Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

lányok,
sajna mi sem megyünk a találkára. A változatosság kedvéért lakást nézünk ugyanis.
De most már lassan a vége felé járunk (remélem), mert már jó lenne megállapodni.
Jó szórakozást mindenkinek!

Kép

Kép
bettiflame
 
 


Mi sem megyünk a talira. Jó bulizást nektek!

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Vannak új képeim is:
Kép
Kép

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 

 
 

'Reggelt!!!! 8)
Ha Angi már muffint visz, akkor én sütök juhtúrós rudacskát, meg csokis kekszet. Meg viszek ásványos vizet.
Van valaki aki Apát is hozza? Minket ő hoz-visz, próbálom becsábítani...
Barti

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Sziasztok!

Jaj, de jó lesz a tali! Olyan opció nincs, hogy azok is kapjanak sütit, akik nem mennek? :lol: Csináljatok sok fotót!

Annácska! Küldtem Katicusnak a számodat, szerintem hamarosan csörögni fog. Köszönöm a vonalkódokat, szerdára igyekszünk jól lenni, úgyhogy sétálhatnánk is egyet ja van erre időtök.

Betti! Drukk-drukk a lakáshoz! És látjátok már a végét? Hová fogtok költözni? Milyen irányokat nézegettek?

Eszti! Bence a kukac gyomrában nagyon vagány! Látom tetszett neki!

Cory, ez a három gyerkőc egyre jobban hasonlít egymásra. Pontosítok: Lizának is kezd kóficosan állni a szeme :wink: mekkora csibész lesz ő is!!! :lol:

Oltás: kapjuk az agyhártyagyulladás ellenit is és a bárányhimlő ellenit is. Dokinénink oltáspárti, mese nincs.

Ha valakinek még lenne vonalkódja a számunkra... :)
nekem pedig vannak macijaim - Meli nem kéred?

Puszi,

Melitta


Kép
nyf
 
 


Tali: mi is kimaradunk :( Gergő orra még mindig kíván napi egy szívást, kicsit köhécsel is - inkább a visszacsorgó trutyitól, és Luca is rákezdett :(

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Sziasztok

Sajnálom, hogy ennyien lemondták a talit :(

Annácska: Olyan problémám lenne, hogy Apa minket fél 10-kor kirak az ovi előtt, mert 10-re megy focizni. Lesz ott valaki már? Azért kérdezem, mert ha nem lesz ott senki, akkor viszem a babakocsit és sétálok egyet a Lilivel

Tegnap este úgy nézett ki, hogy mi se megyünk. A Lili fél 9-kor elkezdett torkaszakadtából üvőlteni és nem tudtam megnyugtatni. Aztán elaludt rajtam, majd 20 perc múlva újra kezdte. Olyan volt, mintha görcsölne a hasa. Elmentünk az ügyeletre, de addigra semmi baja nem volt, és a doki se talált semmit (biztos jó hülyének nézett, hogy oda vittük a Lilit). Utána se volt sírás, és ma sincs semmi gond. Nem tudom mi lehetett. :?:

Na megyek sétálunk egyet, ha már ilyen szépen süt a Nap

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Lányok!
Mi minden talin voltunk, ezt muszáj most kihagyni (persze nem ez az ok!!) :(
Nagyon készültünk, de közbejött valami.

Mindenkinek nagyon jó szórakozást!!!

Március vége - április eleje felé rendezhetnénk egy talit nálunk, ott tuti ott leszek :)

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok,

Csak gyorsan ...
Akkor mi megint salit viszünk, ha azt nem hoz senki.

Annácska: Lesznek ott tányérok, meg evőszköz?

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok :)
Betti :)
Sajnálom, hogy nem jöttök, de a lakás elsőbbséget élvez :)

Cory :)
Kár, hogy nem jöttök :( A srácok nagyon édesek így együtt. Mint a tojások, hihetetlen a hasonlóság :)

Barti :)
Lesznek apukák is. Szerintem nyugodtan jöjjön csak apa is, legalább dumcsizhat a papákkal :)

Melitta :)
Várom Katicuska hívását.
Még nem tudom, hogy érek be szerdán, de megbeszéljük :)
Zazinak boldog 10. hónapot :)

Bocsa :)
Sajnálom :( Jobbulást Gergőnek :)

