Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Jó estét!!!! :D

Az uram elment a haverja kislányának megszületését megünnepelni, és meg itthon nyomulok három gyerkőccel
(na, abból már kettőt benyomtam az ágyba) :lol:

Vali, gratula Vincének a matek dolihoz, meg, hogy a legjobb 5-be van benne(Levente rosszaságban van ott).Na, jó, matekba ő is tuti :D
Csak nem bír a seggén ülni, meg állandóan röhögtetei a többieket :lol:
Alizka meg milyen kis ügyi. :shock: Azóta is gyakorolja az állást egyedül?? :D
Szoliért irigyellek :D (aerobikért nem :wink: ---én lenni egy lusta állat :lol: )
Remélen túlvagy a rossz hangulaton :D

Boscó nagyon boldog névnapot!!!! :D :D

Hú, mennyi 30 éves csajszi lesz az idén!!!!
(hát én nem) :roll:


Eszter, Hannának jobbulást!!!


Bartika, olvastam a méledet, ígérem, holnap válaszolok!!!!! :D :D

Cory, sok sikert a kreszhez!!!!!!!!!!
:P
vas
 
 


Vali, köszi Natka köszöntését!!!!

Alízkának is ugyanezt!!!!
Meg Alexnak, Martinnak,és Etterke Rékájának is boldog 10 hót!!!!
:D :D :D :D
vas
 
 


Boldog hófordulót Natasának!

puszi Eszter, Réka és Zalán

Kép
Kép
etterke
 
 

 
 

Annácska:(nem lett elfelejtve) :wink: :D


Feketeerdő torta
Hozzávalók:

1 db kerek kakaós tortalap (készíthetjük magunk is)
1/2 l tejszín
1 üveg meggybefőtt
1 csomag vaníliás pudingpor
porcukor
csokireszelék
fahéj



Elkészítés: A meggyet lecsöpögtetjük, kimagozzuk, és megszórjuk egy kis fahéjjal és porcukorral. A vaníliás pudingot a meggy lecsöpögtetett levében megfőzzük. A tejszínhabot egy kis porcukorral jó keményre felverjük. A tortalapot három részre vágjuk, majd az alsó lapra a puding és a tejszínhab egy részét kis halmokba rakjuk és simítjuk, majd a meggyet rápakoljuk. Óvatosan rátesszük a következő lapot, rátesszük a maradék pudingot és a tejszínhab egy részét, majd a tortalap tetejét. Az egész tortát bevonjuk tejszínhabbal, csokireszelékkel és meggyel díszítjük. A hűtőben kb. 1-1,5 órát szilárdulni hagyjuk. Nagyon finom :)



Kb. én is így csináltam, de én saját gyártmányú piskótából, meg nem torta formájú volt.
A tészta klaszik piskóta volt egy kis kakaóporral.
És csak egy réteg volt a krém(persze tortánál simán mehet a kettő)
:D :D :D :D
vas
 
 


Köszi Eszter!!
Megnéztem az albumotokat, nagyon cuki Réka!!!! :D :D
vas
 
 


Sziasztok :)
Boscó :)
Nagyon jók a képek Fanniról is és a kutyukról is :)
Boldog névnapot :)
Kép

Vali :)
Örülök, hogy a rossz kedved alább hagyott :)
Vincének gratulálok, nagyon ügyi :) Emlékszem mennyire aggódtatok még augusztusban, hogy milyen lesz a suli Vincének :) Nem kellett volna :D

Etterke :)
Gratulálok Réka ügyesedéséhez :)

Meli :)
Sajnálom hűtődet :( Tuti gutaütést kaptam volna

Nancsika :)
Sajnálom az éjjeleteket :(
Ala nagyon édes :D

Melitta :)
Sajnálom szegény Zazit :(
Petié nagyon szűk, de így sem húzogatják neki. Nekünk a dokinéni annyit mondott, hogy majd 1 évesen megnézi, addig nem kell vele semmit sem tenni a sejtes letapadás miatt.
Drukk a vizsgáidhoz :)

Era :)
Még Annamarinál szereztem be hatalmas fürdőruhát nyáron, a 36-os alsót egy 42-es felsővel :D Most sajnos nincs ötletem, talán Hervis
Nagyon édes Martin :)

Anita :)
Örülök, hogy tudtok jönni a talira :D
Visszük Petit kontrollra ortopédiára és kardiológushoz is :)

VokEszter :)
Sajnálom Hannát :( Jobbulást neki :)
Remélem hamar meggyógyultok :)

Cory :)
Sok sikert a kreszhez :) Mikor lesz a vizsgád?

Ildi :)
Köszike, Tündérke vagy :D
Boldog 10 hót Natikának :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok!

Rég jöttem, mert egy hirtelen ötlettől vezérelve elmentünk hétvégére a szüleimhez. Pénteken elment a védőnő, a férjem tíz perc múlva megjelent, összekaptuk magunkat, és már indultunk is. Útközben még megebédeltunk, ott pihiztünk, bár Keve első éjjel nem aludt valami jól (biztos a szokatlan hely miatt). Szóval jó volt! Szombaton éjjel nem tudtam aludni, néztem a gyereket, egyszer csak álmában felém fordult, és kitátotta a száját. Talán a sült galambra várt, de csak cicit kapott. :lol:

Védőnő: Elég normálisnak tűnik, még a földre is letérdelt a gyerekhez ismerkedni. Kezet is rögtön mosott. (Az előző mikor jött, és mondtam, hogy alszik a gyerek, azt mondta, hogy nem baj, legalább nem zavar minket. Mikor először jött, rá kellett szólni, hogy mosson kezet, mielőtt a gyerekhez nyúl... :roll: ) Fél éve, mióta ő van, felénk sem nézett, most meg havonta járni akar. Már mondta is, hogy mikor jön legközelebb. :roll: Mindegy. Engem nem zavar, bár az sem zavart, hogy nem jött.

Pelus-téma: Én úgy vettem észre, hogy ahogy Keve nő, vagy az alakja változik, úgy kell váltogatni. Nekünk a Liberó meg a Huggies jött be, de időszakosan nálunk is vannak átázások éjszakánként. Akkor váltunk márkát, és egy időre abbamaradnak. Egyébként, ha éjszakai szopinál érzem, hogy már nagyon tele van, tisztába szoktam gyorsan tenni, mert inkább az, mint egy teljes átöltözés egy óra múlva.

