Új privát üzeneted érkezett!

hát engem csak megvizsgált. és más is vizsgált meg előtte utána. egyik sem fájt annyira. közel sem. ill. nem csak saját eset. és a kézzel tágítás sztem rosszabb mint a szülés.
kerekpocak
 
 


Zsófi, tündérem, a császárnál rosszabb vagy minél? :wink:

M.
mircike
 
 


Még az jutott eszembe (hűderáérek), hogy pikk-pakk szülés esetén nincs semmi probléma, mert normális a tágulás. Mint pl. nálam. Aki túlhord, meg aztán alig tágul, hosszú a vajúdás, hát ott biztosan fájdalmasabb minden. Ezt nem kétlem, és kellőképpen együtt is érzek.

M.
mircike
 
 

 
 

Szerintem meg a varrásnál nem lehet semmi rosszabb :( Főleg, ha kívül-belül kell...

******************
Mariann

KépKép
g2 mariann
 
 


Mariann, nálad a pont :)

Nálam dettó kívül belül. Sokáig is tartott. A stoppolás operametál stílusban zajlott, én voltam a jó hangú közreműködő. De majd megyek legközelebb is, remélhetőleg kipróbálom a varrást legközelebb is, ugyanannál az orvosnál :)

M.
mircike
 
 


Sziasztok Pocakosok!

1 hete nem jutottam géphez, ezért jó sok időt töltöttem az olvasgatással....

Szilvi: Tiszta szívemből gratulálok Neked Ákos baba világrajöveteléhez! Nagyon sok örömöt és egészséget kívánok Nektek!

Niki: Sajnos most kedden sem tudlak benneteket megismerni Fatimával....de jövő kedden biztos, hogy ott leszek!

Jelenleg dögrováson vagyok. Nátha, torokfájás, köhécselés stb.

A hétvégén péntek, szombat, vasárnap történt a gyerekszoba sk. festése plussz előszoba (ha már festünk) MOst életünkben először próbálkoztunk meg ezzel a feladattal....nagyon szép lett!

A munka előtt 4 napot Süd-Tirolba autóztunk barátnő látogatóba, ezért nem voltam gépközelben. Még a szülés előtt sikerült feltöltődni. Én még nem láttam eddig a hegyek között pálmafákat és mediterán növényeket. Hát ez most sikerült. 860 km-t autóztunk és Dani nagyon jól bírta a kiképzést....
A 2000 m-es szintkülönbséget azért észrevette, (főleg a felvonón...) de a friss levegő nagyon tetszett neki!

Olvasgattam, hogy 34 hetes babák kb.94%-ban alszanak és a többi időt töltik csak ébrenléttel. Szerintem ez az arány nálam fordítva van!

Van valakinek hasonló tapasztalata? Szinte állandóan ficánkol a kis lurkó!

Úgy rohannak a hetek, már 34 hetes vagyok és kb. 1 hónap és már család leszünk! Úgy izgulok!

Mi is kinnt voltunk a Börzén! Pelenkacsomagokkal megrakodva vicces volt közlekedni. Életembe most vettem először pelenkát! Laikusan megkérdeztem, hogy egy csomag hány napig lesz elég és kikerekedett szemmel hallgatta, hogy 3-4 napig....:)
Hát igen...

Kép
zsebi32
 
 


Holnap megyek málnalevél beszerző körútra.
Szerintetek már most elkezdhetem inni, vagy várjak még 2 hétig.

Ahol eddig kérdeztem, ott azt modták hiánycikk....ezek szerint hatásos :)

Még mindig nem választottam szülésznőt! Már lehet hogy le is késtem a dologról?
Van valakinek javaslata?

Kép
zsebi32
 
 


Sziasztok!

Szia ZSebi:
Ami minket illet, mi a 36. hetet töltöttük, és én is azt olvastam, hogy mostanra már nem sok helye van a babának és már csak ezért is inkább sokat alszik. De ez a mi esetünkben sem válik be. Az egész terhesség alatt, szinte most a legaktívabb. Napközben szinte folyamatosan kapálózik. Biztos valami táncos lesz belőle.

