Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Unique :) Csatlakozom az előttem szólókhoz: a kis menyem még mindig gyönyörű!!!!!!!!!! :lol: Minket nincs kedvetek meglátogatni? :lol: :wink:

Évi, Juca :) Köszönöm szépen a mondókás oldalakat!

Adri :) Nagyon sajnálom, hogy ilyeneken kell keresztül mennetek!!!! :cry: :cry: :cry: Nem elég a baj, még ahogy a gyerekekkel is bánnak néha :x :x Onkológiára miért kell visszamennetek??? És eddig milyenek Levi leletei?

Évi79 :) Boldog születésnapot kívánok!

Pankaa :) Én is próbálkoztam homeós szerekkel, de nekem sajna nem mulasztotta el az ekcémámat. Viszont szerencsére mióta megszületett Kristóf, nem nagyon van. Ja, és gratulálok az albérlethez, végre nem kell tovább idegeskedned!

Szheni :) Jucmuc :) Nagyon szorítok nektek!

Tündi :) Miért nem írsz be valamilyen becenevet, ahogy most hívjátok a babát? Doki téma: én sem járnék olyan dokihoz, aki mint ember nem szimpatikus. Nekem ez nagyon fontos.

Na mennem kell, mert felébredt a kicsi. Most nem jut időm leírni, hogy mi volt tegnap a dokinál, de nem túl jó...

KépKép

KépKép
timika
 
 


Timika
Szorítok! Mivel paráztatott be a védőnő?

Évi
Köszi. Nekem is tetszik. A tejjel megpróbálkoztam lefekvés előtt és eddig bejött. Köszi. Bár
az alvás még mindig nem az igazi, ma is 3x ébredtem fel éjszaka pisilni. :)

Na azt megnéztem volna, ahogy a pipid rohangált. Biztosan édes lehetett.

Pankaa
Úristen. Remélem is, hogy nem körözlek le :). Hát igen, de ha pasi lesz, akkor majd kicserélem
kék színűre :).
Lakás: Szuper:) Na látod, hogy minden rendeződik.

Unique
Sajnos nem, csak angolul. Már csak ez a megfelelője a virágnak volt szabadon :).

Sziszka
Köszönöm. Te pedig gyógyulj meg gyorsan!!!!

Adri
Jéézusom, de Levi még tök pici, nem is érdekelte őket????!!! Ez kész tortúrának hangzik. Sajnálom
és remélem megérte majd a szenvedést és az derül ki, hogy semmi baj.

Kacsa
Hát igen húú lassan te is a finshbe érsz, bár azért még van pár hét hátra :).

Brill
Hát nem is tudom.....:)

Jucmuc
Nagyon szoírtok. A szuribeadásról..csak az első lesz nehéz, utánna már menni fog. Nekem másfajtát
kellett trombózis ellen a műtét után, de gondolom ennek is pici nagyon vékony lesz a tűje.
Szorítsd össze a hasadon a husit és úgy könnyebb.

Nomi??
Veled mi a helyzet? Elég szép magasan vagy? És Dido..már felőled is régen hallottunk.

Évi 79
BOLDOG SZÜLINAPOT!!!

Anikó
Hogy vagytok?

Tündi
Örülök, hogy jól vagytok..ez igazán szuper!!!:) Nekem már most is kezdenek szűkülni a nacik, volt
egy kettő passzosabb és bár még rámjön, de már nem annyira kényelmes..:) Szóval nem csodálom,
hogy téged is szorít :) Én is megvárom a 12. hetet a munkahelyi bejelentéssel, bár vannak
fura szituk, amikor kibökném...:)
Mi is jól vagyunk. Hál Istennek nem vagyok túlzottan hányigeres, de így nekem nincs meg a jel.
Nem mindig felhőtlen az öröm, de ilyenkor gyorsan azt szoktam mondogatni, hogy minden rendben
és rendben is lesz, mert már annyit vártunk, hogy nem lehet baj. Ez szokott segíteni.
Én mióta láttam igen, el merem hinni, bár néha olyan fura érzés :). A férjem szerintem még nem
is fogta fel igazán.
Éjszakai ébredés:) Lehet, hogy ennek is megvan az oka.

Heni
Ez szuper! Akkor szorítok a leszíváshoz!

Puppy
Milyen fertőzés? Azt hiszem lemaradtam valamiről..

Még nem is írtam, hogy kissé érdekesen alakul a februárom és remélem jól bírom majd. Már rögtön feb 1
hetében elkezdődik a pörgés egy 2 napos munkahelyi rendezvénnyel, aztán egy össznépi gyűlés Stuttgartban.
A hét végéig és repcsivel megyünk, ezen csak most gondolkodtam el, hogy amúgy is rosszul szoktam tűrni a
repülést, na most akkor mi lesz. Főleg, hogy visszafelé meg szombaton fél 6 kor indulunk :(.
Utánna meg feb végén 2 hetes training az is Ausztriában...pont ez idő alatt leszek 12 hetes..
Háááát..utánna meg meglepem a kollegámat, aki már arról álmodozik, hogy most már tovább lépne, és majd én veszem
át az ő pozicíóját...nem akartam letörni, hogy ez engem mennyire nem érdekel és próbáltam lelkesnek
látszani.

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Fleur!
Nekem is nagyon hamar szoros volt a gatya, de csak a 8-9. hét környékén vettem kismamagatyót.
Én egyszer sem hánytam, nem is hiányzott ez a tünet. :wink: Enélkül is rendben lesz minden, meglátod.Én is mindig azt mondogattam magamban, hogy nincs semmi baj, a babának meg hogy nőjö szép nagyra, és legyen egészséges!Előbbit úgy tűnik megfogadta, remélem az utóbbit is!
Munkahely:Nem ismerem a körülményeket, de most szerintem első legyen a baba, és Te!Én nem mennék most ilyen repcsis, meg utazós túrákra, nagyon kicsi még az a baba ilyenekhez, szerintem ne kockáztass.Ha nem akarod elárulni még, akkor menj el táppénzre.A nődoki biztos kiír.Csak az itthoni rendezvényre menj el.Ha nagyon nem akarják megérteni, akkor inkább mond el, hogy mi az ábra, meg kell érteniük.Vigyázz nagyon magadra!!!!

