Új privát üzeneted érkezett!
INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK   –   INAKTÍV TOPIK

Boscó!
Most tök öszintén mondom, h én pár nappal ezelőtt kerestelek az iwiw-en, de csak annyit tudok rólad, h Berettyóújfalu és Boscó, de igy nem találtalak. Esetleg priviben elárulod a becsületes neved???
Vendég
 


sziasztok mamócák!

Boscó, Annácska!

Amit ti kényeztetésnek hisztek, az nem az. Ugyanis a masszirtól kék- zöld folt vagyok, és eszméletlenül fáj. Vákumos ultrahangos kezelés volt. Viszont fellazitja a zsirszöveteket, és jobban olvad a hájam.
Tetszik h vékony a derekam, kocka a hasam, csak az a baj, h mindezt vastag hájréteg fedi... :D na majd lemegy.

Meli, hogy akadtál arra az eszementre az iwiwen? vagy ő talált meg téged? sajnálom, és jól tetted h beolvastál neki.

Kövecske, megkaptam a privit, majd válaszolok is, de most nagyon el vagyok havazva a kondizással, örülök, ha egyáltalán meg tudom csinálni a legszükségesebb házimunkákat... :(

most rohannom kell, puszika., G

KépKép
gaby70
 
 


Sziasztok :)
Edit :)
Örülök, hogy a nagyobb pelus nem ázott át :)

Meli :)
Még ilyet nem is hallottam, hogy valaki így nyilatkozzon egy babáról :roll:

Gabella :)
Jobbulást az egész családnak :)
Nem mertem befeküdni a kórházba, pedig engem is invitált a dokim :) A fiad azért nagyon ari, hogy kérte vidd vissza Mesit a kórházba :D

Angi :)
Örülök, hogy jól megy az alvás :) Válaszoltam :)

Gyöngyi :)
Drukk a fogdokihoz :) Majd segítünk vonalzót csinálni :D

Barti :)
Örülök, hogy jelentkeztél és hogy ilyen jól sikerült a pihenés :)
Képet lehet kérni Pötyi új szobájáról? :roll:
Sajnálom, hogy beteg szegényke :( Nálunk Peti 7-8 körül még szopizik és így csak 11 körül eszik tízórait és csak 2-3 körül főzeléket.

Nancsi :)
Engem is lever a víz, bár előnyöm annyi, hogy már volt egy ennyi idős gyermekem és ő is rendszeresen megizzasztott :lol: Majd te is beleedződsz :D
Tornához drukk :)

Gaby :)
Ja az más :D Nekem is volt már hasonló kezelésem, narancsbőr miatt :D

Na lassan kel Peti, addig még ténykedek egy keveset :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 

 
 

Bosco! Hát, azért nem lakunk mi olyan közel! Mi Békés megyének nem a Hajdú-Bihar felőli, hanem a Csongrád megye felőli oldalán vagyunk. Ja, és hogy is találjak meg bárkit az iwiw-en, ha nem tudom a rendes nevét???

Ha már nevek! A kórházban volt egy szobatársam, akit Melindának hívtak, és Boglárka nevű kislánya volt, csak éppen május 8-án szült. Szóval biztos nem az itteni Meli!

A liberos könyvet mondod? Nekem is kavar volt vele. Nov. elején feladtam a nyuszkókat, dec. elején vártam-vártam, de semmi. Karácsony után írtam nekik e-mail, aztán január elején végre válaszoltak, hogy ők bár elküldték dec. elején, biztos elkavarodott, majd küldenek újat, előfordul, és most hétfőn meg is kaptuk. Tetszik a csemetéknek nagyon.

Múltkor itt olvastam, hogy valaki kérdezte, kiscipőben vagy mezítláb legyen a baba? Én is hallottam mindkét verziót, hogy kell a bokatartós cipi, de játszani azért legjobb mezítláb vagy zokniban, hogy a lábboltozata kifejlődjön. Szóval a cipő inkább akkor kell, ha már sétálni megy, vagy olyan helyre, ahol nem jó ha koszos lesz, vagy esetleg megsértheti a lábikóját, mint pl. kismotorral randalírozáshoz...

Összehajtogattam, de mostmár tök lusta vagyok. 3 és 4 között megyünk a dokinénihez, szerintem addig már nem fogok semmit csinálni, csak átöltöztetem a csemetéket, meg magamat is.

Van még itt valaki?

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Annácska! És akkor nem uzsizik Peti, vagy hogy jön ki? És a vacsi mi? És mikor? Csak ötleteket gyüjjtök. :roll:

Itt a szoba képe, csini lett??? :D

Gabella! Cipőkérdés jó kérdés... én is szeretném tudni. Nekünk védőnő azt mondta (a mienk rendes fajta, jön minden hónapban), hogy elég akkor, amikor már megteszi az első önálló lépéseket. Akkor is csak kintre. De hát én is már annyi verziót hallottam hogy ihaj... :roll:

Bosco! Ha már itt tartunk én is ismerek egy halom embert Berettyóból... :lol: Kicsi a világ!
Fannikának hogy lehet megzabolázni a tincseit? Vagy így áll egész nap? Mit nem adnék én ilyen sörényért!!!! :wink:

Na mentem pihizni, alszik a csajom.

Barti Kép

KépKép KépKép
Kép
bartika31
 
 


Sziasztok!

Gyöngyi!
Vagyok én, de vagy nincsen időm írni, vagy a babanet nem engedi... :(:(

Angi!
Örülök, hogy jól alszik végre Lidi! :D Legalábbis napközben. :D:D Éjszakákkal hogy álltok?

Gabella!
Jajjjjj... Akkor szépen nézhettek most ki... :(:(
Köszi a születés története és a caslád ismertetőt. :D:D
Jó messze laktok ti is...

Boscó!
Vagyok-vagyok... csak elhavazódtam egy csöppet. :D:D Meg a fent említett okok is visszatartottak. :D

Iwiw!
Köszi az infókat... akkor nekem voltak csak naív elkézeléseim. :D:D

Voltunk méreckedni:
Hanna 8,5 kiló és 72 centi. :D

Megyek,mert ééééhen halok! :D

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Sziasztok Anyucit és Babucik!

