Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Vali, igen, egyszobában alszanak.
Őket költöztettük össze kb. egy hónapja a nagy szobában.Mi meg átmentünk Leventéébe, ő meg Natasáéba.
De azóta alig volt oylan éjjel, hogy Olivér ne óbégatott volna, hogy hol vagyok.Egész eddig születésétől kezdve velünk aludt.
Natikával negyed annyi gond sincs alvás terén, mint Olivérrel.
Levente mellett aztán fel is robbanthatnám a házat, azt se venné észre. :lol:

Zsu, Natka is éppen a teraszon alszik :D
Baromi jó idő van :D

Gyöngyi, a te éjszakai kiabálásod se lehet semmi :lol:




Most valamivel jobban vagyok, fogam se fáj, bekaptam egy algopyrint, majd aztán szívok, ha megy ki a hatása. :roll:
vas
 
 


Cory, Natasának a fejkörogata hiányzik a táblából :35 cm. :D :D
vas
 
 


közben Olivérnek 38,5 fokos lázat mértem.Hurrá, elhihetitek mennyire örülök :roll: :( :( :( :(

most megyek nurofenezni (egyenlőre)
vas
 
 

 
 

Sziasztok :)
Lidinek és Liviknek Nagyon boldog névnapot :)
Kép

Végig olvastam böcsülettel mindent :)

Ildi :)
Sajnálom, hogy betegek vagytok, kitartás :)

Cory :)
Jó az ötlet :)

Rólunk:
Éjfél körül már 38 fölött volt a hőm, de reggelre kialudtam, mintha elvágák volna :)
Tejecske alakulóban :)
Petka vérképe rendben van. A dokinő szerint ez inkább 3 napos láz volt, nem a hányós vírus (mondtam én) :) A kiütéseire kapott Fenistilt és leállították az antibiotikumot. Még hiányzik egy eredmény amiért holnap be kell mennünk, de hazaengedtek :) Mostantól itthon lábadozunk és tejcsit növelünk :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Ildi: hihetetlen, hogy most mennyi betegség van! :(
Jobbulást a gyerkőcnek és Neked is!!!

Nálunk is most inkább Dorina szokott éjjel felsírni, hozá mindig be is kell menni megnyugtatni. Ha Bettus felsír akkor ő hamar visszalaszik magától.

Annácska: drukkolok, hogy mielőbb kilábaljatok!!!!

Cory: szuper ötlet és köszi, hogy megcsinálod!!!! :)
mi csütörtökön megyünk az 1 éves kontrollra, utána írom az adatokat!!

hétvégén megvolt a buli és voltunk vendégségben Mariannkáéknál is.
Majd teszek fel képeket este.

Torta: anyósomnál a szülinapi bulin két torta volt (csoki és málnakrém) én csak megmutattam Bettusnak és mi ettük meg, de a gyertyát ő fújta el (Dorina segítségével :D )

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Annácska: ez jó hír!!! :P
Akkor jó tejcsinövelést, sok pihit és teljes gyógyulást!!!!! :)

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Most jöttem rá, hogy 1 év után új vonalzó kell, mert nem számolja tovább... :oops: :D

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Boldog Lidke napot! :)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Anna, örülök, hogy Peti vérképe oké!!!!
Gyógyulgassatok tovább :D


Az most ránk is ránkférne, mert az előbb már 39 volt a láza.
Frankó :( :( :(
Este fél 7-re megyünk egy magán gyerekorvoshoz.

Tünde, kösz neked is!!
Hát, igen, csúnya influenza vírus minket se hagyott ki.
Hogy maradhatnánk ki a jóból???? :wink: :roll:
vas
 
 


Torták:

Kép

Kép

Ünneplőben :D

Kép

Ilyeneket kaptam:

Kép

Kép

Ujjszopi

Kép

Mariannkáéknál:

Kép

Kép

Kép

Kép

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Gyöngyi: Ez az éjszakai kiabálás durva lehet. Apa helyében én tuti frászt kapnék tőled :)
Nem csoda, hogy Lili születése óta nem volt ilyen, hiszen aludni is alig alszol sajna :(

Ildi: Az jó, hogy te jobban vagy, de az borzasztó, hogy megint beteg gyerkőc van a családban :( Lehet, hogy már este is ez volt a baja szegény Olinak :( A maszek doki remélem nagyon alapos lesz, és nem kezeli félre, mint az a múltkori nagytudású.

