Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Még csak most tudtam jönni, bocsi Babci!

Drága Pici LILKÓ!!! Első születésnapodhoz szívből gratulálunk! Isten éltessen sokáig! Jó egészséget és sok-sok boldogságot, örömöt kívánunk Neked és Anyukádnak, mert megérdemlitek!!!

Kép

[quote="babcika"]& írta:babcikalt;font color="0077aa"><font face="comic sans ms"> Sziasztok tavaszi Anyukák!!

Én a 2005/2006 téli babák topicból jövök és szeretnék hozzátok is csatlakozni,ha lehet.Tudniillik kor szerint én is inkább idetartoznék,de először oda jelentkeztem be,mert hát ugye február még tél.Szoktalak benneteket olvasni és teljesen ugyanolyan cipőben járok most,mint Ti.A téli babáknál már mászásnak, hozzátáplálásnak örülnek az anyucik,én pedig az ujjszopásnak és a hangos nevetésnek tudok "még csak" örülni mostanában.Persze nagyon aranyosak,és sokmindenben segítenek,de veletek történnek meg napról napra ugyanazok a dolgok,mint velünk.
Szóval akkor kicsit magunkról:2006. február 14-én született Lili a kicsilányom 3400gr-al és 52 cm-el,aki tehát most kedden volt 12 hetes.Nagyon tündéri,jó kisbaba,persze azért egy-két akaratos hiszti belefér a mindennapokba. KépMúlt hét csütörtök óta szopizza az ujját és azóta méginkább kiegyensúlyozott babuci lett,mivel meg tudja nyugtatni magát.Kb. 3 óránként szopizik és csak szopizik 3 hónapja. Mostanában kicsit nyugtalanok lettek a szopizások,mert valami miatt,ha épp nem dől a szájába a tej,akkor elkezdi rángatni a fejecskéjét,türelmetlenkedik.Pedig egy-egy szopi közben 2-szer,olykor 3-szor is újra belövell a tejem,de ehhez idő kell és kitartó szopizás.Ez mostanában a kisasszonynak nagyon nem tetszik.Én persze ilyenkor nagyon izgulok,hogy kevés neki a tejcsi. KépEddig szépen fejlődött,nem túl sokat hízik,de a védőnő és a dokinéni mindig meg van velünk elégedve.Múlt csütörtökön 4710gr és 58 cm volt a kicsilány.Magamról annyit,hogy az egyetem mellett vállaltam Lilkómat,így tanulgatok is,de elsősorban nagyon boldog Anyuka vagyok a mindennapokbanKépKép
Köszönöm,ha befogadtok,igyekszem mindnennap követni a történéseket és reagálni mindnekire.Szép lassan gondolom minden Anyucit és Babucit megismerek majd!!!Kép</font>
</font>


Kép

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Sziasztok

Köszönöm a dicséreteket Martin nevében.

Hááát ha mindenkinek ilyen szárítoja van, és nagyon szuper akkor én sem akarok kilógni a sorból muszály beszerezni eggyet. :)

Szilvi
köszi az infót :)

Nyúlanyó
Jó hogy jelentkeztél már, tényleg rég voltál itt.
Orrmandula mütét,,??? Uram Isten, hogy bírta lánykád,. Ha birod tényleg tartsd otthon, lányodat míg elnem jön a jó idő, én is ezt csináltam Bencével míg ovis volt. Ha tudtam inkább otthon tartottam magammal mert ő minden betegséget benyalt mindig.

Tomdinak, BOLDOG HÓFORDULÓT :) :) /már csak 1 hónap/

Ildi
Jó hogy már jobban vagytok :)

Lidke
Igazad volt. Borzasztó szemtelenek tudnak lenni némelyik áruházban :twisted:

Meli
Köszönjük :)

Lilinek BOLDOG SZÜLINAPOT :)
Kép

Eszti
Megint nagyon irígy vagyok, :) nagyon nagyon szupi lesz nektek, jó pihenést. Csinálj sok képet! :)

Anita
Megint szépet alkottál, nagyon ügyes vagy. :)

Rólunk
Martin egyre ügyesebb a járásban :) Most megint kinnt alszik nagyon szupi az idő.
Én kaptam egy szép csokrot Valentin napra :) :) :) .Nagyon Boldog vagyok.

És Mindenkinek kívánok nagyon BOLDOG VALENTÍN NAPOT :) :)

Zsu69+Martin(2006.03.14)
KépKép
Joanna Michele, 1996.12.18
Bence Ricardo, 1999.10.26
zsu69
 
 


Scullyx
Most figyeltem ki hogy ti is ma vagytok 11 hósak.
BOLDOG HÓHORDULÓT nektek is.