Nem vesztem ám el!
Elvileg iskolában lennék, de nem nagyon tudom megoldani.
Emellett a Tünci beteg, tiszta taknyi, este láza is volt. A füle se tökéletes, a tüdeje se tiszta. És két napja nem eszik semmit, csak szopizik. Viszont ezt éjszaka óránként gyakorolja. Ráadásul én is erősen náthás vagyok, az orrom már tiszta vörös. Szóval kipihent és pozitív vagyok teljesen!

Cory!
Így utólag is köszi a választ!

Tali nekünk is jónak tűnik 24-re!

Jövő hétre már tökéletesek leszünk és akkor jövök gyakran.

Lívia és Tünde baba, 2006. 04. 03.
Kép
szelivi
 
 


Sziasztok :)
Azt hittem alig bírom majd visszaolvasni a délutáni termést :P

Gabella :)
Mi volt a dokinál?

VokEszter :)
Nem is értem mitől vagy így elhavazódva :lol:
Gratula Hanna méreteihez :)

Barti :)
Peti 5 körül kap uzsit, rendszerint amit meghagy ebédről plusz cici, de van hogy csak cicit :) Este megint csak tejet kap fürcsi után.
Nem tudom ki hogy csinálja, én is csak ötleteket gyűjtök :D
Nagyon szép a szobája Pötyinek :)

Livi :)
Sajnálom, hogy betegek vagytok :( Jobbulást mindkettőtöknek :)
Amiatt meg ne aggódj, hogy Tündi csak cicizni akar és nem eszik. Nekünk múltkor még a doki is mondta, hogy nem baj, ha ilyenkor csak anyatejet kap. Sőt! Pont jó neki. A gyerekek tudják mi kell nekik :wink:

Cipő:
Pont ma voltam Annamari cipőéért és ha már ott jártam megkérdeztem mi legyen Petivel. A cipész azt mondta minél később "kötjük le" a lábát , annál jobb. Amíg csak lehet a gyerek lába edződjön a talajon, hogy a erősödjön a talpa és megszűnjön a vele született lúdtalp :)
Erről Eszti is tudna mesélni :)

Szép estét Mindenkinek :)

[color=#0000ff:203f9deef2][i:203f9deef2]Annácska, Peti és Dondi baba [/i:203f9deef2][/color:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://www.mamanet.hu/rulers/3688_10900.jpg[/img:203f9deef2]
[img:203f9deef2]https://vonalzo.picibaba.hu/8869.jpg[/img:203f9deef2]
annácska
 
 


Sziasztok!

KÖSZI hogy mindenki elfogadott ismerősnek!!!

Gabella.Igazad van,bele sem gondoltam hogy nem is tudjátok a nevem! :oops: :oops: Felszáradt a fürdő? :lol: :lol: Még meg sem dícsértem a gyermekeidet!Nagyon szépek!És jó volt olvasnim a szüléstörténetet!

Era:az a ti kocsitok amin a képen vagy?

Livi:Jobbulást nektek!!!!Suli!Ne is mond!Én is kezdem lassan! :cry:

Vok:boldog 9 hós hófordulót a kis Hannának,aki nem is olyan kicsi!Hurkás képeket mikor teszel?Zabálnivaló sonkái vannak a lányodnak!

Bartika:Szép lett a szoba!Kellemes színek!Fannika reggel 6-7-kor ha kel szopizik,de még visszaalszik.Majd 9-10 között felkel,játszik egy kicsit a kiságyba,majd öltözés stb.megint szopi,ezután eszik gyümölcsöt,egy kis ezzel azzal!Aztán 13 h felé cicin elalszik,mostanában 1 órát szokott alukálni!Ha felkel eszik egy kis babánt,vagy kölesgolyót,szóval nassolunk!És d.u.5-6 felé szokta megenni a főzit!Neki így jó!És fürdés után még csak szopik egyet,aztán alszik.Változó hogy meddig!Hajtincsek?Láttad hogy tudom kordában tartani őket! :lol:

Neharagudjatok hogy már megint töltöm az oldalt képekkel,de annyira jó képeket csináltunk ma Fanniról meg a kutyikról! Kép Kép


Hajszárítóvadászat: Kép Kép

Megvagy!!!!! Kép Kép

Kutyik: Kép Kép Kép Kép Kép
Bocsika! :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Sziasztok,

Vagyok én is, csak mostanában inkább olvasó üzemmódban. Nem tudom miért, de a kedvem, hangulatom a béka segge alatt :?
Remélem hamarosan kimászom a gödörből.

Barti: Jó, hogy előkerültél :)

Boscó: Fürdőlepedőbe bugyolált Fannika zabilnivalóan édes :D A kiskutyuk is gyönyörűek :)

Eszter: Hanna nagyon jó súlyban van! Utólag is boldog 9. hófordulót :)
Kipróbáltad már a céklát nála? :)

Betegeknek jobbulást!

Tegnap Aliz már néhány másodpercig megálllt kapaszkodás nélkül :D Annyira tetszett neki, hogy egymás után egy csomószor bemutatta :)
Vince meg megint hibátlan matek dogát írt, a tanító néni azt mondta, benne van az 5 legjobb tanulóban :)
Tök büszke vagyok a kölkökre :D

Jó hétvégét mindenkinek!

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok!

Jó rég jártam már itt! :oops: Végre ismét itthon vagyunk! Jól sikerült a telelés a szülöknél. Réka a repülést jól viselte, csak a pelenkacserét gyűlőli a repülőgép mosdójában :roll:
Nagyon sokat változott az elmúlt 3 hétben: ügyesen tud már ülni, négykézláb mászik a kommandós kúszás helyett és feláll! Persze folyamatosan magyaráz, de még nem egyértelmű, hogy tudatosan mondja a szavakat. Ja, és felül kijött 3 fogacska. Nem tudom van-e még gyerek akinek nem egyesével jönnek a fogai :roll: szegény nagyon megszenvedett.
Sajnos beteg is volt, először megfázott vagy hasonló, köhögés, orrszívás stb. Utána pedig egy vírust nyalt be, hányás, hasmenés stb, ez persze az egész családon végigment beleérte nagyszülőket, dédit, tesómékat. Egyedül én úsztam meg! Most már jól van, de még mindig nem annyit eszik mint korábban és éjszaka is megéhezik. :cry:
Hát röviden ennyit rólunk. Vannak új képek is a babaszoba oldalon (elérhetőséget a vonaló alatt láthatjátok)
Majd jelentkezem, mert most felébredt a kisasszony!

puszi Eszter, Réka és Zalán

Kép
Kép
etterke
 
 


Sziasztok

Na végre betudtam lépni

Tegnap betömte a doki a fogamat, de mondta, hogy lehet gyökérkezelni kell. Este szépen megis fájdult az egész jobb felem és éjjel 3-tól 5-ig forgolódtam kínomban, pedig bennem volt már algopyrin is vagy kettő.