"Bizonyos bőr"-téma: Kevének a doktor néni már két hónapja megnézte, mert nekem furcsa volt, hogy a bőr kicsit elkezdett lógni, és megkérdeztem, hogy mitől. Kiderült, hogy olyan fitymaszűkülete van, hogy csoda, hogy a pisi rendesen kijön rajta. Műteni lehet, hogy majd kell :cry: , bár mi azóta minden fürdésnél hátrahúzzuk, és szépen fejlődik. Már kb. 3 mm átmérőjű a lyuk. A doktor nénink azt mondta akkor, hogy normál esetben egy éves kortól kell hátrahúzni, de csak amíg nem feszül. Vérzésről még nem is hallottam, pedig a Kevének hat fiú unokatestvére van. Én kifejezetten úgy tudom, hogy nem szabad eröltetni, nehogy hajszálér-repedések keletkezzenek rajta, mert akkor csíp a pisi, meg el is fertőződhet. Ezt a nővérem mondta, ő csecsemőgondozó.

Sokat olvastam most egyszerre, úgyhogy csak néhány mondat, ami eszembe jut:

Gyöngyi!
Kakit sajnálom! :cry: Lili éhgyomorra kapja a szilvát? Minden ami hajt, úgy a leghatásosabb. Aszalt sárgabarackkal próbálkoztatok már? Banánt, almát, répát eszik? Ezek mind megfoghatnak.

Évi!
Ti győztetek védőnő-nemtörődömség ügyben! :twisted: Persze a fizetését gondolom azért fölveszi! :twisted:

Meli!
Bogi édesen kacsint! Tudatos, vagy csak pont elkaptátok?

Angi!
A tojásnak a sárgáját szabad először adni, nagyon keményre főzve, fokozatosan, és hetente max. egyszer. Én azért várok egy éves koráig.

Sziasztok!

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Jó reggelt,

Na tegnap este majdnem olyan éjszakánk volt Nancsiéknak szokott, alig bírtuk elaltatni a csajszit :( Szokásától eltérően a napi fél órás alvására délután még ráhúzott egy újabb fél órát, na ettől úgy megtáltosodott, hogy jó félóráig tartott, mire végre kidőlt. Folyton felállt a kiságyban, nem használt semmi, se cici, se simi, se popórázás :( Aztán végül otthagytuk, ő meg elkezdett játszani :shock: Csak hallgattuk, hogy nyomkodja a zenélő izéit, aztán egyszer csak csend lett. Mikor bementünk megnézni, akkor végre már aludt, de hogy :shock: : ahogy ülve játszott, úgy esett szegénykém össze előre, az egyik kezével meg még kapaszkodott az ágy szélén lógó játékba :lol: Jót röhögtünk rajta, aztán lefektettem normálisan aludni :) Tök jó éjszakánk volt, csak 4-kor kelt szopizni, és azóta csendben van :D

Ildi: Köszi a dicsiket :wink:
3 gyerek mellett nem vagy te lusta állat, én sem hiszem, hogy akkor eljutnék bárhova is :roll:
Húúúúúú, hogy én meg milyen messze vagyok már a 30-tól :roll: :cry:

Apa mikor keveredett haza az este?? :wink: Gondolom rossz kedve az nem volt :wink: :lol:

Annácska: Persze, hogy féltünk tőle, hogy hogy fogja bírni a sulit, mikor aug. 31-én még hangosan kiabálta, hogy utálja az iskolát :shock: Mindezt a suliban a tankönyvárusítás közepette :shock: Most már csak azon imádkozom, hogy még egy darabig ilyen maradjon, ha felsős lesz, úgyis sokminden megváltozik.

Lidke: Cuki lehetetett a "sült galambra váró" Keve :lol:

Pelus: Vincénél ugyanezt tapasztaltam, akkor Pampers-el kezdtünk, utána jött a Libero, végül darabra kapható, olcsó no-name pelenkával zártunk :) Most Aliznál eddig semmi bajunk a Pampers-el (kopp-kopp)

Védőnő: A miénk sem töri össze magát, hogy lássa Alizt, de engem nem zavar, tök jól elboldogulunk nélküle. Abban maradtunk, hogy ha kérdésem van, hívom. Ez eddig egyszer történt meg, még pár hetes volt Aliz, és olyan zöldet kakilt, hogy az sem tudtam mi van :roll: Azóta egyébként ha kérdésem van, inkább itt teszem fel :)
Egyébként 3-szor volt itt nálunk: mikor megszületett, aztán kb. 2 hónapos, majd 5 hónapos kora körül. Legutóbb is csak azért, mert a szembeszomszéd csaj akkor szült, és jött hozzájuk megnézni az újszülöttet, így meg kapóra jöttünk mi is.

Na asszem most hirtelen más nem jut az eszembe :oops: :roll:
Lehet még ledőlök kicsit lustizni, de akkor tuti felébred a csajszi :(

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vali, cukker lehetett Alíz, ahogy elaludt :D
Natkát is bírom, ha néha így alszik el.Ülve, feje a két lába közt(és tök nyugodtan szuszogva alszik :D )
Én egy pillanatra nem tudnám ezt a pózt megcsinálni.

(mennyire vagy a 30-tól???? :wink: :wink: )

Mi se látjuk a védőnőnket sűrűn(hála isten), ugyanis megőrülök a tempójától.
Annyira lassú,hú, nagyon gáz :roll:
Egyszer volt itt, mikor Nasi megszületett, aztán pár hónap múlva, aztán ennyi.
Múltkor a rendelőben úgy átnézett rajtunk, totál nincs képben.Aztán következő alkalommal meg megismert. :o

Mi még mindig huggiest használunk(sőt, még a 3-as méretet---5-9 kilóig :D )Nem tudom, mikor kell nagyobb??? :lol:
De ez nem ázik át eddig. :D

Hogy mikor keverdett haza az uram??Negyed kettőkor :shock:
Jól megígérte, hogy 11-re hazaér, legkésőbb éjfélre.
Ja, jó, hogy itt vártuk negyed 12-ig OLivérrel :D
Persze, kedve az nem volt elmenni, de úgylátom, ott meghozták neki. :D

Anna, nincs mit, majd még szedek össze az agyam mélyebb bugyraiból vacsikat is. :wink:
vas
 
 


Ildi!
Szinte ugyanezekből az alapanyagokból készithetsz Duna hullámot is.
A kimagozott meggyet rászórod a piskótára, amibe előzőleg teszel egy kis kakaót, h cirkás legyen. Így kisütöd. A meggy levében megfőzöl egy eper pudingot, ami ha kihült összekevered egy Rámával és ráteszed a kihült piskótára. Tetejére csokiöntet.
Bocs, ha ismered.