Annácska: Szupi, hogy legalább te rendbejöttél, és hogy a tejcsi is kezd a régi lenni. Ügyik vagytok :)

Tünde: Nagyon klasszak a torták :) Cuki a 2 egyéves együtt :) Istvánka is rengeteget változott, ő is igazi nagyfiús már :)

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vali: Hát Apa is betojt egy párszor, de a csúcs sztori inkább az volt, mikor egyszer egy régebbi barátommal együtt aludtam, és én azt álmodtam, hogy verekszem, erre a valóságban is gyomrom vágtam szegény srácot az éjszaka közepén. Persze semmire nem emlékeztem, ő keltett fel, "hogy vajon mi rosszat tett, hogy én itt agyon verem?", kicsit ciki volt

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Sziasztok!

Tünde, nagyon guszták a torták, a gyerkők pedig nagyon édesek:) Tökjó hosszú haja van Bettinek! :)

VasIldi, jaj jobbulást Nektek! :(

Hát csak nem kímél senkit ez a hüle vírus. :( Koppkopp eddig szerencsére minket elkerült, remélem így is marad mmostmár.

Annácska, dejó, hogy minden rendben Petivel! :)

Gyönygyi, hú, ez a roham, durva lehet. :(

Anita, nagyon aranyos Boti!! :) Hihetetlen hogy elrepült az idő, na.

Szép estét mindenkinek! :)

faby
 
 


Halihow!

Annácska!
Nagyon kira, h jobban vagytok! Tessék hamar meggyógyulni teljesen!!! Puszikákok!

Vali!
Nem akartuk oda adni neki a járássegítőt, de kifigyelte a dobozt, ütögette, és közben magyarázott mellé. Tuti tudta, h neki van benne valami, úgyhogy oda adtuk. Nagyon bejött neki. Kuncog rajta nagyokat! Szülinapi ajesz korábban jött, a névnapi ajándékát meg majdnem elfelejtettük neki oda adni pénteken. Pancsi előtt jutott eszembe, h ok, h névnapja van, meg megpuszilgattuk nagyon, na de az ajándék??? :oops:;):)

Cory!
Jó ötlet a táblafrissítés. Fogak száma kell? 4-en vannak, és a dokinő szavait idézve a „többi meg nagyon jön”. Lehet attól ilyen zizi mostanában? :(

Ildi!
Jobbulást nektek! :( Fránya vírusok. :( Gyógyuljatok meg a talira hamar!!!

Tünde!
Nagyon jók a képek!

Gyöngyi!
Hehe. Apát én is szoktam álmomban agyonverni :) De nem nagyon, csak néha könyökkel orrba, meg rendszeresen le akarom tolni az ágyról.
Jelentem evett sajtot, és kutya bajunk még. Olyan szinten elpusztíotta az ebédjét, h csak kamilláztam. Pedig megszokhattam volna már…

Nah, megyek, pancsizunk…

Kép

Kép
nancsika
 
 


Jaj, az okos agyam...

Boldog névnapot Lidikének, és Livianyunak! ;)

Kép

Kép
nancsika
 
 


Sziasztok! :D
Végre gép elé kerültem. Elaludt az én nagy 1 éves és 1 napos lányom. :D
Bocsi h mostanában nem írtam..és nem is ígérem h jövök túl gyakran. Olyan gyorsan pörög a topik..én meg levagyok lassulva. Timi kiveszi az energiámat.

