Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Algopirint nyugodtan bevehetsz! sőt szerintem vegyél is be!
Ez biztos dokim nekem is ajánlotta...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Köszönöm a segítséged!

Algopyrin tényleg jó lehet, mert a csaszi után is azt kaptam szuriban. Na, nézek is!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Anita! A paracetamol tartalmúak is mehetnek. Bár én sem vagyok beteges, 2x már nekem is volt lázam, egyszer nem vettem be semmit, a második alkalommal homeopátiás szert. Mindkét alkalommal lement. Szopi minden további nélkül mehet, persze. Várj egy picit, hátha leküzdi gyorsan a szervezeted a bacikat és akkor nem is megy feljebb! Drukk! :wink:

Melitta


Kép
nyf
 
 

 
 

Anita
Nekem karikor mikor tejlázam volt (40 fok), akkor algopirint vettem be. Aztán még kaptam 3x algopirin szurit. Meg most is, mikor mellgyulladásom volt, akkor is gyorsan azt vettem be, nehogy belázasodjak...

Jaj lányok, időm semmi. :(

Képek csodálatosak!
Szülinapos bébiknek nagyon sok boldogságot!!!!
Hófordulós csöppségeknek is :)
Betegeknek jobbulást!
Gratu a fogakhoz!

Nah, mit nem mondtam még? :?

Majd legközelebb. Nagyon zizi vagyok a fiammal együtt...

Jah, azt nem tudjátok, h fahéjat mikor lehet neki adni? 1 év után?

Jó éccakát!

Kép

Kép
nancsika
 
 


Melitta!
Holnap Corarandi?

Kép

Kép
nancsika
 
 


Nancsi! Meglátjuk! Mindjárt jövök püben. :)

Melitta


Kép
nyf
 
 


Melitta! ok!

Jaj, csak, ha érdekel valakit:
Alex "táncol", rázza a fejét, berreg, és ömlik a nyála :)

Kép

Kép

Kép
nancsika
 
 


Anita: rubophent, algopyrint vehetsz be nyugodtan, és lehet szoptatni lázasan is!
Jobublást!

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Frissen, üdén, kipihenten, megjöttünk!!! Nagyjából már visszaolvastam, nem reagálok mindenkinek, bocsi.

Anita!
Szopi mehet lázasan is. Algopyrint úgy tudom, hogy lehet bevenni. Panadolra a férjemnek felet mondtak a múltkor. Ne felejts el sokat inni! Fáj is valamid? Jobbulást!
Úgy emlékszem, te kérdezted a császár sebének fájását. Nekem már nem szokott fájni, de a frontokra nem volt addig sem érzékeny, amíg fájdogált. Lassan, gondolom, úgyis mész rákszűrésre, szerintem említsd meg a dokinak.

Nyf!
Vizsgákhoz gratula! :D
Egyébként szerintem mi nagyon rokonlelkek vagyunk! Nekem is az elszakadást jelképezte a hozzátápi, sőt, én ugyan nem szerettem terhesnek lenni, mégis a kiírt időpont közeledtével elfogott a rémület, hogy milyen rossz lesz, ha már nem csak tőlem függ a baba.

Mamacka!
Boldog hófordulót Áronbabának, és gratula a fogacskákhoz is! :D :D :D Áron egyébként tündéri, látom, a sütijeid neki is tetszenek!
A mézeskalács-házikódtól meg a kertjétől teljesen el vagyunk ám ájulva! Mutattam a férjemnek is, ő is kész van tőle! Hihetetlenül ügyes és kreatív vagy!
A majdnem-leesős dolog még így képen is nagyon durva! Nem csodálom, hogy kiakadtál! :cry:

Csilla!
Gratula az eljegyzéshez! :D Én imádok mindent, ami esküvővel kapcsolatos (lehet, hogy nekem ezért volt már kettő :lol: ), úgyhogy örülök, ha beszámolsz majd mindenről nekünk is!
Sárgabarack: 1 éves kor előtt azért nem ajánlott, mert meghajthat. Keve kapja is, mert ő vasat szed, és az ilyesmi nélkül bogyósat kakil.

Livi!
Boldog hófordulót Tündinek!!! :lol:
Anyukám is ekcémás volt csecsemőnek, az arcán, meg a testén is. Hordták orvostól orvosig, semmi nem segített. Végül egy természetgyógyásznál kötöttek ki, pár nap kezelés után este lefektették Anyut, és hajnalra olyan lett a bőre, mintha soha nem lett volna baja. Nem hittek a nagyszüleim a szemüknek! Persze ennek már 50 éve. Ti nem próbálkoztatok még ilyesmivel?
Férjed térdproblémája: Nekem is van, én sem engedem műteni. Én táncos voltam, attól lett, és az orvosok közül sem javasolja mind a műtétet, mert csak ideiglenes eredményt hoz, és kb. fél éves macera a gyógytornákkal együtt.

Bartika!
Drukkolunk a kistesóhoz!
Nekem fiam van, de csak az egy évet várjuk, és mi is belefogunk! Szerintem a fiús anyukák azért nem kapkodják el a dolgot, mert már van egy szerelmük, és nem vágynak újra. :lol: :lol: :lol:

Bár én még nem vagyok itt régóta, de KINCSŐNEK és ISTVÁNKÁNAK BOLDOG SZÜLINAPOT!!!

Cory!
Gratula a kresz-hez! :D Nagyon ügyi vagy!!!