Vali!
Én azt se bánnám, ha csak éjfélkor aludna el, de utána legalább aludna.

Zöld teát lehet inni?
Vendég
 


Jó reggelt!

Milyen éjszakátok volt? Nálunk elég sok ébredés volt. Frontok vannak, ha jól tudom...
Boscó,
boldog névnapot!
Anita,
nagyon jók a képek (avatar, vonalzó). Nem voltam aerobicon, mert anyóséknál voltunk. De majd most szombaton, talán.
Eszter,
jobbulást Hannának!!
Eszti,
boldog 11 hót Benyónak!
Vali,
boldog névnapot Vincének!
Bartika,
én nem szoktam rizstejet adni. Nekünk van még HA-s tápink, azt még elhasználjuk. Lidi este olyan 90-et iszik belőle kb. és reggel is kb., de a reggeli néha kimarad. Utána olyan fél 10-kor van tízórai, 12 körül ebéd, fél 4-kor uzsi és fél 7-kor vacsi. Fürcsi után szopi+tápi.

A többi hófordulós babának is gratula!!

Pussz. Majd talán jövök még.
angi79
 
 


Ildi: Akkor jó kipihent lehetsz :o Akárcsak apa :D Most meg másnaposan ment dolgozni? :)
Vacsi recepteket én is várom, feltéve ha gyorsan és könnyen elkészíthető :wink:

Messzebb vagyok tőle mint gondolnád :wink: (legalábbis remélem) Bakker le se merem írni, de idéntől közelebb leszek már a 40-hez :shock: :oops: :cry:

Meli: Nekem úgy rémlik, hogy szoptatás alatt nem ajánlott a zöld tea!

Angi: Sajnálom az estéteket, frontok tényleg vannak, a hét második felétől már telet jósólnak, havazással. Nem is tudom, hogy örüljek-e neki, valahogy nekem már nem hiányzik a hideg, de a gyerkőknek bizti tetszeni fog a sok hó (ha lesz).

Köszi a névnapi köszöntést :) Tényleg a mai az igazi Vince nap, de mi áprilisban tartjuk. Nemrég volt mikulás, karácsony meg szülinap, így már sok lett volna egy rakáson, ezért inkább áttettük későbbre. Sztem Vininek is jobb így :)

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Lidke,
köszi a tojásos választ. Most vettem észre. :)
Vali,
nálunk is az a helyzet névnap ügyben, hogy Lidinek a szülinapja után 3 nappal van a névnapja. Naptár szerint nincs több Lídia, de én találtam a névnapos könyvben egyet augusztus 3-án és lehet hogy mi meg akkor ünneplünk inkább.
angi79
 
 


Vali, akartam is kérdezni, hogy most tartjátok vagy árpilisban?
Mert a tesóm fia is Vince, és jan.3,-án született, és ugyanaz a szitu, mint nálatok.Mi is áprilisban köszöntjük őt.

Hát, nem tudom mennyire másnapos, mert azt mondta nem nagyon ivott (ja, és kocsival volt) :roll:
(vagy nem merte bevallani)
De tény, hogy nem volt pia szaga :lol:

Akkor én se írom le, de vagy 5-ös van a 3-as után , vagy 6-os :wink: ?
De rafkós vagy, mert az iwiwen se írtad ki. :wink:

Hú. csajok téynleg sajnállak benneteket az éjszakai ébredésekkel kapcs.ban.
Natika már simán alszik egész éjjel.Tegnap is 9 fele elaludt, és egészen fél 8-ig nyomta ma reggelig. :D
Örülök is nagyon.
Leventének meg muszáj 9-kor lefeküdni a suli miatt, így csak Olivér nem alszik soha velük.

Meli, nem ismertem a receptet, köszike.Majd kipróbálom, de mostanában nem nagyon sütök(csak én enném egyedül :roll: )

Hát, én nem akarom, hogy hó legyen.Annyira jó volt nekem ez a tavaszi idő.Simán tudtam menni a suliba, nem kellett beöltözni annyira, sétálhattunk még egy csomót.
Most meg vezethetek hóban, fagyban(be is kakilok majd) sál, sapka, kesztyű.................
Fújj, de utálom!!!! :(
vas
 
 


Szia mindenkinek!
Bemutatkoznék gyorsan: Szilvi vagyok, pest megyéből, és már jó régen jártam itt utoljára...jó titeket olvasni; :) Nekem van egy 11 éves nagylányom, Barbara, és egy cuki kisfiam, aki 11 hónapos, Barnabás (Barnus)! :D Imádom őket!!! :lol:
Neketek is gratula a gyerkőcökhöz!!! Nagyon édi mindegyik!!! a 3 és 4 babás anyukáknak külön gratula!!! :D Én biztosan nem bírnék annyival... :?
Sok puszi nektek!
Szilvi[/img]
szilvi75
 
 


Sziasztok!

Megint annyit írtatok! Hétvégén én nem nagyon tudok jönni, mert akkor apa is itthon van, ő ül a gép előtt, ha van egy kis lazítás.

Ráadásul még mindig betegek vagyunk, mindenkit ledöntött a takonykór. Így sajna visszaolvasni se tudok.

Mindenesetre utólagosan boldog névnapot minden Áginak!

És boldog hófordulót az illetékes babáknak!

Megyek, főzök, teregetek, miegymás. Csak amit muszáj, aztán döglünk tovább!

Puszka! Gab és a csemeték

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Végre talán tudok egy kicsit írni!Mostanában valami nem stimmel az itthoni modemmel,úgyhogy néha van net,néha nincs.Természetesen akkor nem szokott lenni mikor Emma alszik,és leülhetnék a gép elé!

Emmának kibújt a második foga,de a náthával sajnos még mindig küzdünk.Nem is nagyon akar enni,ezért ma megyünk dokinénihez hátha tud mondani valami okosat!

Hozzám is megérkeztek a vörösök 20 hónap után először!Túlzottan nem hiányzott a dolog!

Meli
Köszönöm a segítséget vonalzó ügyben!

Ildi
Én is köszönöm a torta receptet,ugyanis ez a kedvencem.Így már magamnak is el tudom készíteni!
Lehet,hogy én vagyok nagyon béna és nem találtam meg,de a norbis honlapon van táblázat is,hogy melyik étel milyen kód alá tartozik?