Viszont a Lili 3. éjszaka egész jól alszik, lehet, hogy azért mert végre valahára kibújt az első foga :roll: :idea:

Cory: Te is nagyon eltüntél, már jársz kreszre?

Na megyek elfoglalom magam míg alszik a csajszi

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek nagyon kosz, aki a cipotemaban hozzaszolt, akkor megiscsak a mezitlabassag az ajanlott, legalabbis egyelore. Nekunk van egy olyan cipocskenk, ami tiszta bor, teljesen puha, olyan mintha semmi sem lenne a labikon es allitolag erre az idoszakra van kitalalva. Ezert nem ertettem a dokino tanacsat a magasitott szaru ciporol mar a kezdetek kezdeten.

Meli!
Most vettem eszre, h a babaink valoszinuleg ugyanazon a napon szulettek! Es nem ez az egyetlen kozos bennunk!

Moni

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy tegnap eltűntem, de megint behalt a net, és csak most csinálták meg. Most viszont nincs időm. Gyerekek nem gyógyultak még meg, kaptak új gyógyszert. Ez van.

Lehet, hogy még jövök, de ma megyünk Oh-ra pelust venni, lehet, nem lesz már időm.

Tényleg! Nálatok milyen volt az időjárás? Hozzánk nem ért el az orkán, aminek örülök!

Puszka mindenkinek! Gabi

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Cukik a kutyák, és Fannika is nagyon édes!!!!!!!!!!!!!!!!

Fú! Iwiw-en visszaigazoltam Melit, Angit és :oops: Natasa anyukáját... :oops: Bocsi, még tényleg nem vagyok teljesen képben!

Csak hogy tudjátok, én is gyűjtöm még a pampers vonalkódokat! Ti milyen játékot választottatok?

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


D.e. nem volt nettünk, d.u elvették az áramot, le is olvadt a hűtőm és a fagyasztóm is :twisted:

Vali!
Mi a baj???Csini vagy, ügyesek a gyerkőcök. Tavaszi depresszió?

Bangham!
Hűű, de kiváncsivá tettél. Ismersz talán valahonnan?
Boglárka ápr. 15.-én született. A te fiad is?
Csinálj vonalzót!!!


Kérdés!!!
Ugy emlékszem már volt téma, de lemaradtam egy körrel. 100%-os gyümölcslevet kissé higitva lehet adni?
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Meli!
Én a 100%os gyümilevet már csak akkor iszom meg, ha bió... ugyanis a többi koncentrátumos. Amit cukroznak, meg tartósítanak, meg stb. :(
A legtutibb, ha te facsarod géppel.
Illetve itthon lehet kapni 100%os nem tartósítószeres csümileveket.
http://www.biojuice.hu/
Itt van midnenféle fincsi cucc (sajna nem találtam infót arról, hogy külföldre szállítanak-e) Kérdezz rá, hátha. :D


Pusza

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Sziasztok!

Sajna nem bírtam olvasni. :(
Tegnap éccaka botrány volt :(
Alám negyed 2-kor riadóztatott. :( Séta, cici, senékrázás, simi, összebújás felváltva, aztán "jó hamar" negyed 5-kor vissza is alukált.
Én hulla, apa hulla. Szal elismerésem, és minden tisztelet azoké, akik éccakáznak a gyerkőccel. Borzalmas. Vagy csak az enyém ilyen, h ha kinyílik a szeme, akkor stabilan 3 óráig úgy is marad? :?

Pár kép, aztán eldőlök egy kicsit

Még egy pár centi, és nem tudok felállni az asztal alatt:
Kép

1 doboz gyerek:
Kép

Elaludtam a hajam... és???? :
Kép

Vájá', koncetrálok, és úgyis elkaplak!:
Kép

Kép

Kép
nancsika
 
 


Nancsika:Tudod mit?Nagyon cuki vagy,de kérlek ne fáradj a skannelgetéssel jó?Úgyis nemsoká azt eszi amit mi,addig meg keverem kutyulom neki amit ehet!Meg szerintem névnapomra úgyis megkapom!(de ez nem biztos) :lol: :lol: :lol: A csókosszájú Alex nagyon bejön ám! :lol: :lol:

Meli:Bogibab kacsingatása sem semmi!Milyen kis kerek a pofija!

Vali:meg ne halljam hogy te is csatlakozol a depisek klubbjába! :lol: :lol: :lol: Igazából okunk sincs rá hogy beforduljunk!Igazán ügyesek a gyermekeid!Fel a fejjel!A kisfiad dícsérd meg a nevemben is jó! :lol:

Vokeszti:megnéztem az oldalt amit belinkeltél.Ha szoktál onnan rendelni ajánlanál finom termékeket?Lehet kipróbálok egy párat,mert árban nem sokkal drágább mint a boltokban kapható italok!Köszi!

Szép álmokat mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Bokros teendőim miatt :) sajnos csak olvasgatok, de csücsöri-Alex írásra késztetett:
olyan édes e a gyerek, hogy meg kell zabálni! :)
De minden manó nagyon szépséges és nem lehet velük betelni! Valóban nagyon "jó alom" ez a tavaszi. :) :)

Annácska és Babetta köszönöm az érdeklődést a vizsgák felől. Eddig mindenem görbül és már csak 3 van hátra, ha a mai írásbeli is sikerült. Sajnos holnap szülinapi buliba megyünk, úgyhogy majd a vizsgák után beépítek egy sétálós napot, jó? Aztán barátkozunk egy kicsit. :)

Fiús anyukák!
Tegnapelőtt a doktornéni meghúzgálta a bizonyos bőrt. Aztán vérezgetett is egy kicsit és még most is úgy láttam, hogy nem hagyta abba. Nektek miket mondanak? Mit kell csinálnotok vele?
Kész vagyok tőle!

Annyi mindenkinek szerettem volna írni, de sajnos minden kimegy a fejemből... ne hari!

