Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Először is:
Jucmuc:
Sok boldog születésnapot.

Heni:
Örülök, hogy így fel dobva és ilyen jó kedved van.
Én is fel vagyok dobva, hiszen ma már kezdjük a szurikat. Remélem, hogy minél hamarabb lesz baba nálatok. Nekem is beszélgethetnékem van, csak sajna vár a munka.
Egyébként nem akarlak felzaklatni és a kedvedet sem akarom elrontani, de elmesélnéd nekem, hogy mi történt nálatok? Akár priviben. Ha nem akarsz beszélni róla természetesen azt is megértem.

Most csak ennyire futotta.

Lányok nagyon izgulok már.

Puszi mindenkinek
Heni
szalai heni
 
 


Oltásos infó a blogban :-)

tjuca
 
 


Bellatina
Szorítok.

Pankaa
Jaa nem úgy értettem, hanem, hogy semmi rossz:)Én magamra találtam eddig minden féle jót. Vadi új cuccokat. Gondolom majd
a leendő babóra is fogok:).
Nálunk az este nagyon gáz volt. Azt hittem a szél bedönti az ablakot nem is tudtam elaludni csak 4 körül, annyira féltem.

Annácska
Akkor ez kezd izgi lenni.:) Nem unatkozol:).

És hát teszt. Megint fura dolgok törtek rám. Cici fáj nem tudok ráfeküdni és tegnap egy jó kis hasmenés is rámköszöntött, ami már önmagában is kezd gyanús lenni így 41 nap tájékán.
Na szóval ma nem bírtam tovább és csináltam egy tesztet gondoltam lesz időm magam kibőgni, mert
úgyis itthonról dolgozom. Hát az örömtől bőgtem
Kép

De azért még ezt sem kell 100%-nak venni. Hétfőn 1 órára megyek UH-ra a SOTE-ra a dokimhoz.:)
El sem tudom hinni:).

Puszi nektek.

KépKép
KépKép
fleur
 
 

 
 

Ja és ami még nagyon fontos, 5 év alatt 10% esélyt adtak nekünk az orvosok. És az ő segitségük nélkül sikerült (vagy a Bromicriptin csodákra képes, mert abból kellett felet szednem:)). De az inszem óta tuningolom magam, hogy anélkül is menni fog. A gondolat ereje őrületes.

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Felur:
Csak halkan csendeben, de nagyon gratulálok. Remélem minden a legnagyobb rendben lesz és az orvos is megerősíti a teszt eredményét.

Puszi
Heni
szalai heni
 
 


Sziasztok :)
Fleur :)
Azta micsoda hír :D Gratula neked a kis zebrához :) Tudtam, hogy sikerülni fog :D
Párodnak tudja már?

CsHeni :)
Örülök, hogy ilyen boldognak látni :) A tervek nagyon fontosak, ezek éltetik az embert :)
Asztrológust már évek óta keresek, így ha nem gond írnál róla pár sort priviben?

Panka :)
Gyógytornára most nem kell járni, majd kontrollra kell visszamenni, de apa is és a védőnő is azt mondta, hogy jött kifelé a mélyedés :)
Tornáztatja eleget magát Peti itthon :lol:

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Virág!

Én nem halkan, ez annyira zebra, hogy csak na! El sem hiszed, hogy mennyire örülök, végre 2007. első zebrása :wink:
Hatalmas puszi! A főnöködnek jó kis borsot törsz az orra alá 8)
Kép

csak csendben jegyzem meg, hogy Évi Alsópáhokon telelt :lol:

tjuca
 
 


Virág!
Tudtam-tudtam-tudtam!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Nagyon nagyon örülök!!!Hatalmas gratula!!!!!
Párod mit szólt?Tudja már?Jaj gyere és mesélj, nagyon kíváncsi vagyok!
Ez nagyon poziotív teszt, jó kukkokálst hétfőre, remélem már látszani fog vmi!!
Ez a tiéd:(ma kaptam, és gondoltam hogy 7végén megkapod, ha jössz a zebrás teszttel :wink: )
Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Juca!
Évi nem februárban megy Asópáhokra?Most a szüleinél lesz,nem?
Vagy félreértettem vmit? :roll:

Syrynx!
Mi újság van Veled?Már nem sok van hátra!Gyere mesélj!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Fleur!