Gyöngyi
Ha jól emlékszem Lili küzd a kakilással!?Sajnos Emma is így van ezzel.Te kitaláltál már valamit a problémára,vagy a te dokid mondott valamit!

Boscó
Fanni még mindi gyönyörűséges,és a kiskutyák is nagyon aranyosak!

Megtaláltam mindenkit a wiw-en,de nem jelöltem be senkit,mert gondoltam úgysem tudjátok ki vagyok!Nagyon szép képek vannak fent ott is!Kiderült,hogy Cory az egyetlen akivel vannak közös ismerőseink!

Vok
Jobbulást kívánok Hannának!

Vali
Gratulálok Vincének a jó eredményeihez!

A mi éjszakáink még mindig nem túl jók,de én még reménykedek,hogy lesz egyszer jobb is!

Én örülök,hogy egy kicsit hidegebb lesz!Szeretném nagyon,hogy legyen már hó akkor amikor megyünk síelni!

Időközben megint elment a net,de elmentem,és remélem el tudom majd küldeni a nap folyamán valamikor!!!

Anna+Emma+Matyi
Kép
Kép
annnna
 
 


Tegnapi kép Emmáról Kép

Anna+Emma+Matyi
Kép
Kép
annnna
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk…

Hófordulós bébiknek sok boldogot! :)
Anuciknak is sok boldog névnapot!
Vali Vinijének is boldog névnapot!

Tegnap éccaka király volt, nem kelt a kis Mihasznánk, de előtte megint. Stabilan 2,5 órát volt fent. 5-kor alukált vissza. Szal nem toom mi lesz. Egyik éjjel kelünk, másik éjjel nem. :shock:
Ha meg nem Alexre kelünk, akkor a bébiőr zizeg be valamire. Tök jó. Apa ma éjjel átcsörtetett rajta, kitépte a madzagját, és földhöz b@szta. De ez a dög bébiőr túlélte. Tök mókás, h elvileg nem kel Alex éjjel, de cserébe a bébiőr nem hagy aludni. Akkor nem zizeg, ha bekapcsolom a TV-tt. :shock: Szal most cserélünk majd a Barbival bébiőrt, és tesztelünk, h azzal is ezt produkálja-e. Ha azzal jó, akkor ezt visszavisszük, és szerzünk másikat.

Nah, lépek mosni. :(

Kép

Kép
nancsika
 
 


Melitta, VokEszter,

hol is van az a turi a Nagyvárad téren? Én ugye ott a Heim Pál kórházhoz, ill. a Szt Istvánhoz tudok viszonyítani!
köszi

Kép

Kép
bettiflame
 
 


Sziasztok :)
Lidke :)
Nálunk is nagyon komoly szűkület van. Ősszel azt mondta az urológus, hogy műtét, de majd csak 2 és fél évesen. Majd írok privit :)

Vali :)
A kiscsajba van ám energia :lol: De legalább éjjel hagy aludni :)
Mi is bízunk benne, hogy ez a nagy tanulás szeretet megmarad Annamariban, tegnap már azt mondta, hogy tanitónő lesz, mert úg szeret tanulni :D Csak majd fogjon ki magának egy olyan pasit aki el is tartja :wink:
Szerintem a fiúket is el tudja kapni a gépszíj :)

Ildi :)
Valakinek rosszalkodnia is kell az órán :wink: Na ne izgulj, majd lehiggad Levente is :) Gondolj bele, ha neked kellene napi 4-5 órát a fenekeden ülni és koncentrálni. Néha csodálom, hogy bíják.
Csak nyugodtan turkálj agyad mélyén, apa most lelkesen kondozik :) Már ennek nagyon örülök :)
Párodnak is kijár néha egy kis kikapcsolódás :wink:
Tényleg mi van Olivér fütyiével? Te is írtad, hogy még le van tapadva :roll:

Védőnő:
Nekem ritka nagy mázlim van a mi védőnőnkkel, nagyon rendes és rendszeresen jön :)

Pelenka:
Annamarinál Liberóval kezdtünk, de szinte mindent kiróbáltunk Huggist, Fixist, mikor mi vált be. Petinek most a Pampers a legjobb :)

Annnna :)
Gratula a második fogacskához :)
Nagyon szép Emma :)

Éjjel mi kétszer kelünk, de én már feladtam :? Nem is meséltem, hogy Peti szombaton rákapott a csőrös Aventes pohárra és sikerült innia :D

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok!

Kellemes hetet mindenkinek! A betegek gyógyuljanak meg!

Vas: Mi is Huggies 3-as pelust használunk. Réka most 8,5 kiló, hát amit hízott, azt a betegség alatt le is adta. Szóval szerintem látni fogod mikor kell nagyobb, nem az a lényeg, hogy mi van ráírva, a gyerek alkatától is függ. Nekünk még jó ez, nincsenek nagyobb balesetek :lol:
Köszi a bókot!

Szilvi 75: Üdv közöttünk! Még én is új vagyok itt, de nagyon sok hasznos infot olvashatok itt! Én nem mindig tudom tartani a ritmust a lányokkal, nem is tudom hogy tudtok ennyit írni! De csak írjatok! Ha nem is válaszlok, azért itt vagyok ám!

Anna: Emma nagyon édes! Huncut kiscsaj??

Nancsika: Szerintem bezavar valami a bébiőrnek! Mi a taxisok hullámhosszán voltunk! Én sem tudtam aludni! Remélem a másik jó lesz és ezt ki tudjátok cserélni!

puszi Eszter, Réka és Zalán

Kép
Kép
etterke
 
 


Sziasztok

Anna: Nagyon gyönyörű az Emma lányod, nem bírok betelni ezzel a képpel :) . Hát úgy tűnik a Lili ilyen lassan emésztős típus. Anyós pajti csinált még tavaly őszibarack befőttet, cukor és tartósítószer mentesen, na ezt villával összetöröm neki és odaadom. Ha nem is kakil minden nap, viszont hígabb a kaka, nem szenved annyit a "kitolási fázisban" :)

Az éjszaka nálunk se volt nyugis, tegnap nem kapott citromfű teát, ma megint adok neki, kiváncsi vagyok, hogy tényleg ettől alszik-e jobban

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Anna: komolyan? Kik? :)

Annácska: febr. 2-án megyek vizsgázni.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a névnapi köszöntést,aranyosak vagytok!

