Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

CsHeni!
Mennek a drukkok csütörtökre!Ne félj, csak a cél lebegjen a szemed előtt, így elviselhetőbb lesz, szerintem. :wink:

Niki!
Nagyon aranyos Zazi!!!
Szerintem is a turkálós cuccok nagyon megérik, mert tényleg csak kinövik a kiságyban ezeket a rucikat, semmi bajuk sincs.Sőt,mots vettem 2 vacsi új bodyt, gyárilag volt összehatva, még a beleragasztott cimke sem volt kivéve, így tuti új, hisz mosáskor lejött volna.Újat én csak 2 vettem, mert hosszú ujjúak nem nagyon vannak.

Bogica!
Nagyon tetszik a tükrös kép, meg persze a többi is! :wink:

SzHeni!
Le akalappal a húgod előtt is, nagyon szép dologért küzdötök!
Kívánom, hogy sikerrel járjon, és mielőbb legyen megint egy zebrásunk! :wink:

Fleur!
Majd mesélj mi volt ma a dokinál!!Ha lesz kép, azt is kérünk! :wink:
Én most vargabélest csináltam, de a palacsinta is nagyon tuti lehetett, a férjem is szokta így enni. :wink:

Anitta!
Neked is mennek a drukkok!

Lakástéma:
Képzeljétek, a tegnapi napunk nagyon hardos volt.Elmentünk megnézni még 1x a leendő albinkat,hogy kell-e bele venni ezt-azt, és csak most vettük észer, hogy nem tudjuk bekötni amosógépet, mert nem fér be agép,és nincs hozzá vizes csatlakozó!!! :shock:
A konyhába sem lehet betenni.Na meg rákérdeztem újra a szomszédokra, és elárulta za egyik lakó(hárman laknak most ott), hogy az alattuk lévő pasas, ha bepiál, hangosan hallgatja a rádiót!
Na szóval nagyon elkeseredtünk, hogy most mi lesz?Gyorsan keresgélni kezdtünk a neten, és találtunk 2 lakást is, amik magyobbak, újabbak, és nem a 4.-en vannak.Az egyik tetszik is, majd ma megyünk kifizetni a foglalót(kauciót).Ez 3 szobás, és az első emeleten van, közel a belvároshoz, egy csendesebb kis utcában.
Na ezek után felhívtuk az eladó lakás tulaját, aki meg azt mondta, hogy családi zűrök vannak, és most nem eladó alakás(biztos nem adták el, mert arról tudnánk az ingatlanközevtítőtől akinek fizetniük kéne).Szóval most borult minden! :(
De remélem mostmár megoldódnak a gondok, mert ez így elég streszes volt, alig aludtam.Szeretnénk már túllenni ezeken a dolgokon, de a sors mindig tartogat vmit, csakohogy ne legyen egyszerű az élet.

Bocsi, hogy ilyen hosszú voltam, de ezt most ki kellett írnom magamból.A férjem is totál kivan ettől a vándorcigány élettől :?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Lányok!
Ezt nem hiszem el!Most szólt a férjem, hogy beszélt a kiadó lakás tulajával, hogy mikor találkozzunk ma velük szerződést aláírni, meg fizetni, erre mondják, hogy még holnap délig várjunk, mert van egy ismerősük, aki ugyebár elsőbbséget élvez!!!Megáll az eszem!Mostmár nagyon kivagyok akadva! :cry: :cry: :cry:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Annyira tudtam, hogy jó hírek fogadnak majd! És Angie jóvoltából nem is kellett máig várnom, hogy megtudhassam, mert küldött sms-t :)

Fleur!

El se hiszed, mennyire örülök a zebrácskádnak!!!
Gratulálok hozzá, ritka szép erős csíkokat láttam a teszteden! És piros a csík, tehát kislány lesz :lol:

Juca!

Köszi az érdeklődést, de Alsópáhok csak febr. 8-11-ig lesz, most a szüleinknél hétvégéztünk :) De jól emlékeztél, tényleg a szülinapomra kaptam az utazást, de csak februárra tudtunk helyet foglalni. Azért ez a kiruccanás is eredményes volt :)

Annácska!

Hú, már nem emlékszem, hogy hogy sikerült a képet beilleszteni a vonalzóhoz, majd utánanézek, jó?
Nem semmi Peti, hogy már meghódította a széket is :) Azt hiszem bennem is megállna az ütő, ha ilyen látnék :)

Csheni!

Egyszer én is voltam jósnőnél, és félelmetesen bejött minden, amit mondott... Őrület volt, pedig nem nagyon hiszek az ilyesmiben. Még a tesóbabás jóslatára leszek kíváncsi, hogy bejön-e :wink:
Öröm olvasni, hogy milyen vidám vagy most. Remélem az extra beszélhetnéked még tart :)

Angie!

Neked még egyszer nagyon köszönöm, hogy gondoltál rám, és megosztottad velem a jó hírt :) Nagyon figyelmes vagy!

Panka!

Milyen jó memóriád van :) Téged elkerül a kismamás szitaagy-szindróma :)
Na, ez a lakásügy most elkeserített :( Drukkolok, hogy jól végül sikerüljön valami jó megoldást találni!

Niki!

Grat Zazinak a forgáshoz!

Bogi!

Iza csúcs-édes kicsicsaj :) Azok anagy, csodálkozó szemei, olyan kis szép!

Nekünk nagyon jól telt a hétvége, anyuékat és anyósomékat is levette a lábáról a kis virágszálam :) Rettentő barátságos kedvében volt, mindenkit az ujja köré csavart, főleg apukámat :) Jövő hónapban lesz a közös szülinapjuk (28-án), apunak a 70., Dórinak meg az első :) Nagy meglepetésbulit szervezünk nekik :) Már úgy várom :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 

 
 

Sziasztok!

Csak egy pillanatra jöttem. Két dolog miatt.

Az egyik:

Fleur!

Nagyon gratulálok!!!!

Kép

A másik:

Önző módon magunkról. Úgy tűnik, hogy sikerült leverni a gonosz vírusok támadását! Még kicsit köhögünk + orrot folyatunk, de már nagyságrendekkel jobben vagyunk. Viszont, hogy ne legyen felhőtlen az öröm, Apának máris tovább kellett libbennie, pedig épphogy visszafogadtam a hitvesi ágyba. Ment Hollandiába, de csüt. estére már itthon lesz. Addig még 3-at kell egyedül aludnunk Timcsával ...