Annyira de annyira örülök, hogy sikerült, el se tudom mondani, hogy mennyire.:) Ma már sírtam egy sort, miután kaptam reggel egy smst egy baba születéséről és most megint.:)
Sok sok zebrát kívánok mindenkinek erre az évre.:)

Puszi
zsúka
zsúka
 
 


Jó reggelt Lányok! (reggel óta írom az üzenetet)
Nem tudom miért van az, hogy ennyire nehezemre esik a gépelés, pedig vakon gépelek. Na de megeröltetem egy kicsit magamat.

Köszönöm Manócskám dícséreteit!

Cs.Heni!
Remélem, hogy idén baba lesz a dologban. Az biztos, hogy könnyen teherbe tudsz esni. Bíztam benne, hogy a dokid lebeszél első körben a lombikról. Szerintem jól gondolkozik.
Az asztrológushoz témához nem tudok hozzászólni, mert én nem hiszek benne, én az égi áldásokban hiszek, és nekem eddig azok nagyon bejöttek. Lényeg, hogy végre rendbe jöjjenek a dolgok nálatok. Igazán ideje már.

Juca!
Nem lehet, hogy én ma Kofát láttam a metrón? Nagyon Kofa formája volt a fickónak, igaz majdnem háttal állt, és csak profilból láttam. Barna velur kabát volt rajta, és egy barna bőrtáska volt nála. A blogod nagyon hasznos. Remélem, sokan olvassák. Te látod, hogy hányan térnek be az oldalra?

Évi!
Jó pihenést!

Brill!
Kitartást. Biztos nagyon szépek lesztek. Már vettetek is bababútorokat? Marhall nincs összezavarodva az átalakításoktól. Bár az jó megoldás volt, hogy szakaszosan csinálni, így volt ideje az első fázist megszokni. Várunk már, gyere, ha végeztetek.

Anikó drága!
Mi újság veletek? Ritkán jössz mostanában, és keveset tudunk Rólad. Gondolom, minden rendben a körülményekhez képest.

Nárcisz!
Nagyon drágák a lányaid. Ügyi anyuka vagy.

H.Heni!
Akkor ti már élesben készültök a beültire. Nagyon drukkolok.

Jucmuc!
Nálatok is sinen a dolog. Nagyon örülök. A fizetéses dologért pedig még mindig nagyon ki vagyok akadva. Én lehet, hogy nem adnám még fel. Ki kellene sajtolnia TB-től egy igazolást, hogy fizetik, és akkor a Kaáli kénytelen lenne elfogadni. Remélem, nem az van, hogy kétszer akarják behajtani a pénzt, tudván, hogy külföldről jársz. Az durva lenne.

Annácska!
Petike már a talin nagyon aktív volt. El tudom képzelni, hogy azóta még mennyit fejlődött. Én is készítgetem magam, hogy majd sokat kell rohangálnom a kisfiacskám után. Már most hatalmasakat hancúrozik a pocimban.

Hűha lányok. Mennem kell. Ezt a levelet is egész délelőtt írtam. Folyton félbeszakított a főnököm valami munkával. Hogy is képzeli?! :)
Vendég
 


Panka!

Nem ez volt múlt héten a szülinapi ajija?

tjuca
 
 


Virág!

Nem frissítettem rá reggel óta, csak miután elment az üzenetem láttam a monitoron az üzim felett egy zebra lábat. Feljebb görgettem, de egyből tudtam, hogy te vagy.
Már mondtam, hogy zebra-elvonási tüneteim vannak. És ezen most te segítettél, de én ezt éreztem, és tudtam is.
És még hogy nem 100%-os. Ettől erősebb két csíkot nem sokat látni.
Hatalmas GRATULA!!! Végre!
Kép


Zsúka!
Én neked is nagyon-nagyon drukkolok!!!
Vendég
 


Angie!

Nem szoktam megnézni, pedig van statisztika. Valahogy azt hiszem kb. 35-40-en, lehet többen, lehet kevesebben. Én úgy vagyok vele, hogy elsősorban a saját szórakoztatásunkra írom a blogot, meg egy kicsit életben akarom tartani a tunyuló agysejtjeimet Kinga mellett is. Rokonok, ismerősök, Ti, meg a nyári babások. Lehet terjeszteni ismerősöknek, ha gondoljátok.
Persze én úgy vagyok ezzel, hogy kb. úgy szófosok, mintha piciny lelkemet a világot jelentő deszkákra tenném ki, aztán egy mordabb pillanatban visszaolvasok, és kiderül mekkora hülyeségeket hablatyoltam össze :-) De tényleg akarok benne némi hasznos szálat is, hiszen vágyom az interakcióra, és talán most :-) Mert ugye még a locsifecsi is uncsi az embernek magában :twisted: kell visszajelzés, praktika, trükk, kritika miegymás... 8) Úgyis moderálok, aztán ha valami csípi a szemem, nem engedem tovább, de ilyenre nem volt példa :D Úgyhogy lehet ám írni, bár gépelés nélkül viszonylag nehéz 8)