Vok!
Hanna tündéri! Triniti nem harap? Annyira édes Hanna, ahogy játszik vele! :D

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Jó sok voltam! Még néhány kép az üdülésről, és velem lesz tele az oldal! :lol:
Kép
Kép Keve így alszik Attilával miután álmában átmászik hozzá. Kép
Kép
Kép Keve felvette a wellness ritmusát, így nézett TV-t. Kép A zuhanytól félt, úgyhogy így fürdött.

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Kövecske
Nagyon jó képek! :)
Olyan furi Kevét idősebbnek néztem Áronnál a képek alapján!
Köszönjüka gratulát!
Örülök, hogy tetszett a házikó!
Nem egy nagy vasziszdasz te is megtudnádám csinálni!
Egyszer volt varrós tali... tarthatnánk egy sütőset is! :) (mondom én aki eddig csak hármon volt)

Anita
Remélem jobban vagy...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Fogyókúrás hírmondó...

Méricke eredménye:
65.5 kiló vagyok! juppijjjé!

Azaz 6 és fél kilót fogytam! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Anita,
szegényke! Jobbulást!!! Hogy vagy ma?
Mamacka,
gratula a 2 foghoz és Neked meg a fogyihoz!!! Megint nagyon jók a képek Áronról!!!
Lidke,
Keve tényleg nagyon nagyfiús. A lazulás nagyon szupi. :) Hol voltatok?
Cory,
gratula a kresszhez! Ügyi vagy!
Vok,
csibész Hanna nagyon tündéri!!!
Nancsi,
cuki a fiad. :)

Most csak ennyi. Apa beteg, így őt kell ápolgatni! Szép napot Mindenkinek!
angi79
 
 


Cory: Gratulálok! Tuti a vezetés is jól megy majd!!! :)

Anita: én is adom az osciloscoccinumot a csajoknak és már távozik tőlünk a betegség!!
Nálunk hétágra süt a nap, hónak még nyoma sincs :?

Mamacka: még 26 fog és készen vagytok! :lol:
grat a fogyihoz!!! Én 80-ról indultam és 1 hónap múlva mérem magam.

Angi: jobbulást férecskédnek!!!!

Lidke: tényleg nagyfiús Keve!!
Mi egy hónap múlva megyünk Sopronba, a zuhany nálunk sem játszik, viszont van egy kis felfújhatós kádunk és abban szoktuk fürdetni.
Egyébként nagyon aranyos a mosdóban! :D

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Cory: Gratulálok! Tuti a vezetés is jól megy majd!!! :)

Anita: én is adom az osciloscoccinumot a csajoknak és már távozik tőlünk a betegség!!
Nálunk hétágra süt a nap, hónak még nyoma sincs :?

Mamacka: még 26 fog és készen vagytok! :lol:
grat a fogyihoz!!! Én 80-ról indultam és 1 hónap múlva mérem magam.

Angi: jobbulást férecskédnek!!!!

Lidke: tényleg nagyfiús Keve!!
Mi egy hónap múlva megyünk Sopronba, a zuhany nálunk sem játszik, viszont van egy kis felfújhatós kádunk és abban szoktuk fürdetni.
Egyébként nagyon aranyos a mosdóban! :D

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Nancsika:
ölembe vettem Bettust úgy néztük Alex mutatványát és Bettus integetett, táncolt (billegett) az ölemben és mondta, hogy "baba"
Nagyon cuki a kicsi fiad!!!! :D Egyébént az FP kutyus zenélt???

Gyöngyi: szerencsére nálunk bevállt a Baby Luuf.

Mamacka: nekem tegnap olyan mehetnékem volt hogy ebéd után itthonhagytam a kis családomat és csak este fél 7-kor jöttem haza.
Bejártam a játékboltokat... :)

Ezt ismeritek?:

www.arzuhanas.com

Innen én már vettem pár játékot és személyesen is el lehet hozni (Pólus Center közelében)

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Tünde

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kösz a bíztatást :wink:
Hogy bírod ki, hogy nem méred magad sűrűbben...no nem minden nap de havonta??? én négynaponta méreckedek...

Hogy fogyózol?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamacka: tornázom, keveset eszem és nem vacsizom.
Nálunk a nap 10-kor kezdődik, úgyhogy majdnem dél mire reggelizem ( addigra megetetem, átöltöztetem a kicsiket) , 3 - 4 óra körül ebédelek. Utána egy kis nasi és vége.
Nyárra akarok jól kinézni :D

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Köszönöm az érdeklődést, kedvesek vagytok!

Reggel jól feltankoltam homeós készítménnyel (homogene9, coryzalia, stodal, osciloscoccinum), de a lázam már 38.9 volt délben, és a mellkasom is szorított (már kevésbé). Nemsokára jön egy ismerős belgyógyász meghallgat, hogy vírus-e, vagy baci... Viszont ő is mondta, hogy ezt a lázat már csillapítani kell, így csak vettem be egy algopyrint. Most 37.6....
Jajjjj, csak a bébi megússza. Szerencsére eddig semmi látszata.

Mamac: Nagyon ügyi vagy, irigy-irigy.

Tünde: Nem semmi, hogy így kibírod a mérlegelést! Remélem, Ti is végleg meggyógyultok már.

Asszem, nekem ez a legjobb fogyókúra. Semmi étvágyam, ma még csak egy evőkanálnyi krumplipürét ettem, de a folyadékot kívánom.

Lidke: Tényleg nagyfiús Keve. Nagyon szép! És szép család vagytok!

Angi: Ferinek jobbulást! Ti jól vagytok már Lidivel?