Húúúú, márciusban is lesz egy csomó szülinap! :)

Zsu69+Martin(2006.03.14)
KépKép
Joanna Michele, 1996.12.18
Bence Ricardo, 1999.10.26
zsu69
 
 

 
 

Sziasztok

Lili: Nagyon boldog szülinapot kívánunk

Babcika: Sokat gondolok rátok, remélem egyszer minden rendeződni fog, nagyon várunk vissza titeket

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Sziasztok!

A szülinapos babócákat isten éltesse sokáig első szülinapjuk alkalmából!!!

Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Babcika:

Lilikét Isten Éltesse!!!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


nyf: köszi, hogy gondoltál rám szilva ügyben. Most vettem neki MAGOZOTT aszaltszilvát, amiben volt mag. Még jó, hogy észrevettük, egyébkén csípi ezt is

Jajj lányok...., megőrjít az anyósom. Kitalálta ismételten, hogy azért nem alszik a gyerek éjjel, mert éhes, és majd ő megeteti este. Közöltem vele, hogy a gyerek nem azért kel mert éhes, és, hogy én is tudok neki enni adni, csak az a baj, hogy a Lili nem akar enni. Kinyitottam 2 hete a Sinlacot és azóta is a lefolyóba köt ki minden este. EZ VAN

Utána még azt is mondta, hogy ha elmúlt 1 éves, csinál neki tejbegrízt és azt biztos meg fogja enni. Na ennyi

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Gyöngyi :roll: :lol: 8)
Vendég
 


Sziasztok!

Gyöngyi!
Jajjjjjjj!!!! Anyós már nevelt gyereket, a tiedet békén hagyhatja!!! Az enyém is ilyen, csak ő másban hülye. Folyton sétáltatni akarja a csajt... Teljesen megértelek!!!!!!!! Kitartást!!!!!!!!
Kéne egy tanfolyamot csinálni leendő nagymamáknak, hogy mit NE tegyenek meg az unokával...
A magozott szilvára meg no comment.... :(


Babcika!
Lilinek boldog szülinapot!!!

Puszi

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Sziasztok!

Lilinek boldogságot, egészséget szülinapja alkalmából!

Zsu, Martinnak is boldog hó fordulót....én néha elkeseredek, hogy már ekkora a pici is :shock: Csajom jól bírta a műtétet és most úgy döntöttünk, hogy itthon is marad velem március elejéig.

Nyúlanyó+Tamás Botond (2006.03.14.)+Viktória (2003.04.21.)

[img:5b8b07f275]https://babafalva.hu/tickers/3ud.png[/img:5b8b07f275]
[img:5b8b07f275]https://babafalva.hu/tickers/4qv.png[/img:5b8b07f275]
nyúlanyó
 
 


LILIKE! NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK NEKED!

Melitta


Kép
nyf
 
 


Drága Lilkócska! Nagyon boldog Szülinapot kívánunk Neked!

Kép

Kép
nancsika
 
 


Sziasztok,

Kicsit nem vagyok, és már nem tudom utolérni magam, bocsika :oops:

Lilkónak nagyon boldog első szülinapot kívánok!
Babcika: Olyan jó lenne, ha bekukkantanál, és írnál pár sort, meg persze vigyori Lilkóról tennél fel képet!

Hófordulós babókat is Isten éltese :) Tomdi, Martin, Laura :wink:

Betegeknek további gyógymanókat küldünk.

Mamacka, Annácska: hogy vannak a srácok? Remélem szépen javulnak. :)

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


BAbcika írt a téliekhez! Képek is vannak! Nagyon gyönyörű Lilkó :D

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


A kíváncsiságom nem hagyott nyugodni, úgyhogy én már az előbb végigböngésztem a téliek uccsó pár oldalát, hogy mi van Babcikával :oops:
A 779. oldalon írt Babcika és tett fel egy csomó képet Lilkóról. Érdemes megnézni, annyira tündérke, a haja meg valami csúcs :lol:
Sajna jó híreket viszont nem írt, pedig annyira drukkoltam nekik :(

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Babcika!
Remélem, azért minket sem felejtettél el! Írjál, nekük is, mert nagyon hiányoztok a topicból, Lilkóval aki gyönyörűűűűűű!!!
Sajnálom a történteket, kívánom, hogy mihamarabb átlépj a nehézségeken és igazán boldog légy!!!!
Lilkónak, sok puszi születésnapja alkalmából!

Petri!
Timinek BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!

Tünde!
Nagyon édesek a szülinaposak!
Bettinának, az a haj...., nagyon édi!!!

