Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Annácska! Köszönöm mégegyszer!

Melitta


Kép
nyf
 
 


Vali!
Priviben elküldöd az e-mail címed? Itt nem tudok nagy képet küldeni.

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Cory, boldog névnapot!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 

 
 

Corynak nagyon boldog névnapot!!!
Kép
Gyerkőceid hogy vannak??


Talis képek megint jók.
Leventének semmi baja nem volt tegnap délután(kicsit korán kezdi a szimulálást :lol: :wink: )

Anna, én is pont erre gondoltam, hogy a legközelebbi megint legyen nálunk, akkor nem kell elmennem itthonról, nem tesznek keresztbe :wink: :wink: :D

muszáj mennem, Natika nyivákolós kedvében van :roll:
vas
 
 


Sziasztok :)

Cory: Boldog névnapot :D

Lidke: vwitch kukac freemail pont hu
Még egyszer köszi :)

Annácska: Inkább stréber legyen, mint lusta. Később szerintem úgyis csökken a lelkesedésük :?

Melitta: Hajrá kajcsi :) Csak aztán győzd emelgetni a kistökös :wink:

Bartika: Mikor ért haza apa? Megvártad? :wink:
Egész éjjel lakásokkal álmodtam :roll:

Ildi: Akkor mikor mehetünk hozzátok? :wink: Az jó, hogy semmi baja Leventének :)

Livi: Tüncinek boldog 11. hófordulót! :)

Mamacka: Áronnnak szintén :)

Enyém gyerek 6:20 óta fent van, pedig este fél 10-kor aludt el. Azóta is tiszta nyűg, de az istennek nem tudom elaltatni. :( Hócipőm tele van :roll: Mindjárt bevetem a varázs cicit, hátha ...

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok

Bocs, hogy csak most, de Melittával jó későig húztuk a talit... már alig álltunk a lábunkon...
Töltöm a képeket!
Aptya elvitte Áront egy rövid időre... nemtudom meddig jutok el a kép le és feltöltéssel...

Kövecske nagyon jók a ti képeitek!
Elküldenéd nagyban a címemre amin rajta vagyunk írok pü-t!
Keve olyan aranyos! Kis manócska arcú... azért látva az apját rá is nagyon hasonlít de én nagyon látlak benne téged!

Keve arcára annyira rá volt írva az öröm amikor meglátta az apját... el is kaptam a pillanatot ha minden igaz... én egy percig sem gondolkodtam el-hogy a kezére üssek amiért rárabolt Kevére :wink:

Köszönjük a hófordulós köszöntőket... jajjj már csak egy hónap... hihetetlen! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


...na már a beforgatásnál tartok...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Cory! Boldog névnapot!!! :D:D

Bealudt a csaj, hátha alszik rendesen, azt tudok irni egy keveset. :D:D

Cseppfertőzés:
A szitu az volt, hogy megkérdzetem a dokit: cseppfertőzéssel terjed?? Erre ő: Nem, levőben... szerintem értelmezési problémáink lehetnek... :D:D Egyébként tudom, hogy a cseppfertőzéssel, ha tüsszent, köhint stb., a virus is megy... szeretem az orvosi krimiket... :D

Bartika!
Tudom, Pötyi idősebb Hannánál, de Hanna eddig is váltogatt az alvási szokásait. Volt, hogy napi 2x10 percet aludt... Most már kb 2 hónapja a 2x30 percet csinálja... Én azt vettem észre, hogy ha akarnám se igen tudnám őt befolyásolni. Szerintem idővel maga fog átállni a napi 1x alvásra, ami remélem nem 1x30 percet fog nála jelenteni... :D:D Háhta vársz még egy kicsit pötyivel és magától átáll???

Mamacka!
Hogy vagytok? Mi lett végül Áron hányásával? Kiderült,hogy mitől volt?

Vali!
Hanna is hajnalban kelt... gondoltam visszaalszik... ja, szopizott, majd angy vigyorogva felült., hogy ő már fent van, én se akarjak már aludni... 6 után volt nem sokkal... Dijjaztam... :D

Tééényleg... vonalkódok meg vannak még? :D

Évi!
Dorci kajálása tényleg nem hangzik valami jól... Én a vasra tippelnék erősen...