Gyöngyi :)
Ígérni nem tudom, hogy már ott leszek, mert Peti ébredésétől függ, de igyekszem sietni :)

Tünde :)
Sajnálom, hogy nem jöttök :(

Vali :)
Egy oviban tányér és evőeszköz??? Hát persze, hogy lesz :wink:

Délután megyünk Annamari farsangjára, most gyorsan elaltatom Petit :)

Holnap talizunk :lol:

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok

De kár hogy ennyi kis beteg van, sok sok gyógymanó nekik, :) :) :)

A talira mi is egy kis apró sütit viszünk cukiból, meg üditőt. :)
Jó lenne ha holnap is ilyen szép idő lenne :) Nagy lányom már nagyon várja a talit imád babázni. Bence nem repdes az örömtől, igazi pasi,.

Holnap tali, nagyon izgulok, hogy milyen lesz, Vagyis inkább azért, hogy Martin mit fog szólni a sok babához biztos meg lesz lepődve nagyon :)

Annácska
Jó farsangozást :)

Zsu69+Martin(2006.03.14)
KépKép
Joanna Michele, 1996.12.18
Bence Ricardo, 1999.10.26
zsu69
 
 


Annácska: Miattam aztán nem kell sietni, csak elütjük az időt addig valahogy :)

Na megyek én is altatni

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Sziasztok!

Jó, hogy ilyen sokszor találkoztok, egyszer mi is szeretnénk majd elmenni (ha nem bánjátok), de nekem sajna szombatonként suli van.
A képeket mindig szívesen nézegetem, remélem most is jó sok készül!
Jó szórakozást Nektek és persze a picúroknak is!

Aki pedig beteg, azonnal gyógyuljon meg!!!

Ildi + Füli

Kép
tildiko
 
 


kicsit ideges vagyok.Éppen ez sül a sütőben nektek:
Kép
, közben Natasa sír, hogy felébredt, erre tök meleg a feje.Basszus, hát nem lázas :shock:
38,5
Totál kibaszás:nem csak azért, hogy nem tudunk menni holnap, hanem MIÉRT lázas??????

arról, hogy a holnap esti kimozdulásomnak is lőttek, az már kisügy :roll:

És ki eszi meg ezt a tepsi rákóczit??? :shock: :shock:
vas
 
 


Nyf!
Köszi, de már megvan minden megszerezhető játék!
Te nem próbáltál meg enyém módszer alapján vonalkódokat szerezni?

Ildi!
Stipi- stopi én mindmegeszem.hu :D
Vendég
 


Natika :(
Vendég
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép



Lomolás a várban :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Kész is a túrós :(

Kép
Kép

szétszortírozva a szomszédok részére, hoyg ne én hízzak tőle 3 kilót :?


Natasa jól van, levitte a kúp a lázást, lassan jön át a szomszéd doki csaj, megnézetem vele.
Hiszen hétfőn látta gyerekorvos, és akkor semmi baja nem volt.
Addig nem akarom megint odavinni. :?
vas
 
 


Na csak a szöveg maradt le :oops: :oops: :oops: :oops:
Mi ma voltunk fenn a várban... pályáztam ösztöndíjra a kerámiáimmal (kb 40000 havonta) sajnos nem kaptam meg! azt mondták, hogy nagyon tetszett, jövőre próbáljam még egyszer... hááát kösz... persze így azért jobban esik az embernek.... de a pénz most nagyon kellett volna...

Tünde
köszönöm a leveled!
Válaszoltam!
Nagyon aranyos vagy!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Ildi jobbulást a kicsi lánynak!
...hogy én miért nem vagyok a szomszédod... :roll: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


kösz Mamacka :)

Jól járnál, mi??? :wink: :wink: :wink:

Pályázatot sajnálom :( , képek szépek :D
vas
 
 


Nagyon sajnálom hogy olyan sok a kis beteg!!!Jobbulást mindenkinek!