Panka elcsórtam a zebrádat, bocsi :twisted: de nagyon csúcs!

tjuca
 
 


Sziasztok!

Virág!
Gratula!!! :D
Végre leírhattam már Neked is... :wink:

Kép

Angie!
Köszi az sms-t! :D

Puszó Mindenkinek!
Brill Kép

Kép
brill
 
 


Virág :lol:

Tiszta szívből gratulálok, és borzasztóan örülök, hogy sikerült!!!
Vigyázz magadra, vagyis most már magatokra !!!

Merre felé laksz Miklóson?

Sok puszi
Borsó
borsó
 
 


De jó! Elszállt, amit írtam.

Juca!
Hát már nem gépelem újra. Röviden, hogy én biztos vissza fogom olvasgatni a blogodat, ha épp aktuális lesz nálunk az oltás. Én hasznosnak tartom. Véleményt pedig nehezen fejtenek ki az emberek, még ha az pozitív is. Pedig neked is kell motiváció.
A Kofa kérdésem elkerülte a figyelmedet :wink:

Brill!
Igazán nincs mit! :)
Vendég
 


Juca!
Én úgy emléxem, hogy február 8.-a körül mennek :roll:
Lopikázunk,lopikázunk? :twisted: Egyébként nyugodtan, kaptam egy csomó hasonló képet, ha gondolod emilben elküldöm. :wink:

Borsó!
Mi van Veled?Rég jártál erre.

Zsúka!
Hogy vagy?

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Virág!
Teljes szivemböl gratulálok ehhez a brutál erös zebracsikos teszthez!!!!! Kép
A táblában már virit is a zebrád!!!!!!

Elnézést mindenkitöl,hogy ilyen keveset irok de nem tudok ebben a pozicioban sokáig lenni de majd változtatok valahogy!!!

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Juca!
Igen, visszakerestem, a 730. oldalon írta, hogy 8-11ig mennek :D
Szóval mégsem a szita agyam próbálkozott be megint :wink:

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Virág!

Jujj, öszintén annyira örülök. Ez egy annyira gyönyörű kétcsíkos, hogy ritkán lánni ennyire egyértelműt.
És látod, segítség nélkül. Fantasztikus!!!
Vendég
 


Köszönöm a gratulációkat: Heni, Annácska,Juca,Pankaa,Zsúka, Angie, Brill, Borsó, Anikó, Junkó.

Jól esett mindenkitől, meg a sok zebra is:). Hát kiböjtöltük rendesen:). Nagyon klassz kis zebra köszöntőket kaptam.

Hát fura egy érzés itt lebegek a sírás és a vigyorgás közt, na de ezt sokan szerintem már tudjátok milyen:) Akik nem pedig hamarosan követtek engem:).

Általánosan írom:
Persze nem bírtam ki és kapásból felhívtam a férjem. Annak idején minde féle romantikus megmondási dolgot kitaláltam, de most eszembe sem jutott húzni az időt.:) Nagyon örült neki. Nem tudom
mit érezhet, hogy apa lesz. Szerintem még fel sem fogta:). Meg felhívtam még anyut és aput, mert ők az előzményeket is tudják és tudom, hogy nem adják tovább. Meg amúgy is anyu nagyon jól tudja, hogy a 12.hét a vízválasztó, meg az UH.:)

Ja azt el is felejtettem írni, hogy az assziszetns nő, akit felhívtam a SOTE-n annyira örült, hogy még a korunkat is elszámolta lányos zavarában és 8 hetesnek saccolt:) Persze azért még csak 5.:)
Úgyhogy lehet, hogy szegény doki még nem nagyon fog látni semmit, de a bogyó miatt mindenképpen menni kell szerintem..

Juca
A főnökeim tuti kiakadnak, mert amint biztos úgy a 12. hét körül táppénzre fogok menni:).
A kollegám, akivel meg együtt dolgozom pláne. szerintem pont most nem számít rá. De amúgy nagyon rendes és biztosan örül majd neki...