Esztipeszti:Megjött a könyv,megmondhatod tesódnak! :lol:

Vali:Tök cukker lehetett Alíz!Nagyon birom a babákat,olyan pózokban képesek jókat aludni hogy ajaj!Ja,és a korod miatt ne idegeskedj,meg sem látszik rajtad hidd el!!!!A Pampers nekem is bejött!
Ja,és megdobhatnátok néhány vonalkóddal!!!! :lol: :lol:

Annácska:a megadott könyvcímekből már 5-nek nekiestem,úgyhogy nem unatkozom!Megkezdődött a tanulás! :cry: Könyívtárközivel jöttek,nagyon jó hogy tudtál segíteni!Köszike!

Ildi:én nagyon nembánnám ha néha a párom kiruccanna egy kis időre,élegalább tudná mi az ami nekem néha hiányzik!(na nem a piálásra gondoltam) :lol: :lol: Én már szerintem lassan alkoholista leszek a sok barnasör miatt! :lol: :lol: Viszont itt a 4 fal között nem nagyon tudom kiélni magam!A szar időt én is utálom,és megértelek hogy kivagy a sok öltözés miatt!Én nem tudom ti honnan merítitek azt a rengeteg energiát ami egy 3 gyermekes anyának kell!Megemelem milliószor a kalapom előttetek! :lol: :lol:

Kukibőr:a barátnőm 4 éves kisfiát most műtötték!Szegénykém szenvedett sokat!De én akkor is mindig csak a bátyám sztoriját hajtogatom!!!!!!Magának húzogatta amikor már igénye volt rá! :lol: :lol: :lol: :lol: De ezt ti,fiús anyukák döntitek el hogy jobb a babáitoknak!

Vok:hanna jobban van már?Aztán nehogy beleéld már magad hogy egy évig ki sem mozdulsz!!!! :lol: :lol: :lol:

Sziasztok,megyek míg alszik a csajom kutyizok egy kicsit!Annyira zabálnivalóak mostmár!Harappnak,játszanak,füttyszóra figyelnek,cukik nagyon nagyon!Most azon gondokodunk melyiket hagyjuk meg magunknak! :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Bár nagyon nem olvastam vissza, (előbb írok, aztán olvasok jó?) de azért írok egy kicsit.

Kukacbőr... Lackóval én úgy tudtam, hogy 1 éves korig nem is szabad húzgálni, egy éves elmúlt, akkor kezdtük próbálgatni, 2 évesen már majdnem teljesen visszament, a dokinéni is megnézte akkor, és azt mondta, nem kell bántani, kicsit van csak letapadva, az majd magától megoldódik, csak óvatosan próbálgassuk. Azóta már jó. Gondolom, mert az apjával fürdik...

Védőnő... Mikor Mesivel kezdtük a terhességet, még egy idős védőnőnk volt, aki már ovis koromban is járt tetvészkedni... Nem nagyon érdekelt, miket mond, de év végén nyugdíjba ment, így még szülés előtt 5 hónappal kaptam egy új védőnőt. 40-es, és sokkal modernebb felfogású. Szokott jönni, de szerencsére nem túl gyakran. Akkor is szinte be se jön, csak megkérdezi, hogy minden oké, mikor jöttök tanácsadásra, és már száguld is. Egyébként ez csak azért van, mert szülés után mikor hazajöttünk kijött, és kérdezte, hogy szopik-e a baba, van-e kérdésem, tud-e segíteni, próbálta a szokásos induló dolgokat, de nem volt kérdésem, mert második gyerekként, Mesivel nem volt semmi gondom, főleg, hogy egy kis tündér alvósbaba volt. És mikor kérdezte, hogy Lackó meddig szopizott, és mondtam, hogy 16 hónapig, ledöbbent, és mondta, hogy hála az égnek velem szopi ügyben nem lesz gondja! :lol: Sajna a faluban nem nagyon van olyan anyuka, aki ilyen "sokáig" "tud" szoptatni. Annyira tájékozatlanok... :(

Bocsi, Lackó igényel... Mese már 2 órája szunyál, majdcsak meggyógyul! Vettem neki Baby Loof-ot.

Majd még jövök! Pusza!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Emmus köszöni szépen a dícséreteket!

Gyöngyi
Köszönöm az infót!Én itt nálunk az egyik üzletben találtam cukormentes barackot,meg majd nézek bio boltban is.Remélem meg fogja majd enni.Lassan már nem tudom mit főzzek neki,annyi mindent nem ehet a kakilás miatt!
Kipróbálom majd én is a citrmfű teát ha nálatok beválik!Értesíts majd a fejleményekről kérlek!

Cory
Balló Dávid osztálytársam volt alsóban,Zempléni Szabolcs pedig konziban járt alattam egy pár osztállyal.Vele együtt jártunk fúvószenekarra!

Anna+Emma+Matyi
Kép
Kép
annnna
 
 


Anna: jéééé :))) Kicsi a világ :)

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Csajszik!

Mesim felébredt, így csak röviden! A tél visszajövetele leginkább azért lesz rossz, mert az összes fa elkezdett rügyezni! Ha most megfagy, nem lesz semmi gyümölcs! :evil:

Pelus eddig nekünk mind jó volt, Pampers, Libero, Huggies, noném a 100-as boltból, Babylove, és még a lila csomagos tescos is. (Konkrétan eddig ezeket használtuk.) Lackóval még az auchanos zöld csomagosat is használtuk, és az is olyasmi, mint a dm-es babylove. Vetekszik a liberoval mind! A tecsos kicsit gyengébb minőség, de most így hónap végén olyat vettem, mert akciós volt a hétvégén, 1499 Ft volt az 56 db maxi pelus, és nappalra tuti tökéletes, éjjelre még van a liberóból annyi, hogy fizetésig elég, nem kísérletezek. De ez is puha, nem nejlonos, figurás, keskenyített a lábak között, úgyhogy tökéletes! A DM-es meg nekem külön tetszik, azt komolyan ajánlom mindenkinek!!!!!!!!!! Lackóval évekig kizárólag csak olyat használtunk. Csak fél éve pelusmentes a gyerkőc...

Nem akarom elkiabálni, de mintha ma már kevesebb orrfolyás és köhögés lett volna! És Mesi aludt több mint 3 órát!!!!!!!!!!!!!

Holnap megyünk vissza dokinénihez, drukkoljatok!

Ja! És van nekem is MSN, ha valaki gondolja... Itt az aláírás alatt a gombok közt látható!