Na, megyek is, mert fáj, húzódik mindenem és inkább ledöntöm magam, az szokik segíteni.[/b]

kacsa14
 
 


Annácska!

Közben kipróbáltam újra a képfeltöltést, és simán engedi a babafalva még úgy is, ha a képet erdeti méretében meghagyod, lekicsinyíti saját magának :) Ez azért jó fej dolog tőle :)
Csak létrehozod a vonalzód, utána tallózás, kiválasztod a képet, feltöltés, és ennyi.

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Sziasztok!

Nahát, micsoda hirekre jövök haza!!!

Fleur! :D
Nagyon nagyon gratulálok!!!!
Kép

Pussz: Hangyi
hangyolca77
 
 


Panka! :D

A fene vinne el! Sajnalom ezt a sok zürt a lakas tema körül! Remelem mihamarabb megoldodik!

Evi! :D

Orülök, hogy jol telt a hetvegetek, az pedig nem volt ketseges, hogy Dorika mindenkit levesz majd a labarol! :wink:

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc!
Hirtelen azt hittem engem vigyen el a fene, de rájöttem,hogy nincs é betű a billentyüzeteden :lol: Hát én már nem bizakodom semmiben, lesz ami lesz. :(

Évi!
Szitaagy tökéletesen működik, csak most hagyott ki :lol: :oops:
Fennakadt az infó a rostán :wink:
Örülök, hogy jól telt a hétvége.És milyen eredményesen!Kíváncsi vagyok mi lesz Alsópáhok után!Ott a Kolpingba mentek?Majd mesélsz milyen volt, mi is azt néztük ki nyári nyaralásnak.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!
Fleur! Nagyon nagy gratula!!!!!
http://web13.citromail.hu/webmail2_new. ... 608acde3d2
Voltam múlt héten dokinál. Hát... Nem tudom! Nagyon kedves volt, vett kenetet de ennyi. Azt mondta, hogy majd akkor jelentkezzem ha késik a mentruációm. Kérdeztem tőle, hogy az előzményekre való tekintettel nem kéne szednem valamit. Azt mondta nem. Sőt azt mondta vitamint se. Nekem ez nem szimpi...
Nem tudom mi legyen... :?
faul
 
 


Sziasztok újra itt vagyok.A hétvégét általában nem töltjük itthon amig a babák nem születnek meg.De a hétköznapokon itt vagyok. Képzeljétek ma reggel voltam dokinál.32hetes tanácsadáson. A lányokkal minden rendben van azt mondta nagyon szépen fejlődnek.Az egyik baba 1,55kg a másik 1,70kg.Azt mondta nem nagyon vannak lemaradva.31hetesnek felelnek meg. Azt mondta 34hetesen elkezdi az nst vizsgálatokat mert lehet hogy előbb jönnek mivel ketten vannak.Megkérdeztem.Nem lehet orvost fogadni a szülésre.Annál kell szüni aki ügyeletes.Nem igazán örülök neki.Nálatok is igy van?
Bocs hogy ennyit irtam magunkról.
Fleur!
Szeretnék gratulálni.Nagyon örülök.Ugye azt irtad ma mész dokihoz?Nagyon kiváncsi vagyok.
kovacsné
 
 


Virág!
Hát hogyne örülnénk veled, hisz ez a világ legcsodálatosabb dolga!
Amúgy igen én írom Zazi nevében a szöveget J

Sz.Heni!
Akkor csak izgulj J de azért azzal is csínján, majd mi itt izgulunk helyetted! J

Jucmuc!
Akkor megoldódott legalább az ittlét, gondolom azért így sem könnyű, nem a megszokott környezet. De tuti ügyesek lesztek!

Bogica!
Én sehogy nem segítettem Zalánt, egyszerűen a védőnő mondta, hogy nyugodtan lehet játék közben is a hasára rakni és megtettem. Aztán épp ott van neki felszerelve az ágyára egy jó kis játék, azt kezdte el nézegetni és kezdett erőlködni, hogy jobban lássa, aztán egysze csak hopp átfordult. De háton még csak nem is erőlködik, hogy hasra forduljon, úgy sokkal többet lát.

Annácska!
Hát remélem is, hogy korai még a fogaknak, épp hogy kihevertük a hasfájást!
De pl itt az utcában van egy csákó, aki most 8 hónapos, na neki 3 és fél hónaposan már kinn volt az első foga!

Juca!
Hangeffektek tényleg jók, erőlködés aztán átbuckázás valóban fejjel vezérelve kis kézrátolásos segédlettel, aztán kuncogás, hogy na ez is sikerült. Bár a múltkor a kuncogás helyett szegény megijedt, annyira hirtelen áthuppant J

Pankaa!
Lakástémához kitartás!

Évi!
Bocs, nem akarok pofátlan lenni, ha nem akarsz ne válaszolj, de nekem horror árúnak tűnt az alsópáhok. Ti rendesen a honlapon írt árak szerint mentek, vagy van valami kedvezmény?

Üdv!

kancellárka
 
 


Niki!

Gratula Zalánnak a forduláshoz!
A babaúszásnál (itt nálunk) az ÁNTSZ szigorúan ellenőrzi a medencét. Fél órával az úszás előtt már nem mehet be senki a medencébe, hogy a vízforgató át tudja forgatni a vizet. A foglalkozás alatt pedig csak a babák és a szülők lehetnek a vízben, még a medencékhez se lehet belépni, ki van rakva egy tábla, hogy nem szabad belépni!

Évi!
Irigyellek Alsópáhok miatt!
Én is jelentkeztem febr.25-től március 2-ig, de sajnos nincs hely! :cry: Pedig úgy szerettem volna elmenni!

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


Évi!

Hol szülsz? Rákérdeztél a császárra? Bár, ha ügyeletes orvos, akkor okafogyott a kérdés SAJNOS.

Niki!

:lol:

tjuca
 
 


Sziasztok!

Niki!
Gratula Zazinak! :D Ügyike!