Mi is ma nézettük meg dr.nénivel Fannit,mert nagyon csúnyán köhög.Láza nincs szerencsére,az orrából sem jön már semmi,de szegénykémnek fájhat a torka!Nem is eszik úgy!A gyógyszert eddig támogatással valami 800 ft.körül lehetett megvenni,most hogy levették róla a támogatást,így 2850 ft :roll: volt!Vettem egy homeopátiáról szóló könyvet is!Kikapcsolódáskért átlapozom estére! :wink:

Mamacka.:Sajnálom hogy nem kaptad meg az ösztöndíjat!Annyira édesek vagytok a képeken! :lol:

Ildi:Jobbulást Natikának!A sütinek bennem is nagyon jó helye lenne! :lol: Annyira ügyes vagy!
Vendég
 


Bár a fenekemet nekem se kellene visszahízlalni... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: de azért megkóstolnám! nyami

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Én is örülnék néhány Pampers vonalkódnak!(még az első játékot sem kaptuk ugyan meg)Nektek is sok idő múlva küldték?
Vendég
 


:cry: Ildi!
Szóval kérhetem én stipi-stopival,te csak a szomszédoknak adod :cry: :cry: :wink: :)

Boscó!
Írtam 2 pü is! :)

Lányok!
Túró után mennyi idő kell vátni, h adhassak sajtot, joghurtot? És milyen sajtot és milyen joghurtot lehet adni?
Vendég
 


Ne haragudjatok, de nem megyünk a talira. :(
Elfelejtettem, h nincs autónk. Úgy volt, ha ma estére kész lesz, de nem lett kész :( A Csodaskodába meg nem tudjuk bekötni Alát. Szerdán is úgy mentünk tornázni, h beszorítottuk a 2 ülés közé a hordozót. Anyós ülést nem lehet mozgatni, csak a támláját. Oda meg nem ért el a biztonsági, h bekössük. Itt a kertek alatt még csakcsak elmentünk valahogy...Szal nem kockáztatunk, h autópálya, miegymás, úgy, h Alex nincs bekötve rendesen. Sajnálom!

Ildi!
Süti isteni.
Natikának mennek a gyógyok. Remélhetőleg semmi komoly!

Megyünk pancsi, mert nem lát ki a fejéből. Délután egy percet nem szünyált, csak séta közben a Dunaparton…

Szép estét!

Kép

Kép
nancsika
 
 


Irgum-burgum, hogy ennyiőtöknek le kellett mondani a talit :(:(:(

Mi azért úgy van, hogy megyünk. Csak nem szól már közbe semmi. Én is csak bolti nasit viszek, meg ücsit, babavizet. Bocsi, de próbálok nem hajnalban kelni. Illetve valszeg kelek, de erőm nem lesz sütni.

Csodás alvásunknak ugyanis lőttek. Éjszakánként 97x kelünk (3 napja), és cicizünk. Persze nincs nálunk ezzel nagy gond (egyelőre), tuti vmi baj van (na, nem nagy, csak a fogacskák, ugyanis látom az örlőket fehéredni), mert egyébként alszik Boti éjszaka, mint a bunda. Ha, csak most nem kap rá az éjszakai bulira, de nem hiszem, eddig mindig visszaállt a rend!

Holnapot várjuk nagyon, és nagyon sajnálom, hogy annyiótokkal nem sikerül taliznunk, akikre nagyon számítottam :(, de persze most már babócáink vannak, velük már nem lehet 100%-os biztivel előre tervezni.

Vali, hozod a kutyust? :wink: (persze, tudom én, hogy eszedben van! :D)

Puszi Csajok!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Vas: Jaj, már Ti is. Azt a betyár mindenit. Nem lehet, hogy a foga miatt van? Szegény Nati. Azért ha nem lázasodik többet be eljöttök? Egye fene, akkor nem kell újra sütnöd a rákóczit, sütöttem helyette meggyespitét. Bár az nem olyan frankó, mint amit te csináltál, de azért süti

Mamacka: Áron stippi-stoppi a Lilinek :) Az Anyukája is nagyon csini ám. Sajnálom, hogy elutasítottak

Ildi: Meddig vagy suliba? Van aki csak dél körűl jön ám, szóval ha bele fér az időtökbe gyertek

Nancsika: és nincs senki, aki eltudna hozni titeket? A végén csak mi megyünk vagy mi a túró :?:

Na megyek tévézni

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


hát nem tudom................
megnézte a szomszéd csaj, tüdeje tiszta, nem hallani semmi hörgést, torka kicsit piros, fülébe is belekukkantott(igaz, tölcsér nélkül), de semmi extrát nem látott.
Akár a 2 rágófoga miatt is lehet. :roll:

Alvás előttt kapott egy kis nurofent, meg viburcol kúpot, majd meglátjuk mi lesz éjjel.
De szerintem 95%, hogy nem megyünk :(

Sajnálom nagyon, mert olyan jó lett volna, arra a pár órácskára is. :(



Szóval jó talizást nektek :D
A rákóczi felét meg már szét is osztottam :wink:
Anyu jön reggel, majd vele megetetem a maradékot :wink:

Pusz

vas
 
 


Sziasztok

Vali hazaértetek?