De én nagyon élvezem, most érzem őt csak igazán. Boldog vagyok, ha rugdalózik, bármennyire is sokszor fájdalmat, vagy inkább kellemetlenséget okoz. De okos, mert éjszaka csendben van. Remélem, ha kijön is tartja ezt a jó szokását.
Ezek szerint a mi babáink nem éppen könyv szerintiek. :D :D :D

Az lenne a kérdésem pocakosok és mamák, hogy jól értettem, hogy a kórházba a babának vinni kell pelenkát? Vagy csak akkor, ha azt szeretném, hogy velem legyen folyamatosan?

Előre is köszi, üdv mindenkinek: Andi

Kép

Kép
b79andi
 
 


Zsebi, én bioboltban vettem a málnalevél teát.
Szerintem a szülés előtti utolsó hónapban kezd majd el, vagyis várjál inkább még két hetet.

Kép
niki30
 
 


sziasztok!
Kivül-belül stoppolás nekem is volt :? ,hááát finoman fogalmazva nem egy kellemes érzés :( Kézzel tágítást hála az égnek megúsztam, iszonyú lehet :? .

mircike, ezek szerint lesz kistesója Mirkónak??? Múltkor még nem voltál ennyire határozott..

puszik

KépKép
logi
 
 


mircike a vajúdásra gondoltam nyilván. h a 11 órán át tartó 2 perces oxitocinnal felturbózott klassz kis görcsök a kézzeltágításhoz képest kutyagumik. tudod h nem progis csaszi volt!
kerekpocak
 
 


Andi, amit adtak listát a szülésfelkészítőn, azon rajta van, az egy csomag pelenka.
Igen, gondolom, amikor veled van, a tisztábatevéshez szükséges kellékeket Neked kell bevinned. Pelenka, popsikenőcs, gyógyszertári hintőpor. textilpelus, popsitörlő. Szerintem ha nem is akarod, hogy veled legyen, attól függetlenül ezek legyenek nálad, biztos, ami biztos.
Jajj, Te már nagyon a finis közelében vagy!
Pakolásszál csak!

Kép
niki30
 
 


NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT MARCI!!!!

Kép

Kép
b79andi
 
 


Andi, igen, vigyél pelust, mert ha veled van a baba, neked kell tisztába tenni. Biztos adnának, ha kérnél, de szerintem egyszerűbb vinni, mint állandóan kuncsorogni.

málnalevél tea: a 36.héttől szabad csak inni!
logi
 
 


KÖSZI ANDI!!!!!!!! :D :)
logi
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kerekpocak
 
 


Köszi Niki. Pakolászunk, csak már kezd kicsit nagy lenni a csomag. :D Olyan sok minden kell, hogy alig győzöm. Ez megvan, az még nincs, de találtam itthon, nem kell venni... :D
Már kezdünk izgulni, pedig szerintem kihúzzuk a végig, bármennyire is sokan azt mondják, hogy előbb szülünk.
Köszi mégegyszer!!!!

A varrás jó téma. És a kézzel tágítás!! Hogy mik vannak!!! Hát van ami nem fáj? :D :D

Kép

Kép
b79andi
 
 


Köszi a tanácsot NIki és Logi! Inkább nem kockáztatok és csak 2 hét múlva kezdem el iszogatni...Remélem hatásos lesz ez a tea!

Szia Andi! Én is nagyon élvezem, hogy minden percben tudatja velem, hogy ő is jelen van. Ezek után akkor izgulnék igazán ha nem érezném ilyen sűrűn a ficánkolását. A férjem szerint sportoló lesz, szerintem is táncos lábu lesz a lelekem, mint az anyja....:) :P

Már most izgulok érted!