Nancsika!
Alának, így utólag is BOLDOG NÉVNAPOT!

Livi és Lidike!
BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!!!

Tomdi, Martin, Laura!
Boldog hófordulót!


Csajok!
Nem akarom elkiabálni...., de lehet, hogy........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................., megérkezett / beköltözött a topic "első" pocaklakója. :D :D :D

A héten kiderül, ugyanis 2 hónapja volt mesi, szülés óta előszőr és mind a 2*, igy 15 -17 környékén jött meg.
Eddigi tünetek:
1.; 2 hete, annyira érzékenyek a mellbimbóim, hogy besz@rok, amikor Martin kajál. Külsőleg, nem látszik semmi rajta.
Már nem is tudom, ki említette, hogy ez egy jel lehet, mert nála így volt.
2.; sokat járok pisilni
3.; annyira fáradékony vagyok, hogy képes vagyok bárhol elaludni
4.; rosszul nem vagyok, de nincs étvágyam

Szorítsatok!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:

Mint már említettem, Martin imádja a könyveket:
Ki is akartam felhívni???:
Kép
A tehén és a zsiráf...
Kép
A kék bárány és a zöld halacska:
Kép
és a kedvenc, a lila polip:
Kép
a számítástechnika is érdekel...
Kép
ez itt egy rózsaszínű kismalac...
Kép
Anya, ezeket már kiolvastam:
Kép

Jó éjt
ERA

KépKép

KépKép
lingelera
 
 


Sziasztok!

Era!

Húúú, micsoda hírek! Drukkolok nagyon! Hétvégén csinálsz tesztet? A tünetek mindenesetre biztatóak, nálam mindegyik megvolt, mikor Dórit vártam :) A rosszullét nem törvényszerű, nekem se volt még egy kósza émelygésem se :) Drukk-drukk :)
A képek szenzációsak, öröm nézni Martint, ahogy nézegeti a könyveket, a Dóri csak tépi őket :)



Mi gyönyörűszép hosszú hétvégét töltöttünk Alsópáhokon, nagyon-nagyon jól éreztük magunkat :) Dóri utolsó éjjelre eléggé betaknyisodott, de már javul. Pár kép:



Kép

Kép


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Era, drukkolunk! :) Ezek a jelek meglehetősen magukért beszélnek. :wink:

Évi, Era, aranyos képek nagyon. :)
Vendég
 


Sziasztok!

Babcika: nem tudom, jársz-e errefelé. Láttam a télieknél Lilit, nagyon szép nagylány lett :)

Era: drukkolok :) Mikor tesztelsz?

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Hú, micsoda képdömping!!
Martin, és Dóri is tök aranyos.
és végre Évi rólad, meg apáról is láttunk képeket :D , ráadásul szexi fotókat :wink:

Era, ezek tényleg nagyon biztató jelek. :D
Kéne egy teszt, nem?? :wink: :wink:
hadd gratuláljunk egy nagyot!!!!!! :D

Babcika, nagyon édes Lilkó, a haja még mindig szenzációs, kis huncut vigyora még megvan, ugy látom :wink:
Neked meg kívánom, hgy minél hamarabb legyél túl rajt, és legyél boldog gyönyörűséges Lilivel!!!! :D
vas
 
 


Sziasztok,

Era: Hűűűű micsoda hírek 8) Nagy nagy gratula :)
Tényleg ... miért nem tesztelsz????

Martin nagyon kis tudós :) Mindig megcsodálom, hogy milyen hatalmas :shock:

Évi: Ideje volt már, hogy képekkel jelentkezz :wink: Dóri nagyon aranyos, nekem az utolsó képen, az ágyban elterülős nagyon tetszik róla :)

Ildi: Hogy van Oli? Javulgat??

Képzeljétek ... a ma estét ismét átaludta a lányom. :D Este fél 10-től reggel 7-ig nyomta, most meg megint alszik. Azért ezek már biztató jelek, csak tudnám, hogy hol kéne rajta beállítani ezt állandó funkcióra :roll:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok

Era
Micsoda hírek,,,húúú de jó :) Én nem bírnám ki hogy ne csináljak tesztet.
Nagyon szorítok!!!!!!
Marti nagyon édes, és milyen komolyan művelődik :)

Évi
De klassssz helyen voltatok, szuperek a képek, nagyon jól néztek ki, szép a családod :)

Babcika
Istenke éltesse a kis Lilkót sokáig. Nagyon tündéri kiscsaj :)


Vali
De jó neked, Nálunk Martin megint alakított, óránként kelt. Mondjuk volt amikor sírt és volt amikor saját maga vissza feküdt aludni. De 5ó-tól 6-ig, meg elbeszélgetett saját magával a kiságyban, én az ágyamban hallgattam mit össze dolgozik, /mert egy szobában alszunk/ aztán meguntam lefektettem és úgy maradt aludt tovább1/2 8-ig. Most megint alszik.