Puszi,

Melitta


Kép
nyf
 
 


Bartika!
Szupi lett a szoba, gondolom Pötyinek is bejön!!!

Boscó!
Fannikával nem lehet betelni... :wink:
Nekem sincs/volt fürdőruhám - bármint az új méretemre :x -. Anyukámtól kaptam kölcsön egy egyberészest. Ebben meg úgy néztem ki mint öreganyám..... Kerestem, kutattam fürdőruha után, de ahol lehetet kapni, ott csak kis méretek voltak.
Az autó nem a miénk. Imádom a nagy autókat, de kevésbé a sportkocsikat. Lehetőségem volt kipróbálni, de nem győzőtt meg. Viszont a 7-es és az M6-os széria igen meggyőző volt. Kár, hogy nincs felesleges 30 millám. :(
A kiskutyák nagyon édesek, és a mama is láthatóan jól tűri a megpróbáltatásokat :). Nekem, egy 96 kg-os,fekete német dogom volt .
Ja, és május 1-én születtem.

Nancsi!
Nagyon édes Alex. Komoly nagyfiúnak látszik. :D
Születésnap: Kiskoromban még voltak felvonulások és én kis naiv azt hittem, hogy mindenki engem ünnepel. És , jó fej is voltam: Mindenkit meg akartam hívni otthonra bulizni....!

Vali!
Remélem, már kit a gödörből! Szerintem, elég csak ránézni Aliz angyali pofijára (vonalzó) és máris HAPPY....
Gratula a kölköknek!!!

Kaja
Martin reggel 6-8 óra (kelés függvényében) szopizik, 10 óra körül gyümi, 12 óra repeta gyümi+szopi, 14 óra ebéd, 16 óra szopi, 18 vacsora + szopi, 20 óra szopi, 00 óra szopi, 03 óra szopi,
Persze ezek csak kb. időpontok. :shock:

Kérdés1:
Valaki nem tud olyan üzletet, ahol lehet nagyméretű, 2 részes, FIATALOS fürdőruhákat kapni?
Szerintem, a gyártók azt hiszik, hogy csak a 60 év feletti nőknek lehet hatalmas cicije :x
Kérdés2:
Esti mesét, lefekvésnél mikortól érdemes olvasni?
Napközben Martin imádja a mesekönyveket. Mindig nyomkodja a kezembe, hogy olvassak neki. Este meg már nem cicin alszik el, hanem fekszik a kiságyában, simizzük és énekelünk neki. Cirka 10-15 perc alatt alszik el így.

Ma esti fotó:
A 4 fogú:
Kép

Jó éjt
Era

KépKép

KépKép
lingelera
 
 


Jó reggelt!

Kép

Valahogy így érzem magam ma reggel. Szörnyű esténk és éjszakánk volt.
Este lefektettük Boglárkát a szokott időben. Kb fél óra múlva sírva ébredt, de annyira sírt, h még reszketett bele. Semmivel sem tudtuk megvígasztalni. Próbáltam ciciztetni, de még a szája is remeget.
Szegénykém csak akkor nyugodott meg, mikor már nem bírt sírni. Majd újra kezdte a sírást. És ez így ment kb 2 órán keresztül.

És ez már a második este volt, mert tegnap előtt este is csak így sírva ébredt, de akkor pár perc alatt megnyugodott.

Tuti, h valami rosszat álmodhatott.



Vok, Boscó!
Köszi! :)
Vendég
 




Vali: Fel a fejjel! Tényleg nagyon ügyik a manóid, gratula!

Meli: Sajnálom az éjszakát, szegény pici Bogi!

Era: Én itthon találtam Calzedonia-t, bár inkább egyrészesben (adidas) nyomom (bár elég fiatalos az is) ....csíkok :evil: :evil:

Nancs: Eszméletlen jófej kis tökid van, mosolyra késztetett! Nagy huncut, az látszik! Előző éjszakát sajnálom, most jobb volt?

Angi: Aerobic a hétvégén?

Annácska: Petit kell még vinnetek majd kontrollra a mellkasa miatt? Eszembe jutottatok, mert most kértem Botinak időpontot az 1 éves kontrollra a kardiológiára!
Tali eddig tuti, csak vmi nagyobb dolognak kell közbejönnie, hogy ne menjünk, de ilyen remélem, nem lesz. Úgyhogy jajjj nektek tőlünk :lol: :lol: :lol:

Boscó:Talán te kérdezted a vizsgát :oops: Már csak egy záró szakirányos szigorlatom van (számvitel-pénzügy) jövő szombaton, aztán júniusban államvizsga, ha minden ok.

Edit: Háááát, 77.5-et mondtak, de majd megmérem azért!
Már nagyon várom, hogy összeeresszük a fiúkat Era Martinjával!

Era: Fiad szemétől még mindig kész vagyok! Szóval itt teleltetek a közelben :D

Nyf: Igazság szerint te késztettél írásra. Mi is a héten voltunk tanácsadáson, ahol dokinéni nekünk is felhúzta B. fütyijén a bőrt, és mondta, hogy most már húzgáljuk neki. Amúgy nálunk szerencsére semmi gond, szépen jön hátra.
Vérzést sajnálom, nem tudom igazán, mit kellene vele tenni. Én talán kamilláznám, de inkább kérdezd meg!

Vihar remélem, mindenkit szerencsésen elkerült. Nekünk a telkünkön (üres) kiborította szél a kaput (nyáron csinálták), nem tudom, a vasat hogy tudta így kitépni, pedig volt már nagyobb szélvihar.... :twisted:

Szép hétvégét!


Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Melitta,
mi is most voltunk dokinál. Megnézte a bőrt, és látta, hogy még le van tapadva, de nem húzgálta. Azt mondta, hogy nem kell csinálni vele semmit egyelőre. Csak azt kérdezte meg, hogy sugárban pisil-e.

Kép

Kép
bettiflame
 
 


Micimackó:

Kórosan mézfüggő szenvedélybeteg, aki mindent megtesz, hogy napi adagjához hozzájusson (fára mászik, méhekkel csípeti össze magát, stb.). Kiváló példa a telhetetlenségre. Ha nem kap mézet, mély depresszióba esik, gondolkodása lelassul, tökéletesen alkalmatlanná válik mindenfajta társadalmi-közösségi, kooperatív jellegű tevékenységre.