Tegnap megvolt a szülinapi buli. Köszönöm mindenkinek a köszöntést, aranyosak vagytok! :D
Estére jól elfáradtam.
Csüt-pénteken sütit sütöttem, szombaton a torta készült, vasárnap délelőtt főzés 1000-rel. Délre jött a szűk család. (nagyik, tesóm és a felesége)
Fújtunk 40 lufit. Óriási sikere volt. :D Apróbb ajándékokat kapott (és egy borítékot a nagyszülőktől) búgócsigát, buborék fújót, kisautókat, (a baba nem nagyon köti le de az autók igen)
A montessori toronnyal legalább fél óráig játszott. A végén a lábára rakosgatta a karikákat. :lol:
Nagyon élvezete a délutánt. A szülinapi tortába sikerült bele nyomni a lábát. :roll: Mielőtt kérdeznétek ez hogy jött össze, leírom. Szerettünk volna otthon csinálni egy családi képet (Timi,apa, én és a torta) Bementünk a nappaliba, leültünk a kanapéra, előttünk az asztalon a torta. Az ünnepeltnek nem tetszett ez a felállás..semmi kedve nem volt fotózkodni. Össze vissza mocorgott hisztizett hogy ő aztán nem. Addig-addig míg belerugott a tortájába. Szerettünk volna a családnak adni egy képet rólunk..szerettünk volna..
Végül nem kínoztuk tovább, inkább felvágtuk a tortát. Csak úgy gyűrte befele két kézzel.
Röviden ennyi a tegnapi napunkról.

Ma 2x is voltunk sétálni. Újabban megy az ajtóhoz és menne mindig valahová. De nem a babakocsival hanem ő egyedül :shock: .. lehet hogy még nem is írtam de már megy kb két hete és elég stabilan. Megtanult ráülni egyedül a kismotorjára, olyan ügyes a drágám. Csak beszélni nem akar, a hintán (hinte) kívül csak halandzsázik.

Cory jó ötlet ez az egy éves adatok..én már írom is. 10kg 77cm és 4 fog

A betegeknek JOBBULÁST!!!!!

Teszek egy pár képet. Inkább a kamera forgott, így nem készült sok fotó, az a pár se lett valami jó :x ..

Timi és a lufik..
Kép

vigyázz torta, szétrúglak
Kép

olyan fincsi, mind megeszem
Kép

ezek a varázslatos buborékok hová tünnek??
Kép

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Timinek én adtam a tortájából. Szerintem ha nem kapott volna akkor a nagyszülők kidagadnak. :?

Csináltam próbasütést a tojás nélküli piskótából. Hát nem valami fényesen sikerült. :x Állítólag kevesebb olaj kellene bele, mert attól nem akart könnyen megsülni. Középen egy kicsit nyers maradt. Ezért inkább a szülinap előtt adtam Timinek tojást (először sárgát pár nap múlva fehérjét is) nem lett tőle baja. A nagy napra ezért rendes piskótát sütöttem. Túrós-joghurtos krémmel töltöttem és marcipánnal vontam be. Nagyon fincsi lett. :D

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Sziasztok!

Annácska!
Jajjjj, de jó híreket hoztál! :D:D Örülök, hogy jobban vagytok!! Hajár tejcsi! :D:D

Ildi!
Jajjjj, sajnálom! Gyógymanók érkeznek!!!! Jobbulást!!!!!!

Mamacka!
Hogy vagytok?

Gyöngyi!
Amint találok szilvát, hívlak és megbeszéljük, hogy hány darabot kérsz. :D:D:D


Én beszélni szoktam álmomban. Szerencsére Ádi nem ért meg mindent, mert németül és angolul is szoktam beszéni. :D:D Attól függően, hogy kihez mondom a magamét. Az egyik legviccesebb azaz volt, amkor szegényem megpróbált befeküdni mellém, és erre én jó hangosan megkérdeztem, hogy ki az. Erre mondja, hogy ő... erre én: Hát, soha nem lehet tudni... :D:D:D:D:D

Tünde!
Hmmmmmmmmm, nagyon jól néznk ki a torták!!!! :DMilyen ízűek voltak?

Mariannka!
Istvánka nagyon csini pasi lett! :D:D Nagyon hasonlít a párodra. :D:D
Ugye jöttök a talira?

Annácska!
A címet elküldöd te annak, aki nem tudja, vagy csináljam én? :D

Puszi nektek

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Sziasztok!
Csak gyorsan írok pár sort apa gépéről. Az enyém talán holnap kész lesz.

KÖSZÖNJÜK A NÉVNAPI KÖSZÖNTÉSEKET!!!