Kép
zsebi32
 
 


Pelenkázós cuccokat tényleg vigyetek! És esetleg még aranyér kenőcsöt is Magatoknak...

Hogy értitek azt, hogy ha nem is lesz Veletek a baba? Nappal mindenképpen Veletek lesz, és hát akkor is kell pelenkázni, ugye... Apuka váltsa ki majd a bianco csekkeket az első nap a gyógyszertárban, abban lesz popsikenőcs!

Én Borbély Anikónál szültem. Nem választottam, ő volt az ügyeletes szülésznő, de szerintem választani sem tudtam volna jobbat. Az elején Heni foglalkozott velem, neki nem tudom a teljes nevét, de ő is nagyon aranyos!

Ficánkolás: Marci is ropta az utolsó hetekben is. Különösen a Sebő koncerten végig :)

Mircike,

Operametált én is produkáltam a varrás alatt, nem volt egy hősiesen előadott darab :)

******************
Mariann

KépKép
g2 mariann
 
 


Sziasztok!

Ma volt itt a doktornö és 4020 grammot mért Bálintnak. 1 hete 3760 volt. :P Ugyhogy biztos elég a tejcsi neki. Valoszinüleg csak a front és egy kis hasfájás volt. Most du. is fent volt 3 órát és szinte folyamatosan sirt. De végre elaludt.

Csak ezt akartam irni. Most megyek és játszom a csajszival amig lehet.

Krisztina

Kép

Kép
vagika
 
 


Már rég szerettem volna bemásolni Nektek ezt az idézetet. Bekeretezve áll Marci szobájában, egy barátunktól kaptuk.

"És egy asszony, aki mellére csecsemőt szorított, azt mondta: Beszélj nekünk a Gyermekekről.

És ő így szólt:

Gyermekeitek nem a ti gyermekeitek.

Ők az Élet önmaga iránti vágyakozásának fiai és leányai.

Általatok érkeznek, de nem belőletek.

És bár véletek vannak, nem birtokaitok.

Adhattok nekik szeretetet, de gondolataitokat nem adhatjátok.

Mert nekik saját gondolataik vannak.

Testüknek adhattok otthont, de lelküknek nem.

Mert az ő lelkük a holnap házában lakik, ahová ti nem látogathattok el, még álmaitokban sem.

Próbálhattok olyanná lenni, mint ők, de ne próbáljátok őket olyanná tenni, mint ti vagytok.

Mert az élet sem visszafelé nem halad, sem a tegnapban meg nem reked.

Ti vagytok az íj, melyről gyermekeitek eleven nyílként röppennek el.

Az íjász látja a célt a végtelenség útján, és ő feszít meg benneteket minden erejével, hogy nyiai sebesen és messzire szálljanak.

Legyen az íjász kezének hajlítása a ti örömetek forrása;

Mert Ő egyként szereti a repülő nyilat és az íjat, amely mozdulatlan."

(Kahlil Gibran)

******************
Mariann

KépKép
g2 mariann
 
 


Mariann,Kisjulcsi! Köszönöm a privit,holnap hívom őt.Majd meglátjuk mit mond. Majd jelentkezem! Köszi!Ageli
ageli01
 
 


Kérdeztétek a keresztnevem: LKTimi vagyok.

Szilvi!

Ákoska máris bizonyította, hogy mennyire része a családnak ezzel, hogy nem hozott új dátumot, szépen megszületett 15-én. Írtó szép, nagy baba!! Szívből gratulálok!!!!


Zsebi!

Fitotékában, Herbatékában kapsz málnalevél teát. Vegyél azonnal 2-3 zacskóval. Én a 36.héten kezdtem inni, és már a 3.zacsi vége felé járok. Egyébként az újabb beszerzést Zuglóban egy ici-pici gyógynövényboltban tettem meg, ahonnan el is hoztam a készletet: 2 csomagot, amennyit venni akartam. (Ja és jól meglepődtem, hgy olcsóbb volt, mint Cegléden - egyébként ott lakunk.)