Borsó
Nahát szia:) Te is Miklósi. A Miklós Plázához nagyon közel a Jókai utcában. Te?

Anikó
Nálad csak az a lényeg, hogy minden rendben legyen veletek és egyáltalán nem haragszunk, hogy nem írsz sokat.

Na most ennyi

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Fleur! :D :D :D

GRATULALOK!!!
Kép

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Jucmuc!
Remélem, abból a zebracsordából jut neked is februárban, és még legalább 2-3 másik lánynak is. Már alig várom!!!!!!!!!! Végre valami elindult. Kellett már nagyon.
Vendég
 


Virág!
Évi77 is gratulál Neked és üdvözöl. Nagyon örült a hírnek.
Vendég
 


Fleur!

GRATULÁLOK! :D Annyira örülök Neked!
Kép

Kép
Kép
tina82
 
 


Panka!

Bocsi, akkor valamit elszámoltam. Csenni izgibb :-) Csupán a nemes cél vezérelt! 8)

Angie!

Igen ő lehetett. Reggel késve indult, majdnem keresztbe lenyelt, se puszi se pá, és valamelyik nap elhagyta a tetubby sapekját, így a szélben még a füle is fázott. Csodálom, hogy eddig még a vonaton nem futottatok össze, bár ő a 8,12-sel szokott menni.
Mostanában jönnek a vélemények, és sztem nem csak az oltás a hasznos, hanem az önparódia is :wink:

Anikó!

Így is nagyon hősiesen viseled, le a kalappapl!!! :D

tjuca
 
 


Sziasztok lányok!

Hát nagy nagy gratula!
FLEUR!
Látod, tudtam, tudtam!!!! Nagyon örülök neked :D
És újabb példa, hogy nem érdemes feladni :D
Kép
Látod itt a nagy zebrának már kis zebrája is van. :D

Puszi mindenkinek :)
Nárcó

Kép
narco
 
 


Sziasztok!

Jucmuc és Juca!
Bocsi a cseréért! :oops:

Virág!
Nagyon-nagyon gratulálok nektek!
Kép

Pusza

Csibe, Gábor és Péter

Kép
Kép
csibe78
 
 


FLEUR :P :lol: :P :lol:
Szívből gratulálok!!!! Kép Angie írta sms-ben (köszönöm :P ), annyira, de annyira örültem!! Éreztem, hogy most sikerült neked!! Olyan jó, hogy újra van egy csodababánk!! A suliban olvastam az sms-t és annyira feldobott ez a csodás hír, hogy százszoros energiával írtam utána a félévi jegyeket!!! NAGYON-NAGYON ÖRÜLÖK NEKED/NEKTEK!! :P :lol:

Kép

Kép Kép Kép Kép Kép :lol: :lol: :lol:
rolly
 
 


Sziasztok!

Woooooow! Micsoda hírre jövök kis szünet után! :)

Fleur
Gratulálok, nagyon egyértelmű a teszted! :) Tudod, sokszor a legkisebb esélyek a legnagyobbak! Boldog pocakosodást kívánok, és mindenképpen problémamenteset! :) Várom az UH híreket nagyon :)

Tündi
tündi30
 
 


Panka! :D

A lasagna is nagyon finom! :wink:

Sz. Heni! :D

Köszönöm szepen! Nagyon szoritok Neked! Kép

Angie! :D

Aranyos vagy, köszönöm! Itt mar sajnos nincs mit tenni. Ja, es a TB nem is foglalkozik ezzel a kerdessel mert jan.1-töl az APEH-hoz tartozik. Hosszu lenne az egeszet elmondani, a lenyeg, hogy fizetnünk kell sajnos.

Hat abban a zebraban en is remenykedem nagyon ! :wink:

Csibe! :D

Semmi baj, ertettük! :wink:

Fleur! :D

Erre nem is emlekeztem, hogy ezt mondtak Nektek! Ahhoz kepest… :lol:

Kép
Kép
jucmuc
 
 


VIRÁG!!!
NAGYON-NAGYON-NAGYON GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!! És én is biztos voltam benne, hogy atompozitív lesz a teszted!!! :wink: :)


Bocs, most csak ennyi, kezdődik a Lost...