Livi,
boldog névnapot!
Vas,
jobbulást Nektek!!! Lidinek én túrótortát sütöttem. A piskótája normál piskóta volt, de abból nem evett. Igazából a túróba is csak beletúrt. Ő már kap joghurtot és túrót 2 hete, szereti. A krém ezekből állt és zselatinból.
Cory,
ma voltunk pont mérésen, így nagyon pontos adataim vannak a táblázatba. Lidi 79,5 cm magas és 10,25 kg.
Annácska,
nagyon örülök, hogy jobban vagytok.
Mamacka,
Ti? Sajnálom, hogy elkaptátok.
Tünde,
nagyon jók a torták és Bettina tök sokat nőtt. Nagyon kis csini. :) Aranyosak Istvánkával.
Petri,
szép a tortád. Tündéri Timi. Nagyon hasonlít Rád.:)

Megyek. Jó éjt!!
angi79
 
 


Livi és Lidike: boldog Névnapot!

Petri: nagyon jól néz ki a tortátok!! Ügyes vagy nagyon!!! :)

Vok: az egyik puha csokitorta volt, a másik joghurtos - málnás.
idén még Bettus kimaradt, de helyette is ettünk :lol:

Angi: szerintem Lidi nagyon beelőzött minket a méreteiben, majd csütörtökön kiderül! :D

Minden babának, mamának nyugodt éjszakát!!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!

Hű a szülinaposoknak Sok Boldog Szülinapot! Jók a visszaemlékezések.
Lidikének Boldog Névnapot!

Mamacka!
Jobbulást az egész családnak! Nagyon rátok jár a rúd. Puszi Áron babának!

Anita!
LÁtom Botinak bejött a szülinapi buli!

Annácska!
Szegénykém, úgy sajnállak benneteket! Drukkolok, hogy javuljon minden hamar!

Cory!
Tök jó ötlet a táblafrissítés!

Gyöngyi!
Én régebben arra ébredtem, hogy szédülök és hányni kell. De hasonló sikítozós volt. Aztán híztam egy pár kilót és azóta nem volt.

Lányok köszi a névnaipi köszöntést, sajnos én majdnem elfelejtettem, pénteken szóltak, hogy nekem névnapom lesz.

Tüncike ma volt mérlegelésen. 8310 gramm, és 74 centi. Technikailag egy grammot nem hízott, de nőtt két centit. Viszont ha az elmúlt hónapot nézem, akkor azóta kijött öt foga és egyszer beteg is volt. Szóval nem aggódom.

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 


Most csak bemásolok, bocsika, aztán majd jövök írok rendesen is, puszóka :D

Hellóka!!

Túlvagyunk az éjszakán.
Sokkal rosszabbra számítottam.
Kb. 2-szer nyikkant csak meg Olivér, láza nem is volt.
Tegnap este elmentünk a fizetős dokihoz.Gyerekek, nagyon jó a nő !!!
40 percet voltunk bennt a két gyerekkel, mindent megnézett náluk, mindent elmondott, mit kell csinálni, nagyon kedves volt a gyerekkel, elmondott alternatív gyógymódokat, masszírozgatás, pontok nyomkodása, és nagy homeopátiás a nő.
Viszont Olivérnél ez már nem segít, sajnos antibigyó.
Mivel csúnya a tüdeje, hörög, már homályos a füle, meg a mandulája se szép :?

Nasinak szerencsére semmi komoly baja, neki csak a köptető menjen, meg orrszívás továbbra is, sterimar, nasivin spray(ami jobb a cseppnél, mert ez szétoszlik rögtön az orrban, míg a csepp meg lecsorog rögtön hátra)
Viszont neki meg jön két rágófoga (ezt én is láttam már itthon, nagyon csúnyán bevan dagadva az egyik), lehet ettől van kicsit legyengülve szegényke.
Viburcol kúpocska.
Meg tegnap este kapott chomomillát.
Aludt is egész éjjel ő is.

Éppen most termelt be Olivér 2 pirítóst(tegnap nem evett semmit), úgyhogy örülünk!!! :D


Az előbb jöttünk meg a gy.tárból, 10 ezret fizettem egy kupac gyógyszerért.
Vicc. :evil:
És elfelejtettem venni protexint.
Igaz, 2 napi adag még van, azt majd hoz apuci este.

Most elmegyek, beadom az antibigyeszt szegénynek.
vas
 
 


Boscó!
Ment pü!
Vendég
 


Sziasztok

Annácska
Jó hogy már jobban vagytok :) Azért pihengessetek a lehet, és gyorsan gyógyuljatok.