Jucmuc!
Szörnyű ez a TB-s kálvária... :( Nem irigyellek.
Mindenesetre bízom benne, hogy nem kell majd ismételni! :wink:
Már jó előre drukk és drukk! :wink:

SzHeni!
Nektek is! :wink:

Bogica!
Jók a képek Rólatok! :D
Szépen növekszik Iza! :D

CsHeni!
Csütörtök reggel nagyon gondolok Rád!
Nekem szerencsém volt a HSG-vel..., remélem Neked sem fog fájni!

Panka!
Nem semmi, már megint nem várt fordulatok... Nehéz most a jót látni, de minden történik vmiért... Kitartás Nektek!

Fleur!
A kényesztetés igen jó dolog! :wink:
Ma van dokizás?

Évi!
Örülök, hogy jól telt a hétvégétek! :D

Kacsa!
Gyógyulj tovább! :D

Juca!
A blog most kimaradt egy kicsit, de pótolom! :wink:
Már működik a vonalzóóóó! :D :D :D

Anitta!
Drukk "oda" is!

Pupy!
Rágyúrni erősen a dologra!... :lol:

Rolly!
Olvastam ám a híreket és örülök. :D
2007 jó év lesz! :wink:

Nálunk most történik a radiátorcsere... ( kis pluszként egy régi álmomat is megkapom a fürdőszobába: törülközőszárítót :lol: )
Apa lemázolta már az ablakkeretet. Csütörtökön jön a redőnyös...
Apránként, de haladunk! :wink:

Puszó Mindenkinek! (egyszercsak jövök! :lol: )
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Niki!

Alsópáhok télleg nem olcsó, kb. 77 Eft lesz a 4 nap, de hát egyszer vagyok 30 éves :)

Beus!

Látom sikerült avatar képet feltenned :) Grat a lányokhoz, szép nagyra megnőttek már :)
Gondolom Juca neked szánta, amit nekem címzett, mert én az idén tudtommal nem szülök :wink: :twisted:

Csibe!

Később még biztos lesz hely Alsópáhokon, ne add fel :)

Brill!

Hú, a törölközőszárítót én is nagyon szeretem :) Klassz, hogy jól haladtok :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Brill!

A kinti idő is nektek dolgozik. Jó munkát. :)

Virág!
Meg is érdemled a kényeztetést!

Évi!
Az én mosógépem is kezdi feladni. Már csak egy félórás rövidprogram működik rajta. Valami lehet a levegőben. :evil:
Vendég
 


Évi!

Nem mondta a jósnő? :lol: 8) :wink:

Beus!

Szóval hol szülsz?

Jucmuc!

Köszi :P

tjuca
 
 


Hello Lányok!

Nálunk is nagyban megy az átrendezés, berendezés, hozzáépítés. Manócskám nagyon beidult a jelenlegi lakása kibővítésével. Ma reggel álltam rá a mérlegre, és (bár a mérleg még nem, de én) kiakadtam. Ugyanis nem méretkezem nagyon gyakran, talán heti egyszer, de inkább kéthetente. Ma meglepően tapasztaltam, hogy a legutóbbi méretkezésem óta, ami két hete történt, 2 kilóval vagyok több. Így összesen 8 kiló plusz. Éreztem is az utóbbi időben, hogy igen megnőtt az étvágyam (főleg a nasizható dolgok irába), és hát nem állok semminek ellen attól a pillanattól amióta a terhességem tudatában vagyok. Nos, most azt nem tudom, hogy folytassam-e így tovább, vagy azért egy csomag keksznek inkább álljak ellen, és türtőztessem magamat.
Anyukák, kismamák. Ti hogy voltatok, vagytok ezzel a dologgal? Mert ha így folytatom, akkor a végén már moztulni sem fogok tudni. Ha heti plusz egy kilóval számolok, akkor a végén, 16 hét múlva már tényleg csak tolni lehet majd engem.

Pankaa!
Ez annyira szörnyő, hogy 33 hetesen ilyen dolgok kell izgatnod magad. Remélem, mielőbb megoldódik ez az albi dolog.

Virág!
Mi volt a dokinál?

Évi!
Szivesen, és Dórikán én ugyan nem lepődök meg, hogy mindenkit levesz a lábáról. Velem is azt tette.

Juca!
Azért nem találkozom soha Kofával, mert én Vácról expressz vonattal járok be, ami csak a Nyugatiban áll meg. Gondolom, aztán a nap végére már megbékült, és elfelejtette a reggeli rohanás nyomását. Ilyen előfordul. Jó ötlet, hogy kérdéseket teszel fel a blogodban, mert így rögtön jön is comment.

Brill!
Az a törölközőszárítós radiátor mindent megér. Mi mindkét fürdőnkbe kértünk. Sőt, az egyik fölé még egy sima törölközőtartó rudat is szereltünk, és ami arról lóg is pillanatok alatt megszárad. Hamarosan végeztek. Már nagyon kíváncsi vagyok a végeredményre. Meg lehet majd valamikor nézni? Már úgy is régen dumcsiztunk. Te hogy állsz a növekedéssel, gyarapodással? Pocidra is nagyon kiváncsi vagyok.

Pupy!
Húzzatok bele!

Kacsa!
Rossz lehet egyedül, azaz kettesben. Juj, én nagyon nem szeretek az új fészkünkben még egyedül lenni. Pedig próbáljuk otthonossá tenni. Hétvégén képeket furkáltunk fel a falra, de még nyomaszt az a sírí csend, és hogy tudom, hogy nincs kerítés a ház körül. Kicsit félelmetes. De nálatok biztos nem ilyen a helyzet. Hamarosan újból együtt lesz a család.

Jucmuc!
Már nem sok van hátra. Most akkor valahogy kibírjátok ezeket az anyagi terheket. Reméljük, hogy pont ezért fog majd sikerülni, és a következő már a tesóra kell majd.

Zsúka drága!
Gondolom, olvasol bennünket. Olyan jó lenne néha hallani is Rólad. Sokat gondolok Rád!

Dido!
Veletek mi újság. Mikor nézik legközelebb a férjed kiskatonáit?

Junko!
Te férjecskéddel mi újság?

Évi79!
Te is nagyon régen jelentkeztél.

Bogárka!
Ennyire lefoglal az új munka?

Faul!
Már nem rémlik, hogy ti mióta is próbálkoztok, és hány éves vagy (lusta vagyok visszanézni a táblázatot :oops: :roll: ), de gondolom nem 2 hónapja. Akkor tényeg komolyabban kellene a dokidnak vennie. Másik orvosvélemény?

