Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Kincsőnek boldog 1. születésnapot kívánunk!
Vendég
 


Kincsőnek boldog születésnapot!

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Titati Kincső babájának nagyon boldog 1. születésnapot kívánunk!!!

Kép
Kép

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 

 
 

Tünde, Dorina nagyon cuki :lol: Köszönöm, tényleg feldobtál vele :D
És Patrícia hogy viselkedik a kicsikkel, anyáskodik? (jó értelemben).

Edit, nagyon ügyes Levi. Várom már, hogy lássam :D

Végre nincs szél, mehetünk csavarogni. (szülinapi ajándék-körút)

io h ftgzccccccccccccfcccccccccccccccccccccccccccc 5vhce7r7 ij>;
(ezt Botondom üzeni a kispajtásoknak) :lol:

MEnnem is kell, mert nagy garázda :wink:

Szép napot!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


A fiam a cipőkanállal úgy játszik, mintha tologatós csattogó szárnyú lenne. Angiéknál nagyon rá volt erre cuppanva, még ilyenje nincs, így jobb híján cipőkanalat tologat..... :roll: :wink:

Tünde, Dorina aranyos, jók ezek a dumák. :)

Livi, jó, hogy írtál, jobbulást.
Vendég
 


Olyan bamba vagyok:

Livi, jobbulást! Írj majd! Második félév.... brrrrrrrrrr :?

Eszti, édes lehet Benyó :D
Akkor ez bejövős játék ebben a korban? Nekem tetszettek, csak Botinál elég nehéz kitalálni, hogy labdán kívül mi lenne jó. (Na, még a dömper király, na meg a Thomas :wink: )
Március ok, elintézve :wink:

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


[color=indigo]Titati! Isten éltesse Kincsőt![/color]
Tényleg, Eszti te tudsz valamit róla? Arrafelé lakik ő is, nem?

Melitta


Kép
nyf
 
 


Nna, ez jól sikerült... :roll: de biztos érted, ugye? :)

Melitta


Kép
nyf
 
 


Hello Csajok!

Gyors bekukk. Tiszteletem mindazoké, akiknek van ideje fórumozni. Én egyszerűen összerogyok a teendők alatt. :( AMióta Pötyi elindult, nem lehet egyedül hagyni, nem beszélve a szeparációs miacsudáról, áll a lábamnák és nyíííg. :roll:

Azon kívül azzal megy el a napom, hogy főzök neki, majd borítom ki a kukába, majd ötletért szaladgálok, majd porszívózom az orrát.
Annyira szeszélyes a lányom, hogy már nem bírom cérnával. Azelőtt jó evő volt, most tortúra minden evés. Merthogy azt veszem észre már íztelen-szagtalan neki a babakaja (üveges), és pépeset nem hajlandó enni... de mivel összesen 3 foggal rendelkezik, nem tud mást megrágni. Most e miatt pl. csak banánt fogad el. Amit a kezébe kap és nem kanállal kellene enni, azt mind tömi, de ugye még egy negyed zsemle fog nélküli elnyammogása is egy délelőttbe telik... szóval hol eszünk, hol főzünk, hol porszívózunk... ki vagyok. :shock:
Másnál nincs ilyen probléma? Hogy fog nincs, de pépest enni már dedós??? :lol:

Livi, már hiányoltalak, ezek szerint betegek vagytok... már mentünk volna mi is látogatni, de Pötyinek is szívni kell az orrát december eleje óta. :( Gyógyulást nektek, aztán szólj ha fogadóképesek vagytok!

Mamacka! Megint csak ámulok a képek és mézeskalik láttán... nagyon ügyes vagy!

Vas Ildi! Köszi a választ! Annyira nem nyugodtam meg, mert most még úgy tűnik NAti is többet eszik nálunk... :(

Megáll az eszem, hogy Kincső már egy éves... Mi lehet velük?

Ami a kistesó projektet illeti, mi belevágtunk, mert nem leszünk sajna fiatalabbak, én most leszek 33 és még szeretnénk majd harmadikat is. Azt figyeltem meg, hgy a fiús anyukák várnakmég inkább. Kivéve Eráékat. :)


Áááá még annyimindent akartam, de felkelt a csaj, mennem kell ebédet gyártani (újabb meddő próbálkozás... :cry: )

Puszi mindenkinek:

BArti

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


KINCSŐ,
NAGYON BOLDOG ELSŐ SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK NEKED!
PUSZI ANYUDNAK IS!