Malacka:

Totál idióta szegény. Szellemi fogyatékos (dadog, képtelen értelmesen fogalmazni, és bizonyára dyslexiás is), és növésben is erősen visszamaradt példánya fajtájának. Mivel képtelen másokkal megértetni magát, állandó kisebbrendűségi komplexus gyötri, nem is beszélve arról, hogy még a leghétköznapibb dolgoktól is fél. Kórlapján szerepel még akut klausztrofóbia és a biztonságérzet totális hiánya is.

Tigris:

Megalomániás tévképzetes elmebeteg, a veszélyesebb fajtából. Meg van győződve arról, hogy a tigrisek a többi élőlény felett állnak, így a Százholdas Pagony önjelölt kiskirályát tisztelhetjük benne. Übermensch-szindrómájához az árja tigris fajhoz való beteges ragaszkodás, túlfűtött rasszizmus társul. Közösségekbe beilleszkedni képtelen, a társadalom magányos számkivetettje, ő, aki elszigeteltséget tettetett vidámsággal, és állandó pótcselekvésével, az ugrálással próbálja meg kompenzálni.

Füles:

Súlyosan depresszív alkat. Öregkorára belátta, hogy élete egy kudarc, egzisztenciája pedig valahol a béka segge alatt van. Nem tudott összegürcölni egy lakásravalót, ezért - míg társai jó meleg, fűthető odvas fákban vészelik át a teleket - meg kell elégednie egy huzatos fatákolmánnyal, ami Tigrisnek köszönhetően minden második nap tönkrezúzódik. Ez a gyökértelen élet, valamint a seggén fityegő műfarok - Milne-nál minden bizonnyal az impotencia szimbóluma -, amivel a többiek állandóan baszogatják, egyszerűen elviselhetetlenné teszi az életet Füles számára. Öngyilkos is lenne, ha depressziója nem totálisan passzív magatartásban ütközne ki, és ha nem félne az újabb kudarcoktól ("mi van, ha nem sikerül?").



Kanga:


Elvált asszony, egyedül neveli gyermekét - kell-e többet mondani? Az állandó házimunka és rosszcsont kölyke hamar kikészítették Kanga idegeit. Ráadásul – mivel Ausztráliából emigrált bevándorló -, idegennek érzi magát a Százholdas Pagony mérsékelt égövi élővilágában. Ennél pedig már csak kóros férfihiánya a rosszabb: igen régen kamatyolt már, és ezt beteges tisztaságmániáján próbálja levezetni - vár az igazira, aki sosem jön el.



Zsebibaba:

Csonka családból származó egyke, ennek köszönhetően anyuci szeme fénye, és mint ilyen, egészségtelenül elkényeztetett gyerek. Zsebibabának mindig mindent szabad, senkitől nem kap egy jó nagy maflást, akármit is csinál. Ugyanakkor a Pagony lakói - elsősorban édesanyja - nem fordítanak elég időt az iskoláztatására, így biztosak lehetünk benne, hogy felnőttkorára Zsebibaba elkallódott tehetség lesz, aki egy idő után majd az alkoholhoz vagy a droghoz fordul, hogy elfeledhesse a világ kegyetlenségét.



Nyuszi:

Az agresszív-neurotikus páciens iskolapéldája. Hétköznapi félelmeit felnagyítva él, ennek köszönhetően mindig van valami, amiért aggályoskodik, és mindig van valaki, akin aggályait - heves dührohamokkal és gyakran tettlegességig fajuló tombolással - levezetheti. Elviselhetetlen természetének köszönhetően világ életében agglegény volt, és egyenes úton van a bogaras vénemberség felé. A Pagony lakói utalják, de annyira szánalmas, hogy nem merik megmondani neki.



Bagoly:


A Százholdas Pagony legöregebb lakója, aki nem tud mit kezdeni a közte és a többiek között húzódó generációs szakadékkal. Hogy elfogadtassa magát, görcsösen igyekszik tudásával lenyűgözni őket, ám ez leggyakrabban tudálékosságba csap át, és még nevetségesebbé válik. Elsősorban a fiatalabbakat, Zsebibabát és Malackát próbálja megnyerni, aminek alapján joggal feltételezhetünk némi pedofíliára való hajlamot is.



Róbert Gida:

Hát, elég beteg kiscsávó lehetett, ha összehozta a fenti elmeotthont…
Vendég
 


Sziasztok!

Hanna beteg lett. Harmadik napja napközben hőemelkedése van, este meg 38 feletti lza. Doki néni kint volt, piros a torka, de ő inkébb foagra gyanakszik... Van mellette hasmenés, meg sok-sok sírás. Szerintem elkaphatott valamit, mert nekem éjjel durvén bélgörcseim voltak és enyhe hasmenésem van. Anyós hasmenéses... szóval szerintem vírus. :( De ha vírus, akor viszont remlemez az utcsó nehéz napunk.
Tegnap a drágám már azon is sírva fakadt, hogy elcsúszott az egyik lába és nem rögötn tudott előre mászni... :shock: Szóval érdekes napom volt tegnap, meg szerintem a mai is ilyen lesz.
És úgy döntöttem lesz egy járássegítőnk, ugyanis a csaj szeretei bejárkálni a lakást, de az én derekam ezt nem bírja... szóval ma elindulok körútra (aucahn, tesco) és beszerzek 1et...

Kuki bőr felhúzás:
én, mint lányos anya ezt kínzásnak tartom!!!! Húzogassa magának a letapadt bőrt, akinek jól esik. :(:(:( Nem tudom elhinni, hogy csak ílyen kínzó eszközökkel lehet ezt elintézni!!!!!
Sajnálom a pasikat, komolyan!!!! (mármint a kicsiket)

Era!
Akartam írni, hogy még minidg oda vagyok ám a pasidért!!! :D Hihetetlen nagy ő is!!! :D
Összeftunk valamikor? :D
Megnézném az FP kiállítást ami nállatok van :D:D:D:D

Boscó!
Kééééész vagyok ám Fannitól!!!!!!
Viszont Hanna zabálni való sonkái fogynak... na nem kell aggódni, még van rajta, de lthatólag vékonyodik a kiscsaj. :D Amint veszek végre elemet a gépbe, csinálok képet a kiscsajról. :D:D:D
Meg nemsoká küldök privit is, ha utol értem magam!!!!!!! :D

Vali!
Jobban vagy már????
Köszönjük a köszöntésT!