Megyek, kajálok egy kicsit. :D:D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


...most kicsinyítem... de rengeteg van... mire végzek ezzel... :shock: :roll: ....

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Hatott a varázs cici, végre csend van itthon, csak a mosógép duruzsol a fürdőszobában :D Csak tudnám, hogy miért van olyan érzésem, hogy nem fog ez sokáig tartani :?

Hajrá Mamac!!!! 5 percenként lesem, hogy fent vannak-e már a képek :wink:

Eszter: Részvétem neked is a korán kelésért. Valahogy ugyanígy játszotta el Aliz is az ébredést :(
Kódok persze, hogy megvannak, gyűjtöm neked szorgalmasan :wink: Remélem következő talira már el tudtok jönnni, aztán bizniszelünk :D

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vok
Az első két alkalomra csak annyit mondtak, hogy vírus... a házidoki szerint rota a korházban nem részletezték....
Harmadik alkalommal meg szerintem anyum megtömte... másnap semmi baja nem volt...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


CSAK 137 fájlt kicsinyítettem le... azt hiszem nem teszem fel mind! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sajnos a rossz fényviszonyok miatt nem is lettek annyira jók... :(
Nos
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Kép Kép

...na itt jött Kevepapa!
Kép Kép




Melitta tegnap mondtad, hogy szerinted hasonlítanak... este mutattam a gépen a képeket az apjának és majdnem összekeverte őket :shock:
Két tojás...
Kép Kép

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok :)
Cory Boldog névnapot :) :)

Annyira de annyira jók a képek és gyerkőcök külön, külön zabálni valók, nagyon kis husik :) :)

Vali
Martinnak a krumplistésztájába nem tettem borsot, de minden más volt benne ami kell hozzá és nagyon ízlett neki. Először csak kicsit kostoltattam vele hátha ízlik neki, aztán meg csak csak nyelte lefele, :) :)

Ildi jó hogy nincs semmi baja Levinek. :)
Natinak is már 10 foga van :shock:

Na megyek mert gyerekeim türelmetlenek és nem hagynak netezni, majd később jövök :)

Zsu69+Martin(2006.03.14)
KépKép
Joanna Michele, 1996.12.18
Bence Ricardo, 1999.10.26
zsu69
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


nnna ennyi... huhh...

megyek kipihenem a képfeltöltés fáradalmait...



Még annyit,hogy nekünk is nagyon jó volt a tali örülök, hogy végre eljutottunk és egy csomó "új" eddig csak netről ismert anyucival megismerkedtünk! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Cory!
Boldog névnapot!

Kép

Mamacka!
Nem vagy semmi!
Ahelyett, h pihennél egy kicsit, itt töröd magadat!


Vali!
A fényképezőgépet a hétvégére értettem. :) Ti összevesztetek apával?

Annácska!
Még csak a lakásban próbáltuk ki a kocsit, mert még nem merem kivinni Boglárkát. Tegnap estére is lett egy kis hőemelkedése 37,2.
Vendég
 


...na mi van ??? mindenkit sokkolt a kép dömping? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Meli
hát ez az :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jó a járgány! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamacka! Semmi baj a fényviszonyokkal! Gyönyörűek a képek!!! :lol:
Vali! Apa fél 2-re ért haza... nem is vagyok 100-as ma, annyira lassan telik a nap, ráadásul egyedül vagyok Prüntyivel, mert Apa segít egy barátnak lakást felújítani. :(
Melitta! Meg kell tanítanod nekem, hogyan lehet úgy felkötni a babát, mint az utolsó képen!!! Ott a csípődön van az egész súly, igaz?

Megyek is ledőlök én is, pedig még ebéd sincs, egyedül nincs kedvem enni. :(

Szép napot!
Barti


KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Sziasztok!