Timika!
Várom a beszámolót a dokiról!
Én nagyon utánna jártam a homeós szereknek, meg voltam dokinál is.Nem mindig sikerül elsőre eltalálni a megfelelő szert, mert nem is hat egyformán mindenkire.De ha elmúlt, akkor az nagyon szuper.Kristóf bőrére viszont vigyázz, mert sajna a hajlam öröklődhet. :( Remélem neki azért nem lesz ilyen problémája!
Hát igen, már nem idegeskedem, de azért az a biztos, hogy ha már ott lakunk. :)

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 

 
 

Kristóf itt játszik mellettem, megpróbálom gyorsan bepötyögni, hogy mi volt tegnap. Szóval gyakorlatilag megint ugyanaz van, mint az előző megfázásnál: megnagyobbodott az orrmandulája, emiatt nem tisztul rendesen a füle (még mindig mattabb a dobhártyája) és a válladék sem távozik. Leszívta a válladékot (a gumicsővel :cry: :cry: :cry: ), szerencsére nem gennyes, szal antibiotikum nem kell, de csak ott van :x Ma viszem megint leszívni az orrát (nekünk is kellett volna itthon csinálni este, de már nem akartam kínozni), lehet, hogy holnap is kell vinnem és meglátjuk, hogy alakul. Ha pár (4-6) hét alatt nem jön rendbe, akkor valószínűleg ki kell vetetni az orrmanduláját. Vagy ha most rendbe jön, de a következő megfázásoknál ugyanez fog történni, akkor is. Szóval nem túl jó hírek :( :( :(

Fleur :) A védőnő kuki témában paráztatott be. K-nak egyáltalán nem lehet visszahúzni a bőrt, komolyan néha csodálom, hogy pisilni tud rendesen. Ezt mindig is mondtam a dokinknak, de azt mondta nem szabad visszahúzni, 2 éves koráig nincs vele semmit teendő, ha akkor is ilyen lesz, akkor sebész :( Ezt én is így olvastam. Erre megmutattam a védőnőnek hétfőn, kiakadt, hogy a doki miért nem húzta kicsit vissza pár hónapos korában, mert itt a körzeti úgy szokta, ezt már tuti nem lehet visszahúzni, csak sebész fogja tudni megcsinálni és szerinte vigyük el most, mert ha nem távozik rendesen a vizelet, akkor húgyúti ferőzése lehet, ami rámehet a veséjére és nagyon nehéz belőle kijönni, meg 2 éves korukban már sokkal inkább a tudatuknál vannak, stb... Na most légy okos! Valószínűleg még meg fogom mutatni annak a védőnőnek, akihez terhes gondozásra jártam, csak ő nagyon elfoglalt, aztán meglátjuk... :roll:

KépKép

KépKép
timika
 
 


Sziasztok!

Tegnap nagyon dumálhatnékom volt, persze, hogy ilyenkor nem működik a b.net nálam! :evil:
Na, mindegy! :(

Évi!!!!
Nagyon Boldog Születésnapot Kívánok!
Kép

Nemsokára még jövök, csak el kell intéznem pár dolgot!
Addig is pusssz!!!!!
szisszka
 
 


Évi!

Nagyon boldog szülinapot kívánok! Puszi!

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Annacska! :D

Gratula Petikenek a foghoz! Es persze köszi!!!

Heni! :D

Sajnalom, hogy kifogtad az orvos rossz hangulatat, annak viszont örülök, hogy haladtok!

Pupy! :D

Orülök, hogy jobban vagytok mindketten! A pe sajnos neha viccelödik velünk. Nekem volt mar a 21. napon is!


Timi! :D

Köszönjük!!! :D Jobbulast kivanok Kristofnak! Es, hogy oldodjon meg ez a kuki tema!

Fleur! :D

Köszi igen, en is ugy gondolom, hogy csak az elsö egy-ket szuri lesz nehez. Amugy azt a fajtat amit Te is adtal magadnak ismerem, a ferjemet szurtam vele.
Tenyleg mozgalmas lesz a februarod. :) Azert pihenj is majd! :wink:

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Timika!
Öcsémnél is voltak kukis problémák.Én is úgy tudom, hogy 2 éves korig nem szabad visszahúzni, de ez nem azt jelenti, hogy teljesen a makk részen, de egy kicsit vissza kell tudni húzni, pár mm.-t.Ha ez nem megy, akkor le van tapadva.Öcsémnél nemvolt műtét, a dokinéni fogta, és visszahúzta amennyire kellett, és krémet tett alá, amivel pár napig még kellett kenni.Persze nem volt kellems az öcsémnek, de akkor is jobb egy műtétnél!Próbálkozz gyereksebésznél vagy gyerekebarát urológusnál szerintem, mert lehet ezt ők is meg tudják így csinálni műtét nélkül, már ha ténylg van letapadása.
Én az orrmandula kivételt sem látom megoldásnak, de ez csak az én véleményem.Ha kiveszik, és az alap probléma nemoldódik meg(pl. felső légúti hurútokra való hajlam, ami ekzemásoknál is gyakori), akkor máshol jön ki a betegség.(ezért kell megkeresni az okot, ami nem biztos hogy csak annyi, hogy "hát anyuka ez van, ilyen a gyerek").Mindenét pedig nemlehet kivetetni.Ez csak az orvosoknak kényelmi megoldás, szerintem az estek 90 %-ban nem lenne rá szükség, csak így egyszerűbb( a szülőknek is).
Tudom, hogy most jól elbizonytalanítottalak, de úgy gondoltam, a tisztán látás kedvéért leírom.Én(személyes véleményem), megpróbálnék egy természetgyógyászt, vagy egy homeopatát.És ha ez sem vezet eredményre, akkor végül a műtét.Ha egy betegséget elfolytunk, akkor jön másik máshol.Sajna tapasztalatból tudom.Én is próbálkozom a természetes megoldásokkal, de így is nagyon nehéz bizonyos esetekben.
Remélem nem nagyon rémísztettelek meg. :roll: :oops:
Mielőbbi gyógyulást kívánok Kristófnak!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Timi!

csak, hogy mennyire nem egyszerű a kérdés:
http://velvet.hu/poronty/2006/12/04/fut ... ne_huzzuk/
valamint
http://velvet.hu/poronty/2006/12/18/a_f ... megoldasa/

most remélem látod, hogy ahány ház, annyi szokás, azért referálj, hogy mi lesz! Barátnőmék sebésznél kötöttek ki, de abból sem árt humánusat keresni. Mivel a téma nagyon gáz, itt sztem minden fiúgyerekes anyán végig fog seperni a kétség, csak szegényke Te kezded.
Orrmandula kivét: nekem volt, elmúlt utána a kruppom, és nem voltam betegesebb, mint más gyerek, viszont addig nagyon szenvedtem én is , anyu is. Sajna a füllgyulladás mai napig megvan, de azt ugye nem lehet csak úgy kivenni. Szóval én a jobb ezt hamar elintézni megoldás híve vagyok, mert minél nagyobb Kristóf annál nagyobb szenvedés lesz, de ismétlem, akkor, ha indokolt, és szükséges.

tjuca
 
 


Virág!

Most nagy divat a fosós-hányós, nem szép dolog hazudni, de én sem repkednék, csak, ha nagyon kell. Nődoki véleménye a repcsivel kapcs? Olyan sokáig vártatok, most nem kellene, de ezt Te is tudod 8)

tjuca
 
 


Sziasztok Lányok!