Melitta: Köszi szépen mégegyszer.

Na, megyek pihizek, míg megjön a dokink!

Hírek: Boti tudja hajtani a bébitaxiját! Olyan édi. Meg Fülest is tologatja, ha mondjuk neki. Csak a bibi, hogy arra is feláll, mindkét lábát felrakja az ülésre, és úgy áll :shock: A szívbaj kerülget olyankor! (A másik még, ami nagyon cuki, hogy ha kérdezzük, hogy alszik Botond, megfogja a takaróját, vagy egy plédet, esetleg Fülest, és ráfekszik. Közben hangosan nevet :D)

További szép vasárnapot!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Anita
Jobbulást! :(
Nagyon aranyos lehet Botond! :)
Enyém gyerek mostanában már integet egyik nap még mondta is, hogy pá pá :shock: ill. ha kérdezem, hogy Áron kérsz cicit? akkor elkezd nevetni és tépi le rólam a ruhát (persze csak ha éhes ha nem akkor a füle botját se...) és már próbál utánozni sci sci szerintem ez lesz az első szava! :lol:

Tünde akkor hajrá!
Mikor mérlegelsz?

Én délben citromos tejfölös tonhalat ettem finom fűszeresen...
Bepácoltam... egy citrom leve, tej (szürkemarha ) fokhagyma, őrölt babérlevél, bors, rozmaring, oregánó, boróka... majd pár óra múlva kisütöttem és tettem még rá egy kicsi tejfölt... nagyon finom próbáljátok ki!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Hétvégén rokonmlátogatóban, meg névadón voltunk, hát brutál volt. Leginkább az éjszaka, Domka egyszerűen nem képes máshol aludtni. Fél 5-ig kb 3*1 órácskát aludt nyögvenyelősen, majd végleg felkelt. Így ott ültünk a sötétben a földön, és bámultuk egymást. :) A blogba leírtam a sztorit, hát kicsinált. :(

Cory: gratula a kreszhez! :D És lehet tolatni? :) Nememlékszem. :oops: :lol:

mamacka, szokás szerint királyak a képek! :) Gyönyörű a gyerkőc:) kövecske, Nancsika, a Ti manóitokra is vonatkozik természetesen. :)

Anita, sajnálom a lázat :( Jobbulást.
Gratu Botinak a taxihajtásohoz! :)

Domka a hétvégén rájött hogy lehet úgy is sétálni, ha már csak az egyik kezét fogom. Élvezi. :D

Na megyek, bebújok a kádba a babamagazinnal :D

Szép estét!

faby
 
 


Csillus: lehet :) De asszem abból baj nem lesz, ha nem tolatok ;)

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Kövecske:Nagyon cukik vagytok a jelmezben!Keve nagyon helyes!Legjobb a mosdóban való pancsizás!

Mamacka:Nagyon fini kajákat készítessz!Nem is sanyargatós ez a diéta!Ezt tuti kibírnám!Húúú még nem is reagáltam a helyre ahonnan majdnem potty lett!De bocsi nem is emlegetem inkább!!!Gratula a fogyáshoz!!!

Tünde:Hát előtted is le a kalappal!Családanyaként én azt hittem nem lehet fogyni,mert hát sütni főzni kell!De az olyan anyucikról veszek majd ezután példát,mint amilyen te is vagy! :lol: :lol:

Cory:Ügyes vagy!Csak így tovább!!!!

Anita:Jobbulást neked,és szorítok hogy a bébi megússza bacik,vírus nélkül!!!!!

Nancsika:Fanni is visongott az ölemben Alexnek!Csúcs volt!!!!

Csilla:Azt hiszem Fannit sem tudnám máshol elaltani éjszakára!Pihend ki magad hamar!Bár neked annyi energiád van hogy csak lesek!!!! :lol: :lol: :lol:

Vali,Ildi,Babetta és többiek?????????Merre vagytok??????????

Fannika már úgy mászik nem győzök jönni menni utána!Na és ma reggel feltérdepelve várt a kiságyban!Már anniyra állna hogy ajajjj!!!!!Amikor öltözünk,vagy fürdünk és leültetem(ültetném)államndóan állni akar!Kifeszíti a lábait,és harcolunk! :lol: :lol: Teljsen feltudja magát már húzni a stabil bútorokban :lol: !Anyu azt mondta ma,ő két napot ad hogy Fanni fel fog állni!Hát inkább nem fogadtam,mert hát tényleg bármikor megtörténhet!Pedig egy hónapja még kétségbe voltam esve hogy még csak nem is ült fel magától!Mondjuk magától még mostsem ül fel,.de ha felültetem,már stabilan ül!Na megyek,alszom,lehet most utoljára egy jót,holnaptól ugyanis kezdem a sulit!!!!! :cry: :cry: :cry: Jó éjt!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Annácska!
Jelentem én megvagyok az iwiw-en! Boldog szülinapot így utólag! Nálunk járássegítőnek bejött bármi, amit tolható. Pl a gurulós szék, a játéktartó doboz, és egyébként bármilyen más szék is.

Nyf!
Mivel nekem elég rossz a szaglásom, a Tünci mindig beleül a kakiba. Sokszor szép fenékformájú kakijai vannak. :D

Tünde!
Jó tornázást. Lehet én is előkeresem a Bíró Ica kazimat, aztán Tüncivel tornázunk. Most egyébként is fogytam három kilót. Csak még nem jöttem rá, hogy mitől. Pedig még vagy ötször ennyit kéne...

