenkor az is lehet, hogy az anya engedi el nehezebben.
Te hogy vagy ezzel? Azért már szeretnéd ha kijönne?
És mit mond a doki? Megindítja?
Hogy lesz?

Kép
niki30
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?