Évi: nagyon-nagyon boldog születésnapot kívánok!

Képzeljétek, már itthon is vagyok! Túléltem!!! Abszolút kibírható volt, a laminláshoz képest nulla. Az fájt csak, ahogy betették a műszert, de nem nagyon. A doki nagyon rendes volt:)

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


sziasztok!

Most nagyon alaposan visszaolvastam.És próbálok magamnak készíteni egy listát kivel mi történik, ki hogy esett teherbe stb,ezuton is kérlek benneteket segítsetek.

Évi79!
útólag is sok boldog szülinapot kívánok.

Pankaa!Gratulálok a lakáshoz ez a lakás rátok várt.

[b]Tjuca![/b
Lehet hogy igazad van de most olvasok egy könyvet ami azt írja ne feltételes módba beszéljek hanem jelen időben.nem figyelek annyira magamra csak ez nagyon feltünt mert nekem eddig talán EGYSZER fáj a mellem (még menszesz előtt9 a barátnőim meg arrol panaszkodnak hogy mindig ezért furcsállom a dolgot.

Junko!
A te történetedet is elolvastam ami majdnem hasonlit az enyémre.
Én már hamarabb letettem agyógyszert, mikor házasságot kötöttünk 2003szept előtte voltam hormonvizsgálaton akkor állapították meg hogy nincs PÉ-m.akkor kaptam elöször clostilt.fél év várakozás,apa vizsg. ami jó volt. megint fél év,laporoscopia,ujjab fél év,apa megint és ekkor jött az a bizonyos hereviszérsérv amit műteni kellett ekkor nagyon kiborultam mert az rendben van hogy engem szabdalnak várakoztatnak de a férjem és mikor a kórházban volt akkor kellett rádöbbenünk hogy ez is szinte népbetegség,újjabb fél év és azután kezdtük el az inszemet innen már tudod(3 majd fél év és most a 4.)
Nagyon nehéz én azt tudnám tanácsolni hogy keress valakit (nem psziho)akivel tudsz beszélgetni (ezoterikus, masszőr) és aki tud segíteni hogy pozítívan gondolkozz.(Ami nekem segített a mai napig is segít "Éld Az életed" könyv).Otthon csak úgy hívom, hogy a Bibliám.Bocsi hogy ilyen hosszúra sikeredett.

Szalai Heni!
Nagyon szurkolok és annyira örülök hogy végre ti is a cél felé tartotok.

Anikó!
Nagyon köszönjük szerintem más nevében is írhatom hogy a táblát még mindig felteszed.Remélem jól vagy.Marci hogy viseli hogy neked feküdnöd kell?

Kép

Kép
bellanitta
 
 


Eltünt a vonalzóm magától :shock: de nem is baj...

Kép

Kép
bellanitta
 
 


Sziasztok!

Unique!

Igen, a traktorkával trappol a törpe, valami zabálnivaló, ahogy szedi a virgácsait :) Egyébként én se nagyon szoktam hagyni, hogy ráfeküdjön a mosogatógép ajtajára, de egy fotó erejéig muszáj volt :wink: Egyébként csak térdelni szokott mellette, és a tabletta adagoló ajtajával játszik :)
Laurának egyre huncutabb a kis pofija :) Nagyon édi!

Panka!

Grat a lakáshoz! Egyébként azt hogy kell elképzelni, hogy egy második emeleti lakásnak kertje van? :oops: Dögöljön meg az összes lovam, ha értem... :roll:

Adri!

Szívből kívánom, hogy mielőbb csak rossz emlék legyen nektek ez az orvososdi! Ne is kelljen Levikének orvost látnia nagyon-nagyon sokáig!

Jucmuc!

Még a szuriknak is tud örülni az ember ilyenkor, nem? Tök jó, hogy már csak két hét, az hamar eltelik majd!

Fleur!

Szerintem én nem kockáztatnám mega repülőutat, de ez csak az én véleményem, én nagyon parás voltam. Inkább "vallanék" a munkahelyemen, ha szívóznak, akkor azonnali hatállyal táppénz. Pindur Pandúr most az első, a munkahely kb. huszadik a sorban :)

Timika!

Picit olvass bele a 2006. tavaszi babások topicjába. Pont most volt szó a kukitémáról. Szegény Kristóf! Nehéz döntés előtt álltok, és az orvosok se könnyítik meg, háromnak legalább négyféle véleménye van :evil:

Annácska!

Grat Petkának a fogacskához! Most már csak helyreáll az alvás is :)

Csheni!

Hős vagy! :wink: Ezek szerint teljesen átjárható vagy, ugye? Gratulálok!

Bellanitta!

Ti is jó sok mindenen mentetek keresztül :( Egyébként én látom a vonalzódat :)

Nárcisz!

Ti hogy vagytok? Olvasol néha? Hogy bírod a lánykákkal otthon?

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!
Hát a lóért kár lenne, inkább elárulom a nagy titkot:az egész háznak van egy közös kertje, a ház mögött, egy füves rész, mászóka,hinta,stb. :D Így értettem a saját kertet, nem a lakáshoz van külön. :D Bár a füves erkély gondolata sem rossz :wink:

CsHeni!
Nagyon hős vagy!Most hogy vagy?Mi lett a vizsgálat eredménye?

Anitta!
Nálunk spontán jött a baba, viszonylag hamar, az odafigyelős" próbálkozásokból harmadszorra. :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Evi! :D

Hat igen, szamomra is furcsa, hogy igy örülök, hogy szurhatom majd magam! :D
Szinte repül az idö. Itthon takaritok, fözök, pakolok a melyhütöbe, igy egy jo darabig lesz mit enni akkor is ha majd hazajöttem. Szeretnek majd minel többet pihenni a transzfer utani ket hetben. Igy most elöre dolgozom.

Cs.Heni! :D

Orülök, hogy tul vagy rajta!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Panka!

Ez a variáció eszembe se jutott, hihi :)

Bellanitta!

Dorci inszemes baba, bocsi, ezt az előbb kifelejtettem :) :oops:

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!
Köszönöm a sok bíztatást!
Senkire nem sértődtem meg.... :)
ÉS ezúton is kérek mindenkit, hogy aki igazán lelkis rendes, sokat elérhető dokit tud az adja meg az elérhetőségét... Még továbbra is keresgélőben vagyok, bár a jövő héten még kapok egy leletet az utolsó dokitól, de ha minden oké vele, akkor nem hiszem hogy visszamegyek hozzá... Ha valami gáz lesz a vizsgálati eredményben, akkor megnézem hogy milyen kezeléssel fog tovább lépni. Lehet hogy megváltozik a véleményem róla, mert egyébként nagyon kedves aranyos volt, csak épp kenetvizsgálaton kívül (ami rutin) semmit nem mondott/ csinált. Pedig nekem voltak elképzeléseim :wink:
Egyébként ha jobban belegondolok a kedvesség sem utolsó szempont. Volt már dolgom kifejezetten flegma dokival is. :?