Niki!
Csúcs ez a Zazi! Én néha úgy érzem, hogy a mi Zazink feláll a hasamban, hiszen van, hogy lent is rúg, de 1 másodperc múlva már fent is ki akarja dugni a kis kezét a hasamon. Mi lesz, ha kint lesz már? Készítgetem magam. Szerintem hamar le fog menni az a néhány plusz kiló :)

Kemény hetem lesz, mert a kolléganőm szabin van, és mindkettőnk munkáját én fogom most vinni. De azért megpróbálok benézni a kevésbé behavazott pillanataimban.
Zebra, zebra, zebra....
Vendég
 


Há tez ránk most nagyon érvényes:
http://index.hu/tech/tudomany/formula0122/

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Jaj Panka dehogyis Teged! Bocsi, nem is gondoltam ra, hogy felreerthetö lehet! :shock: Termeszetesen a szitura gondoltam! :D


Faul! :D

Sajnalom, hogy nem volt szimpi a doki! Nem ertem, hogy miert mondta, hogy akkor jelentkezz ha kesik a mensi. Nem beszeltetek arrol, hogy kivizsgalasokra lenne szükseged?

Beus! :D

Orülök, hogy minden rendben a lanyokkal!

Niki! :D

Köszike!

Brill! :D

Nagyon köszönöm! Mindenesetre ha kell is menni meg, azt mar TB-re fogjuk tudni csinaltatni!

Angie! :D

Szepen lassan kialakul a kis otthonotok es egyre jobban fogod benne erezni magad! A kilok szerintem nem veszesek de majd megmondjak az anyukak, hogy volt naluk! :wink:
Köszönöm a drukkokat!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Angi!

Köszönöm kérdésed, javulgat. Kicsit fáj még neki, de a hét második felére kaptam időpontot...majd meglátjuk. :wink:
Egyébként nagyon be vagyok sózva, már semmirre nem tudok gondolni, csak arra hozzuk össze ebben a három hónapban valahogy ezt a gyereket.
Most intim tornára is beiratkoztam, hogy én is tegyek az ügyért valamit, kiváncsi vagyok.

Sajnálom, hogy a házban még mindig nem az igazi. De ha majd zöldellenek a fák, meglátod milyen klassz lesz!!!
Vendég
 


Junkó!

Nemááááááá, hogya te géped is dögrováson van :( remélem nincs komoly baja!

Juca!

Mit nem mondott a jósnő? Hogy mikor szülök? Hát, dátumot nem mondott, csak azt, hogy elég kis korkülönbséggel lesz közöttük :) És hogy egyneműek lesznek :) Már csak az a kérdés, hogy neki mennyi a "kis korkülönbség"?

Angie!

Én mindent fölettem, amit megkívántam, válogatás nélkül. Mondjuk nem kellett különösebben vigyáznom, mert csak 10 kilót híztam összesen, de ha nagyon elszaladt volna velem a ló, akkor kicsit visszafogtam volna magam. De nem úgy, hogy nem eszek abból amit megkívántam, hanem úgy, hogy picit kevesebbet eszek belőle. Nálam ez úgy ment, hogy pl. kitaláltam, hogy sült szalonnát ennék. Apa megsütötte nekem, én meg addig ettem amíg le nem fordultam a székről :) :) :) A másik, amiért verekedni is hajlandó lettem volna az a túró rudi volt. Napi három volt az adagom :) Aztán ahogy jött ez a túró rudi őrület, úgy el is múlott egyik napról a másikra. Szóval egyél, amit megkívánsz, csak mértékkel.
A szoptatással nagyon sok kiló lemegy ám! Meg a gyerek utáni rohangálással is :)

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Junko!
Hát én is azt várom, bár lehet, hogy ezután böjtöljük ki a telet, és zöldet egyelőre még nem fogok a kertemben látni. Télen költözni még egyszer új házba nem fogok, azt biztos. Egybéként minden nap egyre jobb.
Ügyi vagy, biztos minden kis hozzátétel segít a lebabásodásban. Jucmuc zebra csapatából egy biztos neked is fog jutni. Én mindenesetre egyet neked kívánok belőle. Férjednek gyors gyógyulást.

Jucmuc!
Nem vészes, de biztos, hogy ez a tempó nem lesz jó, mert akkor ha 1 hét +1 kiló, akkor a nyolchoz még hozzáadhatok 16-ot, és az már nagyon kemény. Lehet, hogy marad a nasi kiiktatása. Abban úgy sincs sok vitamin, ami a babának kell.
Vendég
 


Évi!
Hát úgy lesz, visszafogom magam. Csak én ha valamit el kezdek enni, nem tudom félúton abbahagyni. Ez a nagy baj!
Gondolom, a hírtelen gyarapodással csak akkor lenne gond, ha vizesednék. De ilyet még nem tapasztaltam. Gyűrűim, cipőim ugyanúgy jók rám.
Vendég
 


sikerült aludnom egy kicsit,mostmár bizakodóbb vagyok.

Angie!
Jó munkát neked, de csak lassan, apránként! :wink:
Kilók miatt ne parázz, velem is így volt, de mondjuk én nem nassoltam,inkább a gyümi sok.Nekem is 4 hét alatt 4 kiló plussz.Ez van, majd lemegy, te is víkonka csajszi vagy! :wink:
Én azt mondom, mindent egyél, ami jólesik, max. az adagon lehhet spórolni.
Én Emilim is akrobatának készül, de mostanában csak jobbra balra lavírozik odabent, és nekifeszíti magát a hátával, másik oldalon meg jön ki a lába, én meg számolom közben a csillagokat :lol: , meg ugrálok, ha csikiz.Nagyon sokat erősödött a múlt héthez képest!Mi lesz velem így? :roll:

Évi!
Alsópáhokra milyen korán kell foglalni, hogy legyen hely??

Beus!
Jó nagyok már a lányok, kitartás!Hogy vagy?Éjszakák?
Ja, és ügyi vagy te, jó az avatárkép!

Faul!
Szerintembeszélj másik dokival is.Egyébként vitamint nem kell felíratni, akkor szeded amikor jónak látod.Én is szedtem előtte Elevitet, másnaponta egyet.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Pankaa!
Kezdek megnyugodni :)
Vendég
 


Sziasztok!