Ma találkoztam Vali családdal az Árkádba. :D

Gyöngyi
Mi eddig még megyünk, remélem reggelig nem változik semmi. Én is csak boltit viszek, most nem leszek KIRÁLy. :oops: Na lépek feküdni.

Anita
Vigyázzatok az úton. :)

Betegeknek jobbulást.

Eszti
Viszem a dobozt. :D


Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Edit, végre vki!!!!!! :D De jóóóó, hogy úgy néz ki, Levibébit meggyomrozhatom! :D

Vigyázunk, főleg, ha én vezetek :wink:

Pussz.

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Sziasztok

Úgy néz ki, hogy mi sem tudunk menni. Nálunk szerencsére nem Laura, hanem én lettem náthás, de így sem akarok picik közé menni.
Sajnálom, a következőn mindenképpen ott leszünk! Legalább, akkor apa is jöhet.

Tünde
Mi március 18-árp.6-ig nem vagyunk, ugye nem akkor lesz a tali???

KépKép
KépKép
scullyx
 
 


Szép Jó Estét Mindenkinek!

Bencének Nagyon Boldog Szülinapot! (így utólag)

Bartika!
Jövő héten valamikor ráértek? Jöhettek bármikor!

Vok!
Csak most olvasom, hogy fáztál szerda éjszaka. Én ma reggel voltam így, remegtem az ágyban, igaz hőemelkedésem is volt és fájt a torkom. Aztán alukáltam még egy kicsit és jobban lettem.

Anita!
Egyik ismerősömnek így került hatezervalamennyibe az oltás a kétezervalamennyi helyett, mert nem a kiadás dátumát nézték, hanem a kiváltásét. Utólag persze nem jár vissza pénz.

Gyöngyi!
Nem lehet, hogy azért sírt mert elkezdett nőni valamelyik foga?

Ildi!
Képzeld, tegnapelőtt olvastam, hogy rákóczi túróst csinálsz, gyorsan letöltöttem a netről egy receptet és én is csináltam. HÁt kicsit ronda volt és nagyon édes, de azért megettük! Szóval szerintem el fog azért az fogyni! Vinni kell a szomszédoknak is (most olvasom, hogy vittél). Natikát sajnálom. Lehet, hogy a fogacskái jönnek?

Mamacka!
Olyan szép dolgokat fényképezel! Mindig elámulok, hogy meg tudod ragadni a dolgok szép mivoltát.

Rólunk: Tüncike határozottan megyeget. Közben leguggol, felvesz a földről egy-két játékot, feláll és megy tovább. Olyan édibébi. Ma viszont egész nap nyűgöske volt, mindenért sírva fakadt. Biztos érzi, hogy én stresszelek a holnapi vizsga miatt.

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 


Kukk :D

Olyan szomorú vagyok, hogy ilyen sokan nem tudnak eljönni :( Bízom benne, hogy a tavaszin többen leszünk, addigra tuti lecseng ez a fránya taknyos-influenzás kórság.

Betegeknek még mindig mennek a gyógyók!

Mi megyünk holnap, nagggggyon remélem, hogy nem jön közbe semmi. Nekem egyébként is kötelező jelenésem van, két kutyus keresi új gazdiját :D (jajj csak itthon ne felejtsem őket :oops: :roll: )

Barti: Apát nehogy otthon hagyd, én párom is ott lesz (mint mindig :D)

Mamacka: Nagyon látszik a képeken, hogy sokat fogytál! Gratula :D

Ildi: Natinak jobbulást! Talán tényleg csak a foga ... :roll:

Babetta: Hazaértünk, ráadásul még Vincéért is sikerült időben odaérnünk a suliba :wink: Pedig sógornőm még beugrott egy másik boltba is :shock:

Nancsika: Tényleg nem tudtok valahogy eljönni??? Kölcsönautó valakitől? 8)
Alexnek boldog 11-et :D

Era: Martinnak szintén :wink:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Pár kép a tegnapi farsangról:

Hárman :)
Kép

Aliz és a pasik :)
Kép

Morci tigris :)
Kép

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok!