Mindenkinek szép napot, növesszétek a pocakot, és a babákat!
faul
 
 


Hú lányok, nagyon sokat írtatok, és most nincs nagyon időm a visszaolvasásra. Így hát emlékezetből:

Panka!
Nagyon örülök. Így már mindjárt másképp néz ki a dolog. Kert, hely a mosógépnek, szép új ház, na és nem utolsosórban jó szomszédság Kacsa személyében. Igazán örülök. Ja, és nagyon jól tettétek, hogy ragaszkodtatok rögtön foglalót adni, és szerződést aláírni.

Brill!
Mond, ha készen vagytok, és máris megyek háztüznézőbe (a tietekbe, és Minibrillébe is, mert biztos Ő is szépen berendezkedett már :) ). Már Marshallt is jó lenne látni. Hiányzik egy kis nyalitás tőle.

Anikó!
Te egy hős vagy a táblázatokkal. Hihetetlen, hogy még mindig ilyen kitartóan csinálod. Ezt, azt hiszem nyugodtan megköszönhetem mindannyiunk nevében. Poci azért növöget?

Junko!
Minden tiszteletem a tied! A humorod miatt is, de elsősorban a kitartásodért. Nem is csoda, hogy összekuszálódtak a fejedben a dolgok. Én imádsággal szoktam rendet tenni a lelkemben és a fejemben. A természetességgel kapcsolatban teljesen megértelek, mert hasonlóan gondolkodom. Viszont sokáig valóban nem érdemes várni a inszem/lombikkal. Ha az általános gyógyulási időszak után sem javultak a férjed eredményei, akkor szerintem nem szabad tovább várni.

Anitta!
Mikor kell tesztelned? Sajnálom, hogy nálatok is ilyen sok probléma van. De lesz baba, az biztos! Majd most!

CsHeni!
Akkor ezen is túl vagy!! Ügyi vagy. Gondolom, negatív a vizsgálat eredménye. Mert izgalmadban csak azt írtad meg, hogy túl vagy rajta :)

Timi!
Én úgy tudom, hogy a kisfiúknak fel kell húzni a bőrt, mert legtöbbjüknek nem fog ez magától megtörténni. Az unokatómék is húzgálják a kisfiúknak. Játékosan csinálják, és fokozatosan kezték el. Így nem is fájt neki, és nem is félt tőle. Mondókákat találtak ki, és a "kuty-kuty" szépen fejlődik. Reméljük nem kell sebészeti beavatkozás, de állítólag az sem annyira vészes. A barátnőméknél ilyen volt, és nem viselte meg a kisfiát. Szerintem kérdezz meg még más orvost/védőnőt is.

Adri!
Annyira sajnálom, hogy ennyi herce-hurcán kell átmennetek. Kívánom, hogy minél előbb tisztázódjon a probléma oka, hogy aztán orvosolni lehessen.

Virág!
Nagyon cuki a vonalzód. Remélem, nem kell lecserélni a színt. Én direkt olyat választottam, ami unisex. Igaz, nekem teljesen mindegy volt, hogy fiú vagy lány. Ti pedig nagyon lányra gyúrtatok.
Szerintem te puffadsz, azért érzed szűknek a gatyóidat.
A repüléssel elvileg nem lehet gond. De azért a dokit mindenképpen kérdezd ki kedden.

SzHeni!
Reméljük, a korábbi időpont lesz a nyerő. Nagyon ügyik vagytok, és a tesód egy főnyeremény. Nagyon drukkolok nektek.

Faul!
Én is azt mondom, hogy egy hormonkép belefér. Utána az ember vagy megnyugszik, hogy nincs gond a hormonjaival, vagy pedig tudja, hogy merre induljon. Neked mikor is volt a vetélésed? Nagyon sajnálom a ti kálváriátokat is.

Pupy!
Neked munkából mindig kijut. De legalább itt jobb környezetben. Még mindig jól érzed magad? Nem is írtál korábban a fertőzésről. Remélem, nem komoly. Így ne is probálkozzatok, én is amondó vagyok. A PÉ elmaradásáról én tudnék mesélni :wink:

Bogárka!
Hol vagy már?????

Szisz!
Jó, hogy jelentkeztél. Milyen az élet Pesten?

Unique!
Kisfiam lesz, ezt már kétszer is bebizonyította nekünk. Nagyon várjuk már. Persze, azért ne jőjjön hamarabb. Olvastam a másik topikban, hogy milyen aktív életet folytatsz. Tanulhatnék tőled. Torna, kiruccanás a férjeddel, stb.

Judit!
Tök jó, hogy már szurkálhatod magadat :lol: :lol:
Ez is az idő múlását jelzi. Az a két hét már sec-pec eltelik.

Évi79!
Nagyon boldog születésnapot!

Na és végül magamról: A dokinál minden rendben volt. Hamarosan vércukormérés, ellenanyag szűrés. Február közepén kell újból mennem. Az EKG leletemet jól elkavarta a korház, pedig a háziorvosom nagyon ragaszkodik hozzá (cardiológus lévén). Mehetek majd újból sorban állni.

Ma pocsék napom van: Először is, iszonyatos hasgörcsökre ébredtem fel. Alig bírtam az ágytól a wc-ig elvánszorogni, aztán ott egy kicsitt jobban lettem, eltávozott némi szél belőlem, és ettől megkönnyebbültem egy kicsit. Ettől függetlenül nem mertem elindulni munkába, visszapihentem, és vártam, amíg teljesen el nem múlt a görcs. Jeleztem bent, hogy kések egy órát. Fél 8-kor elindultam otthonról.
Aztán szépen felkeltem, elkészültem, hogy megyek a következő busszal. A busz viszont hamarabb elment, és én ott maradtam Vácdukán. Valaki mondta, hogy ki lehet gyalogolni a vonathoz, ami bevisz Vácra. 20 perc gyaloglás az erdőn át, és megtaláltam a vonatállomást, a vonat viszont késett 10 percet, pont annyit, hogy lekéstem vele Vácon a csatlakozó Pesti vonatot. A köv. vonat nemsokára indult, csakhogy az megállt minden bokorban, és végül 10 perc késéssel beért Pestre. Nekem ekkor már az irodában kellett volna lennem a +1 óra késést is beleszámítva. Megyek a metróra, beszállok, az meg nem indul. Hangszóró bekapcs, és egy hang bemondja, hogy baleset történt, a szerelvény csak később tud indulni, és utána is csak a Deák térig közlekedik. Már fél 10 volt. Aztán elindult a metró, a köv. megállóban is állt vagy 5 percet, és a Deákon átszálltam a pirosra. Ott már zavartalanul tudtam haladni befele. 3/4 10-re értem be. Tehát több mint két óra alatt sikerült ma bejutnom a munkahelyemre, egy kemény hasgörcs után. Szuper, nem?? De túléltem. Most meg a hátam fáj. Ja, és útközben felhívott a főnököm külföldről, és valamit ő is jól beszólt nekem (pedig nem szokása), ja és egy tolmács kolléganővel is összevesztem. Úgy látszik, ez egy ilyen nap....
Vendég
 


Sziasztok megjöttem.Tegnap délután óta nem volt netem.Most csinálták meg.Köszi mindenkinek a sok okosságot a vizesedés ellen megpróbálkozom velük. Ma szinte egész nap fáj a hasam hiába próbálkozok bármivel.