Szülésznő téma: hát bizony, attól tartok, arról lekéstél. Én a 24.héten kezdtem el, amikor megkaptuk a magzatvíz vizsgálat negatív eredméynét, és csak az 5.szülésznő vállalt el, mert már mindenki be volt márciusra táblázva. Havonta max.3 "saját" szülést vállalhatnak, ez igencsak beszűkíti a mozgásterüket, ráadásul, ahogy kivettem a szavaikból, szinte teljesen lefoglalják őket a már többedszer szülő anyukák, akik visszamennek hozzájuk szülni, és hát érthetően a már ismerősöket választják.
Egyébként én is azt hallottam, hogy minden szülésznő írtó jó a Jánosban, nekem azért volt sajátra szükségem, mert az én orvosom (Dévai dr) nem minden nap szüleszt, tehát lehet, hogy a helyettesítőjénél (Zsolnay dr.) fogok szülni, akit eddig 3* láttam. Ezt egyébként a legelejétől tudtuk, de mivel 1,5 évet jártam Dévaihoz a meddőség kapcsán, nem akartunk váltani, mert nagyon megszerettük, főleg hogy a lombikból az elsőt összehozta nekünk. Szóval ezért döntöttünk úgy, hogy legalább a szülésznőm legyen biztos.
(Jegyzem meg, szombatra vagyok kiírva, és pont szombat éjjel dolgozik egyébként is, szóval lehet, hogy nemcsak az "enyém" lesz. De ez sajnos benne van a pakliban.)

Pelenka: az előkészítőn az hangzott el, hogy elég 1/2 zacskó, kb.20 db pelus.
lkt
 
 


Szia Agelio!

Küldök privit!!!!

Lkt
Mindjárt kibújik a bébi! Gondolunk rátok, remélem Nektek sikerül a Dévainál szülni.

Jó éjt!

Kép
übi
 
 


Mircike és mindenki.. érdekes, én is biztos fordítva müüködöm, mert nekem a kézzel tágítás pokoli volt, ahogy Zsófi is írta, a szülés és vajúdás piskóta volt ehhez a képest. bár lehet, h. attól volt gázabb, h. indították a szülést, és azt mondják, h. akkor minden borzasztóbb fájdalom terén. ki tudja..
a varrást meg abszolút nem éreztem, kb. annyi volt, mint amikor a fogorvos az elérzéstelenített foggal vacakol. tehát érzem, h. vmi történik, de fájdalmat egyáltalán nem.


lassan olyanok leszünk, mint a vénasszonyok, übereljük, h.kinek mi fájt jobban és hol és mikor.. stb..
:lol:

ja, és én onnét tudtam, h. kézzel tágítanak, h. elhangzott a szülőszobán.

Marcsi

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Übi, nagyon aranyos a vonalzód !!

képek Rolandról??

Marcsi

KépKép
alon
 
 


Alon,

Én már leginkább senkit nem akarok überelni... :)

******************
Mariann

KépKép
g2 mariann
 
 


sziasztok!

csatlakozni tudok Marcsihoz, a stoppolást szinte nem is éreztem, viszont volt egy vizsgálat amikor nagyon fájt, és pont az volt mint Zsófinál, nem a saját dokim csinálta. Szerintem is tagítottak....

mindenki másképpen éli meg a dolgokat....
mangó
 
 


Csatlakozom Zsófi-táborhoz tágítás téren. Engem is tágítottak,nem a dokim, hanem az ügyeletes. Semmit sem éreztem belőle, mert akkor már tele voltam nyomva EDÁ-val (azt sem lehet érezni, hgy van lábatok vagy nincs - furcsán rossz), de onnan tudom, hogy tágított, hogy elég sokáig matatott (egyébként nagyon kedves doki volt) és először azt mondta - kb 10 óra vajúdás után - , hogy még mindig 1-2 ujjnyi, aztán matatott tovább, néztem, hogy mi van már, és utána mondta, hogy alakul... Nyílván tágított, mi mást csinált volna.