Szép napot mindenkinek :)

Zsu69+Martin(2006.03.14)
KépKép
Joanna Michele, 1996.12.18
Bence Ricardo, 1999.10.26
zsu69
 
 


Sziasztok!

Era, drukkkok mennek! Szuper hírek, tünetek nagyon gyanúsak! :D Martin nagyon édes!

Évi, tünemény Dóra is! Látom, ruhásszerkrényt van, aki segítsen rendbetenni, ha jönnek a tavaszi / nyári ruhák :wink: :D

Ildi, tényleg hogy van Oli?

Vali, grat az újabb átaludt éjszakához!

Babci, gyönyörű Lilkó! Úgy hiányzott már, hogy lássak képet a kis vigyoriról! Ha úgy érzed majd, hogy tudsz jönni ismét irogatni, szeretettel várunk benneteket!

Cory: táblába 1 éves adatok: 11300gramm, 80 cm, mellkas: 51cm, fej: 48cm; 6 db fogacska Köszi!

Olyan szuper, hogy ilyen jó idő van. Rengeteget kinn vagyunk a levegőn. Boti tök ügyesen sétál a kertben, és már a kutyusainkkal ismerkedik :D

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Sziasztok Lányok!!!

Köszönjük szépen a köszöntéseket!!Azoknak is külön,akik e-mailben gratuláltak! És persze a dícséreteket is!Tegnap csak arra futotta az időmből,hogy a téliekhez feltegyem a képeket!!Az ott olvasottakhoz nem is fűznék semmit hozzá.A lényeg,hogy elég szomorúan telnek a napjaim,egyetlen örömforrás Lilike,persze most még ő sem pótol mindent,amit elvesztettem.Egyelőre minden körülöttem a régi boldogságomra emlékeztet,ezért nem is igen tudok babanetezni,hiszen mikor elkezdtem a forumra irogatni,annyira más volt az életem,mint most.
Lili szülinapja viszont egy pici apropó,hogy meséljek róla.
Még nem igazán mutat hajlandóságot a lépegetésre,de úgy mászik,mint a villám. Néha,kb.10 másodpercre megfeledkezik magáról és megáll kapaszkodás nélkül.Ha meghall valami zenét,rögtön táncol.Nagyon-nagyon huncut,ha tudja,hogy olyat csinál amit nem szabad,akkor kuncog magában és elmenekül.Szinte már „beszél”, a szótára a teljesség igénye nélkül: mama,papa,anya,geji(=geri,ő öcsém),to-to(=thomas a gőzmozdony),vau-vau(kutya),búúú(boci),bumm(brumm=maci),váááá(=oroszlán),iiiuu(magas vékony hangon=cica),szi(=cica),gyöngy…és ezeken kívül minden,ami elképzelhető babanyelven.Nagyon sok dolgot megért,simán lehet kérni tőle doglokat,hogy mit hozzon ide vagy oda,rengeteg dolgot meg tud mutatni,mi hol van.Profi utánozó művész:mű böfögés és mű röhögés a legmulatságosabb mutatványok a kis színésznő repertoárjából.Mivel az idegállapotom nem igazán kedvezett a tejtermelésnek az elmúlt 2 hónapban,így már csak este lefekvés előtt szopizik egy keveset,de ez már nem is mennyiség sajnos.Az alvókája néha-néha elromlik,keleget ő is éjszakánként,de rongyival,simivel általában orvosolható a helyzet.Reggel fél 7, 7 óra körül kelünk fel.Most elég nagy gondot okoz,hogy nem minden nap van igénye már kétszer aludni,és,ha nem eléggé álmos,akkor oriási hisztibe veri magát,mire viszont már álmos lesz,pont azért nem alszik el,mert belelovalta magát és,ha már meglátja az ágyat bekattan szegénykém.Háát ezek a napok elég nagy próbatételt jelentenek az egész családnak.Enni már majdnem mindent eszik,főleg,ami felnőtt kaja.Azért odafigyelek a kritikusabb dolgokra,de ő különösebb gondot nem csinál holmi darabos kajákból,vagy idegen ízekből.Hát ennyit a nagylányról.Ő tényleg egy csöpp csoda,imádnivaló gyönyörűség,mint gondolom mindenkinek a saját gyermeke.Kár,hogy vannak embrek,akiknek nem az az élet értelme,hogy egy szerető társsal megéljék,hogyan cseperedik fel egy ilyen kis tündér,napról napra,hogyan halmozza el a szüleit pótolhatatlan szeretettel.