Timika
Irtad az ásványvizet.Légyszi ird meg hogy mennyi a jó Na tartalmu viz amit Én iszok az 18mg/l. Akkor sem lehet dokit választani a szüléshez ha fizetek.Azt mondják ezt jan.1-től vezették be hivatalosan.Csak azt nem értem ha ezt törvényben szabályozták akkor miért csak itt van igy.Csak az egyik baba faros.De azt mondta a doki akkor sem engedi meg a rendes szülést mert beültetett babákál nem kockáztat.Ő tudja. Mit mondott a doki?

Évi
Köszi a tippet a lányokhoz,kipróbálom.Jól vagytok?

Pankaa
Irtad hogy este igyak keveset.Csak az a baj hogy állandóan szomjas vagyok napi kb 5l körül iszok de inkább többet. Gratulálok a lakáshoz.Örülök hogy sikerült.

Adriana
Sajnálom hogy igy megkínozták Levit.Olyan lelketlenek az orvosok nem is törődnek azzal hogy egy gyereket vizsgálnak.Remélem hogy már megnyugodott.Sok puszi neki.

Kacsa
Látom elért téged is a fáradtság.Komolyan mondom kb 2hete hogy azt is tehernek érzem ha elkell mosogatnom.Pedig muszály csak lassabban megy.Ne törődj semmivel.Ha ugy érzed nem megy akkor majd megcsinálod később

Annácska
Köszi a biztatást aranyos vagy.Nálatok minden rendben?
kovacsné
 
 


Faul!

Írtam privát üzenetet orvos ügyben.

Adri!

Akkor most szépen menj haza. A főnököd meg csak ne szóljon be, mit pattog, már túl vagy a félidőn, és ramaty állapotban bemész, gürizel kettő helyett, két órát utazol. Ez most lehet keményen hangzik, de így van. Egyébként meddig akarsz dolgozni? Költözés, munka, bejárás, most már jó lenne egy kicsit lazábbra venni nem?

No pá, megyek tápoltatni.

tjuca
 
 


Most már több az időm!!

Igen, abszolút átjárható vagyok és tiszta büszke vagyok magamra, hogy meg sem nyikkantam a vizsgálat alatt. De ez mondjuk a dokimnak köszönhető, mert iszonyatosan rendes volt. Részletesen mesélt mindent, hogy épp mit csinál és én meg láttam is a monitoron....Szerencsére nem olyan futószalag szindróma volt, mint anno a Sotén... Ma még a citológia és egyéb kenetek eredménye is megjött: minden a legnagyobb rendben, szóval mostmár indulhat a babaprojekt:))


Angie: nagyon sajnálom, hogy ennyire pocsék napod volt ma, de fel a fejjel, mert mindjárt vége lesz:)

Nekem ma ritka jókedvem van.... Akkora kő esett le a szívemről:))

Puszi mindenkinek

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


CsHeni!
Jaj de jó!!!Nagyon örülök a jó híreknek!
Akkor hát hajrá! :wink:

Angie!
Szegénykém! :( Sajna nekem is volt már hasonló napban részem, vannak ilyenek, de remélhetőleg már otthon vagy.Tényleg meddig dolgozol még?Mostmár pihenni kéne, és élni a kismamák boldog napjait, amik olyan gyorsan eltelnek.Pocakfotó??
Igen, a szomszédsággal nincs gond, Emili rendezi a baráti körét:D

Beus!
Hááát, szerintem az 5 liter egy kicsit sok, bár én is nagyivó vagyok, de nálam egy másfél literes viz másfél-2 nap alatt fogy el.Persze nem ennyit iszok, van mellette gyümi is, meg a kajával egyéb folyadék is.
Lehet ez a probléma.De nálam is most központi szerepet játszik a szomjúság.Ha kevésbé sósan ennél(nem tzdom most hogy főzöl,de annál is kevesebb sóval), akkor nem szomjaznál annyira.Meg ha nagyon szomjs vagy fél liter víz helyett egyél inkább pár szem mandarint, vagy narit, az savanykás, és jobban csillapítja a szomjat,mint a tiszta víz.Nekem legalábbis bevált.
Egyébként a vizek sótartalmát a boltban is össze tudod hasonlítani, ha megnézel pár cimkét a flakonokon.

Bea!
Ti hogy vagytok?Ádika gondolom növöget szépen. :D Fotó?

Brill!
Hogy álltok a felújítással?
Tőled is régen kaptunk pocakfotót! :D

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszönöm szépen a véleményeket, de őszintén szólva sokkal határozottabb nem lettem :roll: :oops: :(

Pankaa :) Én sem szeretném, ha kivennék Kristóf manduláját, mindent meg fogunk próbálni, mielőtt rámondjuk az igent... A leírásod alapján Kristófnak teljesen le van tapadva, bakker ez egy mm-t sem mozdul :cry: :cry: :cry:

Juca :) Köszi szépen a linkeket! Még nem tudtam az egészet elolvasni, de ott is teljesen különböző vélemények vannak :evil:
Hallottad, hogy meg akarják szűntetni a Margit kh. szülészetét? :evil:

Csheni :) Gratulálok a jó eredményekhez, most már akkor mindent bele!!!!!!!!!!! :lol:

Beus :) A 18mg-os teljesen jó! Nekem a Naturaqua volt az egyik, amit ittam, a másikra már nem emlékszem.

Évi :) Nektek mondta a doki, hogy adjatok cipőt a gyerekre, ha elkezd járni? Úgy értem, a lakásban is. :?:
És a fluorral hogy álltok? Adtok Dórinak?

Angie :) Szegénykém, neked is minden összejött a mai napra :( Abban biztos vagyok, hogy hivatalosan nem lenne szabad húzogatni a bőrt. Meg ahogy én olvastam és hallottam, nagyon brutál a beavatkozás, szal szerintem csak annak nem fáj, aki csinálja :twisted: :twisted: :twisted:

Voltunk orrt szívatni, akkor nem sok jött ki belőle, bezzeg most este :roll: Természetesen nem a porszívóssal szívtuk, hanem a brutál csövessel :cry: :cry: :cry: Szombaton megint rá fog nézni a doki.
Megyek, én is lefekszem...