Kép
angi79
 
 


Tyű Bartika! Akkor drukkolok nektek! :) Most egyből felbátorodtam, hogy te is... :lol: Izgőmozgó pocokhoz kitartást! :) Próbáltál neki darabosabb kaját adni? Pl. a főtt karfiol istenien nyammogható...

Melitta


Kép
nyf
 
 


Sziasztok

Csajok én úgy jönnék minden nap és egyszerüen nincs rá időm, ha Martin alszik akkor kell gyorsan csinálnom mindent, mert ha fönn van állandóan a nyomában kell lennem mert szét rámolja az egész lakást, fiókok, szekrények ...minden ki nyit,... konyhában, szobában. szóval állandóan le kell foglalni valamivel hogy ne csináljon butaságot, Mondjuk a legújabb hobby most apa gurulos székének tologatása a nappaliban, meg dohányzó asztal tologatás meg minden ami mozditható,.

Tünde
Dorina nagyon édes :) Te meg nagyon jól nézel ki az új hajaddal, csini vagy :)

mamacka
Áron nagyon szép kisfiú, a munkáid is fantasztikusak, nagyon ügyes vagy én is kiváncsi leszek a lakásra :)

Babetta
Nem semmi hogy Levi már így megy, nagyon ügyes. Martin még csak mászik de egyre többet engedi el állva azt amibe éppen kapaszkodik vagy tól maga előtt.

Cory
Hogy van Balu, skarlát már elmúlt? Külömben nálunk is ugyan ez van a gyerköcökkel Martint is kizárják a szobájukból mert mindent szét szed. :)

Livi
Jobbulást nektek :)

Eszti
Nagyon aranyos lehet Bence :) és gratula hogy már meg nevez téged és anyukádat is, nagyon jó érzés lehet :)

Titati
Boldog szülinapot Kincsőnek :)

Szép napot mindenkinek :)

Zsu69+Martin(2006.03.14)
KépKép
Joanna Michele, 1996.12.18
Bence Ricardo, 1999.10.26
zsu69
 
 


Sziasztok,
akkor most egy kicsit reagálok is.

Mamacka,
nagyon jók a képek!!!
Tünde,
köszi a jobbulást. Nekem is nagyon nehezen múlt el a náthám és lehet hogy Lidi is elkapta. Tegnap köhögött, ma már 1* szívtam a nóziját. Na azért még reménykedem. Dorina: :D
Faby,
jaj de jó ez a lánykérés!!! Gratula! A vizsgákhoz is!
Eszti,
nagyon jó játéka van a fiadnak. Nálunk az Ikeás hosszú cipőkanál a nyerő, az a sétapálca. :)
Anita,
amikor megvettem neki ezt a tologatós valamit, akkor huzogatta, de most már uncsi. Igazából minden játék uncsi. Ami bejön az a felmászás mindenhová... :shock:
Babetta,
nagyon ügyi Levi a járással!!! Szülnapra Lidi tőlünk 1 Julia babát kap+babakocsit+egy Little Tikes vonatot. Anyukáméktól ruhákat és egy fa "puzzle-t," anyóséktól bodykat és Clemmyt. Ennyiről tudok egyelőre. :)
Livi,
jobbulást!
Bartika,
én is csak akkor tudok írni, amikor alszik Lidi. Veszélyesek önmagukra és ez nagyon nehéz!! :(

Pussz.
angi79
 
 


Sziasztok!

Éppen csak annyi időm van, hogy Mindenkinek - Mamáknak, Babáknak - hatalmas puszit küldjek, és elkiabáljam magam: nagyon hiányoztok!!!!!!!!

Már Lepsényben, az új házban lakunk, így akik a Balcsi felé jönnek el ne kerüljenek minket!!!!

Bence baba 11 hónapos, még csak álldogálunk, nem indulunk sehová, és 4 fogacskánk, hatalmas étvágyunk van, ennek ellenére csak 10,5 kg. Bár a kácsongó korszakban van, minden érdekli, mindent szétszedne, és nagyon rajtunk lógós. :lol:

A párom állás nélküli, így élünk a Gyedből és a csp-ből, de boldogan és néha - mi felnőttek - kicsit koplalva. Már mindenféle állást néz (pl. kartondobozgyárban is volt), de sehová nem kell, tőkénk pedig az építkezés miatt nincs, így vállalkozni sem merünk.
Várjuk a segítő ötleteket! :?