Tünde
nagyon guszták voltak a torták, Bettuska nagyon édes, az csat a hajába... nagyon jól áll neki, olyan nagy lány már.Nagyon cuki ahogy ott elhasal. Istvánka is hatalmas, tényleg nagyon sokat változott :)

Petri
Jó hogy írtál te is. Timike is szép nagy baba lett, nagyon aranyos. Szuperek a képek. Azért jöhetnél többet, :)

Ildi
Jobbulást neketek is, nekem már annyira elegem van ezekből a betegségekből. Valamelyik gyerek épp meggyógyul és utána kezdi a másik, Bencém is ma úgy ébredt hogy fáj a lába, remélem semmi komoly, viszon megint taknyos,. Na szegénykém pont neked mondom ezeket, gyógyuljatok minél előbb, Nati, hogy bírja az orrszívást? Mert mi mindig keményen küzdünk ezzel.

Lányok had dicsekedjem, Martin tegnap elindult egyedül, ment pár lépést, mit lépést, métereket ment egyedül. annyira örült magának olyan büszke volt magára hogy menet közben nagyokat kacagot, olyan jókat nevettünk mi is rajta, halál aranyos volt :lol:

És pár kép, hogy még zaklassalak titeket :)
Kép Kép
[img]
Így aludt tegnap kinn a teraszon :) Utána egy kis zsemle majszolás
Kép Kép

Zsu69+Martin(2006.03.14)
KépKép
Joanna Michele, 1996.12.18
Bence Ricardo, 1999.10.26
zsu69
 
 


Cory:
elküldenéd nekem a tábla linkjét? Azt hiszem benne vagyunk, de azért átnézném, csak itt a szüleimnél nincs meg. Köszi

Rólunk:
Ez a 4. hetünk apa nélkül, de most hétvégén végre megint hazajön. Szoktunk skype-olni webkamerával és Laura nagyon vigyorog és mutogat rá, ha meglátja. Így legalább tuti nem felejti el.
Kapaszkodva járkál, meg nem áll :)
Most már egyre több ideig ácsorog kapaszkodás nélkül. Fogacskák viszont még mindig nincsenek. Hihetetlen! :)

KépKép
KépKép
scullyx
 
 


Cory
Visszaolvastam és pont megtaláltam a linket. Bocsi :oops:

KépKép
KépKép
scullyx
 
 


Cory!
Kérünk mi is felvételt ama bizonyos táblicskuba :)
2006.ápr.15 2350gr/45cm
Vendég
 


Csajok! egy kis off :D
Ismeritek ezt a ruhaszárítót?
Én már annyira meguntam azt a szárnyast, az akkora helyet elfoglalt és egy mosás épphogy ráfért.
Erre 3 mosás ruha ráfér és csak 60*60 helyet foglal. Ráadásul, ha nincs annyi ruha, akkor a felére össze lehet csukni, a nagyon lelógó ruháknál az alatta lévő rácsot nem szoktam kinyitni és van rajta külön kihajtható vállfatartó az ingeknek



Kép

Kép

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Zsu: bocsi, az előző hozzászólásom a képed alapján jutott eszembe :)

Martin nagyon ügyes, milyen biztosan áll!! És hogy koncentrál menés közben, cuki!!!! :P

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tünde

Hát igen, utálom is azt a szárítot, mert nagy helyet foglal és alig férrá ruha és ugye vagyunk 5-en. Viszont tényleg nagyon jó a tied, ilyet bárhol be lehet szerezni mert nem nagyon láttam még, igaz nem is kerestem.

Zsu69+Martin(2006.03.14)
KépKép
Joanna Michele, 1996.12.18
Bence Ricardo, 1999.10.26
zsu69
 
 


Zsu: mi a Praktikerben vettük 7ezer körül
Ugye mi is 5-en vagyunk és állandóan van mit mosni, én egyszerre 3 adagot mosok, így utólérem magam, mert ki is tudom teregetni :)

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tünde

Nekem is ilyen a száratóm. Imádom. Szerintem is nagyon praktikus.

KépKép
KépKép
scullyx
 
 


Tünde, nekem is ilyen szárítóm volt. :) És tényleg szuper. :)
Vendég
 


Sziasztok!