KépKép

KépKép
timika
 
 


Timika!

Nekünk kifejezetten azt mondta a dokinénink, hogy bentre ne legyen a gyerek lában cipő, max csúszásgátós zokni. Cipő csak akkor, ha már kint is járkál. Fluort nem adok a Dórinak. Valahogy én úgy képzelem, hogy ha a fogkrémben levő fluor ártalmas a gyomornak, és ezért kell feltétlenül kiköpni (mármint a fogkrémet, fogmosás után), akkor a tablettás se lehet túl hasznos. :roll: Persze ez csak az én teóriám, lehet, hogy kifejezetten hasznos a fluortabletta. :) Nektek mit mondtak erről?

Faul!

Ne haragudj, de nem emlékszem, Pesten keresel dokit? Nekem is van tuti dokinénim, nála született a Dóri, tündéri, aranyos, szakmailag és emberileg is maximálisan meg vagyok vele elégedve, és ajánlgatom is boldog-boldogtalannak :) Tesóbaba is tuti nála születik majd :)

Angie!

Nem semmi napod volt :( :evil: Nagyon össze tudnak jönni néha a dolgok :)

Csheni!

Érződik is a bizakodás a hozzászólásod hangulatán :) Szuper!

Panka!

Éppenséggel te se kényeztetsz minket pocakfotó-áradattal... :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Úgyhogy drága kismamik, lécci, dobáljatok mindannyian pocifotókat!

Tegnap voltunk tanácsadáson. Dorcibébi fogyott picit az előző mérlegeléshez képest, de nem sokat, 5 dekát. Viszont sokat nőtt így szemre, megmérni nem tudtuk a hosszát, mert úgy bőgött, mint akit nyúznak. Nem tud megbarátkozni a dokinénivel, illetve azt nem szereti, hogy mindig megvizsgálja. Kis törpenet kora óta rühelli, ha idegenek piszkálják :) Viszont a váróteremben van egy műanyag mászóka csúszdával. Alig tudtam elcibálni onnan, annyira tetszett neki. A csúszókán mászott fel, kapaszkodott a kis kezeivel a szélébe, és ment felfelé, de olyan ügyesen, mint egy kismajom :) Mínusz perc alatt a tetején volt, én meg csak álltam a döbbenettől földbe gyökerezett lábbal, mert nem számítottam ilyen produkcióra. Persze addig a többi gyerek se tudott csúszni, mert a drágám ugye ott pöffeszkedett, mint valami kiskirály :) Őrület, most pottyant ki, és már csúszdát mászik...

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi :) Nincs sok időm, de muszáj válaszolnom arra, amit írtál! Íme egy újabb példája annak, mennyire egy hullámhosszon vannak a gyermekorovosok!!! (Juca, erről is lehetne írni a blogban :twisted: :wink: ). A miénk kifejezetten azt mondta, a védőnővel egyetértésben, hogy ADJUNK rá cipőt BENTRE IS, ahogy elkezd járni, hogy a talp boltozat szépen kialakuljon, mert a lábnak az a legrosszabb, ha sima talajon járkálunk! Csúszásgátlós zokni sem jó (szerintük)!
A fluor is megér egy szösszenetet, bakker itt is össze-vissza adják, valakinek mondják, hogy adjon a gyereknek 6 hónapos kortól, valaki az 1. fog kibújása után kap (nekünk is akkortól kéne adni, de én nem adtam). Egy itteni fogorvos szerint az ÁNTSZ-szel bel kell vizsgáltatni a vizet, hogy mennyi fluor van benne, ezen érték szerint kéne adni. Viszont pár napja felhívtam egy spéci pesti gyerek fogászati rendelőt, ahol azt mondták, ők még nem hallottak olyan orvosról, aki 2 év alatt fluor pótlást ajánlott volna :shock: :shock: :shock: Elvisszük majd oda a Törpét, a nyálából csinálnak majd egy sor vizsgálatot (ingyér szerencsére). Na ha ebbe nem fogok egyszer bekakukkolni, akkor semmibe!!! :evil: :evil: :evil:

KépKép

KépKép
timika
 
 


Timika!
Hát nem vagy könnyű helyzetben!Én azt hiszem most azt csinálnám, hogy bedogom a fülem, és nem hallgatok senkire.Régen sem adtak fluor, és van fogunk.Spéci cipő sem volt(megjegyzem az őskorban sem, és sok ortopéd doki azt ondja a mezítláb járás a természetes), mégsincs mindenkinek lúdtalpa, de ha van, akkor az inkább a rossz cipőtől van, nem attól, hogy egyáltalán hordott cipőt.Vannak mamuszkák is, bár azoknak nincs belső kialakításuk.Hát most légy oko domokos! :twisted:
Vajon régen, amikor bocskorban jártak, a gyerekek meg mezítláb, akkor hogy alakult ki az egészséges lábboltozat?Vagy mindenki lúdtalpas volt?
Sajna mindig lesznek ilyen "fogas" :wink: kérdések, és mindig is gondban leszünk vele, mert mindenki mást fog mondani.Vagy kiválasztasz 1 dokit, akiben bízol, és megfogadod a tanácsait, vagy marad az örlődés, és a saját döntés.Ez van.
Én is ilyen bizonytalan tudok lenni hasonló kérdésekben, így nagyon megértelek!Biztos nekem is lesznek ilyen problémáim a babával kapcsolatban. :roll:
Bocsi, most biztos nem segítettem, csak elmondtam a véleményemet. :oops:

Évi!
Pocakfotó készül, igazad van, én itt kunyizok, viszont és sem adok :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Pankaa :) Igazad van, de az őskorban nem parkettán jártak az emberek, hanem egyenetlen talajon, ami viszont télleg jó a lábnak :D :wink:

KépKép

KépKép
timika
 
 


Jó reggelt Lányok!

Olyan jó, hogy most már magam mögött tudhatom a HSG-t!! :))))

Timika: a saját tapasztalatomból mondom, hogy az orvosban 100%-ig meg kell bízni...Ha nem megy, akkor mindenképpen keress másikat!

Pankaa: köszönöm nagyon jól érzem magamat! Tegnap kijöttem a vizsgálóból és egész nap jártam-keltem...Egy kis vérezgetés van, de nem görcsöl semmim,szóval mintha mi sem történt volna:))) Ezt a fél hónapot kihagyjuk egyébként, mert akarom,hogy a kontraszt anyag teljesen felszívódjon és csak utána kezdünk próbálkozni...Amúgy is nem hajt a tatár...Jövőhéttől például hatalmas mozgásterápiába fogok kezdeni:) Azaz tornázni járok...

Puszi mindenkinek:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok jó reggelt mindenkinek és szép napot.
Már most nem jó a napom pedig mégcsak délelőtt van. Nagyon fáradtnak érzem magam alig bír el a lábam.Pedig gyönyörűen süt a nap gondoltam elmegyek a városba de semmi kedvem.Majd 1 óra mulva meglátom milyen formába leszek.
Mit csináltok ma?

csHeni
Nagyon örülök neki hogy minden rendben volt a dokinál. Mikor indul a babaproject?

