Új privát üzeneted érkezett!

Ez tök jó Zsófi, mintha nem egy városban laknánk :roll: :lol: .
Múlt héten,amikor kiváltottam Marcipán oltását már eléggé nyűgi volt a fiatalúr, persze a gyógyszertárban 2 km-es sor, de SENKINEK NEM JUTOTT ESZÉBE ELŐRE ENGEDNI :? :cry: :( . Végigynyűgtük a 2 kilómétert... :cry: :twisted: :evil:
Azért vannak jó tapasztalataim is, jóval több mint pocisan voltak...

KépKép
logi
 
 


Miről beszélsz Zsóka??? Egy város??? Olyan mintha Zsófia (a mázlista) egy másik bolygóról mesélne! :wink: :D :D

fatima
 
 


Zsófia = Zsófia!!! :D :D :D

fatima
 
 

 
 

sziasztok!
én is itt vagyok ám néha :lol: :lol:

szóval, nekem pocisan sajnos sok negatív tapasztalatom volt, pl. egy fiatalember több percen keresztül bámulta a pocimat aztán az ablakon keresztül nézelődött és nem adta át a helyet, pedig akkor már a vége felé jártam és két kézzel kapaszkodtam, mert olyan gyorsan ment a busz...... de tersmészetesen voltak pozitív tapasztalatok is amikor még 70 éves néni is át akarta adni a helyet, de azt már csak nem fogadtam el :)
de sajnos több a rossz, sőt nekem is volt olyan, hogy a zebrán mentünk át a férjemmel (zöld volt a lámpa) és képzeljétek két srác ült a kocsiban és majdnem elütöttek, na akkor a férjem sem hagyta szó nélkül a dolgot......

most babakocsival egyenlőre jók a tapasztalatok!!! :lol: :lol: :lol:
mangó
 
 


Stellina! én is csak ajánlani tudom, ahogy Te is az ilyen tanfolyamokat, mi is voltunk, ott több betegségről is volt szó, hogy hogy lehet öket felismerni és mit kell tenni!! NAGYON HASZNOS!!! szerintem!!
mangó
 
 


kilóméter természetesen kilométer :oops: :lol:
logi
 
 


Nah, jó kis témába csaptunk bele. Látom, mindenkinek van tapasztalata.
:wink:
Jók legyetek!
Szép hétvégét mindenkinek!

Kép
niki30
 
 


Sziasztok, megjöttem a Heim Pálból.

Stellina szavait csak ismételni tudom, pontosan úgy történt minden, ahogy lertírta. És persze ajánlom mindenkinek a tanfolyamot. Mivel 1 éves korig van reális veszélye a bölcsőhalálnak, anyukáknak-apukáknak is érdemes menni, lehet vinni a babát is.

Én is gyakorolhattam a próbababán. Ez nem egy egyszerű gumibaba, teljesen úgy reagál a befúvásokra, ill. a szívmasszázsra, mint egy kisbaba (azon kívül, hogy nem sír, és nem mozog, csak a mellkasa).

******************
Mariann

KépKép
g2 mariann
 
 


Húúú Mariann, beléptél a 40.hétbe!!! :shock: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
Izgiiii

KépKép
logi
 
 


Hát igen. Ahhoz képest ma vígan bevonatoztam egyedül Bp-re meg vissza... :)

******************
Mariann

KépKép
g2 mariann
 
 


Sziasztok, csak bekukantottam ide az utolsó oldalra, s látom, hogy a helyátadásról beszélgettetek.
Na, nekem is van jó és rossz tapasztalatom is, de a legdurvább, hogy engem egyszer nagy hassal, egy cipőboltban felállítottak (!) a puffról, mert egy 16 éves lányka nem tudta felpróbálni a cipőt, én meg csak pihentem, nem próbáltam,mert a férjem nézett egy cipőt a polcon. Majdnem felrúgtam a nőket, de nem balhéztam, csak mondtam ,hogy persze, aztán meg úgy csináltam mint aki alig bír felállni, aztán egytől egyig a szemébe néztem a lány anyjának, a lánynak és az eladónak és szóltam a férjemnek, hogy menjünk. neki csak kint mondtam el.
egyébként szerintem az a legrosszabb, hogy az elején, amikor rosszul vagy és hulla fáradt, és dolgozni kell járni, akkor nem adja át senki, mert nem tudják, hogy át kéne adni.

Mariann, nem ismerjük egymást, de drukkolok a nagy naphoz!!!!!

Fatima
, köszi az üdvözletet, sajna mostnában nincs időm idejárni, de hébe hóba azért beugrom.