Mennem kell, felébredt!
puszi

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Bosco!
Rendben, nem fáradok. De ha van időm, akkor úgyis! :P

Melitta!
Börci húzás: brrrr.
Alának már pici korában felhúzta a dokicsaj. Neki is vérzett, de csak egy picurit. Bekente ilyen vazelines krémmel utána (mondjuk Alának egy kicsit be volt pirosodva) minden fürcsinél fel kell már húzni neki, megmosni, és be kellett kenni azzal a kerémmel. Aztán mikor már nem volt piros (pár nap), akkor már csak mosni kellett. Azóta jól van, kutya baja, és egyáltalán nem fáj neki, h mossuk. Állítólag azért kellett kenni, h ne tapadjon vissza. De sztem is inkább a doki mondja meg, h mit tegyél.

Era!
Nekem csak a gyereknap jutott. Mikor születtem pont az volt :) Meg azóta volt egy párszor. Emléxek, h mikor pont gyereknapra esett, akkor ugye torta+ajesz+valami édesség, a Bratyóm meg csak édesség, és fel volt háborodva, h Ő miért csak azt kapja, én meg miért kapok többet :)
Martin nagyon cukika! :)
Kérdés1: Sajna nem, de nekem meg pont olyan kell, amilyet Te nem szeretnél! ;)
Kérdés2: Passsz. Alex még az ágyban sem marad meg, ha álmos.

Meli!
Sajnálom a remegős ébredést… Biztos kakás lehetett :( Mármint az érzés, és nem a kicsilány.:)

Anita!
Hááát, nem toom. Huncut lenne? Mi huligánnak hívjuk :) Amúgy beszari. Másik baba 10 cm-től közelebb merészkedik, bebőg, és rémülten néz rám. Nem toom mi lesz így vele. Apja fia. Apa volt ilyen beszari kicsinek :)
Éccaka jobb volt. Sőt. Nagyon jó volt. 9-kor beájult és 8-kor kelt reggel. De jó lenne így is maradna. Mármint, h 9-kor már aludna, de Ő nem. Max 10 után valamikor. :(

Eszti!
Jobbulást. Majd MSN beszélünk ;)

Futok kukingolni! :lol:

Kép

Kép
nancsika
 
 


Sziasztok!

Kicsit összejöttek a dolgok a fejem felett.

Kukibőrfelhúzás: én úgy tudom, hogy az a normális, ha egy gyerkőcnek le van tapadva, ez védi mindenféle baciktól. Én nem engedem feltépni, szerencsére a mi dokinénink nem is akarta. Zsománál 3 évesen nézte meg először, hogy mi a helyzet, és mivel még nem volt tökéletes, kaptunk rá krémet, és attól szép lassan oldódik a letapadás. Előtte sosem huzkodtuk meg semmi ilyesmi nem volt. Én alapvetően hiszek a természetnek, és nem gondolom, hogy valamit úgy rendezne el, hogy a kisfiúk többségénél beavatkozásra lenne szükség.

Era: Martintól kész vagyok :) Nagyon helyes kiscsávó :)

A vihar most nem csinált semmit, de 1 hete letépte az egyik redőnyünket. Alig mertem kinézni az ablakon, merthogy a hetediken lakunk, és persze a bejárat felett. Szerencsére nem talált el senkit.

Tegnap elkezdtem a kreszt. Liza kibírta nélkülem a 3 órát, de utána a következő 4 órában nem volt hajlandó elszakadni tőlem. Ebben az apró bökkenő az, hogy 8-tól volt az a 4 óra, és aluldni sem akart. Ma reggel 8-ra kellett mennem, amint felkeltem, ő is, úgyhogy ő már jócskán alszik, én meg olyan vagyok, mint a mosott rongy.

Bocs, ha valakinek nem válaszoltam, de képtelen vaygok most hosszabban visszakeresni a dolgokat (olvastam folyamatosan, csak az írásig nem jutottam már).

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Meli! Lehet, hogy tul titokzatos voltam, csak arra celoztam, h mindketten Erdelybol vagyunk. Kulonben Zsolti is aprilis 15.-en szuletett, este 8: 45kor. Aznap nem is szuletett mas a csikszeredai korhazban, ugyhogy egyelore nem is talalkoztam olyannal, akivel egy nap szultunk! :)

Ha vamn kedved atjohetsz az aprilisi babak topicba is, ott kevesebben vagyunk. Sajnos a vonalzoval es egyaltalan a kepekkel sok a gondom, a gepemen minden kep tul nagy felbontasban van es nem fogadjak el, gondolom emiatt nem tudom megjeleniteni. (kulonben mar megcsinaltam) A fenykepezogepemen pedig a legkisebb is nagyobb a megengedettnel. Tenyleg, nem tudod hogyan lehet a mar meglevo kepeket a gepen lekicsinyiteni?

Nagyon aranyos Boglarka, remelem te is hamarosan meglatod Zsoltit. (ha maskent nem sikerul, most dolgozok a sajat albuman, majd azt megnezheti aki akarja, oda nagyobb kepeket is elfoganak)
Kulonosen jo lenne, ha mi is meg tudnank beszelni a sajatosabb helyzetunk adta problemakat, mert nehany dolog azert itt mas mint Magyarorszagon. (igaz Szereda es Nagyvarad sincs vmi kozel...)
Bogi mivel szorakozik mostanaban? Mi kisse betegeskedunk, legcsohurutja van akincsemnek, de remelhetoleg eppen kilabaloban vagyunk belole. Kulonben maszunk, a tegnapelott alltunk fel es nagyon nagy harcok folynak az allando lepegetesert!