Csak gyorsan jelentkezem pindur pandúr jól érzi magát, óriási 6 mm és dobog a szíve :) Sajnos képet most még nem kaptam, de szerintem legközelebb már kapok.
Ha minden igaz kedden megyünk.

Majd még jövök.

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Fleur!
Ez csodálatos!!!Nagyon örülok!
Jövő kedden mentek megint?Párod is bent volt az uh-on?Mit szólt?
Új vonalzó? :wink:

Angie!
Nygugodjál is, a dokik nem érthetik ezt, ők pasasok :twisted:
Jó nektek,hogy már a saját házatokat csinosítgatjátok!Fotót kérhetek róla?Kívül-belül! :wink:

Brill!
Próbálom én is így felfogni.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Már nem is merek a szemetek elé kerülni :( :(
Egyszer jövök, elhatározom, hogy jövök gyakrabban, de aztán mégsem tudok jönni olyan gyakran... Szégyellem :(

Fleur :)
Naqyon-nagyon gratulálok! A kis 6 mm-eshez! :) Hihetetlen, nem? Olyan jó, hogy Neked is sikerült spontán! :) Most nagyon boldog lehetsz! Amikor megláttam a vonalzódat, végigborzongott a hideg a hátamon, kicsit átéltem a saját zebrámat újra :)

Puszillak!

KépKép
unique
 
 


Juca, Évi :)
Mit olvasok? Nem alszanak a pöttömök? :(
Hú, én már nagyon kivoltam amikor Laura nem aludta át az éjszakát. Mondtam, nem létezik, hogy éhes... :(
Most már végigalussza, este 8-tól reggel 7-ig. Ha fel is kel, visszaalszik magától. Ha sír, akkor is, tudja, hogy nem megyünk ki hozzá. Hamar elalszik. Nagyon édi. :)

Timika :)
Jobbulást Kristófnak! Mi lehet a baj, miért nem gyógyul? Voltatok azóta valamerre?

Kisbabák :)
Nagyon szépek a kisbabák, gyönyörűek, imádom a képeket nézegetni! Egy kis nosztalgia... :)

Ha bárkinek segítség kell, bármiben, szóljatok, jó? Mindig itt vagyok, csak sokszor nem jutok el az írásig...

Heim Pálba kell valakinek egy átadott szemészeti vizsgálat febr 2-re? Csak azért, mert elég hosszú a várakozási idő, és közben elmentünk már, minden rendben, így nekünk már nem kell. Ha senkinek nem kell, lemondom. :(

Puszi

KépKép
unique
 
 


Sziasztok!
Jucmuc!
Szimpinek szimpi volt a doki, csak szerintem ő egy kicsit a természet farkastörvényeinek a híve. Azt mondta, ha lesz mégegy vetélés akkor majd vizsgálódunk. Csak nekem ez nem elég, bár lehet hogy igaza van és felesleges...
Pankaa!
Én is szedem a vitamint, mivel állítólag jó ha egy fél évvel elöbb elkezdi az ember. A dokinál csak a hozzáállás miatt kérdeztem rá.
Lehet jobb lett volna ha nem teszem,,, Legalább kevesebb aggályom lenne. Bár a hormonjaimra akkor is ráézhetett volna...
Na, mindegy! Majd még alszom rá!
faul
 
 


Fleur! :D

Nagyon örülök! Alig varom mar, hogy lassam a kepet! :D

Faul! :D

Tenyleg sajnalom, es teljesen igazad van! Nem igy ismertem a doktor urat. Raadasul amikor tavaly csak par napot voltam otthon es elmentem hozza, rögtön adta a beutalot, nem volt ilyen süle...

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Kedves Faul!
Bár nem ismerem a történetedet, de tapasztalatból mondom ha rossz érzésed van egy orvossal szemben keress fel egy másikat is. Később még mindíg rá érsz dönteni valamelyik mellett.

Andi
Kép
Kép
beke andrea
 
 


Sziasztok!

Már tegnap akartam jönni, de aztán leájultam a gép elől… :wink:

Fleur!
Nagyon-nagyon gratulálok a 6 mm-es óriásbébikédhez (jaj, úgy örülök neki!!! :D :D :D )! Vigyázz Magadra, puszi! Vonalzó-váltás? ;)

Kanci!
Zazi igazán nagyon ügyi baba (asszem, öt hónaposan ő is mászni fog, akárcsak Kende… :wink: ). És a fog lehet, hogy most kötődik, Kende is ennyi idős volt kb., mikor elkezdett nyálzani és rágni, és három és fél hónaposan koccant a kiskanál. ;)

Anita!
Nagyon drukkolok Neked!

Bea!
Gyönyörű formás kisfiad van! :)

Bogi!
Iza csodálatosan szép kislány! :)

Szheni!
Egy hős a húgod, kitartást neki is! :)

Panka!
Hááááát, azért nem semmi kálváriát jártok a lakásért… :roll: Remélem, most már minden oké lesz! De a stresszt most felejtsd el, légyszi!!! :)

Évi!
Atyavilág, már egy éves lesz a csajod!!! Te jó ég, hogy öregszünk! :D

Kacsa!
Kitartás, a 3 nap hamar elröppen!

Beus!
Örülök, hogy jól vannak a lánykáid! Lehet, hogy írtad már :oops: , de hogy fogják hívni őket?

Csheni!
Drukk a HSG-hez!

Brill!
Neked is van blogod, és én erről nem tudok?!?!? Ejnye-bejnye… :wink: Szal kéretik megadni, hogy hol is található (már ha szabad… :) )! És csak hajrá-hajrá az alakítgatásokhoz!

Angie!
Sztem nem gáz a két kiló, és ha nagyon aggódsz, akkor max. tényleg a nasit csökkentsd egy picit.

Junko!
Az intimtornának nagy hasznát fogod venni a terhesség és a szülés alatt… ;) És örülök, hogy a férjed alakul, biztos nem könnyű szegénynek. A mosógépnek meg üzenem, hogy tessék meggyógyulni!

Faul!
Azért nem volt szép a dokitól ilyet mondani, hogy még egy vetélés és akkor majd vizsgálódunk… Egy gyerek nem gyerek??? Ő nem erre esküdött föl… :?