Nyavalyás Murphy!!! :twisted: :twisted: :twisted: Kevének hőemelkedése van! Semmi más tünet, lehet, hogy csak a foga, de így nem megyünk babák közé. :cry: :cry: :cry: Pedig annyira vártam! :cry: Nem adtam neki semmit, úgyhogy most figyelgetem, hogy merre mozdul. Most popsiban 38,2. :?

Barti!
Köszi a linket! Egyébként én 40 fok párti vagyok nyáron, csak hát babával...
Kérdezted az Ikeát. Az Örsön? Mi majdnem minden pénteken ott vagyunk! Valamikor találkozhatunk, ha nektek is jó! :D

Anita!
Annyira meghatnak mindig ezek a szülinapi összeállítások! Egyre jobban sajnálom, hogy akkor még nem voltam köztetek!

Mamacka!
Nagyon szépek a képek! Áron is, te pedig nagyon csini lettél!
A kép, amit Benyónak összeállítottál valami fantasztikus! Ha a mézeskalács-házikóra nem is, de erre megtaníthatnál! Nagyon lelkes tanuló vagyok ám! :lol:
Pályázat: :twisted: ! Utálom az ilyen "Nagyon tetszett, de..." dolgokat! Mindenképp próbáld több helyen is pályáztatni őket! Az jutott még eszembe, nem tudom, hogy járható út-e, de be kéne menni ilyesmivel foglalkozó üzletekbe, és megpróbálni velük eladatni a munkáidat. Biztos leveszik a saját hasznukat, de neked is bevétel lenne. Ja! Mézeskalács-házikónak is tuti sikere lenne! :)

Cory!
Gyönyörűek a gyerekeid! Lizának igazi macska-szemei vannak! Lesz még vele Apának gondja!!! :lol:

Livi!
Tünci édi lehet, ahogy leguggol! Nagyon ügyi! Alig várom már, hogy Keve is elinduljon, bár ő még messze van tőle.

Ildi!
Úgy látom, egy cipőben járunk! :(
Hm... Gödöllő? Lehet, hogy ráveszem Apucit, hogy költözzünk el felétek! Elég lenne megmutatni neki a sütidet, és már rá is bólintana! :lol: Én nem vagyok édes szájú, de még én is megkívántam! :shock:

Betegeknek jobbulást!

Holnapra jó szórakozást, és: irígy, irígy, irígy!

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Sziasztok!

Még gyorsan írok egy vicces sztorit!
Sétáltunk ma hármasban, nézegettük a kirakatokat. Egy kabát üzlet előtt férjem megkérdezte: "Kicsim, nem akarod azt a kabátot?" Én: "Melyiket?" Ő bök az egyikre, és közli: "Ott, azt a birka külsőt kölcsönzőt." Aztán rámutat az enyémre, és folytatja:"Olyan, mint ez, csak más színű."
Hát, én halálra röhögtem magam!

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Megnéztem, már szerintem nincs hőemelkedése sem, pedig nem adtam semmit. Remélem, ennyivel meg is ússzuk! :?

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Sziasztok!

Mi is megyünk holnap, vagyis ma. Kb. dél körül érkezünk.

De,... sajnos, a pogi sütés lemaradt, úgyhogy mi is bolti sósat viszünk.

Egyenlőre, rajtam kívül, mindenki jól van. Nekem, meg a hasam fáj, még mindig, úgy érzem, hogy megjön, de nem nyoma sincs. A tegnapi teszt megint negatív :-(((. Nem bírtam ki vasárnapig.
Szóval, jövő héten, felkeresem a dokimat.

Eszti!
Boldog születésnapot Benyónak! Hol vettétek neki azt az alagutat? Ilyet vadászok Martinnak is.

A betegeknek jobbulást!!!!!!

Annácska!
Hiányzik még valami? Kell segíteni vm.?

Vali!
Köszönjük a köszöntést!!!

Nancsi!
Alának boldog 11 hót.


Era

KépKép

KépKép
lingelera
 
 


Edit, én meg viszem a tányérodat. :)
Era, ma megbeszéljük a kukac kérdést. (na jó, alagút) :)

Páá
Vendég
 


Jó talizást nektek drágáim!!!!