Puszi Mindenkinek
Vendég
 


Jajjjjj, Babci annyira jó, hogy írtál! Nagyon örülök, és szerintem sokan mások is! Őszintén megmondva, ezt az üzidet is végigkönnyeztem, mint a tegnapit is! Nem akarok közhelyes dolgokat írni, csak sok-sok boldogságot kívánni a kislányodhoz, sok erőt és örömöt majd egy szerető társsal, ha eljön az ideje!
Várunk nagyon! Megértem, hogy nehéz lehet, de lehet, mégis könnyebb lenne, ha "társaságban" vagy. Látom, a téliek is nagyon várnak vissza, és hidd el, mi is!
Na, és a legfontosabb: nagyon okos nagylányod van!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Babcika: Nagyon örülök, hogy jelentkeztél, és írtál az okos nagylányodról! Örülök, hogy vele minden rendben, és nagyon sajnálom amin neked keresztül kell(ett) menned :( Szívből kívánom, hogy mielőbb rádtaláljon az igazi boldogság!
Én is nagyon örülnék, ha gyakrabban jönnél, talán mégis könnyebb lenne, ha ki tudnád beszélni a fájdalmadat, és talán nekünk meg sikerülne néha kicsit elterelni a figyelmed a szomorúságodról!

Sok puszi,
Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Lányok,

Nem tudtok valakit, akit érdekelne ERGO bébi hordozó??? Sajnos Aliznak nagyon nem jött be, és nem hiszem, hogy most, hogy lassan járni fog, szükségünk lenne rá.

http://www.happy-baby.hu/index.php?id=ergobaby

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vanilka
Írtam püt!


Minden szülinaposnak nagyon boldogot! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Végre be tudtam lépni!

ERA!
Én is csak csatlakozni tudok a többiekhez: TESZTET!!! :D
Nagyon drukkolok!
Martin nagyon édesen olvas! És mennyi minden érdekli! :lol:

Babcika!
Lilinek boldog szülinapot! Fantasztikus a szókincse! Gratula!

Gyöngyi!
Lili nem lehet, hogy vérszegény? Keve az volt, és a doktor nénije abból gondolta, hogy 7 hónaposan még csak szopizott, nem nagyon fogadott el mást, max. néhány falatot.
Anyós: :twisted: , bár néha irígykedve olvasom az anyós-sztorikat (az enyém már nem él), szerintem ezek a generációs viták hozzátartoznak a babázáshoz! :)

Évi!
Dóri tündéri! Nekem is az utolsó kép a kedvencem!

Rólunk:
Keve ma reggel leszedte a mobilom antennájának a tetejéről a kis védő valamit, és azzal a lendülettel le is nyelte! Most figyelhetem a kakiját! :?

Fölébredt, ebéd van, majd jövök!

Sziasztok!

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Mamacka: Ment válasz!

Lidke: Jujj, és tuti hülyét kapnék! Mekkora volt az a pöcök? Írd meg, ha megvan az eredmény! :wink:

Utálom ezt a takony időt, hogy nem tudunk kimenni sétálni :evil: Aliz mióta délelőtt felkelt, tiszta nyűg, de még véletlenül se hagyja, hogy elaltassam :(

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Lidke, drukk Kevének, hogy hamar megszabaduljon a védő vmitől! Jajjjj, mi tetszik nekik ezeken a mobilokon? :roll: Enyém meg megint haldoklik a babanyáltól, de tök felesleges kicserélni. Bár apja beígért egy új telót :wink:

Vali, takony az idő???? Hűűű, akkor mi még kihasználjuk a jót! Írtam már előbb is, hogy állandóan kint vagyunk. Most is várom, hogy keljen Boti, aztán megyünk, hadd gyalogoljon :D

Mamac, Annácska: Hogy vannak a fiúk?

Képzeljétek, hogy jártunk! Dokinő felírta a bárányhimlő és agyhártya-gyulladás elleni nem kötelező védőoltásokat, hogy egy éves kor után be tudja oltani. Mondta, hogy egy hónapunk van, hogy kiváltsuk, ha kiváltottuk, tegyük hűtőbe az oltásig.
Ma ment férj, hogy kiveszi a patikából. Közölték, hogy mivel már betöltötte az egy évet a bébi, így már 3000 Ft-tal többe kerül az oltóanyag, nem jár rá annyi támogatás! Mondjuk ezt a dokinő is mondhatta volna, bár igaz, hogy nálunk van már a recept vagy 2 hete... :?