Minden baba gyönyörű, vigyázzatok magatokra, millió puszi Nektek!

Lyly + Bence

Kép

Kép

Kép
lyly
 
 


Sziasztok

ritkán, de azért bejelentkezem. Jól vagyunk, de mióta Laura elindult, meg nem állok. De gondolom ezzel mindenki így van.

Férjem új munkát kapott, melyet úgy kezdett, hogy néhány hónapot külföldön kell töltenie. Hát nem mondom, hogy könnyű nélküle, mert nagyon nagy segítség nekem a mindennapokban. Erre az időre hazaköltöztem anyuhoz, de azért Laura hiányolja az apukáját. Két hetente jöhet haza, kiváncsi vagyok, hogy Laura majd mit szól hozzá.

A babaprojektbe igazából mi is belevágtunk, bár így most egy kicsit tovább fog tartani :)

Küldök képeket, hogy ne felejtsetek el minket, ha már ilyen ritkán jövök.

Talira megyünk!

Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
scullyx
 
 


Barti: miért ne tudna rágni? Megfőtt répa pl simán megy Lizának. Krumpli dettó, egy csomó zöldség...

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Barti, szerintem is a főtt zöldséggel simán próbálkozhatsz, az olyan könnyen összetörik, szétomlik azonnal. :)
Én is azt hittem, hogy több foggal lesznek ügyesebb evők, de Bence a 7 fogával is simán megeszi a kisdarabokra felszeletelt sült húst is. :)

Melitta, sajna Titatiról nem tudok sokat, talán Annácska! :)

Angi, nekünk is Ikeas a cipőkanalunk, de ma délelőtt beszereztem az igazi tologatóst, csirke, nagyon szuper. (Softwood)

Egyébként már az is megvan, hogy mit kap Bence első szülinapra. Először gondoltam benti csúszdára, aztán megláttam ezt, és tudtam, hogy ez lesz az én örökmozgó bújócskás fiamnak a legtutibb. (remélem :wink: :roll: ) Nem találok képet róla, szóval ilyen sátoranyagból bújócskás csőrendszer, kanyargós, és lehet bele bújni, a másik végén meg ki. :) Szóval tök örülök neki, szerintem Benyónál telitalálat lesz. :)

Lyly, annyira örülök, hogy jelentkeztél, ha hiszed, ha nem, sokat gondolok rád. Emlékszem még, amikor együtt kezdtünk varrni, kötni Nancsinál. :) :) Hőskorszak. :)
Vendég
 


Sziasztok!

Babetta:9-ből 4-nek van még csak gazdija,de eddig még úgy van hogy egy szukát megtartunk magunknak,tehát még 4 eladó!!!!! :lol:

Kicsit irigykedve olvasom a kistesó projekteket!Nekünk nem hiszem hogy lesz második.Én olyan 5 év múlva bevállalnék még egyet,hiszen imádtam kismama lenni,és a szülés is tök jól ment,csak a párom már így 4 X-en túl nem nagyon hajlik a dologra.Én meg még olyan fiatal leszek 10 év múlva is,hogy úúúúúúúúúgyissssssss megfűzöm egy másodikra!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Esztipeszti:tök jó lesz a szülinapi ajándék!!!Biztos nagyon fog örülni neki Bence!!!!

Kincsőnek én is boldog szülinapot kívánok!!!!!!!!!De én azt hiszem őrájuk nem emlékszem,akkor még nem voltam köztetek!

Vok:még a múltkori írásodra reagálok!(amúgy hogy vagytok?????)nem megyünk a talira,mert igaz hogy nagyobbak már a kutyák,de nem hagyjuk itt a nagykutyákkal őket egész napra!A nagyok soha nincsenek bezárva,tehát nem megoldható hogy egész napra lelépjünk!(bár már nagyon ránkférne) :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Hű mennyi rég eltűnt került elő!! :)

Barti
Köszönöm a levelet! nagyon kedves vagy! Sokat gondoltam rátok is hogy hová tűntetek! :)
Szerntem is főtt zöldség mehet... a répakockákat Áron is szereti pedig még csak egy fél foga van! :) szétnyomja a szájpadlásán! Gondolj bele milyen erővel szopiznak... ezt is szétszopizzák! :)

Lyly
Látom nálatok is kemény helyzet van... mi annyi előnyben vagyunk, hogy még nem költöztünk el így belebátorkodtunk egy bt alapításba... remélem nem bukunk bele... eddig csak viszi a pénzt...