Kép
Kép
norwell
 
 


Sziasztok!
Először is FLEUR!!!GRATULÁOK!!! :wink:
Angie!!Aranyos a baád!!Meglátod,mostmár HIPP-HOPP itt lesz!
Na majd te is megtudod milyen az éjszakázás! :wink:
Én mégcsak az elején tartok,és van segitségem is,de mit ne adnék egy olyan éjszakáért,amit átaludhatok!!!! :?
Bár egy szót sem szólhatok,mert Ádi tegnap már 4órát végigaludt!! :)
Anikó!Te,hogy vagy??Mi újság??
Nomibogár!!Hol vagy?? :roll:
És mindenkinek köszönöm a dicséretet Ádira!! :lol:
Jó éjt,mennem kell,mert hiv a baba!! :lol:

Kép
bea27
 
 


Sziasztok!

Szegény hugi megkapta az első szuriját és sajnáltam szegényt, mert nehezen tűri a fájdalmat, de hős volt. Szóval így telt az első injekció. Holnaptól három napit kettőt kap párhuzamosan, keddtől pedig már csak a gonalt kapja.

Puszi
Heni
szalai heni
 
 


Sziasztok!

Csak egy pillanatra most, de később jövök bővebben is csak visszaolvasok!!

Virág!!!
Iszonyatosan örülök Nektek!! Csodálatos!!!! Nagyon Boldog és problémamentes 8 hónapot kívánok!!!! Hurrá!!!!!!!!Végre megint van zebránk!!!! :lol:

Ezt Neked küldöm sok-sok szeretettel és őszinte örömmel!! A Párom is gratulál!Kép
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Hát egy kicsit nem nézem be és milyen jó hírekre jövök vissza.
Fleur!
Nagyon örülök és szerintem ez elég biztosíték mert innen jó érő és stabilnak látszik a két csík.

Nem nagyon tudok hozzászolni a dolgokhoz mert nem vagyok képben.
Rólam annyit hogy ma volt az első nap az inszemen most nem fáj annyira mint szokott, hétfőn lesza második és hát a remény és a bizakodás ami nem maradhat el.

Anikó!
Rólad keveset hallok jól vagytok???

Angie!
Ti hogy vagytok a manócskával?

Kép

Kép
bellanitta
 
 


sziasztok.ferjemnel vendeg van,gondoltam benezek es mit latok....

FLEUR nagyon nagy gratulaaaaa.igazan megerdemeltes ezt a zebrat.

Kép
monyoka
 
 


Kép Kép Kép

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Először is:

Virág!
Hatalmas GRATULA! Nagyon boldog és problémamentes pocakosodást kívánok.
Hát csak kiböjtölte a csapapt az újabb zebrát, már nagyon hiányolta mindenki :)

Aztán rólunk:

Egy új élet naplója - 12. rész

2007.01.20. - Az első fordulat

Egyre több dolgot látok a nagyvilágból és egyre jobban érdekel minden, így mosatnában anyát is addig kérlelem, míg úgy nem fog a kezében, hogy én mindent lássak. Így szoktunk fel-le sétálgatni itthon, lassan a lakás minden szegletét megismerem. Ez a nagy érdeklődés vezetett el odáig, hogy ma először, anya nagy örömére átfordultm a hasamról a hátamra. A buksimat eddig is emelgettem, de valahogy nem volt az igazi, nem láttam még eleget, így hát gondoltam egyet vettem egy kis lendületet, de túl kicsinek bizonyult, nem történt semmi, hát újra próbáltam nagyobb lendülettel és jéééé sokkal több mindent láttam. Anya pedig ujjongott a fejem felett, úgyhogy bizti jól csináltam. Majd még gyakorlom többször, egyre izgalmasabb a világ.

És mindez képekben
Először egy kis fekvőtámasz:
Kép
Aztán kicsit oldalra fordulva:
Kép
Az első lendület (még kevés):
Kép
A második már jó lesz:
Kép
És sikerült, csak a végeredményt anya örömében elfelejtette lefényképezni :)

kancellárka
 
 


Megint a teljesség igénye nélkül:

Beus!
Én is sokat vaciláltam a légzésfigyelőn, de amikor hasfájós lett és csak hason bírt jót aludni beszereztem. Egyetlen egyszer be is jelzett, mert annyira bemászott a sarokba, hogy nem kapott levegőt és nem zavarta, de az első sípolásra megfordította a kis buksiját és aludt tovább.