Marcsi! Nagyon jók lettek a képek! Egyszer, majd ha lesz időd, átdobod nekem eredeti méretben azokat, amiken mi vagyunk? Küldök püt a címemmel. Köszönöm szépen!
Ilyet egyszer én is játszottam Tamással és simán azt hitte Áronra, hogy Zazi, még régebben... :)

Segítség: hol tudok szerintetek beülős úazógumit venni a törpinek? Reménytelennek tűnik az egész, pedig mennénk pancsizni.


Jaj, majd még jövök....

Melitta


Kép
nyf
 
 


Lányok,
az öcsém hajnalban autóbalesetezett. Nincs eszméleténél. Kérlek Titeket, hogy szorítsatok nekünk.

Nekem muszáj tartanom magam Lidi miatt. Amúgy kivagyok...
angi79
 
 


Angi, bár írtam sms-t, itt is! IMÁDKOZUNK A TESÓDÉRT, tudom, milyen fontos Neked, nagyon nehéz lehet... :(
Lehet vmit tudni??? A lehető legjobbakat kívánjuk, Neked és szüleidnek pedig külön sok-sok erőt!!!!!!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Angi, szorítunk nagyon,
sok-sok kitartást
vas
 
 


Angi!!!

Én is imádkozom az öcsédért!!!
Vendég
 


Angi: nagyon drukkolok az öcsédnek!!!

Anita, Ildi, Eszter, Zsu: Köszönöm :)

Gyerkők javulgatnak, Liza végre hurutosan köhög (nem hittem volna, hogy fogok még ennek örülni). Balu elvileg hétfőtől oviba jár. A jövő hetem nagyon zűrös lesz, fogalmam nincs, mikor fogok aludni :)

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Angi
Nagyon, nagyon szorítunk, és imádkozok hogy magához térjen!!!!!

Zsu69+Martin(2006.03.14)
KépKép
Joanna Michele, 1996.12.18
Bence Ricardo, 1999.10.26
zsu69
 
 


Angi! Mi is nagyon szorítunk neki!!! Írj mihamarabb, hogy mi van. Szegénykém! Jaj, ez szörnyű!

Melitta


Kép
nyf
 
 


Angi
Imátkozunk a tesódért!
Mi történt?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Angi!
Nagyon szorítunk a Testvérednek!

Kép

Kép
nancsika
 
 


Mamacka!
Boldog 11-et Áronkának! :)

Kép

Kép
nancsika
 
 


Mai képeink:
Kép
Kép
Kép
Kép

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Helló

na végre nyugodtan leülhetek a gép elé, gyerkőcök lerendezve :) apa meg éjfélkörül jön haza.

Angi
Van valami hír? nagyon aggódom, írj ha tudsz.

Cory
nagyon aranyosak a gyerkőcök, és annyira hasonlítanak egymásra :)

Mamacka
nagyon szupi fotókat készítettél, nem hiába aki művész az művész :) minden területen :)

Végre sikerült kibogarásznom ki kicsoda a fotókon, így most már tudom ki a Melitta és Kövecske,
Asszem Melittának most láttam először a kisfiát nagyon aranyos és nagyon hasonlít Áronra vagy rosszúl láttam?

Bartika
Látom Pötyi megint hozta a formáját nagyon cuki a képeken. :)

Vali
Alíz is nagyon édes annyira kis husi pofija van, nagyon tetszik :)

Lidke
Keve is nagyon szép kisfiú, olyan szép barna a bőre, dugiba szoliba jártok mi?

:) Hófordulós babáknak sok sok boldogságot :)

Jövő héttől jön a tavasz 20 fok hurrá :)
Úgy hogy Melitta mostantól tényleg jobb idő lesz :) :) :)

Nyugodalmas jó éjszakát mindenkinek :)

Zsu69+Martin(2006.03.14)
KépKép
Joanna Michele, 1996.12.18
Bence Ricardo, 1999.10.26
zsu69
 
 


Angi: Úristen! :( Nagyon- nagyon szorítok Érte!!! Írj ha bármi van!!!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Mamacka és akik fényképeztek:
nagyon édesek a babák és jók a képek!

Cory: boldog Névnapot!! Gyerekek nagyon szépek!!!