Cory!
Gratulálok! Nagyon ügyi vagy! (Szégyen, de én sem tudtam volna azt a tolatósat.)

Mamacka!
Áronkának Boldog tíz hót, így utólag, és Boldog Két Fogat! (bibí, nekünk hat van! Nem hatvan, hanem hat van. :D )

Boscó!
Jó sulizást! Én meg ma éjszaka kezdek pénzügyet tanulni. :(

Ma ismerőséknél voltunk, akik kiköltöztek Érdre. Segítettünk nekik bútort összeszerelni. Még Tünci is segített, ő is kalapálta a szögeket.

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönjük a dicsiket! Keve tényleg idősebbnek látszik a koránál :cry: , szerintem azért is akarok már még egy babát, mert nem volt időm kibabázni magam.
Visegrádon voltunk egy három napos romantikus wellness csomagban ( :lol: ), de két nappal tovább maradtunk. Hihetetlenül jó volt!!!

Nancsika!
Alex nagyon édin táncizik! Jókat nevettünk rajta, főleg, mikor még berregett is! :lol: A zenélő állatka az az, ami a Corában most akciós?

Mamacka!
Áááá, sajnos kizárt, hogy a házikót meg tudjam csinálni, bár jó lenne. Én a sütögetésért nem vagyok annyira oda, főzni viszont imádok! A sütögetős tali nem rossz ötlet, csak a kölköm nem igazán értékeli mostanában, ha nem vele foglalkozom. :roll: Ő már azt is önzésnek tekinti részemről, ha ki merek menni pisilni. :?
Fogyidhoz megint gratula! Jól beindult, pedig nem is éhezel!

Boscó!
Fannika tuti feláll a napokban szerintem is! Keve az első feltérdeléséből rögtön állt is föl, a hajcsatomért harcolt.

Szelivi!
Tündi édi lehetett, ahogy kalapált! :D

El vagyok képedve, hogy ezek a pici gyerekek milyen összefüggéseket észrevesznek! Keve pár hete mutatja a kezével, hogy "nincsen". Ha szövegkörnyezetben meghallja, akkor is, még ha a TV-ben mondják, azt is kiszűri (azt is, hogy "nincs"). Oké. DE! Pár napja a "semmi"-re is elkezdte mutatni, pedig azt nem tanítottuk neki :shock: , sőt, ma már ha olyasmit mondtam, amit ő épp nem akart, arra is csak intett a kezével, hogy nem :shock: .
Egyébként meg úgy viselkedik, mintha a dac-korszakban lenne! Mindenért hisztizik, csapkodja magát a földhöz mikor nem tetszik neki valami, ellök minket, vagy egyszerűen belénk rúg. :evil: Totál kezelhetetlen. Igazi kis kos! :roll:

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Jó reggelt lányok!

Anita, hogy vagy??? Remélem már jobban. :) Boti de édes lehet. :) Benyó még nem tudja hajtani a taxiját, de lassan remélem ráérez ő is. :)

Cory, én soha nem tolatnék hídon.... :roll:

Mamacka, ügyi vagy nagyon. Én nem méreckedem, elég, hogy kezdenek lötyögni bizonyos nadrágok, és hogy beleférek pocakos létem előtti melltartóimba, ezek jó jelek, szóval nekem is jól megy most a fogyó. :)

Lidke, nagyon jók a képek. :) Kosokról mesélhetek, csak hogy felkészülj!!! :) (én ápr. 10.) :wink:

Melitta, sajna nem találtam internetelérést ehhez a bolthoz, itt van a Visegrádi úton, Fair Play a neve, fajátékokat lehet kapni, meg csupa csoda játékot, én nagyon szeretem, de nem az olcsó kategória. :roll: Ha gondolod, egyszer eljöhettek Zazival hozzánk, és itt van kb. 5 percre tőlünk. :wink: Megnézzük együtt. Van egy bazi nagy katalógusuk, és azokból is lehet rendelni.

Lányok, szeretnék újra büszkélkedni egy kicsit, most már lehet, mert konkretizálódtak a dolgok. Szóval képzeljétek, augusztusban mi is összeházasodunk. Semmi felhajtás, semmi pompázat, de azért remélem nagyon-nagyon szép lesz. :)

Szép napot nektek.
Vendég
 


Nahát Eszti!!!!!

Sok boldogságot az ifjú párnak!


Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy eltűntem! Nyűgös éjszakáink vannak, most is négykor keltünk. De már van egy fogunk! Juhé!

Utólagosan gratu a szülinaposoknak!

Cory! Gratu a vizsgához! Ügyes vagy, én nem mertem még rászánni magam. És köszi a testvérféltékenység ügyében a hozzászólást! Nálunk is inkább viták vannak, mert Mesi rombol, Lackó meg épít(ene).

Eszti! Neked is gratu előre is!

Most megyek, mert megint nyűgös a lány.

Puszika!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Hello Csajok!
Nagyon gyors leszek, ne haragudjatok, hogy nem reagálok mindenkinek.
Egy valamit viszont kiszúrtam, erre muszáj!