Hát kiba**ott velem a sors. :roll:
Nem mehettem el.

Natus tök jól aludt, ma reggel nincs láza, viszont zöld fiku ürül az orrából.
És én is taknyis lettem.
Éljen-éljen :roll:

Lidke, sajnálom, hogy ti is betegek lettetek.Scullyx, te hogy vagy?

Hát tényelg valami jó kis meleg tavaszi napot kell keresnünk legközelebbre.

Barom tél, tűnjön már el!!! :roll:



Jó talit mégegyszer!!!!!


(Lassan jön anyukám, ha Natasa nem lesz lázas, azért estére rá merem majd bízni, kell egy kis kikapcsolódás nekem is :wink: )
(max. egy vacsi az urammal valahol, ha szülinapozni nem is jutunk el) :D
vas
 
 


Sziasztok!

Jó talit nektek! :D Irigy vagyok ám nagyon!

Hanna már nyugodt szivvel mehetne veletek.... Na, de majd legközelebb! :D:D

Edit!
Neked akartam irni, csak addigra már nem volt erőm... Szóval Hanna ezzel együtt 2x volt beteg. A többi megfázás volt és 1 ismeretlen eredetü hasmenés... Szerintem nem olyan vészes mennyiség, mint amennyi lehetett volna. :D Én többet voltam beteg, mint ő. :D

Era!
http://www.arzuhanas.com
Itt is van kukac. :D Meg csomó minden más jó játék. A kertiben van egy ugrálóvár... nagyon tuti!! :)

megyek, mert a lányom hiányol! :)

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


MOST INDULUNK!!! :D

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Jó utat Anita!!! :D :D :D

VokEszti, jobbulást!!! :P
Látod, mi is itthon maradtunk :(
vas
 
 


Kép
Ezt a fogkefét keresem... nemtudjátok hol lehet kapni?
Használja közülünk valaki?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mi sem megyünk... eddig azért nem írtam mert az utolsó pillanatig vaciláltam.... de a gyerek még nem 100-as így nem merek megkockáztatni egy közösségesdit...

No de majd tavasszal... :)


Jó talit
És várjuk a képeket...
Anita miatt sajnálom... mert vele ki tudja lesz -e még alkalom megismerkedni... :(
bár már gondoltam, hogy esetleg amikor Nyíregyre megyünk keresztgyereknézőbe... csak a rokonok egy kicsit kriminálisak és félek megsértődnének ha mással is találkoznánk amikor amúgy is ritkán megyünk... :(

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Kövecske
Köszönöm...
A Galériázásról lemondtam... ugyanis 150%-ot tesznek rá... így vagy én adom olyan olcsón, hogy már nem éri meg... vagy nem veszi meg a kutya sem... :( Ráadásul az egyik neves galéria (Dorottya) jól becsapott... olyan 8000 Ft-al kevesebbet fizettek mint a megbeszélt.... nem rakott rá elég pénzt így úgy oldotta meg, hogy tőlem vonta le... :(
Pedig az amerikai nőci annyival többért is megvette volna!

Livi
Aranyos vagy!
Szeretünk nagyon fotózni! :)

Vanili
Köszönöm!
Már kezdem jól érezni magam a bőrömben!
Csak nehogy most feladjam a nagy elbizakodásban! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Ildi!

Olvastam! :( Sajnálom, hogy ti is beleestetek!!!!! :( Remélem azért az esti kirucc meglesz! :D:D:D

Majd, ha már ehetek midnent, megyek hozzád suti leckéket venni.... :D Annyira jól csinálod... Én kifejezetetten nem tudok sütni...

Hogy vagytok?

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Era
Barátnőmnek a harmadik hónapban is negatív volt a teszt! :(
Nemtudom, hogy csinálta... amikor meg biztos lett a baba... jól lecseszték, hogy miért csak most megy :lol:
A legjobb ha lát doki!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Látszik, hogy kipihent vagyok! :lol:
Ma éjjel ugyanis végre aludtam! olyan jól esett!
Apa volt fenn a kölökkel... szegény...
de én 8 órát aludtam egyhuzamban.... ilyen sem tudom mikor volt utoljára! :lol: :roll:


No de most már megyek


Jó talit! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?