Most csak ennyi, Angi jár az eszemben...

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok :)
Angi
Úristen! :( Imádkozunk az öcsédért!

Cory :)
A gyerekek nagyon édesek :)
Boldog névnapot :)
Kép

Vali :)
A lottó ötösre én is pályázom, de nem sok esélyt látok rá :wink: De ha ti nyeritek egy pár millát szívesen elfogadnék :lol: :wink:
Annamari most is olvas :D
Jó utat holnapra :)

Barti :)
Neked is mondom, hogy az Árkádban a Baby bell-ben van gumis zokni 1290 -ért. Nagyon édes lányos színekben is :)

Ildi :)
Tuti nehezebben tennének keresztbe a gyerkőceid és még el se tudnál késni :D

Mamacka :)
Nagyon szupik a képek :) Szerintem sincs semmi gond a fényekkel, szuper képeket csináltál :) Ha lesz egy kis időd, nekünk is küld át kérlek a képeket, amik rólunk készültek :) Nem sürgős, köszi előre is :)

Szép álmokat :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Angi: Jézusom :( Nagyon szorítok érte, és sok erőt a családnak!

Meli: Nem vesztünk össze, bár kétségtelen, hogy az egyik képen tényleg úgy nézünk ki :? :roll:

Cory: Édesek a gyerkők :) Lizának milyen sokat nőtt a haja! :shock:

Annácska: Annamari nem semmi :shock: Holnap bizti jó sokáig fog aludni :wink:

Melitta: Végül mi is Zalakaroson vettük meg a csajszinak az úszógumit, én sem tudtam, hogy itt Bp-en merre keressem :? Ha nem találsz, szólj, kölcsön adom a miénket, nagyon trendi :wink: :lol:

Nancsika: Végül nemhogy 4-en, de ketten sem jöttetek el tegnap :(

Babcika: Ezek szerint olvasol minket :D Nem írnál kicsit Liliről? Persze, ha képet is teszel fel, az sem baj :wink:

Mamacka: Tényleg jók lettek a képek, nem is értem, hogy neked mi bajod volt velük :roll:

Holnap este jövök, remélem csupa jó hír fogad majd!

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Kedves Angi,
én nagyon átérzem az aggodalmad, mert a húgomnak is volt 2 évvel ezelőtt egy súlyos balesete. Nagyon szorítok Nektek!


Ikeás találkozó:
jó nézni a képeket, és sajnálom, hogy nem lehettem ott. Az igazság az, hogy nagyon nehezen veszem rá magam Marcival a tömegközlekedésre. És mivel aznap még teljesen esőre is állt az idő - hát inkább itthon maradtunk. Pedig az egyik kedvenc helyem az Ikea.

Rólunk:
lakásügyben azok a fejlemények, hogy eldöntöttük melyiket válasszuk, sőt már a szerződést is megkötöttük. Maradunk a környéken, és Esztipeszti szomszédságába költözünk:)
Eddig lakást kerestem, most meg állandóan berendezési ötleteken töröm a fejem.

Marci elkezdett szörcsögni - valamerre megfázhatott. Így már 2 éjszakája az amúgy is zaklatott alvás még rosszabb...
Egyébként már fejlődést mutat az evés terén, már sokféléket nyammog, bár még nem túl nagy mennyiségben.

Kép

Kép
bettiflame
 
 


Sziasztok!

Angi!
Csak most olvasom, hogy mi történt az öcséddel! :( Imádkozunk érte, és értetek is! Hogyan történt? Melyik kórházban van? Milyen az állapota? Írj nekünk!

Vali!
Megy a kép! Egyébként Alíz egy tünemény! Én eleve kislányra vágytam, de most Attila is kedvet kapott hozzá! :D

Mamacka!
Képek szuperül sikeredtek! Majd ha egyszer unatkozol( :lol: ), kérhetjük mi is azokat, amiken rajta vagyunk? Címem pü-ben. Köszi!
Áron babának boldog hófordulót! Zazival tényleg nagyon egyformák, csak nem mertem tegnap mondani, hátha csak én látom úgy. :shock: :D

Cory!
Boldog névnapot! :D

Annácska!
Annamari szemei se semmik! :D Küldök pü-t.