Scullyx
A távkapcsolatért nagyon nem irigyellek :( nemtudom,hogy bírnám ki... mindenki már kistesó projektbe kezdett??? hűha lassan mi is elgondolkozunk a dolgon... :)

Angi Zsu
Köszönjük

Kincső
Boldog születésnapot...
Hihetetlen, hogy nemrég még pocakosan beszélgettünk a szülőszoba ajtóban! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Mamacka, nagyon jók a képek; az amelyiken a Párod van, és Áron a babakocsiban egy fa mögött, az szuper!! :D Hú de ennék abból a pizzából :)

Tünde, Dorina :D

Szelivi, jobbulást!

Boscó, én is hallottam, hogy kint nagyon olcsón lehet venni menyasszonyi ruhát, de most úgy gondolom, hogy nem akarok venni…hiszen remélhetőleg úgyis csak egyszer lesz rajtam. Persze, ha nagyon kopottak lesznek amiket kiválasztok, akkor ez a verzió lesz.

A buborékokat sima buborékfújóval fújjuk, ez napi program, már követeli Domka :) Eredetileg valami illatosított lötty volt benne, de azt kiöntöttem mert csípte a szemét. Most sima johnsons-os tusfürdő van benne.

Cory, pénteken vizsgázol? Menni fog :wink:

Én is boldog születésnapot kívánok Kincső babának! Ki a következő szülinapos? :)

A csattogós lepke nálunk is bejövős :D

Bartika, nálunk pont fordítva van a kajálással. A 11. foga jön, mégsem akar darabosat enni.. Mondjuk nem is nagyon erőltetem, az egyetlen amit rágnia kell, az a kölesgolyó. Amúgy mindent full pépesen kap még, mondjuk én parás vagyok, és inkább még várok a darabossal. Ja, de húslevesből kapott már répát.
Drukk a tesóhoz :)

Scully, nagyon édes a lányod, milyen szép szemei vannak!

Eszti, ez tényleg tökjó szülinapi ajándék :)

Megyek vissza bújni a jog könyvemet. :(

faby
 
 


Sziasztok!

Vagyok, csak inkább olvasóban :) Mosot rongyok vagyunk apával, mert egszem jánykám uncsinak tartja az éjszakai alvást és inkább óránként ébred általában hajnali 5-ig. 8 körül meg végleg kipattan a szeme. A cicimet meg már úgy megrágta azzal az egyszem fogával. :roll:

Barti!
A multkor én panaszkodtam, h Boglárka sem hajlandó semmit sem enni ami nem banán ízű. Már én voltam rosszul a sok banán láttán. Aztán Petri írta, h ő még a spenótot is banánnal adja. Na innen jött az ötlet, h rakok mindenbe egy kis banánt, h érezze az ízét. Aztán fokozatosan egyre kevesebb banánt tettem bele, míg el nem jutottunk idáig és mostmár csak azt mondom neki, h banános és nyeli mint kacsa a nokedlit.
:wink: :lol:

Esküvő és ruha.Nekem is volt elképzelésem, h milyen ruhát akarok, de seholsem találtammég csak hasonlót sem.Mi már úgy voltunk, h kimegyünk és odaátról veszünk, mikor valaki ajánlotta, h itt Váradon van egy menyasszonyiruha-szalon, ahol külön ki lehet választani, h milyen legyen az alja, a felsője, több v éppen kevesebb virág, dekoltázs stb.
Szóval szinte ugy jön ki, h megvarratod álmaid ruháját.
Kölcsönözhető ugyanitt smoking(így írják) is, újasszonyi ruha és koszorus lány ruha is.
Igaz nem is olcsó, de szerintem ha valaki megveszi ugysem tudja eladni anniyért amennyiért vette. Szóval ugyanott van vele.
(esóm már 4 éve őrizgeti a szekrénybe)
Vendég
 


........én feltünök és mindenki eltünik... :cry: Hol vagytok lányok??????

Kép
Vendég
 


Melitta, nem tudom a számodat, úgyhogy remélem bekukkantasz. Sajnos nem tudunk menni Bettivel ma turizni, mert Marci tegnap este hasmenéssel küszködik, én pedig ma reggelre náthás lettem, szóval fertőzhetünk. :( Talán jövő héten megejthetjük. :)
Vendég
 


Istvánka,
nagyon boldog első szülinapot kívánunk Neked!!!