Mircike! Neked szerencséd volt, hogy kimaradtál belőle! Dejóisneked, bár a fájdalomról én sem tudok nyilatkozni.

Varrás! Kívül-belül szintén. Baromi sokáig tartott, 20 perc után megérdeklődtem, hogy meddig fog ez még tartani, mert nincs is ekkora "területem", hogy ennyit lehessen dolgozni rajta. És fájt is, minden egyes öltést éreztem, ahogy átszúr a tű, serceg bennem a hosszú cérna..., na jó ezt nem részletezem.

Nekem ami még kimondottan rohadtul fájt, az a méhlepény meg a vér kinyomása volt. Ott azt hittem be...ok. Ott szinte rámfeküdt a doki,és úgy éreztem, hogy már lenyomott az ágy alá.

Különben igaza van MArcsinak, mindenkinek más fáj jobban, nem lehet összehasonlítani, minden ember más, más a tűrőképessége is.

*********

LKTimi! HAjrá! Szorítok neked, hogy a dokidnál szüljél! Sok sikert és szép emlékeket!

Krisztina! Ha ennyit hízott Bálintka, biztos elég a tejcsid! MA az én kisfiam is állandóan sírt, aludni sem tudott. lehet front.

Mariann! Nekem sem volt választott szülésznőm és nálunk meg pont a Heni volt az ügyeletes. Nagyon rendes és aranyos volt! Te melyikben szültél, az egyágyasban?

ANGELI! REMÉLEM MÉG OLVASTAD A PRIVI 2. ÜZENETEM IS!

Puszi mindenkinek!
Julcsi

url=https://babafalva.hu]Kép[/url
kisjulcsi
 
 


NIKI30:

Szia!
Hogy vagy?Már neked sincs sok hátra :D .
MÉg 1X szeretnék megerősítést kapni arról,hogy akkor ma lesz a császármetszéses óra,és nem változott a helyzet.
Remélem nem ott fog rámjönni a szülés :D .Megpróbálok elmenni.
Na pusssz
Kép

Kép

Timi
tftimi
 
 


Niki30:

:( :( :( .Nem tudok elmenni.Nem lesz itthon az autó,BKVzni meg már nem engednek az itthoniak :( .
Nagyon sajnálom.Pedig veletek is szerettem volna talizni :( .
Na mindegy...
Nem tudnátok majd azért nagyjából leírni,hogy mi volt az órán?
Azt nagyon-nagyon megköszönném.
Pussssz
Kép

Kép

Timi
tftimi
 
 


ez most úgy kikívánkozik...

terhesség közepén még vettem egy könyvet h bábák meg természetes szülés, meg a fájdalom milyen szuper érzés, mert mekkora energiák lakoznak ebben az egész gyönyörű és isteni folyamatban.... már sajnáltam hogy nem otthon szülök, úgy gondoltam bármekkora fájdalmat el bírnék viselni. tényleg. lehet hogy ment is volna, mert nagyon magas a fájdalom-küszöböm, nem vagyok egy nyávogós típus, teszem amit mond a doki, és gondolati szinten is eléggé felturbózott ez a könyv meg még amit olvastam. a csasziról csupa negatív véleményem volt - úgy negatív hgy az az igazi ha valaki igenis természetesen szüli meg a babáját, mert az az igazi és kész!
na hát jól programcsaszi lettem (tudjátok Lizus agykamratágulata már odabent kiderült). Elsőre még az amúgy is kínzó félelem a babám miatt mellé jött az hogy nekem még a szülés sem adatik meg.
hát csajok k...ra mindegy ám hogyan jön ki az a baba! a szörnyű részét úgyis elfelejti az ember már a következő napon! én azt a sok rettegést terhesség alatt mikor már tudtuk h valami nem stimm, szal már arra sem emlékszem ahogy rám mosolyog, stbstb. pedig higyjétek el, inkább 10, 100 kézzel tágítás mint az...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
szóval a fájdalomra szerintem kicsit másképp kell jelen esetben tekinteni. csak egy pillanatnyi múló állapot az egész csodához képest ami a szülés utáni években rátok/ránk vár!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
lmkata
 