Betti!
Jó, hogy megvan a lakás, gratulálok hozzá! :D A berendezés már a kellemesebb része a dolognak! Milyen egyébként?

Évi!
Keve is kiegyensúlyozott volt mikor vérszegény volt. (Mikor szopi-gondok voltak, és éhezett, akkor is csak mosolygott, nem sírt.) Jól nézett ki, hízott is. Nálunk a doktor néni csak azért nézte meg a vasat, mert szóltam, hogy szopin kívül nem fogad el semmit. Szerintem ne hagyd magad! Egy kivizsgálás nem árt, és bármi van, azt jobb minél előbb tudni. Így esetleg még romolhat is a helyzet. Bocs, nem akarlak még jobban idegesíteni, csak az az egy hónap olyan sok, főleg, hogy írtad, hogy már három hónapja nem hízik Dóri. :(

Mi ma voltunk apósnál. Túléltük. Utóljára karácsonykor volt kíváncsi az egyszem unokájára.

Hogy ne csak a rosszat írjam: Mikor itt járt a védőnő, faggattam a Szent Imre szülészetéről. Néhány dologra mondta, hogy majd utánanéz. Egy hónap múlva jön megint, gondoltam, addigra vagy elfelejti, vagy hozza a válaszokat. (nem jegyzetelt). Erre tegnap kaptam tőle egy sms-t a válaszokkal. Furcsa nézetei vannak a gyerekkel kapcsolatban, de úgy látszik, rendes, lelkes. :D

Hallottátok, hogy a tegnap megsérült tűzoltóknak is vizitdíjat kellett fizetni? :shock:

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Angi, én is nagyon drukkolok az Öcsédnek!

faby
 
 


Angi: mi van az öcséddel? Van új hír?

Köszi mindenkinek :)

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Nagyon-nagyon kedvesek vagytok, hogy ennyien szorítotok+imádkoztok!!! Hálás köszönet!!!

Szerencsére tegnap délután magához tért. Agyzúzódása van és bevérzés az agyban, törés nincs. Baján van, mert a szüleim itt laknak, Baja mellett. Elég csúnyán összezúzta magát. A dokik szerint még 3-4 nap mire kiderül, hogy lett e szövődmény.
Ő vezette az autót és sajnos nem úgy, ahogy kellett volna....
4en voltak az autóban, az ő sérülése a legsúlyosabb. Az autó totálkáros lett, ami mellesleg apukámé.
Most Feri bevitte a szüleimet a kórházba és délután még én is benézek hozzá, aztán megyünk vissza Pestre.
Röviden ennyi.

Puszi Mindenkinek!! És tényleg köszi!
angi79
 
 


Angi!

Én is imádkozom értetek, az öcsédért és sok lelki erőt kívánok anyudéknak. Nem künnyű. :cry: Az uncsi tesómmal történt hasonló, de engem is megrázot nagyon annak idején.
Jobbulást neki!
Vendég
 


Angi
Reméljük felépül!
Ez most biztos nagyon nehéz időszak nektek... sok erőt kívánok...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Lányok!

Vettünk ma Boglárkának joghurtot, amiben pasztörözöt tej, protein és válogatott tej enzim(erjedésből nyert enzim vagy hogy forditják :?: ) van. És csak 2%-os.

Ez mehet?
Vendég
 


Angi, ha hazaértek és van kedved, írj!!!
Tudatánál van egyébként Dani? Tudja mi történt???? Rossz lehetett Neked nagyon így látni... :( Fúúúú, de nehéz napok jönnek .... :( Szorítunk értetek!!!!


Talis képek egyébként szuper jók! Megint jó kis móka lehetett! Zazi meg Áron tényleg nagyon hasonlítanak!

Meli, Boglárkának klassz a járgánya!

Cory, nagyon édesek a gyerkők! Szép képek! Remélem, lassan már teljesen meggyógyultok!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?