Pusz.

Kép
nóri8
 
 


Mariann rengeteg +++++++++++++energia drukk hegyek és szorítunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kerekpocak
 
 


De aranyosak vagytok, köszönöm szépen!

******************
Mariann

KépKép
g2 mariann
 
 


Sziasztok, az anyukás topikból küldtek ide az alábbival kapcsolatban, de úgy látszik a 2 év kihagyás a munkában hiperbénává tett és nem találom itt sem a szülésznő-beszámolókat. Segítsetek!!!!

Ezt is én írtam:
"Sziasztok régi motorosok! Én csak most regisztráltam, bár már a 31. héten tartunk.
Segítsetek megtalálni a fórumon a János szülésznőiről leírt véleményeket (biztosan van ilyen, csak olyan sok már a beírás!)
Dávid kicsifiam születésénél nem volt választott szülésznőnk és végül császár lett belőle, úgyhogy tapsztalatot sem nagyon szereztem, de most szeretném ha lenne és valahogy jó ómennek érezném, ha lenne egy megbízható szülésznő, talán akkor sikerülne a természetes szülés is.
Előre is köszi!
Zsófi"

Egyébként Kaszás dokihoz járunk/jártunk, csak a legjobbakat tudom róla mondani. Minden szavában kétkedés nélkül bízom (igazán ritka!). Mindig korrekten elmond mindent amire kiváncsi vagyok, nem egy túllelkizős típus, viszont minden helyzetben megnyugtató. Szerintem profi ultrhangos is és nagyon alapos.
fürtösgyöngyike
 
 


Nóri, üdv köztünk :lol: Gyere sűrűbben, ha tudsz!
Mariann, tényleg már a 40. hétben vagytok. Nagyon izgi!
Szorítunk!

Kép
niki30
 
 


Szia Zsófi!
Üdv köztünk! Én is Kaszás dokibá kliense vagyok és ua. a tapasztalatom mint neked. Szülésznő ügyben egy oldallal előrébb
olvashatsz. Én mostanra sírtam ki egy nevet, priviben megküldöm neked. A doki szerint mindenki kedves és aranyos.

Szia Mariann!!
Nagyon-nagyon drukkkkkkkkkkkkkkkkkkkk!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Puszi MINDENKINEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
Kép
Szilvi
csillik szilvi
 
 


Sziasztok!
Ma reggel óta bekukkantok ide, de sehol senki. :(
Tájékoztatok mindenkit, hogy az elkövetkező képekkel én most dicsekedni fogok! :twisted:

Mivel Ákossal közeledünk a cél felé megmutatom nektek a részben kész szobácskáját. Képek + polcok + játékok még hiányoznak.
A bútorról annyit, hogy szerintük jó minőségű magyar gyártmány és ahogy már az előző képeken láthattátok gyerekjáték összeszerelni.
Kép
Kép
Kép
Kép

Puszi mindenkinek!!! :D

Kép
Kép
Kép
Szilvi
csillik szilvi
 
 


Szilvi, meseszép Ákos szobája :lol: a kiságy mellett az a fotel pedig nagyon-nagyon jó választás volt, gondolom abban fogod szopiztatni! hol vettétek a bútorokat?

hahóóóóó többi pocakos, merre jártok ebben az esős időben????remélhetőleg holnap már előbújik a napocska és nagyobb mozgás lesz itt a topicban is :lol:

edus, mi volt a vizsgálaton? elküldtem a mailcímemet nektek, de még nem kaptam semmit :cry:

zsóka
annyira bájos borka az új vonalzós képen! igazi nagylány!

puszilunk mindenkit!!!!
Vendég
 


Húúú micsoda szoba!!!!!! Ez igen, jó dolga lesz Ákosnak :wink: .
Nagyon szépek ezek a bútorok Szilvi, hol vettétek?

S-Niki, aranyos vagy, köszi! :)

puszik,Zsóka

KépKép
logi
 
 


Szilviiiiii, jajj de jó kis babaszobátok lett!
Szép a kiságy, tetszik!
Hangulatos az egész, még képek és játékok nélkül is.