 


bocsánat, elragadott a HÉV vagy a troli vagy mittomén.... :oops: :oops: :oops:
mentem is a dolgomra....... :? :lol: :lol:
lmkata
 
 


jut eszembe! Szilvi és pici Ákos baba???
már otthon??? friss fotók??? :wink:
lmkata
 
 


Jó reggelt!

LKTimi! Nagyon drukkolok, már nagyon a célegyenesben vagytok!
Remélem jól érzed magad. Megfelelő izgalom és pozitív hozzáállás!

Timi, igen, ma lesz a gyermekágy, császármetszés. Mi is megyünk Fatimával. Ha esetleg ott indul meg a szülés, akkor végülis jobb helyen nem is lehetnél, nem igaz?
:lol:
Basszus, most olvasom tovább, hogy nem tudsz jönni...:(Sajnálom.
Figyi, jegyzetelek és átküldöm Neked e-mailben a fontosabbakat. Oké?
Persze bkv-ra már ne ülj, jogos. Nyugi küdöm az infókat, nem maradsz le semmiről.

Kép
niki30
 
 


Kata, köszi a megnyugtató szavakat. Bízom benne én is, hogy így lesz. Utólag az ember már másképp értékeli a dolgokat és nyílván minden fájdalom eltörpül a hatalmas öröm mellett, amit a csöppség okoz.

Kép
niki30
 
 


niki30:

Nagyon rendes vagy, köszi előre is.Érezzétek jól magatokat,kár hogy nem tudok menni :( .
Na pusssz
Kép

Timi
tftimi
 
 


Timi, nincs mit :P

Kép
niki30
 
 


Sziasztok!

Alon
Tennék fel képeket, de nem tudom lekicsinyíteni. Imkata megcsinálná, ha átküldöm email-ben, de hát nem zargathatom majd örökké mikor egy kisebb kép kéne! Sajna senki nem írja le nekem, hogy kell megcsinálni. Én meg aztán ezekhez a dolgokhoz semmit nem értek, pedig elhiheted, Én lennék a legboldogabb, ha megtudnám mutatni Rolandot. Szerintem gyönyörű!!!! Tiszta Apuka!!!!
Persze a párom megnyutatott, hogy belőlem is örökölt valamit, mert hisztis és akaratos! :wink: :wink: :wink:


tftimi és a többi pocakos

Minden rossz indulat nélkül, de statisztikailag bizonyított, hogy az autóval való közlekedés sokkal veszélyesebb mint ha busszal villamossal mennél!
Én a terhességem alatt csak akkor ültem volán mögé, ha a Dévaihoz kellett felmennem, aztán már oda sem, mindig találtam egy sofőrt. A Jánosba metro-villamos az utolsó CTG-ig (egy nappal a kiírt időpont előtt született Roland). Amennyiben Te vezeted az autód nagy a kockázat, mert ha beindul a szülés, akár balesetet is okozhatsz. Egyébként amennyiben egy baleset bekövetkezése után nem lehet egyértelműen eldönteni ki a vétkes, az állapotos nőre verik a balhét, mondván eszméletét vesztette, vagy egyéb mert a nagy súly elnyomhatja az ereket, más állapotot idéz elő a szervezetben a baba megléte, főleg így a végén. Ezt csak azért írtam le, hogy mindenki tudja, a kismamák az élet több területén is hátrányt szendvednek, ez is egy ilyen. Vigyázzatok magatokra!!!!
Amire emlékszem a csaszival kapcsolatban és így utólag fontos:
-sok-sok húsi leves, a fehérje miatt gyorsabban gyógyul a seb
-nálunk Apa dolgozott, de remélem nálatok nem, ha mégis valakit kérjél meg, menjen látogatni, hogy feltudja vinni neked a babát az őrzőbe (nekem a dokim hozta fel kb20 percre, aztán addig nem láttam, amíg le nem kerültem az osztályra)
-érzéstelenítésről lesz szó, de ezt sajna nem tudom leírni

Mindenkinek szép napot!!