Babaholmi: nálunk is szinte mind használt, én alig vettem Kendének, hiszen valóban nem bírják elnyűni, no azért ő már mászik benne meg minden, de ettől függetlenül nem lesz semmi bajuk (remélem, még a tesóknak is jó lesz majd).

Tegnap extra dolgot művelt a fiatalember: aludt fél kettőig, kajált, ez eddig oké is. Aztán két órakor megébredt, és elkezdett vidáman buborékokat fújni, meg bababázni, mintha reggel lenne… :D Háromnegyed órámba került meggyőzni, hogy téved, különböző eszközökkel próbálkozva: az első volt a cici (ami nem kellett neki, hisz fél órával előtte evett). Akkor bevetettem a ringatást, amivel csak azt értem el, hogy elkezdett beszélgetni a falon lévő árnyékokkal… :twisted: Aztán hagytam egy kicsit magában ellenni, de ez sem volt oké, mert nem tudtam tőle alukálni… Úgyhogy újra elkezdtem ringatni, és végül 3/4 óra után megadta magát… Háááát, nem mondom, hogy nem fáradtam el…Kíváncsi leszek a mai éjszakára… :wink:

Most megyek, puszi mindenkinek (és sorry, ha vkit kihagytam!)!

Kép
Kép
norwell
 
 


Sziasztok!

Virág!
Máris dobogó szív? Annyira jó lehet. :oops:
Picit-picit irigykedek.
Lassan én vagyok egyedül a régebbiek közül akinek még mindig nincs. Na de majd most. :)

Évi!
A mosógép már régóta vacakol, csak nem vettem róla tudomást. De most már asszem a végére kell járni, mert ez a félórás mosóprogram azért nem az igazi. Azért érdekes ez a jóslás dolog kiváncsi vagyok.
Nekem azt jósolták nov-dec-ben kismama leszek, hááát nem igazán érzem magam kismamának egyenlőre...(biztos összetéveszett Virággal) Viszont Csibééknek bejött.

Faul!
Bár én is Rousseau párti vagyok, sztem is kérdezz meg még egy dokit. Ha elsőre nem szimpi váltani kell!

Niki!
Nagyon aranyos a kisfiad! Olyan nagy már ő is.

Panka!
Ez a lakás ügy nagyon rosszul hangzik! Kiváncsi vagyok a fejleményekre.

Norwel!
Te is csináltad ezt a tornát? Ez a Kriston féle. Nagyon várom már, hogy, milyen lesz. Ja és fejen kéne állnom minden nap, de azt mindig elfelejtem. Állitólag az is jó!
Aranyos lehetett Kende. :) Na elkezdtetek próbálkozni?
Vendég
 


Jó reggelt mindenkinek. Köszönöm a gratulációt a lányokhoz.

Lenne egy kérdésem:
Mult héten pénteken kezdődött.Újabban hányok.Reggel elég egy kis köhögés este ha több a savam akkor is tehát mintha most kezdeném a terhességet.Van valakinél ilyen tünet?Ez normális szerintetek?

Tjuca
Igen beszéltem tegnap a dokival.Itt szülök tapolcán.De nem fogadhatom meg mert itt már nem lehet.Aki az ügyeletes annál kell szüni.Azt mondta császár lesz mert az egyik baba farfekvéses.Ti hogy vagytok?

Évi77
Veletek mi újság?Minden oké?

Pankaa
Köszi a kérdést.Hát mit mondjak megvagyunk de már nem a legjobban.Mindenem fáj és egyre nehezebb ellátni még az itthoni dolgokat is.Komolyan napról napra erőtlenebb vagyok. Remélem ez normális.Vannak éjszakák amikor nagyon jol alszom de van amikor minden órában ébren vagyok és akkor másnap kómás vagyok de nem alszok mert akkor még kevesebbet alszom éjjel.Sokat fáj a hasam is.Röviden ennyi.Nálatok mi a helyzet.Jól vagytok?

Fleur
Hát nem is tudom mit mondjak,ez fantasztikus.Gratulálok és szivből örülök
kovacsné
 
 


Jó reggelt!

Beus!
Epéset hánysz?Rennie-t próbáltad már?Nekem nagyon bejön, elmúlasztja a gyomorégést, a savasságot.A babák fölnyomják a gyomrodat, ezért sokkal könnyebben hányszm vagy éghet a gyomrod.Ezt lehet kismamáknak is szedni, próbáld ki.Meg este 6kor vacsizzál, ha nem így tennéd, és akkor már ne egyél gyümit ami savasítana.Nálam ez így jól működik, már ha sikerül betartani :oops:
Mijól vagyunk, leszámítva ezt a laksámizériát.Én is hétről-hétre érzem, hogy kevesebbet bírok, bár ezt az agyammal nehéz elfogadni, de a testem jelez, így kénytelen vagyok tudomásul venni.
Éjszakázásokkal azzal vígazstalaom magam, hogy talán így vmennyire hozzászokok, és nem lesz hirtelen olyan megerőlteteő, ha meglesz Emili.
Kitartást, és jó pihenést!
A baba nem fordulhat még be?Szerintem van rá esély, még ne add fel.

Junkó!
Torna tényleg jó, csináld csak!Mosógép javítható, vagy újat kell venni?
Fejleményekre én is kíváncsi vagyok, majd ma kiderül!

Faul!
Én pont ezt a hozzáállást útálom a dokikban, hogy nem tudják átélni amit egy nő érez vetéléskor.Nekik ez természetes kiválasztódás, a nőnek meg tragédia, egy kisbaba elvesztése.És ezt olyan lazán tudják tálalni.Nekem is nagyon rosszul esett, mikor 6 hetesen bementem vérzéssel a kórházba, és az ügyeletes doki a végén azt mondta, hogy mostmár neki mennie kell, mert várják a terhesek!Miért én 6 hetesen nem voltam az??? :shock:
Mintha egy 6 hetese baba még semmi lenne!Felháborító!
Szerintem beszélj egy mások dokival is, vagy legközelebb próbáld elmondani neki, hogy te mit szeretnél, és ha ő arra nemet mond, akkor válts.

Norwell!
Mostmár nem idegeskedek, beletörődtem, hogy ez van.