Moni

Lilypie Second Birthday tickers
Code snippet: HTML, Used for some forums.
Lilypie Third Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
bangham
 
 


Sziasztok

Cory: jó kreszezést :)

Vali: Úgy látszik ragadós a letargia, bár én konkrétan tudom mitől jött elő nálam, ma lesz az általános iskolai osztály talim (vagy 8 éve nem taliztam senkivel), és én nem tudok ott lenni, na majd csak túl élem valahogy

meli: Sajnálom az éjszakázást, mi napok óta jól alszunk, igaz a Lilinek szoktam adni citromfű teát, lehet, hogy ettől is nyugisabb az éjszaka. Kérdeztem a védőnőt, azt mondta nyugodtan adjam

Kép

Kép
pgyöngyi
 
 


Sziasztok,

Köszönöm az érdeklődést és a biztatást, már sokkal szebben látom a világot :D
Elmentem szoliba meg végre eljutottam aerobicra is, ez sokat dobott a hangulatomon :) Asszem ez is bajom volt, hogy nagyon régen nem mozogtam, valahogy folyton közbe jött valami :( Mindig is utáltam, ha nem úgy alakultak a dolgok, ahogy elterveztem :oops:
Bezzeg most tök izomlázam van a combomban meg a senekemben, de végülis imádom ezt az érzést :oops: 8)

Meli: Sajnálom az estéteket, szörnyű lehetett :( Remélem nem lesz több hasnonló.
Fintorgó Bogi cukipofa :)

Nancsika: Tőletek meg irígylem a tegnap estéteket :oops: Én tudnék annak is örülni, ha Aliz 10-től aludna reggel 6-ig :wink:
A grimaszolós fiad haláli :D Nagyon tetszenek a képek :)

Era: Martin nagyon jóképű kiskrapek :)
Nem is gondoltam, hogy ti is ilyen gyakran keltek éjszaka :shock:

Anita: Gondolom alig várod, hogy 1 héttel idősebb legyél. Aztán kicsit fellélegezhetsz a vizsgák alól :)
Nagyon tetszik Boti új vonalzója, olyan kis különleges :)

Cory: Hányszor kell menned kreszre?
Én kérdeztem, hoyg a kenyeret hogy adod Lizának, mert én csak egyszer mertem egy kis zsömledarabot adni Aliznak. Nagyon cuki volt vele, élvezte, ahogy szopogatja :) Ezek szerint nem baj, ha máskor is adok neki?

Eszter: Hannának jobbulást! Remélem, hogy mégsem vírus, hanem tényleg csak a foga.

Gyöngyi: Sajnálom, hogy nem tudsz menni a talira :( Azért kérj meg valakit, hogy küldjön át majd neked fényképeket :)

Megyek játszani kicsit Vinivel, mert annyira tud unatkozni, hogy nézni is szörnyű :roll:

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vali: Lizát ha akarnám sem tudnám eltiltani a darabos kajáktól. Most már csak darabosat eszik. Kenyeret akár egyben szeletben is kap. Zsömlét csak egyben, különben apró darabokra csipkedi szét :)

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Vok Eszter: Jobbulást Hannának! Szegényke :(

Vali: Hááááát, nagyon várom, hogy túl legyek rajta! Csak a bibi, hogy nem bírok tanulni, annyira kizökkentem, élvezem, hogy nagyokat játszunk Botival, estére meg piszok fáradt vagyok. Na, meg sorozatfüggők lettünk Apával, nem is tudom, hányat nézünk párhuzamosan :oops: (apa nem győzi írni :wink:) :D
Vonalzódicsit köszi :) Mi a különleges? A kép? Hogy fekete-fehér???
A szolit most irigylem. Már megyek én is jövő héttől, mert már lejár a bérletem :?

Cory: Hajrá jogsi! :D Akkor nem baj a zsemle? Egyszerűen a héten annyira rákkattant Boti... :oops:
Már félek, hogy ezért hízik ennyire. :lol: Velem pótreggelizik, egy zsömi kíséretében :roll:
Ráadásul a mi kajánkra van teljesen ráizgulva. NEm merünk már előtte enni. Persze, ha olyan van, amit ehet, azt megkóstoltatom pár napja, hozzá nagyokat cuppog... és követelné tovább. Nagy hiszti van, ha nincs több. :shock:
Azt hiszem, nem lesz bajunk az evéssel a továbbiakban sem.

Gyöngyi: Sajnálom, hogy nem tudtál elmenni :( Fel a fejjel neked is!


Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Ma felált Boglárka teljesen magától és egész nap ezt gyakorolta.
Rossz minőségű a felvétel, bocsi, de megmutatom nektek is

http://s63.photobucket.com/albums/h157/ ... I_1540.flv


Köszi mindenkinek a bíztatást. Reménykedünk mi is. Apa ma úgy döntött, h vele eggyütt fekzik le és figyeli, h mi történik. Nem e valamitől réműl meg. Hátha akkor segíthetünk neki.

Mivel nem vacsizok és hétvégén megengedek egy kis bőnözést, holnap sütök sütikét.: dióval meg nutellával (nyami-nyami)


Apa nem érti, de őszintén én sem, h miért sanyargatom magam, ha ugysem fogyok. Most komolyan lányok, ma sem ettem szinte semmi, csak ebédet,azt is csak du 3 körül(mert nem itthon ettünk) és mégsem megy le egy árva deka se.
Vendég
 


Meli:nagyon cuki Bogika!Jobb éjszakát nektek!!!!!Ha néhány napja eszel ilyen rendszertelenül,ne várj eredményt!A szervezeted visszatartja a "dekákat"!Majd holnap leírom ha nem felejtem el,pü-ben hogy mi hogy szoktuk a párommal!(nekem ez most elmarad)

Anita:Mi sem szeretünk már enni Fanni előtt!Nagyon szép lett a vonalzód!Én a született feleségeket meg a barátok köztöt engedhetem meg magamnak!Meg a Szulák showt(ha akkorra el nem alszom)

Cory:Ügyes legyél ám!!!!

Vali:örülök hogy jobban vagy!

Vokeszti:jobbulást Hannababának!!!!

Sziasztok!
Vendég
 


Eszter: Jobbulást Hannanak! Remelem nem a virus, sajnos nekunk volt benne reszunk, hanyas, hasmenes... Reka mar jobban van!