Kép
angi79
 
 


Istvánka, boldog születésnapot neked! :)
Vendég
 


Mariann Istvánkájának nagyon boldog első születésnapot!!!

Mariann, sok boldogságot a nagyfiúhoz!
Ha tudsz, írhatnál magatokról!!!

Eszti, jobbulást! Ramatyul vagy, nagyon? Szülinapi ajándék kafa :D

Angi, Ti hogy vagytok a nagylánnyal?

Meli, írj csak bátran :D

Scullyx, Lyly: Jó, hogy írtatok! Nehéz lehet mindkettőtöknek, különböző okokból. Sok erőt hozzá!

Babaprojektekhez nagy-nagy drukk! Jajjjj, úgy várom már, hogy vki írja, hogy pocis :D

Szép napot Mindenkinek!

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Még egy kérdés a csaszisokhoz:

Szokott vkinek fájni a sebe ekkora frontok idején, mint pl. most??? Kiszakad a sebem az egész alhasammal együtt, úgy fáj :( Alig bírok kiegyenesedni! Normális ez?

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Anita, nem vészes a dolog, csak nem akarnám, hogy bárki is elkapja. :)

Mariannka, tényleg, nagyon el vagy tűnve. Mi újság veletek?
Vendég
 


Istvánkának boldog szülinapot! :)

Anita: nekem ugyan csaszim nem volt, de 19 éve varrták a talpamat, és az szokott fájni frontkor rendszeresen :(

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!


Betti, Eszter jobbulást nektek! Mi sem megyünk, majd legközelebb.

Mariannka! Isten éltesse a fiacskádat! :)


Cory, talpvarrásfájás: :lol:

Puszi,

Melitta


Kép
nyf
 
 


Sziasztok!
Valaki megsúgta nekem, hogy többen gondoltatok ránk!
Köszi a jóvíkánságokat mindenkinek!
Megpróbálok visszaolvasni egy pár napot és írok magunkról is :-)
Titati és Kincső
titati
 
 


Itt vagyok, Melitta,

szóval Marcikát tegnap este óta hasmenés kínozza. Még éjszaka is bekakilt. Meg reggel, amikor András éppen tisztába tette. Ettől meg András rosszul lett (szagok) és öklendezni kezdett. Én átvettem, ekkor meg lepisilt Kismackó (a frissen mosott ruhákkal egyetemben).
Szóval jól indult a napunk.

Sajnálom a turit, esetleg jövő hét szerdát becélozzuk?

Kép

Kép
bettiflame
 
 


Hello Csajok!
Hűűű látom itt is dúl a vírus meg a baciháború. :(
Gyógyulást a betegek babáknak és mamáknak!!!

Cory, igen tegnap már én is oda jutottam, hogy egészben kapta a csak a zöldségeket, de még nagyon ügyetelenül megy ugyebár, és a fele mellé, szóval attól félek ez nem akkora mennyiség amitől ő jól lakna (korábban átlagosan 150-170 grammot evett az üvegesekből). Bár azon tűnődtem, azoknak a fele olyan telítő anyaggal van tele, az a kocsonyás cucc benne, szóval csak nem hasonlítható ahhoz, amikor egy az egyben eszi a baba a zöldséget, husit, stb, ugye? MEnnyit kell így enni, ha már darabosat eszik a baba? SZERINTETEK??? Annyira tanácstalan vagyok. Főleg mivel megyünk február 10-től síelni egy hétre és ott nem tudok majd főzni, mi meg félpanzióban leszünk, ISten tudja lesz-e ezek között neki való... és ha most nem eszi az üvegest mi lesz vele??? :(
Elég vicces, hogy akiknek meg van foga, azok meg nem használják... :lol:

Meli! Nálunk is csúszott már le főzelék banánkarikával a tetején. :D

Szóval most az van. hogy csak azt fogadja el, ami kézzel fogható és a kanáltól azonnal fordul el... Érdekes hónapok elé nézünk... :roll:

Scullyx, nekem van egy barátném, abban a hónapban, amikor a kisfia fogant csak egyszer voltak együtt a férjével, mert ő is sokat utazott. :) Szóval egy kisfickóhoz, elég egy alkalom is... :D

Faby! Olvastam DOmino babakonyháját, hihetetlen mennyi energiád van! Nagyon igényes oldal, tetszik! Lementettem, hátha találok ott is ötletet.