Puszka! Gabi

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Jé, most nézem, hogy nem is annyi az idő, mint amit ideír a gép a hsz-em fölé, hanem még egy órával kevesebb! Huhh! Akkor nyertem egy kis időt! :-)

Testvérféltékenységről, verekedésről, veszekedésről esett már szó? Mesi mászik, és folyton a Lackó játékaira vadászik. Lackó meg irigy, és durva, még néha fel is fordítja Mesit. Vagyis kiscsaj odamászik, Lacka meg megfogja, és átbillenti hanyatt, nagyot koppan a kis feje a padlón... :( Nem tudok mit csinálni, és így hogy beteg, egész nap felügyelni kell őket. Kénytelen leszek járókát szerezni :-(

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Kövecske, Anita, Boscó, Betti, Cory és mindenki, aki reagált az elefántorrmányra :) annak köszönöm. Azt hiszem, hogy ami eddig feljött, azt már nem engedem újra letapadni.

Képzeljétek, Katicuskával vizsgáztam ma együtt. Jól vannak, de ahol laknak nincs net, így nem tud írni. Azt nem tudom, hogy olvas-e minket, de képben van. Szeretne ő is jönni a 24-i talira.

Betti! A turi csúcsszuper :), de ugye nem gondolod, hogy csak idesompolyogsz és nem is szólsz??? :lol: A város felé indulsz visszafelé a páros oldalon és a második mellékutca sarkán van. Szerdán van komplett árucsere. Én akkor benézek -bébi nélkül- nem csatlakozol? :)

Ezek a vizsgák teljesen kifingatnak... ha a mai sikerült, akkor már csak 2 van! Jippijéjj!

Mindenkinek boldogságos hófordulót kívánunk,
puszi
Zombienyf

Melitta


Kép
nyf
 
 


Helllóóóósztok,

Boldog névnapot Boscó, és remélem tetszik a könyv. :)

Zombienyf, 8) Kitartást!
Turihoz csatlakoznék majd, de nekem előre láthatólag a jövő szerda jó, viszont akkor tudnám vinni Bettiéket kocsival, hmmmm? :)

Vas, alvás nálunk is hasonló, szombaton anyóséknál fél 10-ig aludt reggel, már úgy mentem be, hogy mi van...persze aludt, hál istennek, én nagyon örülök, hogy ilyen jó az alvókája, kezdek hozzászokni ehhez, remélem marad most már így. :wink:

Cory, és hogy tetszik a kresz? Szabályok, és egyebek? Húú, kíváncsi lennék, hogy milyen kreszvizsgát tennék most. (én 94-ben szereztem jogsit)

Nancs, bébiőr 8)

Annácska, felszereltük a nyitásgátlót, jól működik eddig, ma már tudtam úgy főzni, hogy közben nem támasztom a lábammal a szekrényajtót. :wink:

Nálunk minden ok, Benyófi iszonyú energiákkal él napközben, de hihetetlen édes, kis szivacs agya van, bármit mondunk, beszélgetünk, mindent megjegyez. A játékoknak mostanában egyre jobban nincs keletje, a világot fedezi fel, a legjobb játék apa cipője és a fűző, az igazi távirányító (holmi nem működővel nem tudom ám átverni...) és hát nagy kedvenc minden állatos könyv. A Tango Books-nak vannak hangoskönyvei, azokat nagyon imádja, naponta több órát mesélek belőlük, ilyenkor pihen, amúgy jön-megy, sétál, futkos, focizik, bújócskázunk, fogócskázunk, szóval zajlik az élet. :)

Puszi mindenkinek
Vendég
 


Eszti: vannak a neten vizsgasorok, ha érdekel :D

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory, inkább nem..... :wink:
Vendég
 


Melitta, köszi!

Igazából holnap fogok beugrani (mert ezen a héten nekem sem jó a szerda) felmérni a terepet. Délre már itthon is kell lennem, mert jönnek lakásnézőbe érdeklődők (ugynanis áruljuk a lakást).
Szóval eléggé ki lesz centizve az időm.

De jövő héten szerdán csatlakoznék!

Viszont Eszti, oda szerintem bébik nélkül kellene mennünk, mert a másik turiban legalábbis árucsere napján iszonyú tömeg szokott lenni.

Szóval lányok, jövő héten szerdán turi-tali?
:lol: (persze ez függ attól is, hogy sikerül-e anyulkámat beszervezni bébi szitternek).

Eszti,
megtaláltam a cipőboltot, amit mondtál (Kukucska a neve). Én is ajánlok egyet: a Katona J. u. elején van az Over Irregular cipőbolt, és ott lehet baba-cipőket is venni. Most vettünk Marcinak egy Timberland bakancsot (nagyon szuper) 4.500 Ft-ért. Szerintem nézz be oda is!

Kép

Kép
bettiflame
 
 


Sziasztok!

Köszönjük! Hannához elértek a kívánságok. Ma már csak egy rövid ideig volt hőemelkedése, azóta semmi :D
A kedve is sokkal jobb, de sajnos elfelejtette a sírósságot a lázzal elhagyni. Szóval kicsit hisztis lett a csajom. :D (tudom, nem összehasonlítható ez a hiszti korszakkal,de nekem ez már hiszti. :D:D) De remélem hamar helyre rázódik a lelke és nem lesz ilyen kis nyafi. :D

Boscó!
Nem rendezkedtem be. :D:D Ma már sétáltunk. :D Amíg nem esett az eső, olyan, de oylan jó idő volt!!! :D:D
De jut eszebe, feb 24-re a kutyuk már nagyon nagyok lesznek. Lazán jöhettek ám talira. :D:D Ha belefér a dolog. :D:D

Gabi!
Tök jó, hogy ti is gyógyultok!!! Hogy mennyit tud aludni a csajod!! :shock:

Ildi!
Az én párom szombaton volt sörözni. Hajnali fél 3 kor hívott, hogy mehetek érte... :D Ehhez képest a párod hazajött kocsival. :D:D Szerintem díjjaznám. :D:D

Vali!
Gartu Vincének!!! :D

Megyek, mert naaaaagyon áloms vagyok! :D

Puszi mindenkinek!

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Sziasztok!

Vali!
Alíz nagyon édi lehetett ebben az alvási pózban!!! :lol:
Írtad, hogy darabra vásárolható pelenkát használtok. Én valamelyik nap olvastam egy helyről, ahol darabra lehet rendelni egy csomó félét, és gondoltam kipróbálom, de sajnos nem emlékszem, hogy hol találtam. Meg tudnád adni, hogy ti hol szerzitek be? Köszi!