ESZTI!!! GRATULÁLOK NEKED TELJES SZÍVEMBŐL!!! Azért tessék elmesélni, hogy történt!!! Mikor itt voltatok még nagyon elzárkóztatok a dologtól. :)

SZÓVAL megint sürgős SEGÍTSÉGET kell kérnem csajok!
Most szombaton indulunk síelni Ausztriába és nekem MARHÁNAK ma jutott eszembe, hogy említette valaki útlevél is kell ám!!!
KI INTÉZETT MÁR ÚTLEVELET A GYEREKNEK???? KELL??? ÉS el tudom intézni a Visegrádi utcában 5 nap alatt??? :shock: HOgy lehettem ekkora marha???? :( Már hívtam őket, de ma du. van ügyfélfogadás és senki nem veszi fel. Mi kell hozzá? Csak, hogy ha van esélyem, akkor már ott legyen minden a kezemben.
VALAKI????????? HEEEEEEEEEEELP!!!

Barti

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Sziasztok!

Barti!
Hívd föl az osztrák követséget, ott mindent elmondanak, hogy mi kell, mennyi idő, és hogy lehet gyorsítani. EU tagállamként kell egyáltalán? :roll:

Esztipeszti!
GRATULÁLOK! Felhajtás nélkül is lehet nagyon szép, és emlékezetes egy esküvő. Mi a férjemmel csak ketten akartuk a két tanuval, utána egy vacsora négyesben, de rendesen felöltözve. Anyósék óriási cirkuszt csináltak, ezért lett végül 80 fős, de úgy voltunk vele, hogy a házasság kimenetele úgysem ettől függ. :)

Gabella!
Gratula a foghoz! :D Jól megszenvedtek vele! :(

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Ja!
Esztipeszti!
Én április 16., férj április 13., Keve április 5. :lol: :lol: :lol: (esküvő: április 23.) :lol:

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Barti, mindenképpen kell útlevél, mert neki még nincs személyije. Mi nyáron csináltattuk, be kell vinni Pötyit, mert az öledben ülve fogják fényképezni, asszem kellett az anyakönyvi kivonata is, talán a lakcímkártyája is, meg ugye neked minden iratod. De azért kérdezd meg pontosan, de úgy emlékszem ennyi kellett. :)
5 nap alatt csak gyorsított eljárásban csinálják meg, az plusz pénz, azt is ott lehet majd csekken befizetni. Hajrá. :)

Köszönöm a gratukat, csajok. :)
Vendég
 


ÚÚÚÚ, Lidke, akkor szép kis kos család vagytok, kitartást mindannyiótoknak ehhez!!! :D :D :D
Vendég
 


Sziasztok!

Olvasni olvasok,csak írni nincsen időm!
Most is csak azért jövök,högy Bartikának segítsek!

Visegrádi utcában lehet intézni az útlevelet.Kell hozzá anyakönyvi kivonat és mindkét szülő!
3000 forint a sürgősségi,ami 5 nap alatt van kész!

Mi is tizedikén megyünk síelni,és mi is majdnem elfelejtettük!Még szerencse,hogy olvasgatom a fórumot,mert a februáriaknál olvastam,hogy valaki ment útlevelet csináltatni!
Amúgy biztos,hogy nem jutott volna eszembe!

Babák még mindig gyönyörűségesen szépek!

Lenne még egy cspomó mesélnivalóm,meg reagálni valóm,de most nem megy!Remélem még síelés előtt tudok jönni,és ki tudom magamból írni a dolgokat!

Üdv,szép napot!

Anna+Emma+Matyi
Kép
Kép
annnna
 
 


Bartika!
Szóval kell mindkét szülő, anyakönyvi kivonat, lakcímkártya. Mindkét szülőnek szemlyesen kell aláríni a lapot!!!!! És lehetsürgősségivel is kérni, szerrintem.

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Sziasztok :)
VokEszter :)
Teljesen megértem Ádámot, hogy nem akar nélkületek lenni :)
Majd csak lesz valahogy :)
Hanna tüneményes :D

Melitta :)
Szoktunk apánál lenni. Összehozunk egy sétát :)
Írok privit :)

Anita :)
Sajnálom, hogy beteg voltál :( Remélem most már jobban vagy :)
Majd meglátod a fiad is ilyen kis figyelemes manó lesz :D
Gratulálok Botinak a bébitaxizáshoz :)

Tünde :)
Gratula Patriciának :D Nagyon ügyes :) Még egyenlőre tartok a felső tagozattól, de remélem nem lesz gondunk :)
Patriciának hogy megy a tánc?

Cory :)
Gratula a kreszhez :D Hajrá a vezetéshez :) Gyerekekkel mit csinálsz addig? Gondolom nem viszed magaddal :wink:

Mamacka :)
Éjjen a két fogacska :D :D :D
Gratula a fogyáshoz, nagyon kitartó vagy :D

Nancsika :)
Nagyon édes Alex :D

Lidke :)
Örülök, hogy jól sikerült a pihi :) A képek nagyon jók :) Nagyon laza a kiscsávó :D
Boldog hófordulót Kevének :)
Hát ti jól összehoztátok ezt az április :lol:

Csilla :)
Szegénykém :( Nem semmi sztory :?
Ilyenektől én is a falnak megyek :(

Eszti :)
Gratula a közelgő esüvőhöz :) Peti hogy kérte meg a kezed?

Rólunk:
A gyerkőcök meggyógyultak, bár Peti orra még mindig folyik kicsit, de Annamari már ment suliba :)
Tegnap nagy családi ünneplés volt, mert a két unokatesómnak is most volt a szülinapja. Peti játszott unokanővérem kisfiával, Annamari meg a családot fotózta :D

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok

Most csak röviden.

Megérkeztünk a síelésből, nagyon király volt. :lol: Majd dobok képet.