Niki

Kép
niki30
 
 


finisben lévő pockosoknak drukk hegyek!!!!!!!!!!! mariann????!!!!
kerekpocak
 
 


s/niki! imádom ákos nevetős vonalós képét!!! annyira cuki!!!!!!!!
kerekpocak
 
 


ja képzeld szilvi tanítom a8.o. angolra h és pen és ANNYIRA JÓÓÓÓ VOLT! jövőre meg lehet h a kisfiadat is megint :)
kerekpocak
 
 


az "és pen" az hétfőn és pénteken akart lenni bocsi :oops: :oops:
kerekpocak
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a dicsérő szavakat. Nagyon rendik vagytok!!!!!!
Zsóka : A bútort megnézheted a www.faktumbutor.hu -n. Az RS-ben vannak kiállítva , kimondottan a baba és gyerek bútorokat készíteni egészen kamaszkorig.
Adrienn : Nem tudom hány szülésznő hívnak Anikónak, az enyémet Kelenvölgyi Anikónak hívják és nagyon aranyos.
Zsófi: Gabó mondta, hogy tegnap látott a suliban. Örülök, hogy visszajöttél!!!!! Samu, hogy bírta anya nélkül?
Apa itt állt mögöttem és nézte a Topikot, megkérdezte, hogy miért kishajó a vonalzótok. Mondtam, hogy mert már megszületett. Erre ő: Akkor most hajózik az élet tengerén?
Hát néztem nagyot, mert nem egy romantikus fajta.
S/Niki: Igen a fotel a szoptatás miatt van ott és képzeld a fiúkat is még ebben szoptattam. Időtálló darab + új ház mellé most nem „járt” új ülőgarnitúra.

Tegnap voltam CTG-n Ákos nagyon lusta volt. Dokibá pénteken újra szeretne látni + holnap vérvétel.
Bevallom nagyon- nagyon izgulok!!!

Puszi!

Kép
Kép
Kép
Szilvi
csillik szilvi
 
 


van egy babacsősz lányunk, nagyon jól bírták egymást samuval. (volt összeszoktatás is) persze nem egy hosszú távollét: f8kor indulok de 3/410re már otthon is vagyok. és ez csak 2x egy héten... szeptembertől lehet 4 órában visszamegyek. de ez még nem bizti. na majd meglátjuk.

kishajó: sajna a snugglepie oldalon a megszületett vonalzóknál csak ilyenek vannak, meg kisautó, meg kisbabák akik nagyon lányosak. de az élet tengerén magyarázat lényegesen jobban hangzik. :)
pusszok.
kerekpocak
 
 


Na, akkor jó! Habár nem feltételeztem, hogy sokáig lenne szíved magára hagyni, Samu baba aranypofát! Ennyi távollét meg egyébként is jár!!
Jól emlékszem, hogy Te lettél volna Gabó osztályfőnöke?? Ha igen, akkor irgum-burgum!
De megbocsátok, Samu által feloldozást nyertél!!!

Puszi!

Kép
Kép
Kép
Szilvi
csillik szilvi
 
 


még nem kizárt...
kerekpocak
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
kerekpocak
 
 


Nagyon "felcsigáztál"! :lol: :lol:
Gabónak nem is tudom, hogy mondjam e?!
:lol: :lol: :lol:
Biztos örülne, mert amikor még ne tudtunk Samu baba érkezéséről, már akkor örült, hogy te leszel!!
Na, csak óvatosan, nehogy átmenjek már bevágódósba!
:oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
Szilvi
csillik szilvi
 
 


S/Niki

SOK-SOK BOLDOG NÉVNAPOT ÁKOS!!!!!!!
MILLIÓ PUSZI!!!!


Kép

Kép
Kép
Kép
Szilvi
csillik szilvi
 
 


Ákosoknak boldog névnapot! :lol:

Kép
niki30
 
 


nehogy mond neki mert NAAAAAAAAAAGYON kicsi az esély rá. majd meglátjuk h mit hogy okoskodik össze a vezetés+én.
:) :)
BOLDOG NÉVNAPOT AZ ÁKOSOKNAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kerekpocak
 
 


Sziasztok Pocakosok!

Szokás szerint rohanásban.

SNiki levél elment, de hibaüzenetet küldött vissza a "gép", sajna azóta meg nem tudtam foglalkozni a dologgal. De ígérem, amint lecsendesednek a dolgok, elküldöm, ill írok ide vmit privibe, h mit írt vissza a gép. ÁKOSNAK NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT NÉVNAPJÁRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D

Szilvi, Ákos bútora fantasztikus!!!!!!!!!!!!Nagyon tetszenek a színei, jó kis vidám összeállítás! (a csigabiga a kedvencem)! 8) :wink: :D

FGY Zsófi, üdv közöttünk, és "szintén zenész" dokibá+vélemény témában! 8) :wink: :D

Bocsi akinek nem írtam, de időhiányban szenvedek! 8) :oops: :?
Képek, dokis beszámolóval még jövök, addig is pusszok, és üdv Mindnekinek!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D
mazsolák
 
 


Stellina/Niki!