Tudom rég nem jelentkeztem: először is Boldog Új Évet Mindenkinek! :D Egészséget, Boldogságot minden születésnapot betöltő babának!

Nagyon el vagyok havazva így hó nélkül. A lányomnak volt egy orrmandula műtétje, most már 2 hónapja nem jár oviba, lehet februárba se engedem, infulenza, skarlát, hányós-hasmenéses vírus tombol az oviba. Amióta nincs oviba egyik gyerkőc se beteg.....
Visszaolvasni még nem bírtam, de megprobálok újra csatlakozni és képbe kerülni.

El is kezdem...puszi mindenkinek :D

Nyúlanyó+Tamás Botond (2006.03.14.)+Viktória (2003.04.21.)

[img:5b8b07f275]https://babafalva.hu/tickers/3ud.png[/img:5b8b07f275]
[img:5b8b07f275]https://babafalva.hu/tickers/4qv.png[/img:5b8b07f275]
nyúlanyó
 
 


Tünde, nekem mindkét szárítóm van, de ezt én is nagyon szeretem. Egyébként 2-3 naponta mosok minimum, de van, hogy mindkettő használatban van, pedig csak hárman vagyunk :oops: :D

Köszönjük a dícséreteket a nagyfiú nevében! :D

Tünde, nagyon szép kislány Bettina. Gyönyörű tortái voltak. Istvánkával nagyon édik.

Petri, nagyon szép lett a tortád, ügyes vagy! Timi is gyönyörűség, és tényleg nagyon hasonlít rád. Látom, neki is tetszett a buli.

Livi, Lidi: utólag is boldog névnapot Nektek! Livi, ja, bejött a buli :D 5 fog egy hónap alatt??? Tyűha, nem semmi!

Ildi, jobbulást Nektek! Te hogy vagy? Húúúú, mikor Boti annyira beteg volt, és nem győztem rohangászni nézni,hogy minden ok-e, rátok, több gyerkőcösökre gondoltam, hogy milyen lehet, ha több gyerkőc is beteg egyszerre, és még esetleg te sem vagy a toppon. Hát, nem lehet piskóta.
Boti tortája, amiből evett tojásmentes gyümis-túrótorta. Asszem azt mondták a cukiban, hogy linzertészta az alapja, amiben nincs se tojás se tej. Túrót, joghurtot ő is 2 hete kap, szerencsére nincs baja tőle, bár picit tartottam a bevezetésétől.

Zsu, Martin is milyen nagyfiú. Nagyon édi!

Scullyx, Grat Laurának az álldogáláshoz, kapaszkodva lépegetéshez. Ebből hamarosan elindulás lesz :wink: :D

Cory, pontos adatokat én jövő héten tudok mondani, illetve lehet, már holnap. Dokinőnk nincs, de a védőnők sztem leméregetik.

Angi, nagyon várjuk a képeket!

Amúgy az én gépem is haldoklik, be sem tudtam kapcsolni, most sikerült...úgyhogy lehet, nekem is majd este az apáé marad. :lol:

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Jelentem , aludtam egy jót.
Olivért alig bírtam már lenyomni, nyoma sincs a tegnapi kedvtelenségnek, ma már jó kedve van, és persze aludni se akart.
Szerintem és lazán előbb elaludtam , mint ő.
Kis Natika meg elaludt magában :D
Anita, hát elég nehéz egyszerre több kis betegre is odafigyelni.
Főleg, ha el is hagyják magukat.Ez most nem olyan vészes, mert Natus csak köptetőt kap, míg Oli 3 félét.Meg annyit nem is kell porszívózni sem.A nagyon durva szeptemberben volt, amikor mindkettőnek felszúrták a fülét. :(
Na, akkor tényleg néha nem tudtam hova kapjak.Kinek mit adtam be, sapkázi, lámpázni, szívás, fújás........... :roll:

Tünde, nekünk is ilyen szárítónk van, használtam is sokat, aztán most dolgozik helyette a szárítógép.
Persze, most is erre teregetek, ha nem indítom be a gépet.
Bettina nagyon kis édes pofi.a tortái meg tök jól néznek ki.
Oli se kapott az első éves tortáiból :roll: :lol:
Istvánkával is aranyosak :D

Petri, Timike is nagyon élvezi látom a bulit!!! :D
És hogy megnőtt, mióta nem láttunk róla képet!!! :D

Nyúlanyó, hú, de nem lehetett egyszerű ez a pár hónap nektek sem. Emlékszem, mior Levente közösségbe került, alig voltak egészséges napjai.
Sajnálom a betegségeiteket :?