Barti
Levinek nem csináltatunk útlevelet, mert elfelejtettük. :? :oops: Vittem az anyakönyvi kivonatot, gondoltam, hogy meg tudjuk győzni őket, hogy a miénk a gyerek. :lol: De senkit nem érdekelt simán átmentünk, és a miénket se kérték.

Utólag Boldog Szülinapot az érintet babáknak és mamáknak. :D

Anita
Neked jobbulást. :? :)

Eszti
Gratula nektek. :lol:

Lyly
Örülök ,hogy írtál. Kár ,hogy nem tudsz képet dobni Bencéről. :D

Kövecske
Nagyon jók a képek. :D

Most ennyi majd jövök. :lol:


Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


Esztipeszti!
Hűha! Előre is gratulálok! Nekünk is pici esküvőnk volt 11 fővel.

Bartika!
Fényképet helyben csinálnak, semmi nem kell hozzá. Ha kell illeték, akkor posta biztosan van helyben. Egyébként EU-n belül sehová nem kell útlevél. Mármint felnőttnek. Viszont kicsi babának azt hiszem max két évre csinálnak. Csak ha repcsivel mentek, akkor esetleg gyorsabb a kapun átjutni, mert a útlevelet felismerik a magyar személyin meg összevissza keresik az adatokat.

Rólunk: Tünci labdázna, de sehol nem találok gumilabdát neki. Csak kosár- meg focilabda van. Délután még megyek egy kört.

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 


Mamacka: minden hónap 1-én mérlegelek, amikor leolvasom a víz-gáz- villany órákat is! :lol:

Boscó: én szoktam sütni - főzni (nem minden nap), hétközben vacsira fincsi salátákkal várom a párom és egy héten kb. 2-szer sütök valamit. :D , a férjem nem várja el, hogy süssek-főzzek, így elvárások nélkül sokkal könnyebb megcsinálni :lol:
Fogyni meg úgy tudok, hogy mindenből eszem, de sokkal kevesebbet. :P

Szelivi: én is Bíró Icussal nyomom... :P

Eszti: kiérzem a "hangodból" mennyire örülsz a dolognak, gratulálok előre (meg persze majd utána is)! :D

Annácska: köszi, nagyon szereti a táncot még mindig. Heti kétszer jár. Ne félj a felsőtől, 3 új tantárgy van, más tanárok, de ha addig minden oké vele a suliban, akkor úgy is fog maradni!!

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok!

Tünde,
köszi a linket. Mit vettél Bettinának? Nagyon drukkolok a fogyihoz!! Ügyi vagy ám a tornával! A csajok jók lehetnek ilyenkor. :) Na meg egy kis házitündér is lakozik benned. :) Én is imádok sütni. Főzni inkább Feri szeret.
Anita,
de kis ügyi a kicsi fiad!!! Lidi a hintalóra áll fel. Ja és kiagyalta, hogy hogyan lehet az asztalra felmászni. Kész....... Remélem gyorsan meggyógyulsz!!!
Eszti,
:) :) Még mindig nagyon jó ez a hír!!!!
Barti,
mit intéztél?
Babetta,
majd hozz ám képeket is!! Üdv újra itt!
Livi,
nekünk van labdánk a játékboltból. Remélem kapsz neki.

Tegnap elmentünk a törökbálinti Coraba. Már nem sok minden volt. :( Pelenka pont kifogyva. Nacikból 80-as méret semmi. 1 bodyt és 1 pólót találtam Lidinek.

Pussz.
angi79
 
 


Sziasztok!

Cory: ehh, eszembe nem jutna hídon tolatni. :roll: :)

boscó, nagyon ügyes Fannika! :)

kövecske, boldog hófordulót Kevének! :)

Eszti, gratu! :) :) Hányadikán lesz az esküvő?

babetta, várjuk a képeket :)

Angi, mi 1-én voltunk a törökbálinti cora-ban akkor még minden volt:) 4-én meg Nyíregyről hazafelé jövet megálltunk a Fóti corában, hát az valami nagyon pocsék volt. :( Össze vissza minden, és feleannyi cucc sem mint a másikban. :?

Szép estét!

faby
 
 


Sziasztok :)
Edit :)
Örülök, hogy jól sikerült a síelés :)
Levi jót szánkózott anyudékkal?

Tünde :)
Fellépései lesznek Patriciának?
Már most gondolkodom rajta, hogy felsőre átvisszük máshová, de ez még nagyon a jövő zenéje :D
Drukk neked is a fogyihoz :)

Csilla :)
Mi a Fóti Corába járunk. Sajna tényleg elég lerabolt volt már a hétvégén, de azért sikerült néhány dolgot vennem :) A kutyust viszont nem kaptunk, már elfogyott :cry:

Szép álmokat mindekinek :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok

Én is bejelentkezem :) nagyon sokat írtatok mióta nemvoltam.

Cory
Gratulálok a vizsgához, nagyon ügyi vagy! :)

Anita
Sajnálom a betegséget, gyógyulj meg minél elöbb. Mára én is betaknyosodtam remélem csak egy kis nátha. Az iwiwes képek nagyon jók :)

Nancsika
Alex nagyon cuki, :) Én Martinom is imád táncolni csak ő térden állva ugrál, meg hintázik, ha egyszer eltudom csípni éppen és felvenni akkor én is felteszem a netre. :)

Most újra itt vagyok, ezt azért írom mert amit most írok azt délután 3 órakkor kezdtem el és most este 9ó20van.