NA megyek, megint nem tudom mit főzzek manónak. :(

Puszi:

Barti

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Senki nem ment turiba?

Olyan gyönyörűen süt a nap... ha felkelt töki lehet elmegyünk sétálni...


Árkádos minitalihoz nincs kedve valakinek? Oda simán eltudunk jutni kettesben Áronnal! :D

Szia Titati! :)

Jujj Cory... mit varrtak a talpadon???

Istvánkának boldog születésnapot!
Hogy rohan az idő!!! :shock:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mi is boldog első szülinapot kívánunk Istvánkának! :) Mariann is jól eltűnt.

Tényleg, Nicika jár még erre?

cory, jájj az a talpvarrás nem hangzik túl jól :(

bettiflame jobbulást a nagyfiúnak!

Bartika, köszi :)


mamacka, nekem nagyon lenne kedvem minitalihoz, csak olyan nagyon messze lakunk. :(

Szép napot mindenkinek!

faby
 
 


Sziasztok!

Szívből köszönjük a jókívánságokat. Szinte el sem hiszem, hogy eltelt egy év, csak úgy szágoldoznak a napok. :lol:

Sajnálom, hogy eltűntem, de nagyon sok minden összejött. Próbáltalak olvasni titeket, de írni már nem sikerült. :oops:
Mostantól próbálok majd gyakrbban jönni.

Mariann & Istvánka 2006.01.31.

KépKép
mariannka
 
 


Mariannka:Nagyon nagyon boldog születésnapot kívánok a kisfiadnak!!!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Barti
Mennyit szoptatsz még?
Mert ha eleget szopik akkor nem kell aggódni elég ha lassan szokja az evést...
Szerintem arra a kocsonyás cuccra semmi szükség..
Én vettem kölespelyhet és azzal sűrítek próbáld ki.
Ha aggaszt a mennyiség mérd le...
(osztom ám az észt de én is szoktam parázni)

Áronnak a sült gyümölcsök nagyon bejönnek... mostanában teszek bele túrót meg kölespelyhet annyira jó illata lesz... olyan fini e mellett néha adok neki a mi ebédünkbő darabosakat...

no megyünk is enni

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


ebédünkből :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Na, akkor nekikezdek :-)

Mariannka: Boldok szülinapot Nektek is! :-)

Mamacka:
Valóban rohan az idő, én is pont a napokban gondoltam az utolsó közös korház-látogatásunkra :-)
Nagyon szépek a mézeseid! Hihetetlenül ügyes vagy!!!!

Eszti:
Arról a szülinapi "csőhálózatról" ha tudsz, küldenél infót, mert így nagyon érdekesen hangzik :-) Előre is köszi!

Mi Kincsőnek Motorikát vettünk, amin egy nagy "kockán" áll, és minden oldala más: xilofon, rajztábla, forgatható szám/figura 1-9ig, és labirintus. Ennek a tetején pedig a nagy motorika, amin lehet tologatni a "bigyókat". Kincsőnek nagyon bejött :-)

Faby:
fantasztikus a párod ötlete a gyűrű átadására :-)

Pelus: nekünk Klaudiával a Libero jött be, most Kincsővel pedig a Penny-s pelust hazsnáljuk, mert szinte tök ugyanaz, mint a Libero, csak jóval olcsóbb :lol:

Védőnő: nekem szerencsére nem sok vizet zavar! Első alkalommal megmondtam neki a magamét, és azóta nagyon lábujjhegyen osztogatja a tanácsait, előre egyeztetett időpontban :D Mondjuk 6 hónapos babát már le akart szoktatni 1 szopiról, és 9 hónaposan meg 2-ről....