Itt vagy?????

Kérlek küldj privit a tel számoddal, ha online vagy!

Köszike

F.

fatima
 
 


Sziasztok!

ANNYIRA DRÁGÁK VAGYTOK, KÖSZÖNJÜK A NÉVNAPI KÖSZÖNTÉSEKET!!

Ma elég rohangálós napunk volt, Ákos kapott névnapjára egy cuki pizsit, hiszen egy nagyfiú már nem alszik bodyban :lol: persze egy szelet fincsi túróssüti is járt a vacsihoz, nagyoooon imádta a kis bélpoklosunk!

fatima, küldöm a privit!

Mariann, nagyon-nagyon drukkolunk neked igy a finishebn!!! van vmi megérzésed, h mikor bújik ki a drágaságod?! fészekrakás????

jó éjszakát és szép álmokat!!!
Vendég
 


Edus, nagyon kíváncsi vagyok, h miért nem ment át a mailetek!!! vezetéknevem és a keresztnevem egyben @ aol.com, ugye???!

pusza
Vendég
 


Íme egy egészen friss pocakos kép :

Mintha vkinek tartozása lenne...................FATIMAAAAAAAAAAAAAA !!!!
Niki te is tegyél fel új pocis képet!!!!!

Kép Ákos és SZabolcs :)
Vendég
 


GYÖNYÖRŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰ!!!!!!!!!!!!
mind a poci mind Ákos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kerekpocak
 
 


Jaaaj, de aranyosak vagytok így együtt!
Édes ez a gyerek :)

Kép
niki30
 
 


Csajok, képzeljétek, jó lett a vércukor eredményem.
5,3 mmol lett.
Egy hónappal ezelőtt pedig 6,3, ami miatt az orvos diétára fogott.
Hát megérte odafigyelni az étrendre....
Annyira örülök.

Kép
niki30
 
 


Ja, csak a vizeletemben találtak valamit:(
Na majd holnap az orvosomtól úgyis rákérdezek.

Kép
niki30
 
 


SNiki, igen odaküldtük. Még egyszer lecsekkoltuk. Írtam neked privit, abban továbbítottam a levél egy részét, ill írtam,h milyen "hibalehetőségek" merülhettek fel az éterben?!! :roll: :oops: :? :shock: Pocak és Ákos gyönyörű! Annyira édes kissrác!!!Zabálnivaló! :D :D :D

Niki, gratul a vércukoreredméynhez! :D

Szilvi! Azért kell menned dokibához, mert lusta volt Ákos, v más miatt??!! :shock: :roll: :oops: Te hogy érzed, mikor lesz a nagy találkozás? 8) :wink: Vérvétel nekem is mindig volt a végén. (bár ha beavatkozás van, akkor úgy is vesznek frissen. Azt viszont nem tudom, h ennek a vérvételnek az eredményét felhasználják-e az Edánál. Hu, most lehet, h hülyeséget írtam, h nincs is köze egymáshoz, csak már a fáradtság..., nekem egyik sem volt edás, így nincs tapasztalatom.., csak tippszelvéény volt, amit írtam.. :oops: :oops: :roll: 8) )

Fatima, kép???!!!!!!!Mikor lesz, azért már bizti látszik az a Poci!!!! 8) :wink: :D

Mariann, drukkok a finishben! Hogy érzed Magad??!! Ctg-n mit produkálta bébi? :) :)

Adrienn, milyen érdekes, kb 1 hét van "köztünk". 8) :wink:

na megyek, mert már tényleg lefejelem a monitort, és hülyeségéeket írogatok, amiért boccsok. :oops: :oops: 8)
mazsolák
 
 


amit csak elsőre észrevettem: vércukor eredmény..., és akkor a többit is nézzétek el nekem e késői órán (hulla fáradtan...) :oops: :oops: 8)
mazsolák
 
 


Sziasztok!

Gyönyörűű Ákos, édes pofija van nagyon!! :D Anyucijának meg nagyon szép formás Szabolcs-pocakja van!! :wink:

Ákosoknak utólag boldog névnapot kívánok!!!! Kép

Szilvi, Mariann nagyon drukkolok Nektek!! hajrá Marci, hajrá Ákos!!! :P :)

Niki, grat. a vércukor eredményhez!! :wink:

puszi,Zsóka

KépKép
logi
 
 


Sziasztok Lányok!