Nárcisz!
Meglestem tegnap a képeket! :wink: Nagyok már a lányok, olyan kis édesek!Jót babázhatsz velük! :D
A kocsi is nagyon vagány.Nagyon szép kis család vagytok!
A kocsiban állandó helyük van a lányoknak, vagy szoktátok váltogatni őket, hogy ki van elöl? :roll:
Te hogy vagy?Pocakod gyógyult már?

Anikó!
Veletek mi újság?

Adri!
Ma mentek Levivel a dokihoz?Majd gyere mesélj, hogy mit mondtak!

Pupy!
Veletek mi újság?Munka még mindig jó?

Szép napot Mindenkinek!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Sziasztok!

Fleur!

Nagyon gratulálok a babához, tök jó, hogy már szívműködést is láttatok! Nagyon-nagyon boldog pocakosodást kívánok!

Panka!

Mi január elején foglaltuk le a februári utat, de lehet, hogy nyáron jóval előbb kell jelezni, nem tudom. Tök jó, már hármasban mentek majd :)

Unique!

Dóri csak egyszer kel, és nem akarom leszoktatni róla egyelőre, mert nem érzem teljesíthetetlen kérésnek, hogy egy éjjel egyszer átmenjek hozzá :)

Norwell!

Mi ne öregszünk, max bölcsebbek leszünk, csak a gyerkők öregszenek :lol: :lol: :lol:
Néha nálunk is van ilyen éjszakai parádé, de nagyon ritkán. A ma este már biztos nálatok is olyan lesz, mint eddig mindig :)

Beus!

Ha jól emlékszem Juca is hányt a terhesség végén :(
Jól vagyunk, köszünjük, velünk minden rendben :) Dóri nagy zsivány, kipakolja a konyhaszekrényt :) Meg belemászik a mosogatógépbe :) Ilyen nagy segítségem van ám nekem :)

Teszek pár képet is :




Kép

Kép

Kép

Kép
Évi77
Szigetszentmiklós
 
 


Évi!
Nagyon édes a kis hercegnő!Egy év múlva már főzni is fog? :wink: :lol:
Igen, biztos jó lesz hármasban menni, de majd április-május körül elkezdjük szervezni, hogy legyen hely amikor akarunk menni.

Képzeljétek, nincs albi, kiadták az ismerősnek. :cry:
Marad a 4. emeleti, csak a fürdőbe nem fogunk beférni a mosógéppel.
:roll:
Hát ez van.Nagyon szomorú vagyok most. :cry:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Evi! :D

Tünderi ez a kiscsaj! :D El tudom kepzelni, ahogy ott totyoraszik egyfolytaban az anyukaja körül! :D

Panka! :D

Sajnalom az albi dolgot! Es akkor hova tudjatok majd tenni a mosogepet?

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Évi!

Látom megoldottad a ruhamosás kérdést!
Dórit teszed ruhástul a mosogatógépbe. :mrgreen:
Vendég
 


Jucmuc!
Az erkélyre :lol: . Most még talán lenne egy másik albi, 2. emeleti, 3 szobás, de az meg a férjemnek nem szimpi vmiért, és nem tudom meggyőzni.De majd csak lesz vhogy. :roll:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Virág!
Jaj de jó! Gratula az óriasbébidhez. Én annyira de annyira örülök, annak ellenére, hogy 100%-ra biztos voltam a teszted után, hogy minden rendben odabent. És ez így is fog maradni, hiszen a csoda-spontán babák a legerősebbek! Úgy-e Brill, Unique, Tündi és a többiek?!
Élvezd ki a kismamaságodnak minden percét. És én nagyon drukkolok, hogy a vágyad teljesüljön, és egy kislány élete formálódjon a méhedben.

Panka!
Szegénykém! :cry: :cry: Én annyira sajnállak, hogy így alakult. Nem tudtok még futni egy kört, vagy már ki kell költöznötök? A mosógép pedig fontos része lesz az életeteknek, fontosabb mint eddig bármikor. Menet közben hátha találtok valami jobbat.

Évi!
Én mindig elolvadok Dórikától! Még meg sem született Manócska, de én már egy ilyen Dórika formájú hugicáról álmodozom.
Ha így haladtok, hamarosan tényleg átveszi az uralmat a konyhában. Hogy lehet valaki ennyire cuki??!!

Beus!
Biztos nem könnyű az ikres anyukáknak, főleg így a vége fele. Hanyadik hétben is vagy? Lényeg, hogy a lányoknak már szép méretük van, és innen már semmi baj nem érheti őket, még ha előbb is akarnának jönni. Azért még marasztaljad őket odabent egy keveset. Próbáld ki a Rennie-t.

Anita!
Jelentkezz! Nagyon drukkolok egy újabb zebráért!

Unique!
Ne viccelj! Úgy örülünk, amikor jössz. És az a lényeg, hogy jössz, és írsz. Laurácskának is nagy szüksége van rád, és te megadod neki, a maximálisat. Mi pedig örülünk a 'maradéknak' :)

Norwell!
Kende a kis huncut. Megvicceli az anyukáját. Szerintem ő pontosan tudta, hogy a napnak épp melyik szakaszában van, csak ilyen vicces kedvében volt :)

Brill!
A blogodat én is megnézném!

Puszi MINDENKINEK!
Vendég
 


Nárcisz!
Az utolsó albumban a képeken Balázs látható? A lányban biztos vagyok, és feltételeztem, hogy a férjével volt nálatok látogatóban.
Nagyon édesek a lányok, és tényleg hiper-szuper jó babakocsit vettetek. Gondolom, mindenki bámul benneteket, ahol megjelentek. Nem sok ikres anyuka tologatja a gyerekeit, ezért ritka látvány lehettek :)
A baldahint és a rács védőt vetted, vagy te varrtad?
Vendég
 


Sziasztok!

Unique-hoz hasonlóan én is napok óta nem jöttem már és sajnos most sem tudok sokáig maradni, mert vár a halom házimunka (kihasználom az időt, hogy apa elvitte Kristófot sétálni).

Fleur :) NAGYON NAGYON GRATULÁLOK A KIS 6mm-esedhez!!!!