Angi, Lidike popsija javulgat?

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Babcika! Én is megkukkoltam a szülinapos nagylányt! Nagyon szép! Azt hiszem, mindenért kárpótol! Sajnos erre nem lehet semmi okosat írni, csak hogy légy erős és tényleg gyere társaságba! Puszi nektek!

Vas, Mamacka, Annácska! Hogy vagytok?

Era! Nagyon szurkolok hogy kétcsíkos legyen! :lol:

Lidke! Pöcöknyelés :(

Anita! Ez két külön kotyvalék, ugye? És egyszerre adja be, vagy 2 külön oltás lesz? :shock:
Én is várom az új telefonomat, mert a régi tej- és nyálallergiás...

Dóri, Martin! Nagyon szépek vagytok! És micsoda nagyszerű abakusz van az egyik képen! Az is a Kolpingé? Vagy az már otthoni kép? Meg vagyok őrülve egy ilyenért és nem kapok sehol, csak kicsiket... Nem tudtok valami jó abakusz-forrást?

Mindenkinek szép napot!

Melitta


Kép
nyf
 
 


Anita
Sajnálom, hogy így jártatok! Nekünk mondta!
Azért írják fel előtte egy hónappal!

Áron már jól van csak nagyon kis soványka... nekem meg rengeteg munkám van most hirtelen szegény töki...élelkiismeretfurdalásom van, hogy elhanyagolom...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Era
Nektek egy halk gratula! :wink:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Babcika
Jó hogy írtál, Nagyon ügyes a lányod, és már mennyi mindent tud, nemsemmi. Nagyon sajnálom ami veled történt, de hidd el az idő begyógyít mindent. Velem is történt ilyen két gyerekkel, soha nem hittem volna hogy újra szerelmes leszek, és lám eljött az igazi. Fel a fejjel, ne bánkódj. Van egy gyönyörű lányod most ő a fontos, hogy ebből helyzetből ne érezzen semmit. A családod meg biztos segíteni fog hogy túl tedd magad az egészen. Kívánok neked sok erőt, és kitartást.
És írj,írj írj, azért vagyunk hogy segítsük egymást ha lehet még így szóban is, hát nem ...csajok!

Mamacka
Hogy vagytok?

Lidke
mekkora volt az az antenna,? Csak nem akad el sehol és koppani fog a pelusban :) :) vicc volt, persze, hogy ki jön :)

Anita
Nekünk is felfogja írni a doki néni az oltást, de ő külön szólt, hogy még egy éves kora előtt váltsuk ki mert külömben drágább lesz.

Tényleg a napokban nekem is fel kell hívnom hogy jöjjön megmérni Martint, meg írja fel az oltást, de én csak az atyhártya ellenit adatom be.

Zsu69+Martin(2006.03.14)
KépKép
Joanna Michele, 1996.12.18
Bence Ricardo, 1999.10.26
zsu69
 
 


Anita: Hú de jó, hogy ti még ma ki tudjátok használni a jó időt! Na majd holnap lehet fordul a kocka :wink:

Gyógyszert sajnálom :( El tudom képzelni mekkora méreg ez most nektek :( Tényleg szólhatott volna a dokinő előre :evil:

Mamacka: Szupi, hogy Áronbaba jól van :)
Ha teljesen rendbejön biztos hamar visszaszedi, amit leadott. Lehet, duplán megjön az étvágya :)
Én azért most gratulálok a sok munkához, remélem olyan is van köztük ami hosszú távú meló lesz, és örömmel is csinálod! :)

Közben Aliz felébredt, mert hazajött a csürhe szomszéd, de szerencséjére vissza tudtam altatni. Már annyiszor szóltunk nekik, hogy ne b@sszák úgy be az ajtót, hanem használják a kilincset, mert többek között azért szerelték az ajtóra, de mintha a falnak beszélnénk ... :evil: :evil: Ez a társasház is csak 1 fokkal jobb mint a panel, max a szomszéd pukizását nem hallom át :(
Már úgy tudok káromkodni miattuk, mint a kocsis :oops: :roll:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok,

Babci, örülök, hogy jöttél, és bizonyám, gyere, gyere, velünk vidámodj!!! :)

Vali, nálunk egy csaj lakik a szomszédban, és úgy megy a folyosón a magassarkújában, mintha egy tank menne. Ehhez hozzájön az, hogy egy csomószor utazik, ilyenkor a cipője mellé még a húzható bőröndjét is cibálja maga után éjszaka és hajnalban, ami megintcsak mint egy tank. És az ajtón ő se ismeri a kilincset. És nem köszön....fokozzam még??? :roll:
Egy bunkó :lol:

Lidke, uhhh, na akkor remélem azért kijön.... :?