S/Niki: Nagyon jó a pocis kép és tündéri Ákos! Hihetetlen szép kissrác. :)

Niki: Nagyon gratula a sikeres diétához!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Zsófi: Nem szólok Gabónak, meg senkinek!!!!!!! Szerintem azt nézd, ami a kicsi kincsednek a legjobb! 8)

Edus: Azért kellett vérvételre mennem, mert már régen voltam. Más okot nem mondott dokibá. :P

Valamelyik nap láttam, hogy az emberek figyelmességéről leveleztetek. Ma a Jánosos laborban érdekes szitu állt elő. Én kerültem sorra, köszönök, mert ilyen jó nevelt csaj vagyok, a hölgy elveszi a papíromat és megkérdezi „Maga kismama?” Hát szerényen válaszoltam, hogy „Igen” . A mögöttem állók is igencsak húzgálták a szemöldöküket, mert így a 39. héten már látszani szokott a dolog + a hasam rálógott az asztalra. :evil: :evil: Kijavította a dokibá által adott beutaló BNO kódját /mert az vezette félre/ és már küldött is a vérvételre. Ilyenkor szégyellem ám magam , mert egészségügyben dolgoztam elég sokáig és soha nem volt a beteg futószalag tárgya. /legalábbis nálam/ :oops:
Más! Ismét végig vikszeltem a házat + ágyneműcsere. Be akartam osztani, hogy ma és holnap, de egyfolytában az jár a fejemben, hogy mi lesz, ha már holnap nem lesz időm.
Vasalás elmarad.
Megint más! Van valami recept, hogy megutáljam az édességet és a tésztát? Hatalmas kényszer kerített hatalmába, hogy egyek és egyek. A tükör nem segít. Odaállok elé, megállapítom, hogy milyen víziló vagyok, a következő percben pedig már kutatom újra a nassolni valót. Mondhatnám, hogy pszichés, de teljesen jól vagyok.

Na most legalább pihentem, amíg írtam Nektek! :D

Szerintetek Mariann már babázik? :lol:

Puszi!

Kép
Kép
Kép
Szilvi
csillik szilvi
 
 


Sziasztok!

Nagyon lemaradtam!
Bocsi, de most nincs időm elolvasni amiről lemardtam, de majd pótolom.
Nem volt gépem, előtte meg Apa nagyon beteg volt, így vele kellett foglalkozni.
Hála Istennek Roland nem kapta el.

Már nagyon ügyi srác, folyamatosan mosolyog, néha meg hisztis, de imádom. Megpróbálok mindig foglalkozni vele mikor ébren van, így van, hogy a házimunka elmarad. Az időt sosem sajnálom!!!
Imádja a pörgő-forgót és a bébitornázót is, ami zenél csörög-zörög.
Ő még nem éri el, ezért mi nyomkodjuk neki a gombokat, néha a lábával eltalálja és akkor nagyon örül. A duma is beindult, néha még kiábál is. Amikor valami nagyon nem tetszik neki, hangosan sikít, olyankor aztán azt kell tenni amit szeretne, különben képes üvőlteni!!!
A kaki még mindig nincs rendben, naponta egy mostanában híg.
A tejci kevés, áttértem a utrica-ról a Mothercare-ra, kiváncsi vagyok az használ-e. Majd meglátjuk.
Most ennyi, mert már hív!

Pusza
Mindenkinek jó pocakoskodást, remélem nekem is lesz még részem benne!!!

Kati
Roland
übi
 
 


Szilvi!!! valami jó taktika-praktika a nasi ellen nekem is kell!!!!!! ahogy írtád magamat láttam, a tükör elé állok, aztán nézek valami édességed :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: , pedig én már nem is vagyok várandós és én is jól vagyok!!!

Übi/Kati!!! de jó hallani felőletek!!!! Szoktál fejni? az is segít!!!

puszi mindenkinek!!!
mangó
 
 


Sziasztok!

Ha valaki tényleg tud valamit nassolási kényszer, és tészta evés ellen, én is hálás lennék neki. Nekünk "csak" diétázni kell, de egész életemben ez a két kaja volt, amiből bármikor bármennyit. És most semennyit!!!
Micsoda lemondások! :-) Nem túl nagy dolog, de ha már a jó falatot is megvonjuk magunktól...

Remélem mindenki jól van, a cél felé közeledőknek hajrá, mi is szorítunk nektek!!!!

Andi

Kép

Kép
b79andi
 
 


Bocsánat,
de másnak is hiba üzenetet küld a gép, ha meg akarja nézni a privát üzeneteit? Már egy fél napja próbálkozom, és valami hibát észlel. Nálam van a hiba?
Köszi

Kép

Kép
b79andi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?