Nem olvastam vissza :oops: , de jol ertem, hogy azon a velemenyen vagytok, hogy amig nem kezd el lepkedni addig nem kell cipo? Reka meg csak most allt fel nem reg butor mellett.

puszi Eszter, Réka és Zalán

Kép
Kép
etterke
 
 


etterke: én tuti nem adok addig Lizára cipőt, amíg nem jár az utcán a saját lábán.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory: Köszi, akkor ezután már nyugodtabban adom neki a zsömlét meg a kiflit nyammogni :)

Anita: Igen attól különleges, hogy fekete-fehér, meg attól amilyen komolyan néz, meg meg meg ... nem is tudom :)

Kaja: Aliz is ahogy meglátja, hogy valaki leül enni, rögtön mint egy kiskutya vonyítva letámadja, és addig kunyizik, míg nem kap belőle :oops: Komolyan már lopva kell enni, mert kinézi az ember szájából a kaját. Az ajtó elé meg csak nem zárhatom ki mint tényleg a kutyákat szokták :D
Délben husilevest ettünk, ő meg itt remegett az asztal alatt, mint aki rögtön éhen akar veszni. Aztán apa az ölébe vette, és ő meg a kanalából elkezdte szürcsölni a levest (direkt lightosra csináltam, mert gondoltam, hogy ez lesz belőle). :D Nagyon cuki volt :)

Meli: Gratula Boginak :)
Reggel feltétlen számolj be, hogy mi volt az este, mert roppant kíváncsi vagyok. Drukk, hogy nyugodt(abb) éjszakátok legyen!

Etterke: Én sem fogok cipőt adni a csajra, míg ki nem viszem az utcára. Itthonra én feleslegesnek tartom.

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Vali: a kiflivel óvatosan, azok általában tejesek.

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory: Igen???????? Még ezek a felfújt vackok is??? Mert ugye a régi kiflikben még el tudtam képzelni, hogy van is anyag, de ezek a maiak ...
A fene ... Akkor marad a zsömi.
Köszi.

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Jóóóóóóóó reggelt!!!!!

Annyival volt jobb az éjszakánk, h nem sírt fel olyan csúnyán.
9-kor sikerült elaltatni és apa is lefeküdt mellé, én meg leálltam vasalni. Aztán a kiscsaj úgy döntött 3/4 óra múlva, h ő már eleget aludt és még garázdálkodott egy sort 1/3 12-ig. Innentől viszont óránként kell egészen 1/2 5-ig és egy órát megint fent volt. 1/2 6.kor elaludt egész 1/3 9-ig..............................én meg hulla vagyok :roll:

Apa se 100-as, mert most jött be és mondta, h kifőtt a kávé, csak kávét felejtett el tenni a kávéfőzőbe :lol:


Boscó!
Általában reggel 9-ig szoktam enni egy kiflit, majd délben ebéd ugy 2-3 körül és esetleg du egy aktivia. Este 6 után semmi. Ez szerintem nem sok, és már 2 hete így megy mégsem mozdul meg a mérleg mutatója. :twisted:
Vendég
 


Meli!!
Ne tedd tönkre magad, drága!!!!! Ezt nem fogyókúrának híják, hanem koplalásnak és csak azt éred el vele, hogy a szervezeted takarékra állítja magát!!!!!Így nem fogyni fogsz, hanem egy adag sütitől is hízni! Napi 1000 kalória a minimum, amit be kell vinni ahhoz, hogy a szervezeted pl ne az izmaidat építse le energia ként, hanem a zsírt... meg sorolhatnám még, ha Hanna nem a kezemben csücsülne... :) Keress inkább egy 1000 kalóriás étrendet. Többet érsz vele. Azon kívül a tejcsihez is kell folyadák, szénhidrát, meg minden féle ásványi anyag, amit ha nem eszel meg, a szervezeted elveszi tőled. (Anyámnak kiestek a fogai a 3 hónapos szopi után)

Röviden Hannáról:
Ma is 38,2vel kelt. Tegnap már votl egy időszak, amikor nem érezetm melegnek a fejét, de este 37,4-el feküdt... :( Nem tudom mi ez. Gondolom a fog sokáig elhúzódhat, de csak nem lesz végig lázas Hanna, mert akkor bezárhatom a lakást belülről, é legközelebb 1 év múlva ki is mehetk, hátha addigra kinőttek a fogacskák... :(

Etter!
Sajnálom a vírust! :( Az annyira gázos! De örülölük, hogy már jobban van a csaj! Mennyi idő, mire rendbe jött?

Vali!
Jó fej lehet Alíz a kajakunyi közben. :D:D Mennyi levest nyomott be? :D

Jajjj, megyek, mert Hanna nem bír a hátsójával... :)

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Most, hogy fény derült rá :lol:

Boscó: Nagyon boldog névnapot kívánunk!

Kép

Anita
Kép
Kép
_anita_
 
 


Vok!
Édes vagy, h így aggódsz miattam :)
Sokszor n is elgondolkozok, h miért koplalok, ha ugyse fogyok. Ha meg eszek akkor is annyi a súlyom :roll:


Boscó!
Boldog névnapot!



Kép
Vendég
 


Eszter: Réka kb 1 hét alatt jött rendbe, de neki nem volt láza. Lehetneka babák a fogacskák miatt ennyire lázasok :roll: Azt gondoltam csak pici hőemelkedéssel járhat! Jobbulást!

Köszi a választ, akkor még én sem sietek cípőt venni!

puszi Eszter, Réka és Zalán

Kép
Kép
etterke
 
 


Meli: Na én koplalni tuti nem tudnék, mert ha éhes vagyok, tiszta idegbetegség jön rám, hozzám szólni se lehet :? Erről apa tudna mesélni :oops: :roll:
Próbáld inkább az update-et, az nagyon sokaknak bejött, főleg ha annyival még megspékeled, hogy egész nap csak 1-es kódos kajákat eszel. Így azért mégiscsak több tápanyaghoz jut a szervezeted, amire a szopihoz szükség is van.

Eszter: A lázon kívül van valami más tünet is? Bágyadt vagy étvágytalan? Remélem most már pikk-pakk elmúlik :)

Aliznak így elsőre csak egy kanál levest mertem adni, plusz szedtem ki a tányérjába répát, krumplit meg kis májat. Villával összetörtem és még öntöttem hozzá egy kis levest, de így már annyira nem kellett neki, mint a nagyok tányérjából a nagy kanállal :?

Boscó: Boldog névnapot kívánok én is :D

Ildi: Natinak pedig nagyon boldog 10. hófordulót :)

Vali

KépKép

KépKép
vanillka
 
 


Sziasztok!

Boscó! Sok boldog névnapot!

Eszterci újabban tapsol. annyira aranyos, és nagyon élvezi , h nekünk tetszik az új tudománya.

Bocsi, demost csak ennyire futotta.

KépKép
gaby70
 
 


Boscó: boldog névnapot!

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Boscó: Boldog Névnapot!

Kép

Bettina 2006.02.09.
Dorina 2003.11.03.
Patrícia 1995.05.09.
tünde_szõd
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?