Na .... akkor folytatom :) gyerekek végre alszanak :)

Lidke
Keve nagyon aranyos, és gratula a hófordulhoz :)

Mamacka
Gratula a fogacskákhoz és boldog hófordulót :) Gratulálpk a fogyáshoz is nagyon ügyes vagy.

Angi
apának jobbulást kívánok :)

Tünde
Mi az a osciloc....valami?

Bosco
Gratula Fannikának az álláshoz, és jó tanulást kívánok :)

Szelivi
Martin is imád tólni mindent ami mozditható, székek, asztalok, dobozok, ...stb. Érd melyik részére költözött az ismerősötök mert én is érden lakom.
Nektek is boldog hófordulót :)

Eszti
Hatalmas gratula az esküvőhöz, biztos nagyon szép lesz :)

Gabella
gratula a fogacskákhoz :)

Bartika
Irígykedem, jó síelést nektek, és csinálj sok képet :)

A síelősöknek jó utat és sok havat kívánok, látom többen is mennek és már voltak is egy páran :)

Babetta
Szuper lehetett nektek, Levi biztos élvezte a havat. Várjuk a képeket, de lehet hogy mire ezt az írást befejezem már rég fölraktad a képeket.

A hibákért bocsi de vissza olvasni nem fogom, nagyon álmos vagyok már, holnap talán magunkról is írok egy kicsit. Jó éjszakát mindenkinek :)

Zsu69+Martin(2006.03.14)
KépKép
Joanna Michele, 1996.12.18
Bence Ricardo, 1999.10.26
zsu69
 
 


Sziasztok!

Anita, jobban vagy?

Lidke, háát még akkor hogy meglepődnél, hogyha látnád, hogy van egy szállodás fotónk, amin Zaza és apa ugyanígy alszanak!!!

Mamacka, Tünde, Esztipeszti! Hajrá, abba ne hagyjátok! Tünde nem is emlékszem, hogy neked fogynod kellene... de mondjuk ara sem, hogy Esztinek...

Az olajos popsitörlő mindenkinek enniyre kézenfekvő volt??? :shock:


Esztipeszti, egyszer benne lennék! Úgyis van több ismerősöm is a park környékén... :)
Gratulálok, hogy bekötötték a fejed! :) :wink: Fair play... ők nem vállalnak csapatépítő tréningeket? MIntha ismerném ezt a céget...

Annácska! Az szuper lenne, dobj majd pü-t, ha erre jártok! :)

Jó éjt mindenkinek!

Melitta


Kép
nyf
 
 


Sziasztok!

Táncizós fiacskám köszöni a bókokat! :)

Lidke!
Nagyon szépek vagytok! :)
Asszem, h igen. Mármint most akciós.

Mamacka!
Ügyi vagy a fogyókúrával!

Angi!
Apának jobbulást!
Ne is mond a Corát. Mi tegnap voltunk a Fótiba. Pont semmi nincs benne, az ami nekünk kellene. Most telefonálgatok nekik, h mikor lesz, mert azt akartam Alex névnapjára megvenni. :? Remélem össze is jön…

Tünde!
Igen. FP kutyus zenél. Régebben állandóan dögönyözte, mostanában már csak táncol rá :)

Anita!
Remélem jobban vagy!
Gratu Botinak a bébitaxi használathoz! :)

Csillus!
Elolvastam a blogot. Hát mókás lehetett az éjszakátok. Nem csodálom, h taccs lettél :(

Ági!
Jó sport a gyerekhajkurászás :) Még, ha csak mászna össze vissza. Alex pl a parketta szegőlécéről rángatja a szépen elvezetett kábeleket. :)

Livi!
Ezermester lesz a lányod? :)
Bevásárló központokban lenni kellene labdának. Én múltkor láttam is, csak nem tudom hol :?

Eszti!
Szívből gratulálok az esküvőtökhöz. :) Biztosan szép lesz!

Babetta!
Képeket, képeket, képeket!!!! :D

Gabella!
Gratu a fogacskához! :) Kitartás!

Annácska!
Remek, h meggyógyultak a gyerkőcök! :)
Ha gondolod rákérdezek a kutyusra is majd a Corában. Tegyem?

Fogyókúra: én is fogytam 2 kilót megint :) Most 10-el vagyok kevesebb, mint mikor terhes lettem, és elvileg 28 kilóval kevesebb szülést követően. Nah, akkor hány kiló vagyok? :D:D:D:D

Joccaka!

Kép

Kép
nancsika
 
 


Tünde!
Most egy darabig biztosan nem tornázok, mert ma este elhalálozott a tévékészülékünk. Becsülettel elbúcsúztunk tőle, bár még egy utolsó kört fut szegény a tévészerelő-orvosnál, hátha menthető, vagy felajánljuk a szerveit, aztán örökbefogadunk egy újat.

Angi!
Most este vettünk neki rózsaszínű felhős labdát. Király!

Zsu!
HÁt úgy amire emlékszem, hogy az M0-ról kellett lemenni egy piros tetős valami mellé. Valami K-betűs utcába, azt hiszem Karvaly, de nem biztos.

Nancsi!
Csak nagy gyerekeknek való kosárlaba, meg ilyenek voltak, színes pöttyös még véletlenül se. De ma este vettünk rózsaszín felhőcskéset. Olyan igazi kislányos. HOgyan fogyózol? Vagy csak úgy lecsúsznak a kilók?

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 


Sziasztok!

Annácska!
Örülök, hogy a gyerkőceid meggyógyultak!:D
Én úgy tanultam vezetni, hogy közben az oktató 1 éves fia ott ült hátul a gyerekülésben, ha pedig utolsó voltam aznap, és ráértem, elmehettem a három nagyobbat begyűjteni, aztán hazavittem őket. Király volt.