Anita, nálunk már itt figyel bent minden oltóanyag, sajnálom, hogy így jártatok...:(

Kaka egy idő van, ez a legocsmányabb, amit el tudok képzelni....
Vendég
 


Melitta, én azt sem tudom, mi az az abakusz..... :oops:
Vendég
 


Köszönjük szépen mindenkinek a képdicsiket :)

Vali!

Grat az éjszaka-átalváshoz, és drukdrukkdrukk, hogy állandósuljon :)
Idióta szomszédról én is tudnék mesélni... Hogy miért nem költözik az ilyen tahó társasház helyett mondjuk egy tanyára...

Babcika!

Örülök, hogy írtál! Lilkó igazi kis tündérke nagylány lett! És micsoda szókincse van, ez igen!
Nagyon sok erőt kívánok neked a mindennapokhoz :(

Lidke!

Meddig kell figyelni a kaksit? Mennyi idő lehet, amíg ez kütyü "kipottyan"? Dóri egyszer egy játékkutyus fülét nyelte le :roll:

Melitta!

Én se tudom, mi az az abakusz :oops: :oops: :oops:

Én nem is tudtam, hogy ezeket a védőoltásokat még a kölyci egyéves szülinapja előtt ki kell váltani. Még jó, hogy megyünk addig tanácsadásra, akkor feliratom.

Sétálni mi se tudtunk menni, Dóri nyűgös is miatta, de tényleg, valami extra zaccos napja van szegényemnek... Kb. egy óra, és itthon van a felmentő sereg (apa)!
És a változatosság kedvéért megint alig eszik a lányom :( Nem is tudom, miből van energiája, egyszerűen elkeserítő, amit kajálás címszó alatt művel... Már attól bőg, ha meglátja a kanalat...

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Abakusz :lol: az a szép, színes, fantasztikus fajáték, amin síneken vagy drótokon lehet húzgálni figurákat és imádják a pöttyök. :) Legalábbis Zaza imádja... imádná...

Melitta


Kép
nyf
 
 


Abakusz :lol: az a szép, színes, fantadsztikus fajáték, amin síneken vagy drótokon lehet húzgálni figurákat és imádják a pöttyök. :) Legalábbis Zaza imádja... imádná...

Melitta


Kép
nyf
 
 


Abakusz :lol: az a szép, színes, fantasztikus fajáték, a számológép elődjének a játékká fejlesztett változata, síneken vagy drótokon lehet húzgálni figurákat és imádják a pöttyök. :) Legalábbis Zaza imádja... imádná...
Dóri áll mellette egy képen :)

Melitta


Kép
nyf
 
 


Melitta!

Közben rákerestem a gugliban, és megtaláltam. Na, abba ajátékba én is beleszerettem. A hotel bölcsiszobájában játszott vele a Dóri, és imádta. Kerestem minden játékbolt honlapján, de semmi... Egy hirtelen ötlettől vezérelve felhívtam a szállodát, hogy mondják már meg, honnan szereték azt a játékot. A recepciós hölgy nagyon kedves volt, megígérte, hogy utánanéz, és visszahív. Kb. fél óra múlva hívott is, és megadta a honlap címért, ahol vállaják a készítését, és még a telefonszámukat is megadta. Nagy lelkesen fel is hívtam. A pasi nagyon készséges volt, de közölte, hogy csak rendelésre csinálják meg, mert elég húzós ára van: 89 990 Ft... Lemondtam róla, hogy ez legyen a Dóri szülinapi ajándéka... Pedig valami fantasztikus!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Szegeden is ki lehetett használni az időt, gyönyörűen sütött a nap délelőtt.

Era, nagyon helyes kispasi a kisfiatok, tényleg öröm nézni, ahogy nézegeti a könyveket, Tomdi csak enni tudná, ha hagynám. Drukk hegyek a babához és tényleg tesztelj, ha már másért nem miattunk :D

Évi, Dóri nagyon édes csajszi, tényleg a kiterüléses a legtutibb kép :D A kajálás nálunk se megy, ma is alig evett valamit, szerintem egy kajálásra 200 ml még sose kajált....reggelizni egyáltalán szinte semmit nem eszik, 10 órait nem is ismeri (ezek helyett cici). Ezen már nem is idegelem magam, fölösleges. Aludni se alszik , úgyhogy kicsit kész vagyok :) Zsu, a 14. fiúk kezet foghatnak :) Annyira megviseli a fogzás, hogy szinte óránként kel, ha belegondolok, hogy még 15 foga jön ki...inkább bele se gondolok.