Kati

Kép
übi
 
 


übi kata van egy progra a windowshoz jár a picture manager. ha nincs akkor töltsd le. írd be a googlebe keresés h picture manager letöltés és akkor tuti sikerül. abban lehet pl kicsinyíteni. ha van ilyen programod akkor leírom a továbbiakat.
kerekpocak
 
 


Julcsi,

Igen, az egyágyasban voltam. Először azt hittem, hogy mázlista vagyok, hogy éppen szabad volt, aztán hallottam olyat, hogy a főorvosok betegeinek elég jó esélyük van rá...

Jó volt, hogy ott lehettem, de azért igazságtalannak tartom az ilyesmit.

******************
Mariann

KépKép
g2 mariann
 
 


KATI:

Hát megmondom őszintén erre nem is gondoltam.De igazad van.
Mondjuk a BKV se jobb,mert nekem már egy csomószor nekimentek a pocakomnak hiába próbáltam védeni.Magyarul jobb ha a végén már sehova nem mászkál az ember,vagy ha megy akkor meg fuvarozzák nem :D ?
Köszi az infókat

Kép

Timi
tftimi
 
 


Mindenkinek hello!

KÉPZELJÉTEK!!!!! Negatív lett a streptococcus tenyésztésem!!!!

A mai nap annyira csodálatos!!!
Reggel átadták a helyet a metrón, a boltban a biztonságiőr (aki nő) ingyen adott szatyrot. SŐT!!!! Ki is nyitotta, hogy bele tudjak pakolni! A férjem lehet, hogy hamarabb hazajön a turnéról! :D

Mi kell méééééég???? :D :D :D

Csak az idő lehetne szebb! De nem szabad elégedetlenkedni! Ugye?

Szilvi! - hátha olvasol bennünket! Hazamentetek már a kórházból????

Stellina/Niki! - mizujs veletek? Fiúk????

Edus! - még mindig nem tudtam írni, de ígérem holnap tutira szakítok erre is időt! :) Remélem minden OK veletek. Gyerkőcök hogy vannak???

Julcsi! - visszajelöltem Barnust! :wink:

Kata! - könnyet csaltál a szemembe! Sosem akarom megtudni, hogy mit éltek át, de szívből kívánok Nektek kitartást és hatalmas pusszancsot Lizunak!!!!!!! :P

Újaknak! - Üdv közöttünk! Mindenkinek sok kismamás boldogságot kívánok!

Pussz,
F.

fatima
 
 


Marcsi: Ja, a vénasszony az stimmel :) Amúgy miszandersztending lehet, mert nem összehasonlítás címszóval írtuk a varrás témát, sőt. Zsófi azt írta, nyilván totálisan így is érezte, hogy a tágítás "jobban fájt mint a szülés". Meg még többen is ezt írták.
A varrás megint másoknak "jobban fájt mint a szülés".
Nos. Konklúzióként annyit, fáj az egész, ahogy írtam is. Fel kell készülni. Vagy ez fáj, vagy az fáj.
Anélkül nem is ér az egész :)
Lényeg, szerintem, hogy a pocakosok ne izguljanak, ne féljenek egy-egy mumustól. Bár lehet, hogy feleslegesen pontosíttatok félinfós mondatokat, mert csak én voltam mimóza betoji pocakos :) Ezt nemtudhatom.

Pusz mindenki M.
mircike
 
 


Sziasztok!