Babetta!
Mesélj, és tegyél föl képeket is! Levinek hogy tetszett?

Szelivi!
Én pont tegnap vettem labdát a Tescóban, de látom, már nálatok is megoldódott.

Nyf!
Mondom, hogy rokonlelkek vagyunk! Ezek szerint a fiúk is! :lol:

Nancsika!
:shock: 10 kilóval KEVESEBB, mint mikor terhes lettél? :shock: Nem semmi! :shock:
Én a szülés után voltam 3 kilóval kevesebb, mint mikor terhes lettem, aztán azóta csak hízok. :oops:

Bartika!
Mit intéztél?

Esztipeszti!
Nem olyan vészes ám! Olyan egyformán gondolkozunk, hogy kevés ok van a surlódásra. De ha adódik, akkor aztán mindent bele! :lol: Anyu egyébként asztrológus, esküvő előtt megnézett minket, és mindent rendben talált. Persze akkor is fejjel mentem volna a falnak, ha azt mondja, hogy rossz vége lesz! :lol:

Mi holnap megyünk a Corába, a törökbálintiba. Remélem, még kapunk ezt-azt.
Hófordulós gratulákat köszönjük!

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Pálinkás jó reggelt.

Gyerekem még mindig alszik :shock:

Lidke, én egy kos apával és kos anyával nőttem fel (mérleg bátyóval - szegényke :wink: ), szóval tudom, hogy milyen olaszos egy kos család. :wink:
Nekem az a :wink: "szerencsém", hogy rák az aszcendesem, és ez egy kicsit kiegészíti kos létemet. :)
Nekem is van egy asztrológus-pszichológus barátnőm, nagyon komolyan űzi a szakmát, és ő is megnézte Peti és az én képletemet, hihetetlen érdekes volt, az ő nőideálja pont rám esett, az én férfimintám pedig rá. Kell ennél több??? :) (ő egyébként vízöntő, és mérleg aszcendessel)

Na jó, elég az ezoterikából.

Nyf, van azért mit leadni, hidd el, csak esetleg jól palástolom. :wink: Akkor majd hívlak a tali ügyében. Ez a Fairplay biztosan nem az a Fairplay, itt csak játékok vannak. :)
Olajos popsitörlőt én még csak nem is láttam.... 8)

Nancsi, öööööööööööööööö, elvesztettem a fonalat számolás közben, höhöhö :D

Mi megrendeltük Benyófi szülinapi tortáját, egy házias cukrászdából, ahol csinálnak tojásmenteset, répatorta lesz, csokival ráírva, hogy Bence 1 éves. :)

Tünde, tényleg örülök, jól érzed. :)

Egyébként semmi vagány lánykérés nem volt, egyik éjszaka egy romantikus pillanatban (neeeeem, nem akkor :wink: ) megkérdezte, hogy lennék-e a felesége. Én meg lennék. :) Miután már gyerekünk is van, azért ez elég kézenfekvő, meg hát nem vagyunk egy nagyon túllihegős pár. :roll:

Puszi
Vendég
 


Jó reggelt!!!

Eltűntem, mert nem voltunk 3 napig itthon, pénteken meg fogyis tali volt nálam,(jókat ettünk, hi-hi)

Az utólsó oldalt olvastam csak el, azt láttam, hoyg Esztinknek is bekötik a fejét :wink: :D :D
Éljen-éljen!!!
Gratulálok!!! :D :D

Anita, meggyógyultál?????

Tünde, hajra-hajrá fogyi!!
Egy hónapban egy mérlegelés? :shock:
Húha, én naponta min. kétszer rajta állok(reggel-este)

mamacka, te is ügyi vagy nagyon, de ezt íratam már a fogyisban is, :D

(kakkeszszagot érzek :D )

Edit, várjuk a fotókat :D
vas
 
 


Évi Dórababájának nagyon bolodg névnapot kívánunk!!!
Kép
Köszi csajok az érdeklődést, nagyon lassan, de gyógyulgatok. Este még volt lázam, most hőemelkedés, de egyre szebben ürülnek belőlem a váladékok :roll: ... bocsi :D
Csak jók ezek a homeós dolgok, na!

Aminek picit sem örülök, hogy Apja is egyre ramatyabbul van, még a kiskölyök állja a sarat! Remélem, hogy megússza, bár nagyon nyűgös a lelkem, bár én fogacskákat sejtek a háttérben, mert arca ugyanúgy kipirosodva, mint olyankor szokott, nyáladzik ezerrel, rág, harap, piszkálgatja a fülét... :?

Na, hadd dicsekedjek már én is, hogy mérlegeltem, és -4 kg... ez is lassan, de biztosan.

Lidke: szülés után olyan vékony lettem, jóval kevesebb voltam,mint terhesség előtt, a szopi alatt viszont csak rakódtak (?) a kilók...kb egy tizes :? . Persze vmit vmiért, de azért szépen lassan próbálom visszaküzdeni. Főleg rossz, mikor a sok laikus megjegyzi, hogy szülés után pedig hogy lefogytál...áááááá :twisted:

Zsu: Köszi a dicsiket :)

Edit: Ne csigázz már a képekkel!!!! :wink:

Annácska: akkor lesz tali 24-én????????

Szép napot!


Tudom, hogy volt már róla szó, de nem tud vki megdobni egy tojásmentes piskótarecepttel????

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?