Zsu, nagyon ügyes Martin, hogy elindult.
Natus mégcsak kapaszkodva lépeget bútorok mellett, de már pár pillantra láttam, hogy elengedte, és meg bírt állni kapaszkodás nélkül. :D
Natasa , mint minden gyerek utálja az orrszívást.Főleg, hogy előtte orrspray is van, utána meg nasivin.
Ha meghallja a porszívót , már menekül.Olyan kis édi, múltkor kergettem az ágy körül. :D

Lívi, úgy látszik, neked pár kiló kell a nyugodt alváshoz :D :wink:
5 fog egy hónap alatt? :shock:
Szép teljesítmény :D

Angi, Lidike mit szólt a Júlia babához????

Tessék, Olivér is felébredt, kiabál, szevasztok
vas
 
 


Csönd van mégiscsak. :D

Egyforma ingecskéje van Timinek, és Bettinának??? :D
Vagy csak hasonló???


Köszi mindnekinek a torta infókat :D
És a jobbulás kívánságokat. :D

Faby, láttam az iwiw-en, hogy ismered Császár Gábort,a Dunaferr-es kézis fickót. :D
Milyen kicsi a világ. :D Egy faluból származik velem.
De ő biztos nem ismerem engem, jó pár évvel fiatalabb nálam.

Vali, maszek doki tényleg alapos volt, lehet mindegyik ilyen lenne, ha perkélnom kéne nekik. :roll:
Egyébként 3000ft/gyerek a vizitdíja.

Asszem mindent írtam, amit akartam :D

Scullyx, grat. Laurának az új tudományához :D
Párod meddig lesz távol??

Nancsi, te is verekedős vagy???? :D
Alexnek utólag is boldog névnapot!!!! :D
vas
 
 


Anita: köszi!
A tortákat anyósom rendelte, azért volt kettő, mert Peti tesójáékkal együtt ünepeltünk, az ő babájuk most 15-én lesz 1 éves. Szóval a két unokatesó között 6 nap van :D

Ildi: örülök, hogy jobban vagytok!!
Nekem is gyanús Timi blúzocskája :P , mi a C&A-ban vettük az egész együttest ami rajta volt.
Majd Petri megírja az övék honnan van... :)

Nyúlanyó: örülök, hogy túlvagytok a műtéten, nem lehetett könnyű
Én is félek, hogy szeptembertől többet lesznek betegek, ha Dorina oviba megy majd :?

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Vas
Már egy hónapja kint van és még kb. áprilisg tart a képzés. De márciusban valószínűleg mi is megyünk hozzá.

KépKép
KépKép
scullyx
 
 


Sziasztok!

VasIldi, Csaszi osztálytársam volt, nagyon jóban voltunk. :) Aztán elszállt vele az a bizonyos lovacska, dehát ez várható volt. :)

Zsu, gratula Martinnak :)

Mi ma táncolni voltunk, ezentúl heti egy alkalommal megyünk a tanárhoz, augusztusra jól kell ropnunk. :D Hát nagy meló lesz az biztos :D

Nyugis éjszakát mindenkinek!

faby
 
 


Ildi
Mi is a C&A-ba vettük az együttest csak az alja egy kicsit hosszú még rá. Most hogy már szinte szalad mindíg tapossa és engem idegesít. Majd belenő nyárra.. :wink:

Pircsi &
Kép
Kép
petri
 
 


Sziasztok Anyucik és Babucik!

Tünde!
Nekünk ilyen ruhaszárítónk van, csak háromemeletes.

Zsu!
Most a spar-ban azt hiszem 3500 körül van a háromemeletes, a négyemeletes meg talán 4500.

Anita!
A linzertésztában tényleg nem tej van, hanem elvileg vaj, az is tejtermék.

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 


Livi, növényi margarinból készítették, mert kifejezetten allergiás gyerekeknek is készítenek sütit. Még a túrót is vagy 5x megkérdezték, hogy legyen-e, meg, hogy érzékeny-e rá a baba (mondtam, hogy csak elővigyázatosság)... meg is látszott, mert, ha nem tudom, hogy volt benne, észre sem vettem volna :D

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Sziasztok!