Kerekpocak
Köszi, a programok között nem találtam, este megkérdezem Apát, és ha Ő sem akkor letöltöm, és kérem a további segítséget! Előre is nagyon köszi!
Ti gyűjtitek a Pampers kódokat? Most olvastam, hogy mikre lehet beváltani, szerintem nagyon jó, csak az a baj, hogy mi dec. születtünk, így nekünk nem lehet! :cry: :cry: :cry:

Fatima
Örülük, a negatív leleted! Nem jó nézni mikor benyomják azt a két jó nagy adag löttyöt!!!! Ráadásul császárral szültünk a végén!

Mircike
Nem csak Te voltál "betoji pocakos" .Tőlem még azt is megkérdezte a szülésznő: Mit gondol megakarom ölni? Gondolhatod micsoda kérdéseket tettem fel? :oops: :oops:

Na most ennyi! Majd még jövök!

Kati

Kép
übi
 
 


Kati!
szívesen segítek!
de most már tényleg gyere át az anyukákba! mindenki ott van akit te is ismersz és akik téged ismernek.
GYERE GYERE ÁÁÁT!!!!!
kerekpocak
 
 


Sziasztok!

Nagyon Köszönjük a Gratulációkat + a Köszöntéseket! :lol: :lol: :lol:


Ma jöttünk haza, holnap részletes beszámolót írok! Van miről!!! :shock:

Addig is puszi! :D

Kép
Kép
Kép
Szilvi
csillik szilvi
 
 


de jó de jó!!!! nagyon várjuk!!!!

szilvi most már lassan te is az anyukásba tartozol ám!!
kerekpocak
 
 


Szia Szilvi!!!!!!!!!
Szuper,hogy már otthon vagytok!!!
Nagyon kíváncsi vagyok :D a történetedre..
Gyere át az anyucisba :wink: .
Képek Ákosról????????????????????

puszi minden pocisnak!!

KépKép
logi
 
 


sziasztok!

nem vesztünk ám el, csak ahogy beköszöntött a tavasz inkább kint a kertben sütkéreztünk a napon, volt hogy napokig be sem kapcsoltuk a gépet......aztán 1,5 hete belemászott ákosba vmilyen vírus, 2 napig 39 fokos lázzal bírkoztunk, aztán cska néhány napig tartott a fellélegzés, az egész család elkapta ezt a köhögős, taknyos csúfságot...szerencse, h ákos hamar kimászott belőle, ezért ma már meg is kaphatta az agyhártyagyulladás elleni védőoltást. ez volt a hab a tortán, hűűűűű mennyire úúúúúútálta, volt ám visítás, aztán rázendített az összes többi szurira várakozó gyerkőc is :lol:
amúgy nagyon-nagyon jól vagyunk, főleg szabolcs a pocimban :lol:

sokat gondolok rátok, meg igyekszem nem lemaradni az eseményekről, de legbelül érzem, h szabolcs miatt és magam miatt is jobban igénylem a meditálást és a jógát. ezekre pedig csak akkor van időm, amikor ákos alszik, v apuci már itthon van este.

szilvi, okvetlen tegyél fel képeket ákosról!!!! és adjál neki helyettünk is sok-sok-sok-sok puszikát!!!
fatima, örülö, h neg. lett a leleted, de azt tudod, h ettől függetlenül hordozó vagy és ugyanúgy kell h kezeljenek szüléskor, mintha poz. lett volna az eredmény. nekem emiatt nem is ismételtette meg, mert szinte biztosan neg. lett volna az eredmény egy olyan ütős antib. kúra után, de később újra kitenyészhet a baci.

ki mit tud arról, h ha nem a területileg illetékes kórházban szülsz, mennyit kell fizetni? és ápr.tól tényleg életbe lépnek a változások? mennyire biztos ez?

elnézést, h nem mindenre tudtam reagálni, de már annyira lemaradtam.......

sok-sok puszi mindenkinek

niki
Vendég
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?