Ildi!
Az én férjem a legénybúcsújáról egyszerűen elfelejtett hazajönni! :roll:

Annácska!
Szűkület :( Én azért reménykedem, hogy elkerüljük a műtétet, mert javul a helyzet. Nálatok már biztos?

Nancsika!
Van itt nálunk (XI. ker.) egy játéknagyker, aminek a szervízében a hangos játékokat le tudják halkítani, meg hasonlók. Ha esetleg nem tudtok a bébiőrrel dűlőre jutni, szerintem érdemes lenne itt megkérdezni, hátha be tudják állítani.

Keve ma elkezdett a labilis tárgyakba kapaszkodva fölállni. Eddig csak stabil dolgokban, vagy bennünk bízott. Látszik rajta, hogy izgul közben, de azért csinálja, és olyan boldog, amikor sikerül neki! Igaz, nagy esések is vannak, az adott tárgyat meg a végsőkig markolja, úgyhogy azt a végén én szoktam levenni róla. :lol:

Betegeknek további jobbulást!

Lidke
[img]https://lilypie.com][img]http://lb5m.lilypie.com/TikiPic.php/Hbc0.jpg[/img]Kép
KépKép
kövecske
 
 


Sziasztok!

Cory! Hajrá jogsi :D :D :D

Vok Eszti!
Várunk titeket Martinnal és a FP kollekcióval :D . Majd írj, hogy mikor jönnétek.

Pelenka!
Mi Pampers-el kezdtük, 1 hónapot használtuk, majd a Huggies Disney 4 hónapig, de mivel kinőttük a legnagyobb méretet is áttértünk a Liberóra. Nagyon bevált...! Most az XL (12-24 kg) méretet használjuk. Ebből a tipusból nagyon szeretem az UP/Go-t.

Kuki!
Mi a természetre bízzuk.

Martint megint megnyírtuk, és elszúrtuk: nagyon rövid lett a haja. Remélem, olyan gyorsan fog nőni a haja, mint eddig....
Ilyen lett:
Kép
Kép

és egy ráadás:
ALCO-HOL
Kép


Drága Alex és minden hófordulós baba, BOLDOG HÓFORDULÓT KÍVÁNUNK!!!
Kép

Era

KépKép

KépKép
lingelera
 
 


Sziasztok!

Most bezzeg alszanak!!!!!!!!!! Hogy megyünk így 9.30-ra a dokinénihez????????????

Édesek a bébik! Martin olyan kis husi, mint Lackóm volt kicsinek! Most bezzeg soványka, 17 kiló és 110 cm. Már vagy éve nem hízik, csak nő... És boldog hófordulót Martinnak!!!!!!!!!!

Emma aztán már egy igazi nagylány! Nagyon kis huncut!

És Boglárka kacsintós képe is nagyon csúcs!

Azt hiszem, ébresztést fogok rendezni, mert 40 perc múlva el kell indulnunk...

Ha hazaértünk, jövök. De szóljatok, ha túl sok vagyok, és álljak le!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok
Élünk még, csak tele vagyunk programmal. Már lassan kezdek ki bukni tőle, hogy mindig menni kell valahova. :wink: Más azért sír, mert megöli az unalom, én meg azért, hogy végre 2 napot itthon lehessek. Erre jó esélyt már csak február 10 körül láttok., addig be vagyunk táblázva. :wink:

Boscó
Boldog Névnapot! :D

Cory
Hajrá! :lol:

Képek nagyon cukik! Gyerkőcök nagyon ügyik! :D

Betegeknek jobbulást! :)

Vali
Örülök, hogy a kedved a régi. :lol:

Ildi
Látom, belejöttél az írásba. :D Majd írd meg milyen volt hóban vezetni. Tudom még nincs, de várható. Majd gondolok rád. :wink:

Bocsi, hogy így egybe foglaltam mindenkit, de már megint menni kell. :D



Edit és Levi 2006.03.06

Kép
babetta
 
 


sziasztok

Anna: hát nem jöt be a tea, de még próbálkozom lefekvés előtt adni neki, hátha úgy bevállik

Babetta: Egy-két programot átpasszolhatsz, megesz minket az unalom ebben a szar időben

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Sziasztok!

Még a héten kell szedni a köptetőt, antibigyó már nem kell, és hétfőn mehet Lacka oviba. A csoportunkból csak 3-an voltunk a doktornéninél... :(

Szóval lassan, de javulnak. Én meg megyek főzni, mosogatni!

Pusza! Gabi

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Köszi a tippet bébiőrrel kapcsolatban. Most cseréltünk a Barbival, szuper éjszakánk volt. 20-30-08:30 alukált a Drágám, meg a másik Drágámnak is sikerült kipihennie magát. Csak reggel az órára kelt :)

Csak gyorsan... Csajok. Mennyit kellene aludni a manóknak ilyenkor? Csak mert eddig működött, h 10-kor elaltatom, nyom vagy 1,5-2 órát, aztán cici, ebéd, és majd csak 3 kor alszik megint. Erre 2 napja meg van kergülve. Aludt 20 percet a cicimen, és kész. Most ott hupákol a szőnyegén, és semmi jele az álmosságnak. Kész vagyok.

Era!
Köszönjük a köszöntést! Drága Martinnak is nagyon boldog hófordulót!!!! :)
Nem is gáz a haja! Nagyon csibészes vele! Nyáron Alexnek is ilyen sérója lesz, vagy olyan mint az apjának :D Csak még nem van sok haja, h le tudjuk vágni :)
Nah, jó, kap Ő is egy képet!
Ha már úgyis alkesz... ;););)
Kép

Kép

Kép
nancsika
 
 


Alexnak is boldog hófordulót!!!!!!!!!!!!!!
gabella
 
 


Mutatok egy ma reggeli képet!
Kép

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Szervusztok kedveskéim!

Martin haja szupermácsó, csak így tovább és szerintem nem túl rövid! Jelentem, Zazi is ezt a fazont fogja viselni :) még rejtély, hogy hány éves korától... :lol:

Gabella! A gyermekek tüneményesek!

Babetta! Milyen programjaitok vannak?

Turitour: Én szerény véleményem is az, hogy a totyogókat hagyjuk másra ekkor, mert sajnos mifelénk is simán alkalmazandó a "húdenagy az Isten állatkertje" mondás... pláne a turiban, árucserekor, nyitáskor, a nyolcker szélén... finom voltam? :D

Éééés: a gigavizsgám sikerült!!! Háromkörös, megbuktatós nyami-nyami után kaptam egy kecses kis ötöst az indexbe! :lol: Ha a keddi is sikerült, akkor már csak egy van, ha nem, akkor uv is... :evil:

Puszi mindenkinek,

Melitta


Kép
nyf
 
 


Sziasztok!