Anita, tényleg szólhatott volna a doki, a mi szurmányunk is bent figyel már a hűtőbe.

Nyúlanyó+Tamás Botond (2006.03.14.)+Viktória (2003.04.21.)

[img:5b8b07f275]https://babafalva.hu/tickers/3ud.png[/img:5b8b07f275]
[img:5b8b07f275]https://babafalva.hu/tickers/4qv.png[/img:5b8b07f275]
nyúlanyó
 
 


Melitta: Húúúú de jó, hogy nem szólaltam meg, mert meg mertem volna esküdni rá, hogy ez az abakusz valamiféle növény :oops: :oops: :oops: Jó hülye vagyok (nem is jelentkezem a Legyen Ön is milliomosba), de annyira növény hangzása van :roll: :oops: :lol:

Eszti: Akkor ti is meg vagytok áldva szomszéd ügyileg :( Annyira elkeserítő, hogy ahogy kilépnek a lakásukból már sz@rnak bele mindenbe, nagy ívben tojnak a másik fejére :evil:

Évi: Emlékszem még mikor te meséltél a "drága" szomszédotokról :( Én azon akadtam ki, hogy azt hittem, egy új társasházba viszonylag normális emberek költöznek (naiv, naiv :oops: ), de rohadt nagyot tévedtem. Van itt minden :shock: A fölöttünk lévő huszonéves szóló pasi minden reggel 7-kor már nyomja a tücc-tücc zenéjét (persze mélynyomóval), este meg a hülye házimozijával szórakoztat. Mikor szóltunk neki, hogy kicsit diszkrétebben ha lehetne, akkor erre csak annyi volt a válasz, hogy az egyik fülére rosszul hall :shock: Mondjuk olyan hangerő mellett nem is csodálom ...

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Eszti: Milyen oltásokat érdemes beadatni a kötelezőkön kívül???
Aliz csak agyhártya gyuszi ellenit kapott 2 és 4 hónapos korában.

A másik: Elárulod, hogy honnan rendelitek Benyónak a szülinapi tortáját? Ha jól rémlik, te írtad, hogy van ahol csinálnak tojás és tejmentesen is.
Köszi :)

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Melitta, abakusz szerintem itt van a Fair Playben, a fajátékos boltban, megnézzem? (van katalógusuk is, szóval szerintem tuti van) Vagy eljöhettek egyszer és megnézzük együtt! :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

Csak gyos bekukk. Majd válaszolgatok, csak ma valami iszonyat napunk volt. :( Alex agybeteg volt egész nap. Bacott aludni, és persze tiszta lökött volt. Már kínomba kimenekültem az erkélyre bömbözni. Csúnyán kiborított. Mi lesz még később... :(

Mi annak a szurinak a neve, amit bedattok a manóknak? :oops: És mennyibe kerül?

Ez is abakusz? http://gportal.hu/gindex.php?pg=3984671&gid=502341
Vagy ez teljesen más? :oops:

Ne hari, de a kölökkel együtt, én is zizi vagyok... :(

Kép

Kép
nancsika
 
 


Nancsika!

Sajnálom a kaka napot :( Dóri is zaccos volt ma, pedig kétszer is aludt. lehetett valami a levegőben.
Én ezt a játékot, amit feltettél, ezt golyóvezetőként ismertem :roll:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!

Tuti volt valami ma, mert mondom én sem vagyok százas :?
Csak a bibi, h Alex ma sikeresen alukált 15 percet a cicimen, majd fél órát séta közben, majd délután 10 percet szintén a cicimen, oszt sanyi. Toom, van amelyik babának ennyi elég, és alvás után mosolygósan folytatja a napját, de Alex nem az a gyerek. Most azon agyalok, h hogyan tudnám rávenni, h magától aludjon el. Sztem sehogy. Csak már nem bírom cickokkal. Konkrétan fél éve hol az egyik sebes, hol a másik. Olyan még nem volt, h jó lett volna mindkettő.
Persze ezért, már 7-kor pancsiztunk is, és már vagy fél órája alszik is. remélem reggelig. De még egy ilyen trágya napot nem élek túl.

Nah, jól kipanaszkodtam magam, bocsesz... :oops:

Én meg sehogy nem ismerem ezt a játékot, vagyis mint fajáték.:)
De Melitta felhomályosított, h jó felé keresgéltem :)

Kép

Kép
nancsika
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?