Unique :) Én meg azért szégyellem magam, mert még mindig nem válaszoltam az emiledre :oops: :oops: Ne haragudj!!! Kristóf valószínűleg azért nem gyógyul meg rendesen, mert vagy nagy az orrmandulája vagy nagyon szűk az orrjárata. Egyébként nincs vele semmi komoly, jókedélyű, csak állandóan szortyog és szuszog mint egy kis Darth Wader (remélem jól írtam :roll: ). Holnap visszük megint fül-orr-gégészhez, szerintem megint le kell majd dugni neki azt az átkozott csövet :cry: :cry: :cry:

Kristóf is többször ébred még éjjel, de engem sem zavar túlzottan, mert csak magamhoz húzom, cicizik egy kicsit és alszunk tovább :lol: :lol:

Pankaa :) Nagyon sajnálom, hogy ennyi problémátok van az albérlettel! :( És a mosógép akkor hova kerül?????? :shock:

Évi :) Nagyon bájos Pipid van!!! :lol: Én is teszek majd fel képet Kristóról ha sikerül végre letöltenem.

Csibe :) És szombaton vagy vasárnap jártok?

Juca :) Nem te mondtad még korábban véletlenül, hogy van egy mondókás listád?

Na búcsúzom is, megyek vasalni :(

Szép napot mindenkinek!

KépKép

KépKép
timika
 
 


Sziasztok!

már megint egy gyors bejelentkezés !
Köszönom mindenkinek a drukkokatde ez most más nem fáj, viszont a mellem már igen.vagy csak beképzelem?!


Fleur!
Szép nagy már a pocaklakód csak most azt nem tudom hogy az inszem nem sikerült utánna meg spontán???Kérlek válaszolj.Mit szedtél???Még valami aminek igazából nincs nagy jelentősége. Bellanitta a felhasználónevem.bocsi ugye nem haragszol hogy szoltam.

Bogi
Iza csada szép kis csaj.

Évi
Látom Dóri besegít a mosogatásba mehkkorát nőtt nagy édes.

Kép

Kép
bellanitta
 
 


SzHeni
Szegény. De jó, hogy ilyen édes tesód van, hogy segít nektek.

Jucmuc
De azért soha nem lehet tudni. Nagyon gondolok rátok!

Bogica
Köszi:)
Iza nagyon édes :) kis formáska :)

CsHeni
Köszi. És ne izgul a HSG miatt nem lesz olyan rossz és gyorsan túl leszel rajta.

Pankaa
Vargabéles nyammm....én annyira éhes vagyok, úgy érzem sosem fogok jól lakni.
Lakás :( nem nagyon van szerencsétek.
És kaptatok már választ?

Évi
:) Kösz. Hát remélem is hogy kiscsaj lesz, meg lett rendelve..amúgy csak viccelek már annyira
nem számít. Kispasinak is ugyanúgy fogok örülni :)
Azon nem lepődöm meg, hogy vigyorex az újja köré csavart mindenkit.

Kacsa, Hangyolca, Faul, Beus..hát nem győzök hálálkodni..

Faul
Ha nem szimpi feltétlenül keress mást!

Brill
Na ez jó dolog :)

Angie
Na és hogy haladtok a berendezés-átalakítással? Szeritnem +8 még nem a világ vége. Én már most sem
bírok ellen állni az étvágyamnak, na akkor velem mi lesz? :) Én amúgy igyekszem megoldani zöldség gyümölcs
és joghurttal. Hátha ez neked is segít.

Unique
:):) És miért is haragudnánk :).

Norwell
Igen hát nem ártana. Nemsokára cserélek egyet.:)

Junko
Igen, ugye én is alig hiszem, hogy lehet egy ilyen kis vacaknak szíve.:)
Én tudom, hogy te is követni fogsz. Tudod mi már kiböjtöltük, így megérdemeljük..

Bellanitta
Nem haraxom és bocsi. Valamiért nekem a másikra állt a kezem.
Igen spontán sikerült végül :). Az inszem novemberben volt és sikertelen. Decemberben csak bromocriptint szedtem,
semmi mást. Ja meg vitaminokat.

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Sziasztok!

Belanitta!
Nagyon szorítok!Mikor tesztelsz?

Timika!
Én is most vasaltam ki. :D
Nagyon jó az új vonalzód!

Angie!
Jövő 7végén kell költöznünk.

van egy másik albi, most szóltunk, hogy kéne, de csak holnap ér rá a tulaj rendezni a dolgokat, fizetés, stb.Így holnapig mgint ehet apenész, hogy akkor mi lesz?Még a végén ezt is kiadja addigra másnak :evil: . Dehát ez van, nem tudunk többet tenni.
Mi most i kifizettük volna, hogy legyen biztos a dolog, de ha nem ér rá... :roll:
Bocsi, hogy itt panszkodok Nektek, de annyira elegem van már ebből a keresgélésből!Egyik lakás rosszabb mint a másik, nehéz iskolaszezonban jót találni, tele a város egyetmistákkal.Nyáron biztos nagyobb lenne a választék.

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Panka!

Köszi!!! Albi miatt, hát nagyon drukkolok, hogy sikerüljön találni. Pesten van kiadó albink :wink: Ugyan negyediken, de van lift!

Évi!

Lásd blog :-) Remélem nem gond!

Fleur!

Legközelebb kérek képet!

Bellanitta!

Bocsi, de most nagyon negatívnak tűnhet, amit írok, de nem az. Szóval a beágyazódás után el kell telnie pár napnak, míg lesznek jelek. Feleslegesen ne figyelj a melledre, hasadra, szurkapiszkákra. Tudom, hogy irgalmatlanul nehéz. Ha egy hét múlva éjjel többet jársz pisilni, vagy felébredsz, mert olyan rosszul érzed magad (Virág ismerős? Na én innen tudtam :wink:), na akkor jó eséllyel kezdhetsz gyanakodni. Kívánom a legjobbakat, hogy három hét múlva Te is egy 6mm-es óriásbébivel gyere!

Mennem kell!

tjuca
 
 


Nagyon lecsendesedett mostanában a topik. Pedig volt itt ám élet korábban. Igaz, vehetjük ez pozitívan is, mert ez azt jelenti, hogy szépen lassan mindenki lebabásodik, és ettől van kevesebb ideje. Akkor viszont ezt a tendenciát folytatnunk kell....

Én lépek, mert doki-időpontom van. Gondolom, sok újat nem fog mondani, de meg kell jelennem. Már így is másfél hónapja voltam, spóroltam két hetet.

Szép délutánt MINDENKINEK!

Puszó!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?