Alig volt időm mostanában, de nagyjából visszaolvastam. Most is hulla vagyok, de gondoltam, ezt megírom.
Vettünk egy padlószőnyeget a Diegonál. Be is szegettük. Baromi nagy, és nehéz, úgyhogy házhozszállítást kértünk. Kb. egy kilóméterre van tőlünk, 2500 Ft, és csak a kapuig szállítják :twisted: (Lehet, hogy repülő-szőnyeg). Hétfőn 9 és 2 közöttre mondták, én föl is keltem, Kevét is fölkeltettem, vártunk, vártunk, végül fél 3-kor Attila fölhívta őket, hogy mégis mi van? Közölték, hogy ja, hát ők áttették szerdára a kiszállítást! :twisted: Telefonszámuk ugyan volt, de föl nem hívtak volna!!! :twisted: Attila mondta, hogy úgy gondolja, hogy ezek után az a minimum, hogy föl is hozzák. Nagy kegyesen közölték, hogy ráírják a lapra. Én meg bepöccentem, ma fölhívtam az üzletvezetőt, aki szerint tényleg át van javítva, de biztosan mi kértük, hogy tegyék át!!! (Persze, csak nem emlékszünk!) Úgy fölment bennem a pumpa ettől a hozzáállástól, hogy mondtam, hogy kérem vissza a pénzt, úgyhogy holnap megyek érte. Szőnyeg meg lesz máshonnan.

Még valami! Pénteken délelőtt fölhívtam a Corát kutyus ügyben. Mondták, hogy pont most veszik át, délután 1-re a polcokon lesz. 2-kor ott voltunk, fölöslegesen. Még pofátlanok is voltak, mikor reklamálni mertem, úgyhogy mosolyogva kértem a panaszkönyvet.

Bocs, most nem írok senkinek külön, megyek pihizni.

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


HÚ, Lidke! :lol: Ez ám a magyar virtus! :lol: Nagyon helyes, ne hagyd magad! Teljesen hülyének nézik az embert. Én egy szopis hálóinggel voltam úgy tavaly a korában, hogy visszavittem, mert a másodi mosás után konkrétan szétesett, noha sokba került. Az első mosás után a felét körbevarrtam kézzel. Végülis visszavették, de a következő héten már kint volt az állványon. :shock: Ugyanaz a hálóing!!! Tegnap pedig a kocsi csak úgy haladt, hogyha belerúgtam a kerekébe: a cipőm jól néz ki, de nem volt energiám reklamálni. :evil:

Martin nagyon édes! Gyerekek, a nyári talira már lepkehálókkal kell mennünk: mindegyik szaladni fog... :lol:

Gyöngyi! Szilva sajnos a korában sem volt...

Szép napot nektek!

Melitta


Kép
nyf
 
 


:D :D :D Lili cica :D :D :D
Kép




Mindenkinek
Kép
Vendég
 


Lilinek boldog szülinapot! :)
Babcika: ezer éve nem jelentkeztél! Írj!

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Lili babának Boldog Születésnapot! :D

Babcika
tényleg írjál pár sort és legalább egy képet dobjál.
Puszi

Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Lilinek nagyon boldog szülinapot!!!! :D :D :D
Kép

Edit, te se írtál túl sokat :wink:

Lidke, csúnya, gonosz, Diegósok!!! :evil:
Jól tetted, hogy lemondtad az egészet!!! :D

Faby, köszike, akkor már tudom :D

Tünde, Perti, akkor mégiscsak jó a szemem :D
(lehet, mégse kéne szemüveg??) :lol:
vas
 
 


Lilike, boldog születésnapot! :)

Lidke, ez gáz, én is így reagáltam volna...hát még az uram.... :evil:

Ma szuper szép idő lesz, uzsgyi ki a szabadba.

Én meg már készülődöm, hétvégén Benyó szülinapi parti, aztán pedig a március két utazással is indítjuk, első hétvégén Fenyőharaszt kastélyszálló, aztán pedig Keszthely, juhhhhhhhhéééééééé. :)

Szép napot.

Betegek hogy vannak???? Annácska, Mamacka, többiek??
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?