Pankaa
Én is gondoltam hogy sok ez a viz mennyiség.Pedig hidd el hogy alig eszek sót még a főzéshez sem használok sokat mert soha nem szerettem.A gyümölcsel is az a baj hogy nem is nagyon szeretem ha meg eszek is rögtön felviszi a savamat.De lehet hogy megpróbálkozok vele ahogy irtad.Mert ha beválna akkor jó lenne. Veletek mi a helyzet?
kovacsné
 
 


Kép 34 hetes pocak

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Beus!

Mérték a vérnyomásod? Pisid nézték? Tudsz pisilni???? Többit lásd a blogban, keress rá arra, hogy toxémia.

Timi!

Kérésed számomra narancs-> jövőhéten felteszem a nagy kérdést, bár most is benyomtam egyet, téma örök, tápoltatás:-) Én nem hordok pacskert, Kinga se nem fog, csak kinn. Bár neki már most boltos a lába, nem gágog. Fluort sem adok, pont azért, amiért Évi. De a kérdést felteszem, hátha jönnek rá értelmes válaszok.

Panka!

Na ez már méretes :lol: Nekem mindig Narco pocija járt a fejemben, hogy ikrekkel milyen kicsi volt. :shock: Ahhoz képest én tényleg bálna voltam 8)

Évi!

Csúszda, ezt látni akarom!!! TALI MIKOR HOL?

tjuca
 
 


Hello Lányok!
Na túl vagyok a tegnapi napon is. A nap vége nem tartogatott semmi izgit számomra. Simán hazaértem a munkából, és otthon csak a ház melege várt. A mai nap már minden megy a normál kerékvágásban.

Panka!
Nagyon szép pocid van. Nekem már most majdnem ekkora. Én sajnos nem tudok képet csinálni, mert a gépünket még mindig nem tudtam előkeresni a dobozainkból. Én beraktam egy olyan helyre, hogy megtaláljam, de szerintem a férjem átpakolta máshová, ezért nincs most meg. A mobilommal megpróbálok tükörben magamról csinálni, de az nem lesz tiszta kép. Kis vékonyka vagy, nincs semmi háj a derekadon. Ezt én nem mondhatom el. Ezért is fogom a felsőmmel szépen eltakarni :)

Lányok!
Én nem szeretek dokikban hibákat keresgélni, de lenne egy dolog, amiről szeretném a véleményeteket. Ezen tegnap gondolkodtam el: Voltam labor vizsgálaton (vér, vizelet) + EKG. Ki is kértem az eredményt, de külön odaadták a dokimak is. Közben elmentem a háziorvosomhoz, és ő látni akarta az értékeket. Fel is írt vasat, mert kicsit alacsony a vörös vértestjeimnek a száma, a fehér vérsejteké pedig magasabb. Azt is mondta, hogy igyak sok teát, mert a vizeletemben üledéket találtak, amiből majd lesz a vesekő (pont azt az összetételűt, amiből anyunak összeállt a veseköve - ezek szerint hajlam). Szót is fogadtam neki, szedem a vasat, és próbálok sokat inni. Viszont kedden a nőgyógyász, látván a labor eredményeimet, azt mondta, hogy minden rendben. Ez akkor nekem fel sem tünt, mivel már orvosolva van a probléma, de aztán elgondolkoztam, hogy ő nem is tudja, hogy a háziorvosom már felírta nekem a vasat. És akkor elgondolkoztam, hogy vajon miért nem hívta fel a figyelmemet arra, hogy üledék van a vizeletemben, és hogy vasat kellene szednem, mert (bár nagyon enyhén, de) vérszegény vagyok. Ezen kívül az EKG eredményemet is elveszítette, amit nem tárol a korház rendszere, így ha nem találja meg, újra kell csináltatnom. Szerintetek?
Vendég
 


Sziasztok!

Mennyi téma merült fel, mióta nem voltam! És igazán fogós kérdések...
A fluorpótlás nálunk kicsi korban (3 év alatt) nem igazán jellemző téma. Fogmosáshoz, amíg nem tud öblíteni a gyermek, addig nem szoktam javasolni a fogkrémet sem. Viszont, amit tudok javasolni -szerintem hasznos dolog és a fogaknál tartunk- az a barázdazárás (fogváltás után az örlőfogaknál).
Na, ennyi okoskodás elég is egy napra! :)

Timi!
Kristófnak jobbulást!

Faul!
Őrület ez az orvosmizéria! Itt a városban nálam 2 orvos jön számításba. írok privit.

Angie!
Szerintem is lassítanod kéne egy kicsit! Nem akarsz elmenni táppénzre és élvezni a várandósságot? Ahogy leírtad elég hajtósnak tűnnek a napjaid.

Évi79!
Utólag is boldog születésnapot kívánok!

Fleur!
Nem lesz egy kicsit sok ez a februári hajtás? Hogy érzed magad?

CsHeni!
Mindent bele! :wink:

Beus! (Kovácsné)
Pihengess, polcold fel a lábad! Hányadik hétben vagy? (Bocsi, biztos írtad már, de vonalzó nélkül el vagyok veszve :oops: )

Panka!
Örülök, hogy végre sikerült lakást találnotok! :D

Emlékezetből ennyi!
Ma ismét szabin vagyok (tavalyról maradt), de megyek is, mert mire a férjem hazaér szeretnék elkészülni az ebéddel.

Sziasztok!

Kép
Kép
tina82
 
 


Sziasztok!

Vacakol a netem, de azért próbálok csatlakozni a felhíváshoz, már, ami a pocakfotókat illeti! :)

Kép

kacsa14
 
 


Na igen, TALI! Mit szóltátok hétvégéhez, mert hétköznap kevesen érnek rá. Én mondjuk jövő héten kedden és csütörtökön ráérnék már 4-től, de többen jelezték, hogy inkább legyen hétvégén. Mondjuk február 3-án találkozhatnánk az Árkádban. Tudom, hogy ott nagyon nem gyerekbarát a környezet, de szerintem a Brendonban szombatonként nagyon sokan vannak. Viszont ha valaki tud olyan helyet, ahol sok baba meg anyuka, meg pocak, meg várakozó pocak elfér, akkor inkább menjünk oda.
:?: :?: :?: :?: :?:
Vendég
 


Angie!