Rólunk:
Azért maradoztam el ennyire, mert nem tudtam követni a topikot, csak ha naponta többször is olvastam, de így meg elszállt az egész napom, így inkább.... :oops: De most itt vagyok :lol:

Kincső egy MINI-baba, a maga 7760dekájával, és 73 centijével. Karácsonyra döntött úgy, hogy leül(11hó), és 4 napja áll. Nem kapkod el semmit. Most 3 nap alatt 2 foga bújt ki, így 5-nél tartunk. Továbbra is szinte csak szopizunk, napközben 4-6 alkalommal, éjjel 1-2. A szülinapját megtisztelte élete első betegségével. A doki szerint csak megfázás), de óránként szívtam az orrát, csúnyán köhögött, nem aludt....talán most már kilábalunk belőle.
Kali lányom "gyűri" a sulit, nagyon lazán veszi, nem hajlandó semmit gyakorolni, oda se figyel, de így is 95-100%-osan teljesít, mindenben max dicséretet kapott a félévi értesítőben...kivéve a magatartás! :roll: Hát hiába! Olyna, mint én, hogy nem tud megülni egy helyben :lol:

Hiretelen ennyi :-)

Titati és Kincső

Ui: képet még nem tudok felrakni oldalra se :? de mutatok egyet
http://images.iwiw.net/0601/user/00/97/ ... 0237103980
titati
 
 


Sziasztok

Csak gyors bekukucs, így takarítás és főzés közben./csak nehogy megint itt ragadjak/

Istvánkának, sok- sok boldog SZÜLETÉSNAPOT :)

Martinnak kibújt a felső fogacskája és csak úgy csikorogtataja, nagyon rossz hallgatni :)

Ahogy olvasom nem csak az én gyerkőcöm egy igazi kisördög, másnál is megy a pakolászás, felmászás, meg minden amit nem szabad. Ezért nálunk hamar a fejébe vésődött hogy nem,nem,nem mert csak úgy rázza a fejecskéjét tudja hogy nem lehet csinálni, de közben csak próbálkozik, olyankor megbírnám zabálni.

Lányok ne haragudjatok hogy nem tudok válaszolgatni mindenkinek :oops: de azért szeretek olvasni mindenkit, csak épp most nem igazán tudok hozzá szólni. Meg nem vagyok valami jó író, beszélni jobban tudok :)

A betegeknek jobbulást kívánok!

Zsu69+Martin(2006.03.14)
KépKép
Joanna Michele, 1996.12.18
Bence Ricardo, 1999.10.26
zsu69
 
 


Bartika:hát nem könnyű ezekkel a manókkal!Nekem is mindig gondot akoz a táplálás!Mit mennyit,hogyan,szóval tiszta zizi vagyok sokszor!Aztán jön egy két jóakaróm,és mégjobban elbizonytalanít!Na de kitartás!!!!!!!! :lol: :lol:

Legújabb kérdésem:paradicsomos és halas bébikajákat mikortól lehet adni?(felirat szerint már 6 hótól!)

Faby:én is csak ámulok és bámulok azon hogy milyen ügyes vagy!!!!Domi igazán büszke lesz rád!!!(persze nem csak emiatt)Nagyon ügyes vagy!!!!!!Én csak egy spirálfüzetbe írom a sorokat!Párom szerint ez is jobb mint a semmi!!!!!Aztán ha majd nyugdíjas leszek talán csinálok egy igényes blogot én is!!!!! :lol: :lol: (előreláthatólag akkor lesz időm ilyenekre!) :lol:
Vendég
 


Mariannka:

Nagyon nagyon boldog születésnapot kívánok Istvánkának!!!



Kép

Boscó!
A multkor elküldtem apát, hogy hozzon valami babakaját és pnt ebből a kettőből vásárolt be. Szigorú táblázat szerint mindkettő csak 1 éves kor után adható, de én odaadtam, mert Boglárka pont a 6 hó és az egy év között félúton van.
Mindjárt leszedik a felemet
És én nem szoktam neki ugy odaadni ahogy az üvegből kiveszem, hanek egy kicsi vzzel higitom, mert ezek az üvegesek, Bogkárkámnak túl kemények,nem csúsznak ugy.
A mit, mennyit,hogyan meg szerintem amennyit ő akar, amennyi jól esik neki. Szvsz nem kell erőlködni, mer t csak azt éred el,h később se fogadja el, netelántán megundorodik.
Nem az éhenhalás a céluk.

Zsu!
Nekem sokszor az az érzésem, h egy kisördögöt nevelek :lol: Én komolyan azt hittem, h a lányokkal könnyebb, mert ők csak babáznak, ülnek a tükör előtt stb. De ez.....ááááááááááááááááááááá
Fő, h egészséges.