Képek szuperjók! :P

Gabella: én szerencsésnek mondhatom magam, mert nincs féltékenység, de szerintem a fiúk mások e tekintetben. Majd Mesi megtanulja megvédeni magát! :P

Vali: én is már majdnem 40 vagyok, segítség.... :? :lol: :roll:

Most én vagyok beteg, a gyerekek jól vannak. Bettus tegnap kicsit lázas volt, de dokinéni nem látott ma semmit rajta.

Tuti, hogy nem tudok mindenkinek írni 2 hét után :(

Ildi: én 3 éve vezetek, pedig 10 éve van jogsim. Először csak itt az utcában mentem, majd a környéken, kb. 1 hónap után már Pesten is simán. szóval szokni kell...
Mondjuk csúszós úton én se szívesen!

Én is küldeném Petit haverozni, de nem megy. Inkább itthon pókerezik. Nekem is csak egy olyan barátnőm van, akivel este el tudnék menni, most neki is kicsinyei vannak.

Nancsi: tök változó melyik baba mikor mennyit alszik.
Nálunk a napi 2*2-1,5 óra ment eddig, de most felkel reggel 9 körül, és ebéd után megy aludni kb. 2 órát. aztán este 9-10ig bírja.
Szóval úgy alszik most, mint a "nagyok".

ennyit bírtam most írni

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 


Sziasztok :)
Hófordulós babáknak hatalmas gratula :)

Cory :)
Drukkolni fogok nagyon a vizsgádhoz :)

Boscó :)
Örülök, hogy segíthettem :) Azért nehogy az összes könyvet elolvasd :wink:

Gabella :)
Akkor neked is kijutott a jóból védőnő szempontból :D
Örülök, hogy a gyerkőcök javulgatnak :)

Zsombinyf :)
Gratulálok a vizsgádhoz :) Nagyon ügyes vagy :)
Majd megírom a pontos helyet a taliról, hogy Katicuskának is át tud adni :)

Eszti :)
Örülök, hogy már nem kell akrobatikus mozdulatokkal főznöd :D
Klassz, hogy Benyó már ilyen aktív manó :) Már várom, hogy Peti is ilyen legyen :lol:

VokEszter :)
Örülök, hogy Hanna már jobban van :)

Lidke :)
Apa minden este próbál tenni a szűkület ellen. Nagyon lassan haladunk, de még van másfél évünk :wink: Már lehet látni a javulást :)
Keve is ügyeskedik :) Észre sem veszed és futhatsz utána :D

Era :)
Nem is látszik, hogy el van rontva Martin haja :) Nagyon édes nagyfiú :D Már alig várom, hogy újra találkozhassunk vele :)
Kicsit korán kezdi az italozást :wink:

Edit :)
Örülök, hogy éltek :D Ne rohangássz annyit, mert a végén nem marad erőd :wink:
Levi hogy halad a lépegetéssel?

Tünde :)
Nagyon tuti lett az atvarképed :D
Jobbulást neked. Nem mondom, hogy pihenj, mert azt 3 gyerek mellett nem lehet :D

Alvás:
Nálunk is változó. Petka tegnap napközben 3 órát aludt egyhuzamban, így délután nem is aludt semmit.
Amúgy általában 2 x 2-2,5 órát szokott aludni. Este 8-kor fekszik és éjfél-fél 2 között szokott repetázni :D

Végre reggelre megjelent a jobb 2-es fogacskájának a recéje Remélem most már jobban fog aludni.
Jaj és amire nagyon büszke vagyok Annamarinak az olvasás felmérője is 100%-os lett :D
Alig dagad a májam :wink: angol, nyelvtan, olvasás, környezet 100%-os, matek 98%-kal osztályelső :lol: Egy szavam sem lehet :D

Puszi

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Jó reggelt!

Tünde,
jobbulást! Nagyon klassz az új avatarod és a vonalzós képed. Új frizurád van?
Annácska,
gratula a nagyon ügyi kislányodnak!!!!
Gabella,
cukik a gyerkőcök.
Era,
helyes a kiscsávós új sérója.
Nyf,
gratula. Milyen turikba mentek?

Alvás: nálunk most 2 hétig az ment, hogy fél 10-10 től 1,5 óra és 4-től 1 óra, este pedig 8-kor alszik el. Aztán minimum 2* ébredés és reggel negyed 8-kor kelés. Ma viszont sírva ébredt és elég korán, így most ismét letettem.

Féltékenység: a 7végén Lidi legkisebb uncsitesója, Szimonetta (aki 15 hónapos) iszonyat féltékeny volt Lidire. Állandaón tépte szegény kislányom haját. Konkurenciát lát benne. Én nem fogom arra tanítani, hogy üssön vissza. Majd megtanulja megvédeni magát idővel. Remélem...

Szép napot. Puszi.
angi79
 
 


Reggelt!

Annácska!
Húúúúúúúúúúúúúúúú, nem semmi a lányod!!!!!! Add át neki mélyrehajolásos gratulációimat. :D Tök ügyi! :D
És Petinek meg gartu a legújabb foghoz! :D Hátha tényleg most már jobb lesz.

Tünde!
Jobbulást!!!!!!
Van új kedvenc nadrágod már? :D

Boldog hófordulót midnenkinek, akinek van. :D:D



Tényleg.. Ki van még olyan fogtalan, mint Hanna? :D

Még nem értem ám utol magam. Az egyik barátnőm pasijának megígértem,h ogy lefordítok egy szöveget, közben egy fordítói állás miatt is kéne egyet fordítanom, de ma megyek a suliba aláírni a diákhiteles papíromat, mert szívóznak, meg zöldkártyát csináltatok, olajat cseréltetek. Tegnap kendőért voltam, meg utána sok-sok meglepetés ismerőssel taliztam (és nagyon jó kedvem lett. :D) és jó későn értem haza. Így is éjfél volt, mire leraktam magam, de egy betűt nem fordítottam... :(
Ez most nem sajnáltatás áradat volt, csak magyarázat arra, hogy miért írok keveset és ritkán. :D

Közben meg elkezdett fájni a torkom, gondoltam semmi baj nem lesz vele. Erre tegnap Ádám hazajön azzal,h ogy fáj a torka. :(

Megyek, mert szészedi a lakást a csaj. :D

Puszi nektek!

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?