Bocsi tegnap Adrit írtam véletlenül, kezdek szenilis lenni.
Orvossal kapcs. Sztem túl laza, de ilyenkor nem tudom lehet/érdemes-e váltani. Egy valamire azonban a dokim mindig felhívta a figyelmem:
terhesség alatt majdnem mindenkinél magasabb a fv szám, valamint gyakran van kisebb gyulladás, ami látszik a vizeletben. Viszont a mértéket tudni kell. Én pl. szentül meg voltam győződve, hogy az üledékem miatt a végén a kenetvételnél majd milyen csúf eredményt kapok, de teljesen negatív volt minden. (Sőt, ha már témánál vagyunk, nekem megváltozott a szagom, a hüvelyváladékom, és nem voltam velük barátságban, de most már minden a régi :wink: ne érts félre nem voltma büdi, csak más)

Tina!

Mi az a barázdazárás? (lemaradtam a barázdabillegetőnél :lol: )

tjuca
 
 


Kacsa, Panka!
Én ezek után már nem is merek képet feltenni. Dagadt malac vagyok hozzátok képest :) :roll: :shock:
Vendég
 


Tina!
Köszönöm, de tényleg bírom a munkát. Otthon azért nem maradnék, mert nem tudnám a fennmaradó időben végig lefoglalni magamat. Talán ha Pesten laknánk, ott kitalálnék magamnak minden féle programot, de így eléggé nehéz lenne a kimozdulás. Hideg is van, nem lehet sétálni, korán besötétedik, stb. Majd április 1-el pihenek. Remélem, addig nem lesz sok olyan nap, mint a tegnapi. Kicsit megijedtem a görcsöktől, féltem, hogy a baba miatt van, de aztán a levegő távozása után jobban lettem. Szerinted a levegő okozhatta a görcsölést? Dokit nem hívtam fel, mert teljesen elmúlt, és azóta sem érzek semmit.
Vendég
 


Panka, Kacsa!
Csimi a pocakotok!

Angie!
Milyen fajta üledék volt a vizeletedben? A vaspótlás nálunk is különböző megítélés alá esik. Valamelyik nőgyógyásznak tényleg szinte fel kell hívni a figyelmét arra, hogy írjon fel vasat, valamelyik azt mondja, hogy kisfokú vashiányra nem ír fel, mert egy esetleg székrekedéses probléma, még több gondot okozna. Szóval eltérőek a vélemények. Remélem érthető voltam.
Na de most már tényleg megyek, mert nem lesz ebéd.

Kép
Kép
tina82
 
 


Angie!

Nyugi! Én meg már azon parázok, hogy alultáplált vagyok! A terhesség előtti normál súlyom 55 volt. Most meg bundabugyiban, vaságyastól voltam 59. No, persze, ha azt nézem, hogy a 16. héten még csak 51 kg voltam ... Bár a mostani reggelenkénti tendenciámat elnézve, hát ... nem fogok elhízni. Reggel a boltból jövet épphogy sikerült beérnem a lakásba és lehántani magamról a 12 réteg ruhát és csak utána kitenni kisvukkot ...

kacsa14
 
 


Juca!
Utánanéztem az Adrinak írt üzenetednek :D
A főnököm tényleg egy rendes fazon, én sem értettem, hogy mit pattog. Lehet, hogy viccnek szánta (ugyanis ő nem tudta, hogy épp a lekésett vonaton ülök, és döcögök az irodába). Én viszont mellre szívtam, mert annyi minden történt a megjegyzése előtt.
Egyébként valamelyik nap behívott az irodájába, és előbb megkérdezte, hogy hanyadik hónapban is vagyok, hogy azzal amit most mond, ugy-e nem fog ártani a babának. Akkor csak vigyorogva annyit szólt be, hogy rámbízott valamit, és én nem csináltam meg, és ő ettől milyen kellemetlen helyzetbe került. Na persze volt mentségem, de ekkor ezt ő még nem tudta. Aztán mondta, hogy ez tényleg csak egy apróság volt, 1000ből elfelejtettem 1 valamit (és valójában nem is felejtettem el, csak ő rakta el a cuccot, amit oda kellett volna adnom valakinek). Tehát figyelmes ő, csak hát ő is ember. Egyébként tegnap nem csak nekem volt sz* napom, ő is lekéste a repülőt, és kint kellett aludnia. Ma meg az első két megbeszélése ugrott.
Tinának pedig leírtam, hogy miért nem maradok otthon. Egyelőre nem érzem megerőltetőnek az utazgatást. Szabikat fogok kéthetente kivenni, és ha kell, elmegyek néhány napra táppénzre. Áprilistől pedig jöhet az intenzív otthonlét. Varrogatni tervezek, vásárolgatni, rendezgetni. Már azt is várom.
Vendég
 


Angie!

Akkor muti, mert nem tudom elképzelni :lol:
Na akkor még egyszer
bifor
látsz derekat, és a popóm beatakarja a tükröt, alatta a vizenyőm
Kép

aftör
boka még mindig dagadt, gyerek méretéből lehet következtetni, mennyire voltam szülés után (átadtam a képen látható fickónak a pocit :-))
so so-t követ, nem akarok nyávogást hallani, pláne nem egy jólszituált kígyóubitól :wink: biztos nagyon csinkó vagy, csak messziről jött ember azt mond, amit akar

Kép

tjuca
 
 


Kacsa!
Ezen a héten sikerült nekem is vigyáznom magamra (kevesebb nasi, azaz visszafogtam a keksz ropogtatást majdnem nullára), és nem is híztam egy dekát sem. Más mindent ugyanúgy eszek.
Vendég
 


Juca!
:lol: :lol: :lol: :lol:
Lesz kép hamarosan...
Vendég
 


Juca!

Nagyon szép kis gombóckád volt!!!

kacsa14
 
 


Kacsa!

Nagy gombóckám :twisted: derék derék meg megszűnt létezni :lol: Azért a 90 kg csak 90 kg :(

Angie!

Várom! A főnököd dícsérni is szokott?

tjuca
 
 


Alakul az én gombóckám is. Jucáról a kép a 9. hónapban készült, ha jól emlékszem, szülés előtt nem sokkal. Én most a 6. elején tartok. Íme a kép (saját magamról a munkahelyi mosdóban készítettem a mobilommal):

Kép
Vendég
 


Juca!
Persze, de inkább kifejezi másképp. Nekem már az is dícséretnek számít, hogy ragaszkodott hozzám, és áthozott magával ide, sőt, a GYED után is számít rám. Bármikor visszavenne, pedig a régebbi kollégák azt mondják, hogy előttem senkihez nem ragaszkodott. Azt nekem is kifejezte, hogy végre megtalálta az emberét, akivel tud együtt dolgozni.
Vendég
 


Kedves Angie!

Akkor nézd meg azt a fotót! Hol látsz zsírpárnát, mert én sehol. Olyan vékonyak az ujjaid, hogy jók lennének málnakeverőnek :lol: :lol: :lol:
Gondoltam nnnya :lol: :lol: :lol: Hát érdekes egy figura lehet a főnököd. És azt hogy viseli, ha szökőévben egyszer Te hisztizel be?

tjuca
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?