Panka és nem tudom már ki!
Használt babaholmi: Nem hordja egyetlen baba sem olyan sokáig ezeket a rucikat, hogy bármi bajuk lenne. Nekünk egyes egyedül 3 db body van amit zsír újan vettünk.

Sz. Heni!
Ne izgulj, majd mi itt izgulunk helyetted, neked fő a nyugalom! Szorítok!

Annácska!
Fogakhoz kitartás, engem sógornőm sz*ratott ma be, hogy lehet jönnek kis Bubi fogai, mert fehér az ínye folyton az ínyét túrja a kezével, no meg nyálzik, bár ez utóbbit már régóta.
Viszont megnéztem volna a kis mutatványát, meg a te arcodat

Jucmuc!
Az itthoni tb ellátás és minden úgy ahogy van GÁZ! Elvileg, hangsúlyozom elvileg, az első három hónap amikor elkezded a tb-t fizetni, még semmit nem ér, mert csak utána lesz valaki ténylegesen biztosított. Sok sikert nektek, nagyon szorítok! Hogyan fogtok hazajárni?

Anikó!
Te csak pihengessél nyugodtan, nektek az a legfőbb!

Angie!
Nagyon jól sikerült az a kép!

Bea!
Édes a kisfiad!
Lesz az még több gramm is, csak győzd karizommal :

Csibe!
Jók a fotók. Mesélj nekem please kicsit a babausziról. A védőnő jól beparáztatott, hogy közös medencében (ahol aznap mások is usziznak) nagy a baciveszély.

Duddu!
Édesek a csajok, le a kalappal az ikresek előtt.

NA most megyek szunyálni, mindenkinek szép éjszakát.
Üdv: Niki

kancellárka
 
 


Köszönöm az újabb zebra köszöntőket Naro, Csibe, Rolly, Tündi, Norwell, Bea, Puppy, Bellatina,
Monyó,Kancellárka.. annyira jól esik, hogy ennyire tudtok velem együtt örülni.

Narco
Igen, hál istennek én sem vagyok az a feladós típus:). Örülök, hogy nem kell megint végig csinálni
a gyógyszeres kezelést, és tudni azt, hogy képesek vagyunk rá..)

Jucmuc
Hát igen, pedig ez volt. És mindezt elég fa arccal közölték. Ugye ugye? :)

Heni
Hova kapta azt a szurit, hogy fájt? Nagyon szorítok nektek?Mikor lesz a beültetés?

Bellatina
Szurkolok nagyon. A reményt sosem szabad feladni!!!:) Sikerülni fog!

Kancellárka
Jajj de kis tündér, látszik még az a nagy küzdelem is a kis pofiján. A szövegeket is te írod?

Azt hiszem drága kicsi párom még nem tudatosította magában, hogy apuka lesz:) én meg kicsit
szentimentális vagyok és minden hülye filmen bőgök.:)
Ma nagyon jó dolgom volt, mert ágyba hozták nekünk a reggelit:) Ha ez így megy végig-nem azért
mintha egyébként nem lennék-de totál el leszek kényeztetve.

Mostanában ilyen palacsintázós heteink vannak, tegnap nálunk volt a barátnőm és palacsintát sütöttünk.
De most csináltam csokipudingot tölteléknek és tejszínhabot a tetejére. Hát csajok érdemes kipróbálni
mert állati finom lett.:).

Puszi

KépKép
KépKép
fleur
 
 


Sziasztok!

Fleur:
A hasába adtuk és végül is nem igazán fájt neki, csak nem bírja a tűt és egyéb ilyen fájdalmat és előre ideges mindig szegény, ha tudja, hogy meg fogják szúrni. Decemberben amikor a Kaáliban voltunk és ott csinálták meg neki a kromoszóma vizsgálatot teljesen spontán és akkor még ideje sem volt izgulni, de előre tudja, akkor fél szegény. Hála istennek soha nem volt beteges és nem is volt szükség, hogy nagyon szúrjkálják, talán azért is van. Én persze már kicsi korom óta megedződtem és már jól tűröm a fájdalmat, főleg, hogy éveken keresztűl növekedési hormonnal kezeltek és mindennap injekciót kaptam, meg egy csomó vérvétel, műtét.

Kancellár:
Én nem úgy izgulok, hogy félek, hanem várom, hogy történjenek a dolgok és, hogy mi lesz az eredmény.


A mokkában volt szó a lombikról a csütörtöki adásban és az én orvosom beszélt, megtaláljátok a riportot a tv2 honlapján.