A betegeknek jobbulást kívánok!
Vendég
 


Bocs a sok hibáért de egykezezek :wink:
Vendég
 


Bartika: Liza minimálisat eszik. Amíg hagyta, hogy etessem, addig napi 2-szer max 100g-ot evett (inkább kevesebbet), most hogy kézzel eszik így kevesebbet többször. Tegnap zöldséges-rizst evett. Nagyon boldog volt ő is, majd Balu is, mert mikor kivettem az etetőszékből, Balu porszívózhatta össze, amit leszórt :D
Kíváncsi vagyok, mi lesz Lizánál, a fiúk 1 évesen már kanállal ettek egyedül.

Mamacka: beleléptem egy pohárba. És hát milyen a sors, nemrég néztem utána, hogy mikor történt, és Zsombor napon :D

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory, Mamacka! Hát pont ezért "parázok" én egy picit, mert Pöttyös már nem nagyon fogadja el a cicim. Tol el, vagy csak csípkedi a bimbim. Marhára élvezem, mit ne mondjak... :? Aztán mivel nem adom fel, este és reggel még úgy ahogy elfogadja, de csak pár slukkot szív, így már szinte alig van tejem. :( Pár napja adtam neki én is rizstejet, azt megitta. Szóval nem azért nem szopik, mert nem éhes. :roll: Mindegy, már túl vagyok rajta. Örülök, hogy eddig kihúzta. Úgy érzem már lelkileg sem kell neki, és pont, mint Eszti Benyója esetében, próbálom úgy felfogni, hogy ő döntött így és nem kell legalább leszokatnom majd róla.

Ma ebédre spenótos csirkét kapott... mind megette. SZóval nincs olyan nagy baj, csak mostantól darabosat kell kapjon. Mondjuk ettől még nem lesz megoldva a síelés alatt a problémánk... :roll:

Mamakca!!! Milyen az a sült gyümi? Milyen gyümi és hogy csinálod? És hogy kerül bele a túró??? Írhatnál erről, mert ugye uzsonnára valót is ki kell találni, mert pépesített gyümit sem hajlandó enni a drágám. :(
A kocsonyás töltelék cucc, meg az üveges kajákban van, nem én csinálom. Olyan, mintha főzelék lenne, szóval szerintem rizsnyák lehet, de olyan - már bocsi - mint a takker... :shock:

Titati! Írtóra megnőtt Kincső baba! Már meg sem ismertem!!!
Mariannka! Te is tehetnél fel Istvánkáról képet! OLyan jó lenne látni!
Na és Bori??? Ti hogy vagytok????

Barti


KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Aztaaa Cory! Most jutott el az agyamig, hogy 1 évesen már kanállal ettek a fiúk... :shock: Nem semmi! HOgy csináltad?

Itt megy egy mai kép a csajomról, itt is látszik, hogy inkább hosszú, mint széles a gyermekem... :lol:

Kép

Barti

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Sziasztok,

Titati, akkor gyere ezentúl rendesen, irgum-burgum. :wink:

Barti, örülj, hogy ilyen ügyesen eszi a darabosat. :) Szerintem ne parázz a mennyiségen, úgyis enni fog, ha éhes. Lehet, hogy mint Liza, többször fog kevesebbet enni. :)
Egyébként én azt vettem Benyónál észre, hogy vagy a totál pépeset eszi, vagy a totál kisdarabosat, de az olyan bébikaját, ami pépes és darabok vannak benne, azt nem. Szóval vagy ez, vagy az, de az átmenet nem jön be neki. :wink: Így van, hogy kenyeret eszik magától, közben én meg adaglom hozzá kanállal a gyümölcspépet, lassan majd joghurtot, sajtot, túrót. Már vettem neki kiskanalat, ami befelé fordul, úgyhogy jön a pacsmagolás, de egyelőre még csak püföli vele az asztalt. :)

Faby, tényleg kafa az oldalad. :)

Mariannka, azért remélem nincs baj, hogy nem jössz gyakran.
Vendég
 


Barti, Pötyi pont olyan édesen néz ki, mint ahogy ki kell néznie, és nem úgy, mintha éhezne. Úgyhogy no para! :wink:
Vendég
 


Szülinapos kicsiknek,nagyon-nagyon happy szülinapot kívánok!!!!!
Kincsőnek, és Istvánkának:
Kép

Barti, ne izguljál, már, Pötyi jól néz ki!!!!!

Natkát megmértem itthon nagymérleggel, meztelenül ráültetve 7.90kg volt pár napja.
Ő sem egy szumó bajnok :D
vas
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?