Puszi
Heni
szalai heni
 
 


Niki! :D

Zalan csodaszep gyerköc! Es ügyes is, ahogy olvasom! :D

Hat ige, a TB...nekem a harom helyett raadasul hat honap....
Kocsival megyünk 8-an, az csütörtök. Aztan vasarnap a ferjem visszautazik ide, megy dolgozni. Es amikor közeledik a leszivas, ujra jön, es termeszetesen ott marad velem a visszaültetesig. En egy ismerösnel lakom majd, közel az intezethez.


Fleur! :D

Nagyon jo pelda vagy Te nekünk babara vagyodoknak most! :wink:
Bar nem mintha en most abban ringatnam magam, hogy nekünk is sikerülhet spontan, mert mi meg az inszemtöl is nagyon messze vagyunk, de azert jo olvasni, hogy törtennek meg csodak! :wink:


Heni! :D

Nagyon drukkolok Nektek!!!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok!

Fleur!
Nagyon gratulálok! Látod, csodák mindig vannak!:)

Kanci!
Zalán már átfordul az oldaláról? Iza még csak nem is próbálkozik.:( A doki adott tippeket, hogyan segítsünk neki.

Duddu!
Édesek a lányaid! Bizti nagyon ügyi vagy, hogy így belejöttél két kis élet felnevelésébe.:)

Iza ezerrel nyálzik, meg mondja a magáét. Egyre csak ülni akar! Csüt.-ön megkapta a 4. hós szurit is. MOst egy darabig nem kap. Az anyatej egyre kevesebb, amit kapunk, így többször ki kell táppal pótolni, de nem baj, legalább eddig is kapott anyatejet, meg még ameddig lesz.
Teszek képet. Kép Kép Kép Kép

Jó éjt!
Bogi
dbogica
 
 


Bogica! :D

De szep!!! Es hogy alszik anya öleben!

Kép
Kép
jucmuc
 
 


Sziasztok :)
Virág :)
Nem az számít hogyan mondtad el a férjed, hanem hogy volt mit elmondani :)
Holnapra nagy drukk :)

Niki :)
Gratulálok Zalánnak a forduláshoz :)
Szerintem még korai egy kicsit a fogak megjelenése, de sosem lehet tudni :D A nyálzás attól is lehet, hogy a gyökerek nődögélnek :)
Az arcomon szerintem olyan döbbenetet látott Peti, hogy azonnal lemászott :D

Bogi :)
Nagyon édesek vagyok :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Kanci!

Kinga is két hónaposan pont ugyaníg fordult meg, azaz kicsit egy-két nappal előtte. Viszont ez még nem az igazi, más a technika. Ha jól látom a fényképen a tecnika a következő? Fej magasra kiemel, hatalmas erőlködés, és a fejének irányításával teljestestes hopp és szépen átbillen. Az igazi forgás dinamikusabb és trükkösebb lesz, és nem "fejvezérelt", persze ez mit sem csökkent ennek a forgásnak az értékéből, csak ne lepődj meg, ha most ez pár nap múlva abbamarad, és sokáig semmi. Persze lehet, hogy Zalán nem unja meg, és egyre csak tökéletesíti a tudományt, de én egy kicsit beparrantottam, mikor abbahagyta Kinga, aztán rájöttem, hogy még nagyon korai.
Nagyon édi, ahogy fordul! Hát még a hangeffktek milyen jók lehetnek :twisted:

Bogi!

Iza nagyon kis formás, husisabb, mint enyémlány :-)

Ha lesz időm, még jövök...

tjuca
 
 


Jó reggelt Lányok!

Fleur: hatalmas gratuláció a zebrához!!!! Nagyon szorítok, hogy a legfantasztikusabb hónapokat éld meg.....:)))

Anikó: javítanál a táblában, 5 cn. Köszönöm!

Most rohanok, ez a hét nagyon húzós lesz. Ha minden igaz, akkor csütörtök reggel HSG! Szorítsatok!!!

Puszi:

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Juca! :D

NAGYON tetszik a blog! Tenyleg szuper amiket irsz, öröm olvasni!

Ja, es termeszetesen gratulalok a husileves elkeszitesehez! Latod, hogy nem volt valami ördöngös dolog? :wink:
Es persze Kinga legujabb fogacskaihoz is gratula!!!

Kép
Kép
jucmuc
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?